بررسی تحصیل در دانشگاه هاروارد آمریکا Harvard University

 • مقدمه ای بر تحصیل در دانشگاه هاروارد

 • سوالات مطرح شده در مورد تحصیل در دانشگاه هاروارد

 • معرفی و شرایط اولیه تحصیل در دانشگاه هاروارد

 • مراحل اولیه تحصیل در دانشگاه هاروارد

 • شرایط بورسیه و کمک هزینه برای تحصیل در دانشگاه هاروارد

شما می توانید از طریق دریافت مشاوره رایگان شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

مقدمه ای بر تحصیل در دانشگاه هاروارد – Harvard University

تحصیل در دانشگاه هاروارد آمریکا ، بررسی شرایط ورود به دانشگاه هاروارد ، گرفتن وکیل مهاجرت و مهاجرت به آمریکا ۲۰۱۸ از خواسته های تمام دوستداران تحصیل عالیه در سراسر دنیا می باشد . شرایط  تحصیل در دانشگاه هاروارد آمریکا و راه های مهاجرت به آمریکا و همچنین قوانین تحصیل در دانشگاه هاروارد آمریکا و قوانین مهاجرت تحصیلی به آمریکا نکات خاصی دارد .

در این مقاله ما به راههای اخذ اقامت آمریکا و شرایط اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه هاروارد  آمریکا پرداخته ایم ، و همچنین در زمینه شرایط و راه های تحصیل در دانشگاه هاروارد آمریکا و شرایط و قوانین اخذ ویزای تحصیلی آمریکا  و شرایط تحصیل در دانشگاه هاروارد آمریکا و شرایط و راه های اخذ اقامت آمریکا و اخذ گرین کارت آمریکا و اینکه چه کسانی می توانند بورسیه تحصیلی دانشگاه آمریکا را اخذ نمایند ، شما را راهنمایی می کنیم .

شما می توانید با کارشناسان امور بین الملل و حقوقدانان مسلط به امور حقوقی در موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش مشاوره رایگان دریافت نمایید .

در ابتدای بحث تحصیل در دانشگاه هاروارد آمریکا می توان بیان نمود که دانشگاهی که همواره جزء دانشگاه های برتر آمریکا و دنیا قرار داشته و در بین فارغ التحصیلان این دانشگاه نیز از افرادی مشهوری بوده اند که هر کدام از آنها در تحصیل در دانشگاه هاروارد آمریکا به این اشاره نمودند که یک تجربه ی ایده آل در دانشگاه هاروارد آمریکا داشته اند و ما هم در این مقاله اطلاعاتی در خصوص شرایط تحصیل در دانشگاه های برتر آمریکا به شما عزیزان می دهیم .

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد دانشگاه هاروارد

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد دانشگاه هاروارد

سوالات مطرح شده در مورد تحصیل در دانشگاه هاروارد – Harvard University

 • مراحل دریافت پذیرش دانشگاه هاروارد آمریکا به چه صورت می باشد؟

 • شرایط دریافت پذیرش در دانشگاه هاروارد آمریکا به چه صورت می باشد چیست؟

 • مدارک مورد نیاز برای اخذ پذیرش دانشگاه هاروارد آمریکا چیست؟

 • ایا دانشگاه هاروارد آمریکا کمک هزینه ای به دانشجویان بین المللی می دهد؟

 • هزینه تحصیل در دانشگاه هاروارد آمریکا چه صورت می باشد؟

 • رشته های تحصیلی در دانشگاه هاروارد آمریکا شامل چه مواردی می باشند؟

معرفی و شرایط اولیه تحصیل در دانشگاه هاروارد – Harvard University

در رابطه با تحصیل در آمریکا می توان بیان نمود که واقع در  ایالت متحده امریکا می باشد یک دانشگاه خصوصی در ایالت ماساچوست می باشد که موسس آن فرد خیری به نام جان هاروارد می باشد. دانشگاه هاروارد آمریکا جز اولین موسسه اموزش عالی در ایالت متحده امریکا می باشد. دانشگاه هاروارد آمریکا توانسته است یکی از بالاترین رتبه دانشگاهی را در سطح جهان به خود اختصاص دهد. که این دانشگاه در سال ۱۶۳۶ تاسیس شد. که در ابتدا به نام کمبریج (cambrig) معروف بود و بعد نام هاروارد را به خود گرفت. نام کالج هاروارد در سال ۱۷۸۰ به به دانشگاه هاروارد تغییر یافت . دانشگاه هاروارد آمریکا  هرساله ۲۰ هزار در خواست پذیرش از سوی دانشجویان در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد دارد. تعداد فارغ التحصیلان از این دانشگاه حدود ۳۶۰ هزار نفر در جهان می باشند. موزه هنر فوگ در این دانشگاه وافع شده است که یکی از متعدد موزه ها در این دانشگاه می باشد. در دانشگاه هاروارد آمریکا رشته هایی از قبیل علوم انسانی، طبیعی، مهندسی، دندان پزشکی، الهیات، اموزش وپرورش حقوق و پزشکی تدریس می شود. یکی از قدیمی ترین کتابخانه ها در ایالت متحده امریکا و همچنین یکی از بزرگ ترین کتابخانه های بزرگ در دنیا در دانشگاه هاروارد آمریکا واقع شده است. دانشگاه هاروارد آمریکا به ۶۰% از دانش جویان مقطع کارشناسی مبلغی بالغ بر ۱۶۰ میلیون دلار ارائه کرده است.دانشگاه هاروارد شامل  ۹ دانشکده می باشد و دارای ۱۶۰ رشته تحصیلی را می باشد که می توان به  دانشکده هنر و علوم دانشکده پزشکی، دانشکده بازرگانی، دانشکده معماری، دانشکده الهیات، دانشکده اموزش، مدرسه جان اف کندی دانشکده حقوق وموسسه مطالعات اشاره کرد. شهریه در  دانشگاه هاروارد  ۴۷٫۰۷۴ دلار می باشد. دانشگاه هاروارد آمریکا  رتبه ۲ را در سطح جهان به خود اختصاص داده است . مهلت در خواست برای پذیرش در این دانشگاه  اول ژانویه و مهلت اقدام اول نوامبر می باشد و همچنین هزینه در خواست در دانشگاه هاروارد ۷۵ دلار می باشد درخواست کنندگان دانشگاه هاروارد برای اخذ پذیرش تحصیلی در دانشگاه هاروارد آمریکا میبایستی آزمون SAT را بگذرانند.

رشته های محبوب موجود برای تحصیل در دانشگاه هاروارد :

 • علوم اجتماعی
 • زیست شناسی عمومی
 • علوم زیستی
 • تاریخ
 • ریاضیات
 • علوم فیزیک

مراحل اولیه تحصیل در دانشگاه هاروارد – Harvard University

همان طور که می دانید راه های مهاجرت متعدد می باشد که در این مقاله به یکی از این طرق ، ویزای تحصیلی اشاره می شود و همچنین در مورد تحصیل در یکی از دانشگاه های ایالت متحده امریکا به خصوص دانشگاه هاروارد آمریکا می پردازیم.

در این مقاله سعی بر این شده است که دانشگاه هاروارد امریکا خدمت شما شرح شود و امید بر این است که پاسخ سوالات خود را به صورت تکمیل دریافت کنید .

شما عزیزان اگر در خصوص تحصیل در دانشگاه هاروارد آمریکا می خواهید اطلاعات داشته باشید و به دنبال اخذ ویزای تحصیلی آمریکا  هستید می توانید با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش و شعبه مرکزی آن در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و یا با تمامی دفاتر همکار این موسسه در سراسر ایران در خصوص شرایط و قوانین اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه های آمریکا مشاوره رایگان دریافت نمایید .

این دانشگاه دارای بورس تحصیلی ،کمک های مالی براساس  نیاز می باشد. دانشگاه هاروارد امکاناتی از قبیل تدریس خصوصی، بیمه درمانی،خدمات درمانی، مرکز زنان به دانشجویان خود ارائه می دهد.

تعداد دانشجوبان دانشگاه هاروارد کشور آمریکا  ۲۱۰۰۰ نفر می باشد.  این دانشگاه برنده بیش از ۴۷جایزه نوبل،۳۲ سران دولت و ۴۸ جایزه پولیتزر می باشد. هزینه دانشگاه هاروارد سالی ۴٫۵ ملیارد دلار می باشد. دانشگاه هاروارد امکانی برای دانشجویان که توانایی مالی کمی دارند فراهم کرده است که دانشجویانی که درامد خانواده انها در سال از ۶۰ هزار دلار کمتر باشد را با لغو شهریه را در نظر گرفته گیرد. دانشگاه هاروارد آمریکا دارای امکانات نظیر ارائه اینترنت رایگان در زمینه های ثبت نام ،استفاده کتاب ومقاله، چت وگفتگوی دانشجویان، استفاده از امکانات GPRS، رزرو غذا واستفاده از امکانات درمانی می باشد. یکی دیگر از این امکانات که دانشگاه هاروارد آمریکا را از دیگر دانشگاه ها متمایز کرده است ،دانشگاه مجازی می باشد. که دانشحویان با بهره گیری از این امکان می توانند با استفاده از نرم افزاری که دانشگاه در این زمینه در اختیار دانشجویان خود قرار می دهد می توانند اطلاعات فراوانی در زمینه رشته خود با این سیستم کسب کنند.

هیچچ تفاوتی برای دریافت پذیرش بین دانشجویان بین المللی و دانشجویان امریکایی وجود ندارد و دانشجویان بین المللی هم باید به همان ادره مراجعه کنند.

دانشگاه هاروارد آمریکا برای پذیرش دانشجوهای بین المللی از آنها مصاحبه می گیرد که این امر با توجه به چند عامل انجام می شود که آن چند عامل عبارتند از:

 • مصاحبه از دانشجو
 • نظریات اساتید دانشگاه
 • سطح نمرات فرد دانشجو

دانشگاه هاروارد آمریکا در مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری دانشجو می پذیرد.

شرایط بورسیه و کمک هزینه برای تحصیل در دانشگاه هاروارد – Harvard University

دانشگاه هاروارد  کمک هزینه  تحصیلی را به مقدار کم وبه دانشجوهای برگزیده ای  که دارای شرایط ویژه ای هستند ارائه می دهد که از جمله این شرایط می توان به مواردی نظیر: کسب نمرات عالی در امتحانات معادل سازی GRE ،GMAT، LSAT،USMLE فردی که کمک هزینه  به او تعلق میگیرد  به عنوان TA باید در دانشگاه هاروارد آمریکا  تکالیف ویژه ای را برعهده بگیرد. که تکالیف این فرد به نوعی  است که به عنوان یاری دهنده  استاد در دانشگاه به تدریس ، نمره دادن و دیگر فعالیت هایی که دانشگاه به او واگذار می کند می پردازد که برای این امر وقتی را اختصاص داده اند که ۴۰ ساعت در هفته می باشد.

نوعی دیگری از کمک هزینه (بورس)به عنوان بورس RA به دانشجویان در دانشگاه هاروارد امریکا در مقطع دکتری وفوق لیسانس تعلق می گیرد اخذ بورس RA توسط اساتید به دانشجویان تعلق می گیرد  که اخذ این بورس بستگی به نحوه انجام تحقیقات و گرفتن امتیاز بابت این تحقیقات توسط اساتید صورت می گیرد.

دانشگاه هاروارد جز یکی از دانشگاه های تحقیقاتی بزرگ می باشد که معادل ۶۷۰۰ نفر در مقطع کارشناسی و ۱۴۵۰۰ نفر در مقطع فوق لیسانس تحصیل می کنند.

در دانشگاه هاروارد آمریکا  افراد مشهوری نظیر:

 • رئیس جمهوران سابق امریکا جان آدامز
 • جان کوئینسی آدامز
 • تئودور روز ولت
 • فرانکلین روز ولت
 • جان اف کندی
 • الن جانسون
 • سیر لیف
 • جورج ذبلیو بوش
 • بیل گیتس
 • بانکی مون
 • میشل اوباما
 • باراک اوباما
 • ماک زوکربرگ

فارغ التحصیل شده اند.

در کل می توان به این نکته اشاره کرد که دانشگاه های ایالت متحده امریکا به ویژه دانشگاه هاروارد آمریکا  از سطح علمی بسیار بالایی برخوردار میباشند که این دانشگاه موفق شده است %۸۰ از علم جهان رو به خود اختصاص دهد.

از دیگر خصوصیات تحصیل در دانشگاه هاروارد آمریکا می توان به سطح بالای اموزشی و بودجه بالا اشاره کرد.

مقالات مرتبط با تحصیل در آمریکا

تحصیل در آمریکا
شرایط تحصیل رایگان در آمریکا
تحصیل در آمریکا بدون مدرک زبان
شرایط بورسیه تحصیلی در آمریکا
سخن پایانی در مورد تحصیل در دانشگاه هاروارد

در پایان بحث تحصیل در دانشگاه هاروارد آمریکا می توان بیان نمود که شما اگر به دنبال شرایط و قوانین مهاجرت به آمریکا و قوانین و راه های اخذ ویزای تحصیلی آمریکا هستید و می خواهید از طریق کسب اطلاعات در خصوص شرایط اخذ بورسیه تحصیلی آمریکا به آگاهی جامع و کاملی در خصوص دانشگاه هاروارد آمریکا برسید. می توانید با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و در خصوص دانشگاه هاروارد آمریکا و مهاجرت تحصیلی به آمریکا و چگونگی اخذ پذیرش از دانشگاه های آمریکا از جمله اخذ پذیرش از دانشگاه هاروارد آمریکا و هزینه های تحصیل در دانشگاه هاروارد آمریکا و راه های مهاجرت به آمریکا و قوانین اخذ اقامت دائم آمریکا و شرایط اخذ گرین کارت آمریکا مشاوره رایگان دریافت نمایید .

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

415 پاسخ
دیدگاه های جدیدتر »
 1. z گفته:

  سلام من دانش اموز پایه هشتم دبیرستان های سمپاد هستم . می خواستم بپرسم شرایطی مثل مدال طلا در المپیاد فیزیک یا اختر فیزیک ومدرک ایلتس با نمره بالا برای بورسیه در دانشگاه هاروارد خوبه ؟

  Rating: ۴
  پاسخ
 2. محمد مهدی صادقی گفته:

  سلام .
  دانش آموز پایه یازدهم هستم.
  معدلم بالای ۱۹ هست .
  زبانم زیاد خوب نیست.
  چطور می توانم به ام ای تی راه پیدا کنم؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، برای ورود به دانشگاه های مطرح باید توانایی ویژه ای داشته باشید. با توجه به اینکه این دانشگاه در زمینه صنعت فعالیت داره، سابقه کارهای مرتبط به صنعت می تونه کمکتون کنه ، مدرک زبان با نمره بالا و GRE هم بسیار تاثیر گذار هست.

   پاسخ
 3. کیان جراح گفته:

  با سلام
  من پسری ۱۳ ساله ام که در دبیرستان دانش درس میخوانم.
  من مدارک icdl و photoshop را دارم و تقریبا به همه ی ofice تسلط دارم.
  حدود یک سال دیگر مدرک زبانم را میگیرممدرک سمینار های مختلف را هم دارم.
  شانسم برای تحصیل در هاروارد چقدر است؟
  ممنونم

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، دوست عزیز شما باید از الان باید بالا برن سطح زبان خود اقدام بفرمایید و مدرک زبان بگیرین ، لطفا در کانال تلگرام مجموعه عضو بشین و ویدیوهای مرتبط رو مشاهده بفرمایید.

   پاسخ
 4. ریحانه گفته:

  سلام.من دانشجوی رشته ی فیزیک از دانشگاه شریف هستم ۷ ایلتس دارم به زمان انگلیسی مسلطم و معدلم ۱۹٫۵٫با رتبه ی ۲۰۰ کنکور و greخوب.امکانش هست برای هاروارد بورس بشم؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، دوست عزیز با این سابقه خوب و رزومه مناسب شما باید خودتون اقدام بفرمایید و درخواست پذیرش بدین ، اگر از طریق ارتباط با اساتید اقدام بفرمایید شاسنتون بالا هست.

   پاسخ
  • afshin گفته:

   با سلام.من فوق لیسانس فیزیک هستم و از سوربون فرانسه فارق التحصیل شدم و قصد دارم دکترا اقدام کنم آیا شانسی دارم که هاروارد من رو بپذیره؟
   معدلم هم ۱۹ بوده.ممنون میشم پاسخ بدهید

   Rating: ۳
   پاسخ
   • mie malekpour31 گفته:

    سلام
    دوست عزیز برای اخذ پذیرش در دانشگاه هاروارد شما می بایست رزومه تحصیلی خیلی خوبی داشته باشید. خصوصا سابقه پژوهشی شما بسیار مهم هست .

    پاسخ
 5. مهدی صحافی گفته:

  سلام، من دانش آموز تیزهوشان انسانی ام، آیلتس ۷٫۵ دارم، رتبه ۱ المپیاد جغرافیا ایران، و رتبه ۵ جهان (national Geography!) یکی isi دارم، gre هم نمره متوسط دارم، icdl, photoshop هم دارم با ده دوازده تا لوح تقدیر استانی، و معدل بالای، ۱۹٫۵
  پایه ۱۱ ام، من چقدر‌شانس دارم؟
  آکسفورد هم مدنظرم هست بعلاوه Torento

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام ، شرایطتتون خیلی خوب هست برای تمامی موارد می تونید اقدام کنید ، لطفا شرایط رو ارسال بفرمایید و درخواست بورسیه یا فاند بدین ، از این نامه ها میشه در زمان ویزا استفاده کرد. برای تورنتو هم ما می تونیم کمکتون کنیم و برای گرفتن پذیرش راهنماییتون کنیم.

   پاسخ
 6. کریم گفته:

  سلام من ترم ۲ پزشکی هستم.میخواستم بدونم اگر بخوام تو همین دوره عمومی وارد دانشگاه هاروارد بشم کدوم فاکتور از همه مهمتر هست برام….به عنوان مثال مقاله مهمتره یا معدل یا ….
  با تشکر

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، رزومه تحصیلی و پژوهشی هر دو تاثیر گذار هست. برای رشته های پزشکی علاوه بر اینکه باید سنتون مناسب باشه سطح زبانتون هم باید عالی باشه.

   پاسخ
 7. نازنین گفته:

  با سلام
  من دانشجوی پزشکی دانشگاه پاولوف در کشور روسیه هستم دوران تحصیلی خوبی در ایران داشتم ولی متاسفانه در دوره ی پیش دانشگاهی بدلیل برخی از مشکلات نتوانستم نه معدل خوبی و نه رتبه کنکور خوبی کسب کنم شرایط ویژه مثل شرکت در المپیادها یا تحصیل در دبیرستان های مطرح کشور هم ندارم ….آیلتس زبان نمره ۷ دارم
  میخواستم بدونم برای من شانس تحصیل رایگان در رشته پزشکی در دانشگاه هاروارد هست ؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، با توجه به سطح زبانتون اگر رزومه خودتون رو برای دانشگاه بفرستید خیلی بهتر به جواب سوالتون میرسید. سنتون یک فاکتور تعیین کننده است.

   پاسخ
 8. پوریا ولی زاده گفته:

  با سلام
  من یک کودک ۱۲ ساله هستم
  آیا من می توانم به دانشگاه هاروارد راه پیدا کنم
  اگر امکان داره من باید چه سطح هوشی را داشته باشم
  من سوالی که بیل گیتس از کسانی که می خواهند استخدام شوند را حل کردم آزمون ریون را دادم و با نمره ی بالایی ۵۹ از ۶۰ توانستم نابغه باشم و برای دفعه دوم هم توانستم ۶۰ از ۶۰ بشوم آیا دار مخصوصی برای انجام دادن هست تا در هاروارد تحصیل کنم البته معلم ریاضی من به من می گوید تو نابغه ای

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، بله می توان اقدام کرد. قطعا با توانایی شما همه چیز امکان پذیر است. لطفا اطلاعات و مدارک نشان دهنده وضعیت خود را برای دانشگاه ارسال بفرمایید تا بررسی های لازم صورت پذیرد. با توجه به سن شما می توانید از الان بر روی دانش زبان انگلیسی خود کار کنید و راه مهاجرت را برای خود هموارتر نمایید.

   پاسخ
 9. امیررضا خسروی گفته:

  سلام
  خسته نباشید
  من دانشجوی روزانه سال دوم پزشکی شهید بهشتی با آیلتس ۷ هستم و تا حدود چند ماه دیگه هم مقاله ISI اوکی میشه
  واسه اپلای و بورسیه تحصیلی به همراه فاند واسه کشورای استرالیا و کانادا و آمریکا میخوام اقدام کنم
  خواستم ازتون مشاوره بگیرم که دقیقا چه کارهایی انجام بدم که هر طور شده بتونم بورسیه پزشکی و فاند این کشورا رو بگیرم ؟؟

  و اینکه شانس گرفتن بورسیه و فاند دانشگاه های برند مثل هاروارد واسم چقدر؟؟

  ممنون

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، برای اخذ بورسیه یا فاند شما باید با اساتید ارتباط بگیرید و با توجه به زمنیه پژوهشیتون اقدام کنید. اگر برای پزشکی می خواین اقدام بفرمایید باید مدارک و آزمون های بین المللی مربوط به رشته رو باید بگذرونین که شانستون بالا بره .

   پاسخ
 10. محمد گفته:

  سلام من دانشجوی ورودی ۹۷ رشته ی “مشاوره” تو دانشگاه شهید بهشتی ام میخواستم رزومه ی کار های کنار تحصیلم بد نیست میخواستم ببینم اصن رشته counseling یا همون مشاوره رو داره هاروارد در مقطع کارشناسی یا نه؟

  Rating: ۵
  پاسخ
 11. پیمان گفته:

  عرض ادب و احترام
  من مدرک کارشناسی حقوق از دانشگاه آزاد تهران با معدل بالای ۱۹ دارم و الان دارم برای آزمون وکالت آماده میشم . ممنون میشم راهنمایی کنید آیا با توجه به شرایط موجود ، شانسی برای تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه هاروارد برای من وجود دارد ؟
  ممنون از پاسخگویی شما

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، رزومه پژوهشی و تحصیلی شما بسیار تاثیر گذار هست. برای دانشگاه های مطرح باید با اساتید ارتباط بگیرید و از طریق اون ها اقدام بفرمایید که شانس داشته باشید

   پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام ، دوست گرامی در خصوص موضوعات تحقیق شما می توانید در بخش Reearch دانشکده مدنظر خود بر روی سایت دانشگاه جستجو بفرمایید. بسته به رشته تحصیلی شما شرایط متفاوت است.

   پاسخ
 12. REZA SD گفته:

  با عرض سلام و وقت بخیر
  خواستم بپرسم کدوم رشته های انسانی دانشگاه هاروارد برای پذیرش مناسب هستن ؟
  یعنی میشه پذیرش گرفت

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، شرایط پذیرش برای تمامی رشته ها یکسان هست ، با توجه به تاپ بودن دانشگاه شما باید رزومه خودتون رو بسنجید و بنابر علاقتون اقدام کنید.

   پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، خیر اینجوری نیست ، سورس خاصی دارین برای این مطلب ، دانش زبان انگلیسی بالا داشته باشید و سنتون مناسب باشه شرایط اولیه اقدام رو دارین.

   پاسخ
 13. نیما گفته:

  سلام خسته نباشید من دانش آموز دهم در دبیرستان سمپاد هستم … و اینکه میخوام تا مقطع کارشناسی در رشته مدیریت بازرگانی دانشگاه تهران تحصیل کنم و انشالله نمره های قبولیم هم خوبه… دوسال هم سابقه کار در همین زمینه رو با یک شرکت دانش بنیان دارم… میخواستم ببینم که این امتیاز هایی که من دارم ملاکه برای بورسیه گرفتن؟ و اصلا برای بورسیه گرفتن در این رشته و مقطع چه کاریو باید انجام بدم … خیلی ممنونم

  Rating: ۵
  پاسخ
 14. ایلیا گفته:

  سلام ؛
  خسته نباشید .
  من دانش آموز دهم سمپاد ( حلی ۱) هستم که بهترین دبیرستان ایران هستش (به قول خوشون ) آیا ممکن هست که من برای مهندسی هوافضا بتونم وارد این دانشگاه بشم ؟؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، دبیرستانی که شما اقدام می فرمایید باید خیلی شناخته شده باشه که راحت بهتون پذیرش بدن ، یا ثبت اختراع یا مقاله خاصی داشته باشید. با توجه به شرایط جدید مهاجرت به آمریکا پیچیدگی های داره

   پاسخ
 15. ناشناس گفته:

  سلام خسته نباشید.
  من کنکور ۹۷ شرکت کردم و رتبه ی تک رقمی در رشته انسانی بدست آوردم. من مدال نقره ی المپیاد ادبیات دارم و نمره ی آیلتس ام ۷ شد. معدل نهایی ام ۲۰ و معدل پیش دانشگاهی هم ۲۰ شدم. به نظر شما شانس بورسیه شدن در دانشگاه های آمریکا _ فقط آمریکا_ را در رشته روانشناسی دارم؟ ممنون

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، شانستون خیلی بالا هست ، لطفا شرایط خود را برای یکی از اساتید دانشگاه مدنظر خود ارسال بفرمایید و از طریق ایشان اقدام بفرمایید.

   پاسخ
 16. fahopi گفته:

  سلام و خسته نباشید.آیا هاروارد رشته ی برنامه نویسی هم دارد؟و میتوان برای ما کار مناسب پیدا شود؟همچنین راجب حجاب دانشجویان سخت گیری میشود؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام ، بله تحصیل این رشته در دانشکده علوم کامپیوتر هاروارد امکان پذیر است. شرایط کار بعد از تحصیل کاملا به میزان توانایی شما وابسته است. خیر تا به حال محدودیت خاصی برای پوشش در نظر گرفته نشده است.

   پاسخ
 17. Shadmehr گفته:

  چجوری میتونم با استفاده از مقاله ها و تحقیقاتی ک انجام میدم پذیرشو بگیرم؟ و اینکه چقد امکانش هست با ارسال مقاله و تحقیقات خوب بتونم پذریشش رو بگیرم

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، اگر مقالتون تو ژورنال معتبری چاپ شده باشه خیلی کمک کننده هست . نحوه اپلای کردن هم مشخصه ، باید برید بخش پذیرش سایت دانشگاه یا با اساتید ارتباط بگیرید. با توجه به اینکه شما رزومه پژوهشی دارید ارتباط با اساتید خیلی کمک کننده س،

   پاسخ
 18. یگانه گفته:

  سلام
  من رشته ام تجربیه و پشت کنکوری ام.سال ۹۷ کنکور دادم.من فعالیت های پژوهشی زیادی از از جمله دستاورد های روباتیکی دارم.شرایط بورسیه برای من برای رشته پزشکی چجوریه؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام ، قطعا شانس ایشان برای اخذ پذیرش بسیار بالا است اما مهیا کردن شرایط دانشگاه های مطرح نیز بسیار مهم است. مدارک بین المللی و مدرک زبان با نمره بالا از عوامل مهم هستند. در حال حاضر با توجه به شرایط سخت آمریکا پیشنهاد می شود که دانشگاه های اروپایی سطح بالا را مدنظر داشته باشید.

   پاسخ
 19. مهیار گفته:

  سلام خسته نباشین اگه معدل دیپلم پایین باشه ولی در ترمیم معدل نمرات بالای ۱۹ باشه خوبه یا نه ممنون

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام ، در زمان ارائه مدارک به دانشگاه برای پذیرش تحصیلی ، مدرکی مورد بررسی قرار می گیرد که تاییدیه آن توسط دادگستری و وزارت خارجه صادر شده است.

   پاسخ
 20. mahla گفته:

  سلام…خسته نباشید
  من تمام توضیحات رو در رابطه با دانشگاه هاروارد مطالعه کردم و بعضی از کامنتا هم که دوستان نوشتن رو خوندم ولی جواب سوال خودمو پیدا نکردم .من رشته ی ریاضی هستم و احتمالا میخوام مهندسی برق بخونم …اصلا همچین رشته ای را دانشگاه هاروارد داره؟شما چه دانشگاهی را مناسب تر میدونید؟
  من پشت کنکوری هستم یعنی سال اول کنکور ندادم و الانم سال دوم کنکور رو میگذرونم ..من معدل دیپلمم ۲۰ شده و معدل کل پیش ۱۷/۸۸ و معدل دروسی که نهایی دادم ۱۶ و خرده شده (بخاطر ضعیف شدن روحیه و استرس و فشار کنکور خراب کردم)
  اگه الان دانشگاه آزاد درس بخونم چطور میتونم بورسیه بگیرم؟چه رزومه ای باید داشته باشم تا زیر لیسانس و یا نهایتا تا لیسانس بورسیه بشم؟
  درضمن وضع مالی نرمالی داریم ولی فکر نمیکنم پدرم با هزینه خودش بفرسته
  ممنون میشم کامل توضیح بدین

  Rating: ۳
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام ، برای تحصیل در آمریکا و به خصوص دانشگاه های مطرح رزومه تحصیلی و پژوهشی بسیار تاثیر گذار است. مدرک زبان با نمره بالا و مدرک Gre برای رشته شما در اخذ پذیرش و حتی بورسیه تاثیرگذار است. تحصیل در رشته برق دانشگاه هاروارد امکان پذیر است اما شرایط آن باید فراهم شود. پیشنهاد ما برای رشته های برق و مکانیک کشورهای کانادا و آلمان می باشد که شرایط کاری آن ها نیز مناسب تر می باشد.

   پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام ، لیست تمامی رشته ها در سایت دانشگاه ذکر شده است. در لیست آکادمی های این دانشگاه مهندسی عمران ذکر شده است اما در بخش رشته های اصلی و دانشکده ها این رشته دیده نمی شود. گرایش های مهندسی عمران مانند محیط زیست یکی از رشته های تحصیلی دانشگاه هاروارد هستند.

   پاسخ
 21. Ali گفته:

  با سلام و عرض ادب.

  ۱- آیا درخواست گرین کارت آمریکا و مهاجرت به آن از طریق تحصیل و دانشجویی شامل معافیت از منع ورود به این کشور می شود؟

  ۲- شرایط دریافت اقامت آمریکا از طریق دانشجویی و تحصیل چگونه است؟

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض احترام، مهاجرت به آمریکا از طریق تحصیل به نسبت سایر روش ها آسان تر است. شما باید در ابتدا از یکی از دانشگاه های این کشور پذیرش دریافت کنید و با استفاده از آن برای ویزا اقدام کنید.

   پاسخ
 22. Arshia گفته:

  سلام. من پایه هشتم و نمونه دولتی هستم. نفر اول مدرسه هستم و رتبه استانی هم آورده ام. بعضی از درس ها رو در حد ۱۹ هستم اما در مقطع تحصیلی خودم همیشه ۲۰ هستم. شرایط مالی خانواده ام متوسط است. به نظر شما شانس ورود به دانشگاه هاروارد رو دارم؟

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، در نظر داشته باشید که دانش آموزان با شرایط شما بسیارند اما شانس ورود به پارامترهای مختلفی نیاز داد.

   پاسخ
 23. آرمان گفته:

  سلام ببخشید میخواستم بدونم دانشگاه هاروارد در رشته پزشکی برای مقطع کارشناسی پذیرش میکنند؟
  ممنون می شم زود پاسخ بدید تو سایت دانشگاه گشتم واسه کارشناسی پزشکی هیچی ننوشته بود.

  پاسخ
 24. LOTS گفته:

  با سلام خدمت شما
  من دانش آموز پایه نهم و در حال تحصیل در سمپاد کرمانشاه هستم.
  راستش دانش آموز زرنگی هستم و معدلم تا اینجا توی کل دوران تحصیلم ۲۰ بوده و چند بار هم در مسابقات علمی و آزمون های پیشرفت تحصیلی سمپاد، رتبه های کشوری آوردم و همیشه جز دانش آموزان برتر مدرسه توی زمینه های مختلف بودم.
  قصد داشتم که بهترین دانشگاه ها رو برای تحصیل و درس خوندن درباره سلول های بنیادی انتخاب کنم و بعد از تحقیق فهمیدم که دانشگاه های هاروارد، کالیفرنیا، آکسفورد و نیوکاسل بهترین ها هستند و از بین اینها هاروارد و کالیفرنیا و مخصوصا موسسه سلول های بنيادی هاروارد، بیشترین و بهترین امکانات رو دارن.
  به همین دلیل میخوام که از الان براش تلاش کنم.
  اینو هم باید بگم که اطلاعاتم درباره سلول های بنیادی تقریبا زیاده و دارم خودم رو برای المپیاد سلول های بنيادی و پزشکی بازساختی آماده میکنم و انگیزهٔ خوبی دارم و مطمئنم که مدال میارم.
  میخوام بدونم که با این وضعیت ایران و خودم چقدر شانس دارم که بتونم پذیرش بگیرم؟
  این رو هم باید بگم که وضع مالی خانوادم متوسطه و توان پرداخت شهریه هاروارد رو ندارن.

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض ادب ، با تشکر از توضیحات کامل شما ، بهترین اقدام برای شما در ابتدا مطالعه شرایط اخذ بورسیه تحصیلی در دانشگاه هاروارد می باشد. همچنین می توانید در کانال تلگرام موسسه ملک پور عضو شوید و ویدیو ها و فایل های آموزشی مربوط به اخذ بورسیه را مشاهده کنید تا پروسه اقدام برای شما اسان تر باشد.

   پاسخ
 25. رویا گفته:

  سلام .
  می خواستم بدانم آیا دانشگاه هاروارد برای شرکت در کلاسهای مجازی چه شرایطی گذاشته است آیا کسی که در ایران است می تواند به صورت آنلاین در کلاسها شرکت کند اگر بله هزینه آن چقدر می شود ؟

  پاسخ
 26. نسترن گفته:

  سلام خسته نباشید من دانشجو کارشناسی میکروبیولوژی آزاد مشهد هستم میخواستم بدونم برای ارشد ایمونولوژی یا هماتولوژی دانشگاه هاروارد چه شرایطی باید داشته باشیم میشه لطفا بیشتر توضیح بدین؟

  پاسخ
 27. Khosro گفته:

  سلام با عرض خسته نباشید خدمت تیم پرتلاش ملک پور !
  ی سوالی داشتم
  اگر کسی بتواند رتبه یک رقمی در کنکور سراسری ایران کسب کند برای اخذ بورسیه تحصیلی medical school harvard باز هم باید آزمون SAT را بگذراند؟
  با تشکر

  پاسخ
 28. M.h گفته:

  باسلام
  من رتبه کنکور و معدل دیپلم ضعیفی دارم ولی معدل کارشناسی دانشگاه سراسری رشته عمران ۱۹.۳۰
  و در حال اتمام مقاله در سطح عالی هستم نمره آیلتس ۸
  آیا شانسی برای من برای ورود به دانشگاه هاروارد وجود دارد؟
  ممنون میشم خودتون راهنماییم کنید

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام
   شرایط شما باید بخش پذیرش دانشگاه اعلام بشه و باید اصولی به اساتید ارتباط برقرار کنید. اگر بتونید مدرک GRE هم با نمره بالا کسب کنید شانستون بالا میره

   پاسخ
 29. ..... گفته:

  سلام من دانش آموز استعداد های درخشان شیراز هستم….. تا حالا چندین رتبه کشوری آوردم ….زبان من بسیار عالی دارم ودو ترم دیگه زبان کانونم تمام میشود..
  تا حالا هم همه نمرهام بیست بوده وعاشق درس خواندن هستم می خواهم در آینده در دانشگاه هاروارد تحصیل کنم آیا می توانم؟.

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام ، با تلاش و ذهن مثبت قطعا این امکان برای شما وجود دارد. لطفا شرایط تحصیل و پذیرش را مطالعه بفرمایید و خود را برای آن آماده کنید.

   پاسخ
 30. Khosro گفته:

  سلام خسته نباشید
  میشه چگونگی بورسیه شدن در medical school هاروارد رو توضیح بدین یکم؟!
  چه چیزهایی در بورسیه شدن موثره و حداقل معدل و رتبه کنکور!؟
  خیلی ممنونم از راهنمایی های شما

  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، برای بورسیه باید رزومه پژوهشی و علمی شما مناسب باشد همچنین برای امریکا باید برخی مدارک زبان و مدارکی مانند gre و … داشته باشید. شما باید برای اطلاع کامل از شرایط سایت دانشگاه را مطالعه بفرمایید

   پاسخ
 31. kasra mim گفته:

  سلام خسته نباشید !
  با داشتن معدل بالای ۱۹ و رتبه ی عالی درحد دورقمی ویا تک رقمی کشور در کنکور تجربی آیا امکان این هست که بورسیه پزشکی دانشگاه هاروارد رو دریافت کنم؟ چون تمکن مالی در حد پرداخت شهریه سالانه سنگین آن را ندارم !
  ممنون میشم راهنماییم کنید!

  پاسخ
 32. سادات گفته:

  سلام من امسال یازدهم ریاضی هستم به ریاضی علاقه زیادی دارم و یه مقاله هم نوشتم آیا می تونم بدون آزمون به هاروارد برم ؟ از طرفی خونواده ام وضع مالی خوبی ندارن چطور می تونم بورس بگیرم ممنون

  پاسخ
  • mansoor soltani گفته:

   سلام، با توجه به شرایط سنی شما حتما پیشنهاد می شود که مقالات تحصیل در آمریکا را مطالعه بفرمایید و در کانال تلگرام مجموعه عضو شوید. سایت دانشگاه هم شرایط بورسیه را اعلام می کنید که می توانید به آن مراجعه کنید

   پاسخ
 33. Ali گفته:

  سلام
  میخواستم بدونم داشتن معدل بالای ۱۹ و نمره تافل و آيلتس خوب و همچنین مدال طلای المپیاد شیمی برای بورسیه هاروارد شدن کافیه اگه آره چند درصد ?

  پاسخ
  • t.m گفته:

   با سلام و احترام
   دوست عزيز شما شرايط بسيار مناسبي داريد.براي اطلاعات بيشتر مي تونيد به لينك زير مراجعه كنيد.بايد شرايطتون بصورت كامل مورد بررسي قرار بگيرد براي مشاوره و كسب اطلاعات بيشتر با شماره ۰۲۱٫۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل فرماييد.//legalmalekpour.com/اخذ-بورسیه-تحصیلی-آمریکا/

   پاسخ
 34. Zahra گفته:

  باعرض سلام و خسته نباشید
  بنده سال دهم تجربی هستم در مدرسه خاصی درس نمی خوانم . در آزمون های سراسری گاج هم شرکت میکنم همراه با درسهایمبه موسسه کانون زبان ایران میروم و در مقطع بزرگسالان(Elementary1) هستم و تقریبا ۳ سال مانده تا زبانم راتمام کرده و مدرک زبانم رابگیرم علاقه شدیدی هم به رشته پزشکی در دانشگاه هاروارد را دارم . سطح مالی متوسطی هم داریم.برنامه ای میخواهم که از همین الان براساس آن پیش بروم و مشکلی که وجود داره اینه که شنیدنم برای این که بتوانی دانشجوی بورسیه ای در رشته مذکور بشی باید سطح تحقیقاتی وپژوهشی علمی بالایی داشته باشی.منم هنوز برنامه ای برای این کار ندارم .ممنون میشم اگه بنده رو در این مورد راهنمایی کنید.

  پاسخ
 35. ک خ ت گفته:

  سلام ببخشید اگه رتبه ی کنکور تک رقمی باشه خود دانشگاه هاروارد مثلا پیشنهاد بورسیه میده یا بازم معدل حرف اولو میزنه ؟

  پاسخ
 36. امیر گفته:

  سلام خسته نباشید. من دانشجوی داروسازی دانشگاه تهرانم. ترم اخرم. خواستم بپرسم دانشگاه هاروارد رشته داروسازی رو در مقطع فوق لیسانس داره؟

  پاسخ
 37. مهرپویا گفته:

  سلام.میشه کلا راهنمایی کنید که برای تحصیل در دانشگاه پزشکی هاروارد چه رتبه ای و تافل نمره چند و چیز های لازم دیگه ای رو هم بگید؟ پدر و مادرم هم کارمند هستند و نمیتونن شهریه رو پرداخت کنم.خواهش میکنم بنویسید.ممنون

  پاسخ
  • mansoor soltani گفته:

   شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره ۰۲۱٫۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 38. ماهور گفته:

  سلام.من دانشجوی ترم ۳ مقطع ارشد رشته علوم سیاسی دانشگاه مفیدقم هستم.
  معدل کلم برای ۲ترم گذشته ۱۸بوده.درحال نوشتن پایان نامه و مقاله هستم.
  شرایط گرفتن بورس تحصیلی دانشگاه هاروارد درمقطع دکتری برای من به چه صورته؟؟
  ۳۴ساله هستم و متاهل

  پاسخ
  • mansoor soltani گفته:

   با سلام، لطفا سایت دانشگاه هاروارد و بخش بورسیه تحصیلی را مطالعه بفرمایید، برای بورسیه دانشگاه های آمریکا شما معمولا به نمره زبان بالا و مدارک GRE یا GMAT و .. مرتبط با رشته نیاز دارید.

   پاسخ
 39. نگار گفته:

  سلام
  من دهم هستم و می خواهم در دانشگاه، رشته هوا فضا رو دنبال کنم. آیا این رشته برای اقامت گرفتن رشته مناسبیه؟ممنون میشوم جواب بدید.

  پاسخ
  • mansoor soltani گفته:

   با سلام، قطعا هر رشته ای که شما در آن دارای رزومه تحصیلی خوبی باشید برای پذیرش گرفتن مناسب می باشد ، بعد از پایان تحصیل نیز شاید این امکان اقامت شما فراهم شود. لطفا برای دریافت اطلاعات کاملتر با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس جاصل فرمایید و یا از طریق صفحه مشاوره مهاجرتی رایگان اطلاعات تماس خود را وارد کنید تا مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

   پاسخ
 40. محمد گفته:

  سلام .سپاس فراوان از پاسخ های خوبتون! بنده معدل کل دیپلمم ۱۸٫۶۶شده و معدل سال اخرم شده ۱۹٫۲۰ ایا به غیر از بحث معدل دیپلم رتبه بالای کنکور چه تاثیری بر گرفتن اخذ تحصیل در دانشگاه هاروارد را داراست؟ و دیگر اینکه فعالیت های دیگر دانش اموز زمینه ساز اقامت تحصیلی امریکا (هاروارد) را مشمول میشود؟

  پاسخ
  • mansoor soltani گفته:

   با سلام قطعا رتبه بالای کنکور تاثیر فراوانی در پذیرش تحصیل در دانشگاه های بزرگی چون هاروارد خواهد داشت، باید بررسی شود که چه فعالیت های منظور شماست، لطفا برای دریافت اطلاعات کاملتر با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس جاصل فرمایید و یا از طریق صفحه مشاوره مهاجرتی رایگان اطلاعات تماس خود را وارد کنید تا مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

   پاسخ
 41. علی مولایی گفته:

  سلام
  من دانش آموز یازدهم تجربی)سوم دبیرستان سابق ( هستم .
  در مدرسه سمپاد ارومیه درس میخونم .
  زرنگم و میتونم رتبه زیر ۲۰ منطقه رو کسب کنم
  میخاستم بدونم اگه بخام تو رشته پزشکی یا دندون پزشکی هاروارد تحصیل کنم باید پله به پله چی کار کنم؟
  وضعیت مالیمم متوسطه و فکر نمیکنم بتونم شهریه رو پرداخت کنم .
  باید چی کار کنم

  پاسخ
  • mansoor soltani گفته:

   با سلام و عرض ادب، موفقیت شما آرزوی قلبی ماست. برنامه ریزی درست مهمترین گام می باشد. مدرک زبان و رزومه تحصیلی خوب قطعا راه را برای شما هموار تر خواهد کرد.

   پاسخ
 42. Ali گفته:

  با سلام و عرض خسته نباشید خدمت شما
  من امسال دانش آموز دوازدهم تجربی هستم و ۱۸ سالمه از اول دبستان تا الان معدلم همیشه بالای نوزده بوده و سطح علمی خوبی دارم
  از نظر زبان هم مشکلی ندارم ولی هیچ مدرکی ندارم اما از لحاظ مالی در حدی نیستیم که بتونم هزینه تحصیل در هاروارد رو تامین کنم میخواستم بپرسم نتیجه آزمون های sat و act میتونه تاثیری در گرفتن کمک هزینه داشته باشه ؟
  یا اصلا امکان گرفتن پذیرش برای رشته داروسازی وجود داره؟
  با سپاس

  پاسخ
 43. صدرا گفته:

  درود فراوان.بنده ۱۶ ساله هستم در مدرسه خاصی درس نمیخونم.فقط کنکور را بهانه رفتن به دانشگاه های تاپ خارجی کردم…فقط مدرک زبان ندارم هنوز..ایلتس هم ندارم فعلا!دانش اموز رشته علوم انسانیم علاقه خاصیم بهش ندارم ولی دوست دارم درس بخونم..برنامه نویس رایانه هستم..به شدت مشتاقم تا به هاوارد برم از لحاظ مالی تامین میشم.در ضمن ایا میشه بدون ایلتس قبولی دانشگاه بگیرم؟..تشکر

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام باید در ابتدا دیپلم ۱۲ ساله خود را اخذ نمایید سپس می توانید وارد دانشگاه شوید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 44. بدبخت گفته:

  سلام .
  من ۱۶ ساله و پایه یازدهم رشته تجربی و هیچ علاقه ای هم بهش ندارم.خواستم بدونم امکانش هست اگر که رتبه کنکورم زیر چهار رقم باشه میشه که نجوم بخونم در دانشگاه های خارج .و خواستم بدونم ک هاروارد دانشکده نجوم هم داره؟یاخیر متاسفانه بخاطر شرایط نتونستم به رشته ریاضی برم و مستقیم نجوم بخونم. لطفا جواب بدین

  پاسخ
 45. ف گفته:

  سلام وقت بخیر ببخشید من دانش آموز یازدهم تجربی هستم و تمام نمراتم تا حالا ۲۰ بوده می خواستم بپرسم با داشتن مدرک تافل چه شرایط دیگه ای لازمه تا بتونم توی رشته پزشکی این دانشگاه تحصیل کنم از نظر هزینه هم مشکلی ندارم. ممنون

  پاسخ
 46. کاوان گفته:

  سلام من دانشجوی داروسازی روزانه هستم ترم ۵ومیانگین معدلم ۱۴٫۳۳میخواستم بدونم چه جوری میتونم برای تخصص بورسیه هاروارد بگیرم .با داشتن مقاله خوب یا معدل بالا یا ثبت اختراع .ممنون میشم اگه همین جا جواب مو بدین .

  پاسخ
 47. محمد گفته:

  سلام
  من مهر امسال وارد کلاس یازدهم میشم.
  رشته ی تحصیلی من تجربی هست
  میخواستم بدونم باداشتن نمره آیلتس بالای ۷ و معدل دیپلم ۱۹ به بالا می تونم در رشته ی پزشکی دانشگاه هاروارد تحصیل کنم و بورسیه بگیرم؟
  و آیا باید اینجا کنکور بدم یا نه؟

  پاسخ
 48. محمد گفته:

  سلام من دارای مدرک کارشناسی حسابداری با معدل ۱۸٫۳۳ هستم برای رفتن به دانشگاه هاروارد در مقطع کارشناسی ارشد حسابداری یا رشته های نزدیک به آن مثل اقتصاد چیکار باید بکنم. با تشکر

  پاسخ
 49. ح.س گفته:

  سلام. من کارشناس ارشد روانشناسی بالینی هستم. زبانم در حد متوسط رو به بالا هست میخواستم ببینم چطوری میتونم برای تحصیل در دانشگاه هاروارد اقدام کنم.

  پاسخ
 50. رامین گفته:

  با سلام
  من فارغ التحصیل در رشته بیوشیمی مقطع کارشناسی ارشد از دانشگاه رازی هستم.و الان ۳۰ سالمه. معدلم ۱۵٫۶۹ و دارای دو مقاله داخلی علمی- پژوهشی و یک مقاله ISI در حال داوری می باشم. زبان انگلیسی در سطح متوسط به بالا، ولی فاقد مدرک زبان هستم ، آیا می توان برای دانشگاه هاروارد که اخیرا درخواست اسکالرشیپ کرده است اقدام کنم.
  با تشکر

  پاسخ
 51. Ali گفته:

  سلام من فارغالتحصیل رشته حقوق. مقطع لیسانس دانشگاه مازندران دوره روزانه با معدل ۱۵٫۲۳ هستم و کارت معافیت پزشکی از خدمت سربازی هم دارم خواستم بدونم ۱ایا میتونم در دانشگاه هاروارد در رشته حقوق بورسیه رایگان بشوم ۲ ایا میتونم در امریکا پروانه وکالت اخذ کنم و مشغول به کار شوم ۳ ایا میتونم در صورت قبولی در ازمون وکالت در ایران تطبیق بدم با مدارک اونجا و ازش استفاده کنم یا نه.
  با سپاس بیکران از شما.

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام دوست گرامی هر کشوری قوانین خاص خود را دارد بنابراین باید به قوانین آن مسلط باشید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 52. Hana گفته:

  سلام خسته نباشيد، من دانشجوي دندانپزشكي دانشگاه ازاد بروجرد هستم، ميانگين معدلم ١٥ هست، اگه بتونم تو ازمون رزيدنتي رتبه ي خوبي بيارم، ميتونم براي تخصص در هاروارد پذيرش بگيرم؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام برای ورود باید در ابتدا مدرک تحصیلی خود را معادل سازی نمایید سپس می توانید اقدام داشته باشید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 53. mitra گفته:

  سلام
  بامعدل ۱۸٫۸۰دیپلم ومعدل ۱۷٫۳۳پزشکی عمومی دانشگاه شاهرود وآیلتس بالای ۷ چقدر شانس پذیرش ازدانشگاه هاروارد برای تخصص هست اگه ازمون معادل سازی رو بانمره ی خوب پشت سربذارم؟برای گرفتن بورسیه چه رزومه ای باید داشت؟

  پاسخ
 54. فرنوش گفته:

  سلام . وقت بخیر . من معدل دیپلمم ۱۹/۱۰ بوده . رتبه ۳۴ دانشگاه تهران و ۲ ترم دیگه از تموم شدن کارشناسیم مونده و تا اون موقع تافل هم میگیریم . میخواستم ببینم میتونم بعد از کارشناسیم تو هاروارد ادامه تحصیل بدم ؟

  پاسخ
 55. eagle گفته:

  سلام . ۱۸ سالمه .میخواستم بدونم اگه نمره ایلس۹ ،یک مقاله عالی، معدل بالا در رشته کامپیوتر داشته باشم ؛ احتمال پذیزشم چقدره؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید اقدام نمایید اما بهتر است شرایط خود را با کارشناسان حقوقی بررسی نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 56. فاطمه گفته:

  سلام ، خسته نباشید
  من مهر ۹۷ میخوام کلاس دهم برم و رشته تجربی رو انتخاب کردم .
  در حال حاضر دارم زبان میخونم تا مدرک بگیرم ( تقریبا نمره۷ یا ۶٫۵) و آیا این نمره خوبه برای قبولی در دانشگاه هاروارد ؟
  تقریبا میتونم نمره دیپلم دبیرستانم رو حدس بزنم ( نوزده به بالا ) و آیا این نمره چی خوبه ؟
  من میخوام توی رشته پزشکی یا پیراپزشکی تحصیل کنم یعنی بعد از اخذ دیپلم برای قبولی در هاروارد درخواست بدم . اگه در المپیاد شرکت کنم و رتبه بیارم تا مقاله بنویسم شانس قبولی من توی این دانشگاه چقدره ؟
  در حال نوشتن یک دفتر شعر و یک کتابم آیا اینها هم تاثیری داره یا ( مرتبط با پزشکی و اینا نیس )؟
  ممنون میشم همینجا جوابم رو بدید
  پیشاپیش از پاسخ گویی شما متشکرم

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام بله دوست گرامی باید معدل بالایی داشته باشید تا بتوانید اقدام نمایید اما با توجه به تغییر قوانین باید در زمانی که قصد اقدام دارید اطلاعات را دریافت نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 57. پگاه گفته:

  سلام
  من لیسانس فیزیوتراپی از دانشگاه تهران با معدل ۱۹٫۵۶ و آیلتس۷
  با توجه به شرایط موجود میتونم برای هاروارد بورسیه بگیرم؟؟؟؟

  پاسخ
 58. Mahdi گفته:

  سلام وعرض خسته نباشید خدمت شما
  من درحال حاضر ۱۷ سالم است و در پایه یازدم در رشته ریاضی با معدل ۲۰ قبول شدم می خواستم بدونم چه دانشگاه هایی برای مدرک لیسانس در رشته کامپیوتر مورد قبول دانشگاه هاروارد است که اگر بشود بتوانم مدرک فوق لیسانس را از این دانشگاه اخذ کنم؟

  پاسخ
 59. مائده گفته:

  سلام
  ببخشید من ۱۶ سالمه و دهمم رشته تجربی میخواستم ببینم اگه تافل بگیرم برای چه موقع میتونم اقدام کنم برای دانشگاه هاروارد؟قبل از دیپلم یا بعدش؟واینکه اینجا هم باید کنکور بدم؟

  پاسخ
 60. محمد صدرا گفته:

  درود براساتید عزیز…بنده ۱۶ساله هستم از یزد بنده کلاس دهم هستم خیلی علاقه دارم در یکی از رشته های روانشناسی ویازبان وتاریخ یکی را به عنوان رشته اصلی انتخاب کنم ومن با اساتید برنامه نویس و متخصصین هک در ارتباط هستم و هنوز نمره ایلتس یا تافل ندارم میخواستم بدونم در شرایط خاص ایا میشه بدون نیاز به مدرک ایلتس به ایالات متحده سفر کرد و من میخوام چیزای بیشتری در رابطه به دانشگاه هاروارد واین مورد بدونم … بسیار ممنونم

  پاسخ
 61. Mahsa گفته:

  سلام من دانش اموز رشته ی ریاضی فیزیک‌ پایه یازدهم با معدل ۱۹.۵۱ هستم یک سال بعد هم تافل میگیرم. میخواستم بدونم برای دریافت بورس تحصیلی از کی میتونم اقدام کنم؟ امکان دریافت بورس رو دارم یا نه؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام در صورتی می توانید درخواست بورس دهید که بتوانید به دانشگاه ورود داشته باشید علاوه بر آن برای مقطع لیسانس امکان اخذ بورس به راحتی امکان پذیر نخواهد بود برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 62. اميرحسين گفته:

  سلام خسته نباشيد

  من راستش سنم كمه و ولي از الان فكرشم ، معدلم ١٩/٨ از پايه نهم هستم ولي مي خوام بدونم براي ترم اول دانشگاه هاروارد هم ميشه درخواست بورسيه داد يا بايد حتما يه مدركي به جز ديپلم داسته باشم

  ممنون

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام دوست گرامی در ابتدا باید هزینه تحصیل را بپردازید و سپس برای بورس اقدام نمایید اما با توجه به تغییر قوانین باید در زمانی که قصد اقدام دارید اطلاعات روز را دریافت نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 63. H.A گفته:

  سلام
  ميخواستم بدونم براى دانشجويان پزشكى محدوديتى براى گرفتن پذيرش از دانشگاه هاروارد وجود نداره؟چون من توى سايتشون براى پذيرش دانشجويان بين المللى،قسمت “selection factors” خوندم كه :
  If you are currently enrolled in any medical school,or were enrolled previously, you are INELIGIBLE to apply to Harvard medical school.we also do not accept student who wish to transfer from another medical school.
  There are NO exception to these policies!
  منظورشون از شركت و يا ثبت نام در هر دانشگاهى،دانشگاه هاى همه ى كشور هاست يا ثبت نام دانشجويان بين المللى در دانشگاه هاى ديگر امريكا؟
  ينى من بايد انصراف بدم از دانشگاه؟ و بعد از اون بايد آزمون هاى TOEFLو MCAT رو شركت كنم؟

  پاسخ
 64. Eli گفته:

  با سلام میخواستم بپرسم مدرک ایلتس تا چند سال برای این دانشگاه اعتبار داره یعنی حداکثر چند سال باید از روش گذشته باشه؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام اعتبار مدرک آیلتس ۲ ساله می باشد برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 65. pedi گفته:

  سلام ببخشید من الان دارم تو قطع دبیرستان تحصیل میکنم از کی باید اقدام کنم؟ چطوری تو آزمون ورودی شرکت کنم؟ اگه میتونید کمکم کنید لطفا بهم ایمیل بزنید ممنون

  پاسخ
 66. الهه گفته:

  سلام من دانشجوی ترم آخر آی تی هستم معدل ۱۸.۲۱ دانشگاه تبریز. مدرک زبان ندارم اما اگر تلاش کنم برا سال بنظرتون برای ارشد هوش مصنوعی میتونم پذیرش بگیرم؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی باید بتوانید مدرک زبان خود را اخذ نمایید و سپس می توانید اقدام داشته باشید اما برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 67. maral گفته:

  سلام وقتتون بخیر من رشته حسابداری فارغ التحصیل غیرانتفاعی زندگستر شیراز هستم با معدل۱۶٫۷۷… امکان پذیرش در دانشگاه هاروارد رو دارم؟؟ درحال حاضرم دارم دوره زبانمو کامل میکم

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی برای ورود به این دانشگاه باید بتوانید آیلتس بالا و همچنین معدل بالا داشته باشید اما برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 68. Maryam349 گفته:

  سلام
  من مریم عباسی ۲۲سالمه
  دیپلم کاردانش طراحی صفحات وب دارم
  معدلم ۱۶شد
  میتونم برای رشته پزشکی دانشگاه هاروارد ویزا بگیرم

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   میتوانید برای اپلای اقدام نمایید ولی رشته های پزشکی دارای ورودی سختی هستند و تمام پرونده شما باید توسط مشاورین ما بررسی گردد . پیشنهاد میگردد با شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید تا مشاورین ما بتوانند به شما مشاوره رایگان اولیه ارائه دهند .

   پاسخ
 69. میلاد گفته:

  سلام میلاد هستم معدل دیپلم و پیش دانشگاهیم بالای ۱۹٫۵ هست و رشته انسانی هستم در حال حاضر در دانشگاه ازاد حقوق میخونم برای گرفتن پذیرش یا حتی بورسیه در دانشگاه هاروارد چند درصد شانس دارم ؟؟؟ تافلمم حدود ۸۰ هست

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   با سلام
   برای دریافت بورسیه باید با دانشگاه در ارتباط باشید . زیرا پرونده ی هر شخص با شخص دیگری تفاوت دارد و در نهایت دانشگاه تصمیم گیرنده این است که به شما بورسیه اعطا گردد یا خیر
   ممنونم

   پاسخ
 70. امیر گفته:

  آیا در دانشگاه هاروارد رشته نقشه کشی صنعتی وجود داره و من میتونم با مدرک فوق دیپلم با معدل ۱۵در دانشگاه ثبت نام کنم؟ البته وضع مالی قابل تعریفی ندارم

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی باید رزومه کامل خود را بفرمایید تا امکان راهنمایی وجود داشته باشد برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز برای راهنمایی و مشاوره باید رزومه خود را بفرمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 71. سراج گفته:

  سلام
  خسته نباشید
  ممنون از مطالب خوبتون
  من ١٨ سالمه معدل دیپلمم تقریبا ١٨ هست رشته تجربی امسال کنکور دارم برای پزشکی و یا دارو میخواستم ببینم اگر ایلس نمره ی بالایی داشته باشم میتونم اقدام کنم برای این دانشگاه یا نه!؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی بله در صورتی که معدل بالایی داشته باشید و بتوانید نمره زبان بالا نیز ارائه نمایید می توانید برای تحصیل نیز اقدام داشته باشید اما بهتر است با کارشناسان حقوقی نیز مشاوره نمایید.

   پاسخ
 72. علی جباری گفته:

  با سلام
  فارغ التحصیل دبیرستان علامه حلی تهران ( تیزهوشان ) با معدل ۱۹.۵ و دارنده مدال برنز المپیادفیزیک کشور هستم سال ۹۳ در کنکور دانشگاه تهران رشته مهندسی برق با رتبه۷۰۰ پذیرفته شدم ولی بدلیل شیوه آموزشی دانشگاه که بسیار متفاوت از شیوه های آموزشی تیزهوشان بود متاسفانه از وضعیت علمی مناسبی به لحاظ نمرات برخوردار نیستم ولی از نظر تئوری و عملی عالی میباشم. به نظر شما امکان تحصیل در هاروارد برای من در مقطع کارشناسی یا کارشناسی ارشد وجود دارد؟ متولد ۷۴ هستم و پدرم نظامی بازنشسته است. با تشکر از پاسخ شما

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   بله دوست گرامی می توانید اقدام نمایید و با توجه رزومه و معدل بالایی که دارید می توانید برای بسیاری از کشورها اقدام داشته باشید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 73. منا گفته:

  سلام و خسته نباشيد
  من دانشجو رشته حقوق دانشگاه ازاد هستم معدلمم در حال حاضر بالاى ١٧ هست ميخواستم ببينم امكان پذيرش در دانشگاه هاروارد براى من هم وجود داره

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی باید اطلاعات خود را به طور کامل بفرمایید تا امکان راهنمایی وجود داشته باشد برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 74. Neda.sameni گفته:

  با سلام.بنده از دانشگاه ملي رفسنجان رشته عمران و معدل١٤/٥كارشناسي و ارشد دانشگاه خواجه نصير با معدل ١٨/٥فارق التحصيل شده ام.سوالم اين است ايا اگر نمره آيلتس بالآي هفت كسب كنم امكان پذيرفته شدن در يكي از دانشگاه هاي خوب امريكا برايم ممكن است؟اعتبار مالي هم در حدود همان يك ملياردي كه فرموديد.

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   بله امکان اقدام را دارید اما با توجه به پروسه ویزای آمریکا در حال حاضر متاسفانه ریسک ویزا برای این کشور بالا می باشد اما برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 75. Aida گفته:

  سلام مي خواستم ببينم اگر من رشته ي پزشكي اهواز دولتي قبول بشم نمرات ترم دانشگاهم بالاي ١٨ باشه نمره ايلتس و تافل هم بالاي ٧ باشه ايا ميتونم اميد داشته باشم با مدل ديپلم زير ١٥ داخل هاروارد ادامه تحصيل بدم ٢٠ سالمه
  و اينكه غير از اين شرايط چه شرايط ديگه اي بايد داشته باشم كه معدل پاينمو جبران كنه متشكر

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی می توانید در دانشگاه هاروارد تحصیل نمایید اما باید دارای معدل بالا و شرایط آن باشید اما در زمانی که قصد اقدام دارید باید شرایط خود را بررسی نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان حقوقی ما مشاوره نمایید.

   پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی در زمانی که قصد اقدام دارید با لیست دروس را چک نمایید که چه رشته هایی ارائه خواهد شد برای اطلاعات کاملتر می توانید با کارشناسان mie تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   بله دوست گرامی برخی از کشورها این امکان را دارند که بتوانید اقدام نمایید و دیپلم ۱۲ ساله خود را در کشور مقصد اخذ نمایید و برخی دیگر نیز باید حتما دیپلم ۱۲ ساله خود را ارائه دهید. پاسخ شما ممکن است در این بخش منتشر گردد.

   پاسخ
   • sorush گفته:

    اگر درایران در رشته دندان پزشکی تحصیل کنی یا فقط قبول شی ولی کلا بخوای اونجا بخونی بازم باید امتحان ورودی هاروارد رو داد؟
    ببخشید من اینقدر سوال میپرسم

    پاسخ
    • mie editor3 گفته:

     دوست گرامی در صورتی که در ایران مدرک پزشکی را اخذ نمایید باید مدرک تحصیلی شما معادل گردد تا بتوانید برای ادامه تحصیل اقدام داشته باشید برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان دفاتر mie تماس حاصل نمایید .

     پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   بله امکان پذیر است اما باید رزومه خود را به طور کامل بفرمایید اما برای ورود به رشته پزشکی باید در ابتدا دوره علوم پایه را بگذرانید و سپس بتوانید وارد رشته پزشکی شوید برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان دفاتر mie تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 76. مینا گفته:

  سلام. آیا دانشگاه هاروارد رشته داروسازی داره؟
  و اینکه معدل دیپلم از چند به بالا مورد قبول این دانشگاه هست؟
  باتشکر

  پاسخ
 77. v گفته:

  سلام خسته نباشید میخواستم بدونم بورسیه برای پزشکی داره ؟شنیدم یسری بورسیه ها هستن که هزینه رو دولت پرداخت میکنه شرایطش چجوریه؟ ممنون

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز بورس های متفاوتی وجود دارد که می توانید اخذ نمایید اما باید شرایط کامل خود را ذکر نمایید که برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 78. امیر گفته:

  سلام
  خواستم ببینم اگر در المپیاد ریاضی رتبه ی زیر ۵۰کشوری داشته باشیم به چه مدارکی نیازه تا بتونیم برای هاروارد درخواست بدیم در ضمن هنوز دبپلم نگرفتم و کلاس یازدهم هستم

  پاسخ
 79. Rose گفته:

  با سلام و خسته نباشی
  اگه تو کنکور رتبه تک رقمی بیارم و آیلتس و تافل خودم نمره ی بالایی داشته باشم و معدل پایینی برای دیپلم داشته باشم آیا بورس برای دانشگاه میشوم.

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی در ابتدا باید شرایط کامل خود را ذکر بفرمایید تا امکان مشاوره وجود داشته باشد برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 80. محدثه گفته:

  سلام
  می خواستم بدونم اگر در کنکور جز رتبه ای برتر باشی و معدلت بالای ۱۹ باشه می شه برای بورسیه ی هاروارد درخواست داد ؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی بله امکان پذیر است اما علاوه بر معدل بالا باید شرایط دیگر را نیز داشته باشید مانند مقاله ، مدرک زبان و ….. برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان حقوقی مشاوره نمایید .

   پاسخ
 81. هیرکان گفته:

  با درود فراوان
  من فارغ‌التحصیل حقوق تجارت بین الملل از دانشگاه آزاد هستم.
  سنم ۲۶ ساله.
  میتوانم دانشگاه هاروارد بورس بشم؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی برای اخذ بورس تحصیلی باید شرایط آن را دارا باشید مانند معدل بالا ، ارائه مقاله و . . . . که باید قبل از اقدام شرایط کامل خود را بررسی نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 82. علیرضا گفته:

  سلام،ببخشید،من دانش آموزی هستم در‌ مقطع سوم دبیرستان(یازدهم)،دارم‌ المپیاد میخونم و درصورت طلا شدنم میخوام‌ بعد‌ از تموم‌ شدن مدرسم،وقتی که بقیه هم سنام باید به دانشگاه‌های مختلف ایران برن،من مستقیم‌ به هاروارد برم،لطفا راهنمایی کنید

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی می توانید اقدام نمایید اما باید معدل بالا و مدرک زبان بالا ارائه نمایید تا امکان اقدام و اخذ پذیرش را داشته باشید برای اطلاعات کامل می توانید با کارشناسان حقوقی مشاوره نمایید.

   پاسخ
 83. پريا گفته:

  با سلام
  من كارشناسي هوشبرى از دانشگاه تهران با معدل ١٨ دارم
  داراي نمره ايلتس ٧ و تافل ١٠٠ هستم
  اما به علت علاقه زياد به رشته پزشكى،ميخواهم براى پزشكى دانشگاه هاروارد اقدام كنم
  امكان گرفتن پذيرش از دانشگاه هاروارد براى رشته پزشكي رو دارم يا نه؟
  داشتن كارشناسي هوشبرى باعث قوى تر شدن رزومه علمى من ميشه
  يا بر عكس
  باعث ميشه من نتونم پذيرش بگيرم از اين دانشگاه براى رشته پزشكى؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی برای ورود به رشته پزشکی محدودیت سنی وجود دارد به همین دلیل برای برخی از کشورها امکان اقدام دارید که بهتر است شرایط شما توسط کارشناسان حقوقی کاملا بررسی گردد .

   پاسخ
 84. طاهره گفته:

  سلام
  من دانشجو ارشد مدیریت بازرگانی هستم معدل کاردانی و معدل کارشناسیم ۱۵/۹۵ که هر دو مقطع دانشگاه آزاد بودم و الان اواخر ارشدم هستم دانشگاه دولتی با معدل حدودا ۱۸ آزمون های زبانموندادم ولی دو ماهه کلاس خصوصی زبان رو شروع کردم و پیشرفتم نسبتا خوب بوده می خواستم بدونم چه نمراتی باید در آزمونهای زبان کسب کنم که حداقل بتونم پذیرش توی هاروارد بگیرم و در حالت خوش بینانه بتونم کمک هزینه تحصیلی بگیرم ؟ و سوال اصلی اصلا میتونم امیدوارم باشم اونجا پذیرش بگیرم ؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی باید بتوانید آیلتس ۷ به بالا ارائه نمایید اما برای اخذ بورس تحصیلی باید شرایط دریافت بورس را داشته باشید تا بتوانید اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 85. مریم گفته:

  سلام خسته نباشید من امسال کنکور تجربی دارم و معدل کل دیپلمم ۱۹٫۶۴ شده میخواستم بیرسم اگه رتبه ی خوب مثلا دو یا سه رقمی بیارم تاثیری در گرفتن ویزا و اسان شدن شرایط ورود به هاروارد میشه یا نه؟؟اگر ادم بخواد بورس بشه باید حتما جزو رتبه های برتر و نخبه باشه؟؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز اگر نمرات و معدل بالایی داشته باشید می توانید اقدام نمایید در حال حاضر معدل شما برای ورود بسیار عالی می باشد علاوه بر آن باید دارای مدرک زبان بالا نیز باشید و برای اخذ بورس تحصیلی نیز باید پس از ورود به دانشگاه اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 86. محسن سربازی گفته:

  باسلام من میخواستم بدونم آیاامکان تحصیل در رشته حسابداری صنعتی درمقطع فوق دیپلم درهاروارد یابهترین دانشگاه حسابداری(صنعتی)درجهان برای سال آینده وجوددارد یاخیردرضمن سال تحصیلی درهارواد همزمان بااعلام نتایج کنکور(کاردانی)آغازمیشودبااین وجودبفرماییدامکان تحصیل درهاروادچگونه است. بسیارممنونم

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز در ابتدا باید شرایط کامل خود را ذکر بفرمائید تا مورد بررسی قرار گیرد علاوه بر آن می توانید با تماس با دفتر Mie اتریش اطلاعات لازم را کسب نمایید .

   پاسخ
 87. سما گفته:

  سلام آیا برای پذیرش در دانشگاه هاروارد در مقطع کارشناسی ارشد شرط سنی مطرح است?
  من دانشجوی حقوق هستم از دانشگاه فردوسی
  و البته الان ۳۷ ساله

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   برای اخذ ویزا محدودیت سنی وجود دارد البته بهتر است شرایط شما کاملا بررسی گردد که می توانید با دفاتر mie تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
دیدگاه های جدیدتر »