تحصیل در آمریکا بدون نیاز به مدرک زبان

تحصیل در آمریکا بدون نیاز به مدرک زبان

تحصیل در آمریکا بدون نیاز به مدرک زبان

تحصیل در آمریکا بدون نیاز به مدرک زبان و شرایط مهاجرت به آمریکا ۲۰۱۸ و شرایط گرفتن وکیل مهاجرت ممکن می باشد ؟ شرایط تحصیل در آمریکا بدون نیاز به مدرک زبان به چه صورت است ؟ از راه ها و قوانین تحصیل در آمریکا بدون نیاز به مدرک زبان و مهاجرت تحصیلی به آمریکا تا چه اندازه اطلاع دارید ؟ آیا تحصیل در آمریکا و تحصیل در آمریکا بدون نیاز به مدرک زبان به اخذ اقامت دائم آمریکا و گرین کارت آمریکا از طریق تحصیل منجر خواهد شد ؟ موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش در خصوص تحصیل در آمریکا بدون نیاز به مدرک زبان و شرایط اخذ پذیرش تحصیلی آمریکا و شرایط اخذ ویزای تحصیلی آمریکا و به این سوالات در رابطه با تحصیل در آمریکا بدون نیاز به مدرک زبان در مقاله زیر پاسخ داده است .

در رابطه با تحصیل در آمریکا بدون نیاز به مدرک زبان می توان بیان نمود که با توجه به اینکه بیش از ۴۹۰۰ دانشگاه و مؤسسه آموزش عالی معتبر در ایالات متحده وجود دارد، لازم است هنگام انتخاب یک دانشگاه، عوامل زیادی را مد نظر قرار دهید که مهمترین آنها تأیید اعتبار و به رسمیت شناسی آن دانشگاه می باشد. به علت اینکه اگر شما دانشگاه یا کشوری را انتخاب کنید که مدارک آن مورد تایید کشورهای دیگر نباشد، از هر لحاظ باعث نا امیدی شما خواهد شد. اما شما میتوانید با اعتماد به موسسه حقوقی ملک پور تمامی نگرانی های خود را از بین برده و در بهترین دانشگاه ها ادامه تحصیل دهید و در خصوص تحصیل در آمریکا بدون نیاز به مدرک زبان به این صورت است که مدارکی که از آن دانشگاه گرفته میشود مورد تایید همه کشورها باشد اغلب معروف ترین دانشگاه ها گران ترین دانشگاه ها نیز هستند و ورود به آنها نیز از همه مشکل تر است. «بهترین» دانشگاه یا مؤسسه آموزش عالی آن است که برای شما مناسب باشد و شما از هر لحاظ بتوانید اقدامات را انجام دهید. دانشگاهی که رشته تحصیلی شما را ارائه دهد و واجد سایر معیارهایی باشد که برای شما حائز اهمیت است نظیر موقعیت مکانی، امور مالی، مسکن، و امکانات رفاهی و فرهنگی لازم برای دانشجویان خارجی که وارد کشور می شوند را دارا باشد. کشور آمریکا با بیش از ۵۰۰۰ دانشگاه و موسسه آموزش عالی نیاز روز افزون به دانشجوی خارجی در صدر کشورهای علاقه مند به پذیرش تحصیلی جای می گیرد.

تحصیل در آمریکا (اخذ ویزای تحصیلی آمریکا ، مهاجرت تحصیلی به آمریکا ، اعزام دانشجو به آمریکا )

یک فرصت استثنایی برای کسانی که به دنبال تحصیل و سپس اقامت در آمریکا هستند ، حتی برای کسانیکه مدرک زبان تافل ندارند.

چند دانشگاه معتبر در آمریکا وجود دارد که جهت اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه های آمریکا بدون نیاز به مدرک زبان وجود دارد .

شما عزیزان اگر می خواهید در رابطه با شرایط تحصیل در آمریکا بدون نیاز به مدرک زبان اطلاعات دقیق تر  داشته باشید و یا اگر می خواهید برای تحصیل در آمریکا بدون نیاز به مدرک زبان اقدام نمایید می توانید به صورت مستقیم با موسسه مشاوره ای ام آی ای و شعبه وین در اتریش تماس حاصل نموده و به صورت رایگان در خصوص بحث شرایط تحصیل در آمریکا بدون نیاز به مدرک زبان مشاوره رایگان دریافت نمایید .

دانشجویانی که مدرک زبان ندارند ،پس از ثبت نام در دانشگاه باید در امتحان زبانی که دانشگاه برای آنها برگزار می نماید شرکت نمایند و در صورت قبولی مستقیماً دوره کارشناسی ، کارشناسی ارشد و یا دکتری خود را شروع می کند. در صورت عدم قبولی با توجه به تعین سطح زبان انگلیسی، دانشجو با ورود به دوره های زبان و گذراندن این دوره ها می توانند وارد دانشگاه شوند.

بسیاری از دانشجویان در ایران مایل به ادامه تحصیل در خارج از کشور به خصوص تحصیل در کشور آمریکا و تحصیل در آمریکا بدون نیاز به مدرک زبان در مقاطع مختلف هستند. تنوع تحصیلی در ایالات متحده به معنای آن است که شرایط لازم برای قبولی در آنها تفاوت چشمگیری دارد. موسسات فراوانی در زمینه اعزام دانشجو به کشور آمریکا فعالیت می کنند که بعضاً از دانش و تخصص کافی برخوردار نبوده و این امر منجر به گمراهی متقاضیان تحصیل در آمریکا بدون نیاز به مدرک زبان  گردیده است.

بدین صورت که با دادن اطلاعات نادرست مسیر موفقیت آنها را طولانی تر و یا حتی غیر ممکن ساخته اند کار موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش هم در شعبه وین اتریش و هم از طریق تمامی دفاتر همکار خود در سراسر ایران جهت مطلع کردن شما از مشکلات و مزیت های ادامه تحصیل در این کشور و همچنین در خصوص  ثبت نام در دانشگاه و اخذ پذیرش و ویزای تحصیلی آمریکا برای شما عزیزان مشاوره رایگان ارائه می نماید .

یکی از مشکلاتی که در این زمینه علاقمندان به تحصیل در آمریکا بدون نیاز به مدرک زبان را به عقب می اندازد نداشتن مدرک زبان انگلیسی می باشد وما برای تمامی مشکلات شما راه حل هایی داریم که بسیار آسان نیز می باشد. بزرگترین هدف ما ارائه خدمات حرفه ای و صحیح به کسانی است که قصد تحصیل در آمریکا را دارند. دانشگاه های آمریکا قادر به برگزاری کلاس های معتبر آموزشی زبان انگلیسی با جدیدترین متد هستند که شما در صورت تمایل می توانید مدرک زبان مورد نیاز برای ورود به دانشگاه را از طریق این دانشگاه ها دریافت کنید. و شما می توانید به هدف خود در خصوص تحصیل در آمریکا بدون نیاز به مدرک زبان دست پیدا نمایید .

یکی دیگر از مشکلاتی که برای افراد وجود دارد این است که آیا مدارک تحصیلی ما مورد قبول کشور آمریکا هست یا خیر؟ دانشگاه های ایالات متحده عموماً مدارک سایر کشورها که مورد تأیید وزارت علوم آنها و برای ادامه تحصیل در آنجا معتبر است را می پذیرند. به هر حال ، هریک از دفاتر پذیرش ایالات متحده به طور مستقل تصمیم گیری می کنند. آنها تحصیلات قبلی شما را ارزیابی می کنند تا ببینند تا چه حد با برنامه های مشابه تحصیلی در آمریکا و شرایط ویژه برنامه تحصیلی خاصی که برای آن درخواست داده اید قابل تطبیق است و بعد در این رابطه تصمیم گیری خواهد شد.

همانطور که بررسی شد، تحصیل در کشور آمریکا بخصوص تحصیل در آمریکا بدون نیاز به مدرک زبان یکی از بهترین فرصت ها می باشد و بسیاری از افراد در پی این موضوع هستند که این کار را انجام دهند و آینده شغلی خود و فرزندان خود را تامین نمایند. شما هم میتوانید به راحتی از طریق موسسه حقوقی ملک پور برای این کشور اقدام نمایید و از امکانات این کشور بهره مند شوید.

امروزه افراد بسیاری خواهان مهاجرت به آمریکا و مهاجرت تحصیلی آمریکا و اخذ ویزای تحصیلی آمریکا از جمله  تحصیل در آمریکا بدون نیاز به مدرک زبان و اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه های آمریکا تحصیل در آمریکا بدون نیاز به مدرک زبان می باشند . تحصیل در آمریکا بدون نیاز به مدرک زبان مورد تقاضای بسیاری از افراد می باشد . شما می توانید در صورت داشتن هر گونه سوال در زمینه های مختلف مهاجرت به آمریکا و مهاجرت تحصیلی به آمریکا و همچنین تحصیل در آمریکا بدون نیاز به مدرک زبان با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش تماس حاصل نموده و به صورت تلفنی و رایگان مشاوره تخصصی در خصوص شرایط و چگونگی تحصیل در آمریکا بدون نیاز به مدرک زبان و راههای اخذ اقامت آمریکا و شرایط اخذ گربن کارت آمریکا دریافت نمایید .

Rating: 4
یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (10 نظرات, میانگین: 4٫90 از طریق 5)
Loading...

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

27 پاسخ
 1. بهروز گفته:

  عرض سلام و ادب و احترام خدمت جنابعالی و تمامی مسولین و کارکنان موسسه.
  بنده فارغ التحصیل رشته حقوق جزا و جرم شناسی مقطع کارشناسی ارشد با معدل ۱۷٫۷۸ از دانشگاه آزاد هستم. برای ادامه تحصیل در مقطع دکتری خارج از کشور بسیار مشتاقم. از آنجاکه بسیار در سایتهای اینترنتی جستجو میکنم بسیار به این مطالب بورسیه رایگان برخورد میکنم. بنده مدرک زبان ندارم و مایلم برای بورسیه رایگان خارج از کشور و بدون مدرک زبان در یکی از گرایش های رشته حقوق در یکی از کشورها اقدام کنم. لطف میکنید که بنده را راهنمایی کنید. سپاسگزارم.

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، برای بورسیه کامل باید شرایطتون خیلی ایده ال باشه. رزومه علمی و پژوهشی خوب و مدرک زبان با نمره بالا می تونه کمکتون کنه ، لطفا مقاله بورسیه تحصیلی در خارج از کشور رو مطالعه بفرمایید.

   پاسخ
 2. مهدی گفته:

  با سلام دانش آموز رشته ریاضی هستم میخوام بدونم برای کارشناسی اگه شانسی داشته باشم در یکی از دانشگاه های تراز اول امریکا در رشته های ریاضی محض یا فیزیک پذیرش بگیرم چیکار باید بکنم در ضمن وضع مالیم اصلا خوب نیست یعنی بورس کامل میخوام و زبان هم بلد نیستم و اگه هم یاد بگیرم هزینه آزمون جهت دریافت مدرک زیاده و اگه ممکنه میخوام همونجا زبانو یاد بگیرم فکر کنم خیلیا همین سوالو داشته باشن ممنون از مطالب خوب سایتتون

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، با تشکر از توضیحات شما، برای بورسیه و فاند کامل واقعا باید شرایطتون خیلی خوبه باشه و با نسبت به سایر متقاضیا چند لول بالاتر باشین. روزمه تحصیلی و پژوهشی خیلی تاثیر گذار هست. سطح زبان هم بسیار تعیین کننده هست.

   پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، برای فرصت های مطالعاتی با توجه به اینکه در سطح عالی برگزار میشه شما باید سطح زبان بالایی داشته باشید. ما برای دکترا می تونیم کمکتون کنیم ، لطفا با دفاتر تماس بگیرید تا راهنماییتون کنند.

   پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، برای بورسیه تحصیلی معمولا رزومه تحصیلی و پژوهشی مدنظر قرار میگیره ، برای دانشگاه های آمریکا مدارک بین المللی مانند زبان و GRE و … خیلی کمک کننده است. لطفا مقاله بورسیه تحصیلی در خارج از کشور رو مطالعه کنید ، همه نکات به صورت ویدیو گفته شده و می تونید استفاه کنید.

   پاسخ
 3. منصوره گفته:

  سلام می توانید به من کمک کنید برای گرفتن ویرای فرصت مطالعاتی به امریکا
  من مدرس دانشگاه هستم ممنون

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض احترام، برای فرصت های مطلاعاتی معمولا دانشگاه شرایط ویژه مربوط به خود را دارند و این شرایط در بخش Research سایت دانشگاه ذکر شده است. شما می توانید در ابتدا برای ان درخواست داده و مدارک لازم را برای پذیرش اولیه ارائه دهید ما هم می توانیم شما را در امر ویزای تصحیلی آمریکا یاری دهیم.

   پاسخ
 4. Mohammad گفته:

  سلام من مقطع تحصیلیم دهم تجربی هستش دانش اموز با استعداد به خصوص در ضمینه ریاضی و فیزیک هستم انگلیسی هم تا حدودی بلدم ولی وضع مالی خوبی ندارم می خواستم برای بورسیه کامل و شرایط تحصیل در آمریکا بدونم میشه بیش تر کمکم کنید ممنون میشم.

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، با توجه به سن شما پیشنهاد می شود که شرایط بورسیه را فراهم کنید . این شرایط شامل نمره زبان خوب ، مدارک بین المللی معتبر و رزومه تحصیلی هستند.

   پاسخ
 5. ایمان گفته:

  سلام من دانشجوی رشته فیزیک مهندسی هستم ومیخوام برای دکترا در یکی از دانشگاه های امریکا تحصیل کنم به همین خاطر میخوام بدونم که مقطع ارشدمو در چه رشته از فیزیک ادامه بدم
  در ضمن وضعیت مالی خوبی ندارم یعنی دنبال بورسیه کامل هستم
  تشکر

  پاسخ
  • m.s گفته:

   سلام برای دکترا در ابتدا باید سورپوایزر خودتون رو پیدا کنید. لطفا سایت دانشگاه مقصد رو سرچ کنید و با استاد ارتباط برقرار کنید.

   پاسخ
 6. مهدی گفته:

  با سلام ترم آخر (ترم ۷)مهندسی مواد-سرامیک هستم با معدل فعلی ۱۷٫۲۰ برای ادامه تحصیل در ارشد مدیریت آلمان میتونم اقدامی بکنم؟

  پاسخ
 7. مهدی گفته:

  سلام
  دانشجوی مهندسی عمران هستم میخواستم برای ادامه تحصیل به کانادا یا امریکا برم اما مدرک زبان ندارم ایا میشه بدون مدرک به دانشگاه معتبری در امریکا یا کانادا رفت در ضمن اگه ممکنه ادرس موسسه تون رو بگید ممنون

  پاسخ
 8. حمید گفته:

  رشته تحصیلی کارشناسی حسابداری
  بدون مدرک زبان
  سن ۳۴
  دارای حداقل ۱۰۰۰۰۰۰۰۰ تومان ساپورت مالی
  متقاضی تحصیل در دوره ارشد حسابداری در آمریکا

  پاسخ
  • عاطفه سلطانی گفته:

   با سلام و احترام
   برای مقطع دکترا بدون مدرک زبان شانس شما بسیار پائین می باشد
   کشورهایی که مدرک زبان نیاز ندارند برای سفارت از شما مصاحبه خواهند گرفت که باید به زبان کاملا مسلط باشید
   راه حل دیگر این می باشد که برای دوره های زبان در کشورهای دیگر اقدام نمائید و سپس اقدام به اخذ پذیرش از دانشگاه نمائید
   برای اطلاع از کشورهایی که می توانید از آنها پذیرش اخذ نمائید و یا دوره های زبان با مشاورین ما تماس حاصل نمائید
   شماره های تماس موسسه اریکه برگزیدگان پارسیان:
   ۸۸۵۶۷۳۴۰-۰۲۱
   ۸۸۵۶۷۳۲۶-۰۲۱
   ۸۸۰۸۸۶۱۴-۰۲۱

   پاسخ
 9. علیرضا گفته:

  با سلام
  من دانشجوی ترم آخر رشته مهندسی عمران – مدیریت ساخت در مقطع کارشناسی ارشد می باشم معدلم حدود ۱۵/۵ می باشد و چهار مقاله دارم و مدرک زبان ندارم آیا برای کشور اتریش و آمریکا و آلمان میتونم در مقطع دکترا اقدام به دریافت پذیرش و بورس کنم یا خیر؟ در ضمن بنده نزدیک به ۱۵ سال تجربه مفید کار دارم.
  با سپاس فراوان

  پاسخ
  • سمیرا میرزاقایی گفته:

   با سلام و عرض ادب
   جهت اخذ پذیرش در مقطع دکترا می بایست با استاد راهنما مکاتبه نموده و تأییدیه از استاد اخذ نمایید البته رزومه شما برای اخذ این تأییدیه بسیار اهمیت خواهد داشت. جهت اخذ ویزای تحصیلی کشورهایی همچون امریکا و آلمان شرایط سنی شما اهمیت خواهد داشت البته شما می توانید با شرایط بسیار بهتری برای کشورهای دیگری همچون کانادا و اسپانیا اقدام نمایید
   جهت کسب راهنمایی کامل و بررسی شرایط پذیرش تحصیلی خود می توانید با شماره تلفن های مؤسسه تماس بگیرید
   ۰۲۱۸۸۵۶۷۳۲۶
   ۰۲۱۸۸۵۶۷۳۴۰

   پاسخ
 10. مهدی گلوند گفته:

  با سلام
  بنده قصد ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در کانادا دارم
  معدل کارشناسی بنده در رشته عمران هجده و چهارده صدم بوده از دانشگاه ازاد
  ولی مدرک زبان ندارم
  در صورت امکان با بنده تماس بگیرید
  ممنونم

  پاسخ
  • امید جلالی فراهانی گفته:

   با سلام وعرض ادب خدمت شما
   احتراما با توجه به شرایط کلی خود می توانید برای تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد برای کانادااقدام نمایید لذا برای بررسی شرایط خود میتوانید با موسسه تماس بگیرید و مشاوره رایگان داشته باشید.
   موفق و پیروز باشید
   https://telegram.me/parsiaanlaw
   +۹۸۲۱۸۸۵۶۷۳۴۰
   +۹۸۲۱۸۸۵۶۷۳۲۶

   پاسخ
 11. سید احسان عسکری گفته:

  با سلام
  دوستت گرامی
  من در رشته مهندسی کشتی مدرک لیسانس گرفته ام
  ایا شما می توانید در همین رشته یا رشته مهندسی مکانیک بدون مدرک زباان برای من در ترم مهر پذیرش بگیرید
  سپاس فراوان

  پاسخ
  • عاطفه سلطانی گفته:

   با سلام و عرض ادب
   بدون مدرک زبان شانس اخذ پذیرش برای شما بسیار پایین می باشد
   برای ترم مهر فرصتی برای اخذ پذیرش وجود ندارد
   پیشنهاد می شود با ارائه ی مدرک زبان برای ترم ژانویه اقدام بفرمائید
   برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید.
   شماره های تماس موسسه اریکه برگزیدگان پارسیان:
   ۸۸۵۶۷۳۴۰-۰۲۱
   ۸۸۵۶۷۳۲۶-۰۲۱
   ۸۸۰۸۸۶۱۴-۰۲۱

   پاسخ