تحصیل در سوئد و بررسی آن

تحصیل در سوئد
 • تحصیل در سوئد و شرایط عمومی
 • تحصیل در سوئد در مدارس
 • تحصیل در سوئد در مقطع کارشناسی
 • تحصیل در سوئد در مقطع کارشناسی ارشد
 • تحصیل در سوئد در مقطع دکتری
 • تحصیل در سوئد به همراه بورس تحصیلی
 • تحصیل در سوئد و هزینه های تحصیل و زندگی در سوئد
 • تحصیل در سوئد و کار دانشجویی
 • تحصیل در سوئد و معرفی دانشگاه های برتر سوئد
 • تحصیل در سوئد و مدارک مورد نیاز اخذ ویزای تحصیلی سوئد
 • تحصیل در سوئد و موقعیت کار پس از تحصیل
 • تحصیل در سوئد و وضعیت اقامت و اخذ تابعیت پس از تحصیل

تحصیل در سوئد و مقدمه ای بر آن

تحصیل در سوئد ، مهاجرت به سوئد از طریق تحصیل و شرایط تحصیل در سوئد در این مقاله مورد بررسی و تحلیل علمی قرار می گیرد. شرایط تحصیل در سوئد چگونه است؟ آیا تحصیل و اخذ ویزای تحصیلی در سوئد امکان پذیر می باشد؟ مدارک لازم برای پذیرش و اخذ ویزای تحصیلی سوئد چیست؟ هزینه تحصیل در سوئد و هزینه های زندگی در این کشور چقدر است؟ ما در این مقاله به این سوالات و سوالات دیگر در زمینه تحصیل در سوئد و ویزای تحصیلی سوئد پاسخ می دهیم. گفتنی است که تحصیل در سوئد و مهاجرت تحصیلی به سوئد از جهات متعددی قابل بحث می باشد که به صورت ساده و خلاصه، اساسی ترین و اصلی ترین نکات پیرامون آن، خدمت شما متقاضیان ارائه می گردد. تحصیل در کشورهای حوزه اسکاندیناوی امروزه مورد توجه بسیاری از دانشجویان قرار گرفته است. امیدواریم مقاله پیش رو که توسط متخصصین مجرب مؤسسه حقوقی ملک پور به نگارش در آمده، تمامی سوالات و ابهامات ذهنی شما را برطرف نماید و اطلاعات کاملی در باب تحصیل در سوئد و مهاجرت تحصیلی به سوئد خدمت شما عزیزان ارائه دهد. در صورت نیاز به اطلاعات تمکیلی با کارشناسان مؤسسه حقوقی ملک پور همکار مؤسسه MIE اتریش؛ تماس حاصل نموده و مشاوره رایگان دریافت نمائید. با این مقدمه در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

مقاله مرتبط

بهترین راه مهاجرت به سوئد

فایل تصویری مؤسسه ملک پور در مورد مهاجرت به سوئد

تحصیل در سوئد و شرایط عمومی

تحصیل در سوئد و اخذ اقامت تحصیلی سوئد همواره از مسائل روز می باشد و امروزه متقاضیان زیادی قصد ورود به این کشور را دارند. تحصیل در سوئد و اخذ ویزای تحصیلی این کشور دارای شرایطی متفاوت می باشد اما متقاضیان باید قبل از ورود به سوئد، اطلاعاتی جامع از این کشور داشته باشند. کشور سوئد از جمله کشور های اسکاندیناوی می باشد و در شمال اروپا واقع شده است. پایتخت این کشور استکهلم می باشد و بیش از ۱۰ میلیون جمعیت دارد. سیستم آموزشی، بهداشتی، رفاهی و اجتماعی این کشور باعث جذب مهاجران به خصوص دانشجویان می شود و اما نکته قابل توجه این است که تحصیل در این کشور به ۲ زبان انگلیسی و سوئدی امکان پذیر می باشد و این از نکات اساسی ورود دانشجویان و تحصیل در سوئد می باشد.

از مهمترین شرایط تحصیل در کشور سوئد برای دانشجویان بین المللی که تمایل دارند در رشته هایی که به زبان انگلیسی ارائه می شوند، ثبت نام نمایند این است که مدرک زبان انگلیسی داشته باشند. اگر متقاضی تمایل دارد که هرچه سریعتر برای ترم آینده به کشور سوئد مهاجرت تحصیلی داشته باشد و درصورتی که در ایران بماند تا نمره زبانش را به حد قابل قبول برساند، ترم تحصیلی دلخواهش را از دست می دهد، از این روی ما پیشنهاد می کنیم که متقاضی در ابتدا  برای شرکت در دوره های زبان انگلیسی وارد کشور سوئد شود و پس از کسب نمره قبولی در آزمون زبان می تواند به تحصیل در رشته اصلی مورد نظر خود بپردازد. دوره های زبان انگلیسی در کشور سوئد از ۶ ماه تا ۱ سال به طول می انجامد و در محیط دانشگاه برگزار می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه تحصیل در سوئد بدون مدرک زبان در همه مقاطع می توانید پس از گوش کردن به فایل صوتی زیر و مراجعه به لینک ها و مقالات مرتبط، با دفاتر موسسه حقوقی ملک پور تماس گرفته و از مشاوره رایگان تلفنی برخوردار شوید.

فایل صوتی مؤسسه ملک پور در مورد دوره زبان در سوئد

مقاله مرتبط

دوره های زبان در سوئد

تحصیل در سوئد در مدارس

تحصیل در سوئد از مدارس این کشور آغاز می شود. تحصیل در این کشور از سن ۶ سالگی تا سن ۱۶ سالگی در کشور سوئد اجباری می باشد. تحصیل در دبستان های سوئد از ماه آگوست شروع می شود و تا پایان ژوئن ادامه دارد. همچنین تعطیلات کریسمس، که از دسامبر تا ژانویه به طول می انجامد، مدارس را به دو ترم تقسیم می کند. از یک سالگی کودکان می توانند در پیش دبستانی ها مشغول به تحصیل شوند. از سال ۲۰۱۵ تعداد مدارس بین المللی در سوئد بیشتر شد و در حال حاضر حدود ۱۰۷ مدرسه بین المللی که در آنها به زبان انگلیسی به دانش آموزان تدریس می شود، در سوئد وجود دارد. تحصیل در مدارس دولتی سوئد برای اتباع و اشخاص مقیم در کشور سوئد رایگان است ولی برای تحصیل در مدارس بین المللی شخص نمی تواند از تحصیلات رایگان بهره ببرد. برخی از مدارس خوب در کشور سوئد:

 • مدرسه اوسترا ریلز

 • مدرسه ویکتور ریدبرگ

 • مدرسه کولتراما

 • مدرسه گرین هارت

تحصیل در سوئد در مقطع کارشناسی

تحصیل در سوئد و ورود دانشجویان به این کشور در مقطع کارشناسی، سالانه متقاضیان زیادی دارد. تحصیل در مقطع کارشناسی حدودا ۴ سال طول می کشد. متقاضیان تحصیل در سوئد باید قبل از هرگونه اقدام دانشگاه های این کشور را بررسی نمایند و برای دانشگاه هایی که مناسب شرایط آنهاست، درخواست پذیرش خود را ارسال کنند. دانشجویان بین المللی که قصد تحصیل در مقطع لیسانس در این کشور را دارند باید حتما ایلتس ۶ ارائه دهند تا توانایی تحصیل در این کشور را داشته باشند. نکته قابل توجه این است متقاضیان می توانندبه زبان سوئدی نیز تحصیل داشته باشند و هیچگونه محدودیتی برای دانشجویان بین المللی وجود ندارد. دانشجویانی که قصد ورود به این کشور را دارند می توانند حین تحصیل خود کار پاره وقت ( هفته ای ۱۰ الی۱۵ ساعت) داشته و هزینه های زندگی خود را پوشش دهند.

اعزام دانشجو به سوئد و بررسی آن

تحصیل در سوئد در مقطع کارشناسی ارشد

تحصیل در سوئد و ورود به مقطع کارشناسی ارشد در این کشور برای متقاضیان و دانشجویان بین المللی امکان پذیر می باشد. دانشجویانی که قصد ورورد به این کشور را دارند می توانند به ۲ زبان سوئدی و انگلیسی تحصیل نمایند و اما دانشجویانی که قصد تحصیل به زبان انگلیسی دارند می توانند با ارائه مدرک زبان ایلتس ۶٫۵ از دانشگاه مورد نظر خود، پذیرش اخذ نمایند. تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد ۲ سال طول می کشد که در انتها دانشجویان با ارائه پایان نامه ای علمی می توانند مدرک خود را دریافت نمایند. دانشجویان بین المللی که وارد این کشور می شوند می توانند حین تحصیل در این مقطع،  کار پاره وقت ( ۲۰ ساعت در هفته) داشته و بخشی و هزینه های زندگی خود را پوشش دهند. مقاضیان عزیز که قصد ورورد به این کشور و تحصیل در سوئد را دارند باید چند ماه  قبل از شروع ترم ها جهت اخذ پذیرش اقدام نمایند که شروع ترم ها معمولا در فصل های ژانویه و سپتامبر می باشد.

تحصیل در کشور سوئد

تحصیل در سوئد در مقطع دکتری

تحصیل در سوئد در مقطع دکترا  معمولا به دو صورت امکان پذیر است. شخص در ابتدا با یافتن استاد راهنما برای اخذ پذیرش از دانشگاه های سوئد اقدام می کند. به این صورت که در گام اول شخص با تهیه رزومه خود با اساتیدی که فعالیت های پژوهشی مربوط به هم دارند، ارتباط برقرار می کند. به همین صورت شخص با مکاتبه با استاد ابتدا استاد راهنما خود را پیدا می کند و سپس درخواست پذیرش تحصیلی به دانشگاه ارائه می دهد و همین موضوع شانس دریافت بورسیه دانشجو را بسیار زیاد می کند. در حالت دوم شخص برای جایگاه های ارائه شده دانشگاه برای تحصیل در مقطع دکترا درخواست می دهد و با توجه به رزومه وی، دانشگاه و کمیته تصمیم گیرنده در خصوص پذیرش دانشجو رأی نهایی را صادر می کنند. از نکات مثبت تحصیل دکترا در کشور سوئد، محاسبه زمان اقامت شخص حتی در زمان تحصیل و دریافت حقوق می باشد، زیرا در سوئد و دیگر کشورهای اسکاندیناوی تحصیل در مقطع دکترا شغل محسوب می شود. تحصیل دکترا در سوئد حدوداً ۴ سال به طول می انجامد و ۲۴۰ واحد را شامل می شود. دوره های دکتری در کشور سوئد، اکثرا به زبان انگلیسی برگزار می شود و شخص جهت پذیرش، نیاز به کار تحقیقاتی قوی ، مدرک زبان حداقل ۶٫۵ و داشتن مدرک آکادمیک فوق لیسانس در رشته مربوطه دارد.

مقاله مرتبط

تحصیل لیسانس، فوق لیسانس، دکترا در سوئد

فایل صوتی مؤسسه ملک پور در مورد دکترای سوئد

تحصیل در سوئد به همراه بورسی تحصیلی

تحصیل در سوئد مانند برخی کشورهای اروپایی در حال حاضر تا سال ۲۰۱۰ برای دانشجویان بین المللی رایگان بود ولی از سال ۲۰۱۰ دولت سوئد با تغییر قوانین و حذف تحصیل رایگان برای دانشجویان خارج اتحادیه اروپا این رویه را تغییر داد ولی بورسیه های متنوعی جهت کمک هزینه به دانشجویان بین المللی که شرایط تحصیلی خوب و نمرات عالی دارند در نظر گرفت. بورسیه های تحصیلی در کشور سوئد به دو بخش تقسیم می شود. بخش اول بورسیه های دولتی سوئد می باشد و بخش دوم بورسیه هایی که خود دانشگاه ارائه می دهد.

 • بورس های تحصیلی دولتی

  • بورس تحصیلی موسسه سوئد برای دوره های بین المللی
  • بورسیه برنامه تحصیلی ویسبی
 • بورس های تحصیلی دانشگاه های سوئد

  • بورسیه های دانشگاه تکنولوژی بلنکینگ
  • بورسیه های دانشگاه بوراس
  • بورسیه های چلمرز
  • بورسیه های تحصیلی دانشگاه گوتنبرگ

تحصیل در سوئد و هزینه های تحصیل و زندگی در سوئد

هزینه های تحصیل در سوئد در دانشگاه های مختلف و رشته های مختلف متفاوت است. هزینه های تحصیل در کشور سوئد حدوداً از ۸ هزار یورو الی ۱۵ هزار یورو متغیر است. البته در برخی دانشگاه ها و برخی رشته ها هزینه های تحصیل تا ۲۵ هزار یورو نیز ممکن است برسد. همینطور دانشجویان در سوئد باید هزینه های خرید کتب درسی را نیز خود بپردازند که این نیز تقریبا ۸۰ یورو در ماه هزینه دارد. به جز این، دانشجویان کشور سوئد باید هزینه ۵ الی ۴۰ یورو بابت عضویت در اتحادیه دانشجویی بپردازند. هزینه های زندگی نیز در کشور سوئد بستگی به محل زندگی دارد ولی زندگی دانشجویی در این کشور بین ۱۰۰۰ الی ۱۲۰۰ یورو در ماه می باشد. برخی هزینه ها در کشور سوئد به شرح زیر است:

تحصیل در سوئد و هزینه های تحصیل و زندگی در سوئد
هزینه های زندگی در کشور سوئد

تحصیل در سوئد و کار دانشجویی

تحصیل در سوئد و کار دانشجویی در حین تحصیل برای متقاضیان تحصیل امکان پذیر می باشد. دانشجویان باید توجه داشته باشند، وزارت آموزش پرورش این کشور برای هر مقطع تحصیلی در این کشور ساعات محدودی را اعلام کرده است که متقاضیان تحصیل در سوئد باید طبق همان ساعات کاری مشغول فعالیت باشند. افرادی که در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد مشغول تحصیل می باشند، می توانند به صورت پاره وقت( ۱۰ الی ۲۰ ساعت در هفته) مشغول کار باشند  و اما دانشجویانی که در مقطع دکترا مشغول تحصیل و کار می باشند، می توانند به صورت تمام وقت اشتغال به کار داشته باشند. نکته قابل توجه در مورد تحصیل در سوئد این سات که این دولت این کشور به دانشجویانب که مشغول تحصیل می باشند مجوز اقامت و کار پس از تحصیل هم اعطا می کند و متقاضیان می توانند به وسیله این روش، پس از اتمام تحصیل در سوئد کار پیدا کرده و پس از آن، جهت اخذ اقامت دائم این کشور اقدام نمایند. این مقاله توسط موسسه حقوقی ملک پور تهیه شده است و هرگونه کپی برداری و انتشار آن بدون ذکر منبع شرعا حرام و از لحاظ قانونی قابل پیگیری می باشد.

فایل صوتی مؤسسه ملک پور در مورد کار دانشجویی در سوئد

مقاله مرتبط

کار در سوئد برای دانشجویان

تحصیل در سوئد و معرفی دانشگاه های برتر سوئد

تحصیل در سوئد و ورود به این کشور نیازمند بررسی دانشگاه های این کشور می باشد ما در ادامه مطالب، لیستی از دانشگاه های این کشور را برای شما عزیزان ارائه کرده ایم:

تحصیل در سوئد و معرفی دانشگاه ها برتر سوئد
تحصیل در دانشگاه های سوئد
تحصیل در رشته مهندسی پتروشیمی در KTH سوئد

تحصیل در سوئد و مدارک مورد نیاز اخذ ویزای تحصیلی سوئد

تحصیل در سوئد و اخذ پذیرش تحصیلی در این کشور در مقاطع مختلف نیاز به مدارک متفاوتی دارد و در ادامه مطالبی مدارک عمومی و مورد نیاز ویزای تحصیلی سوئد را برای شما عزیزان ذکر کرده ایم:

 • پاسپورت معتبر
 • ارائه پذیرش دانشگاهی
 • ارائه مدرک زبان مورد نیاز
 • ارائه انگیزه نامه تحصیلی
 • ارائه تمکن مالی دانشجویان جهت تحصیل
 • ارائه بیمه نامه مسافرتی
 • ارائه چند قطعه عکس ۳*۴
 • ارائه مدراک تحصیلی گذشته و ترجمه رسمی آن ها

تحصیل در سوئد و موقعیت کار پس از تحصیل

تحصیل در سوئد و اخذ اقامت سوئد از طریق تحصیل از مواردی می باشد که امروزه متقاضیان زیادی در سرتاسر جهان خواهان ورورد به این پروسه می باشند. کشور سوئد از آن دسته کشور هایی می باشد که دانشجویان می توانند بعد از تحصیل خود به مدت ۶ ماه در این کشور حضور داشته باشند و در این مدت در خاک کشور سوئد به جستجوی کار بپردازند. افرادی که در مدت ۶ ماه توانایی استخدام در شغل مورد نظر را دارند می توانند اقامت تحصیلی خود را به اقامت کاری تبدیل نمایند. قوانین این کشور به شما اجازه می دهد افرادی که وارد پروسه کاری می شوند با ۵ سال کار و پرداخت مالیات در این کشور، اقامت دائم سوئد را اخذ نمایند. با توجه به شرایط ویزای کاری سوئد، اصولا علاقمندان ورود به این کشور از روش تحصیلی وارد این کشور شده و بعد به بازار کار این کشور وارد می شوند. افرادی که مشغول تحصیل در سوئد می باشند، پس از تحصیل، به راحتی می توانند وارد بازار کار این کشور شوند و نکته قابل توجه، فراهم بودن شغل مناسب،‌ در بازار کار این کشور می باشد و می توان گفت در حال حاضر نرخ بیکاری این کشور تنها ۶٫۶% می باشد.

نمودار نرخ بیکاری سوئد در اواخر 2018 و اوایل 2019

بنابراین، برای اشخاصی که قصد زندگی و کار در سوئد را دارند پس از اتمام دوره تحصیلی، این امکان فراهم شده است. بر خلاف برخی کشورها نظیر بلژیک که پس از اتمام تحصیل شخص باید کشور را ترک کند، کشور سوئد این اجازه را می دهد که شخص اقامت ۶ ماهه دریافت کند تا در کشور سوئد بماند و در جستجوی کار باشد و یا بتواند با راه اندازی کسب و کار،‌ اقامت تحصیلی خود را به اقامت کاری تبدیل کند. شخص برای دریافت این اقامت باید شرایط زیر را رعایت کند:

 • در سوئد درخواست تبدیل اقامت تحصیلی به کاری را بدهد و در صورتی که خارج شود و بعد درخواست بدهد معمولاً درخواست وی رد می شود.
 • پاسپورت شخص برای مدتی که خواهان اقامت است معتبر باشد.
 • حداقل ۲ ترم در سوئد اقامت تحصیلی داشته باشد
 • ویزای شخص در دانشگاه باشد
 • دوره تحصیلی شخص به اتمام رسیده باشد و تمامی واحد ها را پاس کرده باشد.
 • قصد شخص جستجوی کار یا راه اندازی کسب و کار باشد
 • تمکن مالی زندگی در سوئد را در مدت اقامت نشان دهد. (۸۱۹۰ کرون سوئدی در ماه)
 • بیمه داشته باشد

تحصیل در سوئد و وضعیت اقامت و اخذ تابعیت

پاسپورت اروپایی

تحصیل در سوئد به خودی خود به جز مقطع دکترا جزء زمان اقامت کاری شخص محسوب نمی شود و شخص از زمانی که مشغول به کار و پرداخت مالیات می شود، زمان اقامت کاری وی آغاز می گردد. در صورتی که شخص در کشور سوئد به مدت ۵ سال زندگی کند. این ۵ سال زندگی شخص باید به صورت متوالی باشد و در طول این ۵ سال، بیش از ۶ ماه از کشور سوئد خارج نشود.

همینطور شخصی که ۵ سال در کشور سوئد زندگی کرده باشد می تواند درخواست پاسپورت و تابعیت این کشور را بدهد ولی برای دریافت پاسپورت باید اثبات کند،‌ بدهی های اجتماعی ندارد و با جامعه سوئد ادغام شده و زبان سوئدی را فرا گرفته است و همینطور در مدت اقامت خود هیچ جرم و جنایتی مرتکب نشده است. با دریافت اقامت دائم یا پاسپورت کشور سوئد شخص میتواند در کشورهای دیگر اروپایی نیز زندگی کند و محدودیت خاصی ندارد.

فایل صوتی مؤسسه ملک پور در مورد مقایسه تحصیل در سوئد و انگلستان

مقاله مرتبط

مقایسه تحصیل انگلستان و سوئد

شما می توانید از طریق فرم ارزیابی، شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس گرفته و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی نمایند.

تحصیل در سوئد و سخن پایانی

تحصیل در سوئد ، مهاجرت تحصیلی به سوئد و شرایط تحصیل در سوئد موضوعی است که در مقاله بالا به صورت جامع مورد بررسی قرار گرفت. تحصیل در کشورهای اسکاندیناوی همچون سوئد امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است و همین موضوع باعث شده است که در چند ماه گذشته شرایط سفارت کشور سوئد به مراتب سخت تر از قبل برای اعطای ویزای تحصیلی باشد، بنابراین متقاضیانی که قصد تحصیل در کشورهای اسکاندیناوی را دارند می توانند برای تحصیل در کشور فوق پیشرفته دانمارک و یا تحصیل در دانشگاه های رایگان نروژ اقدام نمایند. در مقاله فوق سعی بر آن شد تا شرایط تحصیل در سوئد در مقاطع مختلف، شرایط دریافت بورسیه تحصیلی در سوئد، مدارک لازم برای اخذ ویزای تحصیلی سوئد، هزینه تحصیل و زندگی در سوئد، شرایط کار دانشجویی در سوئد، شرایط دریافت اقامت پس از تحصیل خدمت شما متقاضیان عزیز ارائه شد، در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه تحصیل در سوئد می توانید با مشاوران متخصص ما در امر حقوق بین الملل تماس حاصل نموده و مشاوره رایگان دریافت نمائید. همچنین می توانید در قسمت انتهای مقاله، در قسمت دیدگاه نظرات و پرسش های خود را بیان نموده و پاسخ خود را در کوتاهترین زمان ممکن دریابید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

160 پاسخ
 1. الهام گفته:

  سلام و عرض ادب
  لیسانس روانشناسی هستم، ۲۵ ساله و متاهل و مایلم به کشور سوئد مهاجرت کنم.ممکنه در مورد دوره زبان انگلیسی کمی توضیح بدهید

  Rating: ۴
  پاسخ
 2. مریم گفته:

  سلام من ۳۸ سالمه کارشناس ارشد سلولی و مولکولی . آیا میتوانم در دکترا ژنتیک پزشکی اپلا ی بگیرم ؟محدودیت سنی داره؟

  Rating: ۴
  پاسخ
 3. بهروز گفته:

  عرض سلام و ادب و احترام خدمت جنابعالی و تمامی مسولین و کارکنان موسسه.
  بنده فارغ التحصیل رشته حقوق جزا و جرم شناسی مقطع کارشناسی ارشد با معدل ۱۷٫۷۸ از دانشگاه آزاد هستم.۲۷ سال و مجرد و دارای پایان خدمت و پاسپورت میباشم. برای ادامه تحصیل در مقطع دکتری خارج از کشور بسیار مشتاقم. از آنجاکه بسیار در سایتهای اینترنتی جستجو میکنم بسیار به این مطالب بورسیه رایگان برخورد میکنم. بنده مدرک زبان ندارم و مایلم برای بورسیه رایگان خارج از کشور و بدون مدرک زبان در یکی از گرایش های رشته حقوق در یکی از کشورها اقدام کنم. لطف میکنید که بنده را راهنمایی کنید. سپاسگزارم

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض احترام، پاسخ شما در کامنت قبلی در مقاله تحصیل در امریکا ذکر گردید. برای دکترا باید سوپروایزر داشته باشید و با اساتید ارتباط برقرار بفرماید.

   پاسخ
 4. حمیدرضا مرادیان گفته:

  سلام.وقتتون بخیر.بابت ویزای تحصیلی چند سوال داشتم.
  من ۳۰ سالمه لیسانس حسابداری هستم و شاغل در واحد مالی شرکت شیرین عسل.میخوام تحصیلاتمو تو یه کشور اروپایی ادامه بدم.
  سن من ممکنه تاثیری در اپلای شدنم در دانشگاه داشته باشه یا اینکه هیچ محدودیتی نیست؟
  من در حال یادگیری زبان انگلیسی هستم و قصد دارم آیلتس بگیرم،آیا تاثیری دارد؟
  و اینکه اگه بخوام از خدمات شرکت شما برای گرفتن ویزای تحصیلی و اپلای شدن استفاده کنم چقدر هزینه داره؟کلا میخوام بدونم چقدر سرمایه میخواد؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، در ابتدا بفرمایید که چه سالی فارغ التحصیل شدید ، اگر گپ تحصیلیتون زیاد باشه ریسک ویزا دارین. اگر بتونین مدرک زبان با نمره ۶٫۵ بگرین میشه واسه کشور هلند اقدام کرد. برای اطلاع از هزینه ها با دفاتر تماس بگیرید.

   پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، برای تحصیل در سوئد در مقطع دبیرستان باید قیم داشته باشید یا از طریق دبیرستان های شبانه روزی اقدام کنید. همچنین نمرات سه سال اخیر دبیرستان شما نیز مدنظر قرار می گیرد.

   پاسخ
 5. mahshad گفته:

  ۲۲سال سن دارم مدرک مهندسی معماری پیام نور.ولی علاقه دارم باستان شناسی را ادامه بدهم.شما کدام کشور را با توجه به این که میخواهم تحصیل کاملا رایگان باشه یا با کمترین هزینه پیشنهاد میدین؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام ، تحصیل کاملا رایگان در هیچ کشور وجود نداره دوست گرامی ، شما باید بورسیه کامل بشین اگر قصد تحصیل بدون صرف هزینه رو دارین. برای دانشگاه های رایگان کشورهای مثل آلمان ، اتریش ، فرانسه و نروژ نیز هزینه ثبت نام از دانشجو اخذ می گردد. لطفا مقاله بورسیه تحصیلی را مطالعه بفرمایید.

   پاسخ
 6. سپیده گفته:

  سلام
  من ۳۵ سال سن دارم . لیسانس و فوق لیسانس صنایع غذایی و ۱۰ سال سابقه کار مرتبط . آیا برای تحصیل یا کار می توانم برای سوئد یا هر کشور دیگری که با شرایط من مناسب باشد اقدام کنم؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، لطفا مدرک زبان خود را انیز اعلام بفرمایید. در صورتی که دانش زبانی شما در سطح مناسبی باشد. می توان برای دوره های مدیریتی کشورهای مانند هلند و دانمارک اقدام کرد. برای کار نیز در کشور سوئد باید پیشنهاد کاری داشته باشید.

   پاسخ
 7. محمد صابری گفته:

  سلام محمد صابری هستم رشته مکانیک خودرو مقطع کارشناسی علاقه مند به تحصیل در خارج از کشور هستم معدل کارشناسیم ۱۶٫۳۲ هستش و ۴ سال دوره تحصیلیم در دانشگاه دولتی بوده.برای تحصیل در سوئد چه کار هایی را پیش بگیرم وزبان انگلیسی را دستو پا شکسته متوجه میشوم.باتوجه به شرایطی که عرض نمودم ،ممنون میشم بگویید چه کاری را باید برای ادامه تحصیل انجام دهم ایا با این شرایط مرا میپذیرند؟

  Rating: ۳
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، در حال حاضر شرایط اخذ ویزای تحصیلی سوئد با سختی های همراه است، ما در تلاش هستیم تا راه تحصیل در سوئد را برای هموطنان هموار سازیم. لطفا سن خود را اعلام بفرمایید تا راهنمایی بهتری داشته باشیم. با توجه به رشته پیشنهاد ما تحصیل در آلمان یا اتریش می باشد.

   پاسخ
 8. مریم گفته:

  باسلام. مریم هستم ۱۷ساله در حال تحصیل در رشته تجربی پایه دوازدهم بامعدل ۱۹ .از اتباع هستم و دو برادرم در کشور سوئد هستند. زبانم خوبه ولی مدرک ندارم. میخاستم بدونم که ایا میتونم بورسیه سوئد بشم شرایط و چگونگی تحصیل در اونج ارو میخاستم بدونم. ممنون

  Rating: ۳
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام ، در حال حاضر تحصیل در کشور سوئد با سختی های همراه است و ویزای تحصیلی سوئد دارای مراحل پیچیده ای است و صدور آن مشکل است. اگر شما می توانید برای پذیرش تحصیلی اقدام کنید و مدرک پذیرش دانشگاه را دریافت کنید ما می توانیم شما را در امور ویزا همراهی کنیم. شما می توانید برای سایر کشورهای اروپایی اقدام کرده و بعد از اتمام تحصیل با توجه به سن مناسب برای کشور سوئد اقدام کنید.

   پاسخ
 9. زینب گفته:

  سلام . دیپلم ریاضی با معدل ۱۸.۹۵ دارم . میخواستم برای لیسانس کامپیوتر اقدام کنم
  کشوری وجود داره که بدوت مدرک زبان ، بورسیه کامل بده ؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، برای بورسیه شما می توانید مقالات بورسیه تحصیلی را مطالعه نمایید. شما باید برای دانشگاه ها رزومه پژوهشی مناسبی داشته باشید اما با ارتباط گیری با دانشگاه های مختلف می توانید شانس خود را امتحان کنید.

   پاسخ
 10. ابوالفضل گفته:

  با سلام
  من ۱۵ سال دارم (کلاس ۹ )
  ایا میتوانم برای ادامه تحصیل به کشور سوئد بروم ؟
  از نظر مالی هم خیلی خیلی نا توان هستم ولی دوست دارم درسم رو ادامه بدم
  لطفا راهنمایی کنید

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، تحصیل در سوئد در سال های اخیر با سختی های همراه شده است ، پیشنهاد می شود که درس خود را در ایران به اتمام رسانده و برای دانشگاه در سوئد اقدام کنید. همچنین با توجه به سن مناسب اقدام می توانید خود را برای بورسیه های تحصیلی آماده کنید.

   پاسخ
 11. سمانه گفته:

  سلام
  من لیسانس حقوق و مدارک آشپزی و کیک و دسر و نان و … رو از فنی حرفه ای دارم و همسرم سال آخر دکترای حقوق خصوصی با معدل ۱۹.۳۰ هست و ایشون وکیل و استاد دانشگاه هم هستند
  خودم از طریق ویزای کار و همسرم ویزای تحصیلی میخوایم اقدام کنیم
  آیا ایشون باید حقوق رو از صفر شروع کنه ؟ و برا وکالت در سوئد باید چند سال درس بخونن
  ممنون از راهنماییتون

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض احترام، برای تحصیل در سوئد در رشته حقوق باید مدارک همسر گرامی معادلسازی شود تا امکان تحصیل در سوئد برای ایشان فراهم شود. برای کار در کشور سوئد نیز باید پیشنهاد کاری داشته باشید.

   پاسخ
 12. papi گفته:

  با سلام
  من دختری ۲۴ ساله با مدرک ارشد جبر دانشگاه شیراز(دانشگاه دولتی) هستم.مدرک زبان ندارم قصد ادامه تحصیل در مقطع دکتری هستم.
  باید چه اقداماتی رو انجام بدم؟چطور میتونم همراه داشته باشم؟
  لطفا راهنمایی کنید

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، برای تحصیل در مقطع دکترا شما باید در ابتدا سوپروایزر خود را تعیین کنید. این کار از طریق ارتباط با اساتید دانشگاه مقصد امکان پذیر است. همچنین به زودی بخشی ویژه ای برای پذیرش دکترا بر روی وبسایت های ملک پور قرار خواهد گرفت. برای وضعیت همراه نیز در ابتدا باید وضعیت اقامت شما مشخص شود و بعد از می توان برای همراه اقدام کرد.

   پاسخ
 13. مریم گفته:

  سلام من دارای ۳۲سال سن دارم دارای مدرک لیسانس حسابداری و ارشد روانشناسی بالینی زبانم هم ضعیف نیست در حال حاضر ۵هستم اما شاید تا ۴ماه آیند ۶/۵بگیرم آیا امکان اخذ پذیرش دکتری برای من ممکن هست

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، برای پذیرش دکترا در ابتدا باید سوپروایزر داشته باشید. لطفا در بخش پذیرش دکترا موسسه ملک پور اطلاعات خود را وارد کنید تا شرایط شما بررسی گردد.

   پاسخ
 14. yousefpour گفته:

  با سلام پسر من هم اکنون در دانشگاه دولتی درس مهندسی مکانیک می خواند و ترم دو، البته معدل کل دبیرستان اون ۱۳٫۶۸ بوده آیا بدون مدرک زبان آلمانی میتونه از دانشگاه اتریش پذیرش تحصیلی بگیره ؟
  هزینه سالیانه چقدر می شود؟

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، به نظر امکان اقدام وجود دارد اگر که سایر شرایط فراهم شود. برای اطلاع از هزینه ها به سایت دانشگاه مقصد مراجعه کنید.

   پاسخ
 15. مرجان گفته:

  سلام .من خانم۳۰ساله هستم بامدرک مهندسی مدیریت پروژه ومدرک مربیگری بدنسازی و CX و همسرم۳۱ساله بامدرک فوق دیپلم پرورش اندام و مدرک مربیگری و داوری جهانی پرورش اندام و TRX و مدرک مربیگری حرفه ای ژیمناستیک
  و مربیگری CX سطح مالی خیلی متوسط.به زبان هم تسلط نداریم .آیا امکانش هست واسه تحصیل بدون مدرک زبان مهاجرت کنیم???کدوم کشور بااین شرایطمون میتونیم بریم?

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض احترام، در سال های اخیر اخذ پذیرش تحصیلی در سوئد با سختی های همراه بوده است. شاید بتوان در صورت داشتن شرایط برای کشور کانادا اقدام کرد.

   پاسخ
 16. Alieh گفته:

  سلام
  من ۳۲ سالمه دارای مدرک کارشناسی ارشد میکروبیولوژی از دانشگاه آزاد تهران شمال با معدل ۱۵٫۵۷ و دو مقاله ISI و لیسانس میکروبیولوژی با معدل ۱۵٫۲۸ و ۷ سال سابقه کار به عنوان کارشناس آزمایشگاه در دانشگاه علوم پزشکی ، آیا میتوانم برای کورس زبان ئر سوئد بدون داشتن مدرک ایلتس اقدام کنم؟

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، شرایط ویزای تحصیلی سوئد نسبت به قبل سخت تر شده است پیشنهاد می شود که دوره های زبان کشورهای کم خرج تر و آسان تر مانند مجارستان را نیز بررسی کنید.

   پاسخ
 17. مسعود گفته:

  سلام وقتتون بخیر .
  ۲۸ سالمه لیسانس تکنولوژی نرم افزار کامپیوتر از دانشگاه آزاد دارم . و دارای تخصص شبکه های کامپیوتری سیسکو و مایکروسافت و مدرک بین المللی شون هم دارم
  ولی وقت نکردم ک مدرک زبان بگیرم
  بنظرتون میتونم واسه ارشد ویزا بگیرم بدون مدرک ؟
  ممنون میشم جواب بدین

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، شرایط تحصیل بدون مدرک زبان در سوئد آسان نیست و معمولا به این صورت است که شما باید حداقل نمره آیلتس متناسب با دوره را کسب کنید. لطفا با دفاتر تماس بگیرید.

   پاسخ
 18. ل.ی گفته:

  باسلام .من ۴۲ ساله هستم و فارغ التحصیل رشته ارشد مهندسی بهداشت محیط وازدانشگاه دولتی هستم .باتوجه به اینکه شاغل در سازمان دولتی می باشم وبدون مدرک زبان انگلیسی هستم ولی تاحدودی زبان بلدم .ایا اینجانب می توانم جهت مقطع دکترا و کسب شغل و اقامت درکشور اقدام نمایم و موفق شوم شرایط اقتصادی من متوسط است .

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض ادب ، برای تحصیل دکترا در سوئد باید در ابتدا سوپروایزر شما تعیین شود تا امکان اقدام داشته باشید. برای دکترا اگر موفق به اخذ پذیرش بشوید معمولا تحصیل دکترا به صورت با حقوق است و می تواند هزینه های زندگی در سوئد را پوشش دهد.

   پاسخ
 19. sajjad گفته:

  سلام .من لیسانس برق الکترونیک از دانشگاه دولتی هستم.۲۴ ساله.مدرک زبان ندارم. از نظر مالی هم توانایی زیادی ندارم.میخاستم بپرسم که آیا برای ویزای کار اقدام کنم بهتره یا تحصیل؟
  و اگر بخام برای ویزای تحصیلی اقدام کنم، چه کشورهایی مناسب رشته و متناسب با وضع مالی و سطح زبان من هستن؟؟
  با تشکر

  پاسخ
  • to.m گفته:

   با سلام و احترام
   شما با توجه به نداشتن سابقه کاری باید از طریق ویزای تحصیلی برای فوق لیسانس به کشور هایی نظیر آلمان و اتریش وارد شوید چون فارغ التحصیل از دانشگاه دولتی هستید تحصیل رایگان در این کشورها برای شما امکان پذیر است و بعد از فارغ التحصیلی با یافتن کار مطابق با رشته خود ویزای تحصیلی شما به ویزای کاری تبدیل خواهد شد.

   پاسخ
 20. zzz گفته:

  با سلام خدمت کارشناس محترم
  من ۲۴ سالمه لیسانس حقوق از دانشگاه ازاد هستم معدلم هم ۱۶/۵ بوده میخواستم در رشته حقوق تجارت بین الملل در یکی از کشورهایی که از شرایط تحصیل رایگان برخوردارند ادامه تحصیل بدم،من مدرک زبان هم ندارم و در ان کشور نیاز به دوره های زبان آموزی هم دارم،میشه لطفا راهنماییم کنین

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، برای حقوق انگلستان و اتریش دارای شرایط مناسبی برای تحصیل هستند. برای اتریش می توان برای دوره های زبان آلمانی در ابتدا اقدام کرد.

   پاسخ
 21. علي گفته:

  سلام ممنون ميشم سريعاپاسخ دهيدچون به ددلاين هانزديكيم. ليسانس دارم با٧واحدزبان . ايلتس ٤. اياميتوانم دردوره هاي زبان شركت كنم ؟
  بعدازپايان دوره زبان مجددا بايدايلتس دهم مثلا براي نروژ؟
  سپاس بسيار

  پاسخ
 22. Eli گفته:

  سلام من خانم۲۵ساله و کارشناسی پرستاری دانشگاه دولتی ، شانس گرفتن ویزای تحصیل یا کار کدوم برای من بیشتره ؟

  پاسخ
 23. فرح نوش نادریان گفته:

  سلام . تشکر فراوان . برای اخذ ویزای تحصیل برای معادل سازی مدرک فیزیوتراپی باید چکار کنم . مدرک زبان انگلیسی هم ندارم . در حال اموزش زبان هستم . می تونم بدون مدرک زبان اقدام کنم ؟در ضمن میشه بگین حدود چقدر کلا باید پول داشته باشم برای تمام مراحل تا اخذ ویزا و گرفتن معادل مدرک ؟ ممنون میشم راهنمائی فرمائید.

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، دوره های زبان برای شما مناسب هستند، برای هزینه ها شرایط شما باید به صورت کامل بررسی شود، لطفا با دفاتر تماس بگیرید.

   پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، برای کار فیزیوتراپی باید در ابتدا معادلسازی مدرک شما با مدرک قابل قبول اتریش انجام شود. موسسه ملک پور در امر کاریابی در اتریش شما را یاری خواهد کرد.

   پاسخ
 24. فرح نوش نادریان گفته:

  با تشکر . منظور از معادل سازی مدرک چیست . من لیسانس فیزیوتراپی دانشگاه تهران دارم . من مدرک زبان ندارم . میشه لطفا بیشتر توضیح بدهید . شرایط شما جهت پیشنهاد کاری در بلژیک چگونه است . من باید چه کار کنم . ؟

  پاسخ
  • m.s گفته:

   سلام، منظور از معادلسازی این است که شما باید تعداد واحد را بگذرانید که مدرک شما مورد تایید کشور مقصد باشد. برای کاریابی در بلژیک مقالات مرتبط را با کلیدواژه ملک پور در گوگل و سایت های کاریابی این کشور را جستجو کنید.

   پاسخ
 25. مهدی گفته:

  سلام من ارشد میکروبیولوژی هستم از دانشگاه ازاد با معدل۱۸:۳۰دوتا مقاله چاپ کردم مجله داخل کشور وکلاس ایلتس هم میرم میشه راهنمایی کنید میتونم برا ادامه تحصیل در مقطع دکتری اقدام کنم و بورسیه تحصیلی بگیرم الانم در ازمایشگاه طبی شاغلم وهمسرو فرزندمم باخودم ببرم با تشکر

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، اگر مقالات شما بین المللی هستند شاید امکان اقدام برای اخذ بورسیه وجود داشته باشد. شرایط اخذ بورسیه را در سایت دانشگاه مدنظر جستجو کنید. کشورهای استرالیا با توجه به شرایط شما مناسب به نظر می رسد اما باید سایر شرایط شما نیز بررسی شود.

   پاسخ
 26. مصطفی خادمیان گفته:

  سلام عذر میخواهم من ۲۷ سالمه و مدرک پیش دانشگاهی دارم میخواستم ببینم منم میتونم واسه کارشناسی اقدام کنم ؟ مرسی

  پاسخ
 27. فرح نوش نادریان گفته:

  سلام . با تشکر از راهنمای شما . گروه شما می تواند پیشنهاد کار فیزیوتراپی در سوئد برای ما پیدا کند .یا اتریش ؟

  پاسخ
 28. الي گفته:

  با سلام من دختري ٢٢ ساله هستم كه به دلايلي نتونستم ادامه تحصيل بدم و قبل از گرفتن سيكل به من اجازه داده نشد درسم رو در تهران ادامه بدم حالا ميتونم با اين مدرك پايين در كشوري ديگر ادامه تحصيل بدم؟ شرايط هم هرچي باشه مهم نيست فقط ميتونم درسم رو ادامه بدم؟

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، شما باید دیپلم ۱۲ ساله نظام آموزشی ایران را کسب کنید تا بتوان اقدام کرد لطفا برای اطلاعات کامل تر با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس بگیرید.

   پاسخ
 29. فرح نوش نادریان گفته:

  سلام . ۴۶سال دارم لیسانس فیزیوتراپی از دانشگاه تهران دارم . با ۲۲سال سابقه کار فیزیوتراپی . مدرک زبان انگلیسی ندارم . می توانم برای ادامه تحصیل یا کار به سوئد مهاجرت کنم . لطفا راهنمایی فرماید .

  پاسخ
 30. فایق سلیمی گفته:

  با سلام من مدرک کاردانی IT دارم میخوام برای کارشناسی برم سوئد ولی مدرک زبان ندارم آیا امکانش هست بدون مدرک زبان

  پاسخ
 31. الی گفته:

  سلام وقت بخیر بنده خانمی ۲۳ ساله هستم مهندس عمران در دانشگاه سراسری با معدل ۱۵ خورده ای ولی زبانم در سطح پایینه میخواستم بدونم میتونم در سوئد یا کشوری که نیاز به زبان نداره ادامه تحصیل بدم

  پاسخ
  • mansoor soltani گفته:

   با سلام، قطعا این امکان برای شما وجود دارد اما شرایط شما باید به طور کامل بررسی شود. برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 32. مهسا گفته:

  سلام و خسته نباشید
  من فوق لیسانس آموزش زبان هستم و۴۱ساله هستم خواستم ببینم برای پذیرش تحصیلی سوید حتما باید مدرک زبان داشته باشم یا بدون مدرک زبان هم میتونم پذیرش بگیرم و پسر وهمسرمم هم همزمان میتونن همراهم بشم
  ممنون

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام باید بتوانید مدرک زبان خود را ارائه نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام در صورتی که بتوانند قیم شما باشند می توانید اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 33. امیرحسین گفته:

  با سلام من نفر اول رشته مهندسی مکانیک دانشگاه دولتی در مقطع کارشناسی هستم(دانشجوی ممتاز) و همچنین پایان نامم هم به زبان انگلیسی بوده که ساخت ربات بوده؛ولی تایم این رو نداشتم مدرک زبان بگیرم ؛آیا میتونم ارشد تو این کشور درس بخونم؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید در ابتدا برای دوره های زبان اقدام نمایید و سپس وارد مقطع تحصیلی خود شوید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 34. نیلو گفته:

  سلام من برای تحصیل میخوام ویزای سوئد و بگیرم و بعد از پایان تحصیل قصد بازگشت ندارم . آیا میتونم اقامت دائم بگیرم ؟ و اینکه ی فامیل دور در سوئد هم داریم ک اقامت دائم داره . اگه میشه راهنماییم کنید

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام پس از تحصیل باید وارد بازار کار شوید تا بتوانید اقامت خود را اخذ نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 35. حامد گفته:

  سلام من ليسانس عمران دارم با معدل١٢ ميخواستم ببينم كه ميتونم دوره هاي دبان رو اونجا همراه با دانشگاه بگذرونم اصلا ميتونم پذيرش بگيرم

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام باید در ابتدا رزومه کامل خود را بفرمایید تا امکان راهنمایی وجود داشته باشد برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 36. مهران گفته:

  با سلام بنده فوق لیسانس مهندسی مکانیک از دانشگاه صنعتی اصفهان هستم. دوتا مقاله ISIدارم با معدل بالا، ولی مدرک زبان ندارم،بیشتر دنبال ویزای کار هستم. میشه بفرمایین چیکار کنم؟؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید برای ویزای کار کشورهای آلمان ، اتریش ، کانادا ، استرالیا و . . . اقدام نمایید اما باید بتوانید مدرک زبان خود را نیز ارائه دهید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 37. m.p گفته:

  سلام.من لیسانس حسابداری هستم از دانشگاه غیرانتفاعی.مدرک زبان هم ندارم،میخواستم بدونم میتونم درمقطع کارشناسی ارشد اقدام کنم ؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام در ابتدا باید رزومه کامل خود را بفرمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 38. آرش گفته:

  باسلام جوانی هستم ۳۴ ساله با ۵ سال سابقه کار در پروژه های صنعتی (نفت ،گاز و فولاد)و کاردانی مکانیک از دانشگاه چمران دارم همچنین یک مدرک بازرسی جوش سطح یک و دو از موسسه نیسرت کانادا دارم.مدرک زبان ندارم ایا راهی هست بدون مدرک زبان برای ویزای کار اقدام کنم ؟؟برای چه کشورهایی امکان پذیر است ؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام برای اخذ ویزای کار باید حداقل مدرک تحصیلی شما لیسانس باشد برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 39. فيروزه گفته:

  با سلام آيا تحصيل در دانشگاهاي سوئد به زبان سوئدي امكان پذير هست و در اين حالت باز هم بايد شهريه پرداخت كرد ؟

  پاسخ
 40. مهسا گفته:

  سلام من بیست سالمه دیپلم تجربی دارم و همسرم ۲۹ ساله کارشناسی نرمافزار کامپیوتر با۵ سال سابقه کار
  ما هیچکدوم مدرک زبان نداریم اما هردو تقریبا یکساله داریم زبان میخونیم
  میخوام بدونم اگه بخوایم تحصیلی مهاجرت کنیم کدوم یکیمون اقدام کنه هزینه کمتر هست با توجه به اینکه بدون مدرک زبان هستیم
  من در مقطع دیپلم یا همسرم در مقطع کارشناسی ؟
  و اینکه ایا کسی ک بعنوان همراه داریم مثلا همسر یا حتی خودمون میتونه کار کنه؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام برای اخذ ویزای کار باید حداقل مدرک تحصیلی لیسانس باشد بنابراین همسر محترمتان می توانند برای ویزای کار آلمان ، اتریش ، کانادا ، استرالیا اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 41. امید گفته:

  سلام. بنده ۳۳ سال سن دارم. لیسانس مهندسی مواد و فوق لیسانس آن را از دانشگاه های دولتی گرفتم. ۶ سال هم سابقه کار دارم البته بدون بیمه. میتوانم از کارفرما نامه دریافت کنم. اما به دلیل مشغله کاری نمیتوانم برای زبان وقت بگذارم. لطفا راهنمایی کنید که برای ادامه تحصیل چکاری میتوانم انجام بدهم. حاضر به ادامه تحصیل در مقطع فوق لیسانس نیز هستم. با تشکر

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید در ابتدا برای دوره های زبان اقدام نمایید و پس از اخذ مدرک زبان خود برای ادامه تحصیل اقدام داشته باشید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 42. سارا گفته:

  سلام. من ۱۸ سالمه و مدرک دیپلم دارم.
  میخاستم بودنم میتونم در هنگام تحصیل در سوئد مدرک زبان بگیرم؟
  واینکه هزینه ۸۰۰ یورو در ماه برای کل مخراج مثل خوراک و خوابگاه هست یا فقط شهریه ی دانشگاه هست؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام برای تحصیل در سوئد حداقل باید بتوانید مدرک زبان آیلتس ۵٫۵ را ارائه نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 43. شمیم گفته:

  سلام ممنونم از توضیحات شما و ویدیو هایی که در مورد کشور سوئد در یوتیوب برای ما گذاشتید واقعا سپاسگزارم الهی همیشه موفق باشید
  بنده سوالی در مورد کورس زبان سوئد داشتم چون در متن نوشتید بدون مدرک زبان نیز می توان اقدام کرد بنده با شماره مشاوره تماس گرفتم اما متاسفانه موفق به صحبت نشدم و در صف انتظار به مدت ۳۰ دقیقه باقی ماندم سوالی که داشتم این است که بنده دارای مدرک فوق لیسانس و ۲۵ ساله متاهل هستم همسرم هم ۲۹ سالشون هست آیا این امکان هست که برای دوره ی زبان ۶ ماهه بدون مدرک زبان اقدام کنم و همسرم نیز همزمان با من ویزای همراه رو دریافت کنند هزینه ی این دوره در حال حاضر چند ملیون تومان است و هزینه ی عقد قرارداد برای ویزای همراه نیز دریافت میشود ؟ همچنین آیا هزینه ی دوره بدون خوابگاه می باشد؟ و می توانم خوابگاه را فعلا درخواست نکنم وپس از ورود به سوئد این کار را انجام دهم چون اقوام من آنجا هستند و می توانم در منزلشان بمانم برای مدتی، اما اگر این موضوع مشکل ایجاد می کند که خوابگاه رو درخواست می کنم هچنین لازم به ذکر است که بنده ۳ بار از سفارت بابت ویزای دیدار با خانواده ریجکت شده ام به دلیل سن پایین و آخرین ریجکتی مربوط به یک سال پیش بوده است که مجرد بودم آیا این موضوع در درخواست این ویزا موثر است ؟ ببخشید که سوالاتم طولانی است تماس گرفتم اما موفق به صحبت نشدم موفق و پیروز باشید .

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام دوست گرامی برای گذراندن دوره زبان در سوئد باید بتوانید مدرک زبان حداقل آیلتس ۵٫۵ نیز را ارائه نمایید اما باید دوره های ۱ ساله را اقدام نمایید تا شانس اخذ ویزا وجود داشته باشد برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 44. ستار گفته:

  سلام.
  من ۱۸ سالمه و رشته ریاضی هستم و تاره مدرک پیش دانشگاهیم را گرفته ام.
  زبان انگلیسی را در سطح پایین بلد هستم.
  می خواستم بدونم که آیا میتونم توی کشور های اروپایی بخصوص سوئد و اتریش ادامه تحصیل بدم؟ و هزینه ی تحصیل چنده؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام بله می توانید اقدام نمایید اما باید بتوانید مدرک زبان خود را نیز ارائه نمایید که تحصیل در اتریش رایگان و تحصیل در سوئد مستلزم پرداخت هزینه است برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 45. محمدجواد گفته:

  سلام خسته نباشید
  من دانشجوی فوق دیپلم رشته ماشین ابزارم
  دیپلم زبان دارم ولی ایلتس خیر
  میخاستم بدون دانشگاهی از کشور انگلستان وجود داره که رشته منو بدون مدرک زبان قبول بپذیره؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام در ابتدا باید رزومه خود را بفرمایید تا امکان راهنمایی و مشاوره وجود داشته باشد اما برای تحصیل در انگلستان باید بتوانید مدرک زبان خود را ارائه نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 46. ahmad saberi گفته:

  سلام با ارزوى سلامتى براى تيم شما
  ٢٨ ساله، مجرد، ليسانس برق قدرت، در حال اتمام فوق ليسانس از دانشگاه ازاد اسلامى خمينى شهر اصفهان، در حال گرفتن ايلتس، سرمايه يك اپارتمان و ٢٠٠ ميليون در حال حاضر، گپ تحصيلى به علت يكسال كار،
  در كجا وجگونه مهاجرت كنم. متشكرم

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام در صورتی که بتوانید سابقه کار مرتبط با رشته تحصیلی خود را ارائه نمایید می توانید برای ویزاس کار آلمان ، اتریش ، کانادا ، استرالیا و نیوزلند اقدام داشته باشید همچنین می توانید برای ویزای تحصیلی برای انگلیس، کانادا و . . . نیز اقدام داشته باشید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 47. امین گفته:

  سلام
  من در حال حاضر در دانشگاه ازاد تهران رشته علوم ورزشی میخونم
  خواستم ببینم میتونم برای ادامه تحصیل و گرفتن مدرک لیسانس در سوئد اقدام کنم ؟ و اینکه مدرک زبان برای اینکار لازم هست یا خیر ؟ ممنون

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   بله دوست گرامی می توانید اقدام نمایید اما باید مدرک زبان خود را ارائه دهید البته باید رزومه کاملی از خود را نیز ارائه دهید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 48. Zahra گفته:

  سلام و عرض ادب خدمت جناب دكتر ملكپور
  بنده ٢٥ سال و همسرم ٢٩ سالشون هست .خودم مدرك ديپلم نقشه كشي ساختمان و همسرم مدرك ديپلم برق صنعتي هستن .خودم تا سال اينده مدرك پيش دانشگاهيمو ميتونم بگيرم . خواستم ببينم ميتونم براي كشور سوئد براي كالج زبان اقدام كنم و همسرم هم بعنوان همراه ببرم و اينكه در حين تحصيل من همسرم اجازه كار دارند؟؟؟
  و بعد از اتمام كالج بتونم كار كنم چون كه مدرك كامپيوتر از فني حرفه اي هم دارم و بعد تمديد ويزا رو براي كار انجام بديم؟
  همسرم هم مدرك لوله كشي دارند از فني حرفه اي ميتونن كار كنن اونجا در حين تحصيل من ؟؟؟؟
  كلي دارايي ما ١٠٠ ميليون هست كه اكه به همسرم اجازه كار بدن امكان داره بتونيم باز تمديد كنيم چون پول ما كم هستش و فقط چند ماه و حواب ميده .

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی در صورتی که بتوانید گپ تحصیلی خود را تکمیل نمایید می توانید اقدام نمایید اما بهتر است در ابتدا سرمایه خود را افزایش دهید و سپس اقدام داشته باشید چرا که باید بتوانید هزینه تحصیل و زندگی ۱ سال را تامین نمایید. برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی در ابتدا باید شرایط شما بررسی گردد به همین دلیل باید شرایط کامل خود را بفرمایید که برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 49. زهرا گفته:

  من مدرك ديپلم معماري دارم و همسرم ديپلم برق صنعتي خودم ٢٥ و همسرم ٢٩ سالشون هست .ايا ميتونيم يك كدوم از ما اقدام كنيم براي كالج هاي زبان سوىًدي و اون يكي به عنوان همراه قبول بشه كه همزمان با خوندن درس اونجا كار هم بكنيم و بعد از اتمام كالج مشغول به كار باشيم و بتونيم اقامت بگيريم؟؟؟همسرم كار سيستم گرمايشو سرمايش بلدن و مدرك فني حرفه اي دارن .خودم هم مدرك كامپيوتر از فني حرفه اي و مهمانداري هواپيما و ارايشگري دارم .

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   بله می توانید اقدام نمایید اما باید بتوانید مدرک زبان حداقل آیلتس ۵٫۵ را ارائه نمایید و سپس بتوانید برای دوره های زبان اقدام داشته باشید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی می توانید اقدام نمایید اما باید بتوانید آیلتس بالاتری ارائه دهید در صورتی که بتوانید آیلتس حداقل ۵٫۵ ارائه دهید می توانید برای یک دوره زبان ورود داشته باشید و سپس وارد دانشگاه شوید برای اطلاعات کاملتر می توانید با کارشناسان mie تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 50. نگاه گفته:

  با سلام ایا صحت دارد که بعد از دو سال تحصیل در رشته های پزشکی در کشور هایی که ایران قبول داره میشه بازگشت و در دانشگاه ایران به صورت بین الملل تحصیل کرد اگه امکان داره شرایطش چیه چکاری رو باید انجام بدیم

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   بله دوست عزیز در صورتی که دانشگاهی اقدام نمایید که مورد تایید ایران باشد می توانید پس از تحصیل به ایران بازگردید برای اطلاعات کاملتر می توانید با کارشناسان mie تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 51. نگین گفته:

  سلام من ۲۰ سالمه با مدرک دیپلم رشته تجربی بدون مدرک زبان برای رشته های پزشکی دندان من میتونم دریک کشور ترجیحا انگلیسی زبان تحصیل کنم

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   بله دوست گرامی می توانید برای کشورهای انگلستان ، مجارستان ، چک و …. اقدام داشته باشید برای اطلاعات کامل می توانید با کارشناسان حقوقی مشاوره نمایید

   پاسخ
 52. Mehri گفته:

  سلام من ١٧سالمه رشته تجربي و يازدهم ميخواستم ببينم ميتونم براي پيش دانشگاهيي(دوازدهم)در يك كشوري ديگر تحصيل كنم كه تقريبا هزينه هايي خوبي داشته باشه

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی بله می توانید اقدام نمایید و برای کشورهای کانادا و انگلستان می توانید اقدام داشته باشید که پس از اخذ دیپلم می توانید وارد دانشگاه شوید برای اطلاعات کاملتر می توانید با کارشناسان mie تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 53. علی گفته:

  سلام من دارای مدرک کارشناسی عمران از دانشگاه ازاد و فوق لیسانس عمران از دانشگاه علم و صنعت هستم ۳۵ سال سن دارم و میخوام از طریق دوره های زبان به سوید بیایم شما در سایتتون نوشتید که کسی که دارای مدرک لیسانس و فوق لیسانس باشد برای ورود به این دوره نیازی به ایلتس ندارد ایا این درست است ؟؟؟؟یعنی من میتونم بدون ایلتس ۵ یا ایلتس ۵.۵ برای این دوره ها ثبت نام کنم ممنونم جواب بدید

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی در حال حاضر و با توجه به تغییر قوانین باید برای ورود به دوره های زبان حداقل آیلتس ۵٫۵ ارائه نمایید. در صورتی که قصد ورود به دوره های زبان بدون مدرک زبان را دارید می توانید برای کشورهای دیگر اقدام نمایید برای اطلاعات کاملتر می توانید با کارشناسان حقوقی مشاوره نمایید

   پاسخ
 54. مبینا گفته:

  سلام
  من ۱۸سالمه و میخوام بعد گرفتن مدرک دیپلم اقامت بگیرم و برم اروپا … برای تحصیل کدوم کشور رو پیشنهاد میکنید؟ و این ک هزینه ی رفتن ب اون کشور چقدره ؟ هزینه ی تحصیل و زندگی در اونجا چطور؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز باید در ابتدا شرایط کاملی از خود را ذکر نمایید و اینکه قصد تحصیل در چه رشته ای را دارید تا بتوان اطلاعات درستی را ارائه داد برای تحصیل می توانید بسیاری از کشورها مانند انگلستان ، کانادا، اتریش، هلند و ….. را اقدام نمایید همچنین هزینه تحصیل و زندگی در هر کدام از کشورها با یک دیگر متفاوت می باشد که برای اطلاعات جامع تر می توانید با کارشناسان حقوقی مشاوره نمایید.

   پاسخ
 55. حامد گفته:

  سلام و خسته نباشید مدیران و کارمندان موسسه حقوقی دکتر ملک پور.
  بنده ۳۳ سال و مجرد هستم . در سال ۸۳ فوق دیپلم کامپیوتر گرایش نرم افزار(دانشگاه دولتی) را اخذ کرده ام و در سال ۸۸ لیسانس کامپیوتر گرایش نرم افزار(دانشگاه ازاد ) را به اتمام رسانده ام. ۱۰ سال سابقه کار (غیرمرتبط) را دارم. مدرک زبان خاصی ندارم و در حد مختصربا زبان انگلیسی آشنایی دارم. هم اکنون قصد مهاجرت به یه کشور اروپایی و یا کانادا را دارم.
  بهترین راه مهاجرت برای بنده چگونه هست ؟ کدام کشور شرایط بهتری دارد ؟ آیا بهتر است که ابتدا برای تحصیل اقدام کنم و سپس برای ویزای کار و اقامت ؟ و یا اینکه مستقیما برای ویزای کار اقدام کنم ؟
  از آنجا که سرمایه ای حدود ۸۰ میلیون بیشتر ندارم از کدام طریق اقدام کنم موفق تر هستم و زودتر به مقصود میرسم ؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی هم می توانید از طریق تحصیل و هم از طریق کار اقدام نمایید اما برای اخذ ویزای کار باید سابقه کار مرتبط با رشته خود را ارائه نمایید همچنین کشورهای متعددی را امکان اقدام دارید اما بهتر است در ابتدا سرمایه خود را افزایش دهید و سپس برای مهاجرت اقدام نمایید .

   پاسخ
 56. علی گفته:

  سلام . ویزای دانشجویی چه شرایطی داری برای اومدن به اونجا و اینکه میشه در حین تحصیل مشغول به کار شد . ایا شما میتونید کمکی کنید و هزینه زندگی واقامت در حین تحصیل چقدر میشه ممنون

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز باید شرایط کامل خود را ذکر بفرمائید از جمله سن و تحصیلات و ….. مهاجرت به روش های متعددی وجود دارد که باید شرایط شما کاملا بررسی گردد برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر mie تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 57. نسیم نیاکانی گفته:

  سلام
  من نسیم نیاکانی هستم دارای مدرک تحصیلات تکمیلی و دکتری حسابداری و دارای چندین qal میخواهم مقیم کشور شما بشوم از نظر علمی و هنری در حدی هستم که بتوانم زندگی آرامی داشته باشم اگر موافق هستید به من ایمیل بزنید.متشکرم

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزی باید شرایط خود را به طور کامل ذکر بفرمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 58. پریسا گفته:

  سلام وقتتون بخیر.من قصد داشتم برا المان اقدام کنم ولی خب شرایطش هرروز سخت تر از دیروز میشه.میخواستم دقیقا با شرایط سوئد اشنا بشم و اینکه من مدرک زبان انکلیسی ندارم اما المانی دارم.اگر لطف کنید راهنمایی کنید که چطوری برم ممنون میشم.کارشناسی تربیت بدنی دارم و الان هم دانشجوی دانشگاه شهید بهشتی هستم و اصلا برام مهم نیست ادامه دادنش فقط میخوام ببینم چطوری میتونم هرچه سریعتر برم و هزینه هاش چقدر میشن .ممنون

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   از طرح سوال حقوقی شما دوست عزیز خیلی سپاس گزاریم لطف فرمودید و ما را قابل دانستید پاسخ سوال شما به سه طریق ممکن است منتشر گردد
   ۱-از طریق کانال تلگرام و به صورت فایل صوتی
   ۲-در بخش فایل صوتی وبسایت ما
   ۳-از طریق متن نوشتاری و در همین جا

   باز هم از اینکه ما را برای مشاوره انتخاب نموده اید سپاس گزاریم

   پاسخ
 59. حسام گفته:

  سلام و عرض ادب.من مدرک معادل کارشناسی ارشد عمران)گرایش سازه( دارم با استعلام انلاین،در کشور سوئد هم فملا هستن و از من خواستن که برم و گفتن واسه اومدن کمکت میکنیم..حالا ازشما میخوام که توضیحات کامل را درمورد شرایط من بفرمایید..با تشکر

  پاسخ
 60. سعیده گفته:

  سلام
  ببخشید من تیرماه امسال کارشناسی ارشد اقتصاد را در دانشگاه فردوسی مشهد به پایان رساندم و معدلم ۱۸.۳۸ می باشد.در حال حاضر مشغول خواندن زبان هستم و سمپل آیلتس که شرکت کردم نمره ام ۶ شد.
  میتونم برای بورسیه اقدام کنم؟
  لطفا راهنمایی می فرمایید.

  پاسخ
 61. نفیسه گفته:

  با سلام خدمت مدیریت محترم سایت
  اینجانب خانم نفیسه هستم . متولد ۱۳۵۹ متاهل و لیسانس عمران فارغ التحصیل دانشگاه دولتی اهواز در سال ۱۳۸۵ با معدل ۱۷ هستم چند سال سابقه کار دارم . ولی در ۴ سال اخیر کار نکردم . .دارای دو فرزند دختر ۴ ساله و ۹ ساله.همسرم مهندس متالوژی هستند و ۱۰ سال سابق کار دارن .بنده مدرک زبان ندارم . و میخواستم برای یکی از کالج های سوئد اقدام کنم. یکی از اقوام همسرم سیتیزن سوئد هستند و موافقت کردن اسپانسر من بشن . لطفا راهنمایی کنید چگونه باید اقدام کنم و آیا امکانش هست دختر ۴ سالمو به همراه خودم به سوئد ببرم . ممنون

  پاسخ
 62. علیرضا سهراب گفته:

  سلام من وهمسرم هر دومدرک کارشناسی معماری وارشد برنامه ریزی شهری داریم ودارای ۱۸سال سابقه کار ضمناً دارای ۲فرزند پسر ۱۰و۱۱ سال هستیم از شما خواهشمندم بهترین گزینه جهت اخذ اقمت وتحصیل فرزندانم را به من معرفی فر مایید.در ضمن تا مبلغ ۴۰۰۰۰۰یورو توان مالی جهت خرید ملک یا سرمایه گذاری در سوئد را هم دارم .با تشکر

  پاسخ
 63. فرزانه محمودپور گفته:

  سلام. اینجانب با مدرک کارشناسی مترجمی زبان انگلیسی و پسرم آرين ۱۴ساله . پیگیر بهترین و مناسب ترین گزینه مهاجرت به کشوری خوب زیر نظر موسسه جناب دکتر ملک پور هستیم. لطفا در مورد تحصیل سوید اطلاعات بیشتر و کامل تری ارایه دهید. اینکه در کل با چه مبلغی میتوانم ویژگی دوره زبان و بعد کار بگیرم. با تشکر

  پاسخ
 64. SOROUSH گفته:

  باعرض سلام و خسته نباشید من مدرک کارشناسی مدیریت تبلیغات تجاری از دانشگاه علمی کاربردی دارم ایا میتوانم در دورهای زبان شرکت کنم یا باید چه مدارکی رو اماده کنم قصدم مهاجرت به سوعد است ایا میتوانم ادامه تحصیل بدهم در ضمن یکی از دوستانم هست که اون دیپلم فنی داره و هردو قصد داریم باهم به سوعد بریم از طریق دورهای زبان ایا هردو باید مدرک ایلتس داشته باشیم اون مدرک دیپلم داره من کارشناسی با تشکر فراوان از شما

  پاسخ
 65. niloo گفته:

  salam . dar vaghe shoma ma ro be onvane daneshjoo zabane englisi dar yek daneshgah paziresh mikonid , pas chera madrake IELTS mikhad ?
  ۲- paziresh az daneshgah jahate edame tahsil dar reshte delkhah pas az etmame dore zaban be che ssorat ast ? ?? belahaze entekhab reshte mahdodiat nadar? emkane akhze paziresh dar reshtehaye oloome pezeshki hast?

  پاسخ
 66. رزیتا ملکی گفته:

  سلام خسته نباشید
  همسر من لیسانس هوافضا از دانشگاه مالک اشتر هستن و بورسیه وزارت دفاع بودن که البته در سال ۸۸ استعفا دادن با ۱۴ سال سابقه کاری و سن ۴۱ سال خودم هم لیسانس تاریخ هستم و دبیر با سن ۴۰ سال و یک پسر۱۳ ساله دارم
  میخواستم بدونم بهترین راه برای اخذ اقامت در کشورهای اسکاندیناوی چه راهی هست؟
  در ضمن آیا شما در رامسر و یا شهرهای مجاور هم نمایندگی دارید؟

  پاسخ
 67. شيوا گفته:

  سلام من MBA خوندم اميركبير با معدل ١٧ وليسانس مهندسي كشاورزي زنجان سراسري با معدل ١٤/٣٨،آيلتس ٦ آكادميك دارم دوره ارشد هم كاملا به انگليسي بوده،ده سال سابقه كار بازرگاني و سه سال مديريتي دارم،ميخواستم براي دكترا در رشته هاي مديريتي در اروپا اقدام كنم ميخواستم ببينم چه كشوري ميتونم اقدام كنم و آيا امكان گرفتن بورس دارم..در كل كدام كشورها راحتتر ميتونم اقدام كنم.
  لطفا راهنمايي بفرماييد

  با تشكر

  پاسخ
 68. ساسان رجب زاده گفته:

  با سلام ،کارشناسی ماشین آلات کشاورزی را دارم با معدل ۱۵ ،شرایط ادامه تحصیل در رشته طراحی ماشین آلات کشاورزی را در کشور آلمان میخواهم .

  پاسخ
 69. علیرضا گفته:

  سلام بنده ترم اخر کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی هستم می خواستم برای مقطع دکتری اقدام کنم زبانم خوبه امام مدرک رسمی بین المللی ندارم از کدام کشور ها ترجیحا اسکاندیناوی می تونم پذیرش بگیرم در ضمن ۱۵ سال سابق کار همراه با بیمه دارم و ۱۰ سال سابقه مدیریت

  پاسخ
  • Babak Panahi گفته:

   سلام وقت بخیر
   شما شرایط پذیرش در دانشگاه سوئد همراه با دوره های زبان را دارا میباشید و میتوانید با ارائه مدرک ایلتس ۵/۵ پروسه خود را شروع کنید..در صورت تمایل میتوانید با شماره های ذکر شده در وبسایت موسسه حقوقی ملک پور .تماس حاصل نمایید و از مشاوره تلفنی رایگان بهره مند گردید.و یا شماره تماس خود را در اینجا اعلام فرمایید تا مشاورین ما در اسرع وقت با شما ارتباط برقرار کنند

   با تشکر

   پاسخ
  • Babak Panahi گفته:

   سلام برای مقطع دکتری شما باید سوپر وایزر از ایران انتخاب کنید ولی کشورهایی وجود دارند که ما مستقیم برای دکتری اقدام میکنیم برای کسب اطلاعات بیشتربا شماره ۰۷۱۳۶۳۶۲۹۳۲٫۰۷۱۳۶۳۲۹۳۱ تماس حاصل فرمایید و با خانم شکرریز صحبت نمایید

   پاسخ
  • Babak Panahi گفته:

   سلام خدمت شا امکان گرفتن اسکیل ورکر در کشور دانمارک و ویزای کار در کشورهای آلمان واتریش وجود دارد برای اطلاع از شرایط بهتر می توانید با شماره های ۰۷۱۳۶۳۶۲۹۳۲و۳۶۳۶۲۹۳۱تماس گرفته آقای دهقانی

   پاسخ
 70. منيره گفته:

  باسلام
  وخسته نباشيد خدمت شما وهمكارانتون، من عضو كانال تلگرامتون هستم وطي زمان محدود٤ روزه ويزاي شخص وهمراه براي سويد صادر ميشه امكان داره بيشتر توضيح بدين لطفا

  پاسخ
  • رسول صفری گفته:

   با عرض ادب و احترام.
   در مورد موضوعی که فرمایش کردید احتمالا زمان مناسب جهت اقدام ۴ روز تعیین شده است و پاسخ دقیق در این مورد نیازمند داشتن اطلاعات بیشتری است.
   جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه از طریق پل های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید.
   https://telegram.me/parsiaanlaw

   ۸۸۵۶۷۳۴۰
   ۸۸۵۶۷۳۲۶
   ۸۸۰۸۸۶۱۴

   پاسخ
  • علی حسینی گفته:

   با عرض سلام
   شرایط کشورها با توجه به شرایط شما و همچنین طریق مهاجرتی متفاوت بوده و می بایست هر کدام به طور مجزا مورد بررسی قرار گیرد. با توجه به اینکه برای اخذ ویزای کاری یا تحصیلی در مقطع تخصص رشته شما می بایست ابتدا معادلسازی در کشور مد نظر را بگذرانید راه متفاوت خواهد بود. اما برای سرمایه گذاری در برخی کشور های این امکان نیز وجود دارد که راحت برای امر مهاجرت اقدام نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل کنید.
   شماره های تماس موسسه اریکه برگزیدگان پارسیان:
   ۰۲۱-۸۸۵۶۷۳۴۰
   ۰۲۱-۸۸۵۶۷۳۲۶
   ۰۲۱-۸۸۰۸۸۶۱۴

   پاسخ
 71. editor گفته:

  salam doste aziz ma shoma ra dar jahate akhze paziresh va visa komak mikonim ama peyda kardane kar bar ohdeie khodeton hast va dar hiteye karie ma nist va shoma mitonid ba moasese tamas begirid be tor raygan moshavare telehoni khahid dasht va rahnamieeton mikonim

  پاسخ