تحصیل در دانشگاه های آلمان به زبان انگلیسی

تحصیل در دانشگاه های آلمان به زبان انگلیسی

تحصیل در دانشگاه های آلمان به زبان انگلیسی

تحصیل در دانشگاه های آلمان به زبان انگلیسی و شرایط مهاجرت به آلمان ۲۰۱۸ از جمله مهاجرت تحصیلی به آلمان و شرایط گرفتن وکیل مهاجرت و اخذ ویزای تحصیلی آلمان چگونه است ؟ شرایط تحصیل دانشگاه های آلمان به زبان انگلیسی و همچنین تحصیل در آلمان و تحصیل در دانشگاههای آلمان و شرایط اخذ اقامت آلمان به چه نحوی است ؟ قوانین تحصیل در دانشگاه های آلمان به زبان انگلیسی و راههای اخذ اقامت آلمان چگونه است ؟ اقدامات لازم جهت تحصیل در دانشگاه های آلمان به زبان انگلیسی چگونه خواهد بود ؟ مدارک مورد نیاز برای تحصیل در دانشگاه های آلمان به زبان انگلیسی چه مدارکی می باشد ؟ شما عزیزان می توانید از طریق مشاورین با تجربه و حقوقدانان مطلع در رابطه با تحصیل در آلمان و یا تحصیل در آلمان بدون مدرک زبان صحبت نموده و مشاوره رایگان دریافت نمایید .

مبحث تحصیل در دانشگاه های آلمان به زبان انگلیسی از مباحث بسیار پر متقاضی در باب مهاجرت های تحصیلی می باشد لذا بسیاری از افراد به خصوص قشر جوان و افرادی که شاید ماه ها یا سال ها به دنبال اخذ یک راه مناسب و قانونی جهت مهاجرت کاری یا تحصیلی به کشورهای صنعتی و تاپ اروپا مانند آلمان بوده اند می باشد ، بنابراین اگر شما نیز سوالی دارید در باب این موضوع که آیا اصلا امکان پذیر است که تحصیل در دانشگاه های آلمان به زبان انگلیسی همواره صورت بگیرد یا خیر ؟

بسیاری از شما متقاضیان این امر در جریان این موضوع هستید که سابقا و در سال های گذشته امکان مهاجرت تحصیلی به کشور آلمان و تحصیل در دانشگاه های آلمان به زبان انگلیسی وجود داشته و حتی تنوع در اخذ رشته های مختلف و متنوع دانشگاه در این باب موجود بوده است اما یکی از دغدغه ها و نگرانی های بسیاری از متقاضیان  تحصیل در دانشگاه های آلمان به زبان انگلیسی در حال حاضر این است که گویا تغیراتی در قواعد اخذ پذیرش در دانشگاه های انگلیسی زبان آلمان لحاظ شده که بسیاری از متقاضیان تحصیل در دانشگاه های آلمان به زبان انگلیسی دیگر واجد شرایط جهت اخذ پذیرش در این دانشگاه ها نیستند و امکان تحصیل به زبان انگلیسی در دانشگاه های آلمان را ندارند ، جهت این دسته از دوستان و عزیزان یاد آور می شویم که به هیچ عنوان قواعدی از سمت کشور مبدا لحاظ نشده و همواره اگر تغییری در باب تحصیل در دانشگاه های آلمان به زبان انگلیسی زبان مثل آلمان وجود داشته باشد از سمت دولت این کشور و دانشگاه های آن بوده است .

بر فرض مثال بسیاری از سایت ها و وبلاگ هایی که معتبر نبوده و شاید قدمتی هم ندارند ذکر کرده اند که کشور آلمان به هیچ عنوان من بعد دانشگاه هایی که به زبان انگلیسی در آنها تحصیل شود ندارند به این دوستان باید متذکر شد که سال هاست آلمان دانشگاه هایی را به زبان انگلیسی دائر داشته و رشته های بسیار مهم و متنوعی را به زبان انگلیسی ارائه داده است و همواره این امکان نه برای همه دانشگاه ها اما به طور خاصه برای بعضی و برخی از دانشگاه های آلمان فراهم داشته اند و این امکان وجود دارد ، بنابراین به طور کلی جهت کسب اطلاعات مکفی در باب تحصیل در دانشگاه های آلمان به زبان انگلیسی پیشنهاد می شود با مشاورین متخصص در این موضوع تماس حاصل نموده یا از طریق ایمیل مکاتبه نمایید و سوالات خود را در باب تحصیل در دانشگاه های آلمان به زبان انگلیسی به صورت مکتوب پاسخ بگیرید یا به صورت شفاهی مشاوره شوید ، اما اگر شما از نظر زمان و بازه ی زمانی مورد نیاز جهت اقدام برای تحصیل در دانشگاه های آلمان به زبان انگلیسی در مضیغه هستید پیشنهاد میکنیم به سرعت با دفاتر مشاوره حقوقی معتبر که امور حقوقی دانشگاه ها و امور حقوقی اخذ روادید های تحصیلی و غیر تحصیلی تماس حاصل کرده و سوالات خود را بپرسید .

البته به این دسته از دوستانی که متقاضی تحصیل در دانشگاه های آلمان به زبان انگلیسی هستند پیشنهاد می شود منابع بسیار موثقی مانند سایت خود دانشگاه ها نیز وجود دارد که پیشنهاد میکنیم سری به آنها زده و کسب اطلاعات نمایید ، اگر دوستان مسلط به زبان انگلیسی نیستند یا مسلط به زبان آلمانی نیستند و تمایل دارند اطلاعات جامع در باب تحصیل در دانشگاه های آلمان به زبان انگلیسی به دست آورند تقاضا و پیشنهاد می شود که با مشاورین ارشد مجرب تماس حاصل کرده و مشاوره حقوقی شوند ، دقت فرمایید دانشگاه هایی که به زبان انگلیسی در آلمان رشته هایی را ارائه می دهند به دو دسته تقسیم می شوند دانشگاه هایی که اعتبار کافی را دارند و دانشگاه هایی که صرفا به جهت فروش و با هزینه هایی این خدمات را ارائه می دهند ، دانشگاه هایی که در آلمان به زبان انگلیسی رشته و گرایش هایی را ارائه می دهند و اعتبار بسیار زیادی ندارند به جهت اینکه شما عزیزان باید متحمل هزینه هایی جهت پرداخت شهریه دانشگاه شوید پیشنهاد نمی شود اما همچنان دانشگاه هایی که در شهرهای بزرگ و صنعتی آلمان دایر هستند و دوره هایی را به زبان انگلیسی ارائه می دهند.

راه ورود به آنها کمی متفاوت شده بر فرض مثال اگر شما نمره IELTS بالای ۶ نداشته باشید این امکان کنسل نشده اما بسیار دسترسی به آن سخت تر می شود و اگر شما بخواهید در رشته ها و گرایشاتی که در مقاطع دکترا و فوق دکترا است اقدام فرمایید بسیار بسیار مسیر پیچیده و سختی را خواهید داشت لذا نیاز است تا با یک سوپروایزر یا با استاد راهنما یا شخصی که از گروه تخصصی هیئت علمی آن دانشگاه باشد ارتباط برقرار نموده و از طریق او اقدام نمایید که این کار به ذات بسیار کار دشواری است بنابراین پیشنهاد میشود .

 

اگر اشخاصی به دلیل رایگان بودن تحصیل در دانشگاه های آلمان به زبان انگلیسی این کشور را انتخاب می نمایند کمی انعطاف به خرج داده و بخش تحصیل در دانشگاه های اتریش به صورت رایگان را در همین وب سایت مشاهده و مطالعه نمایند و گاهی اوقات امکان اینکه برخی از دوستان شرایط آن را داشته باشند بسیار بیشتر است و با آنها همخوانی بیشتری داشته باشد بر فرض مثال مزیتی که کشور اتریش نسبت به کشور آلمان در باب ارائه ی روادیدهای تحصیلی دارد عدم وجود ممنوعیت یا محدودیت در بازه ی سنی می باشد یعنی محدودیت سنی ندارد ، بر همگان واضح و مبرهن است که اکثریت افرادی که جهت مهاجرت به اروپا از طریق تحصیل اقدام می نمایند بین سن ۲۰ تا ۳۵ سال می باشد که خیلی از افراد دارای فاصله ( گپ تحصیلی ) هستند که دولت آلمان در سفارت خود جهت ارائه ی روادید تحصیلی امتناع خواهد کرد .

شما عزیزان در رابطه با موضوع تحصیل در دانشگاه های آلمان به زبان انگلیسی می توانید با شعبه وین در اتریش بصورت مستقیم تماس حاصل نموده و به صورت رایگان مشاوره دریافت نمایید .

مواردی مانند عدم ارائه ی مدرک زبان ، بالا بودن سن ، وجود گپ تحصیلی در پرونده ی یک شخص متقاضی ، اینها من الجمله مسائل و مشکلاتی است که در سفارت آلمان جهت اخذ ویزای تحصیلی ممکن است متقاضی را دچار مسئله و مشکل نماید اما راه هایی موجود است بر فرض اینکه اگر شما به کشور اتریش به دلیل وجود گپ تحصیلی ورود داشته باشید ، بعد از گذشت ماه ها یا دوره های مشخص با گرفتن پذیرش از دانشگاه های آلمان میتوانید از اتریش به آلمان انتقال پیدا کنید و گروهی از این راه ها که میتوانید برای بدست آوردن اطلاعات بیشتر با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش در شعبه مرکزی این موسسه در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و در خصوص تحصیل در دانشگاه های آلمان به زبان انگلیسی با مشاورین ارشد و متخصص به صورت رایگان کسب اطلاعات نموده تا بتوانید راه مطمئن و دقیق را به دست آورده و اقدام نمایید .

در ادامه ی این مقاله لیست و اسامی دانشگاه های معتبر و برتر در کشور آلمان که به زبان انگلیسی دوره هایی را ارائه می نماید به شما عزیزان معرفی میکنیم اما دقت فرمایید در انتخاب این دانشگاه حتما با مشاورین ارشد مشاوره داشته باشید و کسب تکلیف نمایید تا اطلاعات جامع درباره این دانشگاه ها و مدارک مورد نیاز آنها اطلاعات مکفی به دست آورید .

دانشگاه فرایبورگ که رتبه آن زیر ۱۵۰ می باشد در مقطع کارشناسی در رشته هایی مانند هنر و علوم به زبان انگلیسی خدمات ارائه می نماید .

دانشگاه گئورگ آگوست(دانشگاه گوتینگن) که رتبه آن زیر ۱۵۰ است و در رشته هایی مانند زیست شناسی ، میکروبیولوژی به زبان انگلیسی خدمات ارائه می نماید .

دانشگاه لایپزیگ یکی از کهن‌ترین دانشگاه‌های جهان و دوین دانشگاه قدیمی آلمان است که در شهر لایپزیگ در ایالت زاکس قرار دارد که رنک آن ۲۸۹ می باشد و رشته فیزیک به زبان انگلیسی در این دانشگاه تدریس خواهد شد .

دانشگاه یولیوس ماکسیمیلیانس وورتسبورگ یا به عبارت ساده تر دانشگاه وورتسبورگ یکی از قدیمی‌ترین دانشگاه های  کشور آلمان است که در برخی از رشته ها در مقطع کارشناسی به زبان انگلیسی در آلمان خدمات ارائه می دهد.

دانشگاه هایی که در مقطع ارشد به زبان انگلیسی در کشور آلمان ارائه می گردند اسامی برخی از آنها در زیر ذکر شده است :

دانشگاه هایدلبرگ

دانشگاه لودویگ ماکسیمیلیان مونیخ

دانشگاه فنی مونیخ (TUM)

دانشگاه فرایبورگ

موسسه فناوری کارلسروهه (KIT)

دانشگاه آخن

دانشگاه آزاد برلین FREIE

دانشگاه هامبورگ

در پایان بحث تحصیل در دانشگاه های آلمان به زبان انگلیسی و راههای مهاجرت به آلمان از طریق تحصیل در آلمان و همچنین راههای اخذ اقامت آلمان می توان بیان نمود که افرادی که خواهان تحصیل در دانشگاه های آلمان به زبان انگلیسی و یا مهاجرت تحصیلی به آلمان می باشند همواره از این روش خواهند توانست استفاده نمایند ، شما عزیزان اگر می خواهید تحصیل در دانشگاه های آلمان به زبان انگلیسی و همچنین قوانین اقامت پس از تحصیل در آلمان و شرایط کار دانشجویی در آلمان داشته باشید می توانید از حقوقدانان موسسه حقوقی ملک پور در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین اتریش بصورت تماس مستقیم رایگان و تلفنی مشاوره تخصصی دریافت نمایید .

Rating: 5
یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (4 نظرات, میانگین: 5٫00 از طریق 5)
Loading...

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

42 پاسخ
 1. کیمیا گفته:

  سلام ببخشید کدوم یک از دانشگاه های انگلیسی زبان اتریش یا المان در مقطع ارشد رشته تربیت بدنی فعالیت میکنند؟؟؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، دانشگاه ها و موسسات اموزشی زیادی هستند که این رشته رو افر میدن . دقت بفرمایید که برای اتریش اگر برای دانشگاه های دولتی اقدام بشه باید المانی یاد بگیرین.

   پاسخ
 2. m.n گفته:

  با سلام دوست گرامی
  باید بررسی بیشتری انجام گیرد.
  در صورت تمایل به اخذ مشاوره بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل فرمایید.

  پاسخ
 3. کاظم عباس نژاد گفته:

  سلام
  من دانشجوی سال سوم دندانپزشکی در دانشگاه راجیوگاندی کشور هند هستم
  می خواستم برای ادامه تحصیل به اتریش برم
  من باید چکار کنم؟
  لطفا مرا راهنمایی کنید

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام باید مدارک خود را در سفارت اتریش در هند تایید نمایید سپس می توانید اقدام نمایید اما برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 4. زهرا پیروزی گفته:

  با سلام
  من فارغ التحصیل کارشناسی ارشد از دانشگاه ازاد با معدل ۱۷/۵۰ هستم و متولد ۱۳۶۰
  میتونمبرای بورس یاتحصیل رایکان درمقطع دکتری در کشور المان اقدام کنم

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام برای ورود به مقطع دکترا باید سوپروایزر داشته باشید تا بتوانید اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 5. Nasrin گفته:

  سلام وعرض ادب خدمت جناب آقای دکتر،آقای دکترمن توسن۲۶سالگی دولیسانس گرفتم،الانم۲۸سال سن دارم،معدلای کارشناسیمم خوبن خداروشکر،بسیارمتمایلم ارشدحقوق دریکی ازکشورهای خارج تحصیل کنم ولی متاسفانه هیچ مدرک زبانی ندارم،آیاامیدی به گرفتن بورس تحصیلی دارم،ممنون میشم جواب بدین باتشکر

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام در ابتدا باید رزومه کامل خود را بفرمایید تا امکان راهنمایی وجود داشته باشد برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 6. آرزو گفته:

  سلام وقت بخیر
  بنده ۲۵ سال سن دارم‌ و دانشجوی سال آخر کارشناسی حقوق دانشگاه آزاد هستم. معدلم تا الان ۱۷.۵۱ هست. زبان انگلیسیم خوبه اما متاسفانه مدرک ندارم.
  آیا امکان پذیرش من در مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه‌های آلمان هست؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی باید بتوانید در ابتدا مدرک زبان خود را ارائه نمایید تا بتوانید برای اخذ پذیرش و سپس ویزا اقدام داشته باشید اما با توجه به طولانی بودن وقت سفارت بهتر است در ابتدا برای کشور دیگری اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 7. مهتاب گفته:

  سلام دانشجوي ارشد برق هستم با معدل ليسانس ١٥ و هنوز دفاع نكردم ميخاستم بدونم بهتره براي المان اقدام كنم يا اتريش؟ و مراحل فاند شدن به چه صورته؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی باید رزومه کامل خود را بفرمایید تا بتوان اطلاعات درستی را ارائه داد برای ورود به اتریش در حال حاضر فقط مدرک دانشگاههای سراسری پذیرفته است و برای آلمان می توانید اقدام نمایید اما با توجه به طولانی بودن پروسه سفارت باید شرایط شما به صورت کامل بررسی گردد که برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان دفاتر mie تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 8. رضا گفته:

  سلام
  من میخواستم بدونم در کدام از رشته های زیر امکان تحصیل رایگان به زبان انگلیسی وجود دارد؟( دوره کارشناسی)
  هنر ، مهندسی معماری ، مهندسی صنایع ، مدیریت

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی در ابتدا باید شرایط خود را ذکر بفرمائید اگر برای مقطع کارشناسی قصد اقدام دارید فقط می توانید به زبان آلمانی تحصیل نمایید و برای مقاطع بالاتر امکان تحصیل به زبان انگلیسی نیز وجود دارد برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان حقوقی مشاوره نمایید

   پاسخ
 9. ندا گفته:

  سلام من ترم دوم دانشگاه پیام نور هسم ب زبان المان هم مسلط هسم ایا شانس تحصیل رایگان در المان را دارم اگه ممکن است شرایطش رو برام توضیح بدین

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   بله امکان ادامه تحصیل را دارید اما باید شرایط شما کاملا بررسی گردد که می توانید با دفاتر mie تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 10. سهیل گفته:

  باسلام.
  میخواستم بدونم برای آلمان دانشگاه علوم پزشکی انگلیسی زبان داره.
  و اینکه من که تازه کنکور دادم و قبول نشدم ، میتونم برای تحصیل در پزشکی به این دانشگاه ها برم.
  ممنون.

  پاسخ
 11. Ayda گفته:

  با سلام و خسته نباشید
  من معدل بالای ۱۹.۵ دارم (در دیپلم و پیش دانشگاهی )و آیلتس با نمره ۷ و مدرک زبان آلمانی C رو دآرم
  میخواستم بدونم شهریه تحصیل به زبان انگلیسی در دانشگاهی مثل دانشگاه هایدلبرگ چقدر هست؟
  با تشکر

  پاسخ
 12. ستايش گفته:

  سلام
  من با شروع مهر ماه وارد سال يازدهم ( سوم دبيرستان قديم ) مي شم و در يكي از مدارس فرزانگان تهران درس ميخونم. شنيده بودم كه ميشه بعد از اخذ ديپلم و دادن كنكور براي مهاجرت اقدام كرد و ميخواستم دقيق بدونم كه شرايط براي مني كه ميخوام بعد از گذروندن ١٢ سال تحصيل مهاجرت كنم به چه صورته و رتبه ي كنكور يا معدل دبيرستان بايد حول و حوش چه عددي باشه و آيا اصلا اين بهتره كه شروع دانشگاه رو در آلمان بگذرونم يا بعد از دوره ي كارشناسي اينكارو انجام بدم ؟ كه البته من رشته ي تجربي هستم و احتمالا رشته هاي پزشكي يا بيوتكنولوژي كه داراي دكتري پيوسته هستند رو ميخونم … حالا با اين اوصاف اگه بخوام براي يك دانشگاه انگليسي زبان توي رشته هاي تاپ تجربي اپلاي كنم كه البته رنك خوبي تو دانشگاه هاي آلمان و جهان داشته باشن ، بايد چيكار كنم ؟
  و آيا داشتن رزومه توي اينكار تاثيري داره ؟ چون يكسري رزومه هاي پژوهشي هم دارم.
  ممنون ميشم جواب كامنتم رو بديد يا به ايميلم ارسال كنيد

  پاسخ
 13. مهتا گفته:

  با سلام و خسته نباشید خدمت شما
  من کارشناسی حسابداری از دانشگاه ازاد هستم با معدل ۱۵ و همسرم ارشد برق الکترکنیک از دانشگاه ازاد اراک و ۴۱ سال سن دارن ایشون و من هم ۳۴ سال یک فرزند ده ساله داریم.میشه برای ادامه تحصیل در آلمان اقدام کنیم ؟

  پاسخ
 14. parisa گفته:

  باسلام و خسته نباشید
  من ۲۸ ساله هستم و فارغ التحصیل کارشناسی ارشد از دانشگاه امام خمینی قزوین سال ۹۳ در رشته آمار ریاضی می باشم. لیسانسم نیز برای دانشگاه پیام نور قزوین می باشد. مدرک زبان ندارم. می خواستم بدانم برای ادامه تحصیل در مقطع دکتری در کدام کشور می توانم ادامه تحصیل رایگان داشته باشم . همسرم ۳۸ ساله زبان انگلیسی اش فول می باشد و در مقطع کارشناسی ارشد زبان انگلیسی گرایش آموزش تحصیل می کنند و مشکلی جهت گرفتن مدرک ایلتس ندارد. برای کدام یک از ما راحت تر است که دنبال پذیرش در مقطع دکتری باشیم؟ آیا برای ما ویزای تحصیلی امکان پذیر است یا دنبال راههای دیگر برای مهاجرت باشیم؟

  پاسخ
 15. سارا گفته:

  سلام من لیسانس مترجمی زبان انگلیسی هستم برای فوق لیسانس میخوام به المان یا انگلیس مهاجرت کنم برای ادامه تحصیل نیاز به مدرک تافل یا ایلتس هست؟؟

  پاسخ
 16. طلبه گفته:

  سلام خسته نباشید
  بنده طلبه هستم ومدرک حوزوی من هم معادل لیسانس در رشته تبلیغ و معارف اسلامی به تایید وزارت علوم هست. وزبان انگلیسی را تقریبا مسلط هستم .اما مدرکی دال بر اشنای زبان ندارم .خویشاوندان در کشور المان هستن واز نظر اسکان و خورد خوراک مشکلی ندارم .
  ایا امکان ادامه تحصیل من در ارشد رشته های انسانی هست ؟
  با تشکر فراوان

  پاسخ
 17. امين گفته:

  با عرض سلام و احترام..بنده داراي مدرك كارشناسي دانشگاه ازاد هستم و متقاضي تحصيل كارشناسي ارشد در كشور المان يا اتريش هستم.٣٠ ساله هستم و گپ تحصيلي دارم و مدرك زبان ندارم در ضمن همسرم هم دانشجوي كارشناسي دولتي هست و متقاضي كارشناسي ارشد هست.ايا امكان تحصيل تو يه دانشگاه يا دانشگاهي متفاوت در يك شهر برا هردومون وجود داره؟لطفا در مورد هزينه تحصيل و اسكان المان و اتريش هم توضيح بدين..ممنون

  پاسخ
 18. افسانه گفته:

  با سلام وخسته نباشی
  من فارغ التحصیل کارشناسی هوافضا با معدل ۱۴٫۵۰ هستم . با نرم افزار کتیا آشنایی دارم و مدرکش دارم . در یکی از مسابقه های خارجی ثبت اختراع شرکت کردم . در حال حاضر آیلس ندارم اما میخوام بگیرم، آیا امکان قبول شدن در دانشگاه مونیخ یا آخن آلمان دارم ؟
  با تشکر

  پاسخ
 19. فرناز گفته:

  سلام وقت بخیر ایا برای رشته دندان پزشکی المان رایگان هست؟من دوسال طرحی دارم واین روزا شرو میشه.اگر اینطور هست چه شرایطی داره؟ممنون

  پاسخ
 20. حسین گفته:

  با سلام ممنون از سایت خوبتون ….من فارغ التحصیل رشته ی زیست شناسی عمومی هستم و سال ۹۲ مدرکم رو گرفتم البته معدلم خیلی پایینه…الان اردیبهشت ۹۶ …۳۰ ساله میشم …میخام واسه دندون واسه کشور آلمان اقدام کنم …خاستم بدونم امکانش هست؟ممنون

  پاسخ
 21. سپیده گفته:

  سلام
  من فارغ التحصیل رشته ی مترجمی زبان انگیسی هستم و قصد ادامه ی تحصیل در مقطع دکترا مترجمی را در کشور آلمان دارم. در حال حاضر مدرک آیلتس ندارم اما به زودی خواهم گرفت. در زمینه پیدا کردن لیست دانشگاه های المان دارای رشته ی مترجمی انگلیسی با مشکل مواجه شده ام، لطفا مرا در جهت رسیدن به هدفم راهنمایی بفرمایید.
  باتشکر

  پاسخ
 22. ستایش اسدی گفته:

  با سلام
  من ۲۰ سال دارم و در حال حاضر دانشجوی کارشناسی مترجمی زبان در پیام نور هستم و میخواستم برای کشور المان یا اتریش اقدام کنم ولی خیلیا گفتند که باید دانشگاه سراسری قبول شم تا بتونم برم یعنی راه دیگه ای نداره ؟ و اینکه میشه اونجا رشته رو تغییر داد؟
  با تشکر

  پاسخ
 23. حمیدرضا سهرابی گفته:

  سلام

  من ۳۲ سالمه و کارشناسی ارشد مترجمی انگلیسی دارم ایلتس ندارم اما اگه لازم باشه میگیرم زبان خوب و عالیه کارمم ترجمه هست…در حال حاضر میخام برای ادامه تحصیل تو المان یااطریش خصوصا اتریش اقدام کنم…اگه کارشناسی ارشد زبانشناسی باشه اونجا بتونم بخونم خیلی عالیه. ایا شانسی دارم؟ چطوری اقدام کنم؟

  پاسخ
 24. فاطمه گفته:

  سلام، من در حال تحصیل در رشته روانشناسی عمومی در یک دانشگاه غیر انتفاعی هستم، میخوام که کارشناسی ارشد رو در خارج از کشور مثل آلمان به زبان انگلیسی بخونم در رشته روانشناسی، بنظرتون میشه، معدلمم ۱۷و سیو دو هستش، ؟

  پاسخ
  • رضا شریفی گفته:

   با عرض سلام و ادب
   احتراماً به استحضار می رساند شما با توجه به مقطع و رشته تحصیلی خود امکان اخذ پذیرش برای کشور های اروپایی اقدام نمائید لذا برای سال آینده تضمین قوانین امکان پذیر نخواهد بود و پیشنهاد می شود جهت برخورداری از اطلاعات بیشتر با مشاوران ارشد حقوق بین الملل موسسه حقوقی اریکه برگزیدگان پارسیان تماس حاصل نمائید و از مشاوره رایگان بهره مند شید
   ۰۲۱۸۸۵۶۷۳۲۶
   ۰۲۱۸۸۵۶۷۳۴۰

   پاسخ
 25. صالح گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید و خداقوت خدمت جناب دکتر ملک پور عزیز و همکاران محترم و عزیز ایشان.
  بنده دانشجوی سال آخر کشاورزی دانشگاه آزاد هستم با معدل حدود ۱۴٫۵۰ و ۲۴ ساله دارای کارت معافیت از سربازی نمره آیلتس ندارم ولی با جدیت در حال تلاش برای گرفتن آیلتس هستم.
  میخواستم بدانم آیا با این رشته تحصیلی میتوانم برای ارشد رشته های مدیریت و بازرگانی یا تجارت و امثالهم نظیر بازاریابی بین المللی پذیرش بگیرم از دانشگاه های آلمان؟ و آیا اصلا دانشگاه های خوب در این ضمینه کشور آلمان دارد با این شرایط آلمان چگونه است ؟؟با تشکر از لطف شما بابت پاسخ به سوال اینجانب

  پاسخ
  • سمیرا میرزاقایی گفته:

   با سلام و عرض ادب
   جهت تحصیل در رشته های مدبریتی در مقطع کارشناسی ارشد امکان اقدام خواهید داشت اما لازمه این پذیرش سابقه کار در زمینه مدیریت است. ضمنأ جهت اخذ پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد می بایست مدرک زبان انگلیسی و یاآلمانی داشته باشید. جهت کسب اطلاعات کامل در این زمینه می توانید با شماره تلفن های مؤسسه تماس بگیرید
   ۰۲۱۸۸۵۶۷۳۲۶
   ۰۲۱۸۸۵۶۷۳۴۰

   پاسخ
 26. آرش گفته:

  روزتون بخیر باشه . آیا دانشگاهای آلملن مدرک کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی که مورد تاید وزارت علوم تحقیقات هست قبول دارن که در مقط ارشد ادامه تحصیل بدیم . در رشته معماری . و در رابطه گپ تحصیلی هم توضیح بدین ممنونتون میشم . با تشکر .

  پاسخ
  • سمیرا میرزاقایی گفته:

   با سلام و عرض ادب
   در رابطه با اخذ پذیرش از دانشگاههای آلمان شما امکان اخذ پذیرش خواهید داشت اما احتمال آن بسیار کم خواهد بود و فارغ التحصیلان دانشگاههای سراسری و آزاد شانس بیشتری خواهند داشت لذا شما می توانید با شانس بیشتری برای پذیرش دانشگاههای سوئد، اسپانیا، پرتغال ، ایتالیا و چندین کشور دیگر اروپایی اقدام نمایید
   جهت اخذ توضیحات تکمیلی می توانید با شماره تلفنهای مؤسسه تماس بگیرید
   ۰۲۱۸۸۵۶۷۳۲۶
   ۰۲۱۸۸۵۶۷۳۴۰

   پاسخ
 27. میثم محمودیان گفته:

  با سلام
  دانشجوی کارشناسی (مترجمی زبان) با معدل ۱۳٫۶۰ و کارشناسی ارشد (زبان شناسی)که تا یک ماهه اینده پایان نامه دفاع می کنم فکر کنم با معدل ۱۶ به پایان می رسونم
  انگلیسیم نه زیاد عالیه نه زیاد بد ielts ندارم متاسفانه…
  برای تحصیل در اتریش و یا آلمان برای تحصیل کارشناسی ارشد به کدام رشته علوم انسانی که سابقا ((مترجمی زبان و ارشد زبان شناسی)) خواندم میتوانم به زبان انگلیسی تحصیل کنم؟ زبان شناسی نمی خوام ادامه بدم چه رشته دیگری میتونم انتخاب کنم؟
  خواهشا عاجزانه میخواهم پاسخگو باشید، متشکرم
  ایا امکان پذیرش و ویزا هست ؟ من هدفم مشخصه برای رفتن برای چالش جدید .هرچه زودتر بشود بهتره
  ۲۷ سال سن دارم .. از عهده مخارج هم برمیام

  پاسخ
  • امید جلالی فراهانی گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما
   باید خدمت شریفتان عرض کنیم که دانشگاه های کشور اتریش و آلمان هر دو رایگان است برای کشور المان نیاز به مدرک زبان دارید اما برای کشور اتریش خیر
   باید کامل رزومه ی تحصیلی شما برررسی گردد تا مشخص شود که با رزومه شما برای چه رشته هایی امکان اپلای وجود دارد . با توجه به شرایط کلی شما امکان پذیرش و ویزا برای شما وجود دارد اما در این باب اطلاعات جامعی وجود دارد و اگر مایل هستید می توانید برای بررسی پرونده خود با مشاورین ارشد موسسه همکار اقای ملک پور با شماره های ذیل تماس برقرار نمایید .
   موفق باشید

   پاسخ