تحصیل در دانشگاه ملبورن استرالیا

تحصیل در دانشگاه ملبورن استرالیا

تحصیل در دانشگاه ملبورن استرالیا

تحصیل در دانشگاه ملبورن استرالیا و مهاجرت به استرالیا و گرفتن وکیل مهاجرت چگونه است ؟ شرایط  تحصیل در دانشگاه ملبورن استرالیا و راههای مهاجرت به استرالیا از طریق تحصیل در استرالیا و قوانین تحصیل در دانشگاه ملبورن استرالیا و راههای اخذ اقامت استرالیا به چه صورت است ؟ در این مقاله اطلاعات کاملی در زمینه تحصیل در دانشگاه های برتر استرالیا و بررسی شرایط و راههای تحصیل در دانشگاه ملبورن استرالیا و رنکینگ دانشگاه های استرالیا و مهاجرت تحصیلی به استرالیا و مسائل پیرامون هزينه تحصيل در دانشگاه ملبورن استرالیا و هزینه تحصیل در دانشگاه هاى استرالیا  مطرح می شود. که در این مقاله به تفصیل در مورد مهاجرت تحصیلی به استرالیا و اخذ ویزای تحصیلی استرالیا برای مهاجرت به استرالیا و تحصیل در دانشگاه ملبورن استرالیا و مدارک لازم براى پذيرش تحصيلى از دانشگاه ملی استرالیا و اخذ اقامت استرالیا و در نهایت اخذ تابعیت استرالیا چیست؟ توسط موسسه حقوقی ملک پور مورد بررسی قرار خواهد گرفت .

بسیاری از دانشجويان تحصیل در دانشگاه ملبورن استرالیا دارند. پذیرش دانشجو بستگی به دستیابی دانشجويان به استانداردهای مورد نیاز از جمله داشتن مدرک زبان آیلتس دارد. توجه داشته باشید که تعداد زیادی از متقاضیان از سراسر جهان برای تحصیل در دانشگاه هاى استرالیا وجود دارد و ظرفیت دانشگاه ها  بر اساس تاريخ درخواست و ثبت نام دانشگاه است. از این رو پذیرش دانشگاه ملبورن استرالیا تا حد زیادی بر اساس زمان ثبت درخواست ها صورت می گیرد. بنابراين شما می توانید به طیف گسترده ای از دانشگاه هاى برتر استرالیا که در این سایت آمده است دسترسی داشته باشید. شما میتوانید موسسه حقوقی ملک پور که بیشترین تناسب را با نیازها و آرمان های شما دارد را انتخاب کنید..انتخاب دانشگاه و کالج تصمیم گیری های بزرگی هستند. کارشناسان و وکلا متخصص ما برای کمک به شما در انتخاب درست اهداف تحصیلی خودتان، مشاوره تخصصی و رایگان می دهند. آنها همچنین شما را در درخواست های تحصیل در دانشگاه ملبورن استرالیا حمایت می کنند .

تحصیل در دانشگاه ملبورن استرالیا

دانشگاه ملبورن استرالیا  در جایگاه دومین دانشگاه برتر استرالیا و چهل و دومین دانشگاه برتر جهان قرار دارد که  جزء بهترین دانشگاه ها در جهان و همچنین در  کشور استرالیا محسوب می شود . دانشگاه ملبورن استرالیا در سال ۱۸۵۳در ایالت ویکتوریا تاسیس شده است . این دانشگاه برترین و مستعد ترین دانشجویان را از سراسر جهان  می پذیرد . و سعی دارد که از دانشگاه های برتر جهان محسوب گردد . همچنان که طبق آمارها تحصیل در دانشگاه ملبورن استرالیا در اکثر رشته ها جزء ۵۰ دانشگاه برتر جهان بوده  است .

شاید این مطلب نیز برایتان مفید باشد:   مهاجرت به استرالیا از طریق ازدواج

 

با مراجعه به سایت حقوقی و مهاجرتی آقای ملک پور (فارغ التحصیل حقوق ، عضو کانون وکلای دادگستری و مشاوران حقوقی ایران و دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه ملی وین) می توانید تمامی اطلاعات لازم در مورد کشورها و دانشگاه ها را برای ادامه تحصیل را مظالعه فرمایید. سیستم آموزشی دانشگاه ملبورن استرالیا با سیستم های دانشگاه های برتر آمریکا ،اروپا و اسیا هماهنگ می باشد . که شامل سه مقطع کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری است .

تحصیل در دانشگاه ملبورن استرالیا در مقطع کارشناسی

تحصیل در دانشگاه ملبورن استرالیا در مقطع کارشناسی سه ساله می باشد که دانشجویانی که از مقطع دبیرستان وارد می شوند می توانند در رشته های مورد نظر خود طی سه سال در این دانشگاه در مقطع کارشناسی فارغ التحصیل شوندکه در این مقطع دانشجویان تخصص و مهارت لازم را در رشته ی تحصیلی خود کسب می نمایند . علاوه بر سه سال تحصیلی دوره ی یک ساله ای در برخی رشته ها وجود دارد که افراد می توانند تئوری و عمل را همزمان باهم بیاموزند .و دانشجو را قادر می سازد که در رشته ی خود به طور حرفه ای و عملی دانش خود را افزایش دهد .  رشته هایی که این دوره ی یکساله در آنها   وجود دارد عبارتند از کشاورزی، هنر ، هنرهای زیبا ،موسیقی، بازرگانی ، زیست پزشکی و بیومدیکال .

در تحصیل در دانشگاه ملبورن استرالیا در مقطع کارشناسی نزدیک ۱۰۰ رشته تحصیلی وجود دارد که دانشجویان می توانند با توجه به علایق و استعداد های خود این رشته ها را انتخاب کرده و در آن تحصیل نمایند. مدارک مورد نیاز برای  پذیرش در  دانشگاه ملبورن استرالیا در مقطع کارشناسی عبارتند از:

– مدارکی مبنی بر تایید تحصیلی از دوره دبیرستان استرالیا و یا معادل آن

– تکمیل کردن پیش نیاز ها و نمرات و امتیازات مورد نیاز هر درس  و امتحانات

– معدل بالای ۷۰% و یا معادل آن

– مدرک زبان

مدرک زبان مورد نیاز تحصیل در دانشگاه ملبورن استرالیا در مقطع کارشناسی آیلتس ۷ و تافل ۹۴ می باشد

آیلتس =   آکادمیک   ۶٫۵   که هر بند نباید کمتر از ۶ باشد

شاید این مطلب نیز برایتان مفید باشد:   اخذ اقامت و تابعیت استرالیا از طریق تولد فرزند

 

افرادی که به حداقل امتیاز زبان مورد نیاز نمی رسند دوره های زبان در استرالیا وجود دارد که می توانند به عنوان بخشی از تحصیل در این دوره ها زبان خود را بهبود بخشند. البته امتیازاتی که ذکر می شود نمره های مورد نیاز برای زبان دانشگاه ملبورن استرالیا است و ممکن است امتیازات زبان برای سفارت متفاوت باشد .

تحصیل در دانشگاه ملبورن استرالیا در مقطع کارشناسی ارشد

تحصیل در دانشگاه ملبورن استرالیا در مقطع کارشناسی ارشد دو ساله می باشد که بیشتر جنبه تحقیقاتی و تحلیلی دارد که در این مقطع دانشجویان در رشته تحصیلی خود تخصص می گیرند .لازمه ورود به این مقطع این است که شخص دوره  لیسانس استرالیا و یا معادل آن را گذرانده باشد و همچنین برای پذیرش در این مقطع بسته به سابقه تحصیلی و رشته های تحصیلی فرد دانشگاه پذیرش می دهد .

تحصیل در دانشگاه ملبورن استرالیا در مقطع دکترا :

تحصیل در دانشگاه ملبورن استرالیا در مقطع دکترا بین ۳ تا ۶ سال طول می کشد. که در این مقطع دانشجویان در رشته ی مورد نظر به تحقیق زیر نظر استاد مربوطه می پردازند از شرایط پذیرش در این مقطع گذراندن ۴ سال دوره لیسانس در رشته مرتبط با معدل بالای ۷۵%یا معادل آن  ، پایان نامه ، مدرک زبان  می باشد.

شما عزیزان اگر می خواهید مهاجرت تحصیلی به استرالیا  و تحصیل در دانشگاه ملبورن استرالیا و تحصیل در دانشگاه های برتر استرالیا داشته باشید و می خواهید راه های اخذ ویزای تحصیلی استرالیا و اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه ملبورن استرالیا را مورد بررسی قرار دهید می توانید با موسسه حقوقی ملک پور و شعبه مرکزی آن در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و یا با تمامی دفاتر همکار این موسسه در سراسر ایران در خصوص شرایط تحصیل در دانشگاه ملبورن استرالیا مشاوره رایگان دریافت نمایید .

رشته های تحصیلی دانشگاه ملبورن

. حقوق

اقتصاد و مدیریت بازرگانی

علوم اجتماعی

علوم تربیتی

روانشناسی و علوم ورزشی

الهیات پروتستان

الهیات کاتولیک رومی

فلسفه و تاریخ

زبانشناسی، مطالعات فرهنگی و تمدن، هنر

زبان های مدرن

زمین شناسی و جغرافیا

ریاضیات و علوم کامپیوتر

فیزیک

شیمی، بیوشیمی و داروسازی

علوم زیستی

علوم پزشکی

مدارک زبان مورد نیاز در دوره های کارشناسی ارشد و دکتری در دانشگاه ملبورن

آیلتس = ۷  امتحان آکادمیک

هزینه های تحصیل دانشگاه ملبورن استرالیا

هزینه های تحصیل در دانشگاه ملبورن استرالیا  برای افرادی که قصد تحصیل در دانشگاه ملبورن استرالیا را دارند از اهمیت بالایی برخوردار است .  یکی از مواردی که جزء هزینه ها محسوب می شود شهریه دانشگاه است . شهریه دانشگاه ملبورن بستگی به رشته ی تحصیلی فرد دارد که می تواند برای هر رشته متفاوت باشد هزینه تحصیل در دانشگاه ملبورن استرالیا در مقطع کارشناسی شهریه های تحصیلی بسته به هر رشته تحصیلی بین ۲۵٫۰۰۰ دلار دررشته هنر تا ۷۰٫۰۰۰ دلار در رشته پزشکی متغیر می باشد  البته لازم نیست که کل مبلغ شهریه در زمان ثبت نام پرداخت گردد بلکه می تواند در فواصل زمانی معین مبلغ شهریه پرداخت گردد و هزینه های زندگی بدون در نظر گرفتن شهریه دانشگاه در استرالیا و تحصیل در دانشگاه ملبورن استرالیا به طور تقریبی حدود ۱۰۰۰ دلار تا ۱۵۰۰ می باشد دلار متغیر می باشد

شاید این مطلب نیز برایتان مفید باشد:   مهاجرت به استرالیا

 

خدمات در دانشگاه ملبورن استرالیا و بورسیه تحصیلی دانشگاه ملبورن استرالیا

دانشگاه ملبورن استرالیا بورس هایی را برای هر رشته تحصیلی در نظر گرفته است که هر دانشجو با توجه به رشته ی خود می تواند برای تامین بخشی از این هزینه ها از این بورس ها استفاده نماید . و همینطور دانشگاه ملبورن به دانشجویانی که با مشکلات مالی روبرو می شوند با دادن وام های بدون بهره و  از طریق کمک های مالی دانشجویی از دانشجویان حمایت می کند . در مورد محل اقامت دانشجویان نیز  کالج های مسکونی ، آپارتمان های دانشجویی ، آپارتمان های اشتراکی و اجاره های خصوصی نیز وجود دارد که دانشجویان می توانند در این مکان ها اقامت نمایند.دانشگاه ملبورن در کنار تحصیل و تحقیق امکانات رفاهی و سرگرمی نیز برای دانشجویان خود فراهم کرده است که از جمله ی آنها  می توان به  امکانات لازم ورزشی  و برگزاری  مسابقات ورزشی  توسط دانشگاه ملبورن استرالیا اشاره نمود .

.با توجه به امکاناتی که در باب مشاوره مهاجرت به استرالیا و ساير دانشگاه هاى مختلف دنيا در صفحات این سایت مشاهده می فرمایید میتوانید جهت مشاوره رایگان و کسب اطلاعات مفید و دقیق در باب شرایط تحصیل در دانشگاه های استرالیا، و شرایط تحصیل در دانشگاه ملبورن و دانشگاه سیدنی در استرالیا و تحصیل در دانشگاه ملی استرالیا و همچنين هزينه تحصيل در دانشگاه ملبورن استرالیا و داراي رنکينگ صفحات مختلف این سایت را مطالعه نموده و به شما توصیه میکنیم قبل از پرداخت هزینه های گزاف حتما مشاوره اخذ نمایید . موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش با توجه به وجود کارشناسان و حقوقدانان متخصص می تواند مشاوره ای رایگان و بسیار مفید برای شما متقاضیان عزیز مهاجرت به استرالیا و تحصیل در دانشگاه های استرالیا از جمله تحصیل در دانشگاه ملبورن استرالیا و راههای اخذ اقامت استرالیا و تابعیت استرالیا ارائه دهد.

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (3 نظرات, میانگین: 5٫00 از طریق 5)
Loading...

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0 پاسخ