تحصیل دانشجویی در استرالیا

تحصیل دانشجویی در استرالیا

تحصیل دانشجویی در استرالیا

تحصیل  دانشجویی در استرالیا و مهاجرت به استرالیا ۲۰۱۸ و شرایط گرفتن وکیل مهاجرت چگونه است ؟ شرایط تحصیل  دانشجویی در استرالیا و مهاجرت تحصیلی به استرالیا چگونه است ؟ راه های مهاجرت به استرالیا و تحصیل در استرالیا و شرایط اخذ اقامت استرالیا کدام است ؟ قوانین تحصیل دانشجویی در استرالیا و قوانین اخذ اقامت استرالیا چگونه است ؟ اقدامات لازم برای تحصیل در استرالیا و چیست ؟ آیا می توان با اخذ پذیرش تحصیلی استرالیا و اخذ ویزای تحصیلی استرالیا  و مهاجرت تحصیلی به استرالیا و تحصیل در دانشگاه های استرالیا  به اخذ اقامت دائم استرالیا رسید ؟ هزینه های تحصیل در استرالیا چگونه است ؟  لذا شما عزیزان در صورت داشتن هرگونه سوال و ابهام در خصوص تحصیل در کشور استرالیا می توانید مشاوره رایگان دریافت نمایید .

تحصیل  دانشجویی در استرالیا از موضوعاتیست که در این مقاله به آن اشاره شده است. جهت موضوع تحصیل  دانشجویی در استرالیا و تشریحی از قوانین تحصیل  دانشجویی در استرالیا نیازمند این هستیم که قوانین کشور مطبوع در باب دانشجویان و مهاجرت تحصیلی به استرالیا را مرور کنیم. تحصیل  دانشجویی در استرالیا بدلیل انگلیسی زبان بودن این کشور بسیار مورد توجه دانشجویان بین المللی قرار گرفته است و اینکه از جمله کشور های مهاجر پذیر میباشد.

شاید این مطلب نیز برایتان مفید باشد:   تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در چک

 

در ابتدای بحث تحصیل  دانشجویی در استرالیا لازم به توضیح است که استرالیا کشوری است توسعه یافته با ۷٬۶۸۶٬۸۵۰ کیلومتر مربع وسعت، ششمین کشور پهناور دنیا است. استرالیا یکی از قلمروهای همسود است و در سال ۱۹۰۱ از بریتانیای کبیر استقلال یافته‌ است. پایتخت استرالیا شهر کانبرا است، شهری که در آن مجلس کشور و خانه فرماندار کل قرار دارد. او به صورت تشریفاتی و به نمایندگی ملکه الیزابت دوم ریاست دولت را در استرالیا به عهده دارد. در عمل نخست وزیر منتخب در کنار دولت و مجلس اداره کشور را در دست دارند. استرالیا از نظر مساحت دومین کشور پهناور عضو مجموعه اتحادیه کشورهای همسود مشترک‌ المنافع است.

سیدنی و ملبورن دو شهر بزرگ استرالیا هستند. این کشور دارای مرز خاکی با کشور دیگری نیست و دور آن را از شرق، اقیانوس آرام، از جنوب اقیانوس منجمد جنوبی، از غرب اقیانوس هند و از شمال چندین دریا و خلیج در بر گرفته‌ است. استرالیا همچنین سرزمین اصلیِ قاره اقیانوسیه به شمار می‌ آید که کوچک‌ ترین قاره دنیاست.

جمعیت استرالیا به سرشماری ژوئیه ۲۰۰۸ ۲۰٬۰۰۷٬۳۱۰ نفر بوده‌است. و با تراکم نسبی ۶/۲ نفر در هر کیلومتر مربع، یکی از پایین‌ ترین ارقام میزان تراکم در جهان را دارا می‌باشد. کرانه جنوب شرق این کشور تراکم جمعیتی بیشتری نسبت به سایر نقاط دارد. یک سوم جمعیت کشور در ایالت نیوساوت ولز و یک چهارم دیگر در ایالت ویکتوریا به سر می‌برند. میانگین نرخ رشد جمعیت در سال ۱/۲۲۱ است و تقریباً در هر دو دقیقه یک نوزاد جدید در این کشور متولد می‌شود.

بومیان استرالیا حدود نیم میلیون نفر تخمین زده شده‌اند که دو و نیم درصد جمعیت کل کشور را تشکیل می‌دهند. استرالیا کشوری است پویا و با محیطی آرام، لذت بخش و امن، با شهرهای زیبا و فرهنگهای متفاوت. استرالیا آموزشی با کیفیت بالا در محیطی امن و مطلوب به دانشجویان خارجی ارائه می نماید. تحصیل در استرالیا با ارائه دوره های آموزشی منطبق بر استانداردهای جهانی، فرصتها و تجربیات بسیار جالب و جدیدی را به دانشجویان عرضه می نماید. وکلای مجرب موسسه ی حقوقی ملک پور با  ارائه ی مشاوره ای رایگان و تخصصی در زمینه ی تحصیل در کشور استرالیا آماده ی همراهی شما عزیزان می باشند.

شاید این مطلب نیز برایتان مفید باشد:   اخذ تابعیت از طریق ازدواج در کشور استرالیا

 

تحصیل در دانشگاههای استرالیا جزو بهترین دانشگاههای دنیا می باشند. تحصیل در مقطع لیسانس در استرالیا معمولا ۳ سال طول می کشد ولی دوره های فوق لیسانس طولانی تر است. بعضی از دوره ها بصورت فراگرفتن از راه دور و نیمه وقت نیز میسر است. دانشگاه ها نیز ممکن است دوره های کوتاه توسعه حرفه ای ارائه دهند. البته این موضوع را باید در نظر داشت که شرایط ویزا گرفتن با این شرایط بسیار کم می باشد.

قبل از ثبت نام در دانشگاه برای تحصیل  دانشجویی در استرالیا دانشجویان بایستی در دوره زبان انگلیسی نام نویسی کنند. این کمک خواهد کرد تا اطمینان حاصل شود که مهارت های زبان انگلیسی شان با الزامات دانشگاهی برابری دارد. هزینه دوره های دانشگاهی در استرالیا ممکن است شامل شهریه درسی “از پیش پرداخت شده” یا شهریه ای که در زمانی تکمیل دوره تحصیلی شما پرداخت می شود.

اگر سوالی در زمینه شرایط و راه های تحصیل  دانشجویی در استرالیا دارید پیشنهاد می شود که اگر شما عزیزان خواهان تحصیل در کشور استرالیا می باشید و می خواهید مهاجرت تحصیلی به استرالیا داشته باشید و با اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه های استرالیا و بورس تحصیلی استرالیا به اقامت دانشجویی استرالیا  دست پیدا نمایید و اطلاعات دقیق در خصوص شرایط تحصیل در استرالیا داشته باشید می توانید با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش  و شعبه مرکزی این موسسه در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و یا با تمامی دفاتر همکار این موسسه در سراسر ایران در خصوص تحصیل  دانشجویی در استرالیا با مشاورین متخصص و کارشناسان مسلط به امور بین الملل برای امر اخذ ویزای تحصیلی استرالیا و  تحصیل  دانشجویی در استرالیا مشاوره رایگان دریافت نمایید .

گفته می شود که هزینه یک زندگی دانشجویی مجردی در استرالیا سالانه ۱۸۰۰۰$ (دلار استرالیا) می باشد. این مبلغ جدای از شهریه دانشگاه است و مسلماً این هزینه بسته به شیوه زندگی شما متفاوت خواهد بود. دانشجویان متاهل باید سالانه ۷۰۰۰$ به ازای همسر و ۴۰۰۰$ به ازای هر یک از فرزندان خود به این مبلغ اضافه کنند. وکلای مجرب موسسه ی حقوقی ملک پور با  ارائه ی مشاوره ای رایگان و تخصصی در زمینه ی تحصیل در دانشگاههای استرالیا آماده ی همراهی شما عزیزان می باشند.

شاید این مطلب نیز برایتان مفید باشد:   خرید ملک در کشور استرالیا

 

مزایای شرایط تحصیلی در استرالیا

استراليا يك كشور انگليسي زبان است و از اين نظر بر بسياري از مراكز آموزشي ديگر كشورهاي جهان برتري دارد.استراليا از بزرگترين اجتماعات چند فرهنگي و هماهنگ دنياست كه مردمانش خيلي گرم و صميمي مي‌باشند و به راحتي اتباع ديگر كشورها را پذيرا مي‌شوند.

تحصيل در مراكز آموزشي استراليا در محيطي امن، آرام و مفرح صورت مي‌پذيرد. امكان چهل ساعت كار در هر دو هفته حين تحصيل براي همه دانشجويان و دانش‌آموزان در استراليا و در هنگام تعطيلات به طور تمام وقت به كار بپردازند. اجازه كار بلافاصله پس از آغاز تحصيل فراهم مي‌شود.

رشته‌هاي مختلف زبانهاي آموزشي با شرايط تحصيلي مناسب در اختيار علاقه‌ مندان مي‌باشد.برنامه دانشگاهها و مراكز آموزشي استراليا متناسب و با توجه به نيازهاي دانشجويان و دانش‌آموزان بين‌المللي تنظيم گرديده است.

مراكز آموزشي استراليا به تمامي استانداردهاي آموزشي مجهز مي‌باشند و منطبق با‌ آن محصلين خارجي را مي‌پذيرند.البته شرایط ویژه ای هم برای افرادی که از تحصیلات عالی و سابقه کار خوبی برخوردار هستند وجود دارد. این افراد می توانند به عنوان ویزای کاری استرالیا وارد این کشور شوند و شرایط ویژه این کشور برخوردار خواهند بود.

در انتهای بحث تحصیل  دانشجویی در استرالیا و مهاجرت به استرالیا و شرایط تحصیل در استرالیا می توان اینگونه بیان نمودکه موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش  در این مقاله تلاش نمود اطلاعاتی در ارتباط تحصیل  دانشجویی در استرالیا در اختیار شما عزیزان قرار دهد . در صورت داشتن هر گونه سوال در خصوص مهاجرت تحصیلی به استرالیا و  اخذ پذیرش دانشگاه های استرالیا و اخذ ویزای تحصیلی استرالیا و تحصیل در مقطع دکترا در استرالیا با موسسه حقوقی ملک پور در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس تماس حاصل نموده و از طریق مشاورین متخصص و مسلط به امور بین المللی و حقوقی برای قوانین تحصیل  دانشجویی در استرالیا به صورت تخصصی و تلفنی مشاوره رایگان دریافت نمایید .

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (37 نظرات, میانگین: 4٫95 از طریق 5)
Loading...

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0 پاسخ