تحصیل در رشته ی دندانپزشکی در برترین دانشگاه آمریکا (دانشگاه ucla )

تحصیل در رشته ی دندانپزشکی در برترین دانشگاه آمریکا (دانشگاه ucla )

تحصیل در رشته ی دندانپزشکی در برترین دانشگاه آمریکا (دانشگاه ucla )

تحصیل در رشته ی دندانپزشکی در برترین دانشگاه آمریکا  (دانشگاه ucla ) و شرایط مهاجرت به آمریکا ۲۰۱۸ و شرایط گرفتن وکیل مهاجرت و شرایط اخذ اقامت آمریکا چگونه است ؟ در این مقاله سعی شده که راجع به تحصیل در آمریکا و تحصیل در رشته ی دندانپزشکی در برترین دانشگاه آمریکا  (دانشگاه ucla ) اطلاعاتی در اختیار شما قرار بگیرد . تحصیل در رشته ی دندانپزشکی در برترین دانشگاه آمریکا  (دانشگاه ucla ) چگونه است ؟ اخذ ویزای تحصیلی آمریکا و تحصیل در رشته ی دندانپزشکی در برترین دانشگاه آمریکا  (دانشگاه ucla ) به چه صورت است ؟ همواره می توانید با موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نموده و به صورت رایگان و تلفنی در خصوص تحصیل در رشته ی دندانپزشکی در برترین دانشگاه آمریکا  (دانشگاه ucla ) و مهاجرت تحصیلی به آمریکا و شرایط تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در آمریکا و شرایط تحصیل در آمریکا مشاوره ی تخصصی دریافت نمایید .

ایالات متحده آمریکا سرزمین تنوع فرهنگی و جغرافیایی است. جامعه ایست که همچنان مهاجران را جذب می کند و به مکانی پویا برای زندگی و تحصیل بدل شده است. تحصیل در ایالات متحده از جمله تحصیل در رشته ی دندانپزشکی در برترین دانشگاه آمریکا  (دانشگاه ucla ) ، تجربه ای فوق العاده خواهد بود چرا که فرصت این را خواهید داشت تا دانش خود را با بهترین مغزها به اشتراک بگذارید و در محوطه ی دانشگاه ، با اجتماعاتی از اقشار مختلف جامعه تعامل داشته باشید. آینده ی شغلی بهتری در انتظار شما خواهد بود و تجربه ی تحصیل و کار در این کشور باعث افزایش اعتماد به نفس، استقلال و توانایی های بین فرهنگی در شما می شود که کارفرمایان سراسر دنیا به دنبال آن هستند . در خصوص تحصیل در رشته ی دندانپزشکی در برترین دانشگاه آمریکا  (دانشگاه ucla ) می توان به صراحت بیان نمود که  ایالات متحده آمریکا دارای دانشگاه ها و کالج هایی با بهترین رتبه هاست . این کشور دارای یکی از بهترین سیستم های آموزشی دنیا با برنامه هایی برجسته در تقریبا تمام زمینه ها می باشد. مدارکی که در مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا صادر می شوند، در کل دنیا شناخته شده هستند. دانشگاه های آمریکا به واسطه ی اینکه قطب پیشرفت های متنوع تکنولوژی هستند شما را در برابر برخی از به روزترین پیشرفت های تکنولوژی قرار می دهند و امکان این را خواهید داشت که در زمینه ی انتخابی خود با اساتید برجسته ملاقات ، تعامل و حتی مطالعه و پژوهش کنید.

آزادی عمل و بیان، یکی از نشانه های دانشگاه های آمریکا است. نظام آموزش عالی در هر رشته ی تحصیلی دارای تنوع موضوع است. برترین دانشگاه های آمریکا در رشته دندانپزشکی  به واسطه ی بودن در خط مقدّم فناوری و تکنیک های آموزشی و با بهترین تجهیزات و منابع ممکن، برای دانشجویان تسهیلات و فرصت های فراوانی فراهم می آورند به قصد آنکه فرد در هر رشته ای که تحصیل می کند و مخصوصا برای تحصیل در رشته ی دندانپزشکی در برترین دانشگاه آمریکا  (دانشگاه ucla ) ، متخصص بار بیاید و دوره ی تحصیلی وی طوری طی شود که مناسب نیازهای خاص او باشد. تعامل اساتید با دانشجویان بطور غیر رسمی است که این امر به دانشجویان انگیزه داده و رویکرد شخصی به برنامه ی درسی را ترویج می کند.

ایالات متحده آمریکا با داشتن قریب به ۵/۸۰۰ دانشگاه و مؤسسه آموزش عالی امکان تحصیلات در سطوح مختلف آموزش عالی را برای تقریباً تمامی افراد جامعه خود فراهم نموده‌ است.
آمریکا از کشورهایی است که سیستم دانشگاهی پیشرفته‌ای دارند. بطوریکه از سیستم دانشگاه‌های تحقیقاتی آمریکا امروزه توسط بسیاری از کشورها الگوبرداری شده‌ است. بطور کلی دانشگاه‌ های آمریکا و دانشگاه های برتر دندانپزشکی در آمریکا  به دو گروه ایالتی (state school) و خصوصی (private school) تقسیم میشوند. دانشگاه های ایالتی معمولا بسیار ارزانتر هستند اما ممکن است برای پذیرش دانشجویان خارجی (international students) محدودیت ظرفیت داشته باشند .آمریکا طیف متنوع و هیجان انگیزی از دانشگاه ها را در هر نقطه از جهان ارائه می دهد . در رابطه با بحث تحصیل در رشته ی دندانپزشکی در برترین دانشگاه آمریکا  (دانشگاه ucla )  لازم به ذکر است که هزینه ی یک برنامه در یک دانشگاه آمریکایی لزوما با کیفیت آن مرتبط نیست.
هزینه ی شهریه برای دانشگاه های مختلف، متفاوت است و بطور گسترده ای بسته به هر دوره متغیر است. این هزینه ها می تواند از مقدار کمی مثلا ۵,۰۰۰ دلار در سال برای دانشگاه های دولتی گرفته تا ۳۰,۰۰۰ دلار در سال برای برخی دانشگاه های خصوصی، تغییر کند. برای اطلاع از جزئیات بیشتر، در خصوص تحصیل در آمریکا و  تحصیل در رشته ی دندانپزشکی در برترین دانشگاه آمریکا  (دانشگاه ucla ) می توانید با تماس با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی اتریش اطلاعات بیشتری را کسب نمایید.

در این قسمت می خواهیم یکی از برترین دانشگاه های آمریکا را به شما معرفی کنیم:  دانشگاه ucla

شما عزیزان اگر می خواهید در خصوص تحصیل در رشته ی دندانپزشکی در برترین دانشگاه آمریکا  (دانشگاه ucla ) اطلاعات بیشتری داشته باشید همواره می توانید با  موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش  و شعبه مرکزی در وین اتریش بصورت مستقیم تماس حاصل نموده و یا با دفاتر همکار این موسسه در سراسر ایران  به صورت تلفنی در خصوص تحصیل در رشته ی دندانپزشکی در برترین دانشگاه آمریکا  (دانشگاه ucla ) و مهاجرت تحصیلی به آمریکا مشاوره رایگان دریافت نمایید .

دانشگاه کالیفرنیا، لس آنجلس  = University of California, Los Angeles= ucla

در ادامه بحث تحصیل در رشته ی دندانپزشکی در برترین دانشگاه آمریکا  (دانشگاه ucla ) می توان بیان نمود که از معتبرترین دانشگاه‌های تحقیقاتی-عمومی آمریکا و جهان به شمار می‌آید. این دانشگاه در ناحیه وست وود شهر لس‌آنجلس از ایالت کالیفرنیا واقع است . به طور کل این دانشگاه جزء ۳  دانشگاه  برتر آمریکا در رشته دندانپزشکی جزو ۱۰ دانشگاه اول  دنیا می باشد. ادامه تحصیل در این دانشگاه و در کل تحصیل در رشته ی دندانپزشکی در برترین دانشگاه آمریکا  (دانشگاه ucla ) آرزوی خیلی از جوانان ایرانی میباشد. این دانشگاه ۱۲ جایزه نوبل به خود اختصاص داده و بیش از ۱۰۰ شرکت معتبر بین الملی در این دانشگاه شکل و توسه یافته اند. در سال ۲۰۱۳ بیش از ۱۰۰٫۰۰۰ هزار نفر برای این دانشگاه اقدام گرده اند . تحصیل در رشته ی دندانپزشکی در برترین دانشگاه آمریکا  (دانشگاه ucla ) دوره های کاربردی برگزار می نماید  که به علت رتبه دانشگاه دریافت ویزا بسیار راحت خواهد بود. این دوره  تفاوت هایی با فوق لیسانس دارد و چه بسا برای ایرانیان مفید تر و از لحاظ پذیرش ویزا راحت تر باشند در واقع  دانشگاه ۳۳۷ رشته تحصیلی را در مقطع کارشناسی و تحصیلات تکمیلی ارائه می کند و با پذیرش ۲۹۰۰۰ دانشجو در مقطع کارشناسی و ۱۳۰۰۰ دانشجو در مقاطع تحصیلات تکمیلی بیشترین تعداد ثبت نام دانشجو را در ایالت کالیفرنیا دارد. بعلاوه، این دانشگاه بیشترین تعداد متقاضی کننده تحصیل در رشته ی دندانپزشکی در برترین دانشگاه آمریکا  (دانشگاه ucla ) پذیرش را در میان دانشگاه های دنیا در پاییز سال ۲۰۱۴ داشته است. مجموعاً ۱۵ برنده جایزه نوبل، یک برنده مدال فیلدز و دو برنده جایزه تورینگ فارغ التحصیل، یا عضو هیئت علمی، یا با این دانشگاه وابسته بوده‌اند. از آن جمله می‌توان به برتراند راسل و جولین شوینگر اشاره نمود.

اخذ پذیرش تحصیلی پزشکی و دندانپزشکی از دانشگاه های معتبر آمریکا در این کشور از موضوعات مورد علاقه بسیاری از دانشجویان است زیرا دانشجویان رشته های مختلف به این کشور به عنوان یک کشور علمی با مدارکی با رتبه بالا نگاه می کنند.

برنامه های  تحصیلات پایه ای دندانپزشکی در تحصیل در رشته ی دندانپزشکی در برترین دانشگاه آمریکا  (دانشگاه ucla )  شامل حد اقل چهار سال آموزش دانشگاهی هستند، و به یکی از دو مدرک تحصیلی هم ارج می انجامند: دکتر جراح دندانپزشکی (D.D.S.) ، و یا دکتردندانپزشک (D.M.D.) . برنامه آموزشی از دانشگاهی به دانشگاه دیگر متفاوت است. عموماً سال اول و دوم بر دوره های علوم بیو پزشکی تاکید دارد. تعلیمات در علوم دندانپزشکی، به همراه کار به روی بیماران که تحت نظارت دانشکده به انجام می رسد، در سال دوم شروع شده و در سالهای سوم و چهارم جزء مباحث عمده آموزشی است.

دانشجویانی که مدرک پزشکی و دندانپزشکی خود را از آمریکا اخذ می نمایند این اطمینان را داشته باشند که مدارک این دانشگاه مورد تأیید وزارت بهداشت ایران است و در اکثرکشورهای دنیا این مدرک بدون قید و شرط مورد تأیید است.

نکته حائز اهمیت این است که اخذ ویزای تحصیلی در رشته ی دندانپزشکی در برترین دانشگاه آمریکا  (دانشگاه ucla ) برای علوم پایه از سفارت آمریکا کاری آسان نیست. باز هم یادآوری می کنیم این شامل کسانی نیست که پزشک هستند چون افرادی که پزشک هستند بسیار راحت تر این کار را انجام می دهند.

البته عزیزانی که قصد تحصیل در رشته ی دندانپزشکی در برترین دانشگاه آمریکا  (دانشگاه ucla را دارند و در کشور ایران پزشک هستند با گذراندن امتحان USMLE می توانند در کشور آمریکا مشغول به کار شوند. همانطور که می دانید مدرک دکترای حرفه ای یا پزشکی و دندانپزشکی ایران در اکثر کشورهای دنیا مورد تایید قطعی نیست و مدرک ایشان به طور کارشناسی ارشد ارزیابی میگردد

شرایط تحصیل در رشته ی دندانپزشکی در برترین دانشگاه آمریکا  (دانشگاه ucla ) و پذیرش از سوی سایر دانشگاههای دندانپزشکی ، شامل آزمونهای زبان انگلیسی برای دانشجویان بین المللی، سابقه قوی در مقطع کارشناسی، نامه های توصیه، و یک مصاحبه است.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص تحصیل در رشته ی دندانپزشکی در برترین دانشگاه آمریکا  (دانشگاه ucla )  با مؤسسه ی حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش تماس بگیرید و اطلاعات لازمه را کسب نمایید. در اکثر موارد نیازی نیست هزینه ای پرداخت نمایید تنها می توانید با یک مشاوره رایگان مشکل خود را برطرف نمایید و هدف ما رسیدن شما به بهترین راه ها می باشد و شما می توانید در ساعات مقرر تماس بگیرید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.

در صورت تمایل به راهنمایی های بیشتر در زمینه ی تحصیل در رشته ی دندانپزشکی در برترین دانشگاه آمریکا  (دانشگاه ucla )  و مهاجرت تحصیلی به آمریکا و اخذ ویزای تحصیلی آمریکا و شرایط تحصیل در رشته ی دندانپزشکی در برترین دانشگاه آمریکا  (دانشگاه ucla ) و همچنین چگونگی اخذ پذیرش تحصیلی برای تحصیل در رشته ی دندانپزشکی در برترین دانشگاه آمریکا  (دانشگاه ucla )   اقدام برای تحصیل در رشته ی دندانپزشکی در برترین دانشگاه آمریکا  (دانشگاه ucla )  همواره می توانید با تمامی دفاتر همکار  موسسه حقوقی ملک پور در سراسر دنیا به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و برای مهاجرت به آمریکا از جمله مهاجرت تحصیلی به آمریکا و تحصیل در رشته ی دندانپزشکی در برترین دانشگاه آمریکا  (دانشگاه ucla ) و تحصیل در آمریکا و در نهایت اخذ اقامت آمریکا بصورت رایگان بهره مند شوید .

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (10 نظرات, میانگین: 4٫70 از طریق 5)
Loading...

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 پاسخ
 1. ماهان گفته:

  سلام من امسال کنکوردادم ورتبه ام شد۱۲الان دردانشگاه تهران هستم وایتلس۸٫۵دارم میخواستم ببینم میتونم از امریکا پذزیرش بااسکالرشیپ بگیرم یا یرای عمومی از الان زا برای تخصص جراحی مغزواعصاب

  پاسخ
 2. Inaz گفته:

  سلام با احترام . من کنکوری هستم امسال و میخوام کمکم کنین که چجوری میتونم بورسیه بگیرم و چه رتبه ای بیارم برم رشته ی پزشکی
  توی دانشگاه آمریکا . لطفا راهنماییم کنین

  پاسخ
 3. Mahsa گفته:

  سلام و عرض ادب
  من فارغ التحصیل مقطع لیسانس رشته زیست شناسی از دانشگاه تهران هستم میخواستم برای ادامه تحصیل در رشته دندانپزشکی راهنماییم کنید
  با تشکر

  پاسخ
 4. سعیده گفته:

  سلام من از دانشگاه باهنر کرمان لیسانس کشاورزی دارم الانم در ارمنستان دندانپزشکی میخونم میخواستم بدونم میتونین واسه من پذیرش در رشته ی دندانپزشکی در آمریکا بگیرین میتونم هر آزمونی شرکت کنم

  پاسخ
  • المیرا زمانی گفته:

   با عرض سلام و ادب
   خدمت شما عرض شود که برای ورود به رشته پزشکی /دندان پزشکی آمریکا شما ابتدا باید برای لیسانس علوم پایه پذیرش بگیرید پس از آن می توانید وارد رشته دندان پزشکی شوید که برای پذیرش در مقطع لیسانس باید زی ۲۲ سال باشید
   پیشنهاد می شود جهت برخورداری از اطلاعات بیشتر با مشاورین ارشد حقوق بین المللی موسسه حقوقی اریکه برگزیدگان پارسیان تماس بگیرید و از مشاوره رایگان تلفنی استفاده نمائید .
   https://telegram.me/parsiaanlaw
   +۹۸۲۱۸۸۵۶۷۳۴۰
   +۹۸۲۱۸۸۵۶۷۳۲۶

   پاسخ