تحصیل در دانشگاه های ارزان آمریکا

تحصیل در دانشگاه های ارزان آمریکا

تحصیل در دانشگاه های ارزان آمریکا

تحصیل در دانشگاه های ارزان آمریکا و شرایط مهاجرت به آمریکا ۲۰۱۸ و شرایط گرفتن وکیل مهاجرت چگونه است ؟ آیا تحصیل در دانشگاه های ارزان آمریکا و همینطور مهاجرت تحصیلی به آمریکا و اخذ اقامت آمریکا امکانپذیر می باشد ؟ چه کسانی می توانند تحصیل در دانشگاه های ارزان آمریکا داشته باشند ؟ شرایط اخذ پذیرش تحصیلی آمریکا و راههای اخذ ویزای تحصیلی آمریکا کدام است ؟ آیا با مهاجرت تحصیلی به آمریکا می توان از تحصیل در دانشگاه های ارزان آمریکا نیز استفاده نمود ؟ هزینه های تحصیل در آمریکا و شرایط اقامت پس از تحصیل در آمریکا به چه نحوی است ؟ در خصوص تحصیل در آمریکا و مهاجرت تحصیلی به آمریکا می توانید با کارشناسان و حقوقدانان و مشاورین متخصص در موسسه حقوقی ملک پور در سراسر ایران تماس حاصل نموده و در خصوص تحصیل در دانشگاه های ارزان آمریکا و مهاجرت به آمریکا و در نهایت اخذ اقامت آمریکا مشاوره رایگان دریافت نمایید .

آمریکا امروزه برای جوانان یکی از بهترین انتخاب ها برای مهاجرت است ، تحصیل در آمریکا و تحصیل در دانشگاه های ارزان آمریکا امروزه یکی از موارد مورد توجه افراد مورد تقاضای جوانان است . آمریکا سرزمین رویا ها و سرزمین

فرصت ها لقب گرفته است ، به گونه ای شاید ورود به این خاک مقداری سخت باشد ولیکن شما می توانید از طریق تحصیل در دانشگاه های ارزان آمریکا اقامت این کشور را اخذ نمایید.

تحصیل در آمریکا و تحصیل در دانشگاه های ارزان آمریکا در نگاه اول شاید سهل الوصول نباشد اما اگر شما شرایط تحصیل در دانشگاه های ارزان آمریکا را داشته باشید می توانید به راحتی وارد این کشور شوید و آینده خود را در دانشگاه های آمریکا رقم بزنید که تلاش شده در این مقاله به تمام سوالات و شبهات شما دوستان عزیز و هموطنان گرامی در رابطه با تحصیل در دانشگاه های ارزان آمریکا پاسخ داده شود .

در جهان امروز مدیریت یکی از رشته های مورد نیاز در تمام جهان پیرامون ماست ، امروزه مدیریت در گرایش های مختلف و متفاوت مورد استقبال دانشجویان سراسر دنیا است ، به عبارتی می توان گفت اگر شخصی در رشته مدیریت تحصیل کرده باشد بازار کار بسیار خوبی در رده های بالای مدیریتی دارد و مخصوصا دانشجویانی که خواستار تحصیل در دانشگاه های ارزان آمریکا هستند بیشتر در زمینه های مدیریتی تحصیل می کنند و یا ادامه تحصیل می دهند .

بسیاری از متقاضیان تحصیل در دانشگاه های ارزان آمریکا امروزه در تلاش گرفتن ویزای تحصیلی و یا اخذ پذیرش تحصیلی اقدام می کنند ولی متاسفانه به علت نداشتن اطلاعات کافی و دقیق اکثراً برای کالج هایی که نسبتا سطح علمی بالایی ندارند و همچنین دانشگاه های خصوصی با هزینه های بالا پذیرش می گیرند و بعد از آن انتظار دارند که به راحتی ویزای تحصیلی آمریکا را اخذ کنند و تحصیل در دانشگاه های ارزان آمریکا را در پی داشته باشد .

محدودیت  سنی یکی از شرایط تحصیل در دانشگاه های ارزان آمریکا است ، به عبارت دیگر افرادی که برای تحصیل در دانشگاه های ارزان آمریکا می خواهند اقدام کنند نباید gap تحصیلی بالایی داشته باشند ، خیلی از سوالات شما دوستان اخیراً درباره gap تحصیلی مارا بر این داشته است که در این فرصت به سوال شما جواب بدهیم . gap تحصیلی فاصله زمانی بین دو مقطع تحصیلی است که اگر شما به این علت روادیدتان مردود شود یک نکته خیلی منفی در پرونده خود ثب کرده اید و همچنین شانس مهاجرت خود را به مدت زیادی شاید از دست خواهید داد .

در حال حاضر افسر های ویزا آمریکا برای تحصیل در دانشگاه های ارزان آمریکا روی این گزینه به شدت سختگیرانه نگاه می کنند و همچنین باید گفت باتوجه به سختگیرانه نگاه کردن افسر های ویزای آمریکا برای حتی ادامه تحصیل در دانشگاه های ارزان آمریکا می تواند شما را از هدف نهایی خود بازدارد که توصیه می شود در این باره از مشاوره رایگان مشاورین ارشد موسسه حقوقی ملک پور تماس بگیرید و استفاده نمایید .

برای ورود و تحصیل در دانشگاه های ارزان آمریکا داشتن‌ ديپلم‌ دبيرستان‌High School Diploma  الزامي‌ است و همچنین نتايج‌ آزمون عمومي‌ كه‌ هر سال‌ از دارندگان‌ ديپلم‌ به‌ عمل‌ مي‌آيد جزو شرايط‌ ورود و تحصیل در دانشگاه های ارزان آمریکا است . یکی از مزایای  مراکز تحصیلی عالی آمریکا وجود سیستم یک پارچه و همچنین متحد آموزشی است که نظام آموزشی یکسانی دارند .

به طور کلی دانشگاه‌ های آمریکا به دو گروه ایالتی (state school) و خصوصی  (private school) تقسیم میشوند. دانشگاه های ایالتی معمولا بسیار ارزانتر هستند اما ممکن است برای پذیرش دانشجویان خارجی (international students) محدودیت ظرفیت داشته باشند و این محدودیت ظرفیت منجر شده است که با توجه به سیل عظیم تقاضا برای تحصیل در دانشگاه های ارزان آمریکا  سفارت و حتی دانشگاه های آمریکا با سختگیری بیشتری نسبت به پذیرش و ویزا نگاه کند .

اگر شما عزیزان خواهان  تحصیل در دانشگاه های ارزان آمریکا هستید و می خواهید مهاجرت تحصیلی به آمریکا داشته باشید می توانید جهت کسب اطلاعات در زمینه تحصیل در آمریکا و اخذ ویزای تحصیلی آمریکا با موسسه حقوقی ملک پور با همکاری موسسه مشاوره ای ام آی اتریش یا شعبه مرکزی آن در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و یا با تمامی دفاتر همکار این موسسه در سراسر ایران در خصوص تحصیل در دانشگاه های ارزان آمریکا به صورت تلفنی و تخصصی مشاوره رایگان دریافت نمایید .

 

بورسیه تحصیل در دانشگاه های ارزان آمریکا  به دو صورت پرداخت خواهد شد ، یا مبلغی برای اینکه شما پروژه و یا پرونده ای برای استاد خود و همچنین برای دانشگاه در کنار تحصیل در آمریکا انجام خواهید داد و به سرانجام می رسانید ویا اینکه مبلغی که برای دانشجویان ممتاز تعلق می گیرد ، این مبلغی که به دانشجویان ممتازی که در حال تحصیل در دانشگاه های ارزان آمریکا تعلق می گیرد شرایط خاصی دارد .

لازم به ذکر است در مورد بورسیه مذکور در تحصیل در دانشگاه های ارزان آمریکا  باید گفت که ممکن است دانشگاه مقداری از مبلغ هزینه های زندگی و تحصیل دانشجویان را تقبل کند و دانشجویان در حال تحصیل در دانشگاه های ارزان آمریکا  باید از طرق مختلف از جمله حق کار سفید و نیز ساپورت خانواده از پس بقیه مخارج تحصیل و زندگی خود برآیند .

اکثر دانشگاه های آمریکا برای افرادی که برای تحصیل در دانشگاه های ارزان آمریکا اقدام می کنند شاید از مقطع کارشناسی به صورت مستقیم به دکترا پذیرش دهند و جدا از آن باید اذعان کرد برای اینکه شما واجد شرایط باید تمام شرایط حضور در و تحصیل در دانشگاه های ارزان آمریکا را داشته باشد و از این امکانات و بورسیه دانشگاه ها استفاده کنند . لازم به ذکر است بر خلاف اذعان عمومی اکثر دانشجویان بر این باورند که در مقطع کارشناسی ارشد می توانند از بورسیه تحصیلی بهتر استفاده کنند اما این بر خلاف واقعیت است به عبارتی باید گفت تحصیل در دانشگاه های ارزان آمریکا در مقطع دکترا شانس شما برای اینکه از بورسیه اقدام بکنید خیلی بیشتر است ، از لحاظ منطقی ایالات متحده آمریکا بر خود قبیح می داند که شخصی در مطقع دکترا دانشجو باشد و موفق به اخذ پذیرش و تحصیل در دانشگاه های ارزان آمریکا است .

اسامی برخی از دانشگاه های امریکا که هزینه های تحصیل در آنها مناسب تر است را در زیر میتوانید مشاهده نمایید:

  • University of Massachusetts in Boston
  • Southern Polytechnic State University in Georgia
  • University of Illinois in Springfield
  • University of North Carolina in Charlotte
  • University of North Alabama in Florence
  • West Virginia University
  • New Mexico University
  • North Carolina University

بغیر از دانشگاه های فوق ده ها دانشگاه دیگر هم هست که هزینه های مناسب دارند و میتوان در صورت آنکه واجد شرایط باشید از آن ها جهت دانشگاه مقصد خود جهت تحصیل یاد کنید. در این باره با مشاورین تماس حاصل نمایید.

آمریکا

اخیراً دانشجویانی که خواستار تحصیل در دانشگاه های ارزان آمریکا هستند می توانند در کنار تحصیل کار کنند و از لحاظ قانونی در کشور آمریکا حق کار دارند ، این قانون باعث شده است که دانشجویان در ضمن تحصیل در دانشگاه های ارزان آمریکا  بتوانند از این امتیاز استفاده کنند و علاوه بر تقویت روابط عمومی و همچنین تقویت زبان محلی خود مخارج تحصیلی خود را تا حدودی به دست بیارند .

Research Assistant : RA )دستیار تحقیقی( : در این حالت دانشجو در کارهای تحقیقی در پروژه ها به استاد مراجعه می کند و ممکن است از این راه بتواند هزینه تحصیل و هزینه زندگی را تامین نماید. در مورد دریافت این دوره ، نزدیک بودن SOP دانشجو به بازه کاری استاد و نظر استاد راهنما و همچنین سوابق تحصیلی دانشجو اعم از نمرات TOEFL ،  IELTS و GRE تاثیرگذار خواهد بود. معمولا ۸۰ % دانشجویان PHD و ۲۰ % دانشجویان فوق لیسانس موفق به دریافت این دوره خواهند شد.

 Teacher Assistant : TA )دستیار استاد( : در این حالت دانشجو به عنوان دستیار استاد راهنما با وی همکاری می نماید و ممکن است از این راه بتواند هزینه تحصیل و هزینه زندگی را تامین نماید. در مورد دریافت این دوره ، نزدیک بودن SOP  دانشجو به بازه کاری استاد و نظر استاد راهنما و همچنین سوابق تحصیلی دانشجو اعم از نمرات TOEFL ،  IELTS و GRE تاثیرگذار خواهد بود. معمولا ۸۰ % دانشجویان      PHD و ۲۰ % دانشجویان فوق لیسانس موفق به دریافت این دوره خواهند شد.

در پایان شایان ذکر است مهاجرت به آمریکا و تحصیل در دانشگاه های ارزان آمریکا دیگر یک رویا نیست و امروزه با وجود مفاخر و مشاهیری برجسته در کشور عزیزمان با آگاهی نسبت به حقوق بین الملل و قوانین مهاجرت می توان برای تحصیل در آمریکا اقدام کرد ولیکن شاید این عدم آگاهی شما نسبت به قوانین و اقدام با استفاده از تجارب عملی دوستان و آشنایانتان برای ادامه تحصیل در دانشگاه های ارزان آمریکا  سبب شود راه شما سخت تر و پیچیده تر شود که پیشنهاد می شود درباره مهاجرت تحصیلی به آمریکا و اخذ ویزای تحصیلی آمریکا و اخذ پذیرش از دانشگاه های ارزان آمریکا با مشاورین متخصص و کارشناسان و حقوقدانان متخصص و مسلط به امور بین الملل در موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت تماس مستقیم صحبت نموده و در خصوص تحصیل در دانشگاه های ارزان آمریکا و در نهایت اخذ اقامت آمریکا و یا اخذ گرین کارت آمریکا مشاوره رایگان دریافت نمایید   .

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (16 نظرات, میانگین: 4٫50 از طریق 5)
Loading...

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0 پاسخ