تحصیل با تضمین کار در کانادا و بررسی آن

تحصیل با تضمین کار در کانادا ، شرایط ارزان ترین راه تحصیل در کانادا و پیدا کردن کار تضمینی یا در اصطلاح دوره های کوآپ Co-Op در کانادا در این مقاله مورد تحلیل و بررسی علمی قرار می گیرد. آیا امکان تحصیل با تضمین کار در کانادا وجود دارد؟ شرایط شرکت در دورهای تحصیل با تضمین کار در کانادا چیست؟ دوره های تحصیل با تضمین کار در کانادا یا دوره های کوآپ چقدر طول می کشد؟ میزان سرمایه اولیه مورد نیاز برای تحصیل در دوره های کوآپ کانادا چقدر است؟ چه رشته هایی در دوره های کوآپ کانادا تدریس می شود؟ در این مقاله سعی شده است به این سوالات و سوالات دیگر در باب دوره های کوآپ یا تحصیل با تضمین کار در کانادا پاسخ داده شود و نکات اصلی و حائز اهمیت در این زمینه خدمت شما عزیزان ارائه گردد. بسیاری از شما سروران گرامی بر روی وب سایت های رسمی ملک پور در مورد دوره های کوآپ کانادا سوالات خود را مطرح کرده اید، به همین خاطر بر آن شدیم که مقاله ای جامع در این مورد نگارش نماییم تا به تمامی ابهامات و سوالات شما در باب دوره های تحصیل با تضمین کار در کانادا یا دوره های کوآپ پاسخ داده شود. شما پس از مطالعه این مقاله همواره می توانید با دفاتر موسسه حقوقی ملک پور ؛ همکار MIE اتریش تماس برقرار نموده و از مشاوره رایگان تلفنی درباره ارزان ترین راه تحصیل در کانادا بهرمند گردید.

در ادامه مقاله تحصیل با تضمین کار در کانادا به ارائه مطالبی در باب سرفصل های زیر خواهیم پرداخت :

تحصیل با تضمین کار در کانادا
 • تحصیل با تضمین کار در کانادا و شرایط عمومی
 • تحصیل با تضمین کار در کانادا و رشته های مورد تقاضا
 • تحصیل با تضمین کار در کانادا و میزان سرمایه اولیه مورد نیاز
 • تحصیل با تضمین کار در کانادا و مزایای آن
 • تحصیل با تضمین کار در کانادا و سخن پایانی

شما می توانید از طریق دریافت مشاوره رایگان شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

تحصیل با تضمین کار در کانادا و شرایط عمومی

بسیاری از افرادی که قصد دارند به کشور کانادا مهاجرت کنند و در نهایت به اخذ اقامت دائم کانادا دست یابند، اما در حال حاضر شرایط این کار را ندارند، می بایست از جایی شروع کنند که راه های ورود میانبر به این کشور باشد. یکی از روشهای ورود به کشور کانادا با هزینه اندک نسبت به سایر روشها، شرکت در دوره های تحصیل با تضمین کار در کانادا یا دوره های تحصیلی کوآپ می باشد. همانطور که می دانید مهاجرت تحصیلی یکی از آسان ترین راه های ورود به کشور مورد نظر به شمار می رود؛ لذا در بسیاری از موارد که شرایط متقاضی برای کار و اقامت کاری در آن کشور در حال حاضر مناسب نیست، بهترین و آسان ترین گزینه این است که متقاضی در ابتدا به بهانه تحصیل به آن کشور ورود کرده و پس از تحصیل به مقصد نهایی اش که کار و اقامت کاری در آن کشور است، دست می یابد و از طریق اقامت کاری موفق به اخذ اقامت دائم و سپس تابعیت آن کشور گردد. اما یکی از معایب این روش این است که تحصیل در دوره های لیسانس یا فوق و دکترا طولانی بوده و متقاضی علاوه بر صرف هزینه های مالی فراوان متحمل صرف هزینه زمانی طولانی مدتی خواهد شد.

تحصیل در دوره های کوآپ در کانادا

خبر خوب آن است که در برخی از کشور های جهان از جمله کشور کانادا، دوره های تحصیلی تدارک دیده شده اند که متقاضی در طی یک دوره تحصیلی کوتاه مدت، آماده ورود به بازار کار می گردد. این دوره ها که در هر کشوری با نام مختص به خودش خوانده می شود، در کشور کانادا به دوره های تحصیلی کوآپ معروف هستند. در واقع متقاضیان با سرمایه اولیه مناسبی می توانند اقدام به تحصیل در این دروه ها نمایند. دوره های کوآپ به گونه ای طراحی شده اند که متقاضیان را در مدت زمان اندک ۱ ساله آماده ورود به بازار کار می نمایند. طی این دوره یکساله در ۶ ماه اول متقاضیان صبح ها در سر کلاسهای درس حاضر می گردند و به تحصیل علم می پردازند و نیمه دوم روز را به کار مشغول می گردند. در ۶ ماهه دوم در نیمه اول روز به کارهای محوله مشغول هستند پروژه های مورد نظر را انجام می دهند و در نیمه دوم روز به تحصیل و رفع اشکال در زمینه کار و پروژه مورد نظر خواهند پرداخت. در ادامه مقاله به نکات جزئی تری در مورد شرکت در دوره های تحصیل با تضمین کار در کانادا خواهیم پرداخت.

دوره های کوآپ کانادا ـ فرصتی عالی برای ورود به بازار کار کانادا

فایل ویدئویی موسسه ملک پور در مورد تحصیل با تضمین کار در کانادا ( کوآپ کانادا )

تحصیل با تضمین کار در کانادا و رشته های مورد تقاضا

یکی از سوالاتی که برای بسیاری از افراد علاقمند به شرکت در دوره های تحصیل با تضمین کار در کانادا یا دوره های کوآپ این است که فارغ التحصیلان چه رشته هایی می توانند در این دوره بی نظیر تحصیلی واجد الشرایط تحصیل هستند؟ در پاسخ باید گفت که در چند سال اخیر، اغلب این دوره های یکساله در فیلد های مهندسی کامیپوتر و IT و گرایش های زیر شاخه آنها پذیرای دانشجویان بوده اند، اما در دوره کنونی علاقمندان فعالیت در زمینه های هتلداری، Business و مهمانداری نیز می توانند با شرکت در دورهای کوآپ به مدت کوتاهی به تحصیل و کار پرداخته و آماده ورود به بازار کار کانادا شوند. لازم به ذکر است پیدا کردن کار پس از تحصیل منوط به اثبات توانایی هایتان در طول دوره تحصیلی بوده و خود کال پس از اتمام دوره تحصیلی تان به صورت تضمینی به شما موقعیت شغلی متناسب با فیلد تحصیلی تان را پیشنهاد می دهد. نا گفته نماند که علاقمندان در رشته های پرستاری نیز می توانند در دوره های کوآپ کانادا شرکت نمایند. ذکر این نکته خالی از لطف نیست که رشته های مورد تقاضا برای دوره های کوآپ در گذر زمان معمولا متنوع تر می شوند، لذا برای کسب اطلاعات به روز تر می توانید با دفاتر موسسه حقوقی ملک پور تماس برقرار نمایید.

در نمودار زیر نرخ بیکاری در کشور کانادا را در ۱۰ سال گذشته مشاهده می نمایید :

نمودار نرخ بیکاری کانادا در 10 سال گذشته

تحصیل با تضمین کار در کانادا و میزان سرمایه اولیه مورد نیاز

برای شرکت در دوره های تحصیل با تضمین کار در کانادا ، متقضایان در ابتدا می بایست از تمکن مالی در حدود ۱۰ تا ۱۳ هزار دلار کانادا برخوردار باشند. اما بهترین نکته و مهم ترین مزیت دوره های کوآپ یا تحصیل با تضمین کار در کانادا این است که مبلغی که در ابتدا به جهت شرکت در دوره هزینه نموده اید، تمام و کمال بازخواهد گشت. زیرا شما در حین تحصیل، به کار کردن نیز مشغول هستید و حقوق دریافت می نمایید. میزان حقوقی که در طول دوره تحصیل کوآپ دریافت می نمایید، در حدود ۱۰ تا ۲۰ هزار دلار کانادا خواهد بود. لذا با تحصیل در این دوره کوآپ نه تنها مبلغ اولیه ای که هزینه کرده اید را بازخواهید یافت، بلکه معادل همان مبلغ را نیز بدست خواهید آورد. بعبارت بهتر شما تحصیل در دوره های کوآپ یا دوره های تحصیل با تضمین کار در کانادا به صورت رایگان در یکی از بهترین کشور های جهان تحصیل کرده اید. این مقاله توسط موسسه حقوقی ملک پور به نگارش درآمده است و هر گونه کپی برداری از آن بدون ذکر منبع مورد تأیید و رضایت این موسسه نبود و پیگرد قانونی خواهد داشت.

تحصیل در دوره های کوآپ کانادا

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد تحصیل با تضمین کار در کانادا ( کوآپ کانادا )

تحصیل با تضمین کار در کانادا و مزایای آن

جدای از بازگشت هزینه ها و تحصیل رایگان من حیث المجموع شرکت در دورهای تحصیلی کوآپ دارای مزایای بسیاری خواهد بود که در این بخش از مقاله به ارائه برخی از مزایای آن خواهیم پرداخت:

 • پیدا کردن تجربه کاری در یکی از بهترین کشور های جهان
 • تضمین پیدا کردن کار مرتبط با فیلد تحصیلی و تبدیل اقامت تحصیلی به اقامت کاری کانادا
 • دست یابی به شانس بالای اقامت دائم کانادا با صرف کمترین هزینه
 • امکان شرکت در دوره های کوآپ با نمره زبان نه چندان بالا
 • امکان شرکت در دوره های کوآپ حتی با داشتن گپ تحصیلی زیاد
 • امکان شرکت در دوره های کوآپ حتی با داشتن مدرک دیپلم در برخی فیلد ها
 • کم بودن مدت زمان تحصیل نسبت به دوره های آکادمیک و دانشگاهی نظیر لیسانس
 • تحصیل کاربردی و رفع اشکال در داخل کار و پروژه های عملی
 • صرفه جویی در زمان و یادگیری کار همزمان با تحصیل
 • بهره گیری از کمک ها و راهنمایی های استاد راهنما در کارها و پروژه های محوله به شما
 • ورود به بازار کار کانادا بدون نیاز به دریافت دعوتنامه شغلی از کارفرمایان کانادایی
 • و ...

دوره های کوآپ ـ بهترین فرصت برای ورود به بازار کار کانادا

آموزش گام به گام اسکیل ورکر کانادا
ویدئوی راهنمای گام به گام انتخاب بهترین مسیر مهاجرت
کار در کانادا
تحصیل با تضمین کار در کانادا و سخن پایانی

تحصیل با تضمین کار در کانادا یا بعبارت دیگر شرایط دوره های تحصیلی کوآپ کشور کانادا در این مقاله مورد بحث و بررسی قرار گرفت. گفته شد که یکی از بهترین راههای میانبر جهت اخذ اقامت کاری کانادا برای آن دسته از افرادی که دارای دعوتنامه شغلی از کارفرمایان کانادایی نیستند، شرکت در دوره های تحصیل با تضمین کار در کانادا یا دوره های کوآپ می باشد. با ارائه توضیحاتی مناسب نیز نشان دادیم که هزینه واقعی شرکت در این دوره ها صفر است و در عمل شما بصورت رایگان در کشور کانادا به تحصیل پرداخته و آماده ورود به بازار کار این کشور می شوید. در ادامه نیز برخی از مزایای شرکت در این دوره ها را خدمت شما عزیزان ارائه نمودیم. به شما پیشنهاد می شود که برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه تحصیل با تضمین کار در کانادا با دفاتر موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل فرموده و از مشاوره تلفنی رایگان این موسسه برخوردار شوید. علاوه بر آن در صورت هرگونه سوال یا ابهامی می توانید با مطرح کردن آن در قسمت دیدگاههای همین مقاله، در سریع ترین زمان ممکن ابهام خود را برطرف ساخته و پاسخ سوال خود را دریافت نمایید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

128 پاسخ
 1. افشین کمالی گفته:

  سلام خداقوت.
  برای رشته عمران دوره کواپ برگزار میشه؟
  زمان دوره چه مدت هست و خود دوره در مورد طراحی هست یا در بحث اجرا یا مشاوره
  ممنون میشم اگر توضیحات مختصری بدین

  Rating: ۴
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و عرض ارادت
   دوست عزیز دوره های کو آپ در رشته های محدودی برگزار می شود .در حال حاضر در خصوص رشته شما اقدامی نداریم .

   پاسخ
 2. hossein گفته:

  سلام وعرض ادب
  با عرض پوزش دوره های کواپ چندبار درسال برگزار می شوند؟
  وآیا مدرک زبان الزامی است؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و عرض ارادت
   دوست عزیز شروع ترم ها بستگی به دانشگاه و یا کالج دارد .برخی دوره ها هر ترم شروع ترم دارند و برخی دوره ها ۲بار در سال .
   شما می بایست آیلتس ۶ یا ۶و نیم داشته باشد

   پاسخ
 3. نگین گفته:

  با سلام . من ۱۸ سالمه و دیپلم گرافیک دارم . الان علاقمند به طراحی لباس هستم و میخوام این حرفه رو ادامه بدم میخواستم ببینم طراحی لباس جزو رشته های کواپ هست یا نه ؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و عرض ارادت
   در حال حاضر دوره های کو آپ در رشته های خاصی مانند آی تی ،هتلداری و توریسم و پرستاری برگزار می شود.

   پاسخ
 4. مهرداد گفته:

  سلام
  من ۲۴ سال دارم با مدرک دیپلم ریاضی . ایا شرایط خوبی برای درخواست دوره های co op دارم
  میخواستم برای دوره های co op در رشته شبکه کامیپوتر درخواست بدم و میخواستم بدونم که چه میزان سرمایه برای اینکار لازم دارم ؟
  و حدودا این پروسه چقدر طول میکشه تا بتونم به کانادا نقل مکان کنم ؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و عرض ارادت
   دوست عزیز در نظر داشته باشید از آنجا که گپ تحصیلی برای تحصیل در کانادا بسیار مهم هست ویزای شما با ریسک بسیار بالائی همراه هست. شهریه دوره های یکساله حدود ۱۳هزار دلار کانادا ست . شما حد اقل ۴۰تا ۴۵هزار دلار کانادا نیاز دارید. این پروسه حدود ۸ماه زمان میبرد

   پاسخ
 5. میلاد گفته:

  سلام خسته نباشید …
  من ۲۲ سالمه لیسانس مهندسی کامپیوتر دارم از دانشگاه ازاد با معدل ۱۸ مدرک زبان آیلتس ۸ دارم سرمایه ام هم حدود ۲۰۰ میلیون هستش میخواستم ببینم واسه دوره ی کوآپ چقدر شانس دارم ؟
  و اینکه من سربازی نرفتم دوره های کوآپ مورد تایید وزارت علوم هستش که بتونم مثل دانشگاه های خارج از کشور معافیت تحصیلی بگیرم یا نه ؟ اصلا وضعیت نظام وظیفه در روند ویزا گرفتن تاثیر داره یا نه اگه تاثیر نداره میتونم ویزا که گرفتم به ی روشی از کشور خارج بشم و خودم رو به کانادا برسونم اینکه دیگه نتونم به کشور برگردم واسه مهم نیس

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز رشته و سن شما برای رشکت در دوره های کو آپ بسیار عالی ست .
   در نظر داشته باشید که شما قبل از اخذ ویزا می بایست شهریه دانشگاه را کامل پرداخت نمائید و علاوه بر آن هزینه یکسال زندگی درکانادا را در حساب نشان دهید بنا بر این می بایست پشتوانه مالی خود را تقویت کنید .با پذیرش در این دوره ها شما دانشجو تلقی می شوید ولی در خصوص وضعیت خدمت شما پیشنهاد می گردد از ز نظام وظیفه اطلاعات دقیق دریافت نمائید .

   پاسخ
 6. آرش گفته:

  سلام وقتتون بخیر من ۲۹ سالمه و فارغ التحصیل رشته آی تی با معدل ۱۴/۴۰ در سال ۹۵ از دانشگاه آزاد هستم و بعد از آن با وقفه یکساله به خدمت سربازی رفتم و ۶ ماه هست که خدمتم را تمام کرده ام.آیا میتوانم در دوره کو آپ شرکت کنم؟مدرک زبان ندارم

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام دوست عزیز تحصیل شما برای دوره های کوآپ امکان پذیر هست اما بهتره برای دانشگاه یا کالج اقدام کنید که شانس اخذ ویزای شما بالاتر باشه علاوه بر اون زبان هم نیاز هست . شما چندین گزینه دارید بدون مدرک زبان برای اروپا مثلا برای فرانسه ، اتریش ، مجارستان . چه میزان پشتوانه مالی دارید؟

   پاسخ
 7. نیلوفر گفته:

  سلام
  من برای دو رشته مختلف پذیرش کانادا گرفتم.یکی از انها شامل کو اپ هستش و دیگری خیر. برای ویزا، میخواهم با رشته بدون کواپم اقدام کنم چون شانس ویزای بالاتری دارد و پس از گرفتن ویزا در رشته دارای کو اپ مشغول تحصیل شوم. سوالم این هستش که با توجه به اینکه با این روند در استادی پرمیت اسمی از کو اپ اورده نمیشود، در این صورت بعد از انتقال رشته امکان اینکه مدارک کو اپم را بفرستم هست؟ چه زمانی باید اقدام کنم؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز شما می توانید با رشته ایی غیر از کو آپ وارد شوید ولی پس از ورود برای دوره کو آپ می بایست مجدد در خواست مجوزکار نمائید .پیشنهاد میگردد برای دریافت اطلاعات بیشتر و دقیق تر با مشاورین ما در موسسه تماس بگیرید .

   پاسخ
 8. Maryam گفته:

  سلام وقتتون بخیر من و همسرم لیسانس برق الکترونیک دانشگاه غیر انتفاعی داریم.الان سه سال درسمون تمام شد من گپ تحصیلی دارم ولی همسرم سرباز بوده میخواستم بدونم برای کوآپ شانسی داریم و مدرک زبان هم فعلا نداریم؟و هزینه تحصیل و اسکان و خوراک این مقداره یا فقط هزینه تحصیل؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز برای تحصیل در دوره های کو آپ می بایست تحصیل یا سابقه کاری مرتبط داشته باشید . در حال حاضر دوره های کو آپ برای رشته های کامپیوتر و هتلداری و توریسم امکان اقدام می باشد .در نظر داشته باشید در حال حاضر سفارت کانادا برای صدور ویزا سخت گیری در خصوص ارائه مدرک زبان مورد نیاز داشته و بهتر هست که در وقت سفارت مدرک آیلتس را ارائه نمائید .

   پاسخ
 9. saeed گفته:

  سلام و عرض ادب
  اینجانب ۳۳ ساله دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ناپیوسته مهندسی تکنولوژی برق قدرت با معدل ۱۶ از دانشگاه آزاد هستم
  با حداکثر سرمایه ۳۰۰ میلیون و ۸ سال سابقه کاری مرتبط با بیمه
  دارای مدرک زبان IELTS 6.5
  آیا شرایط من برای شرکت در دوره کواپ کانادا مناسب است؟
  سپاس

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عهزیز برای تحصیل در رشته های کو اپ علاوه بر اینکه تحصیلات شما می بایست مرتبط باشد سن و گپ تحصیلی نیز بسیار مهم هست . ویزای شما به دلیل سن و گپ تحصیلی تان با ریسک بالائی همراه هست .ولی شما می توانید برای تحصیل در اکثر کشورهای اروپائی اقدام نمائید .ضمنا رشته شما از رشته های پر تقاضا در کشورهائی نظیر آلمان و اتریش می باشد .

   پاسخ
 10. Mj گفته:

  سلام.. بنده لیسانس عمران دارم با معدل ۱۴..در شرف گرفتن مدرک زبان هستم.. آیا میشه برای کوآپ اقدام کنم؟ منظورم در زمینه بیزنس ،مارکتینگ یا رشته تحصیلی خودم هست..

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز برای تحصیل در دوره های کو آپ شما می بایست مدرک لیسانس مرتبط و یا سابقه کاری مرتبط داشته باشید .کو آپ در رشته های محدودی برگزار می شود و در برخی از رشته ها برای افرادی که به تازگی از دبیرستان فارغ التحصیل شدند مناسب می باشد.

   پاسخ
 11. بهزاد گفته:

  سلام
  من فوق لیسانس معماری دارم ، زبان ۶.۵ ایلتس دارم ، ۳ سال سابقه بیمه ای یه سری سوال دارم
  ۱: دوره کواپ برای رشته معماری هست ؟
  ۲: مدت دوره کواپ برای رشته من چقدر هست ؟ این رو دقیق اعلام کنید
  ۳: هزینه دوره چقدر هست ؟
  ۴ : هزینه زندگی در کانادا برای طول این دوره چقدر براورد میکنید ؟
  ۵: برای همه شهرهای کانادا هست یا شهر رو میشه انتخاب کرد ؟
  ۶: اگر همه شرایط محیا باشه چقدر زمان میبره پروسه و مراحل رسیدن به خاک کانادا و شروع دوره ؟
  ۷: مهم ترین سوال هم اینه رفرنس شما برای این مطالب چه سایت و مرجعی هست ؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز دوره های کو آپ در رشته های محدودی و با شرایط خاصی برگزار میگردد . تحصیل در دوره های کو آپ، برای رشته معماری برای افرادی که تازه دبیرستان فارغ التحصیل شدند امکانپذیر می باشد.

   پاسخ
 12. آرتمیس گفته:

  سلام و عرض ادب و احترام خدمت شما،درباره دوره های کواپ سوال داشتم من ۳۲ سالمه بهمن۸۹ فارغ التحصیل مهندسی آی تی شدم بلافاصله بعد از اون تا سال ۹۲ مهندسی شبکه از ماکروسافت و تکنسین فنی کامپیوتر از ایران رو گرفتم سپس مشغول بکار شدم و برای ارگان هایی چون مجلس و وزارت بهداشت و…پروژه ایی کار کردم سال ۹۶ هم دوره کوتاه مدت طراحی سایت html ,css رو گذروندم الانم مشغول کارم اما سابقه کار با بیمه ام ۱.۵ سال بیشتر نیست و آیلتس ۵ هم دارم میخواستم برای دوره های کواپ در شهر ونکور اقدام کنم چه مقدار هزینه و سرمایه لازم دارم؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام دوست عزیز برای تحصیل در دوره های کو آپ ویزای شما به خاطر گپ تحصیلی ایجاد شده ممکن ست با ریسک همراه باشد .در هر صورت دور های کو آپ یکساله و ۲۰ ماهه هست که شهریه دوره ها به ترتیب ۱۲۵۰۰ تا ۱۳۰۰۰ دلار کانادا و ۲۰ هزار دلار کانادا می باشد با احتساب هزینه های تحصیل و زندگی حد اقل شما به ۳۵۰ میلیون تا ۴۰۰ میلیون سرمایه نیاز خواهید داشت.

   پاسخ
 13. A گفته:

  با عرض سلام و وقت بخير
  براي ديجيتال ماركتينگ كالجي كه علاوه بر كواپ داشتن و يكساله بودن PGWP هم بده پيدا نميكنم.امكان داره راهنمايي بفرماييد

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز در حال حاضر موسسه حقوقی ملک پور برای اخذ پذیرش در دوره های کو آپ در رشته های ای تی ، هتلداری و توریسم خدمات ارائه می نماید.

   پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام
   دوست عزیز درمقطع مستر به طور قانونی می توانید ۲۰ ساعت در هفته کار کنید .و پس از تحصیل نیز با توجه به دوره تحصیل تون تا یکسال و یا به مدت زمان تحصیلتون در کانادا باشد و دنبال کار بگردید.

   پاسخ
 14. سما گفته:

  سلام وقتتون بخیر
  من لیسانس فناوری اطلاعات و ۲۸ سال دارم بهمن سال ۹۲ فارغ التحصیل شدم، همسرم دیپلم برق صنعتی و ۳۰ ساله هستن.
  زبان هم بصورت خصوصی و فشرده کلاس میریم که برای سال ۹۹ آیلتس با نمره ۸ رو مدنظرمون هست دریافت کنیم.
  با توجه به دوره کوآپ که فرمودید رشته IT میتونه، میخواستم بپرسم من آیا شامش میشم؟ در حوزه کامپیوتر ۴ تا ۵ سال سابقه با بیمه دارم ولی بیمه عادی هست پشتیبان سایت و شبکه بودم، تولید محتوا برای سایت،بخش سوشال مارکتینگ کار کردم، چندتا هم فیلم آموزشی در زمینه سئو سایت و Ecommerce و ویزیو (طراحی دیاگرام ها) تولید کردم
  میخواستم برنامه نویسی رو شروع کنم البته تا حدودی با زبان PHP، CSS،HTML و XML و جاوا آشنایی دارم در طول تحصیل مطالعه داشتم اما بطور مستقیم بخوام پروژه تنهایی بنویسم نرفتم سراغش. بابت برنامه نویسی هم نمیدونم برم سراغ برنامه نویسی موبایلی یا تحت وب؟ یعنی اندروید یا PHP؟

  میخواستم ببینم در دوره کوآپ میتونم شاخه برنامه نویسی شرکت کنم و بعدش مشغول به کار شم؟ و هزینه ش چقدر میشه؟
  باتوجه به تحصیل من همسرم میتونه اجازه کار داشته باشه؟ (مهارتها: جوشکار برق، تراشکار دستی، تراشکار CNC مدرک مربیگری دارن، “کار در ارتفاع” بلدن همون “ایراتای انگلیس” ولی مدرک ندارن میتونن مدرک رو هم اقدام کنن بگیرن چون کار رو کامل آموزش دیدن و چندسالی هست که دارند در این زمینه فعالیت میکنن. حتی در ایران به عنوان کارآفرین نمونه در سال ۹۶ در برنامه زنده تلویزیونی انتخاب شدند که اگه نیاز باشه براتون فیلم کامل رو میتونم بفرستم)

  ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام
   دوست عزیز بله برای دور های کو آپ می توانید اقدام کنید ولی در نظر داشته باشید که همسر شما اجازه کار نخواهند داشت.

   پاسخ
 15. سایه گفته:

  مجددا سلام
  من ۲۴سالمه و دیپلم طراحی لباسم رو پارسال گرفتم میتونم دو سال دیگه با توجه به اینکه دارم زبان میخونم و شرایط مالیمم الان اوکی نیست اقدام کنم؟!
  قوانین پابرجا هستند یا امکان داره این دوره ها لغو بشه؟!

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام
   دوست عزیز اطلاعات و مقالات ارائه شده در خصوص مهاجرت با توجه به قوانین و امکانات و شرایط حال حاضر تدوین و نگاشته شده است .با گذشت زمان ممکنه شرایط اخذ پذیرش و ویزا سخت تر و یا آسان تر بشه

   پاسخ
 16. majid گفته:

  با سلام
  سن ۲۸-کارشناسی مهندسی صنایع سال ۹۳ -۴سال سابقه کار در بانک
  متاهل-سرمایه تا ۵۰۰-۶۰۰ میلیون برای اقامت شاید بتونم بزارم
  با فرضر آیلس ۶٫۵ به بالا
  چه روش هایی پیشنهاد میکنید؟
  کو آپ پیشنهاد نمیشه؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام دوست عزیز برای تحصیل در دور های کوآپ شما نیاز به مدرک تحصیلی و یا سابقه کار ی مرتبط دارید که در حال حاضر برای رشته های ای تی و مدیریت هتلداری و توریسم اقدام می گردد.شرایط سنی و گپ تحصییلی تون متناسب هست و پیشنهاد میشه که تا گپ تحصیلی شما زیاد نشده نسبت به اخذ پذیرش در مقطع فوق لیسانس و ویزا اقدام فرمائید.

   پاسخ
 17. فاطمه گفته:

  با سلام
  من دکترای مدیریت و در حال دفاع از رساله هستم فک کنم ایلیس ۶٫۵ تا ۷ رو بیارم.مقالاتم دارم.متاهلم و همسرم لیسانس عمرانه آیا دوره های کوآپ خوبه؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز از آنجا که کانادا برای سن و گپ تحصیل اهمیت زیادی قائل هست می فرمائید چند ساله هستید و مدرک فوق لیسانستون رو چه سالی دریافت کردید؟

   پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام
   دوست عزیز به طور کلی برای اخذ ویزای تحصیلی سن و گپ تحصیلی از اهمیت بالائی برخوردار هست .مدرک آیلتس ۶و نیم رو باید داشته باشید

   پاسخ
 18. روح اله گفته:

  با سلام

  بنده داراي مدرك تحصيلي كارشناسي حسابداري و معماري مي باشم . (متاهل – بدون فرزند ) و ۳۰ سال سن دارم به همراه يك سال سابقه كار مرتبط و داراي مدرك زبان آيلتس ۶٫۵ آكادميك مي باشم ، تقاضاي پذيرش از كالج هاي معتبر كشور كانادا براي دوره هاي Co-Op دارم . ( گپ تحصيلي كارشناسي معماري ۳ سال و كارشناسي حسابداري ۱ سال مي باشد. ) با توجه به بودجه اي كه داريم علاقه اي براي ادامه تحصيل در مقطع كارشناسي و كارشناسي ارشد را ندارم.
  با سپاس از راهنمايي هاي شما

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز در حال حاضر دور ه های کو آپ برای رشته های مربوط به آی تی و هتلداری و توریسم هست. در نظر داشته باشید که رشته تحصیلی شما و یا سابقه کاری مرتبط می بایست داشته باشید.

   پاسخ
 19. سایه گفته:

  سلام من دیپلم تجربی و طراحی لباس دارم میخواستم بدونم ایا در رشته های هنری هم پذیرش دارند این کالج ها یا فقط در همون چند شاخه ای که فرمودید پذیرش وجود داره؟!

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام
   دوست عزیز معمولا در رشته های مختلفی برگزار می شوند .شما می تونید در سایت های دولتی و معتبر کانادا رشته خودتون رو با مشخصه کو آپ سرچ کنید .

   پاسخ
 20. رضا گفته:

  سلام بر تمامی عزیزان مجموعه که واقعا بسیار عالی هستین . من آیلتس ۸ دارم و هفت سال سابقه هتل داری . تو ونکوور میتونم اقدام کنم ولی یه موردی هست رشته تحصیلیم لیسانس زبان هست مرتبط نیست .

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام
   دوست عزیز ممنون از حسن نظر شما برای تحصیل در دوره های کو آپ تحصیل مرتبط یا سابقه کاری نیاز هست که خوشبختانه شما سابقه کاری رو دارید . چند ساله هستید؟

   پاسخ
  • رضا گفته:

   سلام مجدد ۲۸ سالمه . لیسانس زبان با معدل ۱۸٫۶۳ . هفت سال سابقه هتل داری بیمم حدودا ۳ سال . گواهینامه مدیریت هتل داری از ایران . آیلتس ۸ و سرمایه هم ۸ هزار دلار کانادا هم دارم . کوآپ چقد شانس دارم برا ونکوور . البته اقوام هم هست اونجا میتونم تو خونه اونا هم بمونم یه مدت کم . خیلی ممنون همتون عالی هستین . تشکر ویژه برای آقای ملک پور گل و جناب آقای افضلی خوشتیب

   پاسخ
   • mie malekpour31 گفته:

    دوست عزیز ممنون از لطف شما
    شرایط شما برای اخذ پذیرش کو آب مناسب هست ولی می بایست پشتوانه مالی تون رو تقویت کنید . دوره های کوآپ رشته هتلداری ۲۰ ماهه هست و شهریه دوره ۲۰ هزار دلار کاناداست که شما می بایست بیشتر از سه چهارم مبلغ را قبل از شروع ترم پرداخت کنید . هم چنین شما هزینه تحصیل یکسال زندگی در کانادا را نیز می بایست به عنوان تمکن مالی به مدت چند ماه در حساب نشان دهید.

    پاسخ
 21. بنیامین گفته:

  با عرض سلام و ادب
  من ۱۸ سالمه و امسال مدرک دیپلم رشته علوم تجربی گرفتم و دانشگاه نمیرم میخواستم بدونم دوره کوآپ برای رشته هایی مثل پزشکی هم هستش برای کانادا و یا سایر کشورهای اروپایی؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام
   دوست عزیز رشته پزشکی کو آپ ندارد. ولی عموما دوره های کوآپ به دوره های کار و تحصیل با هم تلقی می شود که در رشته های مختلف در برخی کشورها برگزار می شود

   پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام
   دوست عزیز لطفا با موسسه حقوقی ملک پور از طریق شماره ۰۲۱۴۹۰۷۶ تماس بگیرید .کارشناسان با کمال میل شما رو راهنمائی می کنند

   پاسخ
 22. پویا گفته:

  سلام
  من فوق لیسانس برق الکترونیک ۲۹ ساله هستم
  آیلتس ۶.۵ دارم
  ۵ سال سابقه کار همراه با بیمه دارم
  آیا دوره ی کو‌آ‌ برای من مناسب هست؟
  از چه روشی برای رفتن میتونم استفاده کنم؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام
   برای تحصیل در دوره های کو آپ می بایست تحصیلات و یا سابقه کاری مرتبط داشته باشید که در حال حاضر در رشته های ای تی و هتلداری و توریسم برگزار میشه .شما از طریق مستر رشته خودتون و یا رشته های مدیریتی می تونید اقدام کنید ضمن اینکه اگر سطح زبانتون رو ارتقا بدید از روش اکپرس انتری هم می تونید استفاده کنید .که البته برای رووش اخیر باید شرایط شما دقیق تر بررسی بشه .

   پاسخ
 23. سیما گفته:

  با سلام

  ۱. طول دوره ی کو آپ بر چه اساسی مشخص میشود که یکساله باشد یا بیشتر ؟

  ۲. برای فارغ التحصیل کارشناسی مدیریت بازرگانی ، ۳۰ ساله ، آیلتس ۶/۵ ، با گپ تحصیلی ۳ ساله ، شانس اخذ پذیرش وجود دارد ؟

  ۳. پروسه اخذ پذیرش و ویزا چقدر زمان میبرد ؟

  با تشکر و سپاس فراوان

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   با سلام
   طول دوره از طریف خود کالج اعلام میشه .برای تحصیل در دوره های کو آپ می بایست مدرک و یا سابقه کاری مرتبط با رشته ای که قصد تحصیل دارید داشته باشید . بهتره که حداقل ۸ ماه قبل از شروع ترم برای پذیرش و سپس ویزا گرفتن اقدام کنید.در چه زمینه ایی سابقه کار دارید؟

   پاسخ
   • mie malekpour31 گفته:

    در حال حاضر دوره های کوآپ مربوط به رشته های کامپیوتر و هتلداری و توریسم هست که سابقه مرتبط می بایست داشته باشید

    پاسخ
 24. Behnam گفته:

  با سلام و عرض ارادت،
  دوره ی کوآپ چه پیش نیازهایی داره؟
  منظورم اینه که آخرین مدرک تحصیلی حداقل و حداکثر باید چی باشه؟
  ممنون از موسسه خوبتون.

  Rating: ۵
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، شما باید تشریف ببرید بعد از تحصیل کار پیدا کنید و اقامت دائم بگیرد. خانواده میتونن در این مدت با ویزای توریستی همراه شما باشند و برای اقامت دائم باید کار کنند در کانادا

   پاسخ
 25. امیر حسین گفته:

  با سلام. هزینه ی زندگی و محل سکومت و خوراک و .. درکانادا حداکثر و حداقلش چه قدره؟
  ممنون از موسسه خوب ملک پور

  Rating: ۵
  پاسخ
 26. امیر حسین گفته:

  دوره کوآپ شامل چه رشته هایی میشه و آیا تفاوت در رشته ها باعث تفاوت هزینه هم میشه یا خیر؟
  برای کوآپ سرمایه نرمال درمجموع چه قدر باشه که ویزا ریجکت نشه؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، رشته های توریسم ، طراحی داخلی ، رشته های برنامه نویسی و مرتبط با IT رشته های معمول هستند. شما باید هزینه های تصحیل رو پرداخت کنید و هزینه های زندگی رو در حساب نشون بدین. بله شهریه برای هر رشته متفاوت هست.

   پاسخ
 27. علی گفته:

  سلام
  وقت بخیر
  لطفا در مورد تفاوت کالج و دانشگاه توضیح میدین
  و اینکه بعد از پایان کالج و یا دانشگاه فرصت کار برای کدوم بیشتره ، با توجع به وجود دوره کوآپ در کالج
  رشته برق،۳۳ ساله،با سابقه کار مرتبط ۷ ساله،آیلتس ۶.۵

  Rating: ۵
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، کالج های معمولا دوره های دانشگاه های ارائه نمی نمایند و بیشتر دوره های سرتیفیکت ارائه می شود. هزینه های کالج نسبت به دانشگاه در اکثر موارد پایین تر است. اقدام برای دانشگاه با شانس ویزای بالاتر همراه است اما باری کار دوره ای سرتیفیکت که در کالج ها برگزار می گردد بهتر خواهد بود. اگر مدرک لیسانس دارید بهتر است که برای دوره های مستر در دانشگاه اقدام شود.

   پاسخ
 28. Ali گفته:

  با سلام و خسته نباشید
  علی هستم ۲۸ ساله دانشجوی مهندسی نرم افزار از دانشگاه آزاد قزوین با معدل ۱۶ که تا ۳ ماه آینده دفاع میکنم و درسم به اتمام میرسه.از از اون جایی که خدمت سربازی نرفتم آیا میتونم برای دوره کواپ مرتبط با رشته تحصیلی خودم اقدام کنم و برای خروج از کشور وثیقه بزارم؟
  -نمره زبان ۶ IElTS
  -بدون گپ تحصیلی
  -بدون ثابقه کار
  -دارای چند مدرک مرتبط با شبکه های کامپیوتری و برنامه نویسی
  -طراح وب
  -مربی و داور رسمی فدراسیون تکواندو
  -سرمایه حدود ۲۵۰ میلیون
  ممنون میشم راهنمایی کنید و بهترین گزینه رو با توجه به شرایطی که دارم اعلام بفرمایید.
  با تشکر بابت مطالب بسیار مفیدتون

  Rating: ۵
  پاسخ
 29. Ali گفته:

  با سلام وخسته نباشید
  علی هستم ۲۸ ساله، دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی نرم افزار دانشگاه آزاد قزوین با معدل ۱۶ که تا ۳ ماه آینده درسم تموم میشه و دفاع میکنم.

  Rating: ۵
  پاسخ
 30. فرزاد گفته:

  سلام
  با تشکر ویژه از شما و پاسخ به سوال من
  من ۳۰ سالمه و سال ۹۳ مدرک مهندسی برق کنترل گرفتم و ۵ سال سابقه کار مرتبط دارم و حدودا ۸۰۰ ساعت هم مدرک فنی و حرفه ایی.آیلتس هم دارم کلاس میرم.
  سوال برای کوآپ پرسیده بودم که فرمودین بهتر است برای دوره ای بالاتر از لیسانس اقدام کنی.
  میخوام بدونم برای پیدا کردن کار کوآپ مرتبط با رشتم مناسب تر نیست؟چون الان حتی تا دوره های ۳ ساله کوآپ مهندسی برق هم در کالج ها هست.مثلا فوق بخونم شرایط کاریم کمتر نیست و یا آموزش های عملی؟چون ظاهرا کالج ها عملی تر هستند.
  مجدد تشکر میکنم

  Rating: ۵
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، بله میشه دوره های مرتبط با رشته خودتون براتون پیدا کرد و اگر مدارک کامل باشه ویزا هم قابل دسترس هست ولی بهتره که در ابتدا از ریسک جلوگیری بشه. برای رشته برق گزینه های زیادی وجود داره

   پاسخ
 31. مسیحا گفته:

  خب من دنبال کار کردن هستم بیشتر دنبال درآمد هستم تا ادامه تحصیل
  بخاطر همین کوآپ بهترین گزینه بود بنظرم
  ینی ممکنه بخاطر سن ویزا ندن؟؟
  یا شما برای کسب درآمد راه دیگه ای میتونید بگید؟
  دیروز پیام دادم که معماری میخونم و ۲۷سالمه و…..

  Rating: ۵
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، برای کسب درآمد شما باید از طریق اسکیل ورکر اقدام کنید که برای رشته معماری پروسه طولانی هست و نیاز داره که معادلسازی کامل انجام بشه. دوره های کوتاه مدت تحصیلی هم گزینه خوبی هست و بعدش می تونید کار کنید.

   پاسخ
 32. سینا گفته:

  سلام
  من ۲۹ سالمه، سال ۹۳ فارق التحصیل رشته صنایع تو مقطع کارشناسی شدم(حدود ۵ سال گپ دارم)
  از اون موقع تو رشته مرتبط کار میکنم
  حدود ۴ سال سابق بیمه ای دارم
  متاهل هستم
  نمره آیلسم ۶ هست با یه اسکیل ۵٫۵
  سرمایمم ۲۵۰ میلیون تومن هستش
  به نظرتون برای ارشد امکان ویزا شدن دارم یا ممکنه آفیسر ریجگتم کنه؟

  Rating: ۴
  پاسخ
 33. مسیحا گفته:

  سلام
  من دختر۲۷ساله لیسانس معماری از دانشگاه آزاد دارم زبان هم شروع به یاد گرفتن کردم(سعی دارم حداقل مکالمه رو یاد بگیرم کامل)
  مجموعاً میتونم ۳۰۰ میلیون جور کنم برای پا گذاشتن به این راه
  مدرک درجه یک طراحی و دوخت هم دارم
  نوازنده و نقاش هم هستم
  حالا به نظر شما کدوم رشته بهترینه برای دوره کوآپ؟؟
  معماری یا هنر؟فارغ از علاقه،چون به هرچی مربوط به هنر و ظرافت هست علاقه دارم
  آیا با این سرمایه(فیکس همین مبلغ)میشه اقدام کرد یا خیر؟
  دوره ها در کشور کانادا برگزار میشه؟پس از اقدام و انجام کارها چقدر زمان میبره تا رفتن؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، با توجه به سن برای کواپ ریسک ویزا دارین. شرایطتون خوب هست ولی پیشنهاد میشه که سرمایه رو افزایش بدین تا دستتون در انتخاب دانشگاه بازتر باشه

   پاسخ
 34. امیرحسین گفته:

  باسلام
  من ورودی ۹۷ دانشگاه روزانه رشته برق هستم و بیست سالمه.
  زبان رو هم درسطح معمولی بلدم اما آیلتس ندارم.
  چه رشته ای برای کوآپ اقدام کنم بهتره؟
  آیلتس حداقل چند باید باشه؟
  معافیت تحصیلی تعلق میگیره یا خیر؟
  باسپاس از موسسه خوبتون.

  Rating: ۴
  پاسخ
 35. زهرا گفته:

  سلام، ۳۳ساله،سال ۸۷فارغ‌التحصیل رشته مهندسی شیمی،درسال ۹۸فارغ‌التحصیل ارشد مهندسی شیمی،متاهل دارای ۲سال سابقه کارمرتبط،بدون مدرک آیلتس. آیا کواپ شامل من میشود؟
  خیلی متشکر

  Rating: ۴
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   سلام ، با توجه به اینکه شما مدرک فوق لیسانس دارین ، بهتر هست که برای دوره های دکتر ایا مستر مجدد اقدام بفرمایید و کواپ ریسک داره برای شما. مدرک زبان هم باید داشته باشید.

   پاسخ
 36. فرزاد گفته:

  سلام
  لیسانس برق سال ۹۳
  ۵ سال سابقه گار مرتبط
  متولد ۱۳۶۸
  اگر مدرک زبان بگیرم(در حال اموزش هستم)برای کوآپ مهندسی برق مثلا در ونکوور چجوری شرایط؟
  ممنوت

  Rating: ۵
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، شرایطتون خوب هست و باید برای دوره های بالاتر از لیسانس براتون اقدام بشه. برخی دانشگاه ها این شرایط رو دارن و میشه براتون اقدام کرد. مدرک زبان با نمره حداقل ۶٫۵ باید بگیرین

   پاسخ
 37. رزگل گفته:

  سلام دکتری جغرافیا و برنامه ریزی شهری دارم ۳۳ ساله هستم متاهل همسرم هم دکتری جغرافیا و برنامه ریزی سهری ۳۴ ساله دارای یک فرزند سه ساله ایا می توانم برای دوره های کواپ اقدام کنم در زمینه رشته خودم یا هتلداری و توریسم و دقیقا هزینه اش چه قدر می باشد؟ ایا دوره های زبان را هم می شود در کانادا گذراند.

  Rating: ۴
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام ، با توجه به مدرکتون خیلی شانس بالایی نمیشه برای کواپ در نظر گرفت. کواپ برای اشخاصی هست که تازه دبیرستان رو تموم کردن ، برای شما میشه پذیرش دکترا با حقوق گرفت که نیازمند ارائه مدرک زبان هست.

   پاسخ
 38. شیوا گفته:

  باسلام من ۲۵سالمه متاهل مدرک دیپلم مربی مهدکودک بودم و مدرک جهاد دانشگاهی دارم برای ایلتس دارم میخونم میتونم برای کواپ اقدام کرد؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، با توجه به مدرکتون و گپ ۷ ساله که دارین ریسک ویزا وجود داره . ولی اگر مرتبط با رشته های که می خواین اقدام کنید سابقه کار دارین و می تونین مدرک زبان بگیرین میشه شانستون رو امتحان کرد

   پاسخ
 39. روزان گفته:

  با سلام، من تیرماه ۹۴ فوق لیسانس مدیریت صنعتی رو گرفتم و از ۹۲ هم در شرکت دولتی در بخش اداری که رشته مدیریت رو می خواستن( لیسانسم هم مدیریت صنعتی هست)، به عنوان کارشناس مشغول به کارم.آیا من می تونم از کو آپ استفاده کنم.
  دارم برا زبان می خونم.چند ماه زمان می بره تا آیلتسم رو بگیرم.نظرتون چیه؟ لطفا راهنمایی کامل کنید، خیلی برام مهمه.

  Rating: ۴
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، برای شما که فوق لیسانس دارید کواپ پیشنهاد نمیشه چون ریسک ویزا داره . کواپ برای کسانی هست که تازه دبیرستان رو تمون کردند. ایلتس ۶٫۵ حدودا ۶ الی ۸ ماه تمرین مداوم می خواد

   پاسخ
 40. arvin گفته:

  با درود و خسته نباشید
  من ۲۰ سالمه برنامه نویس هستم ،دانشجوی ترم اخر کاردانی نرم افزار هستم بدون گپ تحصیلی ،زبانم خوبه ایلتس ۶٫۵ گرفتم
  کاردانی رو بگیرم میتونم از این طریق اقدام کنم ؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، بله میشه براتون پذیرش گرفت و شرایطتون خوب هست . فقط سریع اقدام کنید چون گپ تحصیلی یکی از مهمترین فاکتور ها در ویزای تحصیلی کانادا هست.

   پاسخ
 41. sadegh گفته:

  باسلام ممنون از اطلاعات خوبی که روی سایت قرار میدید
  بنده ۲۷ سالمه و لیسانس مهندسی کامپیوتر رو دارم سه ساله که طراحی سایت انجام میدم .سطح زبان خوبی دارم اما مدرک ندارم و متاهل هستم میخواستم بدونم میتونم برای کواپ اقدام کنم ؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، شرایطتون خوب هست . میشه براتون اقدام کرد. مدرک زبان داشته باشید شانستون برای اخذ ویزای تحصیلی کانادا از طریق کواپ بالا هست. نمره باید حداقل ۶٫۵ ایلتس باشه

   پاسخ
 42. Miss.Sh گفته:

  باسلام ٢٤ساله هستم كارشناسي حسابداري دارم و تا فروردين٩٩ مدرك موقت ارشدم رو ميگيرم و آيلتس بالاي ٦.٥ ميتونم بگيرم اما بين آكادميك و جنرال نميدونم كدوم رو آزمون بدم. گفتن دروه هاى كواپ شركت كنم باتضمين كار،مرتبط با رشته ى من هزينه ى دوره و انجام شدن كارها توسط شما حدودا چه ميزان هست؟ و اينكه يكجا بايد پرداخت شه ؟
  ممنون ميشم راهنمايي كنيد

  Rating: ۵
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، میشه برای دوره های کواپ مرتبط با حسابداری اقدام کرد. چون در ابتدا تحصیل می کنید باید مدرک زبان اکادمیک داشته باشید. برای اطلاع از هزینه ها با دفاتر تماس بگیرید.

   پاسخ
 43. Dayan گفته:

  با سلام و وقت بخير
  بنده خانومى هستم ٢٥ ساله متأهل و مادر كوچولويى يك ساله بنده ترم آخر مديريت جهانگردى هستم ولى يك وقفه ٢ ساله به دليل باردارى و زايمان در زمان كارشناسيم دارم
  با پشتوانه مالى تقريبا كمى بيشتر از ٨٠٠ ميليون و زبان متوسط به نظر شما ميتونم اقدام كنم واسه co-op؟!
  ممنون ميشم پاسخ بديد

  Rating: ۴
  پاسخ
 44. محمد گفته:

  باسلام ایا دوره شش ماهه اول هم میشه پاره وقت کار کرد …و برای کواپ پرستاری که دکتر فرمودن هست چطوری میشه اقدام کرد…ممنون میشم جواب بدین

  Rating: ۵
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، ما پیشنهاد نمی کنیم که شش ماهه اول رو کار کنید چون درس هاتون خیلی فشرده هست و حتما باید تمرکز رو درس باشه. رشته های مرتبط با آی تی و توریسم شرایط بهتری برای پذیرش دارند.

   پاسخ
 45. یلدا گفته:

  با سلام و خسته نباشید
  لیسانس رشته رادیولوژی دارم از دانشگاههای دولتی تهران
  ۳۳ سالمه
  مجرد
  ۱۰ سال سابقه کار
  زبان انگلیسیم فعلا در حد ۵.۵ هست و دارم کلاس هم میرم.
  لطفا بفرمایید ک میتونم توی دوری co op شرکت کنم؟

  Rating: ۵
  پاسخ
 46. Sh.m گفته:

  سلام وقت بخیر.۲۵ سالمه لیسانس علوم آزمایشگاهی دارم دوسال سابقه کار مرتبط‌.میتونم دوره های کواپ کانادا رو شرکت کنم؟
  مدرک زبان ندارم.ولی سطح زبان خوبی دارم

  Rating: ۴
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، با توجه به رشته چون رشته غیرمرتبط به کواپ هست اگر ریسکش براتون قابل قبول هست میشه براتون اقدام کرد. باید سابقه کار مرتبط داشته باشید

   پاسخ
 47. saeid saeidi kia گفته:

  سلام و عرض ارادت خاص، ببخشيد بنده ٣٦ سال سن، فوق ديپلم برق. آيتلس ٣ ، و ٢٠٠ ميليون پشتوانه مالى، كارمند رسمى شركت، داراى گواهى نامه معتبر راننده لكوموتيو از اداره راه آهن كل ايران با ٩ سال سابقه كار در اين زمينه، گپ تحصيلى ٨ سال، آيا امكان أخذ پذيرش براى دوره كوآپ كانادا را دارم يا خير؟ ممنون ميشم پاسخ دقيق و مثبت بديد، تشكر از تمام پرسنل اى آى اى

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   سلام ، شرایطتون خوب هست اما سن و گپ تحصیلی ریسک رو بالا میبره ، پیشنهاد ما این هست که رو زبان کار کنید و برای اسکیل ورکر اقدام کنید

   پاسخ
 48. رضا گفته:

  با سلام

  اگر رشته تحصیلی غیر مرتبط با دوره باشه ایا میشه اقدام کرد یا اینکه هزینه ۱۳۰۰۰ دلار همراه با تحصیل و زندگی هستش ؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام ، اینجوری ریسک ویزا دارین ولی اگر انگیزه نامه خوب باشه و سابقه کاری مرتبط داشته باشید میشه اقدام کرد. هزینه های اعلام شده هزینه های خام تحصیلی هست.

   پاسخ
 49. محمد گفته:

  سلام، وقت بخیر
  در مورد مدرک زبان آیلتس جنرال مد نظر هست یا آکادمیک؟و اینکه با مدرک آیلتس جنرال میشه اقدام کرد؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، چون شما قصد تحصیل رو در ابتدا دارین باید آیلتس آکادمیک ارائه بفرمایید. اگر صرفا برای کار در کانادا اقدام نمایید می توان با آیلتس جنرال هم اقدام نمود

   پاسخ
 50. حسین ذوالقدری گفته:

  با سلام ..من سی دو سال سن دارم منو.قبول میکنن برای کواپ؟؟؟باتشکر از آقای ملک پور عزیز و دوست داشتنی

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، لطفا سن و آخرین مقطع تحصیلی رو بفرمایید که دقیق بررسی بشه . اگر گپ تحصیلی زیاد بشه برای ویزا نمیشه شانس بالای در نظر گرفت

   پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض احترام، بله از تمامی رشته های می توان اقدام کرد و شانس پذیرش بالا است اما در زمان ویزا باید رشته مرتبط باشید تا ریسک آن کاهش یابد.

   پاسخ
 51. جباری گفته:

  باعرض سلام واحترام
  من باهمکاران شما مشاوره داشتم دررابطه با کوآپ کانادا که باشرایط من تطبیق داشت وهمکاران شما گفتند که حدود ۳۰۰ میلیون باید درنظر گرفت ولی جناب دکتر دریکی ازبرنامه های لایو به یکی ازدوستان فرمودند که با ۲۰۰میلیون هم میشه اقدام کرد.آیا من میتونم با ۲۰۰ میلیون شروع کنم.باتشکر

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام ، هزینه ها وابسته به مدت زمان تحصیل متفاوت است. شرایط شما باید به صورت کامل بررسی گردد ، برای اطلاع از هزینه ها با دفاتر تماس بگیرید.

   پاسخ
 52. Fatemeh گفته:

  سلام. امکان تغییر شغل بعد از اتمام این دوره ها چطوریه؟ آیا مثل تعهد به خدمته که تا چند سال حتما باید مشغول باشی یا هر زمان که خواستی میتونی تغییر شغل بدی؟

  Rating: ۴
  پاسخ
 53. وحید گفته:

  در این مدت زمان تحصیل، هزینه محل زندگی و اقامت در اونجا به عهده خودمون هست؟؟ و اینکه از همون اولین ماه بهمون حقوق میدن؟؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، بله دوست گرامی ، هزینه بر عهده خودتون هست. در ابتدا به صورت کاملا تئوری آموزش می بینید و سپس کار می کنید. وابسته به مدت زمان تحصیل هست ، نصف اول رو درس می خونید و نصف دوم رو کار می کنید

   پاسخ
 54. عسگری گفته:

  باسلام امکان همراه بردن خانواده(همسر و فرزند خردسال)وجود دارد از چه موقع؟هزینه ای که اعلام شده شامل محل اسکان و خوراک هم هست؟ممنون

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، بهتر است که در ابتدا برای شخص اصلی اقدام بشه و ایشون بعد از مشخص شدن وضعیت اقامتشون برای همراه اقدام کنند. معمولا یه فاصله ۴ الی ۵ ماه در نظر گرفته میشه، هزینه ها معمولا هزینه های خام تحصیل هستند و سایر هزینه ها در مقالات هزینه زندگی در کانادا بررسی شده است

   پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، برای پذیرش مشکلی ایجاد نخواهد شد اما در زمان ویزا افسر ویزا قانع نمی شود که شخصی با گپ تحصیلی فراوان قصد تحصیل در کانادا را داشته باشد. لطفا شرایط خود را اعلام بفرمایید تا بررسی گردد.

   پاسخ