تحصیل در هلند و بررسی آن

 • تحصیل در هلند و مقدمه ای بر آن
 • تحصیل در هلند و معرفی هلند به عنوان یک مقصد برای تحصیل
 • تحصیل در هلند و هزینه های تحصیل در هلند
 • تحصیل در هلند در مقطع کارشناسی
 • تحصیل در هلند در مقطع کارشناسی ارشد
 • تحصیل در هلند در سطح آموزش عالی
 • تحصیل در هلند و مدرک زبان موردنیاز برای ویزای تحصیلی هلند
 • تحصیل در هلند و بورسیه تحصیلی در هلند

شما می توانید از طریق فرم ارزیابی شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

تحصیل در هلند و مقدمه ای بر آن

تحصيل در هلند به عنوان یکی از راه های مهاجرت به هلند امکان پذیر می باشد. با ما همراه باشید تا با هم از راه های تحصيل در هلند از دیدگاه یک وکیل مهاجرت مطلع شویم. سوالاتی که شما از ما پرسیده اید در یکی از بخش های زیر بوده است.

یکی از روش های تحصيل در بهترین دانشگاه هاي اروپا، فرصت مناسبي است که با تحصیل در هلند برای شما فراهم می شود. كشور هلند هر ساله میزبان دانشجویان و دانش آموزان بین المللی بسياري است. مهاجرت تحصيلي به هلند و تحصيل در هلند مي تواند فرصت مناسبي را براي متقاضيان ادامه تحصیل در خارج از کشور و كشور اروپايي ايجاد كند تا از امكانات و شرايط زندگي و تحصيل ايده آل در سطح بالا برخوردار باشند. شرايط اخذ پذيرش تحصيلي هلند و همچنين تحصيل در دانشگاه های هلند و اخذ اقامت تحصیلی هلند مستلزم آگاهي از قوانين و شرايط پيش روي افراد متقاضي تحصيل در هلند  مي باشد. در اين رابطه پيشنهاد مي شود با مشاورين برتر و کارشناسان متخصص موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش تماس حاصل کرده و از نکات کاربردی تحصیل در هلند آگاه شوید.

یکی از مسایلی که همواره ذهن بسیاری از هموطنان ما را به خود مشغول کرده و آرزوی بسیاری از نوجوانان و جوانان هموطن ما می باشد تحصیل در کشورهای دیگر از جمله تحصیل در اروپا و مهاجرت از طریق تحصیل می باشد که همواره بخش عظیمی از تماس ها و ایمیل هایی که به موسسه ما ارسال می شود را به خود اختصاص می دهد لذا بر ان شدیم تا به طور اختصاصی به شرح و تفصیل تحصیل در هلند بپردازیم . با توجه به اینکه تحصیل در کشور هلند همواره  یکی از گزینه های پرطرفدار و مورد درخواست دوستان بوده بنابراین برای بیشتر شدن اطلاعات شما دوستان عزیز موضوع این مقاله را به تحصیل در هلند اختصاص دادیم بنابراین از علاقمندان به این موضوع تقاضا داریم ما را تا پایان این مقاله همراهی بفرمایید امید است که بتوانیم بخشی از سوالات اصلی شما را در این مقاله پاسخ دهیم.

اگر میل به مهاجرت به هلند و تحصیل در هلند را دارید به  موسسه مشاوره ای ام آی ای با همکاری موسسه حقوقی ملک پور با کادری متشکل از وکلا و مشاورین حقوق بین الملل آماده ارائه مشاوره رایگان به شما عزیزان در خصوص تحصیل در هلند می باشد.

تحصیل در هلند و سوالات مطرح شده در این باب

 • شرایط تحصيل در هلند چگونه است ؟

 • قوانین تحصيل در هلند به چه صورت می باشد ؟

 • هزینه های تحصيل در هلند چگونه است ؟

 • چه کسانی می توانند تحصيل در هلند داشته باشند ؟

 • برای مهاجرت تحصیلی به هلند و اخذ ویزای تحصیلی هلند از چه کسی می توان کمک گرفت ؟

 • اخذ پذیرش تحصیلی هلند از دانشگاه های هلند به چه صورت می باشد ؟

تحصیل در هلند و معرفی هلند به عنوان یک مقصد برای تحصیل

در خصوص تحصيل در هلند اینگونه می توان بیان نمود که هلند کشوری است کوچک و بسیار زیبا با شانزده و نیم میلیون نفر جمعیت که پایتخت این کشور زیبا که به سرزمین گلها مشهور می باشد شهر آمستردام است. کشور هلند از شرق با المان همسایه است  و از جنوب با بلژیک و از سمت غرب نیز از طریق دریا با بریتانیا در ارتباط می باشد. مردم این کشور به زبان هلندی گویش می کنند که این زبان شاخه ای از زبان های ژرمنی است وشباهت زیادی به المانی دارد.

 • چرا بسیاری ازدانشجویان بدنبال تحصیل در هلند می باشند؟
 • چرا سیل عظیمی از مردم هلند را برای زندگی انتخاب می کنند؟
 • ایا با مهاجرت به هلند از طریق تحصیل امتیازاتی را خواهید داشت که دیگران از آن بی بهره هستند؟

درادامه به پاسخ این سوالات می پردازیم.

تحصیل در هلند و هزینه های تحصیل در هلند

در خصوص تحصيل در هلند  می توان بیان نمود که از انجا که کشور هلند موقعیت اقتصادی بسیار خوبی را دارد و از نظر صنعت بسیار قوی می باشد و همچنین امکانات خوبی را برای اقامت مهیا کرده از این رو شما امکان این را دارید که با شرایطی بسیار عالی وهزینه ای نسبتا مناسب به تحصیل در هلند بپردازید. از انجا که یکی از راه های اقامت شما دراین کشور از طریق تحصیل می باشد و با توجه به اینکه  هزینه زندگی و تحصیل در هلند در مقایسه با کشورهایی چون امریکا و انگلیس  کمتراست پس می تواند گزینه مناسبی باشد.

دانشگاههای هلند در رشته های فنی مهندسی و علوم پایه شهره هستند و با توجه به اینکه محدودیت سنی برای تحصیل در دانشگاه ندارند می توانید تنها با ارئه مدرک زبان و صرف هزینه ای در حدود ۱۰۰۰۰ تا ۱۵۰۰۰ یورو در سال به تحصيل در هلند  بپردازید. هزینه زندگی دانشجویی که بسته به نوع زندگی متغیر می باشد به طور نسبی ۱۰۰۰۰ یورو در سال  می باشد که شامل هزینه مسکن، بیمه، مواد غذایی، لباس، حمل ونقل است که چیزی بالغ بر ۸۰۰  تا ۱۱۰۰ یورو در ماه است که تقریبا یک سوم از این مبلغ برای مسکن می باشد.

دانشجویان معمولا حین تحصیل در هلند اجازه اشتغال به کار را بصورت پارت وقت و ۲۰ ساعت در هفته را دارند که در ازای هر ساعت کار دانشجویی مبلغ ۷ تا ۱۰ یورو بعنوان دستمزد دریافت خواهند کرد. هلند معمولا به فارغ التحصیلان دانشجو اجازه می دهد مدتی در این کشور بمانند و به جستجوی کار بپردازند، در صورتیکه مشغول به کار شوید می توانید در این کشور بمانید و بعد از ۳ تا ۵ سال اشتغال به کار و پرداخت مالیات به دولت درخواست اقامت دائم هلند کنید.

فایل های صوتی و تصویری موسسه ملک پور در مورد تحصیل در هلند

استاد ملک پور (فارغ التحصیل حقوق ,عضو کانون وکلای دادگستری و مشاوران حقوقی ایران و دانشجوی دکترای حقوق در دانشگاه ملی وین اتریش ) در باب تحصیل در هلند ویدیو کوتاهی را تهیه کرده است که تمامی اطلاعات اصلی و مهم را به طور کامل در اختیار شما قرار می دهد، ضمنا فایل فشرده صوتی همین ویدیوها  نیز با دقت زیاد به همین موضوع می پردازد، این فایلها برای مدتی کوتاه مجانی در اختیار شماست و می توانید هم اکنون آنها را دانلود نموده و ذخیره نمایید.

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد شرایط تحصیل در هلند

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد تحصیل دکترا در هلند

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد تحصیل دندانپزشکی در هلند

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد تحصیل در هلند و هزینه های آن

تحصیل در هلند در مقطع کارشناسی

شما می توانید مدرک لیسانس را در یک دانشگاه تحقیقاتی یا دانشگاه علوم کاربردی دریافت کنید. گزینه های زیادی برای پیدا کردن برنامه ای که برای شما مناسب است، وجود دارد. از انجا که میزان درامد نسبت به هزینه ها بالا می باشد بسیاری از دانشجویان بعد از فارغ التحصیل شدن مایل به کار وزندگی در این کشور می باشند.

تحصیل در هلند در مقطع کارشناسی و در دانشگاه های علوم کاربردی

در تحصیل در مقطع لیسانس در هلند در دانشگاه های علوم کاربردی شما می توانید در برنامه های کارشناسی در طیف وسیعی از رشته ها نظیر اقتصاد، بهداشت، هنرهای زیبا، کشاورزی و دیگر رشته ها ثبت نام کنید. در هر رشته، انواع زیادی از برنامه ها وجود دارد که می تواند از نظر محتوا از یک موسسه به موسسه دیگر متفاوت باشد. تحصیل در هلند در مقطع لیسانس و در دانشگاه های علوم کاربردی که دارای محتوای آموزشی آزادتر هستند به نتایج بهتری ختم می شود. اکثر این برنامه ها به صورت دوبخشی کار و تحصیل می باشد و بیشتر برنامه های کارشناسی در سال اول تشکیل می شود (پروپرتروز)، و پس از آن فاز اصلی سه ساله است.

تمرکز این برنامه ها برروی این موضوع است که مهارت شما در یک رشته موضوع خاص افزایش دهند. این بدان معنی است که شما متقاضی تحصيل در هلند می توانید از طریق کارآموزی، مهارت های عملی و کارآمد، علاوه بر آموزش در کلاس، از کار بر روی پروژه ها و تکالیف گروهی، بهره مند شوید. پس از اخذ مدرک لیسانس یا برای کار یا فوق لیسانس خود اقدام کنید.

برای پیدا کردن برنامه های تحصیل در مقطع کارشناسی در هلند، به Studyfinder بروید. برای درک اینکه آیا واجد شرایط برای یک برنامه هستید، شرایط مورد نیاز را بررسی کنید.

تحصیل در هلند در مقطع لیسانس و در دانشگاه های تحقیقاتی

در دانشگاه های تحقیقاتی می توانید در برنامه های کارشناسی در رشته های مختلف از قبیل اقتصاد، علوم رفتاری و اجتماعی، زبان و فرهنگ، مهندسی و فن آوری، علوم طبیعی، حقوق و علوم پزشکی ثبت نام کنید. شما همچنین می توانید یک برنامه بین رشته ای در هنرهای لیبرال را انتخاب کنید: این برنامه ها توسط چندین کالج دانشگاهی در سراسر کشور ارائه می شود.

هدف از تحصیل در هلند در دانشگاه های تحقیقاتی این است که شما را برای تحصیلات بیشتر و همچنین استخدام آماده کرده و مهارت های علمی مرتبط با یک برنامه دانشگاهی سنتی و دانشگاهی را آموزش ببینید.

همچنین در خصوص تحصيل در هلند شایان ذکر است که محتوا ارائه شده با توجه به دانشگاه متفاوت است. در برخی از موسسات، شما باید موضوع اصلی و جزئی را تکمیل کنید. تقریبا در تمام برنامه های کارشناسی شما باید یک دوره روش تحقیق و یک پایان کارشناسی انجام دهید.

شما عزیزان اگر قصد تحصيل در هلند داشته باشید و می خواهید با مهاجرت تحصیلی به هلند و مراحل اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه های هلند و اخذ ویزای تحصیلی هلند و شرایط تحصيل در هلند آشنا شوید و می خواهید بدانید که هزینه های تحصيل در هلند  به چه صورت است همواره می توانید با موسسه حقوقي ملكپور به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و یا با تمامی دفاتر همکار این موسسه در سراسر ایران ارتباط برقرار کرده و در خصوص چگونگی تحصيل در هلند مشاوره رایگان اخذ نمایید .

تحصیل در هلند در مقطع کارشناسی ارشد

هدف اصلی برنامه های تحصیل در هلند در مقطع کارشناسی ارشد که توسط دانشگاه های علوم کاربردی ارائه می شود، افزایش دانش و تخصص حرفه است. تمرکز بر بهبود مهارت های حرفه ای خود، مهارت های بالینی و تحلیلی و آماده شدن برای موقعیت های مدیریتی و رهبری در یک حوزه خاص است. برخی از برنامه های تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در هلند تمام وقت هستند، اما اکثریت به طور نیمه وقت کار می کنند، زیرا شما معمولا نیاز دارید که در حرفه خاصی کار کنید. این مزیت به شما این امکان را می دهد تا تئوری کلاس درس را به کار روزانه اعمال کنید و در طرف مقابل تجربه کاری را در محیط آکادمیک به اشتراک بگذارید.

در بسیاری از برنامه ها شما همچنین باید نوعی تحقیق کاربردی را انجام دهید، بر اساس تجربه عملی که در کار شما کسب کرده اید. هدف اصلی برنامه های تحصیل در هلند در مقطع کارشناسی ارشد تحقیقاتی این است که مهارت های لازم و تحلیلی خود را در سطح تحصیلات تکمیلی به شما ارائه دهد تا بتوانید تحقیق مستقل را در زمینه خاص یا در زمینه چند رشته ای انجام دهید

انواع برنامه های تحصیل در هلند در مقطع کارشناسی ارشد برای انتخاب وجود دارد
 • استاد علمی ارائه آموزش های پیشرفته در آماده سازی برای اشتغال؛
 • استاد تحقیقاتی که در آن شما در تحقیق علمی شرکت می کنید؛
 • برنامه های کارشناسی ارشد تربیت معلم، که شما را در تمام سطوح آموزش متوسطه آماده می کند.
مدت زمان تحصیل در هلند در مقطع کارشناسی ارشد

برنامه های تحصیل در هلند در مقطع کارشناسی ارشد حداقل یک سال (۶۰ اعتبار) است، اما بسیاری از آنها طولانی تر از ۱٫۵ تا ۴ سال (۹۰-۲۴۰ اعتبار) هستند. برای پیدا کردن برنامه های کارشناسی ارشد، به Studyfinder بروید.

حداقل دوره برنامه تحصیل در هلند در مقطع کارشناسی ارشد یک سال است (۶۰ واحد)، اما کارشناسی ارشد و کارشناسی ارشد و برنامه های مهندسی، ریاضیات، علوم طبیعی و کشاورزی دو سال طول می کشد (۱۲۰ واحد).

برنامه های حرفه ای پیشرفته در علوم پزشکی مانند پزشکی، دندانپزشکی، داروهای دامپزشکی و داروخانه در مجموع سه سال (۱۸۰ عدد) مطالعه است.

تحصیل در هلند در سطح آموزش عالی

تحصیل در هلند در سطح آموزش عالی، یک نظام آموزشی دوتایی است که از درجه های پژوهش محور به نام Wetenschappelijk Onderwijs) WO) و  Hoger Beroepsonderwijs) HBO) است که درجه های حرفه ای را برای دانش آموزانی که علاقه مند به رشته های حرفه ای هستند که عمدتا شامل تحقیق نیستند، ارائه می کند. این برنامه های WO است که اجازه می دهد دانش آموزان برای کسب مدرک کارشناسی ارشد در هلند ، با گزینه ای برای انجام تحقیق در مورد چندین رشته: جامعه شناسی، زبان شناسی، بهداشت و علوم پزشکی، زیست شناسی، کشاورزی، مهندسی و انسان شناسی اقدام کنند.

بسیاری از دوره های تحصیل در هلند در سطح آموزش عالی به زبان انگلیسی ارائه می شود. دانشگاه آمستردام دارای بیش از ۱۳۰ برنامه کارشناسی ارشد در زبان انگلیسی است و در دانشگاه لیدن نیز این امکان وجود دارد. دلیل استفاده از زبان انگلیسی در بعضی از مقاطع در هنگام تحصیل در هلند تعهد بین المللی شدن می باشد که باعث ایجاد جامعه چند فرهنگی شده و آگاهی مردم را افزایش می دهد.

دانشگاه های هلند در طول تاریخ در عرصه نوآوری و اختراع نقش کلیدی ایفا کرده اند و بین المللی بودن یک ویژگی قدیمی از آموزش عالی هلند است. همه اینها باعث می شود تا  تحصیل در هلند در مقطع دکترا  انتخاب خوبی برای دانش آموزانی باشد که می خواهند به یک فرهنگ غنی و دارای نوآوری دست یابند. این که آیا می خواهید اقتصاد را در یک مرکز مالی جهانی مطالعه کنید یا متخصص در مهندسی آب یا علوم کشاورزی در کشوری باشید که به کشور گل ها معروف است یا تحقیقات هنری و خلاقانه در سرزمین رامبراند و ون گوگ را تجربه کنید وابسته به این موضوع است که تحصیل در هلند در مقطع دکترا را انتخاب کنید.

تحصیل در مقطع دکترا در هلند

تحصیلات عالی در هلند در بسیاری از موسسات این کشور قابل انجام است. رایج ترین دانشگاه های تحقیقاتی، دانشگاه های علوم کاربردی و موسسات آموزش بین المللی هستند.  این ارائه دهندگان آموزش عالی هلند برنامه های با کیفیت بالا را ارائه می دهند. در نظر داشته باشید که برخی نقاط قوت علمی آنها نیز کمی متفاوت هستند. برخي از موسسات نسبت به آموزش حرفه اي بيشتر متمركز شده اند و تاكيد كمتري بر برنامه هاي تحقيقاتي در حال انجام دارند.

به عنوان یک دانشجوی دکترا در هلند ، احتمالا به یک کار تحقیقاتی خواهید پرداخت و تحت نظارت سوپروایز متخصص و با امکانات پیشرفته مطالعات خود را انجام خواهید داد. موسسات آموزش بین المللی بر روی پروژه های همکاری و مشارکت های علمی تمرکز دارند که متخصصین مختلف را در اختیار دارند. دانشگاه های علوم کاربردی درجه دکتری را نمی پذیرند؛ آنها در عوض بر روی طیف وسیعی از موضوعات لیسانس و همچنین کارشناسی ارشد تمرکز عمیقی دارند.

تحصیل در هلند برای دریافت PhD

تحصیل در مقطع PhD  در هلند و دانشکده هلندی به طور مستقیم تحت نظارت دانشگاه های دیگر هلند (سازمان اعتباربخشی فلاندی یا NVAO) مجاز نیست. در عوض، دانشگاه ها مسئول کیفیت و محتوای فرایندهای آموزش دکترای خود هستند، هرچند NVAO همچنان نقش مهمی را در نظارت بر کیفیت موسسات ارائه شده دکترای هلند ایفا می کند.

همانند سایر سیستم های آموزشی، دکتر در هلند متمرکز بر پژوهش است. ثبت نام به عنوان دانشجوی دکترا در هلند حداقل ۴ سال طول می کشد که طی آن شما یک رشته تحقیق پیشرفته را ارائه می کنید که به دانش اصلی در زمینه خود کمک می کند. تحصیل در مقطع phD  در هلند توسط دانشگاه های تحقیقاتی ارائه می شوند. دانشکده های تحصیلات تکمیلی با دانشگاه های شخصی ارتباط دارند، در حالیکه دانشکده های تحقیقاتی اغلب با امکانات فراوان و نیروی متخصص در پروژه های فراوانی مشارکت دارند.

در برخی موارد دانشگاه همچنین با شرکای خارجی، از جمله سازمان های پژوهشی خصوصی، کسب و کار و صنعت همکاری می کند.این موضوع اجازه می دهد که تحصیل در هلند در مقطع دکترا با پیشرفت چشمگیری همراه شود. اگرچه مدرک دکتری همیشه توسط دانشگاه تحقیقاتی اعطا می شود، شما ممکن است این فرصت را داشته باشید که در خارج از کشور مستقر شوید و با استفاده از نتایج تحقیق خود مشغول به کار شوید.

تحصیل در هلند و مدرک زبان موردنیاز برای ویزای تحصیلی هلند

دانشجویان در هلند این امکان را دارند که به زبان انگلیسی تحصیل کنند. برای تحصیل در مقطع لیسانس داشتن حداقل مدرک ایلتس ۵ و گذراندن دوره فاندیشن الزامی است. تحصیل در هلند در مقطع کارشناسی ۳ تا ۴ سال می باشد. داشتن مدرک دیپلم متوسطه ۱۱ ساله برای ورود به دانشگاههای این کشور یا دیپلم ۱۲ ساله از شرایط اساسی برای تحصیل در هلند در مقطع کارشناسی می باشد.

تحصیل در هلند در مقطع کارشناسی ارشد  بین ۱ تا ۲ سال است و برای کسانی که به قصد ادامه تحصیل در هلند در مقطع فوق لیسانس به این کشور می روند داشتن مدرک ایلتس ۳۰/۶ وگذراندن دوره پری مستر الزامی می باشد

تحصیل در هلند به دو زبان انگلیسی و المانی مهیاست کسانیکه متقاضی تحصیل در هلند به زبان المانی هستند باید مدرک زبان  المانی را قبل از ورود به دانشگاه  ارایه دهند.

برای تحصیل در مقطع دکتری در کشور هلند علاوه بر ارایه مدرک زبان به رزومه تحصیلی قوی ازجمله داشتن مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد از دانشگاههای معتبر و داشتن مقالات نیز نیاز دارید، ضمن اینکه دانشجویان دکتری در زمان تحصیل می توانند بعنوان استادیار انتخاب شوند یا با انجام کارهای پژوهشی در حین تحصیل در هلند حقوق دریافت کنند. دکترا در هلند بین ۳ تا ۵ سال زمان می برد.

تحصیل در هلند و بورسیه تحصیلی در هلند

امکان اخذ بورسیه هنگام تحصیل در هلند در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد بسیار پایین می باشد مگر با داشتن رزومه قوی و دارا بودن حداقل دو مقاله ISI. اما در مقطع دکترا در هلند و اخذ بورس تحصیلی از هلند راحت تر است که شرایط ان بسته به دانشگاههای مختلف متفاوت است ضمن اینکه دوره های دکتری در اغلب کشور های دنیا از جمله هلند شغل به حساب می اید و با اخذ بورسیه تحصیلی در دوره دکترا در هلند می توانید به طور رایگان به تحصیل پرداخته و چه بسا حقوق دریافت نمایید.

مقالات مرتبط با تحصیل در هلند

هزینه های تحصیل در هلند
تحصیل پزشکی در هلند
مدارک موردنیاز برای پذیریش تحصیلی در هلند
کار ضمن تحصیل در هلند
سخن پایانی در مورد تحصیل در هلند

در صورتي كه تمايل به تحصیل در هلند را دارید، ما در تمام این مسیر همراه شما خواهیم بود، با توجه به شرایط استثنایی که در این کشور وجود دارد. ما در هنگام اپلای، ویزا و بعد از تحصیل در کنار شما خواهیم بود. بعد از اتمام تحصیل در هلند یکسال وقت به شما داده می شود که به دنبال کار بگردید، در صورت اقدام برای پذیرش با موسسه ملک پور ما شما را رایگان در امر یافتن شغل یاری خواهیم کرد و گزینه ای بسیار استثنایی که در باب تحصیل در هلند وجود دارد این است که شما می توانید فرزندان و همسر خود را نیز به همراه داشته باشید. در خصوص قوائد و شرايط اخذ پذيرش و تحصيل در هلند و در صورتي كه نياز به اطلاعات كامل تر و تخصصي نياز داريد مي توانيد با مشاورين برتر موسسه حقوقي ملك پور همکار موسسه ملک پور تماس حاصل کرده و بهترین مشاوره ها را به صورت تلفنی و کاملا رایگان دریافت کنید. در نهایت از تمام عزیزانی که تا پایان مقاله تحصیل در هلند همراه ما بودند نهایت تشکر را داریم.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 پاسخ
 1. مریم بهروزی گفته:

  سلام.من دانشجوی کاردانی مدیریت پیش دبستانی هستم.میخواستم بدونم میتونم برا ادامه تحصیل به هلند برم.تکلیف همسرم و ۲ فرزندم چیست؟
  آیا امکان داره از همون ابتدای تحصیل خودم در هلند همراه من باشن
  و هزینه تحصیل فرزندانم چقدر میشود؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام
   دوست عزیز در کشور هلند همراهان با ۴تا ۶ ماه تاخیر به شما ملحق می شوند.در نظر داشته باشید برای اخذ پذیرش تحصیلی سن شما مهم هست.چند ساله هستید؟

   پاسخ
 2. فائزه گفته:

  سلام وقت بخير
  من ليسانس معماري دانشگاه ازاد مشهد رو دارم و معدلم ١٨ هستش ميخواستم بدونم كدوم كشور اروپايي خوبه براي ادامه تحصيل؟ و رشته خودمو ادامه بدم يا عوض كنم بهتره؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، کشورهای هلند و دانمارک برای رشته های بیزینس خوب هستند. میشه رشته های مرتبط با مدیریت در این کشورها اقدام کرد. برای رشته معماری کانادا گزینه مناسبی هست که نیاز به معادلسازی مدارک داره .

   پاسخ
 3. کامیار گفته:

  سلام
  من می خواستم برای دوره های PDEng در هلند اقدام کنم. از نظر معافیت تحصیلی مشکلی ندارم؟ مثل دوره های دکتری معافیت داده میشه؟

  Rating: ۴
  پاسخ
 4. فاطمه گفته:

  سلام من دانشجو کشاورزی دانشگاه شیراز هستم دوست دارم برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد پذیرش بورس بگیرم از یک دانشگاه خارج از کشور باید چیکار کنم؟

  Rating: ۴
  پاسخ
 5. مریم شایان گفته:

  سلام.اقای دکتر من سال ۷۳ از رشته داروسازی فارغ التحصیل شده و تا کنون اشتغال به کار داشته ام و ترجیح میدم یک دوره حرفه ای و یا حتی لیسانس علوم رفتاری در هلند بگذرونم .و پسرم هم برای ادامه تحصیلات به هلند ببرم.

  پاسخ
 6. مسعود گفته:

  سلام دکتر ملک پور عزیز خسته نباشید خواستم بپرسم شرایط تحصیل پزشکی در هلند چطوره و وضعیت زندگی پزشکان در هلند به چه صورته(منظورم درامد و ساعت کاریه)

  پاسخ
  • mansoor soltani گفته:

   با سلام و عرض ادب، به زودی مطالب جامعی در این باب برروی وب سایت های ملک پور منتشر خواهد شد. لطفا برای دریافت اطلاعات کاملتر با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس جاصل فرمایید و یا از طریق صفحه مشاوره مهاجرتی رایگان اطلاعات تماس خود را وارد کنید تا مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

   پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   از طرح سوال حقوقی شما دوست عزیز خیلی سپاس گزاریم لطف فرمودید و ما را قابل دانستید پاسخ سوال شما به سه طریق ممکن است منتشر گردد
   ۱-از طریق کانال تلگرام و به صورت فایل صوتی
   ۲-در بخش فایل صوتی وبسایت ما
   ۳-از طریق متن نوشتاری و در همین جا

   باز هم از اینکه ما را برای مشاوره انتخاب نموده اید سپاس گزاریم

   پاسخ
 7. Sajede amini گفته:

  با سلام وخسته نباشید
  من دانشجوی کارشناسی میکروبیولوژی هستم تو سایت context یک مقاله در رابطه با تحصیل رایگان در مقطع دکترا به زبان انگلیسی ارائه شده و در اون ذکر شده که با ایلتس ۶ امکان رفتن به هلند هست یا اینکه مقاله ای اس ای داشته باشیم میخواستم بدونم که صحت داره یا نه خیلی خیلی متشکرم بابت زحماتتون

  پاسخ
 8. Mahshad گفته:

  سلام روز بخیر من فوق دیپلم مربی کودک و فوق لیسانس روانشناسی بالینی از دانشگاه آزاد نجف اباد دارم.میخوام برای دکتری رشته خودم برای هلند اقدام کنم.امکان پذیرش من وجود داره و ایا فاند به من تعلق میگیرد؟

  پاسخ
 9. حمیده ابراهیمی گفته:

  با سلام و خسته نباشید من دانشجوی فوق لیسانس پرستاری از دانشگاه شهید بهشتی می باشم و برای پایانامم با استاد از هلند که کرسی دانشگاه کیت هلند رو داره و مقالات معتبر زیادی رو نوشته آشنا شدم ایشون خیلی زیاد منو تو پایانامم همکاری کردند میخواستم بدونم درخواست ایشون از دانشگاه میتونه برای اخذ بورسیه به من کمک بکنه.
  در غیر اینصورت من با فوق لیسانس پرستاری چطور میتونم تو هلند کار بکنم چون برای زبان توآزمون تافل ثبت نام کردم نمره آزمون تافل میتونه به من کمک بکنه یا حتمات با آیلتس باشه
  با تشکر

  پاسخ
  • رسول صفری گفته:

   با عرض ادب و احترام.
   داشتن توصیه نامه از اساتید یکی از مدارکی است که شانس شما را برای اخذ بورسیه افزایش خواهد داد.
   مدرک تافل نیز برای اکثر دانشگاه ها مورد تایید است اما بهتر آن است که آزمون آیلتس بدهید و نمره زبان شما نیز تاثیر زیادی در اخذ بورسیه دارد.
   جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه از طریق پل های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید.
   https://telegram.me/parsiaanlaw

   ۸۸۵۶۷۳۴۰
   ۸۸۵۶۷۳۲۶
   ۸۸۰۸۸۶۱۴

   پاسخ