تحصیل در کانادا و بررسی صفر تا صد شرایط و جزئیات آن

تحصیل در کانادا ، فرایند چگونگی اخذ پذیرش و ویزای تحصیلی کانادا و مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل در مدارس و مقاطع مختلف دانشگاهی این کشور در مقاله پیش رو مورد تحلیل و بررسی علمی قرار می گیرد. شرایط ادامه تحصیل در کانادا چیست؟ هزینه های تحصیل در کشور کانادا در مقاطع تحصیلی چقدر است؟ شرایط سنی تحصیل در کشور کانادا در مقطع دیپلم، لیسانس ، فوق لیسانس و دکترا چیست؟ مدارک و پیشنیازهای مهاجرت تحصیلی به کانادا کدامند؟ آیا تحصیل در کانادا منجر به اخذ اقامت دائم و نهایتا شهروندی یا پاسپورت کانادا خواهند شد؟ شما با مطالعه این نوشتار علمی به پاسخ این دسته از سوالات من باب تحصیل در مدارس و دانشگاههای کانادا دست پیدا خواهید کرد و نکات اساسی و مهم در خصوص آن، خدمت شما ارائه خواهد شد. تحصیل در کانادا به دلیل دارا بودن کیفیت بالای زندگی و سطح آموزش، مورد توجه همیشگی برای متقاضیان تحصیل در خارج از کشور می باشد. در این مقاله تلاش کرده ایم تا بتوانیم به کلیه پرسش های شما در باب تحصیل در مدارس و دانشگاههای کانادا ، پاسخ داده و کلیه ابهامات ذهنی شما را برطرف کنیم. درصورت نیاز به اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان مؤسسه حقوقی ملک پور ( مؤسسه مشاوره MIE اتریش ) تماس بگیرید و از مشاوره رایگان تلفنی بهره مند گردید. همچنین در صورت هرگونه سوال در رابطه با مهاجرت تحصیلی به کانادا می توانید سوالات خود در قسمت دیدگاهها یا در قسمت پرسش و پاسخ همگانی مطرح نمایید.

مطالبی که در این مقاله بدان پرداخته خواهد شد :

تحصیل در کانادا
 • تحصیل در کانادا و شرایط عمومی
 • تحصیل در کانادا در مدارس
 • تحصیل در کانادا در مقطع لیسانس
 • تحصیل در کانادا در مقطع فوق لیسانس
 • تحصیل در کانادا در مقطع دکتری
 • تحصیل در کانادا و بورس تحصیلی
 • تحصیل در کانادا و هزینه های زندگی
 • تحصیل در کانادا و بررسی ویزای همراه
 • تحصیل در کانادا و معرفی دانشگاه های برتر کانادا
 • تحصیل در کانادا و مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای تحصیلی کانادا
 • تحصیل در کانادا و موقعیت کاری پس از تحصیل
 • تحصیل در کانادا اقامت و اخذ تابعیت پس از تحصیل
 • تحصیل در کانادا و سخن پایانی

شما می توانید از طریق دریافت مشاوره رایگان شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

تحصیل در کانادا و شرایط عمومی آن

کانادا به عنوان دومین کشور پهناور در جهان با وسعت ۱۰ برابر وسعت ایران و جمعیتی در حدود ۳۵ میلیون نفر، به دلیل بستر مناسب فرهنگی، رفاهی، بهداشتی و آموزشی مورد توجه اغلب مهاجران برای تحصیل، کار و زندگی می باشد. کشور کانادا به دلیل مجاورت و همسایگی با کشور ایالات متحده آمریکا و دارا بودن مرز خاکی طولانی با این کشور می تواند به عنوان یک سکوی پرتاب برای علاقمندان ورود به آمریکا نیز باشد. کانادا یکی از کشورهاییست که به دلیل بالا بودن سطح آموزش میزبان بیش از ۱۹۰٫۰۰۰ دانشجوی بین المللی می باشد. متقاضیان تحصیل در دانشگاههای کانادا با تحصیل در محیطی با حداقل ۱۰۰ ملیت مختلف، فرصت بسیار ارزشمندی برای کسب تجربه آموزش و تحصیل در یک فضای بین المللی را خواهند داشت. تحصیل در کانادا به دو زبان انگلیسی و فرانسوی امکان پذیر می باشد و از مزیت های تحصیل در این کشور فرصتیست که پس از پایان تحصیل به شخص داده می شود تا بتواند در آن کشور به جستجوی شغل بپردازد. در واقع هر فرد به تعداد روزهایی که در کانادا تحصیل داشته است می تواند در این کشور بماند و پس از جستجوی کار اقامت خود را دائمی کند. این مقاله توسط کارشناسان مؤسسه حقوقی ملک پور گردآوری شده است و کپی برداری از آن بدون ذکر منبع غیر قانونی می باشد و اخلاقا خلاف شرع می باشد.

جدول شرایط عمومی و بررسی اجمالی کشور کانادا

مقاله مرتبط

شرایط تحصیل در کشور کانادا

فایل ویدئویی موسسه ملک پور در مورد تحصیل در کانادا

مقاله مرتبط

اعزام دانشجو به کانادا

تحصیل در کانادا در مدارس

یکی از بهترین کشورها برای تحصیل در مدارس برای افراد زیر ۱۸ سال کشور کانادا می باشد. کانادا با دارا بودن بهترین مدارس بین المللی انتخاب و گزینه بسیار مناسبی برای تحصیل افراد ۶ تا ۱۸ سال می باشد. تحصیل در مقطع ابتدایی در کانادا از سن ۶ سالگی تا ۱۳ سالگی و برای مقطع متوسطه از ۱۳ تا ۱۸ سالگی می باشد. لازم به ذکر است که تحصیل در کانادا تا سن ۱۶ سالگی به صورت اجباری می باشد و در بعضی از استان ها نظیر انتاریو، مانی توبا و نیوبرانزوئیک اجبار تحصیل تا سن ۱۸ سالگی می باشد. در کانادا همچنین علاوه بر مدارس ، موسساتی نیز وجود دارد که برای دوران پس از مقطع متوسطه می باشد و شامل کالج ها و موسسات فنی حرفه ای می باشد. تحصیل در مدارس بین المللی کانادا ، خصوصی بوده و جایگزین سیستم آموزشی دولتی می باشد البته مدارس بین المللی و خصوصی، همانند مدارس دولتی نیز تحت کنترل دولت های استانی می باشد؛ اما در خصوص رویکردهای آموزشی از آزادی عمل بیشتری برخوردار می باشند. از دلایل تحصیل در کشور کانادا در مقطع ابتدایی و متوسطه و انتخاب کشور کانادا جهت تحصیل فرزندان در مدارس بین المللی ویژگی های منحصر به فرد این مدارس می باشد. از ویژگی های مدارس بین المللی کانادا می توان به این موارد اشاره کرد:

 • کیفیت بسیار بالای آموزشی
 • رنکینگ بالای این مدارس
 • وجود آموزش های فوق برنامه
 • آموزش چندین زبان به صورت همزمان
 • برنامه های استعداد یابی منحصر به فرد هر دانش آموز
 • ظرفیت های پایین کلاس های درس
 • شبانه روزی بودن این مدارس و وجود خوابگاه های بسیار مدرن با کلیه امکانات

تحصیل در مدارس کانادا ـ مهاجرت تحصیلی به کانادا ـ دبیرستان های کانادا

قبل از انتخاب یک مدرسه برای تحصیل در کانادا نکته ای که والدین باید به آن توجه کنند این موضوع می باشد که حتما مدرسه انتخاب شده در لیست مدارس مورد تایید کانادا برای پذیرش دانش آموز بین المللی باشد و لازم است بدانید تنها در صورت داشتن پذیرش از سوی یکی از مدارس مورد تایید، دانش آموز موفق به اخذ ویزای تحصیلی خواهد شد. به همین دلیل پیشنهاد می گردد برای اطمینان از موفقیت در اخذ ویزای تحصیلی کانادا با کارشناسان مؤسسه حقوقی ملک پور یا وکیل متخصص در این زمینه مشاوره نمائید.

نکته

توجه بفرمایید که تحصیل فرزند منجر به اقامت والدین نخواهد شد و ویزای همراه تحت عنوان guardian visa از سایت رسمی کشور کانادا برداشته شده است البته مؤسسه حقوقی ملک پور با ارائه راهکارهای مناسب می تواند شرایطی را فراهم کند که پدر و مادر نیز به همراه فرزند، بتوانند اقدام کنند.

ویزای همراه برای تحصیل فرزندان در کانادا

تحصیل در کانادا در مقطع لیسانس

تحصیل در دانشگاهها و کالج های کانادا در مقطع لیسانس از دیگر فرصت های بی نظیر برای متقاضیان تحصیل در خارج از کشور می باشد. با توجه به تنوع بسیار بالا و رشته های گوناگون متقاضیان تحصیل در این کشور می توانند بر اساس علاقه خود با دارا بودن شرایط مورد نیاز دانشگاه ها، برای تحصیل کارشناسی در کانادا اقدام نمایند. تحصیل لیسانس در کانادا ، بسته به رشته های مختلف نظیر مهندسی، حقوق، دوره های علوم پایه برای ورود به رشته های پزشکی ، در دوره های ۳ و ۴ ساله ارائه می گردد. به این ترتیب که فردی که در یک دوره ۴ ساله تحصیل می کند ۳ سال از آن را در خود رشته و یک سال را به صورت تکمیلی سپری می نماید، هرچند که امکان تحصیل در دوره های ۳ ساله وجود دارد. دانشجویان در طول مدت تحصیل در کارشناسی در کانادا اجازه دارند در هفته ۱۰ تا ۲۰ ساعت کار پاره وقت دانشجویی داشته باشند که به ازای هر ساعت کار ۱۷ تا ۲۰ دلار حقوق دریافت می کنند. شرایط تحصیل در کانادا در مقطع لیسانس برای دانشجویان بین المللی در دانشگاه ها و کالج های مختلف ممکن می باشد و هرکدام از اینها شرایط پذیرش منحصر به فرد خود را داراست.

شرایط سنی پذیرش در مقطع کارشناسی کانادا

 شرایط سنی پذیرش در مقطع کارشناسی کانادا و دیگر شرایط عمومی تحصیل بدین شرح می باشد:

 • شرایط سنی عموماً زیر ۲۱ سال
 • ارائه مدرک دیپلم ۱۲ ساله هم ارزش با دیپلم کشور کانادا
 • ارائه نمره زبان IELTS که برای هر دانشگاه و کالج متفاوت می باشد اما به صورت عمومی یک نمره در سطح IELTS 6 لازم است.

لازم به ذکر است در حال حاضر موسسه حقوقی ملک پور می تواند در کلیه مقاطع تحصیلی بدون مدرک زبان در سطح مورد نظر دانشگاه و کالج انتخابی متقاضی برای تحصیل در کانادا اقدام نماید، بدین صورت که متقاضی ابتدا از طریق کورس های زبان ورود کرده و مهارت و نمره زبان خود را به سطح مورد نظر رسانده و پس از آن وارد دوره اصلی خود خواهد شد.

فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در مورد تحصیل در کانادا بدون مدرک زبان

تحصیل در کانادا در مقطع فوق لیسانس

تحصیل در کانادا در مقطع فوق لیسانس به دلیل وجود تنوع رشته، طول مدت تحصیل، هزینه های نسبتا مناسب و همچنین بستر مناسب برای اقامت پس از تحصیل در کشور کانادا و اشتغال به کار در این کشور بسیار مورد توجه می باشد. تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در کانادا با عنوان تحصیلات عالی تکمیلی شناخته می گردد. برنامه های دوره فوق لیسانس در شاخه های هنر MFA ، علوم MSC ، مهندسی MENG، مدیریت اجرایی MBA ، ارائه می گردند و طول دوره تحصیل بسته به رشته و نوع دوره از ۱۸ ماه تا دوسال به طول می انجامد. برنامه های درسی یک دانشجوی فوق لیسانس در کانادا شامل آموزش های عمومی مرتبط با رشته و همچنین برنامه های آموزشی عملی و کاربردی می باشد و پس از اتمام دوره با ارائه پایان نامه که بخش مهم و در واقع اعتبار دوره به شمار می آید، تحصیل در این مقطع به پایان می رسد. شرایط ادامه تحصیل کانادا در مقطع کارشناسی ارشد برای دانشجویان بین المللی نیز به شرح زیر می باشد :

 • ترجمه دیپلم ۱۲ ساله و ریز نمرات مدرک لیسانس
 • مدرک زبان IELTS با نمره ۶٫۵ و در بعضی از دانشگاه ها نمره ۷

دوره های تحصیلی در کانادا عموما در ماه سپتامبر آغاز می شود اما در بعضی از دانشگاه ها در ماه آوریل نیز شروع دوره می باشد و در طول مدت تحصیل مجوز کار Part Time به صورت ۲۰ ساعت در هفته به دانشجو داده می شود.

از نکات مهمی

که شخص باید برای تحصیل در کانادا در مقاطع لیسانس و فوق لیسانس در نظر داشته باشد توجه به گپ تحصیلی می باشد و معمولا گپ تحصیلی نباید بیشتر از ۵ سال باشد به شرط آنکه این گپ با سوابق کاری پوشانده شود و به سفارت اثبات گردد که شما به قصد تحصیل و تکمیل دانش خود قصد مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل را دارید.

تحصیل در کانادا در مقطع دکتری

تحصیل در کانادا در مقطع دکتری از دیرباز مورد توجه بسیاری بوده است و میزان دانشجویان دکتری ۳۰% نسبت به سال های قبل افزایش یافته است. تحصیل در مقطع دکتری در کانادا این امکان را فراهم می کند تا با حضور در کنار اساتید برجسته و استفاده از امکانات فوق العاده به تحقیق در حوزه رشته خود بپردازید. طول مدت تحصیل در مقطع دکتری در کانادا از حداقل ۳ سال و تا حداکثر ۶ سال بسته به نوع تحقیقات به صورت تمام وقت می باشد و متغیر است. تحصیل در دانشگاههای کانادا در مقطع دکتری به صورت رقابتی می باشد و متقاضی تحصیل در این مقطع به صورت ارائه یک رزومه بسیار قوی شامل مدارک تحصیلی آکادمیک ، مدرک زبان بالا، ارائه تحقیقات و مقالات ISI و هر آنچه که یک استاد راهنما را به پذیرش دانشجو ترغیب نماید.

مراحل اقدام برای پذیرش دکترا به این صورت می باشد :

 • پیدا کردن یک پروژه تحقیقاتی و درخواست پذیرش
 • یافتن یک استاد راهنما

از شرایط ادامه تحصیل در کانادا در مقطع دکترا

این است که متقاضیان باید حتما یک مدرک فوق لیسانس داشته باشند، اما در بعضی موارد دوره هایی وجود دارد که فوق لیسانس به همراه دکتری به صورت پیوسته ارائه می گردند که طول مدت این دوره بیشتر می باشد

تحصیل در مقطع دکترا در کانادا با ارائه رساله دکتری به پایان می رسد که عموما افراد از اواسط دوره خود تحقیقات در خصوص رساله خود را شروع می کنند و با کمک استاد راهنما مراحل تکمیلی را به پایان می رسانند و پس از تکمیل و ثبت پایان نامه چندین متخصص در زمینه تحقیقات ارائه شده در پایان نامه اظهار نظر کرده و دانشجو باید بتواند از رساله خود دفاع کند.

نکات کلیدی در باب تحصیل دکترا در کاناداجزئیات
تعداد دانشگاه ها
96
تعداد جایزه نوبل25
قدیمی ترین دانشگاه کانادادانشگاه لاوال (۱۶۶۳)
دانشجویان بین المللی
189.573
مدت دوره دکترا
3 الی ۶ سال
هزینه های تحصیل 20 هزار دلار کانادا
سال تحصیلیسپتامبر الی آوریل

تحصیل در کانادا و بورس تحصیلی

دانشگاه های کانادا برای رفاه حال متقاضیان تحصیل در این کشور و دانشجویان بین المللی ، کمک هزینه های خوبی را در اختیار متقاضیان بورسیه قرار می دهند و این کمک ها شامل بورسیه های تحصیلی دولتی می باشد که با عنوان های بورسیه تحصیلی انتاریو و وینیر شناخته می شوند و به واسطه این بورسیه ها دانشجویان به صورت کامل توسط دولت حمایت می شوند.

البته لازم به ذکر است که

دریافت بورسیه تحصیلی به صورت کامل FULL FUND کمی دشوار می باشد و نیاز به داشتن شرایط خاص و ویژه ای دارد و معمولا برای افرادی می باشد که دارای رزومه قوی هستندکه این شرایط شامل این موارد می باشد :

 • حداقل دو مقاله علمی که در مجلات معتبر به چاپ رسیده است
 • نمره زبان آیلتس بالای ۷
 • داشتن مدرک تحصیلی معتبر
 • سوپروایزر و استاد راهنما

متقاضیان بورسیه برای تحصیل در دانشگاههای کانادا با مراجعه به وبسایت دانشگاه های معرفی شده در ذیل می توانند شرایط و مدارک مورد نیاز در باب اخذ بورس تحصیلی در کانادا را به طور کامل مطالعه کنند.

 • دانشگاه تورنتو
 • دانشگاه بریتیش کلمبیا
 • دانشگاه کلگری
 • دانشگاه واترلو
 • دانشگاه یورک
بورسیه تحصیلی در خارج از کشور
تحصیل در کشور کانادا به همراه بورس تحصیلی
بورسیه تحصیلی کانادا

تحصیل در کانادا و هزینه های زندگی

هزینه های تحصیل و زندگی در کانادا در قیاس با سایر کشورهای انگلیسی زبان نظیر امریکا، انگلیس و استرالیا و نیوزلند بسیار ارزانتر می باشد. البته هزینه تحصیل بسته به دانشگاه، شهر و رشته و هزینه های زندگی در هر ایالت و هر شهر بسیار متفاوت است اما به صورت میانگین هزینه های تحصیل و زندگی برای یک متقاضی تحصیل در کانادا به شرح زیر می باشد :

 • هزینه تحصیل و زندگی برای افراد زیر ۱۸ سال به صورت میانگین از ۳۲٫۰۰۰ تا ۴۵٫۰۰۰ دلار کانادا بسته به اعتبار کالج و رنکینگ آن متغیر می باشد.
 • هزینه تحصیل در کانادا برای مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد از ۱۰ تا ۲۰ هزار دلار کانادا متغیر است و به صورت میانگین ۱۴،۰۰۰ دلار می باشد. البته لازم به ذکر است در بعضی از دانشگاه های بسیار معتبر کانادا و برای رشته هایی نظیر پزشکی و مهندسی این مبلغ بالاتر است و به صورت میانگین سالی ۳۰ تا ۴۰ هزار دلار کانادا می باشد.
 • هزینه تحصیلات در رشته های تکمیلی نظیر MBA هزینه تحصیل بالاتر بوده و سالیانه در حدود ۴۰ هزار دلار کانادا می باشد .

میانگین هزینه های زندگی در کانادا بسته به اینکه در کدام شهر زندگی می کنید متفاوت است اما به صورت میانگین (برای مواد غذایی، مسکن) ماهیانه در حدود ۱۰۰۰ تا ۱۵۰۰ دلار می باشد و این هزینه ها در شهرهایی نظیر ونکور و تورنتو ماهیانه تا ۲۵۰۰ دلار نیز می رسد.

مهم

آنچه که به عنوان نامه تمکن مالی در خصوص تامین هزینه های زندگی و تحصیل باید سفارت ارائه شود مبلغی در حدود ۳۰،۰۰۰ دلار کانادا می باشد.

هزینه زندگی دانشجویی در کانادا

تحصیل در کانادا و بررسی ویزای همراه

از دلایل محبوبیت تحصیل در کانادا اجازه با خود بردن همراه ( همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال) می باشد که با این شرایط حتی همراه به صورت تمام وقت اجازه کار خواهد داشت. در حال حاضر با توجه به شرایط پیش آمده و آمار بالای پناهندگی ایرانیان، جهت اطمینان جلوگیری از رد شدن ویزا پیشنهاد میگردد، در ابتدا متقاضی اصلی تحصیل در کانادا به تنهایی اقدام به مهاجرت تحصیلی نموده و پس از ورود به کانادا برای همراهان خود درخواست الحاق خانواده کند.

نکته

علاوه بر آن یکی از راه های ورود همسر از طریق ویزای w1 می باشد. ویزای w1 ویزای کار همراه می باشد که به اشخاصی تعلق می گیرد که از نظر رشته تحصیلی و سوابق کاری فرد مفیدی برای بازار کار کانادا شناخته گردند و همراه به واسطه این ویزا به صورت open work permit می توان با متقاضی اصلی تحصیل در کانادا وارد شود.

این مقاله متعلق به مؤسسه حقوقی ملک پور می باشد و کپی برداری از آن بدون ذکر منبع غیر اخلاقی، خلاف شرع و قانون می باشد.

ویزای همراه کانادا

تحصیل در کانادا و معرفی دانشگاه های برتر کانادا

از دلایل دیگر محبوبیت کشور کانادا جهت تحصیل شهرت جهانی آن به جهت دارا بودن نظام آموزشی بسیار پیشرفته و همچنین قرارگیری بسیاری از دانشگاه ها و کالج های آن در سطح بالای رنکینگ جهانی می باشد. برای بسیاری از متقاضیان تحصیل در کانادا رنکینگ و رتبه و همچین کیفیت آموزش دانشگاه بسیار حائز اهمیت می باشد به همین دلیل در اینجا سعی داشته ایم لیستی از بهترین دانشگاه های معتبر کانادا که توسط دانشگاه تایمز در ۳ سطح جهانی رتبه بندی شده است خدمت شما ارائه دهیم. بر اساس این آمار از میان ۶ دانشگاه از کشور کانادا در میان ۱۵۰ دانشگاه برتر و معتبر دنیا قرار دارد. این دانشگاه ها به شرح زیر می باشند:

لیست برترین دانشگاههای کانادا در سال 2019

تحصیل در دانشگاههای کانادا

تحصیل در کانادا و مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای تحصیلی کانادا

جهت تحصیل در کانادا، شما نیاز به یک ویزای تحصیلی کانادا به مدت طول دوره تحصیل خود دارید و در واقع مرحله پس از پذیرش اقدام برای دریافت این ویزا می باشد. فرد متقاضی مهاجرت تحصیلی به کانادا باید مدارک مورد نیاز سفارت را ارائه دهد تا موفق به دریافت ویزای تحصیلی گردد. ممکن است هر دانشگاه بسته به شرایط متقاضی مدارک ویژه ای را نیاز داشته باشد اما جهت دریافت ویزای تحصیلی عموماً مدارکی که در ذیل آمده است مورد نیاز است:

 • ارائه یک نامه پذیرش از کالج، مدرسه و دانشگاه
 • داشتن یک پاسپورت با دارا بودن حداقل ۶ ماه اعتبار و داشتن دو صفحه خالی
 • ۲ قطعه عکس پاسپورتی که برای ۶ ماه گذشته بوده باشد
 • آخرین مدرک تحصیلی
 • مدرک زبان انگلیسی (عموماً نمره آیلتس ۶ به بالا باشد )
 • قبولی در آزمون های GMAT و GRE لزوما برای بعضی از دانشگاهها و رشته ها
 • انگیزه نامه (SOP)
 • ارائه سوابق کاری
 • نامه تمکن مالی
 • ارائه نمونه کار (پورتفولیو) برای بعضی از رشته ها نظیر هنر، طراحی و معماری
 • ارائه پرداختی وقت سفارت به مبلغ ۱۵۰ دلار کانادا
 • داشتن یک بیمه درمانی در حدود ۶۰۰ دلار کانادا سالانه

تحصیل در مدارس اتریش و مدارک مورد نیاز اخذ ویزای تحصیلی اتریش

فایل ویدئویی موسسه ملک پور در مورد آموزش نحوه نگارش Study Plan برای تحصیل در کانادا توسط آقای افضلی – مشاور رسمی اداره مهاجرت کانادا

فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در مورد تحصیل و ویزای تحصیلی کانادا

تحصیل در کانادا و موقعیت کاری پس از تحصیل

از موارد بسیار مهم برای متقاضیان تحصیل در کانادا موقعیت پیدا کردن کار پس از تحصیل و اقامت در این کشور می باشد. با توجه به اینکه کشور کانادا جز کشورهای مهاجرپذیر می باشد بستر مناسبی را در خصوص شرایط کار پس از اتمام تحصیل دانشجویان بین المللی فراهم کرده است. دانشجویان بین المللی پس از اتمام دوران تحصیل در کشور کانادا یک کاندیدای عالی برای ورود به بازار کار و واجد الشرایط دریافت شغل در کشور کانادا می باشند؛ چرا که کشور کانادا به دلیل وسعت زیاد و جمعیت پایین با کمبود نیروی کار مواجه می باشد به همین دلیل به خوبی از نیروی کاری که در خود این کشور تحصیل و خدمات آموزشی دریافت کرده است برای استفاده در موقعیت های شغلی استقبال می کند. بر اساس همه موارد ذکر شده کشور کانادا با وضع قانون (PGWP) post-graduation work permit این فرصت را در اختیار فارغ التحصیلان از دانشگاههای کشور خود قرار داده است تا به مدت ۳ سال پس از پایان تحصیلات اقامت داشته و به جستجوی شغل در این کشور بپردازد.

قانون PGWP

بر اساس قانون PGWP، مجوز کار پس از پایان تحصیل، به طول دوره تحصیلی فرد بستگی دارد که در ادامه توضیح خواهیم داد:

 • کسانی که در کانادا کمتر از ۸ ماه تحصیل کرده اند واجد شرایط PGWP نمی شوند.
 • کالج و دانشگاهی که فرد تحصیلات خود را گذرانده باید مورد تایید اداره کار و مهاجرت جهت اعطای PGWP باشد .
 • کسانی که در کانادا در یک بازه زمانی بیشتر از ۸ ماه وکمتر از ۲ سال تحصیل کرده اند مدت اقامت پس از تحصیلشان به میزان طول دوره تحصیل اعتبار دارد .
 • کسانی که در کانادا بیشتر از ۲ سال تحصیل کرده اند، PGWP آن ها برای مدت ۳ سال صادر می گردد.

فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در مورد دوره های مایکروسافت کانادا

تحصیل در کانادا اقامت و اخذ تابعیت پس از تحصیل

تحصیل در کانادا بعنوان یک پل یا یک فرصت ایده آل جهت دریافت اقامت دائم و در نهایت اخذ پاسپورت یا تابعیت این کشور می باشد. باتوجه به اینکه کشورکانادا قانون PGWP را برای فارغ التحصیلان وضع کرده است؛ هر فرد پس از پایان تحصیل خود در کانادا، می تواند با تغییر ویزای خود به ویزای کاری، در این کشور کار کند و نوع اقامت خود را تغییر دهد. براساس این قانون اگر یک متقاضی موفق به عقد یک قرارداد کاری با حقوق پایه حداقل ۲٫۲۴۸ دلار کانادا در هر ماه شود، اقامت وی تبدیل به اقامت کاری شده و فرد پس از آنکه به مدت ۳ تا ۵ سال به دولت کانادا مالیات داده و حق بیمه خود را پرداخت کند می تواند اقامت دائم Permanent Resident کشور کانادا را دریافت کند و پس از ۶ سال در صورت تطابق پذیری با اجتماع و فرهنگ کانادا و آشنایی با زبان، تاریخ، فرهنگ و قانون این کشور برای پاسپورت تقاضا کند.

برای مهاجرت به کانادا از کجا شروع کنم؟
تحصیل در کانادا و سخن پایانی

تحصیل در کانادا و شرایط آن و موقعیت پس از تحصیل در این مقاله به صورت کامل و علمی بررسی گردید. بر اساس کلیه مطالب ارائه شده در این مقاله باید گفت، به دلیل کیفیت بالای نظام آموزشی و همچنین ، وجود مدارس عالی بین المللی و دانشگاه ها و کالج های بی نظیر این کشور تحصیل در کانادا یک موقعیت بسیار عالی برای برای کلیه افراد زیر ۱۸ سال و بالای ۱۸ سال می باشد و بسیار پیشنهاد می گردد. چرا که علاوه بر تحصیل در یک محیط بین المللی و پیشرفته، پس از پایان آن نیز، شخص می تواند با ورود به بازار کار و اخذ اقامت کاری به اقامت دائم و پاسپورت این کشور دست یابد. مؤسسه حقوقی ملک پور مؤسسه مشاوره MIE اتریش؛ با دارا بودن یک دفتر در ونکوور کانادا و وکیل رسمی مهاجرت کانادا آماده پاسخ گویی به کلیه پرسش های شما در خصوص تحصیل در کانادا می باشد. شما می توانید با تماس با دفاتر ما از مشاوره تخصصی در زمینه تحصیل در کانادا و سایر راههای مهاجرت به کانادا بهره مند گردید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

184 پاسخ
دیدگاه های جدیدتر »
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز گپ تحصیلی ایجاد شزه برای ویزای شما ایجاد ریسک خواهد کرد.شما می توانید برای کشورهایی نظیر اتریش،فنلاند،دانمارک،هلند و غیره اقدام نمایید.

   پاسخ
 1. سحربندعلیزاده گفته:

  با سلام و عرض ادب
  سپاس از اطلاعات کامل شما
  لطفا در مورد تحصیل رشته پزشکی در کانادا توضیحات کامل بفرمایید
  با تشکر

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز برای تحصیل در رشته های پزشکی می بایست شما ابتدا یک لیسانس مرتبط مانند ژنتیک، زیست و …. داشته باشید و سپس در آزمون آی مت شرکت کنید و پس از قبولی در آزمون وارد دانشگاههای پزشکی این کشور خواهید شد .

   پاسخ
 2. نعیم مختاریان گفته:

  باسلام بنده نعیم مختاریان با مدرک کارشناسی ارشد تکنولوژی مواد غذایی از دانشگاه آزاد قوچان ودانشجوی دکتری مهندسی صنایع غذایی از دانشگاه آزاد سبزوار ودر حدود یک میلیارد سرمایه دارم با همسرم ودوتا بچه مدرک زبان هم ندارم ووزبانم در حد متوسط است میشه بنده را راهنمایی بفرمایید برای گرفتن ویزا کانادا چقدر باید هزینه کنم اگر بخواهم ویزای کاری در رشته تحصیلیم که سابقه دوسال مدیرکنترل کیفیت کارخانه روغن بودم راهنماییم بفرمایید

  Rating: ۴
  پاسخ
 3. امیرحسین گفته:

  سلام وقت بخیر ممنون از مقاله بسیار خوبتون. برای تحصیل همسر نهایتا تا چند وقت بعد میتونه ملحق بشه. ممنون میشم توضیح بدید.

  Rating: ۵
  پاسخ
 4. امیر گفته:

  سلام به مشاورین موسسه MIE

  بنده درخواست مهاجرت به کانادا رو داشتم اما گویا با سن ۳۳ سال این امکان برای بنده وجود نداره ممنون میشم راهنمایی بفرمایید که بنده میتوتنم با سیستم کاری وارد این کشور بشم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید که با مدرک کارشناسی ارشد It و ۴ سال سابقه کار چطور میتونم این کار رو انجام بدم

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز شما می توانید از طریق روش اسکیلد ورکر کانادا اقدام نمایید. در این روش سن و سابقه کار و مدرک تحصیلی و مدرک زبان برای شما امتیاز خواهد داشت .سابقه کار می بایست همراه با بیمه باشد.شما مدرک زبان دارید؟

   پاسخ
 5. حسن گفته:

  سلام.
  من لیسانس عمران و ۲۹ ساله هستم. آیا می تونم از تحصیل در رشته های دیگر استفاده بکنم؟ چون که علاقه زیادی به رشته م ندارم.
  مرسییی

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و عرض ادب دوست عزیز
   شما علاوه بر رشته های مرتبط با مهندسی عمران در رشته های مدیریتی که جنرال هستند نیز می توانید ادامه تحصیل دهید.

   پاسخ
 6. حسین گفته:

  سلام و احترام
  بنده ۳۰ سالمه لیسانس آیتی
  ۶ سال پیش مدرکمو گرفتم می خواستم بدونم گپ تحصیلی چقدر روی پذیرش و ویزا تاثیر گذاره؟ وبا آیلتس ۵ میتونم ابتدا پذیرش زبان بگیرم بعد وارد دانشگاه بشم؟
  ممنون از راهنماییتون

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و عرض ادب .دوست عزیز به دلیل گپ بالای ایجاد شده ویزای شما با ریسک همراه هست . با توجه به سختگیری های اخیر دولت کانادا بهتر هست که مدرک ایلتس ۶و نیم را داشته باشید.

   پاسخ
 7. اریا گفته:

  عرض سلام و ادب دارم خدمت شما
  در ابتدا از سایت بسیار پر محتوای شما ممنونم و سوالاتی داشتم خدمتتون
  اگر دیپلم خود را در کانادا به دست آوریم بعد از ان در کالج ها ثبت نام نماییم
  بعد از اتمام دوره امکان اقامت پس از نحصیل خواهیم داشت؟
  ایا دانشجویان در کالج ها می توانند از مجوز کار دانشجویی بهره مند شوند ؟
  پیشاپیش از توجهتان سپاسگزارم

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و عرض ادب
   ممنون از حسن نظر شما
   دوست عزیز بسته به نوع کالج و طول دوره تحصیل شما می توانید در کانادا برای یافتن کار پس از تحصیل اقامت داشته باشید . بله عموما کالج ها و دانشگاهها شرایط یکسانی دارند . البته کالج ها دو دوسته هستند . دولتی و خصوصی . معمولا کالج های دولتی شرایط مشابهی با دانشگاهها دارند .

   پاسخ
 8. بهینا گفته:

  با سلام و وقت بخیر
  بنده ۳۵ ساله هستم فوق لیسانس عمران. همسرم ۲۹ساله و لیسانس اقتصاد سال ۹۵ فارغ التحصیل شدن مدرک زبان ایلتس ۶ و نیم داریم. سابقه کار بنده ۱۰ ساله هست. آیا شانس تحصیل برای خانمم وجود داره؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و عرض ارادت
   دوست عزیز چنانچه همسر شما بتوانند گپ تحصیلی خود را با کار پوشش دهند می توان برای اخذ پذیرش تحصیلی و ویزا برای ایشان اقدام نمود .

   پاسخ
 9. t.mohebi گفته:

  سلام و عرض ادب. از مقاله بسسیار خوب و سایت کاملا شما بسیار ممنونم. سوالی که دارم این است که آیا با داشتن پیرش تحصیلی از کالج های کانادا و با مدرک آیلتس ۶ و مدرک لیسانس حقوق با سن ۳۰ سال شانس اخذ ویزا مناسب هست؟ ممنونم از پاسخ دلسوزانه شما بزرگواران در تیم قدرتمند موسسه حقوقی ملک پور.

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز ممنون از حسن نظر شما بهتر هینت که برای سفارت مدرک آیلتس ۶و نیم را ارائه دهید . ضمن اینکه گپ تحصیلی برای تحصیل در کانادا بسیار مهم می باشد . چه سالی فراغ التحصیل شدید؟

   پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز با توجه به سن و گپ تحصیلی ویزای شما با ریسک بسیار بالائی همراه می باشد . شما می توانید برای تحصیل در برخی از رشته ها در اروپا اقدام کنید چه میزان پشتوانه مالی دارید؟

   پاسخ
 10. عسکری گفته:

  سلام وعرض ادب. بنده ۲۹ سال سن دارم و مدت ۳ سال نیز گپ تحصیلی دارم و دارای مدرک لیسانس برق هستم می خواستم برای فوق لیسانس اقدام کنم و سوالم اینه چه نمره زبانی مورد نیاز هست؟ آیا گپ تحصیلی من در ویزا تاثیر می گذاره؟
  ممنون از سایت عالیتون

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و عرض ادب
   ممنون از شما دوست عزیز شما می بایست مدرک آیلتس ۶و نیم داشته باشید چنانچه گپ تحصیلی را با کار پوش دهید ویزای شما ریسک بالایی نخواهد داشت .

   پاسخ
 11. مهسا گفته:

  سلام و وقت بخیر
  من ۲۴ ساله هستم لیسانس عمران دولتی خوندم ایلتس ۶٫۵ دارم و حدودا ۴۰۰ میلیون بودجه دارم. ایا شانس تحصیل برای مستر کانادا دارم یا بهتره برای اروپا اقدام کنم؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و عرض ادب دوست عزیز شرایط شما برای تحصیل در کانادا بسیار عالی ست .ضمن اینکه برای اروپا نیز می توانید اقدام نمائید .

   پاسخ
 12. samira گفته:

  سلام و عرض ادب مرسی از مقالتون الان برای دوره های کوآپ کانادا با ۳۳ سال سن بدون مدرک زبان میشه اقدام کرد؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز برای تحصیل در کانادا سن و گپ
   تحصیلی و هم چنین مدرک زبان بسیار مهم هست . آخرین مدرک و رشته تحصیلی و سطح زبانتون رو می فرمائید؟

   پاسخ
 13. نغمه گفته:

  سلام ممنون از شما بابت مقالات خوب تون. من ۱۹ ساله هستم دیپلم حسابداری دارم آیا می تونم برای تحصیل در کانادا اقدام کنم؟ مدرک زبان ندارم و تمایل دارم اگر بشه زبان رو در کانادا بخونم

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و عرض ادب .دوست عزیز سن شما برای اخذ ویزای تصیلی بسیار مناسب هست . شما می توانید زبان را در کانادا تحصیل نمائید . ولی با توجه به سختگیری های اخیر سفارت بهتر هست که مدرک آیلتس ۶ را ددر ایران اخذ نمائید .

   پاسخ
 14. farrokh گفته:

  سلام
  مرسی از مقاله کاملتون. من چند بار مقالتون رو خوندم. من پرستاری خوندم و خیلی دوست دارم برای ادامه تحصیل در کانادا اقدام کنم. غیر از پرستاری من چه رشته ای میتونم پذیرش بگیرم؟ من ۲۸ سالمه وآیلتس ۶.۵ دارم.

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز از آنجا که برای ادامه تحصیل و یا کار در کشورهای دیگه رشته های پزشکی و پیرا پزشکی می بایست در ابتدا مدرک خود را معادلسازی کنند بنا بر این بهتر هست که شما در رشته های مرتبط با این رشته مانند مدیریت بهداشت ، مدیریت سلامت و … پذیرش تحصیلی بگیرید تا علاوه بر تحصیل فرصت معادلسازی مدرک را داشته باشید .

   پاسخ
 15. فرشاد گفته:

  سلام. من در مورد مقطع لیسانس در رشته عمران در کانادا سوال دارم. من الان در حال تحصیل هستم میتونم برای ادامه ی تحصیل در همین مقطع لیسانس به کانادا مهاجرت کنم؟

  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و عرض اد ب
   خیردوست عزیز شما می بایست از دانشگاه و یا کالج های کانادا پذیرش اخذ نموده و از ابتدا در مقطع لیسانس تحصیل نمائید.

   پاسخ
 16. R Dpr گفته:

  سلام و عرض ادب،
  ممنون از مطالب مفیدتون. سوالی که برای من پیش اومده و ممنون می شم پاسخ بدید این هست که اگر با گپ تحصیلی ۳ ساله بتونم آیلتس بالایی ارائه بدم شانس ویزا شدن برای کانادا دارم یا نه. من ۳۲ ساله و دارای مدرک فوق لیسانس IT هستم یک بخشی از گپ تحصیلیم رو هم می تونم با سابقه کاری پر کنم. سپاس فراوان از شما.

  Rating: ۵
  پاسخ
 17. فرشاد گفته:

  سلام و عرض ادب. بسیار ممنونم از وقتی که می گذارید و پاسخ می دید یه سوال دیگه دارم البته نه برای خودم، یکی از دوستان بنده می خواد برای اسکیل ورکر کانادا اقدام کنه و ۴ سال سابقه کار داره مهندسی مکانیک هست و آخرین مدرک تحصیلیش هم فوق لیسانس هستش. مدرک آیلتس ۷ آکادمیک داشته که منقضی شده، می خواستم بدونم با این شرایط چقدر شانس داره و آیلتس آکادمیک باشه یا جنرال فرقی میکنه یا نه؟
  و یه سوال دیگه اینکه ایشون نامزد داره اگر مجرد اقدام بشه بهتر هست یا متاهل بشه. مجددا تشکرمیکنم از مقاله خوبتون و مطالب ارزندتون

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام دوست عزیز ممنون از حسن توجه شما
   ایشون به مدرک زبان آیلتس جنرال نیاز دارند . شرایطشون برای کانادا مناسب هست .سابقه کار همراه با بیمه دارند؟

   پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام
   بله امکان تحصیل در رشته مهندسی عمران رو دارید در هر صورت سن و گپ تحصیلی شما بسیار مهم هستو .برای مقطع فوق لیسانس باید آیلتس ۶و نیم داشته باشید . چند ساله هستید چه سالی فارغ التحصل شدید و چه رشته ایی تحصیل کردید؟

   پاسخ
 18. گلی گفته:

  با سلام و وقت بخیر
  دوره کار با تحصیل که آقای دکتر در لایو اینستا صحبت داشتند راجع به اون رو میخواستم بپرسم من هم شانسی دارم؟ چقدر هزینه داره؟
  ۲۲ ساله لیسانس مدیریت از دانشگاه غیر انتفاعی دارم. مدرک زبان ندارم ولی سطح زبانم خوبه.

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام
   بله دوست عزی شما می توانید برای رشته های مدیریت هتلداری و توریسم اقدام کنید . بهتر هست که مدرک زبان آیلتس رو در ایران بگیرید تا ریسک ویزا و هزینه های تحصیلتون پائین باشه . شهریه دوره ۲۰۰۰۰ دلار کانادا هست که به دفعات پرداخت میشه

   پاسخ
 19. رضا سیاحتی گفته:

  با سلام
  خیلی ممنون از مقاله خوب و جامع تون
  من می خوام برای تحصیل در کانادا اقدام کنم. ۲۸ سالمه و ۵ سال پیش لیسانسمو در رشته IT گرفتم.
  می تونم برای دوره های کوآپ اقدام کنم؟
  اگه نه راه جایگزینش هست که من به کانادا مهاجرت تحصیلی داشته باشم؟
  با تشکر از موسسه ملک پور

  Rating: ۴
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و عرض ادب
   ممنون از حسن توجه شما
   چنانچه بتوانید گپ تحصیلی ایجاد شده را با کار پر کنید و مدرک زبان آیلتس ارئه دهید قطعا این دوره ها که کار و تحصیل با هم هستن و به شما حقوق پرداخت می شود بهترین آفر می تواند باشد . همچنین می توانید در مقطع مستر نیز اقدام کنید .

   پاسخ
 20. ترانه گفته:

  سلام خسته نباشيد ، فوق ليسانس رشته حقوق خصوصي هستم ، لطفا در مورد اين رشته هم توضيح بدين ، شنيدم براي اين رشته از اول بايد دوره ٢ سال كالج رفت بعد وارد دانشگاه شد ، و اينكه اصلا قبول ندارن مدك حقوق رو ، اگه ميشه بيشتر در مورد حقوق مطلب بگذارين ممنون .

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام
   دوست عزیز در خصوص رشته حقوق کشورهای مختلف رفتاری متفاوت دارند .مثلا در کشور انگلستان شما می توانید یه دوره مستر ۹ ماهه بگذرانید و هم چنینی می توانید به عنوان وکیل مدافع و یا نماینده حقوقی کار کنید . در کانادا هم امکان ادامه تحصیل و حتی اخذ مدرک وکالت نیز وجود دارد .شما چند ساله هستید ؟ مدرک زبان دارید؟

   پاسخ
 21. فرشاد گفته:

  سلام وعرض ادب. ممنون از مقاله خوب و جامعتون من ۲۸ ساله متاهل هستم و فرزندی نداریم می خواستیم برای کانادا اقدام کنیم ۴ سال هست که فارغ التحصیل شدم و نمره زبان بنده در حد ایلتس ۶ هست ولی هنوز مدرک ندارم و میخواستم بپرسم که آیا با توجه به شرایطی که خدمتون عنوان کردم امکان پذیر هست؟ مجددا تشکر می کنم بابت مقاله خوبتون

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام دوست عزیز
   ممنون از لطف شما.دوست عزیز چنانچه قصد مهاجرت کاری به کانادا را دارید می بایست رشته تحصیلی و یا مهارت شما جزو مشاغل مورد نیاز در کانادا باشد سابقه کار همراه با بیمه و بهتر هست مدرک آیلتس ۶و نیم به بالا رو بگیرید. همسر شما مدرک زبان دارند ؟ضمن اینکه با توجه به سن شما چنانچه گپ تحصیلی زیادی نداشته باشید برای اخذ پذیرش تحصیلی هم امکان اقدام دارید.

   پاسخ
 22. elmira f گفته:

  سلام ممنون از مقاله خوبتون
  خیلی مقالنون کامل بود. فقط اینکه من که الان ۲۶ سالمه می تونم بدون مدرک زبان برای کانادا و ایالت ونکور اقداام بکنم؟ من خاله م اونجا زندگی میکنه و تصمیم دارم فقط به ونکوور برم.
  آیا امکانش هست؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام
   دوست عزیز برای چه رشته ای و چه مقطعی قصد تحصیل دارید؟ در نظر داشته باشید که کانادا بر روی گپ تحصیلی بسیار حساس هست . پذیرش در کالج های کانادا بدون مدرک زبان امکانپذیر هست ولی با توجه به سخت گیری های اخیر سفارت کانادا بهتر هست که مدرک زبان رو در ایران اخذ نمائید.

   پاسخ
 23. R Dpr گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما عزیزان در موسسه ملک پور،

  مرسی از مقاله خوبتون و اطلاعات علمی که ارائه می دید. تحصیلات من در رشته زبان انگلیسی بوده و ۲۹ ساله هستم. آیا با توجه به اینکه ۵ سال گپ تحصیلی دارم امکان اقدام برای تحصیل در کانادا رو دارم؟ البته بخشی از این گپ رو می تونم با سابقه کار پر کنم. سطح زبانمم بد نیست. ممنون بابت راهنمایی های شما.

  Rating: ۴
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام
   سپاس از حسن نظر شما .دوست عزیز از آنجا که برای اخذ ویزای تحصیلی کانادا سن و گپ تحصیلی بسیار مهم هست توصیه میشه که سریعتر اقدام نمائید . در هر صورت چنانچه مدرک زبان آیلتس ۶و نیم داشته باشید گپ تحصیلی تان زیاد نگران کننده نیست .

   پاسخ
 24. مهراد گفته:

  با سلام. من ۲۵ سالمه لیسانس برق خوندم. مدرک زبان ندارم اما دارم برای آیلتس می خونم. آیا شانسی برای مهاجرت به کانادا دارم؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام
   دوست عزیز برای اخذ پذیرش تحصیلی نیاز به مدرک آیلتس ۶و نیم دارید.سن شما عالیه ولی در نظر داشته باشید که چون کانادا گپ تحصیلی براش مهمه نباید دیر اقدام کنید.

   پاسخ
 25. mostafa گفته:

  سلام مقاله خیلی خوبی بود و اطلاعات کامل و جامعی رو ارائه داده بودید واقعا خسته نباشید. برای اقدام با موسسه ی شما باید چه کاری رو انجام بدیم؟؟

  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام
   ممنون از شما دوست عزیز لطفا برای برقراری ارتباط با موسسه و دریافت اطلاعات لازم در این خصوص ۰۲۱۴۹۰۷۶ و ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ را شماره گیری فرمائید.

   پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   دوست عزیز برا ی اخذ ویزای تحصیلی در کانادا سن و گپ تحصیلی بسیار مهم هست .با توجه به شرایط شما ویزاتون با ریسک همراه هست؟

   پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و عرض ارادت
   ممنون از شما دوست عزیز که سایت موسسه حقوقی ملکپور را برای مطالعه در امر مهاجرت انتخاب کردید

   پاسخ
 26. مهسا گفته:

  سلام
  خیلی ممنونم از شما بابت سایت عالی تون. پسرخاله و دختر عموم با موسسه شما اقدام کردن و الان یکشون هلنده و اونیکی کانادا. منم می خوام از طریق شما به کانادا مهاجرت کنم. میشه بفرمایید باید چی کار کنم؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام
   دوست عزیز رضایت شما از این مجموعه موجب افتخار ماست .لطفا شرایطتون رو بفرمائید .چند ساله هستید آخرین مدرک تحصیلی سابقه کار و مدرک زبانتون ور بفرمائید .ممنون

   پاسخ
 27. mamad گفته:

  سلام ، مرسی از اطلاعات فوق العادتون ، یکی از دوستای من با شما اقدام کرده و ویزا شده ، ایا من شامل تخفیف میشم برای پذیرش و ویزای تحصیلی کانادا ؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام
   دوست گرامی ضمن آرزوی موفقیت برای دوست شما و موکل عزیز مان در صورتی که شما شرایط مهاجرت را داشته باشید موسسه حقوقی ملک پور با کمال میل از ابتدا تا انتها ی امر شما را همراهی خواهد کرد .

   پاسخ
 28. saeedeh گفته:

  سلام .خسته نباشید .من ۱۸ سالمه و رشته تجربی هستم امسال کنکور دادم و رتبم ۳۳۰۰۰ شده .معدلم هم بالا شده .میخواستم بپرسم آیا من میتونم در کانادا پزشکی بخونم ؟ و مدرک معتبر زبان هم ندارم ولی در حال گرفتنش هستم ! ممنون از پاسخگوییتون !

  Rating: ۵
  پاسخ
 29. محسن ص گفته:

  سلام وقت بخیر، من بهمن ماه سال گذشته از پایان نامه کارشناسی ارشدم دفاع کردم و در حال حاضر در فرجه ۱ساله هستم، معدل ارشدم هم ۱۸٫۶۷ هست و در حال حاضر هنوز مقاله ی چاپ شده ای ندارم، مدرک زبان هم ندارم و زبانم میشه گقت در حد متوسط هست، میخواستم بدونم امکان و شرایط ادامه تحصیلم در کانادا در این فرصت محدود هست یا اینکه خیر ؟ پیشاپیش از راهنمایی شما متشکرم

  Rating: ۴
  پاسخ
 30. Sara گفته:

  سلام وتشكر بابت پاسخگوييتون
  من ٢٦ سالمه سال ٩٥ با معدل ١٤ پيام نور تو رشته حسابداري كارشناسيمو گرفتم
  قصد ادامه تحصيل تو رشته هاي مربوط ب برنامه نويسي يا نرم افزار دارم آيا ممكنه ارشد اين رشته رو بخونم و اگرنه احتمال قبولي تو كالج چقده
  لطفا راهنماييم كنيد تو چه كشوري ميتونم قطعا ادامه تحصيل بدم و بعدش اقامت اون كشورو بگيرم من خودم اتريش و فرانسه مدنظرمه

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، با توجه به معدل برای دانشگاه های و کالج ها انگلستان اگر اقدام بشه شانسون خوب هست. برای اتریش و فرانسه باید زبان این کشورها رو در سطح خوب بلد باشین.

   پاسخ
 31. امير حسين گفته:

  با سلام بنده ١٧ سالمه و رشته تجربى مى خوانم بنده داراي مدال برنز المپياد أ زيست هستم با معدل ١٩.٤٨ با نمرات خوب زيست و شيمي و داراى زبان ١٠٤ تأفل ايا شرايط بورسيه دانشگاه كانادا رو دارم؟؟؟؟ لطفا پاسخ دهيد

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، بله این امکان برای شما وجود دارد. باید مدارک و شرایط شما برای دانشگاه ارسال گردد و در مقایسه با سایر متقاضیان اگر شما شرایط بهتری داشته باشید به شما بورسیه تعلق می گیرد.

   پاسخ
 32. آناهیتا حصیری گفته:

  سلام شرایط بورسیه کالج یا دبیرستان توی کانادا
  یا کشورهای اروپایی چجوریه؟متولد ۸۱ هستم با سطح زبان انگلیسی c1 و معدل پایه دهم ۱۹.۸۶…به طور کل نمره فیزیک و ریاضیم همیشه بالا بوده… میخواستم بدونم بدون کنکور هم میتونم بورسیه شم یا نه و اینکه بورسیه قبل از دیپلم چجوری هست؟

  پاسخ
 33. sh.shafiee گفته:

  سلام من ۳۸ سالمه پسرم ۱۲ ساله قصد مهاجرت به کانادا دارم فوق لیسانس اموزش زبان انکلیسی دارم با معدل ۱۹/۵ مقاله isi درحال چاپ دارم.لطفا بفرمایید فرصت تحصیل بهتره یا کاردرکانادا؟

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، کار شما با توجه به رشته تحصیلی تعیین می شود و در ابتدای کار امکان همراهی فرزند بسیار کم است. کشور هلند یا دانمارک به نظر مناسب می باشند.

   پاسخ
 34. سعید ضمیری گفته:

  سلام من ۳۱ سالمه و فوق لیسانس مهندسی شیمی از دانشگاه ازاد با معدل ۱۷٫۹۰ دارم و ۱۰ تا مقاله داخلی و ۲ تا isi دارم مدرک ایلتس رو هم برج ۱۲ امتحان میدم بهترین روش و راحت ترین روش جهت اخذ ویزای تحصیلی رو اگر مقدوره به من بگیید

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، شرایط شما برای دوره های فوق لیسانس در کانادا مناسب است لطفا با دفاتر تماس بگیرید تا به صورت کامل راهنمایی شوید.

   پاسخ
 35. اکبرپور گفته:

  سلام
  من دانش اموز تجربی هستم, امسال کنکور دارم,
  در مدرسه تیزهوشان تحصیل میکنم, درتمام سالهای تحصیل معدل بالای۱۹داشتم
  مدرک زبانم رو ازکانون زبان ایران با درجهabove avarage گرفتم
  ازنظر مالی نمیتونم هزینه زیادی واسه مهاجرت بدم
  از نظر بورسیه چجوریه؟اونجا میتونم کار کنم خودم خرج تحصیل رو در بیارم یا حتما نیاز به حمایت مالی از ایران دارم؟

  پاسخ
  • mansoor soltani گفته:

   با سلام و عرض ادب، برای اخذ بورسیه باید شرایط شما بررسی شود، مدارک زبان معتبر مانند آیلتس مورد تایید می باشند. دانشگاه های رایگانی در سایر کشورها وجود دارد که گزینه مناسب تری به نظر می رسند. لطفا برای دریافت اطلاعات کاملتر با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس جاصل فرمایید و یا از طریق صفحه مشاوره مهاجرتی رایگان اطلاعات تماس خود را وارد کنید تا مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

   پاسخ
 36. پگاه گفته:

  سلام من ۳۰سالمه فوق لیسانس منابع طبیعی در رشته مهندسی جنگل دارم میخواستم بدونم میتونم برای دکترا یا فوق ویزای تحصیلی کانادا بگیرم؟معدل فوق لیسانسم ۱۷/۵۹هستش

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام برای ورود به مقطع دکترا باید سوپروایزر داشته باشید تا امکان اقدام را نیز داشته باشید .
   برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 37. هانی گفته:

  سلام من دکترای یکی از رشته های پزشکی از دانشگاه سراسری دارم رتبه ۹ ارشد و ۳۰ دکترا
  میخوام برای فوق دکترا و یا کار در کانادا و یا آلمان اقدام کنم ممنون میشم راهنماییم کنید

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام باید در ابتدا رزومه کامل خود را بفرمایید تا امکان راهنمایی وجود داشته باشد برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 38. نیوشا گفته:

  سلام ؛ من دانش آموز سال چهارم دبیرستان هستم و ۱۸ سالمه و قصد ادامه ی تحصیل در کانادا رو دارم . با معدل دیپلم ۱۹٫۴۷ . و تو دبیرستان فرزانگان ( تیزهوشان) درس خوندم . و قصد دارم در رشته ی شیمی محض یا کاربردی ادامه تحصیل بدم . می خاستم بپرسم که بعد از گرفتن مدرک آیلتسم چه طور می تونم اطلاعات بیشتری درباره ی نحوه ی تحصیل در رشته ی شیمی در کانادا کسب کنم ؟ و سوال بعدی من این هست که هزینه ی تحصیل در این رشته چگونه هست ؟ و سوال آخرم این که چگونه میتونم همزمان با درس خوندن در کانادا به عنوان دانشجو کار دانشجویی هم داشته باشم ؟ خییلی ممنون از پاسخ گوییتون ?

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   سلام
   دوست گرامی به راحتی پس از اخذ آیلتس می توانید برای اخذ پذیرش تحصیلی اقدام نمایید و وارد دانشگاه شوید همچنین به صورت قانونی نیز امکان کار را دارید که برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 39. مسیح گفته:

  با عرض سلام
  من مجرد با ۲۸ سال سن هستم و لیسانس و فوق لیسانس عمران از دانشگاه آزاد اصفهان و پروانه های نظارت و اجرا نظام مهندسی ساختمان را دارم ولی قصد تحصیل مجدد برای کارشناسی ارشد در کانادا را دارم.
  لطفا بفرمایید چه رشته ای برای کار و گرفتن اقامت دائم مناسبه و هزینه زندگی و دانشگاه روی هم سالیانه در شهری مثل تورنتو چقدر میشه؟ و در کل به چه مدارکی نیاز دارم و شانس اقامت دائم پس از تحصیل هم چقدره.
  متشکرم

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی می توانید برای master مجدد اقدام داشته باشید همچنین می توانید برای رشته تحصیلی خود و یا حتی رشته های مدیریت اقدام نمایید پس از تحصیل در صورتی که قصد اخذ اقامت را دارید باید بتوانید به صورت فول تایم کار کنید تا بتوانید اقامت خود را اخذ نمایید.

   پاسخ
 40. م.ا گفته:

  با سلام
  ۱۹ سالمه و دیپلم تجربی دارم.
  و دارم برای ورود به دانشگاه درس میخونم و هنوز خدمت نرفتم و وضع مالیم خوب نیست.
  علاقه شدیدی به مهاجرت به کانادا یا آمریکادارم. خواستم بدونم هزینه تحصیل در رشته هوشبری یا پرستاری در این کشورها کلا چند دلاره؟
  مدرک فنی مکانیکی دارم و تخصص دارم در این رشته. آیا میتونم از این طریق مهاجرت کنم؟
  این نکاتو اضافه کنم که مسیحی هستم. و در کانادا و آمریکا اقوام زیادی دارم.
  بنظر شما وایسم و در دانشگاه آزاد یا ملی ادامه تحصیل بدم و یا وقتمو تلف نکنم و زودتر به خدمت برم؟
  و اینکه بهترین روش دریافت اقامت برای پسری با شرایط من چی هستش؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی می توانید برای تحصیل در کانادا اقدام داشته باشید اما باید بتوانید هزینه تحصیل و زندگی خود را تقریبا سالی ۱۰۰ تا ۱۵۰ میلیون تامین نمایید تا امکان مهاجرت را داشته باشید می توانید از الان اقدام نمایید و یا پس از خدمت سربازی و یا حتی پس از اخذ مدرک لیسانس برای اطلاعات کامل می توانید با کارشناسان حقوقی مشاوره نمایید.

   پاسخ
 41. qane گفته:

  سلام من ۲۸ سالمه با مدرک کارشناسی پرستاری با معدل ۱۳/۶۴ و پایان خدمت میخواهم مهاجرت کنم به آلمان یا دانمارک که هم بتونم کار کنم با مدرکم هم پزشکی بخونم ،آیا میشه ؟،،،اطف میکنین هزینشم بگین

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی می توانید برای ویزای کار در کشورهای آلمان ، اتریش ، کانادا ، استرالیا ،نیوزلند اقدام نمایید اما برای تمامی این کشورها بجز آلمان باید در سیستم امتیاز بندی قرار بگیرید اما اگر قصد تحصیل در رشته پزشکی را دارید با توجه به اینکه کشورها دارای محدودیت سنی در پروسه ویزا می باشند می توانید برای کشورهای محدودی که محدودیت سن برای اخذ ویزا ندارند اقدام داشته باشید برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان دفاتر mie تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 42. نیما گفته:

  با سلام و عرض خسته نباشید خدمت شما. بنده لیسانس عمران دارم و ۲۵ سالمه و این که کارت معافیت هم دارم و مدرک آیلس ۶ دارم.میخواستم برای فوق اقدام کنم. اما معدل لیسانسم ۱۳/۵ هستش. سوالم اینه که امکانش هست اصلآ برای من که پذیرش بگیرم با این معدل پایین؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز با توجه به اینکه معدلتان پایین است و پروندتان با ریسک انجام خواهد شد اما می توانید اقدام داشته باشید اما باید آیلتس خود را به حداقل ۶٫۵ برسانید تا شانس بهتری برای اقدام و درخواست پذیرش داشته باشید برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان دفاتر mie تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 43. Ali گفته:

  سلام ممنون از پاسخ گويي شما ميخواستم بدونم در چه كشورهايي شرايط سني جهت ادامه تحصيل وجود نداره يا از اهميت كمتري برخورداره ممنونم

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی به طور دقیق نمی توان پاسخ مشخص داد چرا که ممکن است برخی از کشورها را بتوان با سن بالا هم اقدام کرد البته با توجه رزومه فرد متقاضی دارد اما کشورهایی که محدودیت سنی ندارند اتریش ، روسیه ، اوکراین و . . . می باشد که حتما باید شرایط کالل شما بررسی گردد برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان دفاتر mie تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 44. مسعود گفته:

  با درود
  من ۴ سال هست که از رشته پزشکی فارغ التحصیل شدم ،امکان داره برای ویزای تحصیلی کانادا برای دوره زبان انگلیسی یا فرانسوی اقدام کنم. با تشکر

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی برای دوره های زبان شانس بالایی وجود ندارد اما می توانید برای تحصیل اقدام نمایید و یا برای دوره های زبان کشورهایی را انتخاب کنید که شانس بالایی برای اخذ ویزا برای دوره زبان وجود داشته باشد مانند مجارستان ، هلند ، دانمارک و …. برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان دفاتر mie تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 45. مائده گفته:

  سلام ميشه منو راهنمايي كنين
  من ٢٠ سالمه و در دانشگاه تهران مترجمي ميخونم من ميتونم از كانادا بورسيه بگيرم در رابطه با رشته خودم؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   بله امکان پذیر است و می توانید اقدام نمایید همچنین کانادا بورس های متفاوتی را ارائه می نماید اما باید در ابتدا برای پذیرش و ویزا اقدام نمایید و وارد کشور شوید سپس بتوانید درخواست بورس تحصیلی دهید چرا که بورس شرایط خاصی مانند ارائه مقاله ، نمرات بالا و …. برای اطلاعات کاملتر می توانید با دفاتر mie تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 46. حامد گفته:

  درود بر شما ،من ۳۱ سالم،دیپلم تجربی ،کارم ازاد ،هیچ سابقه کاری و بیمه ندارم ،می خوام برای ویزای زبان یا تحصیلی کانادا اقدام کنم ،ایا شرایط دارم یا نه ؟چه راهی را برای مهاجرت من پیشنهاد می کنید

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی متاسفانه با توجه به محدودیت سنی که وجود دارد امکان اخذ ویزا برای کانادا وجود ندارد اما می توانید برای کشورهای دیگر نظیر مجارستان ، هلند و دانمارک و . . . . اقدام نمایید . برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 47. هانی گفته:

  سلام و خسته نباشید.۲۴ ساله هستم لیسانس علوم تربیتی. حد زبانم خوبه. قصد دارم در رشته های هنری مثل طراحی لباس در کشور خارجی اقدام کنم. ایا کانادا پذیرای من هست؟ و هزینه دانشگاه و رفت و امد من حدودا چقدر میشود؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   برای اخذ ویزای تحصیلی کانادا نباید دارای گپ تحصیلی باشید تا شانس اقدام و اخذ پذیرش را داشته باشید اما برای ورود به رشته های هنری باید بتوانید نمونه کار ارائه نمایید .برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان حقوقی مشاوره نمایید.

   پاسخ
 48. ایمان گفته:

  با سلام خدمت شما موسسه مشاور دکتر ملک پور . فوق دیپلم دانشگاه دولتیدر رشته عمران گرایش ساختمان و لیسانس عمران گرایش عمران کارهای عمومی در دانشگاه آزاد با معدل ۱۳/۷۵ دارم لطفا راهنمایی کنید قصد ادامه تحصیل در کشور کانادا دارم . هزینه رو میتونید تقریبی بگید . ممنون.

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز امکان ادامه تحصیل در کانادابرای شما فراهم است و امکان ادامه تحصیل را دارید اما باید شرایط شما کاملا بررسی گردد که برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 49. zahra گفته:

  با سلام و خسته نباشید
  بنده فارغ التحصیل رشته ی حقوق از دانشگاه علامه طباطبایی تهران هستم. با معدل ۱۷٫ زبان حقوقی هم بلدم. قصد ادامه تحصیل در رشته ی تجارت بین الملل در وین را دارم. امکان تحصیل رایگان برای بنده فراهمه؟
  ممنون میشم پاسخ بدید

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   بله دوست عزیز می توانید اقدام نمایید و به ادامه تحصیل نیز بپردازید برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر mieتماس حاصل نمایید .

   پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز باید بررسی گردد که قصد اخذ چه نوع ویزایی را دارید و همچنین باید شرایط خود را کامل ذکر بفرمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 50. ارمين گفته:

  با سلام و ادب پيش از هر چيز تشكر از سايت و كانال بسيار مفيدتون در تلگرام اميدوارم هميشه خستگي نا پذير باشيد.
  من فارغالتحصيل زيست شناسي از دانشگاه دولتي گيلان با معدل ١٣/٦٧ و دانشجوي كارشناسي ارشد بيوشيمي باليني(زير شاخه ارشد علوم ازمايشگاهي) در دانشگاه علوم پزشكي اردبيلهستم كه فعلا ترم ٢ هستم و معدلم ١٨ هستش، مي خواستم بدونم براي دوره دكتري در رشته خودم يعني بيوشيمي پزشكي شانسي براي گرفتن پذيرش در كانادا دارم؟ و يا كار؟ براي كار اين رشته اشباع شده نيست؟ اگر بخوام براي كشور ديگه اقدام كنم كدوم كشور براي دكتري مقرون به صرفه هستش؟ از نظر زبان ايلتس ٧ هم دارم.

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   بله دوست عزیز براتون امکان پذیر هست که بتوانید اقدام نمایید اما برای ورود به مقطع دکترا باید سوپروایزر خود را پیدا نمایید و سپس اقدام داشته باشید و برای اخذ ویزای کار باید امتیاز لازم را کسب کنید برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 51. سارا گفته:

  سلام من ۱۹ ساله هستم و ساله دوم رشته مترجمی زبان انگلیسی در دانشگاه غیر انتفاعی هستم …میخواستم ببینم در خصوص رشته مترجمی زبان میشود به کشو کانادا یا کشوهای اروپایی مهاجرت کرد؟
  یعنی در مقطع لیسانس با معدل بالای ۱۸ برای مقطع فوق لیسانس مدارک را برای ادامه تحصیل به کانادا فرستاد؟؟؟
  لطفا راهنمایی کنید
  ممنون

  پاسخ
 52. رکسانا گفته:

  سلام من ۲۶ ساله هستم و داروساز و فارغ التحصیل از دانشگاه های دولتی هستم همسر بنده هم همین شرایط رو دارن؟! بهترین راه برای مهاجرت بنده چیه؟! و اینکه اگه بخوام از طریق ویزای تحصیلی اقدام کنم این پرسه چقد زمان بر هست؟؟ و دیگه اینکه آیا امکان اقدام برای پذیرش گرفتن از دوره های کوتاه ۱-۲ ساله هم هست؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی روش های متعددی برای مهاجرت وجود دارد مانند تحصیل و کار اما در ابتدا باید مدارک خود را معادل نمایید تا امکان تحصیل و یا کار را داشته باشید برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 53. وحیده علیمرادی گفته:

  سلام و عرض ارادت.۲۴ساله. لیسانس رشته حقوق. مجرد. قصد تحصیل در مقطع ارشد یا دکتری و… در دانشگاه تورنتوی کانادا رو دارم. از همین الان راهنماییم کنین آقای ملک پور. که چه کنم که موفق بشم. بورسیه ؟مزایا و معایب؟. حرفا و ناامید کردنای بقیه آزارم میده و بعضی وقتا کم میارم و در جا میزنم.نمیدونستم کجا سوالامو بپرسم. واقعا حرفاتوی توی کانال تلگرام تحصیلی و مهاجرتیتون روحیه ام رو در راستای رسیدن به هدفهام بهتر کرد. متشکرم.

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   با سلام
   در هیچ حالتی امید خود را از دست ندهید . جهت دریافت بورسیه خود شما باید اقدام نمایید زیرا کسی در این امر نمیتواند برای شما اقدام نماید . بهتر است برای مقطع ارشد اقدام نمایید ولی قبل از آن با شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید تا بتوانیم به صورت تلفنی به شما مشاوره ارائه دهیم .

   پاسخ
 54. امیرحسین گفته:

  سلام
  من کارشناسی رشته آموزش زبان انگلیسی از یکی دانشگاه های غیر انتفاعی دارم متاهل هستم و دو فرزند دختر دارم به نظر شما این امکان وجود دارد که من بتوانم در کشور دیگری کار برای خودم پیدا کنم و خانواده ام را با خود بیاورم .لطفا راهنمایی کنید ممنون

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   با سلام
   پیدا کردن کار در کشور کانادا کاملا یک امری است که به خود شخص بستگی دارد . البته در نظر داشته باشید باید به یک طریقی وارد کشور کانادا شوید . میتوانید از طریق اسکیل ورکر وارد کانادا شوید ولی باید امتیاز شما به حد نصاب برسد
   بهتر است با دفتر مرکزی MIE تماس حاصل نمایید تا بتوانیم شما را بهتر راهنمایی نماییم . با تشکر

   پاسخ
 55. ميترا گفته:

  سلام خسته نباشين
  من ٢٠ ساله هستم و دانشجوي سال سوم روانشناسي دانشگاه ازاد با معدل ١٨ ام
  زبان ام در حد بالاست
  و يه مقاله ام با همكاري استادم نوشتم
  ميخواستم بدونم ارشد اپلاي بگيرم براي بهتره يا دكتري ؟
  راجع به رشته ي روانشناسي اصلا خوب هست يا نه ؟

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   رشته ی شما یکی از بهترین رشته های موجود در سراسر دنیا است . شرایط سنی شما نیز مناسب است ولی باید در نظر داشته باشید که برای رشته های پزشکی ممکن است آزمون ورودی داشته باشید. میتوانید با دفتر مرکزی تماس حاصل نمایید تا شرایط شرکت در آزمون و دریافت پذیرش در کشور کانادا و در نهایت تحصیل در کانادا را برای شما شرح دهیم . با تشکر

   پاسخ
 56. مشاور حقوقی گفته:

  با سلام و احترام خدمت دكتر ملكپور. من دخترى ۲۷ ساله هستم. مدرك ديپلم تجربى و ليسانس برق الكترونيك از دانشگاه ازاد با معدل ۱۴٫۳۰ دارم. سه سال پيش فارغ التحصيل شده ام و سابقه كار ندارم. سطح انگليسى ام نسبتا خوب است و در حال آماده شدن براى آزمون آيلتس مى باشم. از نظر مالى در سطح نسبتا خوبى هستم. مهاجرت موضوعى است كه سالها ذهن مرا مشغول كرده و به دنبال مهاجرت به يك كشور انگليسى زبان، اقامت و متعاقبا گرفتن تابعيت هستم و با تحقيقاتى كه داشتم براى من كانادا بهترين گزينه است. ولى مسئله ى مهمى كه وجود دارد عدم علاقه ى من به رشته ى مهندسى است. دوست دارم در رشته اى مانند پرستارى يا فيزيوتراپى از ليسانس شروع به تحصيل كنم مطمئن هستم كه در رشته هايى كه در حوزه ى سلامت و كمك رسانى به انسان ها هستند بسيار موفق تر خواهم بود. من در اين زمينه با دفاتر همكار شما هم مشاوره حضورى داشته ام و به من گفته شد كه با توجه به سن حتما بايستى براى فوق ليسانس اپلاى كنم و چند شاخه MBA را توصيه كردند تا براى گرفتن ويزا در سفارت به مشكل نخورم. ولى اين را هم به من گفتند كه در صورت گرفتن ويزا و پس از ورود به كشور مقصد مى توانم براى رشته پرستارى اپلاى كنم. اقاى ملك پور سوْال من از شما اين است كه ايا مى توانم همزمان هم براى پرستارى از مقطع ليسانس و هم براى MBA پذيرش بگيرم؟ و با پذيرش MBA ويزا بگيرم ولى با پذيرش پرستارى در كشور مقصد شروع به تحصيل كنم؟ و اين كه آيا اصولا براى پذيرش درمقطع ليسانس در كانادا محدوديت سنى وجود دارد؟ اين موضوع خيلى ذهن مرا مشغول كرده و از شما تمنا دارم كه با صداقت و دلسوزى هميشگيتان به من پاسخ بدهيد و راهكارى را پيش پاى اين حقير بگذاريد. “با سپاس فراوان”

  پاسخ
 57. محيا گفته:

  سلام من ٢٠ ساله هستم و براي بار دوم كنكور دادم اما در رشته ي موردعلاقه م پذيرفته نميشم سوالم اينه كه اگر اينجا ليسانس رشته اي رو بگيرم تحصيل پزشكي در كانادا راحت تر ميشه يا بي تاثيره؟يعني آيا من رو راحت تر پذيرش ميكنن يا خير؟ممنون

  پاسخ
 58. شهرام گفته:

  سلام، وقت بخير
  من ٣١ سال دارم و مجرد هستم.فارغ التحصيل مهندسي مواد و سراميك هستم از دانشگاه ازاد تهران. معدلم ١٢/٥٦ هست. زبانم در حد متوسطه.
  خواستم بدونم امكان ادامه تحصيل در كانادا براي من وجود داره؟؟ و اينكه شما اين كار رو براي من انجام ميدين؟
  ممنون از محبتتون

  پاسخ
 59. زهره گفته:

  سلام .وقت بخیر
  من کارشناسی بهداشت حرفه ای از دانشگاه علوم پزشکی کرمان با معدل ۱۴٫۵ و کارشناسی ارشا ایمنی و بهداشت و محیط زیست (مدیریت محیط زیست HSE), و آیلتس ۵ دارم که البته ۷ هم میتوانم بگیرم و در صورت امکان قصد ادامه تحصیل با فاند کامل در دانشگاه های کانادا و آمریکا در مقطع دکتری یا در صورت امکان در مقطع کارشناسی ارشد را دارم.۳۳ سال سن و ده سال سابقه با بیمه دارم و همچنین دو مقاله داخلی و یک مقاله ISIدارم که نیمه تمام است فعلا.
  لطفا من را راهنمایی بفرمایید.

  پاسخ
 60. مهرانه گفته:

  سلام کارشناسی مدیریت جهانگردی وتوریسم بامعدل۱۴وایلتس۷دارم وفرزند۱ساله دارم قصدادامه تحصیل برای کانادارادارم و۴سال پیش کارشناسی گرفتم وهمسرم دیپلمه وارایشگرحرفه ایی هستندوچندکریم سیننایی وتاریخی هم انجام داده اندایابرای ماامکان داردبرای کانادااقدام کنیم؟وپروسه زمانی ان چقدرطول میکشد
  سپاسگزارم

  پاسخ
 61. مهرانه گفته:

  سلام کارشناسی مدیریت جهانگردی بانعدل۱۴دارم وقصدادامه تحصیل درکانادارادارم وهمسرم ارایشگرحرفه ایی هستند وداری فرزند۱ساله میباشم وایلتس۷دارم ایابرای من مقدورهست بتوانم برای کانادااقدام کنم لطفاراهنمایی بفرمایید

  پاسخ
 62. Sajad khaleghi گفته:

  سلام خسته نباشيد
  من ترم ٣ رشته مديريت بازرگاني دانشگاه ازاد
  معدل ديپلمم ١٦.٣٤
  مدرك زبانم ندارم ولي زبانم درحد متوسطِ
  براي تحصيل در كانادا ميشه اقدام كرد ؟
  تحصيل در چه كشوري امكان پذير هست ؟
  لطفا راهنمايي كنيد ؟
  دانشگاه emu (قبرس شمالي) چگونه دانشگاهيه ؟
  خيلي دووست دارم براي تحصيل برم خارج لطفا كمكم كنيد

  پاسخ
 63. دانا گفته:

  با سلام
  بنده ١٩ سال دارم با معدل ديپلم ١٩.١٠ و پيش دانشگاهي ١٨.٦٥ از مدرسه البرز يكي از بهترين دبيرستان ها. در حال حاضر در دانشگاه آزاد علوم وتحقيقات رشته مهندسي پليمر درس ميخوانم
  ميخواستم ببينم براي ادامه تحصيل و بورسيه گرفتن كانادا خوب است يا كشور ديگري را پيشنهاد ميكنيد؟
  مدرك زبان هم FCE دارم
  با تشكر

  پاسخ
 64. نيايش گفته:

  سلام.
  من ١٦ سالمه و ويزاي توريستي كانادا دارم و تصميم دارم ويزاي توريستي رو به ويزاي تحصيلي تبديل كنم ،مي خواستم درباره ي سيري كه بايد طي كنم ،اطلاعاتي بدست بيارم.
  ممنون ميشم جواب بديد.

  پاسخ
 65. ندا گفته:

  سلام
  کارشناسی علوم اجتماعی، دانشگاه تهران.معدل ۱۶/۳۰٫فارغ التحصیل سال ۸۵
  ارشد اموزش ربان انگلیسی .دانشگاه سراسری اراک .معدل۱۷/۳۰ فارغ التحصیل سال ۹۱
  دوس دارم دکترا communicationبخونم
  اما گویا به علت نداشتن پیپر و تفاوت رشته ها امکانش پایینه.
  شانس مستر مجدد چقدر هست؟
  یا برای کالج میتونم اقدام کنم؟

  پاسخ
 66. eli گفته:

  با سلام، من دانشجوی ترم اخر معماری ازاد شیراز با معدل ۱۶ هستم و واسه ارشد طراحی شهری رو میخوام بخونم ،علاقه زیادی به ادامه تحصیل توی کانادا و استرالیا دارم ولی از پس هزینش بر نمیام ،امکانش هست توی کشورای اروپایی مثل المان اتریش نروژ با هزینه کمتری ارشد رو بخونم و بعد واسه دکترا بورس کانادا یا استرالیا بشم؟ لطفا راهنماییم کنید

  پاسخ
 67. م گفته:

  با سلام. بنده مبخواهم ارشد شیمی را در یک دانشگاه دولتی ایران بگیرم. اما یک سوالی داشتم ک خسلی ذهن بنده را مشغول کرده.
  هزینه لازم برای ویزا در کانادا چقدر است؟
  مثلا برای آلمان به جز ۱۶۰یورو ویزا تحصیلی
  باید ۸۰۰۰یورو هم در حساب بانکی داشته باشیم.
  برای کانادا مقدار این هزینه چگونه است؟

  پاسخ
 68. A.F گفته:

  با عرض سلام
  من ۳۲ سال دارم و لیسانس گرافیک با معدل ۱۵ و ۷ سال سابقه کار و آماده میشم برای امتحان آیلس. شنیدم کانادا به معدل خیلی اهمیت میده. میخواستم بدونم شانسی برای گرفتن پزیرش از دانشگاههای هنر کانادا برای مقطع فوق لیسانس ، دارم یا خیر.
  ممنون میشم راهنماییم کنید.

  پاسخ
 69. ادیب گفته:

  با سلام
  من دانشجوی فوق لیسالس دانشگاه خواجه نصیر هستم . در حال ارسال یک مقاله ISI می باشم اما معدلم زیر ۱۵ است .می خواستم بدونم برای مقطع دکتری می تونم از کشوری پذیرش بگیرم یا نه ؟

  با تشکر

  پاسخ
 70. سید عمران طباطبایی گفته:

  با سلام خدمت شما. بنده دارای لیسانس مهندسی عمران از دانشگاه آزاد با معدل ۱۴/۵۷ و در سال ۱۳۸۹ فارغ التحصیل شده ام. آیا می توانم برای ارشد در آلمان تحصیل کنم؟

  پاسخ
 71. Ava گفته:

  سلام و خسته نباشيد
  من در حال حاظر دانشجوي مترجمي زبان انگليسي هستم ولي ميخواستم از دانشگاه بريتيش كلمبيا براي رشته ي فيزيوتراپي پذيرش مشروط بگيرم چون مدرك زبان دارم و ميخواستم دوره هاي زبان رو در همون دانشگاه بگذرونم ميخوام بدونم شرايط پذيرششون به چه صورت هستش؟

  پاسخ
 72. amir گفته:

  سلام
  من ۱۷ سال دارم و سال سوم رو با معدل ۱۹.۵ گذراندم چقدر امکان داره ویزای تحصیلی کانادا رو در رشته نفت و گاز رو بدن؟ امکانش هست قبول نکنند؟در ضمن مشکل مالی و زبان انگلیسی ندارم.

  پاسخ
 73. علىرضا حسينى گفته:

  سلام ببخشيد وقتتون رو مى گيرم من عليرضا هستم و بيست سالمه.
  دانشجوى ليسانس رشته ى روزنامه نگارى ام
  ترم دوم رو تازه تموم كردم و قصد رفتن به يه كشور اروپايى براى ادامه تحصيل در مقط فوق ليسانس واگه بشه دكترا رو دارم ولى اطلاعاتى اصلا ندارم كه چى به چيه و چى كار بايد كنم و فعلاً دارم زبانم رو قوى مى كنم
  و از شما چند تا سوال داشتم يكى اين كه ليست دانشگاه هاى معتبر توى رشته تحصيليم رو مى خواستم بدونم
  و دوم اين كه براى محاجرت تحصيلى و بعد هم موندگار شدن در يكى از كشور هاى اروپايى يا هر كشور خوبى كه متناسب با رشته ى تحصيليم باشه چه اقداماتى بايد انجام بدم اگه براتون مقدوره لطفاً اطلاعات كامل رو بگيد و اين كه تا اينجا معدلم ١٤ هستش
  شنيدم براى رفتن به كشورى ديگر جهت ادامه تحصيل بايد معدل بالايى داشته باشيم و مى خواستم بدونم تا معدل چند رو دانشگاه هاى ديگر كشور ها قبول دارند.
  ممنون مى شم راهنماييم كنيد.

  پاسخ
 74. Sara گفته:

  باسلام بنده لیسانس مهندسی متالورژی صنعتی ازدانشگاه ازادنجف ابادددارم.بامعدل ۱۵/۶۵٫نمره ایلس ۶/۵٫میخواستم ببینم ایا امکان گرفت بورس ازدانشگاه های کانادا برای مقطع ارشد وجودداره ممنون.

  پاسخ
  • رضا شریفی گفته:

   با عرض سلام و ادب
   احتراماً به استحضار می رساند برای مقطع کارشناسی ارشد در اکثر دانشگاه های دنیا مقداری شرایط سخت خواهد شد ولکن شما می توانید برای کشوری مثل ایتالیا اقدام نمائید و بورسیه دریافت کنید فذا باید باقی شرایط شما مورد بررسی قرار بگیرد لذا پیشنهاد می شود جهت برخورداری از اطلاعات بیشتر با مشاوران ارشد حقوق بین الملل موسسه حقوقی اریکه برگزیدگان پارسیان تماس حاصل نمائید و از مشاوره رایگان بهره مند شید
   ۰۲۱۸۸۵۶۷۳۲۶
   ۰۲۱۸۸۵۶۷۳۴۰

   پاسخ
 75. ghazal گفته:

  سلام،وقت بخیر
  من ۱۷سال سن دارم ،میخواهم سال اول دانشگاه ام را در رشته های پزشکی در دانشگاه ی کانادا شروع کنم ،به وکیل مهاجرت هم مراجعه کردم اما اطلاعات زیادی به من داده نشد میخواستم بدونم این کار امکان پذیر است یا خیر؟

  پاسخ
  • علی حسینی گفته:

   با عرض سلام
   شما می توانید برای دوره های پیش دانشگاهی دو ساله این کشور اقدام نموده و با سپری نمودن دوره و اتمام ازمون به صورت موفقیت امیز می توانید برای مقاطع پزشکی اقدام نمایید. اما پیشنهاد می شود با صرف همین هزینه ها برای کشور انگلستان و برای کالج ها و دانشگاه ها ی اقدام فرمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل نمایید.
   ۰۲۱۸۸۵۶۷۳۲۶

   پاسخ
 76. amir گفته:

  سلام و وقت بخیر
  من ۳۹ سال سن دارم و مدرک دیپلم برق صنعتی هستم برای ادامه تحصیل و اقامت به کدام کشور اروپایی میتوانم مهاجرت کنم؟
  و هزینه تحصیلم چقدر است؟
  ممنون

  پاسخ
  • رضا شریفی گفته:

   با عرض سلام و ادب
   احتراماً به استحضار می رساند می توان برای ادامه تحصیل در بعضی از کشور های اروپایی با هزینه فوق العاده تقریباً ۴۰۰۰ تا ۵۰۰۰ یورو در سال می توانید اقدام نمائید
   پیشنهاد می شود جهت برخورداری از اطلاعات بیشتر با مشاوران ارشد حقوق بین الملل موسسه حقوقی اریکه برگزیدگان پارسیان تماس حاصل نمائید و از مشاوره رایگان بهره مند شید
   ۰۲۱۸۸۵۶۷۳۲۶
   ۰۲۱۸۸۵۶۷۳۴۰

   پاسخ
 77. Hani گفته:

  سلام خسته نباشین . همسر بنده دوره ی خلبانیش تموم شده مدرکشو گرفته و مدرک بین المللی مهندسی پروازم داره میخواد واسه کار یا تحصیل بره خارج از کشور ترجیحا سوئد .میخواستم ببینم مدرک خواستی میخواد؟ آیا بهش بورس میدن ؟ تمامه نمره هاش از ۱۵ به بالاست.لطفا راهنمایی کنین ممنون ?

  پاسخ
  • سمیرا میرزاقایی گفته:

   با سلام و عرض ادب
   احترامأ جهت اخذ ویزای کاری کشور سوئد شما می بایست دعوتنامه کاری از کارفرمای سوئدی داشته باشید در صورتی ارسال این دعوتنامه امکانپذیر خواهد بود که متقاضی دیگر برای شغل مورد نظر در کشور سوئد و یا کشورهای حوزه شنگن نباشد اما در حال حاضر شما می توانید با ویزای تحصیلی وارد کشور سوئد شوید و جهت اخذ پذیرش تحصیلی می بایست مدرک زبان آیلتس داشته باشید
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های مؤسسه تماس بگیرید
   ۰۲۱۸۸۵۶۷۳۴۰
   ۸۸۰ ۸۸ ۶۱۴

   پاسخ
 78. الهه بارانی گفته:

  سلام .سال آخر ارشد پژوهش هنر هستم متأهل.معدل ۱۸:۴۵٫قصد ادامه تحصیل در مقطع دکترا در رشته تاریخ هنر دارم درکشور کانادا.دوره ایالتی هم میخوام بگذرونم.ایا به همسرم ویزا همراه تعلق میگیره؟ایا من میتونم برای بورسیه اقدام کنم؟

  پاسخ
  • سمیرا میرزاقایی گفته:

   با سلام و عرض ادب
   احترامأ در مقطع دکترا شما شانس اخذ بورسیه تحصیلی را خواهید داشت اما این موضوع ارتباط زیادی با رزومه شما خواهد داشت و درصورت داشتن مقالات بین المللی و معدل بالا می توانید درخواست اخذ بورسیه تحصیلی داشته باشید که البته نهایتأ تصمیم به ارائه بورسیه با دانشگاه خواهد بود در صورت اخذ ویزای تحصیلی کانادا همسر شما نیز شانس بالایی برای اخذ ویزای همراه خواهد داشت
   جهت کسب اطلاعات کامل در این زمینه با شماره تلفنهای مؤسسه تماس بگیرید
   ۰۲۱۸۸۵۶۷۳۲۶
   ۰۲۱۸۸۵۶۷۳۴۰

   پاسخ
 79. فرهنگ گفته:

  سلام ببخشید من دیپلممو تازه گرفتم با معدل ۱۸٫۵ تجربی .اگه پیش دانشگاهیمو تموم کنم با معدل بالاتر و مدرک زبان میتونم برای پزشکی فاند بگیرم؟ اگه نه لطفا کشوری راحتتر با زبان انگلیسی و مدرک مورد قبول وزارت بهداشت معرفی نمایید.مثلا بلاروس و روسیه کلا مشروط هست دانشگاهاش.

  پاسخ
 80. ويسا گفته:

  سلام من تازه كنكور دادم پدرم ميگه براي ادامه تحصيل ميخوام بفرستمت خارج! شنيدم كه بايد براي ورود به دانشگاه هاي انجا سه سال دبيرستان را دوباره بخوانم و مدرك ديپلم بگيرم! درسته؟
  و اينكه ايا معدل پيشدانشگاهي در ايران براي ورود به دانشگاهاي انجا مهم است؟

  پاسخ
  • سمیرا میرزاقایی گفته:

   با سلام و عرض ادب
   سیسیتم آموزش و نحوه تأیید مدارک تحصیلی شما در کشورهای مختلف متفاوت خواهد بود و تنها در برخی کشورها می بایست شما مدرک دیپلم را معادلسازی نمایید و یا یک سال تحصیلی را به عنوان پیش نیاز ورود به دانشگاه بگذرانید ولی بسیاری از کشورهای مدرک دیپلم و پیش انشگاهی شما را تأیید می نمایند لذا بهتر است مشاوره بیشتری جهت انتخاب کشور مقصد داشته باشید جهت اخذ مشاوره کامل در این زمینه می توانید با شماره تلفن های مؤسسه تماس بگیرید
   ۰۲۱۸۸۵۶۷۳۲۶
   ۰۲۱۸۸۵۶۷۳۴۰

   پاسخ
 81. Narges گفته:

  با سلام و عرض خسته نباشید.
  من به تازگی از یکی از دبیرستانهای خوب ایران فارغ التحصیل شدم.میخواستم بدونم اگه بخوام ادامه تحصیلم در کانادا باشه ،برای هر مقطع چند سال طول میکشه و هزینش چه طوریه؟؟
  ایا برای ورود به دانشگاه های کانادا باید زبانم کامل باشه و باید برای شروع چه اقدامی انجام بدم؟؟
  ممنون میشم اگه لطف کنید و پاسخ بدید.
  با تشکر.

  پاسخ
  • رضا شریفی گفته:

   با عرض سلام و ادب
   احتراماً به استحضار می رساند شما می توانید در کالج های فوق العاده و با سطح علمی بالا در کانادا اقدام نمائید و بعد از گذراندن دوره ای ئارد دانشگاه مورد علاقه خود شوید و احتیاجی به مدرک زبان نخواهید و لذا پیشنهاد می شود جهت برخورداری از اطلاعات بیشتر با مشاوران ارشد حقوق بین الملل موسسه حقوقی اریکه برگزیدگان پارسیان تماس حاصل نمائید و از مشاوره رایگان بهره مند شید
   ۰۲۱۸۸۵۶۷۳۲۶
   ۰۲۱۸۸۵۶۷۳۴۰

   پاسخ
 82. gita گفته:

  با سلام و خسته نباشید و ممنون از سایت خوبتان
  ببخشید من سوالی داشتم . من و همسرم هر دو لیسانس میکروبیولوژی داریم و قصد داریم در کانادا ادامه تحصیل بدیم ولی نمیدونم از چه طریقی و چگونه اقدام کنیم . نمیدونیم برای ادامه تحصیل در کانادا علاوه بر مدرک زبان چه چیز دیگه ای لازمه ؟ و اگه ممکن باشه هزینه اش چقدره ؟ البته عموی بنده در کانادا ساکن هس میخواستم ببینم ایشون ار چه طریقی میتونن بهمون کمک کنن یا چه چیزی لازم هس ؟ خیلی خیلی متشکرم

  پاسخ
  • رضا شریفی گفته:

   با عرض سلام و ادب
   احتراماً به استحضار می رساند شما می توانید برای کانادا با مدرک زبان ایلیس ۶٫۵ اقدام نمائید ولکن برای یکی از شما بزرگواران اقدام شود امکان حضور همسر به عنوان همسر دارد
   پیشنهاد می شود جهت برخورداری از اطلاعات بیشتر با مشاورین ارشد حقوق بین المللی موسسه حقوقی اریکه برگزیدگان پارسیان تماس بگیرید و از مشاوره رایگان تلفنی استفاده نمائید .
   https://telegram.me/parsiaanlaw
   +۹۸۲۱۸۸۵۶۷۳۴۰
   +۹۸۲۱۸۸۵۶۷۳۲۶

   پاسخ
 83. پریسا گفته:

  آیا با ارشد میکروبیولوژی می توان دکترای تخصصی یا حرفه ای علوم آزمایشگاهی را در خارج از کشور ادامه داد؟

  پاسخ
  • علی حسینی گفته:

   با عرض سلام و عرض ادب و احترام. خدمت شریف شما بزرگوار می بایست بیان داشت گذراندن پروسه پذیرش دانشگاهی مستلزم گذراندن مرحله مهمی است . این مرحله حساس اعلام نظر دانشگاه یا دانشگاه های کشور مورد نظر است. در حقیقت چنانچه تصمیم شما به طور خاص در یک رشته ای هم چون علوم ازمایشگاهی در دوره دکتری باشد، افیس دکتری مربوطه تنها به بررسی درخواست شما پرداخته و اعلام می کند که ایا پذیرش ممکن است یا خیر. اما چنانچه در خواست شما به طور کلی با ارایه رزومه تحصیلی صورت گیرد و به طور کلی به دنبال پاسخ این سوال باشید که با این سابقه امکان تحصیل برای چه رشته ای وجود دارد، در خواست شما به احتمال قریب به یقین با پذیرش ممکن است اما در پوزیشن خالی مربوط با نظر دانشگاه.ملاحظه می وشد راه حل دوم بسیار مطمین تر و بهتر است. لذا چنانچه قصد دارید در این زمینه اقدام کنید پیشنهاد می شود با مشاورین موسسه تماس حاصل نموده و از طریق وکلای ما اقدام لازم را انجام دهید.

   پاسخ
 84. ناصر زاهدی گفته:

  سلام من در دوره فوق دیپلم در دانشگاه ازاد ولیسانس در دانشگاه غیر انتفاعی هر دو با معدا=ل بالای ۱۵ می خواهم در ارشد از بریتیش کلمبیا یا هر دانشگا ه دیگر پذیرش بگیرم لطفا راهنمایی بفرمایید در ضمن آیلتس ۶ را هو دارو ممنون

  پاسخ
  • علی حسینی گفته:

   با عرض سلام
   برای اینکه بتوانید در کانادا ادامه تحصیل دهید حداکثر فاصله بعد از اتمام تحصیل شما ۳ سال بوده باشد می توانید با داشتن مدرک زبان ایلتس ۶ به بالا شانس خود را برای پذیرش امتحان نمایید. در همین زمینه می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل کنید.
   شماره های تماس موسسه اریکه برگزیدگان پارسیان
   ۰۲۱۸۸۵۶۷۳۲۶-۴۰

   پاسخ
 85. حمید محمدی گفته:

  با عرض سلام وتبعه افغانستان هستم .وترم پنجم دانشگاه آززاد رشته زراعت و اصلاح نباتات
  امکان ادامه تحصیل بنده در کانادا ویا اروپا وجود داره؟
  لطفا راهنماییم کنید.باتشکر

  پاسخ
  • رسول صفری گفته:

   با عرض سلام و ادب.
   امکان ادامه تحصیل برای شما در کشورهایی نظیر اتریش یا اسپانیا وجود دارد.
   جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه از طریق پل های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید.
   https://telegram.me/parsiaanlaw

   ۸۸۵۶۷۳۴۰
   ۸۸۵۶۷۳۲۶
   ۸۸۰۸۸۶۱۴

   پاسخ
دیدگاه های جدیدتر »