تحصیل در انگلستان در انگلستان با مدرک دیپلم و بررسی کامل آن

تحصیل در انگلستان با مدرک دیپلم ، اخذ ویزای تحصیلی انگلستان و اقامت انگلستان از طریق تحصیل و با مدرک دیپلم در این مقاله به صورت علمی مورد بررسی و تحلیل قرار می گیرد. آیا تحصیل در انگلستان با مدرک دیپلم امکان پذیر است؟ هزینه های تحصیل در انگلستان با مدرک دیپلم به چه صورت است؟ محدودیت سنی برای تحصیل با مدرک دپیلم در انگلستان چقدر است؟ دانشگاه های معتبر کشور انگلستان کدامند؟ شرایط اخذ ویزای همراه در پروسه تحصیل در انگلستان با مدرک دیپلم چگونه است؟ پاسخ این قبیل سوالات را می توانید در مقاله نگارش شده مطالعه نمایید. موسسه حقوقی ملک پور، MIE اتریش با سابقه طولانی در خصوص اخذ پذیرش و ویزای تحصیلی انگلستان ، با کمک وکلای طراز اول می تواند برای این پروسه شما را یاری نماید. شما عزیزان همواره می توانید با دفاتر این موسسه تماس برقرار نموده و از مشاوره تلفنی رایگان در زمینه تحصیل در انگلستان در مقاطع مختلف تحصیلی برخودار شوید.

مباحث زیر در این مقاله مورد بررسی قرار خواهد گرفت:

تحصیل در انگلستان با مدرک دیپلم
 • تحصیل در انگلستان با مدرک دیپلم و شرایط عمومی
 • تحصیل در انگلستان با مدرک دیپلم برای دوره های Foundation
 • تحصیل در انگلستان با مدرک دیپلم برای دوره های A-Level
 • تحصیل در انگلستان با مدرک دیپلم در کالج ها
 • تحصیل در انگلستان با مدرک دیپلم در کالج بلربیز
 • تحصیل در انگلستان با مدرک دیپلم در مقطع کارشناسی
 • تحصیل در انگلستان با مدرک دیپلم به همراه بورسیه تحصیلی
 • تحصیل در انگلستان با مدرک دیپلم و هزینه های زندگی و تحصیل
 • تحصیل در انگلستان با مدرک دیپلم و کار دانشجویی ضمن تحصیل
 • تحصیل در انگلستان با مدرک دیپلم و بررسی ویزای همراه
 • تحصیل در انگلستان با مدرک دیپلم و دانشگاه های برتر
 • تحصیل در انگلستان با مدرک دیپلم و مدارک مورد نیاز اخذ ویزای تحصیلی
 • تحصیل در انگلستان با مدرک دیپلم و وضعیت اقامت و اخذ تابعیت پس از تحصیل
 • تحصیل در انگلستان با مدرک دیپلم و سخن پایانی

شما می توانید از طریق دریافت مشاوره رایگان شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

تحصیل در انگلستان با مدرک دیپلم و شرایط عمومی

تحصیل در انگلستان با مدرک دیپلم ، بسیار به سن شما و رشته مورد نظرتان بستگی دارد. بسیاری از متقاضیان تحصیل در انگلستان یا به صورت مستقیم قصد ادامه تحصیل در مقطع لیسانس را دارند و یا اینکه متقاضی تحصیل در رشته پزشکی می باشند. لازم است بدانید اگر شما در سن و سال مناسب باشید حتی ممکن است بتوانید ابتدا وارد مدارس این کشور شده و سال آخر خود را در آنجا بگذرانید و پس از آن وارد دانشگاه شوید. قالب کسانی که برای رشته های پزشکی و یا مهندسی و یا سایر رشته ها قصد تحصیل در انگلستان با مدرک دیپلم را دارند. اگر در شرایط سنی مناسب باشند و از ۱۹ سال عبور نکرده باشند می توانند ابتدا وارد کالج و مدارس این کشور شوند، چرا که برای ورود به دانشگاه خصوصا رشته پزشکی و مهندسی در انگلستان باید حتما ابتدا در این کشور دوره های A_LEVEL  یا FOUNDATION  را سپری کنید که بتوانید آزمون ورودی دانشگاه ها را با موفقیت سپری کرده و در صورت قبولی وارد دانشگاه شوید. البته مواردی وجود داشته است متقاضی تحصیل در انگلستان با مدرک دیپلم تا سن ۲۱ سال نیز توانسته است ابتدا وارد کالج شده و دوره های فاندیشن یا A_LEVEL را بگذراند و بعد وارد دانشگاه شود اما ریسک ویزا برای افراد بالای ۱۹ سال، بالاتر می باشد. از این رو دقت نمایید که برای تحصیل در انگلستان با مدرک دیپلم ابتدا شرایط سنی خود را مد نظر قرار دهید و با یک وکیل در این زمینه مشورت نمایید تا شانس شما را برای تحصیل در انگلستان بررسی نمایند.

لینک مقاله :‌ تحصیل در انگلستان

تحصیل مهندسی در انگلستان

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد تحصیل در انگلستان

فایل ویدئوی موسسه ملک پور در مورد تحصیل در انگلستان

مهاجرت تحصیلی به کشور انگلستان
مهاجرت به انگلستان و شرایط زندگی در انگلستان

تحصیل در انگلستان با مدرک دیپلم برای دوره های Foundation

اشخاصی که برای تحصیل در مقطع کارشناسی قصد ادامه تحصیل در انگلستان با مدرک دیپلم دارند برای ورود به همه رشته های مورد نظر « به جز رشته پزشکی » می توانند وارد دوره foundation  گردند. دوره فاندیشن یک دوره یک ساله است و شامل دو ترم تحصیلی می باشد. اشخاصی که قصد دارند برای تحصیل در رشته های مهندسی، مدیریت، بیزنس و … تحصیل کنند می توانند ابتدا این دوره Foundation را طی کنند و پس از آن وارد دوره تحصیلی مورد خود گردند.

لازمه ورود به دوره فاندیشن

 لازمه ورود به دوره فاندیشن داشتن مدرک دیپلم می باشد و اشخاصی که برای تحصیل در انگلستان با مدرک دیپلم برای دوره فاندیشن می خواهند اقدام کنند به دلیل اینکه بالای ۱۸ سال سن دارند برای اخذ پذیرش حتما باید مدرک آیلتس با نمره ۵٫۵ را ارائه دهند.

حداقل سن ورودی به دوره فاندیشن ۱۷ سالگی می باشد و شروع ترم معمولا از سپتامبر می باشد و ترم بعدی از ژانویه آغاز می گردد. در ترم اول دروسی مانند زبان و IT آموزش داده می شود و در ترم دوم ۴ درس تخصصی بنا به رشته انتخابی مد نظر تدریس می گردد.  بر اساس آمار ارائه شده از سوی « کالج بلربیز »‌ اکثر کسانی که دوره فاندیشن را در کالج های انگلستان گذرانده اند توانسته اند وارد بهترین دانشگاه های این کشور شوند.

شایان ذکر است که

هزینه های تحصیل در دوره فاندیشن در انگلستان معمولا از ۲۸ هزار پوند تا ۳۵ هزار پوند می باشد.

انواع دوره های تحصیلی در انگلستان

تحصیل در انگلستان با مدرک دیپلم برای دوره های A-Level و ورود به رشته های پزشکی

دوره A-Level یک دوره بسیار پیشرفته می باشد که به سه صورت نرمال، فشرده، extended ارائه می شود. دوره نرمال A-Level دوساله می باشد، دوره فشرده ۱ سال و نیم و دوره extended بیش از دو سال به طول می انجامد. این دوره برای تمامی اشخاصی که می خواهند برای تحصیل در انگلستان با مدرک دیپلم اقدام کنند و سن مناسبی هم دارند ( زیر ۲۰ سال ) امکان پذیر می باشد. یعنی هر شخصی برای ورود به هر رشته ای در دانشگاه می تواند دوره A-Level را سپری کند اما از آنجائیکه دوره A-Level تنها برای متقاضیان ورود به رشته های پزشکی اجباری می باشد متقاضیان سایر رشته های می توانند همان دوره فاندیشن را بگذرانند و الزام سپری کردن دوره A-Level تنها برای متقاضیان ورود به رشته های پزشکی می باشد. در واقع متقاضیان تحصیل در انگلستان با مدرک دیپلم برای ورود به رشته های پزشکی ابتدا باید دوره A-Level را بگذرانند و پس از با موفقیت پشت سر گذاشتن این دوره می توانند با دادن آزمون ورودی در ۸ ماده درسی برای رشته های پزشکی در کلیه دانشگاه های انگلستان و با اخذ نمره قبولی وارد رشته مورد نظر خود گردند.

نکات مهم دوره A-Level‌ انگلستان

برای ورود به دوره A-Level با سن بالای ۱۸ سال متقاضی حتما باید نمره آیلتس ۶ ارائه دهد.

شخصی که می خواهد وارد این دوره شود باید حداقل ۱۶ سال داشته باشد و تنها تا سن ۲۰ سال می توان برای این دوره اقدام کرد.

دوره های پزشکی و دندان پزشکی در انگلستان
تحصیل دارو سازی در انگلستان

فایل ویدئوی موسسه ملک پور در مورد یادگیری زبان در انگلستان

تحصیل در انگلستان با مدرک دیپلم در کالج ها

به دلیل کیفیت بالای آموزش و دانشگاه های بی نظیر موجود در انگلستان ممکن است اگر شخص به صورت مستقیم وارد دانشگاه گردد نتواند خود را با سیستم آموزشی این کشور تطبیق دهد. از این رو بسیاری از اشخاص ابتدا وارد کالج های این کشور می شوند و پس از آن وارد دانشگاه می گردند. البته لازم به ذکر است متقاضیان تحصیل در انگلستان با مدرک دیپلم برای ورود به رشته های پزشکی باید حتما ابتدا باید در کالج دوره ای را بگذرانند و بعد وارد رشته مورد نظر خود گردند. کالج های بسیار زیادی در انگلستان وجود دارد که از معتبرترین این کالج ها می توان به موارد زیر اشاره نمود.

لیست معتبر ترین کالج های انگلستان با توضیحات

تحصیل در انگلستان با مدرک دیپلم در کالج بلربیز

کالج بلربیز یکی از کالج های بسیار معتبر در کشور انگلستان می باشد که در سال ۱۹۲۷ تاسیس گردید. در واقع هدف اصلی از افتتاح این کالج آمادگی دانش آموزان برای ورود به دانشگاه های آکسفورد و کمبریج در رشته های پزشکی بوده است. پس از کسب موفقیت های فراوان توسط دانش آموزان فارغ التحصیل در این مدرسه و ورودشان به دانشگاه های طراز اول آکسفورد و کمبریج این کالج به شهرت جهانی دست پیدا کرد و خدمات خود را توسعه داد. در حال حاضر کالج بلربیز دارای ۳ کمپس در شهرهای مختلف می باشد:

 1. کمپس برایتون
 2. کمپس لندن
 3. کمپس کمبریج

که هر کدام از این کمپس ها برای دوره های خاصی طراحی شده اند. در این کالج دوره های Pre-GCSE  و GCSE  ، دوره های A_LEVEL و Foundation و همچنین دوره های زبان ، دوره های تابستانی ، سال اول کارشناسی و .. برگزار می گردد. دوره A_LEVEL برای کسانیست که قصد دارند در رشته های پزشکی ادامه تحصیل دهند و دوره فاندیشن مختص کسانیست که قصد دارند برای رشته هایی نظیر تجارت، اقتصاد و مدیریت، حقوق و روابط بین الملل، علوم و دارو و هنر و علوم انسانی ادامه تحصیل دهند.

هر کدام از این کمپس ها دارای امکانات منحصر به فردی می باشند. این امکانات شامل کلاس های درس، آزمایشگاه های مجهز، کتابخانه، اتاق های هنری ، سالن کامپیوتر، خوابگاه های مدرن، سالن ورزشی و غذا خوری و … است. متقاضیان تحصیل در انگلستان با مدرک دیپلم می توانند برای دوره های Foundation و A_LEVEL اقدام نمایند. « تحصیل در کالج بلربیز »‌این امکان را برای شما فراهم می کند تا با بالاترین سطح آموزش شانس خود را برای ورود به دانشگاه های معتبر انگلستان امتحان کنید.

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد کالج بلربیز انگلستان

تحصیل در انگلستان با مدرک دیپلم در مقطع کارشناسی

تحصیل در انگلستان با مدرک دیپلم برای مقطع کارشناسی یکی از راه هایی است که با آن می توان بصورت غیر مستقیم و پله به پله اقامت انگلستان را به دست آورد. اگر شما مدرک دیپلم دبیرستان از سایر کشورها را دارید برای ورود به مقطع کارشناسی در انگلستان ابتدا باید فرمی به نام UCAS (Universities and Colleges Admission Service) را پر کنید و در صورت تائید شما اجازه دارید به دانشگاه وارد شوید. تحصیل در انگلستان با مدرک دیپلم برای کارشناسی در ۱۸ سالگی شروع می شود و به مدت ۳ الی ۴ سال طول می کشد. برای تحصیل در مقطع کارشناسی در انگلستان شما باید نمره ی ۶ آیلتس را داشته باشید.

توجه داشته باشید که

برای تحصیل در مقطع کارشناسی شما مجوز این را ندارید کسی را به عنوان همراه خود به انگلستان ببرید.

در کشور انگلستان مدارک کارشناسی متعددی وجود دارد که از آن ها می توان به کارشناسی هنر (BA)، کارشناسی علوم (BSc)، کارشناسی آموزش (BEd) و کارشناسی مهندسی (BEng) اشاره کرد. همچنین تحصیل در رشته هایی چون مهندسی، ریاضیات، علوم کامپیوتر و قانون و فلسفه و … نیز در بمنظور تحصیل در انگلستان با مدرک دیپلم در مقطع کارشناسی موجود هستند.

تحصیل در انگلستان با مدرک دیپلم به همراه بورسیه تحصیلی

کسب بورسیه تحصیلی در انگلستان در مقطع کارشناسی برای دانشجویانی که در کشورهای خارج از اتحادیه اروپا زندگی می کنند بسیار سخت است. افراد متقاضی تحصیل در انگلستان با مدرک دیپلم در مقطع کارشناسی که قصد دارند بورسیه تحصیلی بگیرند باید ریز نمرات دیپلم و پیش دانشگاهی و ترجمه آن ها را به دانشگاه ارائه کنند و این نمرات باید در حد عالی باشند. همچنین برخی دانشگاه های انگلستان  از دانشجو نتیجه امتحان آیلتس را نیز می خواهند. از آن جا که پذیرش دانشجو در انگلستان بصورت غیرحضوری صورت می گیرد افراد متقاضی باید علاوه بر ارائه مدارک خود فرم هایی با نام انگیزه نامه و اظهارنامه بنویسند که در آن دلایلی که به خاطر آن می خواهند دوره تحصیلی را بگذرانند و وارد دانشگاه شوند را بیان کنند. همچنین باید دلایل خود از انتخاب رشته موردنظر را نیز توضیح دهند. این برگه ها نقشی بسیار مهم و اساسی در اعطا بورسیه تحصیلی دارند و در صورتی که بتوانند با انگیزه نامه و اظهارنامه خود دانشگاه را متقاعد کنند شانس اخذ بورسیه تحصیلی انگلستان را خواهند داشت. بمنظور کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص می توانید به مقاله « بررسی جامع شرایط بورسیه تحصیلی انگلستان » از همین وبسایت رجوع بفرمایید.

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد بورسیه تحصیل انگلستان

تحصیل در کشور انگلستان رایگان
تحصیل رایگان در انگلستان

تحصیل در انگلستان با مدرک دیپلم و هزینه های زندگی و تحصیل

برای تحصیل در انگلستان با مدرک دیپلم باید هزینه هایی را برای زندگی روزمره و تحصیل در نظر گرفت. هزینه های زندگی در لندن برای هر نفر به صورت ماهیانه ۱۲۵۰ پوند و برای خارج از لندن برای هر نفر ۱۰۵۰ پوند می باشد. معمولا متقاضیان تحصیل با مدرک دیپلم در انگلستان اگر برای تحصیل در کالج های شبانه روزی اقدام نمایند هزینه های تحصیل و زندگی به صورت پکیج در نظر گرفته می شود و معمولا سالیانه از ۲۸ هزار پوند بسته به دوره انتخابی تا ۳۵ هزار پوند می باشد. برای تحصیل در مقطع لیسانس یا فوق لیسانس، هزینه های تحصیل متناسب با رشته متغیر بوده و بالای ۱۲۰۰۰ پوند و تا ۳۸ هزار پوند نیز می باشند. نمونه هایی از  هزینه های زندگی در اقلام مختلف را در جدول زیر به صورت میانگین برای آگاهی بیشتر شما شرح داده ایم.

 

جدول برخی از هزینه های زندگی در انگلیس

در رابطه با هزینه تحصیل و زندگی در انگلستان نیز باید به این نکته اشاره کرد که انگلستان جزو آن دسته از کشورهایی است که تحصیل در آن ها گران است و جز در موارد خیلی خاص همه دانشجویان بین المللی موظف به پرداخت هزینه های دانشگاه می باشند. این هزینه ها هرساله برای همه دانشجویان افزایش می یابد. هزینه شهریه دانشگاه ها بستگی به رتبه دانشگاه دارد. همچنین دانشگاه هایی که از دولت کمک هزینه مالی می گیرند هزینه تحصیل کمتری نسبت به دانشگاه های خصوصی دارند.

تحصیل در انگلستان با مدرک دیپلم و کار دانشجویی ضمن تحصیل

داشتن کار دانشجویی در ضمن تحصیل در انگلستان برای دانشجویان مقطع کارشناسی امکان پذیر می باشد. دانشجویان می توانند در هفته حدود ۲۰ ساعت کار پاره وقت و کار تمام وقت در روزهای تعطیل داشته باشند به شرط آن که …

به شرط آنکه

دانشگاهی که در آن درس می خواند جزو لیست رسمی حمایت مالی UKVI باشد در غیر اینصورت فرد اجازه کار و تحصیل همزمان ندارد.

در انگلستان هزاران کار برای دانشجویان وجود دارد که موجب می شود فرد با انجام آن ها بتواند هزینه های زندگی دانشجویی خود در انگلستان را جبران کند و همچنین موجب تقویت مهارت کار گروهی در دانشجویان می شود. متوسط حقوقی که دانشجو دریافت می کند در هفته ۱۱۲ پوند است. همچنین دانشجویان در شرق انگلستان درآمد بیشتری دارند که حتی تا هفته ای ۱۳۱ پوند هم می رسد. پیدا کردن کار های سبک و دانشجویی به صورت آنلاین از طریق سایت های Careers Group London و   Employment 4 studentsو    StudentJobامکان پذیر می باشد.

شرایط کار ضمن تحصیل در انگلستان

تحصیل در انگلستان با مدرک دیپلم و بررسی ویزای همراه

برای تحصیل در انگلستان با مدرک دیپلم باید بدانید که برای مقطع لیسانس و یا دوره های کالج، فرد اجازه بردن همراه ندارد. اما اگر همراه متقاضی خود نیز قصد تحصیل در انگلستان داشته باشد این امر امکان پذیر است. به همین دلیل برای همراه هم می توان از طریق تحصیل اقدام نمود؛ اما برای مقاطع فوق لیسانس ( در شرایط خاص ) و دکترا شخص می تواند درخواست الحاق خانواده خود که شامل همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال می باشد را به اداره مهاجرت انگلستان ارائه دهد. اگر همراه همراه مدرک تحصیلی دیپلم داشته باشد، شانش ویزای پایینی دارد. از این رو برای افزایش شانس ویزا بهتر است همراه متقاضی مدرک آیلتس داشته باشد تا از شانس ویزای بالاتری برخوردار گردد. لازم است که بهتر این است که برای همراه به صورت همزمان با متقاضی اصلی اقدام نشود تا شانس ویزای هر دو تحت تاثیر قرار نگیرد.

مهاجرت با اخذ ویزای همراه ـ مهاجرت با خانواده ـ ویزای همراه

تحصیل در انگلستان با مدرک دیپلم و دانشگاه های برتر

بسیاری از بهترین و معتبرترین دانشگاه های دنیا در کشور انگلستان قرار گرفته اند. انگلستان یکی از کشورهایی است که فرد قطعا با تحصیل در دانشگاه های آن در آینده بسیار کارآمد خواهد شد به همین دلیل تحصیل در انگلستان با مدرک دیپلم برای مقطع کارشناسی از آرزوهای افراد بسیاری است. فردی که در دانشگاه های معتبر انگلستان تحصیل نموده برای یافتن کار نسبت به دیگر افرادی که در دانشگاه های دیگر تحصیل کرده اند ، تمایز قابل توجهی دارد به همین علت کارفرمایان اول به سراغ فارغ التحصیلان این دانشگاه ها می روند. دانشگاه های برتر انگلستان در سال ۲۰۱۹ را در جدول زیر مشاهده می کنید.

تحصیل در دانشگاههای انگلستان
رتبه بندی دانشگاهها در انگلستان

تحصیل در انگلستان با مدرک دیپلم و مدارک مورد نیاز اخذ ویزای تحصیلی

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای تحصیلی انگلستان با مدرک دیپلم به صورت امتیاز بندی برای اشخاص رشید و غیر رشید می باشد:

جدول امتیازبندی ویزای تحصیلی انگلستان

 

مدارکی که در جدول مطالعه می کنید مهمترین مدارک برای اخذ ویزای تحصیلی انگلستان می باشند. لازم به ذکر است در بخش پرینت حساب بانکی مبلغی که باید در حساب باشد با فرمول زیر به دست می آید:

فرمول محاسبه تمکن مالی مورد نیاز برای اخذ ویزای تحصیلی انگلستان

شهریه یک سال تحصیل + هزینه گذران زندگی دانشجویی برای یک سال = مجموع موجودی حساب بانکی

این مبلغ باید به مدت ۲۸ روز قبل از تاریخ سفارت در حساب باشد و به هیچ عنوان نباید از مبلغ مورد نظر کمتر باشد و نوع حسابی که باید مبلغ را در آن سپرده گذاری کنید حساب جاری کوتاه مدت و ترجیحا بانک پاسارگارد یا پارسیان باشد. برای اخذ ویزا دو نوع برخورد به صورت subjective   و  objective  وجود دارد که در برخورد subjective نظر آفیسر ویزا مهم می باشد و در برخورد  objective  امتیازات بررسی می گردند.

 

مدارک مورد نیاز اخذ ویزا 

برای اخذ ویزا جهت تحصیل در انگلستان با مدرک دیپلم مدارک دیگری نیز مورد نیاز می باشد که بشرح زیر است:

 1. ریز نمرات دوره پیش دانشگاهی و دیپلم
 2. مدرک فارغ التحصیلی
 3. فتوکپی از مدارک مثل ویزا و پاسپورت
 4. ارائه مدرک زبان انگلیسی مثل تافل یا آیلتس
 5. برگه بیانیه شخصی که متقاضی در آن دلایل خود برای انتخاب رشته و دانشگاه را می نویسد و باید بتواند با این برگه تاثیر مثبتی روی دانشگاه بگذارد
 6. توصیه نامه از سمت اساتید یا معلمان تان که از شما شناخت دارند
 7. اگر متقاضی رزومه دارد باید آن را نیز ارائه کند.
 8. همچنین اگر فرد قبلا در انگلستان بوده و دوره تحصیلی خود را در کشور انگلستان گذرانده است باید مدارک پاسپورت خود را نیز به همراه کارت بیومتریک قبلی خود ارائه نماید. خواننده محترم! مقاله پیش رو توسط متخصصان موسسه حقوقی ملک پور تهیه و گردآوری شده و هرگونه کپی برداری از آن غیرقانونی و غیرمجاز بوده و قابل پیگیری خواهد بود.

تحصیل در انگلستان با مدرک دیپلم و وضعیت اقامت و اخذ تابعیت پس از تحصیل

در کشور انگلستان فرد متقاضی باید حین درس خواندن به دنبال کار نیز برود و در حین تحصیل کار کند تا بعد از پایان تحصیل به آن مشغول شود. از آن جا که امکان تبدیل ویزای تحصیلی به ویزای کاری ممکن نمی باشد فرد باید بعد از اتمام تحصیل، انگلستان را ترک کرده و مدارک خود را مجددا به سفارت انگلستان برای دریافت ویزای کاری ارائه کند. در صورتی که فرد بعد از آنکه اقامت کاری گرفت به مدت ۵ سال و ۱۴ روز در انگلستان کار کند و مالیات و بیمه اش را نیز بپردازد می تواند درخواست اقامت دائم کشور انگلستان را بدهد. برای قبول درخواست فرد برای اقامت دائم، متقاضی باید مهارت ویژه ای داشته باشد که با آن بتواند اقامت این کشور را به دست آورد. برای دستیابی به راههای اخذ شهروندی و تابعیت انگلستان و اطلاع از میزان اعتبار و آزادی سفر با داشتن پاسپورت این کشور توصیه می کنیم مقاله « پاسپورت انگلستان » را مطالعه بفرمایید.

 


اقامت پس از تحصیل در انگلستان

پرچم انگلستان - مهاجرت به انگلستان

راهنمای گام به گام انتخاب بهترین مسیر مهاجرت
گالری ویزاها و مصاحبه های موکلین موسسه حقوقی ملک پور
تحصیل در انگلستان با مدرک دیپلم و سخن پایانی

تحصیل در انگلستان با مدرک دیپلم ، دریافت بورسیه تحصیلی کشور انگلستان، ویزای همراه کشور انگلستان از طریق تحصیل و وضعیت اقامت دانشجویان پس از تحصیل در انگلستان را در این مقاله بررسی کردیم. امید است توانسته باشیم با تهیه این مقاله در زمینه تحصیل در انگلستان با مدرک دیپلم سوالات شما را در این زمینه برطرف کرده باشیم. در صورت داشتن سوالات بیشتر شما می توانید به سایت موسسه حقوقی ملک پور مراجعه کنید و با تماس با موسسه از مشاوره رایگان تلفنی بهره مند شوید. همچنین میتوانید سوالاتتان در زمینه تحصیل در انگلستان با مدرک دیپلم را در بخش پرسش و پاسخ سایت بپرسید یا در زیر این مقاله در قسمت دیدگاهها مطرح کنید تا در اسرع وقت پاسخ درست و به روز آن را دریابید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0 پاسخ