تحصیل در مدارس شبانه روزی کانادا

تحصیل در مدارس شبانه روزی کانادا

تحصیل در مدارس شبانه روزی کانادا

تحصیل در مدارس شبانه روزی کانادا

شرایط تحصیل در مدارس شبانه روزی کانادا و گرفتن وکیل مهاجرت برای مهاجرت به کانادا ممکن است ؟ شرایط  پذیرش تحصیل در مدارس شبانه روزی کانادا و راههای مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل در کانادا چگونه است ؟ راههای تحصیل در مدارس شبانه روزی کانادا و قوانین تحصیل در مدارس شبانه روزی کانادا و در نهایت اخذ اقامت کانادا چگونه می باشد ؟ اقدامات لازم جهت تحصیل در کانادا به چه صورت است ؟ هزینه های تحصیل در مدارس شبانه روزی کانادا چقدر می باشد ؟ برای اخذ پذیرش تحصیلی در مدارس شبانه روزی کانادا چه کاری باید انجام داد ؟   موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش مقاله ای را در خصوص تحصیل در مدارس شبانه روزی کانادا برای شما عزیزان به نگارش درآورده است ،اگر شما عزیزان خواهان تحصیل در مدارس شبانه روزی کانادا می باشید و دارای سوالات فراوانی در خصوص تحصیل در مدارس شبانه روزی کانادا و همچنین مهاجرت به کانادا می باشید می توانید با موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نموده و مشاوره ی رایگان دریافت نمایید .

در ابتدای بحث تحصیل در مدارس شبانه روزی کانادا بحث را در خصوص طول مدت تحصیل در مدارس شبانه روزی کانادا آغاز می کنیم :

طول مدت  تحصیل در مدارس شبانه روزی  کانادا تقریبا ۱۰  ماه طول میباشد  و در دو ترم ارائه می گردد. در کانادا سیستم آموزشی هر استان جدا می باشد ، هر استان قوانین مربوط به خود را دارد و همچنین  دارای قوانین آموزشی مختص به خود می باشد .

دانشجویان بین المللی تحصیل در مدارس شبانه روزی کانادا در زمان تعطیلات در آخر هفته و سایر تعطیلات رسمی باید دانشگاه را ترک نمایند . بیشتر دانش آموزان  بین المللی از طرف سایر دانشجویان دعوت می شوند  و از شیوه زندگی در میان خانواده های کانادایی آگاه شده و با آنها زندگی می نمایند  خانواده های مهمان از طرف مدارس شبانه روزی کانادا برای این دوره معرفی خواهند شد. بعضی از مدارس شبانه روزی کانادا همکاری با سازمان های رسمی که این خدمات را ارائه می نمایند خواهند داشت و از این دانش آموزان برای این مراکز دعوت می نمایند. و همچنین از مدارس شبانه روزی در کانادا جهت  پرداخت هزینه سفر به مناطق گوناگون کشور کانادا  به دانشجویان کمک هزینه پرداخت می کنند .

شاید این مطلب نیز برایتان مفید باشد:   سرمایه گذاری در كانادا با كمترين هزينه و ریسک

 

مدارس شبانه روزی در کانادا و انواع خدمات رفاهی و تفریحی آنها

مدارس شبانه روزی کانادایی به ورزش و هنر اهمیت بالایی قائل هستند .  دوره های متفاوتی جهت  تمام ورزش های مختلف ارائه می شود . و امکانات ورزشی دارای بالاترین استاندارد است. مدارس شبانه روزی کانادا تمام ورزش های مربوط به را ارائه می دهند . و دارای پیست ها و استخر هستند . جهت فعالیت های مختلف در هنر و صنایع دستی، از جمله سفالگری ، نقاشی، طراحی، عکاسی و مجسمه سازی با بهترین امکانات تهیه نموده در اختیار دانش آموزان قرار داده است . مدارس شبانه روزی کانادا گروه تئاتر و دوره های رقص برای دانش آموزان فراهم کرده اند ..

مدارس شبانه روزی کانادایی ارزش  زیادی برای محل اقامت قائل نخواهند شد . ، ولی در مقابل دارای  خوابگاه های کاملا بهداشتی  و دارای امکانات رفاهی بالایی می باشند . و همچنین بالاترین امنیت را نیز دازند .

مدارس شبانه روزی کانادا در رشته  IT  از مدارس سایر نقاط جهان پیشرفته تر هستند. در طول کلاس ها بیشتر از کامپیوتر استفاده می کنند  و گاهی تکالیف درسی دانش آموزان  باید با کامپیوتر صورت می گیرد ؛ امکان دسترسی به پست صوتی، اینترنت و پست الکترونیکی خصوصی با بالاترین کیفیت و استاندارد موجود می باشد .

انواع مدارس شبانه روزی در کانادا

۱ _ مدارس شبانه روزی کانادا  به صورت تمام وقت

دانش آموزان در این مدارس در خود دانشگاه  زندگی و سکونت دارند

شما متقاضیان عزیز برای تحصیل در مدارس شبانه روزی کانادا و قوانین اخذ ویزای تحصیلی کانادا می توانید با موسسه حقوقی ملک پور و دفتر مرکزی وین در اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و به صورت رایگان در خصوص تحصیل در مدارس شبانه روزی کانادا مشاوره تخصصی دریافت نمایید .

بیشتر دانشجویان در داخل خود دانشگاه به زندگی و تحصیل می پردازند ، و گاها در شهرهای اطراف نیز رفت و آمد خواهند داشت .

شاید این مطلب نیز برایتان مفید باشد:   تحصیل رایگان در کانادا

 

۲ _ تحصیل در مدارس شبانه روزی کانادا و مدارس نظامی در کانادا :

این مدارس تابع  ساختارهای نظامی هستند ، این مدارس در نحوه لباس پوشیدن و آموزش فوق العاده حساس می باشند .

۳ _ مدارس شبانه روزی ۵ روزه :

دانش آموزان به طور معمول در این مدارس از روز دوشنبه تا جمعه آموزش می بینند و آخر هفته ها در خانه خود می مانند و استراحت می نمایند .

۴ _ مدارس شبانه روزی متوسطه در کانادا

– این نوع مدارس دانش آموزان از پایه ۱ تا ۸ ابتدایی و همچنین پایه ۶ تا ۸ ابتدایی تحصیل  و زندگی می نمایند .

۵ _ مدارس شبانه روزی کانادا و مختلط

در این مدارس دختران پسران  با یکدیگر تحصیل می نمایند

۶_ مدارس شبانه روزی کانادا پسرانه

در این مدارس فقط دانش آموزان و دانشجویان پسر تحصیل می کنند

۷_ مدارس شبانه روزی کانادا دخترانه

در این مدارس نیز تنها داشجویان دختر تحصیل می نمایند .

۸_ مدارس شبانه روزی کانادا پیش دانشگاهی رشته هنر

این مدارس نیز دانشجویان در رشته های هنر هچون ، نقاشی، موسیقی تئاتر و رقص و خلاق تحصیل می نمایند .

۹_ مدارس شبانه روزی کانادا مذهبی

این مدارس مربوط به ادیان مختلف می باشد  است و دانشجویان در یک حوزه خاص شرکت می نمایند

اقدامات قبل از ثبت نام  در مدارس شبانه روزی در کانادا

دانشجویان حدود ۴ هفته قبل از اقدام برای ثبت نام در مدارس شبانه روزی کانادا باید مرحله واکسیانسیون راطی نموده و به طور کامل واکسینه شوند و حدود یک سال پیش از ثبت نام در این مدارس یک برنامه ریزی مناسب داشته باشند ..

پذیرش و مدرک زبان در مدارس شبانه روزی کانادا

شرکت در آزمون های پذیرش ویژه و مدرک معتبر زبان به عنوان یک پیش نیاز جهت ورود به مدارس شبانه روزی در کانادا ، مورد احتیاج خواهد بود . دفاتر پذیرش تحصیل در مدارس شبانه روزی کانادا اطلاعات مربوط به آزمون های پذیرش را آموزش می دهند . مدارس شبانه روزی کانادا مختلف ، ممکن است «آزمون پذیرش دبیرستان» (SSAT) یا «آزمون ورودی مدارس مستقل» (ISEE)  را احتیاج داشته باشند. دانشجویان بین المللی خواهند توانست با شرکت در یک سری آزمون ها توانایی ومهارت خود را در زبان ثابت نمایند .

شاید این مطلب نیز برایتان مفید باشد:   تحصیل کودکان در مدارس کانادا با امکان اخذ ویزای همراه برای والدین

 

شرایط سنی در تحصیل در مدارس شبانه روزی کانادا

سن مورد قبول دانشجویان و دانش آموزان برای  تحصیل مدارس شبانه روزی کانادا ۱۵ سال می باشد . گاها نیز از سن ۱۴ اجازه ثبت نام خواهند داشت و این در صورتی است در زبان انگلیسی توانایی کافی داشته باشند .

کمک هزینه های تحصیلی در مدارس شبانه روزی کانادا

انواع کمک هزینه های مالی در تحصیل در مدارس شبانه روزی کانادا وجود دارد. امکانات مالی با توجه به نوع مدرسه شبانه روزی بستگیخواهد داشت . در ابتدا پدر و مادر مسئول پرداخت هزینه های این دانش آموزان می باشند ولی در نهایت شرایط تحصیل در مدارس شبانه روزی کانادا متفاوت خواهد بود .

در برخی از مدارس شبانه روزی کانادا یک سری هدایا و جوایز به دانشجویان اعطا می شود .و در صورتی چند نفر از یک حانواده در یک مدرسه به صورت مشترک مشغول به تحصیل باشند مشمول یکسری تخفیفات مالی  خواهند شد .

برنامه های کمک هزینه تحصیلی در مدارس شبانه روزی کانادایی

آن دسته از والدینی که نمی توانند شهریه مدارس شبانه روزی در کانادا را پرداخت نمایند ، خواهند توانست از امتیازات وام های تحصیلی کانادا برخوردارشوند . بیشتر این وامها، بر اساس وضعیت مالی و مقیاس های اعتباری متفاوت پرداخن خواهد شد . دفاتر اعطای کمک هزینه مالی در تحصیل در مدارس شبانه روزی کانادا ، یک لیست از اسامی  وام دهندگان معتبر منتشر می نمایند و دانشجویان و والدین آنها خواهند توانست از آنها انتخاب نمایند .

در انتهای بحث  تحصیل در مدارس شبانه روزی کانادا و مهاجرت به کانادا می توان بیان نمود که موسسه حقوقی ملک پور در خصوص بحث ویزای تحصیلی مدارس شبانه روزی کانادا دارای کاملترین اطلاعات و دانش ها می باشد ، شما عزیزان اگر خواهان پذیرش در مدارس شبانه روزی کانادا می باشید و قصد تحصیل در مدارس شبانه روزی کانادا و اخذ اقامت کانادا را برای فرزندان خود دارید و می خواهید که از شرایط و چگونگی اقدام برای تحصیل در مدارس شبانه روزی کانادا به صورت کامل مطلع شوید همواره می توانید با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و به صورت تخصصی و تلفنی مشاوره ی رایگان در خصوص تحصیل در کانادا دریافت نمایید .

3 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 1. helya گفته:

  با سلام ،من ۱۵ سالمه
  تصمیم دارم تو یکی از دبیرستان های شبانه روزی کانادا تو رشته هنر درس بخونم
  اما نمیدونم باید چیکار کنم ، ویزا هم ندارم
  چطور باید به دبیرستان های کانادا درخواست پذیرش بفرستم؟

  پاسخ
  • m.s گفته:

   سلام، شما می توانید مقالات مرتبط را با کلیدواژه ملک پور در گوگل سرچ کنید و کلیدواژه دبیرستان های کانادا را به انگلیسی جستحو کنید به نتایج مناسبی خواهید رسید.

   پاسخ
 2. mie editor3 گفته:

  سلام آقای ملک پور من یک دختر۹ ساله دارم خیلی با هوش است میخواهم به بریم کانادا چقدر هزنیه میشود که میتوانیم با مشاوره داشته باشم

  پاسخ