تحصیل دکترا در انگلستان و بررسی آن

تحصیل دکترا در انگلستان و شرایط اخذ پذیرش ، ویزای تحصیلی، بورسیه و تحصیل در دانشگاه های برتر انگلستان در مقطع دکتری در این مقاله به طور کاملا علمی و تخصصی مورد تحلیل و بررسی قرار خواهد گرفت. تحصیل دکترا در انگلستان چه شرایطی دارد؟ شرایط و مدارک لازم برای اخذ ویزای تحصیلی انگلستان چیست؟ آیا امکان کاریابی بعد از تحصیل دکترا در انگلستان وجود دارد؟ شرایط و نحوه اخذ فاند دکترا در انگلستان چگونه است؟ چه محدودیت سنی برای تحصیل در مقطع دکترا در انگلستان وجود دارد؟ هزینه تحصیل در مقطع دکتری در انگلستان چقدر است؟ آیا برای تحصیل دکترای مدیریت در انگلستان بورسیه ای وجود دارد؟ در ادامه این مقاله به سوالات بالا و دیگر پرسش های شما عزیزان در باب تحصیل دکترا در انگلستان پاسخ خواهیم داد. انگلستان که اسم قسمت جنوبی جزیره بریتانیای کبیر است، یکی از اصلی ترین کشورهای تشکیل دهنده کشور بریتانیا بوده و دارای جزایر بزرگ و کوچک بسیاری می باشد. این کشور جزو ده کشور برتر برای زندگی شناخته شده و از آنجا که دانشگاه های انگلستان از رتبه بالایی برخوردارند، این کشور مقصد دانشجویان بسیاری به منظور ادامه تحصیل در مقاطع مختلف می باشد. شما عزیزان می توانید به منظور دریافت مشاوره اولیه رایگان با مشاورین ما در موسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) تماس حاصل نموده و یا در صورت داشتن هر گونه سوالی در زمینه تحصیل دکترا در انگلستان می توانید سوالات خود را در بخش پرسش و پاسخ همگانی همین سایت مطرح نموده تا کارشناسان در کمترین زمان پاسخگوی شما عزیزان باشند.

تحصیل دکترا در انگلستان
 • تحصیل دکترا در انگلستان و شرایط عمومی
 • تحصیل دکترا در انگلستان PHD با فاند (بورس کامل) چیست؟
 • تحصیل دکترا در انگلستان و دانشگاه های برتر انگلستان
 • تحصیل دکترا در انگلستان و مدارک لازم برای اخذ ویزای تحصیلی انگلستان
 • تحصیل دکترا در انگلستان و پیدا کردن سوپروایزر (استاد راهنما برایPHD)
 • تحصیل دکترا در انگلستان و طول مدت زمان تحصیل در این مقطع
 • تحصیل دکترا در انگلستان و وضعیت ویزای همراه
 • تحصیل دکترا در انگلستان و نکات مهم در اخذ پذیرش دکترا در انگلستان
 • تحصیل دکترا در انگلستان و کار بعد از تحصیل
 • تحصیل دکترا در انگلستان و اخذ پذیرش و خدمات مؤسسه ملک پور
 • تحصیل دکترا در انگلستان و سخن پایانی

شما می توانید از طریق دریافت مشاوره رایگان شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

تحصیل دکترا در انگلستان و شرایط عمومی

به دلیل کثرت دانشگاه های معتبر در انگلستان و هم چنین شرایط مناسب تحصیل در این کشور و کوتاه بودن طول مدت دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد، انگلستان یکی از محبوب ترین مقاصد جهت تحصیل می باشد. جهت مهاجرت به انگلستان خوب است ابتدا با شرایط عمومی این کشور آشنا شوید. کشور انگلستان یکی از چهار کشور تشکیل دهنده کشور بریتانیاست. این کشور دارای جزایر بسیاری بوده که از میان این جزایر می توان به جزیره وایت اشاره کرد.

پرچم انگلستان | نقشه انگلستان | مهاجرت به انگلستان

مساحت انگلستان در حدود ۱۳۰ هزار کیلومتر مربع بوده و جمعیت آن قریب به ۵۵ میلیون نفر شمارش شده است. پایتخت و بزرگترین شهر این کشور لندن بوده ، واحد پولی آن پوند انگلیس و زبان رسمی مردم این کشور English می باشد. از جمله شهر های مهم انگلیس می توان به لندن، بیرمنگام، منچستر، لیورپول، برایتون، کمبریج و… اشاره نمود. انگلستان آب و هوایی معتدل دارد و درجه حرارت در زمستان از صفر درجه پایین تر نرفته و در تابستان ها نیز بالاتر از ۳۲ درجه نمی رود. این کشور در بخش ورزش پیشرفت های چشمگیری دارد. فوتبال، راگبی، تنیس، کریکت و بدمینتون از جمله ورزش هایی است که در اقتصاد این کشور و سودآوری به انگلستان نقش ویژه ای داشته اند.

مهاجرت به انگلستان - تحصیل در انگلستان

مهاجرت به انگلستان و شرایط زندگی در انگلستان

انگلستان به دلیل سطح رفاه مناسب، وجود دانشگاه های معتبر، مدت زمان کوتاه تحصیل نسبت به سایر کشورها، اعتبار پاسپورت و … مقصد بسیاری از دانشجویان می باشد. در ادامه نموداری از ده کشوری که بیشترین تعداد دانشجو را به انگلستان اعزام کرده اند مشاهده خواهید نمود:

نموداری از ده کشوری که بیشترین تعداد دانشجو را به انگلستان اعزام کرده اند

مهم

هنگام اقدام برای تحصیل دکترا در انگلستان حتما در نظر داشته باشید که این کشور در پروسه ویزا همانند کشورهایی نظیر کانادا و استرالیا به گپ تحصیلی و سنی حساس بوده و با توجه به هر مقطع نهایتا گپ تحصیلی ۲ الی ۴ سال را پذیراست.

از دیگر مواردی که حائز اهمیت می باشد بازار کار رشته هایی است که قصد تحصیل در آن را دارید. در ادمه میانگین حقوق برخی از مشاغل انگلستان را مشاهده خواهید نمود:

در مقاله ای با عنوان «شرایط ویژه تحصیل دکتری در انگلستان» نیز می توانید اطلاعات خوبی را بدست آورده و بیشتر با شرایط خاص تحصیل در دانشگاه های انگلستان در مقطع دکترا آشنایی پیدا کنید.

مقایسه تحصیل انگلستان و سوئد
تحصیل و اعزام دانشجو به انگلستان

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد تحصیل در انگلستان

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد یادگیری زبان در انگلستان

تحصیل دکترا در انگلستان PHD با فاند (بورس کامل) چیست؟

از جمله مواردی که هنگام مهاجرت برای تحصیل دکترا در انگلستان می تواند مدنظر قرار گرفته شود بررسی امکان اخذ بورسیه یا فاند یا کمک هزینه تحصیلی به منظور کاهش هزینه تحصیل و زندگی در انگلستان می باشد. به طور کلی اینکه قصد داشته باشید با پرداخت هزینه مشغول به تحصیل در انگلستان شوید ممکن است کمی برایتان گران تمام شود. هزینه تحصیل دکترا در انگلستان برای دانشجویان تبعه حدود ۳٫۰۰۰ تا ۶٫۰۰۰ پوند و برای دانشجویان بین المللی به صورت میانگین در حدود ۱۸٫۰۰۰ هزار پوند (۲۳٫۰۰۰ دلار) برای سه سال اول می باشد. دانشجویان می توانند با دریافت بورسیه تحصیلی در انگلستان هزینه های تحصیلی خود را کاهش دهند. این بورسیه ها به دو صورت دولتی و یا خصوصی ارائه می شود. در ادامه به معرفی و بررسی چندی از انواع بورسیه در انگلستان می پردازیم:

 • Clarendon Fund Scholarships, University of Oxford, UK: این بورسیه تحصیلی که شامل فاند کامل است به دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد و دکترا که از سراسر جهان قصد تحصیل در انگلستان را دارند و در تمام رشته ها ارائه می شود.
 • MBA Skoll Scholarships At University of Oxford In UK: این بورسیه تحصیلی به دانشجویان بین المللی مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا در رشته مدیریت کسب و کار اعطا می شود.
 • International Cambridge Scholarships: این برنامه که دربرگیرنده دوره های دکترا در انگلستان است شامل پرداخت شهریه و هم چنین حقوق به دانشجو می باشد. این بورسیه تحصیلی جهت انجام تحقیقات مجاز و هم چنین تنها به دانشجویانی که خارج از اتحادیه اروپا قصد اقدام دارند اعطا می گردد.
 • Anglia Ruskin University MBA Scholarship In UK, 2019-2020: این بورسیه تحصیلی جهت تحصیل دکترا در انگلستان و همینطور در مقطع کارشناسی ارشد به دانشجویان اعطا می گردد. بورسیه کامل نیست و هزینه ای جزیی را در بر می گیرد و تنها در رشته های حقوق و بیزنس به دانشجویان اتحادیه اروپا ارائه می شود.
 • Rhodes Global Scholarship 2019: این بورسیه تحصیلی شامل تمام رشته های مقاطع تحصیلی کارشناسی ارشد و دکترا بوده و حاوی پرداخت هزینه کامل شهریه، حقوق ماهانه و همینطور هزینه بلیط برگشت دانشجو می باشد.

مقاله مرتبط
تحصیل در انگلستان رایگان

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد بورسیه تحصیل انگلستان

مقاله مرتبط
بورسیه تحصیلی انگلستان

تحصیل دکترا در انگلستان و دانشگاه های برتر انگلستان

یکی از مهم ترین نکاتی که در زمان مهاجرت تحصیلی اهمیت دارد، انتخاب دانشگاه و کشور مناسب می باشد. از آنجایی که انگلیس از Top ‌ترین دانشگاه های انگلستان برخوردار است، سالانه دانشجویان بسیاری این دانشگاه ها را به منظور تحصیل دکترا در انگلستان انتخاب می کنند. در ادامه لیستی از ۱۰ دانشگاه برتر در انگلیس را مشاهده می کنید:

لیستی از 10 دانشگاه برتر در انگلیس

تحصیل در بهترین دانشگاه های انگلستان
رتبه بندی دانشگاه ها در انگلستان
تحصیل در دانشگاه های انگلستان

تحصیل دکترا در انگلستان و مدارک لازم برای اخذ ویزای تحصیلی انگلستان

از جمله مواردی که جهت تحصیل در انگلستان ضروری است، ویزای تحصیلی این کشور می باشد. ویزای تحصیل انگلستان که با نام Tier4 شناخته می شود، یک ویزای امتیازی است. به این شکل که جهت اخذ این ویزای باید ۴۰ امتیاز را کامل کسب نمایید. ۱۰ امتیاز آن منوط به ارائه مدرک زبان متناسب با مقطع تحصیلی اقدامی می باشد. ۱۰ امتیاز دیگر مربوط به نامه بانکی است که شامل مبلغ تمکن متقاضی بوده و نشان دهنده آن است که فرد امکان ساپورت مالی خود برای ۹ ماه آینده را دارد که مبلغ آن بنا بر شهر و دانشگاهی که قصد تحصیل در آن را دارد متفاوت می باشد. ۲۰ امتیاز باقی مانده از نامه پذیرش نهایی یا CAS letter است که صدور آن منوط به دارا بودن شرایط لازم مانند توصیه نامه، نامه SOP ، انگیزه نامه و… است. در ادامه مدارک لازم جهت اخذ پذیرش و ویزا برای تحصیل دکترا در انگلستان را شرح خواهیم داد:

 • پاسپورت با ۶ ماه اعتبار
 • شناسنامه و کارت ملی
 • سند ازدواج در صورت تاهل
 • نامه تمکن مالی
 • CAS letter
 • ترجمه مدارک تحصیلی و ریز نمرات
 • مدرک آیلتس ۷
 • انگیزه نامه یا SDF (state of purpose)

جدول موارد امتیاز بندی ویزای Tier4

تحصیل دکترا در انگلستان و پیدا کردن سوپروایزر (استاد راهنما برایPHD)

تحصیل در مقطع دکترا در خارج از کشور - ویزای تحصیلی دکترا

همان طور که قبل از این توضیح دادیم یکی از الزامات جهت اخذ پذیرش برای تحصیل دکترا در انگلستان داشتن استاد راهنما یا سوپروایزر در دانشگاه مقصد می باشد. دانشجوی متقاضی تحصیل در مقطع دکترا در انگلیس می تواند از طریق تحقیق و تفحص در مجلات معتبر که موضوعاتی مرتبط با پژوهش ها و پایان نامه وی دارد استاد راهنمای مورد نظر خود را بیابد. از این طریق دانشجو می تواند هم به سوپروایزر ها و نویسندگان مربوطه دست یابد و هم دانشگاه یا موسسه مورد نظر خود را آسان تر شناسایی کند. پس از این مرحله متقاضی می تواند با برقراری ارتباط از طریق ایمیل با استاد مربوطه تبادل نظر نموده و نظر وی را برای اخذ پذیرش جهت تحصیل دکترا در انگلستان جلب نماید.

تحصیل دکترا در انگلستان و طول مدت زمان تحصیل در این مقطع

مهم

برای دانشجویان متقاضی تحصیل دکترا در انگلستان ضروری است که حتما دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد را گذرانده باشند. به طور معمول طول مدت دوره دکترا یا PhD در انگلستان حدود ۳ الی ۴ سال به صورت فول تایم می باشد و اگر دانشجویی قصد تحصیل دکترا در انگلستان به صورت پاره وقت را داشته باشد این دوره ممکن است تا ۶ الی ۷ سال نیز به طول بیانجامد.

از میان ۲٫۶۰۰٫۰۰۰ دانشجویی که در این مقطع در حال تحصیل هستند تعداد ۴۲۰ هزار نفر دانشجوی بین المللی می باشد. در حال حاضر حدود ۱۰۴ دانشگاه درجه بندی شده و ۷۴ موسسه در انگلستان، دکترا ارائه می نمایند. لازم به ذکر است که پذیرش دکتری در انگلستان در دو ماه سپتامبر و می انجام پذیر می باشد.

تحصیل در خارج از کشور - مهاجرت تحصیلی به خارج - تحصیل در دانشگاههای خارجی

تحصیل دکترا در انگلستان و وضعیت ویزای همراه

از جمله مواردی که در هنگام اقدام جهت تحصیل دکترا در انگلستان مورد سوال است امکان حضور همراه با شخص متقاضی و اخذ ویزای همراه انگلستان می باشد. اگر از خارج اتحادیه اروپا یا سوئیس قصد اقدام برای دریافت ویزای همراه انگلستان در مقطع دکترا را دارید خوب است بدانید که همسر یا نامزد شما می تواند با شما همراه گردد. هم چنین این امکان وجود دارد که بتوانید برای فرزندان زیر ۱۸ سال خود، حتی فرزندانی که در طول مدت اقامت شما در انگلستان متولد شده اند، درخواست ویزای همراه نمایید؛ تنها شما باید اثبات نمایید که از لحاظ مالی توانایی حمایت خانواده خود را در انگلستان خواهید داشت. جهت دریافت ویزای تحصیلی میتوانید با اثبات موارد بالا و پرداخت هزینه بیمه و هزینه ویزا به مبلغ ۴۷۵ پوند برای دریافت ویزای همراه انگلیس اقدام نمایید. در این روند فرزند شما می تواند در مدارس و موسسات آموزشی انگلستان به تحصیل پرداخته و از سیستم آموزشی بسیار قدرتمند این کشور بهره مند گردد.

مهاجرت با اخذ ویزای همراه ـ مهاجرت با خانواده ـ ویزای همراه

تحصیل دکترا در انگلستان و نکات مهم در اخذ پذیرش دکترا در انگلستان

افرادی که قصد تحصیل دکترا در انگلستان را دارند باید این نکته را در نظر داشته باشند که پروسه ای سخت و طاقت فرسا را باید طی نمایند. توصیه می کنیم در هنگام انتخاب سوپروایزر یا استاد راهنما فردی را انتخاب نمایید که همسو با تحقیقات و موضوع پژوهش های شما باشد. از آنجا که برای تحصیل در مقطع دکترا در انگلستان نیاز به سوپروایزر خواهید داشت و باید مقالات ISI و یا چاپ شده در دیگر نشریات معتبر و همچنین آیلتس حداقل ۷ داشته باشید، توصیه می کنیم اگر شرایط لازم برای تحصیل دکترا در انگلستان را ندارید برای تحصیل در کارشناسی ارشد مجدد و یا دوره های pre PhD یا پیش دکترا اقدام نمایید. خواننده گرامی! این مقاله توسط کارشناسان مؤسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش)تدوین و نگارش شده و هرگونه کپی برداری از آن غیر قانونی و غیر مجاز می باشد و مورد پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

کار ضمن تحصیل ـ کار دانشجویی

تحصیل دکترا در انگلستان و کار بعد از تحصیل

یکی از مواردی که دانشجویان جهت تحصیل دکترا در انگلستان باید در نظر بگیرند بررسی اجازه کار پس از تحصیل در انگلستان و مدت زمان مجاز جهت اقامت و کاریابی بعد از دوره تحصیلی می باشد. به طور کلی دانشجویانی که در مقطع دکترا در این کشور تحصیل می کنند مجازند که تا ۳۰ ساعت در هفته حین تحصیل کار پاره وقت دانشجویی انجام دهند. که تا یک سال بعد از اتمام تحصیل خود در این کشور به دنبال کار باشند و در صورت یافتن کار ویزای کار انگلستان دریافت نمایند. میزان حقوقی که در این کار تمام وقت دریافت می کنند با توجه به رشته تحصیلی و تخصص کسب شده متغیر خواهد بود. اما باید حداقل حقوق پایه اروپا را دریافت نمایند. از دیگر مواردی که در هنگام کاریابی توجه به آن موثر است، نرخ بیکاری کشور مورد نظر می باشد. هر چه این عدد پایین تر باشد، به معنای آنست که افراد بیشتری در این کشور مشغول به کار تمام وقت هستند و شما نیز می توانید به احتمال بالا در رشته تحصیل خود مشغول به کار شوید. در ادامه نرخ بیکاری انگلستان را طی یک بازه ده ساله تعریف نمایید که در سالهای اخیر به زیر ۴ درصد رسیده است را مشاهده می نمایید:

نمودار نرخ بیکاری کشور انگلستان

اقامت پس از تحصیل در انگلستان
شرایط کار ضمن تحصیل در انگلستان

تحصیل دکترا در انگلستان و اخذ پذیرش و خدمات مؤسسه ملک پور

از جمله مدارکی که پیش از اقدام جهت تحصیل در انگلستان می بایست اخذ نمایید، نامه پذیرش و همینطور ویزای تحصیلی انگلستان است و همانطور که توضیح داده شد باید در مقطع دکترا پیش از تمام موارد ذکر شده تایید سوپروایزری را داشته باشید. جهت اقدام برای تحصیل دکترا در انگلستان باید با قوانین حقوقی این کشور و هم چنین روند اخذ ویزای تحصیلی و مدارک مورد نیاز این پروسه آشنایی داشته باشید. مؤسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش)با دارا بودن سال ها تجربه در زمینه اخذ ویزاهای تحصیلی و دیگر ویزاها و هم چنین همکاری موثر با وکلای معتبر محلی از سرتاسر دنیا این امکان را دارد تا یاری رسان شما عزیزان در این مسیر پر پیچ و خم باشد. شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه نحوه کمک رسانی موسسه از طریق تحصیل دکترا در انگلستان، با شماره تلفن های ثبت شده در قسمت ارتباط با ما همین سایت و یا پر کردن فرم درخواست تماس در کوتاه ترین زمان ممکن با مشاورین ما تماس حاصل نمایید.

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد کالج بلربیز انگلستان

مقاله مرتبط
معرفی کالج بلربیز

تحصیل دکترا در انگلستان

تحصیل دندانپزشکی در انگلستان
تحصیل داروسازی در انگلستان
تحصیل پزشکی در انگلستان
ویزا ملک پور
تحصیل دکترا در انگلستان و سخن پایانی

تحصیل دکترا در انگلستان و هم چنین شرایط و پیشنیازهای اخذ پذیرش و ویزا جهت تحصیل دکترا در انگلستان در این مقاله به خوبی و با جزئیات بررسی شد. از آنجایی که جهت اخذ پذیرش برای تحصیل دکترا در انگلستان نیازمند رزومه ای قوی و سوابق تحقیقاتی و پژوهشی خوب می باشید، در صورتی که امکان برقراری ارتباط با سوپروایزر را ندارید و هم چنین از لحاظ گپ تحصیلی و گپ سنی شرایط خوبی دارید پیشنهاد می کنیم برای تحصیل در مقطع ارشد مجدد و یا دوره های pre sessional و یا pre PhD در انگلیس اقدام نمایید؛ چرا که در این صورت نیازی به ارائه مقالات و داشتن سوپروایزر نخواهد بود. در صورت بالا بودن سن و یا داشتن گپ تحصیلی زیاد می توانید برای کشورهایی نظیر اتریش، فنلاند، دانمارک، هلند و دیگر کشورهایی که در پروسه ویزا سخت گیری کمتری داشته و روند صدور ویزا در آن ها به صورت objective می باشد اقدام نمایید. امید که مقاله تحصیل دکترا در انگلستان توانسته باشد پاسخگوی شما عزیزان در باب تحصیل در این کشور باشد. شما سروران گرامی می توانید در هر ساعتی از شبانه روز سوالات خود را در قسمت پرسش همگانی سایت ملک پور مطرح نموده و منتظر دریافت پاسخ از کارشناسان زبده ما باشید. هم چنین می توانید هر گونه سوال در زمینه نحوه تحصیل دکترا در انگلستان را در انتهای این نوشتار و در قسمت دیدگاه ها مطرح نمایید و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 پاسخ
 1. M. Ahmadi گفته:

  سلام از شما خواهش میکنم جواب بدید
  من دانشجوی ترم اول رشته ریاضی محض دانشگاه شهید باهنر کرمان هستم و در زمینه ریاضی خیلی قوی هستم
  ایا در دانشگاه کمبریج هم مثل دانشگاه هاروارد راهی وجود دارد که پس از اتمام لیسانس مستقیما وارد دوره دکتری شد (T. A)؟؟
  ممنون میشم جواب بدید

  پاسخ
  • mansoor soltani گفته:

   با سلام و عرض ادب، سایت دانشکده ریاضی دانشگاه کمبریج بهترین منبع برای این موضوع است. با جستجو عبارت cambridge Mathematic PhD در گوگل به نتایج خوبی خواهید رسید

   پاسخ
 2. ملیکا گفته:

  سلام من ۲۸ ساله پزشک عمومی از دانشگاه سراسری با معدل بالا و ایلتس هفت و دو تا مقاله isi هستم
  برای رشته میکروبیولوژی یا بیوتکنولوژی تمایل دارم در اروپا در مقطع ارشد یا دکترا پذیرش بگیرم ولی حتما میخوام بصورت بورسیه باشه چه کشوری رو بهم پیشنهاد میکنید

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام در ابتدا باید مدرک تحصیلی خود را معادل سازی نمایید سپس می توانید اقدام داشته باشید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 3. محمدعلی گفته:

  سلام .دکتر خسته نباشید.اگه کسی آیلتز ۶٫۵ و فوق لیسانس مهندسی شیمی دانشگاه شیراز و پولی به اندازه ۶۰ ملیون هم داشته باشه آیا امیدی به گرفتن بورسیه کمبریج داره؟

  پاسخ
 4. Ali گفته:

  سلام استاد گل ، استاد جان من ٢٣ ساله هستم ، ميخاستم بپرسم براي كشور انگلستان ويزاي دعوت نامه براي ديدن اقوام چ شرايطي رو داره ؟؟؟ من يه فاميل نسبتا نه دور نه خيلي نزديك دارم خاستم بپرسم اون ميتونه دعوت نامه بفرسته براي من ؟؟ شرايط و مدتش چقد هست ؟؟ هزينش چقد ميشه براي من ؟؟؟ براي اوني ك ميخاد دعوت نامه بفرسته هزينه اي براش آب ميخوره ؟؟ خيلي ممنون ميشم جوابمو بدين همينجا ، خيلي لطف دارين

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی برای اخذ ویزای توریستی باید بتوانید علقه خود را در کشور قوی نشان دهید تا شانس اخذ ویزا را داشته باشید اما برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 5. حسین گفته:

  با سلام خسته نباشید. اینجانب ارشدم رو از لیورپول پذیرش گرفته ام تو رشته مهندسی برق میخواستم بپرسم. برای ادامه دکتری با بورس چقدر شانس دارم؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی باید برای ورود به مقطع دکترا سوپروایزر داشته باشید و بتوانید پروپوزال نیز ارائه دهید تا امکان اخذ پذیرش و ورود به مقطع دکترا را داشته باشید برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان دفاتر mie تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 6. مجید گفته:

  با سلام وقت به خیر
  من در مقطع دکترا فاند گرفتم و میخوام برای ویزا ی تایر۴ انگلستان اقدام کنم ، میخواستم ببینم حتما باید UKVI برای سفارت داشته باشم? اگر بخوام همسرم رو ببرم ایا ایشون هم باید نمره زبان داشته باشن? شانس اینکه هردو ویزا بشیم چقدره? در صورتی که از نظر حساب بانکی مشکلی نباشه
  ممنون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز بله مدرک زبان شما باید ukvi باشد همچنین می توانید همزمان با همسر محترمتان اقدام نمایید همسرتان نیازی به ارائه مدرک زبان ندارند اما اگر بتوانند مدرک زبان ارائه دهند شانس اخذ ویزا بالاتر خواهد بود برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان دفاتر mie تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 7. صابر گفته:

  سلام من برای دکترا دانشگاه لیدز اقدام کردم اول این‌رشته فاند داشت ولی الان میگن به علت محدود بودن فاند نمیتونیم بهتون فاند بدیم اگر فاند از جایی میتونید پیدا کنید میتونیم بهتون پذیرش بدیم ، راهی هست که من بتونم فاند بگیرم از جایی؟

  پاسخ
 8. mie editor3 گفته:

  سلام و خسته نباشید من ۲۹ سالم هست خانم هستم و مجرد قصد مهاجرت به انگلستان رو دارم لیسانس مدیریت جهانگردی دارم و فوق رو هم اواخرش هستم در همین رشته زبانم بد نیست ولی ایلتس ندارم ضمنن دایی م مقیم انگلستان هستن و قبلن هم سفر به این کشور رو داشتم و ویزا گرفتم میخواستم ببینم الان برای اقامت از چه طریقی میتونم اقدام کنم ؟؟

  پاسخ
 9. مجید گفته:

  سلام و عرض ادب دارم خدمت شما جناب آقای ملک پور عزیز. ارادت زیادی خدمت شما دارم ولی ترجیح می دهم بیش از این وقت شریفتون را نگیرم و اصل سوالاتم را مطرح کنم.
  من ۳۳ ساله هستم. لیسانس معدن از دانشگاه آزاد شهرستان با معدل ۱۲٫۵ و فوق لیسانس مهندسی اکتشاف نفت با معدل ۱۷٫۹۰ از دانشگاه آزاد علوم و تحقیقات تهران.
  مقاله دارم بین المللی ولی نه در مجلات بسیار معتبر.
  آیلتس ۶٫۵ دارم و در حال ادامه برای کسب نمره ۷ هستم.
  حالا سوال بنده این است که چه مقطعی را برای تحصیل در انگلستان مناسب میدانید؟ فوق لیسانس یا دکتری؟
  با توجه به هزینه دانشگاههای انگلستان خودم ترجیح می دهم تا فوق لیسانس مجدد بخوانم.
  ولی یک سوال مرتبط با این موضوع دارم و اون اینکه در سایت دانشگاهها گفته اند مدارک لازم برای فوق‌لیسانس، لیسانس است یا مدارکی که معادل لیسانس در انگلستان باشد. آیا شانسی برای پذیرش فوق لیسانس دارم؟
  آیا امکان بورس برای دوره دکتری بعد از فوق لیسانس یک ساله وجود دارد؟
  از توجه و لطف شما به بچه‌های سرزمینمون ممنونم.

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز شما امکان اقدام را دارید اما باید بتوانید استاد راهنمای خود را برای مقطع دکترا پیدا نمایید در غیر این صورت می توانید برای مقطع فوق لیسانس مجدد اقدام نمایید اما باید قبل از هر اقدامی شرایط شما به طور کامل بررسی گردد که می توانید با دفاتر mie تماس حاصل نمایید.

   پاسخ