تحصیل در مقطع دبیرستان در انگلستان

تحصیل در مقطع دبیرستان در انگلستان

تحصیل در مقطع دبیرستان در انگلستان

افراد بسیار زیادی در سرتاسر دنیا که تمایل به تحصیل در مقطع دبیرستان در بهترین کالج های دنیا اما سوال این است که تحصیل در مقطع دبیرستان در انگلستان چگونه می باشد ؟ آیا تحصیل در مقطع دبیرستان در انگلستان و همینطور مهاجرت به انگلستان و شرایط گرفتن وکیل مهاجرت و همچنین اخذ اقامت انگلستان امکانپذیر و میسر است ؟  آیا می خواهید برای تحصیل در مقطع دبیرستان در انگلستان  و چگونگی اخذ پذیرش تحصیلی در کالج ها و دانشگاه های انگلستان و اخذ ویزای تحصیلی انگلستان اطلاعات داشته باشید ؟ آیا با تحصیل در مقطع دبیرستان در انگلستان و مهاجرت به انگلستان از طریق تحصیل در انگلستان آشنایی دارید ؟ در چه صورتی امکان تحصیل در مقطع دبیرستان در انگلستان و مهاجرت به انگلستان ممکن خواهد بود ؟ آیا کودک شما می خواهد تحصیل در مدارس انگلستان و اخذ اقامت انگلستان داشته باشد ؟ ما در رابطه مهاجرت تحصیلی به انگلستان و همچنین تحصیل در دانشگاههای انگلستان برای شما توضیح داده ایم . و  موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش مناسب ترین مشاوره ها و راه های تحصیل در مقطع دبیرستان در انگلستان را ارائه می نماید. مهاجرت تحصیلی به انگلستان و همچنین تحصیل در مدارس انگلستان  متقاضیان فراوانی دارد . اکنون اگر شما عزیزان به دنبال اخذ پذیرش تحصیلی در مقطع دبیرستان در انگلستان می باشید همواره می توانید با موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نموده و به صورت تلفنی و رایگان در خصوص اخذ ویزای تحصیلی انگلستان در تمامی مقاطع و در نهایت اخذ تابعیت انگلستان از حقوقدانان و مشاورین با تجربه این موسسه مشاوره ی تخصصی دریافت نمایید .

 

 

را دارند به دنبال کالج های معتبری هستند که بتوانند از مزایای تحصیل در بهترین کالج های دنیا برخوردار شوند.

امروزه کشورهای زیادی هستند که سیستم جذب دانش آموز را در کالج های اروپایی و آمریکایی در مقطع دبیرستان را دارند و دانش آموزان بین المللی در این کالج ها در مقطع لیسانس تحصیل میکنند.

البته سطح کیفیت آموزشی در این کالج ها در کشورهای مختلف بسیار متفاوت است به عنوان مثال بهترین و معتبرترین کالج های دنیا در کشورهای آمریکا و انگلستان میباشند.

ضمن اینکه  اگر بخواهیم تمامی مسایل را در نظر بگیریم باید این را بگوییم که درست است که کشور آمریکا و انگلستان بهترین کالج ها را برای دانش آموزان دوره دبیرستان در دنیا دارا هستند، اما هزینه های تحصیل در آمریکا در مقطع دبیرستان و کالج بسیار بالاست به عنوان مثال در دوره ی دبیرستان هزینه کالج های آمریکا سالانه بالای ۶۰ هزار دلار میباشد که البته یک سری کالج های آمریکایی هزینه ای بسیار بالاتر از این را دارند.

 

 فایل صوتی توضیحات آقای ملک پور ( فارغ التحصیل حقوق عضو کانون وکلای دادگستری و مشاوران حقوقی ایران و دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه ملی وین ) در باب تحصیل در انگلستان زیر ۱۸ سال

کورس هایی که در کالج های انگلستان ارائه میشود:

در انگلستان GCSEکورس

دوره GCSE در انگلستان تقریبا دوره ای است معادل دوران دبیرستان در ایران که دانش آموزان در این دوره دروسی را میگذرانند که پیش نیازی است برای ورود به دانشگاه های انگلستان.

افرادی که در دوره GCSE  انگلستان تحصیل میکنند میتوانند پس از آن وارد دوره های Alevel  و Foundation  شوند که این دوره ها تقریبا معادل پیش دانشگاهی در ایران میباشد که البته سیستم آموزشی در انگلستان به این صورت میباشد که معمولا کورس Alevel  برای افرادی میباشد که تمایل دارند  در رشته ی پزشکی و دندانپزشکی و داروسازی و…. در کشور انگلستان تحصیل کنند و همچنین Foundation برای افرادی میباشد که تمایل دارند در سایر رشته ها غیر از رشته های بالا تحصیل کنند.

در اینجا باید بگوییم که تحصیل در کالج های انگلستان نیز یک امر مطلق نیست که تمام شرایط در تمامی کالج ها یکسان باشد، در واقع تحصیل در کالج های مختلف انگلستان شرایط و کیفیت متفاوتی دارد.

بعضی از کالج های انگلستان کیفیت آموزشی بسیار بالایی دارند به عنوان مثال معلمینی که در این کالج ها تدریس میکنند معمولا فارغ التحصیل از دانشگاههای هاروارد و استنفورد و امثال هم میباشند که این هم میتواند دلیلی بر اعتبار این دانشگاهها باشد.

افرادی که در ایران مدرک تحصیلیشان اول دبیرستان می باشد و یا حتی سوم راهنمایی هستند وارد دوره GCSE1  میشوند که مدت یکسال طول میکشد و بعد از این دوره وارد دوره GCSE2 میشوند.

دوره های Foundation:

دوره های Foundation در انگلستان تقریبا معادل مدرک پیش دانشگاهی در ایران میباشد که در واقع غالباً افرادی که قصد تحصیل در رشته های مهندسی ، مدیریت ، حقوق ، هنر و…. را دارند باید اول این دوره را گذرانده و سپس وارد دانشگاه های انگلستان در رشته های مذکور شوند.

همچنین نکته ای که حائز اهمیت است این است که افرادی که در دوره های Foundation تحصیل میکنند دیگر نیاز به شرکت در آزمون ورودی دانشگاههای انگلستان را ندارند و مستقیما وارد دانشگاه مورد نظر خواهند شد.

دوره Foundation  یکسال است که این کورس در اکثر کالج های انگلستان برگزار میشود.

شما متقاضیان عزیز تحصیل در مقطع دبیرستان در انگلستان در خصوص همواره می توانید با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش و شعبه مرکزی آن در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و یا با دفاتر همکار این موسسه در سراسر ایران تماس حاصل نموده و در خصوص تحصیل در مقطع دبیرستان در انگلستان به صورت تلفنی و رایگان مشاوره رایگان دیافت نمایید .

دوره های در انگلستانAlevel:

دوره های Alevel  تقریبا معادل دوره پیش دانشگاهی در ایران میباشد.

این دوره را اکثرا افرادی که قصد تحصیل در رشته های پزشکی و دندانپزشکی و داروسازی و دامپزشکی و امثالهم را دارند انتخاب میکنند.

دوره Alevel همچنین تفاوتهایی با دوره Foundation دارد ، به عنوان مثال یک سال بیشتر به طول می انجامد همچنین افرادی که برای ورود به دانشگاه این دوره را انتخاب میکنند پس از پایان این دوره باید در یک امتحان ورودی شرکت کرده و در صورتی که در این امتحان پذیرفته شوند میتوانند وارد دانشگاه های انگلستان شوند و در رشته مورد نظرشان ادامه تحصیل دهند.

از طرفی در اکثر دانشگاههای معتبر انگلستان مانند کمبریج و یا آکسفورد و….. برای تحصیل در رشته های پزشکی و امثالهم حتما فرد متقاضی باید در دوره Alevel  فارغ التحصیل شده باشد.

حال سوال اینجاست که اگر فردی در دوره های Alevel  تحصیل کرده باشند و قصد تحصیل در رشته های پزشکی و امثالهم را داشته باشد اما با توجه به اعتبار بسیار بالای این دوره نتواند در امتحان پایانی قبول شود ، برای او چه اتفاقی خواهد افتاد؟؟؟

در اینجا باید این نوید را به شما متقاضیان تحصیل در بهترین کالج های انگلستان بدهیم که امکاناتی برای شما وجود دارد که در صورت عدم قبولی در این آزمون زحمات فرد متقاضی هدر نرفته و دراین صورت تحت شرایطی میتواند وارد چهارمین دانشگاه پزشکی دنیا در شهر پراگ در جمهوری چک شود که از لحاظ اعتبار مدرک درکشور ایران نیزکاملا معتبر میباشد و از طرفی هزینه های تحصیل در دانشگاه های جمهوری چک یک سوم کشور انگلستان میباشد.

باید خاطر نشان کرد که مزیتی که کالج های انگلستان دارند این است که افرادی که از کالج های انگلستان پذیرش تحصیلی اخذ کنند میتوانند با هزینه ی اندکی از Accommodation نیز بهره مند شوند که شامل وعده های غذایی روزانه و همچنین اسکانشان میشود و عملا با این هزینه اکثر هزینه های زندگی را پوشش میدهند و در واقع هزینه ی دیگری برای دانش آموز باقی نمی ماند مگر به صلاحدید خود دانش آموز که تمایل داشته باشد خرید مازاد و یا تفریحاتی را با دوستان خود در خارج از کالج داشته باشد.

اگر بخواهیم کالج های کشور انگلستان را با کشوری مثل کانادا قیاس کنیم در می یابیم که کالج های انگلستان دقیقا رنکی مانند کالج های آمریکا را دارند با این تفاوت که کالج های آمریکا هزینه ای بسیار بیشتر از کالج های انگلستان اخذ میکنند و از طرفی امنیتی که در انگلستان برای دانش آموزان وجود دارد با آمریکا مثال زدنی نیست.

همچنین اگر بخواهیم کالج های انگلستان را با کالج های کانادا مقایسه کنیم میبینیم که هزینه های تحصیل و زندگی در انگلستان تقریباً با هزینه های تحصیل و زندگی در کانادا یکسان هستند اما رنک کالج های کانادا بسیار پایین تر از کالج های انگلستان میباشد و از طرفی کیفیت کالج های کانادا نیز با کیفیت تحصیل در کالج های انگلستان قابل مقایسه نیست . موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش در رابطه با راه های مهاجرت به انگلستان از جمله مهاجرت تحصیلی به انگلستان و اخذ ویزای تحصیلی انگلستان و شرایط تحصیل در مقطع دبیرستان در انگلستان مشاوره رایگان ارائه می نماید بنابراین شما متقاضیان عزیز تحصیل در مدارس انگلستان و در نهایت اخذ اقامت انگلستان همواره می توانید با موسسه حقوقی ملک پور در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت تماس مستقیم و به صورت تخصصی مشاوره رایگان دریافت نمایید .

 

Rating: 4
یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (27 نظرات, میانگین: 4٫81 از طریق 5)
Loading...

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

147 پاسخ
 1. ARSHAM گفته:

  سلام ببخشید من ایلتس ۷ دارم زبان فرانسه هم اصلا بلد نیستم بعد مدرک هکر مجاز یا هکر قانونی رو دارم و نفر اول ازمون سمپاد شدم ۴ بار قهرمانی فوتبال کشور رو دارم و مدال نقره ی ازمون کانگورو و مقام چهارم ازمون نجوم رو دارم و در تیزهوشان هم درس می خوانم معدلم ۱۹/۸۶ شد درس های پایینم فقط کار و فناوری و عربی بود با این شرایط در کدام کشور می تونم بورسیه یا کمک هزینه ی تحصیلی زیر ۱۸ سال رو بگیرم

  Rating: ۵
  پاسخ
 2. حامد توکلی گفته:

  سلام من ۱۶ سالمه معدل ۳ سال گذشته بالای ۱۹ بوده زبان فرانسه و انگلیسی مسلطم ولی مدرک ندارم در مدارس تیزهوشان درس میخونم، در حوزه استارتاپ ایران فعالیت فوق العاده ای داشته ام و مهارت برنامه نویسی رو هم دارم، هزینه حدودی تحصیل یکسال چقدر میشه حدودا؟ میشه در حین تحصیل کار کرد؟ ممنون

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   دوست عزیز سلام
   بابت رزومه تحصیلی و استعداد فوق العاده تون به شما تبریک میگم . چنانچه قصد تحصیل در کالج های انگلستان رو دارید شهریه تحصیل و زندگی شما از ۲۵هزار پوند در سال به بالاست . دوست عزیز کار برای افراد زیر ۱۸ سال ممنوع هست .

   پاسخ
 3. جواد قاهری گفته:

  سلام آقای ملک پور می خواستم بودم باشرایط معدل پایه هفتم وهشتم ۲۰ باشد و رتبه های استانی طرح جابر سطح زبان متوسط میشود در کالج ها درس خواند با تشکر

  Rating: ۴
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام
   بله دوست عزیز امکانپذیر هست .در نظر داشته باشید که برای تحصیل می بایست شهریه پرداخت کنید که در برخی از کالج ها با توجه به کارنامه تحصیلی شما امکان گرفتن تخفیف وجود داره .پشتوانه مالی شما چه میزان هست ؟

   پاسخ
 4. روژین گفته:

  سلام خسته نباشید . میخواستم بدونم که امکان بورسیه برای فردی که مدال طلای کشوری شیمی دارد و در مدرسه نمونه دولتی درس میخواند و در رشته های دیگه هم مدرک داره . همچنین تافل زبان و مدرک مکالمه داشته باشه با معدل بیست برای پایه یازدهم وجود دارد ؟ و در ضمن در صورت پذیرش از این دبیرستان ها برای دانشگاه مورد نظر مثلا هاروارد امتحان میده .؟ در این تایم میتونه تابعیت انگلیسی بگیره؟ امکان تماس ندارم لطفا در صورت امکان خلاصه جواب من را بدهید … خیلی متشکرم

  Rating: ۴
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام
   دوست عزیز به شما بابت رزومه تحصیلی درخشانتون تبریک میگم . در برخی از کالج های انگلستان با توجه به رزومه تون شما امکان تخفیف گرفتن رو هم دارید. در نظر داشته باشید از طریق کار کردن و پرداخت بیمه و مالیات هست که شما می توا نید اقامت دائم و سپس تابعیت را اخذ نمائید و اقامت تحصیلی برای شما آثار اقامتی نخواهد داشت

   پاسخ
 5. روژین گفته:

  سلام . خسته نباشید . یک فرد درسن ۱۶ سالگی با مدرک تافل زبان و دوره تخصصیش که مدال طلا کشوری در مسابقات شیمی داشته باشه و معدلش در مقطع دبیرستان بیست باشه و در مدرسه نمونه دولتی درس بخونه همچنین در رشته دیگه هم مدرک داشته باشه امکان بورس تحصیلی براش وجود داره؟ ممنون

  Rating: ۴
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   دوست عزیز سلام
   رزومه تحصیلی شما بسیار عالیه .به شما تبریک میگم . امکان اخذ بورسیه معمولا برای برخی رشته های مقطع کارشناسی ارشد و دکترا امکان پذیر است . ولی شما می توانید طی شرایطی تحصیلات رایگان در دانشگاههای المان و اتریش و نروژ داشته باشید

   پاسخ
 6. امنه گفته:

  سلام من ۱۵ سال دارم دارم میرم کلاس دهم نمرهای سه سال گذشته هم در حد ۱۹ بود آیا می تونم بورسیه تحصیلی دریافت کنم

  Rating: ۵
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، برای بورسیه تحصیلی باید شرایط شما با سایر متقاضیان مقایسه بشه. معمولا بنابر ظرفیت به تعددی بورس اعطا میشه. هرچه سابقه علمی و پژوهشی شما بهتر باشه شانس بالاتر هست.

   پاسخ
 7. shilan گفته:

  سلام آقای ملک پور خسته نباشید من ۱۵ سالمه و امسال دهم رو میخونم معدل کلاس نهم ۱۹٫۶۳ بوده ولی میخوام بدون بورسیه بقیه دبیرستان رو لندن بخونم تا چند ماه دیگه تافل میگیرم و توی مسابقات کیوکوشین اورآسیایی و ۷ دوره پیاپی رزم آوران مقام اول رو کسب کردم اگه بخوام برم لندن پیش دوستم و بدون بورسیه درسم و تکواندو رو ادامه بدم شرایطش چجوریه وضعیت مالیم هم خوبه

  Rating: ۴
  پاسخ
 8. Abita گفته:

  با سلام خدمت شما . من دانش اموز پایه ی دهم تجربی هستم .۱۵سال دارم . معدل سه سال راهنماییم ۲۰هستش . مدرک Ket زبان دارم . وضع مالی نسبتا خوبی داریم . میخواستم بدونم شرایط قابل ملاحظه ای برای تحصیل در دبیرستان های انگلستان را دارم؟ وامکان پذیرش من وجود داره ؟

  Rating: ۴
  پاسخ
 9. ایدا گفته:

  سلام وقت تون بخیر آقای ملک پور
  من کلاس دهم هستم و ۱۵ سالمه. راهنمایی توی مدرسه نمونه دولتی درس خوندم و معدل هر سه سالم بیست بوده. به زبان انگلیسی حدودا تسلط دارم و دو سال دیگه مدرکشو میگیرم.
  می خوام بدونم امکان بورسیه و تحصیل تو دبیرستان های انگلیس رو دارم؟
  این مدارس ظرفیت محدودی دارن؟
  اطلاعات و رزومه تحصیلیم رو چطور میتونم به مدرسه مورد نظرم بفرستم؟
  و اینکه این مراحل یعنی فرستادن رزومه و ثبت نام و… چقدر طول میکشه؟ میتونم سال تحصیلی جدید(پایه دهم)رو اونجا بخونم؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام ، برای بورسیه در مقطع دبیرستان باید خیلی شرایط خاص داشته باشید . بله میشه پایه دهم رو خوند ، معمولا سه الی پنچ ماه رو در نظر بگیرد. اگر سایت مدرسه رو چک بفرمایید معمولا یک بخش پذیرش دارند و راههای ارتباط نوشته شده

   پاسخ
 10. ابوالفضل گفته:

  سلام من مهر میرم کلاس ۱۱، مدرسه تیزهوشان درس میخونم، ۲ تا اختراع دارم، معدل سال دهمم ۱۸.۵ هست ، نوازنده کمانچه هم هستم، برنامه نویسی هم بلدم، زبانم هم در سطح ایلتس ۶ هست، یک گواهی از سوسیس دارم برای شرکت در یک کارگاه علمی که از طرف کنگره بین المللی زیست پزشکی ایران برگزار شد.در یک مسابقه حوضه گیاهان داروی هم در کشور اول شدم، پول لازم برای تحصیل در دبیرستان های انگلیس رو ندارم، ایا شرایط گرفتن بورسیه دبیرستان رو دارم ؟!

  Rating: ۴
  پاسخ
 11. F.T گفته:

  سلام
  من ۱۴ سالمه و در مدرسه نمونه دولتی تحصیل می کنم و معدل سال هفتمم ۱۹٫۷۰ و هشتمم ۱۹٫۵۰ شده سطح زبان هم کتاب connect 4 هستم آیا امکان بوسیه شدن برای دبیرستان وجود داره از نظر مالی هم میتونم ۱۵۰ یا ۲۰۰ تومان به این کار اختصاص بدم

  Rating: ۴
  پاسخ
 12. محمد گفته:

  عرض سلام خسته نباشید خدمت شما
  ببخشید من میخواستم بدونم برای پذیرش گرفتن در کالج در انگلستان به چه مدرکی و چه شرایطی نیاز داره ؟

  Rating: ۴
  پاسخ
 13. Masumeh گفته:

  سلام پسر. خواهرم اخیرا به گلاسکو رفتند و. هفده ساله است و آیا به خاطر اینکه شانزده سالش تمام شده مدرسه او را جهت تحصیل خواهد پذیرفت چون شنیدم قانون پذیرش دبیرستان تا شانزده سالگی است و. هفده ساله را قبول نمی کند. آیا حقیقت دارد
  با تشکر

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، معمولا سنین زیر ۱۸ سال می توانند برای دبیرستان اقدام کنند. با توجه به اینکه قوانین اسکاتلند برگرفته از انگلستان است برای سنین زیر ۱۷ سال و شش ماه دبیرستان مناسب است.

   پاسخ
 14. قاجار گفته:

  سلام من دانش آموز نهمی در حال تحصیل در مدرسه نمونه دولتی هستم نمره نوبت اول نهمم۲۰ و نوبت دوم هشتمم ۱۹.۸۱ و نوبت دوم هفتمم۲۰ یا ۱۹.۸۶ شده و خواهرم یازدهم تجربی در مدرسه نمونه دولتی است و برادرم هفتم است ودر حال تحصیل در بهترین مدرسه غیر دولتی است و در مرحله اول آزمون IMCپذیرفته شده شغل مادرم مامایی است و تمام مراجعین از مادرم راضی هستند پدرم َشغلی آزاد دارد به کلاس زبان رفتیم ومن به قول مدیر آموزشگاه ۳ کتاب دیگر بخوانم می توانم آیلس بگیرم ولی در این ترم آینده مرخصی گرفتم برای آزمون تیزهوشان برادرم ۴ یا ۵ ترم از من پایین تره و خواهرم در سال یازدهم کلاس زبان نرفت ولی قرار شده معلم خصوصی باهاش کار کنه حالا با این امکانات من در آغاز سال تحصیلی بعدی یعنی دهم میتوانم همراه خانواده ام در انگلستان یا کانادا بورسیه و تحصیل کنم؟؟؟؟؟
  امکانات تحصیل چگونه است ؟؟؟؟
  این راهم بگم ما در بچگیمون هم در مهد کودک از همه از لحاظ هوش واستعداد بالاتر بودیم و کار خلاقانه زیادی میکردیم و در هر مشکلی راه حلی پیدا میکردیم و مخصوصا خودم کنجکاو طرز ساخت و استفاده از وسایل اطرافم رو داشتم
  حال نظر شما درباره تحصیل و بورسیه چیست؟؟؟؟
  متشکرم
  قاجار

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، از اطلاعات کاملتون ممنونیم، همه عزیزان می تونن در کانادا و انگلستان تحصیل کنند. برای بورسیه با توجه به سن شرایط آسان نیست . لطفا با دفاتر تماس بگیرید تا کامل راهنمایی تون کنند.

   پاسخ
 15. قاجار گفته:

  سلام خسته نباشید من نهم هستم و نمره نوبت اولم ۲۰ و نوبت دومم ۱۹.۸۱ و هفتمین فکر کنم ۱۹.۸۶ یا ۲۰ بود در مدرسه نمونه دولتی درس می خوانم همین طور خواهرم هم یازدهم تجربی در مدرسه نمونه دولتی و برادرم هفتم در بهترین مدارس غیر دولتی در حال تحصیل مادرم هم در شغل مامایی مشغول به کار و پدرم هم شغل آزاد با درآمد متوسط روبه بالا مشغول به کاره آیا امکان بورسیه ی ما در انگلستان وجود دارد؟؟؟؟
  آیا میتوانیم همراه پدر و مادرم در انگلستان زندگی کنیم ؟؟؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، برای سن شما شرایط بورسیه خیلی سخت هست و باید یک توانایی خاص داشته باشید یا مدارک بین المللی خاصی داشته باشید. برای تحصیلیتون میشه اقدام کرد و بعد از تعیین وضعیت شدن میشه برای پدر و مادر هم اقدام کرد.

   پاسخ
 16. کیمیا گفته:

  سلام من پایه دهم هستم و در مدرسه نمونه دولتی درس میخونم معدل سه سال تحصیلی گذشتم ۲۰ بوده و دیپلم زبان با نمره ی ۹۵.۵ از ۱۰۰ دارم میخوام بدونم که آیا شرایط بورسیه در انگلستان رو دارم با نه

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام ، شرایطتون خیلی خوب هست. بخشی از هزینه ها رو میشه تحت عنوان اسکالرشیپ پوشش داد ولی پوشش کامل با توجه به مقطع آسان نیست. باید شرایطتون ارسال بشه و بعد خود کالج یا دبیرستان تصمیم بگیره براتون

   پاسخ
 17. فاطمه ترابی گفته:

  سلام من ۱۶ سالمه و مقطع دهم رشته ریاضی فیزیک هستم
  من در دبیرستان نمونه دولتی درس می خوانم و معدل سه سال قبلم یعنی هفتم هشتم و نهم ۲۰ بوده و در حال حاضر در زبان هم در کتاب summit1 هستم .به نظرتون من شرایط بورسیه دبیرستان های انگلستان رو دارم ؟؟؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، برای مقطع دبیرستان خیلی شرایط بورسیه ایده ال نیست و وضعیت درسی شما با سایر متقاضیا مقایسه میشه . معمولا بخشی از هزینه تحصیل شما رو بورسیه پوشش میده ، مدرک زبان دارین ؟

   پاسخ
 18. فاطمه گفته:

  با سلام و خسته نباشید. پسرم۱۶ساله هست معدل پارسالش که میشه کلاس نهم۱۹/۴۸شد اما الان رشته تجربی هست و معدل میان ترمش۱۷/۷۶شده است میخواستم بدونم میتونم در دبیرستان های انگلستان بزارمش ویا بورسیه بشه؟؟

  Rating: ۴
  پاسخ
 19. نیما گفته:

  سلام
  من ۱۵ سالمه و کلاس نهم هستم و معدلم هم ۱۹٫۹۳ اومده امکان بورسیه در کشور هایی مثل ایتالیا، آلمان، فرانسه، انگلستان گرفت در رشته پزشکی

  Rating: ۴
  پاسخ
 20. mohadese گفته:

  سلام ببخشید من ۱۵ سالمه کلاس نهم هستم
  تو دبیرستان های تیزهوشان درس می خونم و معدل پارسالم ۱۹٫۲۵ است
  زبانم مدرک fce دارم و وضعیت مالی تقریبا خوبی دارم
  میتونم برای تحصیل تو دبیرستان های کانادا اقدام کنم؟؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، برای تحصیل در مقطع دبیرستان شما باید رزومه تحصیلی مناسبی در سه سال اخیر داشته باشید. به نظر این امکان برای شما وجود دارد. شما می توانید از طریق صفحه تماس با ما به اطلاعات تماس دفاتر مختلف ملک پور دست یافته و با نزدیک ترین دفتر به محل زندگی خود ارتباط برقرار کنید.

   پاسخ
 21. سرحدی گفته:

  سلام من ۱۴ سالمه و الان هشتم هستم معدل پارسالم ۱۹/۶۴ بود و نوبت اول هشتم هم ۲۰ وضعیت مال متوسط رو به پایین
  است امکان اخذ بورسیه برای من وجود داره
  در حال حاضر کلاس زبان میرم و الان top2b هستم

  Rating: ۴
  پاسخ
  • tlu گفته:

   با سلام و احترام
   دوست عزیز شرایط شما خیلی خوبه .هم از لحاظ معدل و هم از لحاظ سطح زبان که از الان اقدام کردید چندین گام جلوتر هستید.
   امکان اخذ بورسیه برای شما پایین هست اما با این معدل بالا می تونید تخفیف بگیرید در پرداخت شهریه.برای کشورهای اروپایی مثل انگلستان و اسپانیا و جمهوری چک و … میتونید اقدام کنید همچنین کشور کانادا.
   البته انتخاب کشور به میزان شهریه ای که توانایی پرداختش رو دارید هم بستگی داره.با ورود به دانشگاهها میتونید کمک هزینه هم دریافت کنید.

   پاسخ
 22. Arian گفته:

  سلام من ۱۵ سالمه تو مدرسه تیزهوشان درس میخونم معدل سال قبلم هم ۱۹/۹۸شد دوتا دیپلم افتخار مسابقات جهانی گانگورو دارم برنامه نویسی هم بلدم زبانم هم تا خوبه و چند تا ایده عالی برای استارت اپ یا اختراع دارم آیا میتونم توی یک کشور اروپایی به صورت رایگان تحصیل کنم ؟ چون وضع مالی خوبی نداریم البته میتونم توی کشور مورد نظر در کنار درس کار هم بکنم .

  Rating: ۳
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، برای تحصیل رایگان کشورهای مانند آلمان و اتریش مناسب هستند آما یادگیری زبان آلمانی از مهمترین پارامترهای می باشد. شما می توایند با توجه به توانایی ها برای دبیرستان های انگلستان و کانادا اقدام کنید و بخشی از شهریه را تخفیف بگیرید. با توج به سن برای اجازه کار شرایط شما محدود است.

   پاسخ
 23. مهدی گفته:

  سلام من ۱۶ سالمه و امسال یازدهم رو دارم میخونم در رشته علوم تجربی. معدل سال دهمم ۱۷
  زبان انگلیسی میشه گفت متوسط هستم و عکاسی تا حدودی بلدم.
  وضع مالی متوسط
  میخواستم بدونم امکان گرفتن بورسیه رو دارم یا خیر
  لطفا راهنماییم کنید
  ضمنا تابعیت افغانستان رو دارم و دارای کارت آمایش اقامت در ایران ممنون از لطفتون.

  Rating: ۵
  پاسخ
 24. شیلا گفته:

  سلام
  دختر من ۱۷ سالشه پارسال در ایران دهم و خوند و الان به گرجستان اومدیم و در مدرسه uropeanschool همون پایه دهم رو مجدد داره می خونه از اونجایی که امکان تماس با دفتر را ندارم می خواستم بپرسم امکان انتقالش به مدارس المان و انگلیس هست؟ و مدرک MYB رو که از اینجا می گیره رو قبول دارند؟

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام ، برای تحصیل در انگلستان باید شرایط شما و ایشان به صورت کامل بررسی شود . امکان انقال بین مدارس در شرایط خاص وجود دارد اما ایشان می توانند برای مدارس کشورهای آلمان و انگلستان اقدام کنند.

   پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، معمولا مدارک سه سال آخر تحصیلی بررسی می شود و نمی توان عدد مشخصی را برای آن بیان کرد اما معدل های بالا شانس بالاتری دارند.

   پاسخ
 25. X گفته:

  سلام. من دانش آموز کلاس نهم هستم و معدل پارسالم ۲۰ بود . در مدرسه نمونه دولتی درس میخونم و وضعیت مالی هم متوسط است. زبانم هم ضعیف است. چگونه میتوانم اقدام کنم؟
  آیا میتوانم بورسیه شوم؟

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، برای بورسیه باید توانایی و شرایط بسیار خاصی داشته باشد اما امکان اقدام برای مقطع سنی شما وجود دارد و تحصیل زیر ۱۸ سال در انگلستان امکان پذیر است.

   پاسخ
 26. علیرضا گفته:

  سلام خسته نباشید
  من کلاس یازدهم تجربی هستم
  مدرک زبان ندارم
  معدل پارسالمم ۱۷ شد
  به نظر شما چ جوری میتونم تو انگلیس درس بخونم
  اصلا امکان داره ؟؟
  البته مشکل مالی هم ندارم

  پاسخ
 27. محمد حسین گفته:

  سلام من کلاس نهم هستم و معدل سال قبلم ۱۹٫۸۶بوده وضعیت مالی هم متوسط رو به بالاست فق زبانم هنوز دو سه سالی مونده تموم شه ایا شرایط تحصیل در انگلستان را دارم و اینکه ایا در انجا دوره های برای اتمام زبانم وجود داره؟

  پاسخ
 28. پریا گفته:

  سلام من کلاس دهم رشته ی تجربی هستم و تیزهوشان درس می خونم معدل سال قبلم ۲۰ هست و رشتیه تجربی هستم وضعیت مالی پدرم متوسطه ولی میلی برای فرستادن من به خارج به خاطر هزینه ها ندارن و ضریب هوشیم هم ۱۳۰ هست به نظرتون امکان پذیرفته شدنم در دبیرستان های رایگان هست؟

  پاسخ
 29. حسین گفته:

  سلام رشته ریاضی کلاس دهم ریاضی . معدل سال نهم شده ۱۹/۵۷٫وضع مالیمون زیاد خوب نیست امسال مدرک دیپلم زبان را می گیرم.آیا می تونم بورسیه آلمان یا ااتریش که به بقیه پاسخ دادین بشم

  پاسخ
 30. شایان گفته:

  سلام من ۱۶سالمه امسال رفتم یازدهم و در رشته نقشه کشی معماری تحصیل میکنم آیا میتونم در دبیرستان های انگلیس در رشته تاریخ و علوم سیاسی تحصیل کنم

  پاسخ
  • mansoor soltani گفته:

   با سلام با توجه به سن شما قطعا این امکان برای شما وجود دارد، اما شرایط دیگر شما باید به طور کامل بررسی شود. برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 31. آوا گفته:

  سلام من ۱۵سالمه و امسال قراره برم پایه نهم یکسال دیگه مدرک تافلم رو میگیرم و ب احتمال زیاد تو تیزهوشان قبول شم امکانش هست شرایط کامل بورسیه شدن برای دبیرستان رو بگید؟شانس این رو دارم که بورسیه شم؟متاسفانه مشکل مالی دارم و امکان اینکه هزینه هام از طرف خانواده تامین بشه رو ندارم اما هر امتحان و رتبه ای که لازم باشه رو میتونم با نمرات بابا پاس کنم

  پاسخ
  • mansoor soltani گفته:

   با سلام، تلاش و اعتماد به نفس بالای شما قابل ستایش است. دبیرستان های رایگان آلمان و اتریش برای شما گزینه خوبی به نظر می رسد. برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 32. میلاد گفته:

  سلام. من امسال هشتم خواهم خوند.در مدرسه تیزهوشان تحصیل میکنم.در مسابقات جهانی کانکورو دیپلم افتخار گرفتم . معدلم هم ۲۰ شد . در مسابقات خوارزمی و انشا ی فارسی و تصویر نویسی هم جز ۳نفره اول شدم . همواره مقام های زیاده دیگری نیز کسب کردم.آیا من میتوانم در انگلستان یا جا هایی که امکانات تحصیلی خوبی دارد از نهم یا اول دبیرستان درسم را آغاز کنم و محصل آنجا شوم ؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام بله می توانید انگلیس و کانادا نیز اقدام داشته باشید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 33. آوا گفته:

  سلام من ۱۴ سالمه یک سال دیگه مدرک زبانم رو میگیرم میخوام برای دبیرستان برم انگلیس گفتید که هزینه سکونت و وعده های غذایی رو میدن به غیر از اینا هزینه زندگی مهاجرت کردن چقدر میشه

  پاسخ
 34. Ar گفته:

  سلام قصد اعزام کردن پسرم رو دارم ک در رشته تجربی(دهم) با معدل بالا درس می خونه.می خواستم بدون کل هزینه های که باید پرداخت بشه چقدره ؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام در ابتدا باید رزومه کامل خود را بفرمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 35. حسن گفته:

  سلام دکتر پلک پور خسته نباشید سلطان انرژی.من ۱۷سالمه و در رشته ی انسانی درس مسخوانم با معدل۱۸ میخواستم برای تحصیل در دوره یfoundation یاalevelدر رشته مدیریت یا حسابداری بخونم برای ورود به دانشگاه های انگلیس.ایا میتونم اقدام کنم .ممنون میشم پاسخ دهید خیلی مهمه

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام بله می توانید اقدام نمایید اما باید بتوانید هزینه های تحصیل و زندگی را نیز تامین نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام بله می توانید برای مدارس اقدام داشته باشید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 36. حسین گفته:

  با سلام.
  من۱۸ سالمه و میخاهم دوره دبیرستان را در انگلیس بگذرانم. ایا امکان گذراندن دوباره دبیرستان برای من وجود دارد؟

  پاسخ
 37. ابوالقاسم گفته:

  با سلام و خسته نباشید سوال بنده این بود که ایا با دیپلم اینجا هم می توان در خارج تحصیل کرد(بدون پیش دانشگاهی)

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام در ابتدا روزمه خود را بفرمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام بله می توانید برای تحصیل اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 38. hannah گفته:

  سلام من ۱۵ سالمه دارای مدرک c انگلیسی هستم می خواستم برای ادامه تحصیل به انگلیس برم ولی هزینش خیلی زیاده می تونم بورسیه بشم؟؟؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام برای مدارس امکان اخذ بورس وجود ندارد و برای مقاطع بالاتر و برای دانشگاه می توانید بورس تحصیلی اخذ نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 39. شیرمحمدی گفته:

  سلام قصد اعزام دختر ۱۲ ساله ام برای تحصیل در انگلستان و دارم ..می خواهم از مدارس و نحوه ی پذیرش و هزینه ها مطلع بشم ممنون میشم راهنماییم کنید .

  پاسخ
 40. O گفته:

  سلام وقت بخیر من در پایه یازدهم هستم و معدل بالایی هم دارم و مدرک زبان هم میتوانم بگیرم.میخواستم بدانم میتوانم در سطح A level بورسیه دریافت کنم.

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام برای ورود به مقاطع بالاتر امکان اخذ بورس تحصیلی وجود دارد برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 41. رضا ترکاشوند گفته:

  سلام خسته نباشید
  من تقریبا از ۶ سال پیش شروع به یادگرفتن موسیقی تو آموزشگاه موسیقی کردم
  الان ۱۷ سالمه و آهنگسازی و تنظیم موسیقی رو در حد عالی انجام میدم (اساتید هم تایید میکنن)
  رهبر ارکستر و نوازنده پیانو و تار هم هستم
  میخواستم ببینم میتونم تو یکی از کالج ها یا کنسرواتوار های انگلستان ثبت نام کنم و بورس بگیرم ؟
  ممنون میشم جواب بدید

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام بله اما باید شرایط خود را با کارشناسان حقوقی بررسی نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 42. Hossein گفته:

  سلام و خسته نباشید
  من در پایه دوازدهم در رشته ریاضی مشغول به تحصیل هستم با معدل ۱۹٫۳۱در دبیرستان غیر دولتی صنعتی شریف.
  میخواستم بدونم برای تحصیل در کالج های انگلستان نیاز به بورس شدن از کالج مورد نظر رو دارم؟
  آیابرای ورود به کالج، آزمون ورودی یاتعین سطح برگذار میشه؟
  چطور باید برای تحصیل مهاجرت کرد؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام برای دریافت بورس می توانید در مقاطع بالاتر اقدام نمایید که بتوانید بورس را دریافت نمایید برای کالج به راحتی امکان دریافت بورس وجود ندارد برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 43. Mona گفته:

  سلام من امسال پايه نهمم تموم ميشه و وارد پايه دهم ميشم ايلتس ندارم و معدلم بيست تو مدرسه نمونه هم درس ميخونم براي اينكه بتونم دوره اي رو براي زبان انگليسي در انگلستان بگذرونم چه قدر بايد وقت بگذارم زبانم در حد متوسط هست و ميتونم. صحبت هم كنم

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام برای ادامه تحصیل باید بتوانید مدرک زبان خود را نیز ارائه دهید و سپس می توانید برای پذیرش و ویزا اقدام داشته باشید که برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان حقوقی مشاوره نمایید .

   پاسخ
 44. Mlo گفته:

  سلام کلاس هشتم هستم ک البته دیگه وارد نهم شدم ۱۴ سالمه و زبان هم درحد متوسطم و ۴ ترم دیگه کلاس زبانم تموم میشه و میتونم برای ایلتس شرکت کنم میخواستم بدونم امکان بورس هست شرایطش چیع؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام دوست گرامی می توانید اقدام نمایید اما در مقطع لیسانس امکان بورس بسیار پایین خواهد بود اما می توانید برای مقاطع بالاتر درخواست بورس دهید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 45. mma گفته:

  سلام. کلاس نهم هستم و ۱۵ سالمه. زبانم در حد متوسط هست و در یکی از مدارس تاپ شهر شیراز تحصیل میکنم و زبان انگلیسی در حد متوسط هستم و مکالمه انگلیسی هم تقریبا روان هستم. هزینه سالانه همراه با اسکان و خوراک و هزینه کالج و سایر هزینه ها در کل چه قدر هست و اینکه آیا بورسیه در این مقطع وجود دارد؟؟ اگر وجود دارد چه شرایطی دارد؟؟
  مرسی.

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی می توانید برای مدارس اقدام داشته باشید اما در صورتی که رزومه قوی و مدرک زبان نیز بتوانید ارائه نمایید امکان این را دارید که بتوانید بورس و یا تخفیف نیز دریافت نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 46. هدیه گفته:

  سلام
  ممکنه کمی اطلاعات در مورد شرایط بورسیه دبیرستان های اروپایی قرار بدین ؟
  من سال هشتمم . تو مدرسه تیزهوشان تحصیل می کنم و معدل سال هفتمم ۱۹.۸۴ و معدل نوبت اول هشتمم ۱۹.۹۶ عه .
  غیر از زبان انگلیسی ، فرانسوی هم تحصیل می کنم . در مورد دبیرستان بلربیز تحقیق کردم ولی بورسیه اون جا ۲۰ تا ۷۰ درصره و من ترجیحا بورسیه کامل میخوام اگه ممکنه کمی راهنماییم کنین

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی در مقاطع مانند دبیرستان به راحتی امکان اخذ بورسیه وجود ندارد اگر معدل بالا و آیلتس بالا داشته باشید می توانید تخفیف مناسب اخذ نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 47. ahmad گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید
  بنده کلاس نهم هستم و اتباع افغانی ،ایلتس ۷ دارم،معدلم ۲۰ و اینکه میخواهم در رشته ی پزشکی در انگلیس در مقطع دبیرستان تحصیل کنم
  اول اینکه میخوام بدونم هزینه ی یک سال بنده در مدارس در حد متوسط در لندن یل اطراف لندن چه قدر میباشد ؟!!
  بعد اینکه سنم ۱۵ است و ۶ ماه بعد ۱۶ ساله میشوم ایا میتوانم در لندن کار پاره وقت داشته باشم ؟!!
  و چند ساعت در هفته میتوانم کار کنم ؟!!!
  و اینکه اگر میشود ایا میتوانم بدون همراه داشتن یکی از والدین یا داشتن قیم در انجا تحصیل کنم ؟!!!

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی باید برای مدارس اقدام داشته باشید و پس از اخذ دیپلم ۱۲ ساله خود می توانید وارد دانشگاه شوید اما در صورتی می توانید کار پاره وقت انجام دهید که به سن قانونی رسیده باشید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 48. Narges گفته:

  با سلام من سه سال راهنمایی ام رو در مدرسه نمونه دولتی گذراندم معدلم هم ۱۹/۹۳ بوده ظاهرا آموزشگاه واله با کالج بلز ببر قرار داد بسته هنوز اطلاعاتی در مورد جزئیات نگفته ن طبق اطلاعاتی ک خودم ب دست آوردم شهریه این کالج ۱۷۰ میلیون تومن است حدودا ممنون می شم در مورد شرایط این کالج اطلاعاتی بدین

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی می توانید در این کالج ادامه تحصیل دهید و سپس وارد دانشگاه شوید اما برای اطلاعات از این کالج باید با کارشناسان حقوقی مشاوره نمایید برای اطلاعات کاملتر می توانید با کارشناسان mie تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 49. سروش گفته:

  سلام کرمی هستم.
  حقیقتا من یه مدتیه علاقه مند به تحصیل در اروپا شدم البته در کشورهایی که کالج های خوبی مثل کالج های انگلیس و آلمان دارند. میخواستم کل هزینه ی چند سال کالج را بدانم. چگونگی پرداخت آنها.
  شرایط بورسیه شدن را اگه امکان دارد بگذارید.

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی در ابتدا باید اطلاعات کامل خود را بفرمایید تا امکان مشاوره وجود داشته باشد برای اطلاعات کاملتر می توانید با کارشناسان mie تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز باید رزومه کامل خود را بفرمائید تا بتوان راهنمایی درستی ارائه داد که بهتر است با کارشناسان حقوقی مشاوره نمایید.

   پاسخ
 50. mie editor3 گفته:

  جواباتون واقعا عاليه ولي متاسفانه حتي يه نكته درمورد افراد زير هجده سال بدون والدين نيست چون اصلا كسي جديشون نميگيره ، تو هيچكدوم از سايتاتونم ايميل شخصي يا چيز اينجوري واسه سوالات خاص نيست ، شما گفتيد كه ميتونند رايگان اپلاي كنند براي دانشگاه ، براي دبيرستان چطور ؟

  پاسخ
 51. رکسانا گفته:

  سلام من امسال دهم تجربی هستم میخوام واسه سال دیگه یا سال دوازدهمم برم انگلستان ولی مشکل مالی دارم نمیتونم هزینه ی کامل رو بدم تا یه حدودی میتونم ولی دیگه توانمون به ۱۰۰ میلیون نمیرسه اگه میشه چندتا دبیرستان معرفی کنید که بورسیه بدن
  البته بیشتر سایت هارو هم رفتم که میگن اون مدارسی که بورسیه میدن کیفیتشون خیلی پایینه واقعا اینجوریه؟
  مدرک زبان ندارم ولی اگه لازم باشه اونم جور میکنم
  خیلی واسم مهمه که برم لطفا کمکم کنید اگه تو آلمان هم مدارس دبیرستانی رو میشناسید که بورسیه میدن معرفی کنید خواهشا

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز برای اخذ بورس تحصیلی باید شرایط آن را دارا باشید یعنی معدل بالا داشته باشید بتوانید مدرک زبان بالا ارائه نمایید تا امکان دریافت بورس را داشته باشید اما بورسی که ممکن است دریافت نمایید هزینه های تحصیل شما را به صورت کامل تامین نمی نماید و باید بتوانید هزینه های خود را تا حدودی تامین نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان دفاتر mie تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 52. mie editor3 گفته:

  با سلام و احترام از زحمات و اطلاع رساني خوب و گرم شما و اميدبخش شما بسيار سپاسگزارم. در خصوص تحصيل كودكان زير ۱۵سال در مدارس انگلستان و نحوه اقامت انان و نيز اسكان يكي از والدين همراه با فرزندشان در آنجا لطفا توضيحات بيشتري را مرقوم فرمائيد؟ براي اقدام از اين طريق چه مقدار هزينه مورد نياز است؟

  پاسخ
 53. mie editor3 گفته:

  سلام ضمن عرض تبریک سال نو پسرم سیزده ساله قصد ادامه تحصیل در مقطع دبیرستان را دارد ۱- فرایند ثبت نام در کالج انگلستان چگونه بوده ۲-هزینه تحصیل چقدره ۳-امکان همراهی والدین با فرزند وجود داره

  پاسخ
 54. mie editor3 گفته:

  با درود فراوان.آیا امکان این هست که بعد از یک سال تحصیلی که شامل هزینه برای تحصیل در مقطع دبستان میشود سال بعد رو به مدرسه معمولی بدون هزینه یا هزینه خیلی پایین تر تغییر داد یا خیر؟با تشکر.

  پاسخ
 55. امیر حسین گفته:

  سلام خواستم بدونم که فقط رشته های پزشکی میتونن اقدام کنن ا نه رشته های دیگه مثل انسانی هم از این شرایط برخوردارند

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی باید شرایط کامل خود را بفرمائید تا امکان مشاوره وجود داشته باشد برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان حقوقی مشاوره نمایید.

   پاسخ
 56. mahdi.aghdam گفته:

  با سلام.
  بنده متولد سال ۸۱ هستم .دوره بزرگسالان انگلیسی هم هستم می خواستم دبیرستان را در مدارس آلمان تحصیل نمائم.
  من چطور می توانم در آلمان از بورسیه بر خوردار باشم.

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی برای اخذ بورس تحصیلی باید وارد دانشگاه شوید تا بتوانید از بورس تحصیلی استفاده نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان حقوقی مشاوره نمایید .

   پاسخ
 57. حمید افتخاری گفته:

  سلام
  من سال دهم هستم و در رشته تجربی درس میخونم.معدل نیم سال اول نمره۱۹/۸۷ رو کسب کردم مدرک زبان هم دارم.
  دوست دارم در دبیرستان های اروپا بیشتر انگلیس درس بخونم ،اما کمی نگران هزینه ها هستم،لطفا کمی بیشتر در مورد هزینه ها بگید
  با تشکر از شما.

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز می توانید برای تحصیل کشورهای متعددی را اقدام نمایید که در حال حاضر بهترین گزینه انگلستان می باشد که می توانید برای دوره های ALEVEL یا FOUNDATION اقدام نمایید و با گذراندن این دوره ها وارد دانشگاه و رشته مورد نظر خود شوید .

   پاسخ
 58. فاطمه غلامی گفته:

  سلام من متولد۱۳۸۲ هستم و زبانم هم مدرک دوره ی بزرگسالان سفیر را دارم و قصد ادامه تحصیل در انگلستان را دارم با شرایط بورس و کمک درباره ی انتخاب رشته هایی که بورس میشوند را دارم

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   برای تحصیل در مقطع دبیرستان باید هزینه های تحصیل خود را نیز تامین نمایید و برای دریافت بورس تحصیلی می توانیدبرای ورود به دانشگاه درخواست بورس نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 59. Saba گفته:

  سلام ببخشيد من دوره ي راهنماييم رو با نمره ١٨گذروندم البته الان ترم اخر مقطع نهمم واي ترم اول رو هم ١٨شدم ميخواستم اول
  ١-تمام هزينه هايي كه براي ادامه دبيرستان بگذرونم حدودا چه قدر ميشه؟
  ٢_هنوز انتخاب رشته نكردم ولي رشته انتخابيم تجربيه ميخواستم بدونم ،ميشه اونجا انتخاب رشته كود و در alevelادامه بدم يا نه؟
  ٣_و براي زبان دقيقا چه مداركي بايد داشته باشيم يا فقط مكالمه كافيه؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   بله می توانید تحصیلات خود را در دوره ALEVEL بگذرانید و باید مدرک زبان حداقل آیلتس ۵٫۵ نیز ارائه دهید برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 60. علی گفته:

  سلام من الان کلاس یازدهم هستم; میخواستم دوره GCSE شرکت کنم و قبلا تو سایت DLD College دیدم که هزینش ۲۸۰۰۰£ در ساله در حالیکه کانادا خیلی کمتر از این هزینه تحصیل و زندگیه. میخواستم در این مورد راهنماییم کنید و اینکه میتونم برای تحصیل در کالج انگلیس از اسکالرشیپ کمک بگیرم؟ ممنون

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز هزینه تحصیل در انگلیس نسبت به کانادا بیشتر است اما برای دریافت اسکالرشیپ باید شرایط ویژه ای داشته باشید که می توانید با دفاتر mie تماس حاصل نمایید

   پاسخ
 61. ارسلان گفته:

  سلام
  اگه دروه دبیرستان رو کاملا در انگلیس بگذرونیم
  باز هم داخل ایران برای دانشگاه باید کنکور بدیم یا به دلیل مدرک انگلیسی معتبر یه جوری بورسیه میشیم؟

  پاسخ
 62. علی گفته:

  سلام،خسته نباشید،من کلاس دهم هستم و در دبیرستان تیزهوشان مرکز ۲ مشهد درس میخوانم.خواستم بدونم برای تحصیل در دوره دبیرستان در انگلیس،اگر رزومه خوبی داشته باشیم،درصد خاصی بورسیه هم میکنند؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   برای شما امکان پذیر است و می توانید برای تحصیل در انگلیس اقدام نمایید که می توانید برای راهنمایی بیشتر با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز برای مدارس امکان اخذ بورس وجود ندارد برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 63. mie editor3 گفته:

  سلام،خسته نباشيد كسي كه ١٥ سال دارددچطور ميتواند درآكادمي منچستر يونايتد تست دهد و در صورت قبولي در همان تيم و كشور بماند

  پاسخ
 64. علی گفته:

  سلام میشه راهنمایی کنید ما دقیقا چه جوری باید با شما تماس بگیریم؟شماره های شما رو میگیریم اصلا وصل نمیشه

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   به زودی خبرهای خوبی برای شما داریم . البته در حال حاضر بهترین راه تماس با ما کارت های تماس بین المللی است که در اینترنت به وفور یافت میگردد . با تشکر

   پاسخ
 65. مارال گفته:

  باسلام خدمت جناب آقای دکتر ملک پور
  بنده مارال ۴۲ ساله هستم
  اولا” از اینکه جواب سوال قبلی بنده را در خصوص تحصیل در اتریش دادید بینهایت از شما سپاسگزارم.البته با توجه به شرایط سنی خودم بهتر دیدم برای تحصیل و زندگی پسرم در انگلیس اقدام کنم.
  سرور گرامی, پسرم (کوچیک شما) ۱۵ ساله و نهم میخونه. به نظرتون میتونم:
  ۱_ ویزای تحصیلی انگلیس برای پسرم در مقطع دهم و همچنین برای خودم ویزای همراه یا هر ویزای دیگری که شما پیشنهاد می کنید بگیرم و به همراه پسرم به انگلیس برم ؟ (این موضوع که خودم حتما” باهاش برم خیلی برام مهمه حتی یکروز فاصله بدلیل بعضی مسائل که نمیتونم اینجا مطرح کنم مشکل ساز میشه )
  وبعدا” از همین طریق بتونم برای خودم و پسرم اقامت دائم بگیرم؟
  ۲_برای من هم بعنوان همراه امکان آموزش رایگان زبان انگلیسی هست؟
  ۳_ هزینه ی تحصیل پسرم چقدر خواهد بود؟
  ۴_ آیا اصلا” بدون داشتن مدرک زبان پسرم پذیرش میشه؟
  ۵_ دقیقا”پسرم برای پذیرش چه مدارک و یا شرایطی لازم داره؟
  ۶_ خودم بعنوان همراه اجازه کار خواهم داشت؟
  جناب دکتر ملک پور
  خواهش میکنم با توجه به شرایطم شما اگر پیشنهاد بهتری برای رفتن به اروپا و گرفتن اقامت یکی از کشورهای اروپایی( ترجیحا” انگلیسی زبان) با توجه به شرایط مالی بنده برای پیشرفت پسرم دارید , بفرمایید تا بتونم بهتر تصمیم بگیرم. ضمنا” چجوری میتونم با شما مستقیم تماس بگیرم ومشاوره بگیرم.چون شماره ی دفتر وین شما رو نمیتونم بگیرم.
  مجددا” از بذل توجه و لطف شما بی نهایت ممنونم.
  مارال

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   با سلام
   ممکن است برای دریافت پذیرش برای فرزند شما به دلیل نداشتن مدرک زبان اندکی مشکل یا غیر ممکن باشد زیرا مدارک فقط به زبان انگلیسی هستند و ممکن است به مدرک نیاز داشته باشند . در صورت امکان با دفتر مرکزی تماس حاصل نمایید زیرا در صورت تماس میتوانیم تمامی پاسخ های شما را به صورت رایگان ارائه نماییم . با تشکر

   پاسخ
 66. آرام گفته:

  سلام من برای سال یازدهمم می خوام توی دوره ی aleveتحصیل کنم اما نمی دونم جطوری باید اقدام کنم..هزینه هاش چقدره چه شرایطی برای دانش آموز می خوان میشه کمکم کنید

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   از طرح سوال حقوقی شما دوست عزیز خیلی سپاس گزاریم لطف فرمودید و ما را قابل دانستید پاسخ سوال شما به سه طریق ممکن است منتشر گردد
   ۱-از طریق کانال تلگرام و به صورت فایل صوتی
   ۲-در بخش فایل صوتی وبسایت ما
   ۳-از طریق متن نوشتاری و در همین جا

   باز هم از اینکه ما را برای مشاوره انتخاب نموده اید سپاس گزاریم

   پاسخ
 67. محمد گفته:

  سلام من پایه نهم رو در مدرسه تیزهوشان تموم کردم الان برای ورود به دوره GCSE باید از کجا اقدام کنم ؟ سطح درسیم خوبه و از نظر پرداخت هم مشکلی ندارم لطفا راهنمایی کنین

  پاسخ
 68. پريا گفته:

  سلام من دهم را تمام كردم و قصد دارم دندانپزشكي ويا پزشكي را در آنجا بگذرانم هزينه هم مشكلي نيست فقط ميشه راهنمايي كنيد چه كار بايد بكنم؟

  پاسخ
 69. آرمان گفته:

  سلام ببخشید من الان دهم رو تموم کردم و میخوام بدونم اگه دبیروستان رو تو انگلیس بگذرونم برای رشته خلبانی میتونم در انگلیس ادامه بدم یا باید به کشورای دیگه برم؟ در کل اگه میشع درمورد رشته خلبانی راهنمایی کنین

  پاسخ
 70. محمد علیزاده گفته:

  ببخشید من دهم را تموم کردم وحالا میخوام در دوره Alevel در انگلستان تحصیل کنم چه کار هایی راباید انجام دهم

  پاسخ
 71. محد کوهستانی گفته:

  سلام.قصد اعزام پسر ۱۵ ساله خودم رو که در رشته تربیت بدنی(کلاس دهم)درس میخونه رو به یکی از کشورهای اروپای غربی رو دارم که هم تحصیل وبتونه فوتبالش رو هم ادامه بده.لطفا چگونگی و هزینه ها و ترجیحا کم هزینه تر ین رو بیان بفرمایید.ممنون

  پاسخ