تحصیل در دانشگاه های اسپانیا

تحصیل در دانشگاه های اسپانیا

تحصیل در دانشگاه های اسپانیا در هنگام مهاجرت به اسپانیا ۲۰۱۸ از جمله مهاجرت تحصیلی به اسپانیا ۲۰۱۸ پس از گرفتن وکیل مهاجرت چگونه است ؟ شرایط تحصیل در دانشگاه های اسپانیا و همینطور قوانین و راههای اخذ ویزای تحصیلی اسپانیا برای تحصیل در اسپانیا و شرایط اخذ اقامت اسپانیا کدام است ؟ در این مقاله برآنیم که اطلاعات مفیدی را در خصوص شرایط اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه های اسپانیا و قوانین تحصیل در دانشگاه های اسپانیا در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

شما عزیزان می توانید با خواندن این مقاله اطلاعاتی در مورد تحصیل در دانشگاه های اسپانیا را به دست آورید. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد هزینه های تحصیل در اسپانیا می توانید با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش در تماس باشید.

 

رفتن به کالج اسپانیا چیزی است که هزاران دانشجوی بین المللی هر ساله انتخاب می کنند. در بسیاری از کالج های موجود در اسپانیا، به خصوص در مادرید و بارسلونا، بسیاری از کالج های موجود وجود دارد که به شما امکان می دهد که بیشترین میزان تحصیلی را داشته باشید.

 

در اسپانیا، دانشگاه هایی که ارائه می شوند، و تحصیل در دانشگاه های اسپانیا را هموار می کنند شما را مجبور می کنند که درجه کارشناسی، کارشناسی ارشد یا دکترای خود را کسب کنید، بسته به ترجیحات شخصی شما. برای حضور در دانشگاه های اسپانیا و تحصیل در دانشگاه های اسپانیا زمانی که دانشجوی بین المللی هستید، از جمله موارد مربوط به پذیرش در کشور و همچنین دانشگاه خاص الزاماتی وجود دارد.

در اینجا نگاهی به میندازیم به دانشگاهای معروف در کشور اسپانیا :

 

دانشگاه آلفونسو ال سیبیو در اسپانیا

این دانشگاه در شهر مادرید قرار دارد. این دانشگاه برنامه های گسترده ای را شامل می شود که شامل کسب و کار و مدیریت هتل، مهندسی کامپیوتر، دندانپزشکی و تعدادی دیگر است. تحصیل در این کالج منطقی است و هر دو مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد را می توان از طریق موسسه به دست آورد.

 

Camilo José Cela

 

این دانشگاه از دیگر دانشگاههای اسپانیا در خصوص تحصیل در دانشگاه های اسپانیا است. تعدادی از این رشته ها: تبلیغات و برنامه،رشته روابط عمومی،  رشته های معماری، مطالعاتروابط عمومی،  رشته های طراحی، جرم شناسی، وغیره. هزینه  تحصیل در این دانشگاه از  ۱۶ یورو تا ۴۰ یورو در هز ترم میباشد، که البته به دره ای که شما به آن علاقه دارید بستگی دارد.

 

کارلوس III دانشگاه مادرید اسپانیا

در خصوص تحصیل در دانشگاه های اسپانیا می توان به دانشگاه مادرید اشاره کرد . دانشگاه مادرید در مادرید واقع شده است و یکی دیگر از دانشگاه های محبوب  این کشوراست. دوره های زیادی در این دانشگاه وجود دارد که همه آنها اسپانیایی تدریس می شود. تعداد از رشته های قابل ارایه در این دانشگاه عبارتند از: ، تجارت، ارتباطات، ، مکانیک صنعتی، گردشگری، مهندسی هوا فضا قانون و غیره.

 

دانشگاه کاتولیک سین آنتونیوو

این دانشگاه در شهر مادرید قرار دارد و برای تحصیل در دانشگاه های اسپانیا معرفی می گردد . این دانشگاه انتاب بسیاری از دانشجویان بین المللی است. برنامه های زیادی وجود دارد که از طریق کالج در دسترس است، همه تمرکز بر شیوه زندگی رهبری کاتولیک و رهبری آن است. همه دوره ها این کاتولیک ها را تحقق نمی یابند. مقاطع ای که این دانشگاه ارایه میکند، هم مدرک کارشناسی و هم کارشناسی ارشد می ، تبلیغات,قوانینن کسب و کار، آموزش تغذیه بالینی ابتدایی کودک، جرم شناسی، آموزش و پرورش، روانشناسی، درمان شغلی و غیره.

 

تحصیل در دانشگاه Cardenal Herrera اسپانیا

واقع در والنسیا، اسپانیا، دانشگاه Cardenal Herrera یکی دیگر از دانشگاه های برتر در اسپانیا است. دوره ها با هزینه متفاوت هستند، هرچند هنوز توسط دولت اسپانیا تنظیم شده اند. بورسیه تحصیلی در این دانشگاه خاص پذیرفته نمی شود. با این وجود، آنها هر دو مدرک لیسانس و مدرک کارشناسی ارشد، و همچنین بعضی از دوره ها را برای مدرک دکتری ارائه می کنند. دوره های موجود در این دانشگاه عالی شامل آموزش و پرورش کودک است. قوانین کسب و کار، ، فناوری اطلاعات کامپیوتر، طراحی های داخلی، سلامت و تناسب اندام،زبان اسپانیایی .

 

شما عزیزان در خصوص بحث شرایط تحصیل در دانشگاه های اسپانیا و همینطور قوانین اخذ ویزای تحصیلی اسپانیا و اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاههای اسپانیا همواره می توانید با موسسه حقوقی ملک پور و شعبه مرکزی آن در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و یا با تمامی دفاتر همکار این موسسه در سراسر ایران در خصوص بحث راههای تحصیل در دانشگاه های اسپانیا مشاوره رایگان اخذ نمایید .

 

تحصیل در دانشگاه کاتولیک سن ویسنته مارتیر در اسپانیا

دانشگاه کاتولیک سان ویسنته مارتیر که در والنسیا قرار گرفته است. دانشجویانی که این دانشگاه را برای تحصیل در دانشگاه های اسپانیا انتخاب میکنندیک آموزش عالی در سطح جهانی را انتخاب کرده اند. برخی از محبوب ترین دوره ها و درجه هایی که می توانید از این دانشگاه کسب کنید عبارتند از دندانپزشکی، قانون کسب و کار، نوآوری های کسب و کار، توسعه زودرس، دندانپزشکی، آموزش و بسیاری دیگر. این کالج توسط کسانی که درجه دکترا را کسب می کنند ترجیح داده می شود.

 

رفتن به کالج در اسپانیا

به یاد داشته باشید این فقط یک لیست جزئی از مدارس و دانشگاه های موجود برای تحصیل در اسپانیا است. در مجموع، بیش از ۷۰ دانشگاه برای انتخاب در کشور وجود دارد. مهم نیست که کدام دانشگاه  را انتخاب می کنید همیشه می توانید اطمینان حاصل کنید که تحصیلات را که می خواهید انجام می دهید و وقت خود را برای کسب کار و کار در رشته مورد علاقه خود قرار می دهید.

 

دلیلی وجود دارد که هزاران دانشجوی بین المللی برای تحصیل در اسپانیا به اسپانیا می آیند و شما باید این را در نظر داشته باشید. در واقع، اسپانیا سومین مرکز پذیرش دانشجویان بین المللی می باشد.

 

هزینه تحصیل در دانشگاه های اسپانیا

هزینه های تحصیل در دانشگاه های اسپانیا یکی از کمترین ها در اروپا است و توسط مقامات دولتی اسپانیا برای هر منطقه تعیین می شود.

 

هزینه های تحصیل در دانشگاه های اسپانیا در قالب پرداخت برای هر واحد محاسبه می شود و این به همین دلیل است که می توانید مبلغی را تغییر دهید در صورتی که از دومین یا سومین دوره ثبت نام در همان برنامه ثبت نام کنید. به طور عمده، برای محاسبه هزینه تحصیل سالانه، باید تعداد واحد ۶۰ را تعدیل کنید – تعداد واحدها (ECTS) که هر دانش آموز در طول یک سال تحصیلی بر اساس سیستم دانشگاه بولونیا تکمیل می کند.

 

هزینه های تحصیل در دانشگاه های عمومی در اسپانیا

لیسانس: هر واحد بین ۱۲.۵۰ تا ۳۶ یورو (معادل ۷۵۰ تا ۲.۱۰۰ یورو در سال)

فوق لیسانس و دکترا: هر واحد بین ۱۵ تا ۵۵ یورو (معادل ۹۰۰ تا ۳.۳۰۰ یورو در سال)

 

هزینه تحصیل در دانشگاه های خصوصی در اسپانیا

دانشگاه های خصوصی در اسپانیا هزینه های تحصیلی بالاتری دارند اما معمولا برای هر دوره آموزشی بیش از ۱۸٫۰۰۰ یورو در سال نیست. با این حال، مدارس تجاری ممکن است گاهی هزینه تحصیل بیش از ۲۰٫۰۰۰ یورو / سال را شامل شوند.

 

در این مقاله سعی داشتیم که شما را با چگونگی و شرایط مهاجرت تحصیلی به اسپانیا و قوانین اخذ ویزای تحصیلی اسپانیا و راههای اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاههای اسپانیا و در صورت کلی دانشگاه های اسپانیا آشنا کنیم و اطلاعاتی را در باب مهاجرت به اسپانیا و یا شرایط تحصیل در اسپانیا در اختیار شما قرار دهیم. همچنین در این مقاله هزینه های مختلف با توجه به شرایط و نوع دانشگاه برای تحصیل در دانشگاه های اسپانیا در اختیار شما قرار دادیم.

شما سروران گرامی جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با موسسه حقوقی ملک پور از طریق تماس تلفنی رایگان و همچنین مشاوره حضوری در ارتباط باشید. موسسه حقوقی ملک پور آماده برای ارایه خدمات و اطلاعات در باب قوانین تحصیل در اسپانیا و یا اخذ اقامت اسپانیا به شما سروران عزیز می باشد.

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (1 نظرات, میانگین: 5٫00 از طریق 5)
Loading...

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0 پاسخ