تحصیل مهندسی در فنلاند و بررسی شرایط آن

تحصیل مهندسی در فنلاند ، مهاجرت به فنلاند از طریق تحصیل و اخذ اقامت و تابعیت فنلاند از طریق تحصیل مهندسی در فنلاند در این مقاله مورد تحلیل و بررسی علمی قرار می گیرد. شرایط و مدارک لازم جهت تحصیل مهندسی در فنلاند چیست؟ هزینه های تحصیل در کشور فنلاند در مقاطع مختلف و هزینه های زندگی در این کشور چقدر است؟ شرایط کار پس از تحصیل و اخذ اقامت فنلاند از طریق تحصیل چگونه است؟ آیا دانشجویان بین المللی می توانند به انگلیسی در این کشور تحصیل نمایند و وضعیت ویزای همراه برای دانشجویان چگونه است؟ رهاورد مطالعه این مقاله دستیابی به پاسخ این قبیل پرسش هاست. کشور فنلاند به عنوان یکی از شادترین کشورهای اتحادیه اروپا شناخته می گردد و دارای نظام آموزشی بسیار مطلوبی می باشد که دانشجویان بسیاری از سرتاسر دنیا برای تحصیل مهندسی در فنلاند یا سایر رشته ها، به این کشور مهاجرت می نمایند. ما سعی داریم تمامی نکات مربوط به تحصیل مهندسی در کشور فنلاند به عنوان یکی از راه های مهاجرت به این کشور را در این مقاله علمی مورد تحلیل و بررسی قرار دهیم. چنانچه در رابطه با تحصیل مهندسی در فنلاند و در مقاطع مختلف سوال یا ابهامی برایتان ایجاد گردید، می توانید با مشاورین موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه MIE اتریش تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان بهره مند گردید. رویه نوشتاری این مقاله بر اساس مباحث ذکر شده در زیر پیش خواهد رفت :

تحصیل مهندسی در فنلاند
 • شرایط عمومی تحصیل مهندسی در فنلاند
 • تحصیل مهندسی در فنلاند در مقطع لیسانس
 • تحصیل مهندسی در فنلاند در مقطع فوق لیسانس
 • تحصیل مهندسی در فنلاند در مقطع دکتری ( PHD )
 • هزینه های تحصیل مهندسی در فنلاند
 • هزینه های زندگی برای تحصیل مهندسی در فنلاند
 • تحصیل مهندسی در فنلاند به همراه بورسیه تحصیلی
 • تحصیل مهندسی در فنلاند به زبان انگلیسی
 • مدارک مورد نیاز تحصیل مهندسی در فنلاند
 • وضعیت ویزای همراه برای تحصیل مهندسی در فنلاند
 • وضعیت اقامت پس از تحصیل مهندسی در فنلاند
 • سخن پایانی

شما می توانید از طریق دریافت مشاوره رایگان شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

شرایط عمومی تحصیل مهندسی در فنلاند

کشور فنلاند در همسایگی کشورهایی نظیر نروژ، سوئد و روسیه، در شمال اروپا واقع گردیده است و هلسینکی پایتخت این کشور و پرجمعیت ترین شهر آن می باشد. میزان جمعیت کشور فنلاند تعداد ۵,۵۳۳,۷۶۸ نفر برای سال ۲۰۱۹ برآورد گردیده است و از نظر جغرافیایی ۳۰۳,۸۹۰ کیلومتر مربع وسعت دارد؛ از این رو فنلاند به عنوان یکی از کشور های متراکم اروپا به شمار می رود. زبان فنلاندی و سوئدی زبان رایج در این کشور می باشد. کشور فنلاند با داشتن پاک ترین آب و هوا، کیفیت زندگی بالا، موسسات و دانشگاه هایی با کیفیت آموزشی بالا، مناطق گردشگری زیبا برای فصول زمستان و تابستان و… به عنوان یکی از بهترین مقاصد جهان برای مهاجرین به شمار می آید. کشور فنلاند دارای تابستان های گرم و کوتاه و زمستان های سرد و طولانی می باشد.

فنلاند بر روی نقشه ـ مهاجرت به فنلاند جهت اخذ پاسپورت فنلاند

واحد پول کشور فنلاند یورو می باشد و از نظر اقتصادی با درآمد سرانه بالا یکی از قویترین اقتصاد های اروپا را داراست. کشور فنلاند کشوری کاملاً صنعتی می باشد. این کشور در تجارت جهانی نقش پر رنگی دارد و بزرگترین صنعت این کشور الکترونیک می باشد و پس از آن با تولید ماشین آلات صنعتی و محصولات فلزی که با تخصص و دانش مهندسان این کشور ایجاد می گردد، دارای تولید ناخالص داخلی بالایی می باشد و از این رو دانشجویان بین المللی که به تحصیل مهندسی در فنلاند علاقه مند هستند می توانند حین تحصیل با صنعت های مختلف در این کشور آشنا گردند و پس از تحصیل نیز در این کشور مشغول به کار گردند و اقامت بلند مدت اخذ نمایند. در ادامه این مقاله به تحصیل مهندسی در فنلاند در مقاطع مختلف می پردازیم.

تحصیل در فنلاند - مهاجرت تحصیلی در فنلاند

فایل ویدئویی موسسه ملک پور در مورد مهاجرت به فنلاند

مقاله مرتبط

مهاجرت به فنلاند و شرایط زندگی در فنلاند

تحصیل مهندسی در فنلاند در مقطع لیسانس

سیستم آموزش و پرورش کشور فنلاند در کل دنیا شناخته شده است. تحصیل در مقاطع مختلف برای شهروندان و افراد مقیم این کشور و برای شهرواندان اتحادیه اروپا رایگان می باشد و هزینه های تحصیل برای دانشجویان بین المللی در فنلاند بسیار پایین و مقرون به صرفه است. کشور فنلاند دارای یک سیستم نوآورانه در آموزش می باشد که دانشجویان فقط به یادگیری یک رشته خاص تمرکز نمی کنند و می توانند علاوه بر تحصیل در یک رشته خاص در دانشگاه برخی از مهارت های بین رشته ای را نیز بیاموزند و می توانند در سالهای آخر تحصیل خود در رشته ای دیگری تحصیل نمایند و دانش جدیدی را فرا گیرند. رشته های بسیار زیادی در دانشگاه های فنلاند در مقاطع مختلف برگزار می گردد. رشته های بیزینس و کسب و کار، رشته های فنی و مهندسی، فناوری اطلاعات و علوم کامپیوتر، علوم طبیعی و ریاضیات و… در دانشگاه های این کشور ارائه می شود. دانشجویانی که علاقه مند به فعالیت در صنایع مختلف هستند می توانند با تحصیل مهندسی در فنلاند به این مهم دست یابند.

تحصیل در مقطع کارشناسی در خارج از کشور ـ تحصیل در مقطع لیسانس در خارج از کشور

افرادی که قصد تحصیل مهندسی در فنلاند و در مقطع لیسانس را دارند بایستی دارای مدرک دیپلم ۱۲ ساله باشند. مدت تحصیل در این مقطع ۳ تا ۴ سال متغیر می باشد. دوره هایی که در دانشگاه های کشور فنلاند برگزار می گردد به زبان فنلاندی و انگلیسی می باشد و بیش از ۴۰۰ برنامه آموزشی به زبان انگلیسی در دسترس می باشد. هزینه های تحصیل به زبان فنلاندی و در دانشگاه های دولتی بسیار پایین یا رایگان می باشد و دانشجویان بین المللی که قصد تحصیل مهندسی در فنلاند به زبان انگلیسی را دارند، بایستی دارای مدرک زبان آیلتس حداقل با نمره ۶ باشند؛ کما اینکه برخی از دانشگاه نیاز به ارائه مدرک زبان نیست و با آزمونی که خود دانشگاه برگزار می نماید، سطح زبان انگلیسی دانشجو را بررسی می کنند. هزینه های تحصیل برای دانشجویان خواهان تحصیل مهندسی در فنلاند به طور میانگین حدود ۹٫۰۰۰ یورو در سال می باشد.

تحصیل مهندسی در فنلاند در مقطع فوق لیسانس

برای یک دانشجوی بین المللی، فنلاند به عنوان یکی از بهترین گزینه ها برای تحصیل در مقاطع آموزش عالی می باشد. دانشجویانی که قصد تحصیل مهندسی در فنلاند و در مقطع فوق لیسانس را دارند می توانند در ۱۰۹ دوره به زبان انگلیسی تحصیل نمایند و هزینه های دانشگاه ها در دوره های مختلف متفاوت می باشد که از این بین دانشگاه تورکو با هزینه ۱٫۰۰۰ یورو در سال به عنوان یکی از دانشگاه های کم هزینه برای دانشجویان خواهان تحصیل مهندسی در فنلاند در برخی رشته ها به شمار می آید؛ اما به طور میانگین هزینه تحصیل مهندسی در فنلاند در مقطع فوق لیسانس از ۸٫۰۰۰ تا ۱۵٫۰۰۰ یورو متغیر است.

تحصیل در مقاطع مختلف تحصیلی در خارج از کشور ـ کارشناسی ـ کارشناسی ارشد ـ دکتری در خارج از کشور

افرادی که قصد تحصیل مهندسی در فنلاند در مقطع فوق لیسانس را دارند بایستی حداقل مدرک آیلتس ۶٫۵ را ارائه نمایند. مدت تحصیل در این مقطع یکسال و نیم یا ۲ ساله می باشد. دانشجویانی که دارای مدرک کارشناسی می باشند می توانند برای تحصیل مقطع فوق لیسانس اقدام نمایند.

تحصیل در فنلاند در مقطع لیسانس و فوق لیسانس

تحصیل مهندسی در فنلاند در مقطع دکتری ( PHD )

دانشجویانی که دارای مدرک کارشناسی ارشد می باشند می توانند برای تحصیل مهندسی در فنلاند در مقطع دکتری اقدام نمایند. بورسیه های زیادی برای دانشجویان بین المللی در این مقطع قابل دسترس می باشد. دانشجویانی که دارای مقالات علمی متعددی می باشند و بر زبان انگلیسی تسلط کافی دارند می توانند از بورسیه های تحصیلی که این کشور ارائه می نماید استفاده نمایند. برای پذیرش در مقطع دکتری، بایستی سوپروایزری در کشور فنلاند دانشجو را بر اساس شاخصه های تحصیلی و پیشینه پژوهشی بپذیرد. مدت تحصیل مهندسی در فنلاند در مقطع دکتری ۳ تا ۵ سال می باشد.

برخی از دانشگاه های برتر کشور فنلاند در جدول زیر قابل مشاهده می باشد:

لیست دانشگاههای برتر فنلاند

تحصیل در فنلاند نیز مقاله جامع تری است که می توانید برای تحصیل در رشته های مختلف آن را مورد مطالعه قرار دهید.

فایل ویدئویی موسسه ملک پور در مورد تحصیل دکترای کشاورزی و بورسیه فنلاند

مقاله مرتبط

تحصیل دکترا در فنلاند

هزینه های تحصیل مهندسی در فنلاند

دانشگاه های کشور فنلاند به دو گروه دانشگاه های دولتی و دانشگاه های خصوصی تقسیم می گردد. دانشگاه های دولتی به زبان فنلاندی برگزار می گردد و به صورت رایگان می باشد و افرادی که قصد تحصیل مهندسی در فنلاند به زبان انگلیسی را دارند، بایستی در دانشگاه های خصوصی این کشور تحصیل نمایند. فنلاند یکی از کشورهایی است که در سال های گذشته در مقاطع مختلف برای تمامی دانشجویان حتی دانشجویان بین المللی تحصیلات رایگان ارائه می نمود؛ اما در حال حاضر دانشگاه ها از دانشجویان بین المللی شهریه اندکی اخذ می نمایند. هزینه های تحصیل مهندسی در فنلاند در مقاطع مختلف این کشور متفاوت می باشد. دانشجویان اتحادیه اروپا در فنلاند و دانشجویانی که از طریق تبادل بین المللی دانشگاه ها در فنلاند تحصیل می نمایند؛ هزینه ای برای تحصیل خود نمی پردازند. دانشجویان مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد بایستی برای تحصیل در دانشگاههای فنلاند هزینه بپردازند؛ اما برای مقطع دکتری رایگان می باشد. گفتنی است به طور معمول، متوسط هزینه های تحصیل در دانشگاه های فنلاند به شرح ذیل می باشد:

متوسط هزینه های تحصیل در دانشگاه های فنلاند

هزینه های زندگی برای تحصیل مهندسی در فنلاند

علاوه بر هزینه تحصیل مهندسی در فنلاند ، دانشجو بایستی توانایی مالی لازم برای مخارج و هزینه های زندگی در فنلاند را داشته باشد. به طور میانگین، میزان هزینه های زندگی برای یک دانشجو در کشور فنلاند در حدود ۷۰۰ الی ۹۰۰ یورو در ماه می باشد؛ اما این مبلغ به صورت میانگین می باشد و با توجه به سبک و سیاق زندگی هر شخص میزان هزینه ها متغییر می باشد. یکی از مهم ترین شاخص های قیمتی اقتصاد که به عنوان مرجع برای اعلام هزینه ها قلمداد می گردد، شاخص تورم می باشد. نرخ تورم برای کشور فنلاند بسیار پایین می باشد و نوسانات قیمتی بسیار محدود می باشد. در نمودار زیر میزان نرخ تورم قابل مشاهده می باشد که در جولای ۲۰۱۹ به میزان ۰٫۸ درصد می باشد:

نمودار نرخ تورم کشور فنلاند در سالهای 2018 و 2019

هزینه های زندگی در فنلاند تقریبا ۷۷٫۵۵ درصد بالاتر از ایران می باشد و اجاره آپارتمان تقریبا ۸۸٫۲۳ بالاتر از هزینه های اجاره در ایران است. داده های زیر بر اساس ۸٫۰۰۱ داده مختلف در ۱۸ ماه گذشته برآورد گردیده است و به صورت میانگین می باشد:

جدول برخی هزینه های زندگی در فنلاند

در نمودار زیر میزان سهم هر کدام از هزینه ها را در سبد هزینه ای یک خانوار می توان مشاهده نمود و همانطور که مشاهده می فرمایید تقریباً ۳۰ درصد از هزینه ها مربوط به مواد غذایی می باشد.

نمودار هزینه های سبد خانوار در فنلاند

تحصیل مهندسی در فنلاند به همراه بورسیه تحصیلی

موسسات آموزشی فنلاند طیف وسیعی از گزینه های بورس تحصیلی را برای دانشجویان خارج از اتحادیه اروپا که موظف به پرداخت شهریه می باشند، ارائه می دهد. معمولاً بورسیه تحصیلی در مقاطع دکتری تعریف می گردد و به دانشجویانی که از نظر تحصیلی شرایط مناسبی دارند، اعطا می گردد. در مقاطع پایینتر به دانشجویانی که دارای معدل بیشتری هستند و موفق تر عمل می نمایند تخفیف هایی در شهریه دانشگاه یا گاهاً بورس تحصیلی داده می شود. یکی از بورس های تحصیلی که به دانشجویان مقطع دکتری که قصد تحصیل مهندسی در فنلاند یا در سایر رشته ها را دارند اعطا می گردد بورسیه Center for international mobilit (CIMO) می باشد، که به عنوان کمک هزینه ای به مبلغ ۹۰۰ الی ۱٫۲۰۰ یورو در ماه را شامل می گردد. یکی دیگر از بورس های تحصیلی که در کشور فنلاند بیشتر برای مقطع دکتری تعریف می گردد، بورسیه تحصیلی EDUFI می باشد. افرادی که قصد تحصیل در کارشناسی ارشد را دارند نمی توانند از این نوع بورسیه استفاده نمایند. این نوع بورسیه تحصیل هزینه های یک دانشجو را تا ۱٫۵۰۰ یورو در ماه پوشش می دهد.

بورسیه های تحصیلی در خارج از کشور

تحصیل مهندسی در فنلاند به زبان انگلیسی

افرادی که قصد تحصیل مهندسی در فنلاند را دارند نباید نگران دانش زبانی خود باشند و می توانند به انگلیسی در دانشگاه های این کشور تحصیل نمایند. متقاضی برای تحصیل به انگلیسی در دانشگاه ، بایستی مهارت خود را در زبان انگلیسی اثبات نمایند؛ کما اینکه این امکان برای دانشجویان مقطع لیسانس وجود دارد که بدون داشتن مدرک آیلتس در این کشور تحصیل نمایند. افرادی که در کشور های انگلیسی زبان مانند کانادا، استرالیا و… تحصیل نموده اند و قصد تحصیل مهندسی در فنلاند را دارند نیز نیازی به ارائه مدرک زبان ندارند. همانطور که بیان داشتیم بیش از ۴۰۰ برنامه در این کشور به زبان انگلیسی ارائه می گردد؛ علاوه بر این مردم این کشور نیز به زبان انگلیسی کاملاً مسلط می باشند و فرد پس از تحصیل می تواند برای کاریابی اقدام نماید. افرادی که علاقمند به تحصیل در کشورهای انگلیسی زبان هستند می توانند در کشورهایی نظیر انگلیس، کانادا و … تحصیل نمایند. به این منظور می توانید به لینک های تحصیل در کانادا ، ویزای تحصیلی انگلستان و پذیرش بدون نیاز به مدرک زبان و تحصیل در دانشگاههای استرالیا مراجعه نمایید.

تحصیل در خارج از کشور ـ مهاجرت تحصیلی ـ تحصیل در دانشگاههای خارجی ـ ویزای تحصیلی

مدارک مورد نیاز تحصیل مهندسی در فنلاند

دانشجویان بین المللی که قصد تحصیل مهندسی در فنلاند را دارند بایستی علاوه بر پذیرش از دانشگاه های این کشور برای ویزای دانشجویی فنلاند اقدام نمایند. مدارک مورد نیاز برای اخذ پذیرش از دانشگاه شامل موارد ذیل می باشد:

 1. پاسپورت با حداقل ۶ ماه اعتبار.
 2. ارائه نمودن آخرین مدارک تحصیلی.
 3. ارائه نمودن مدرک زبان که در مقاطع مختلف نمره زبانی که فرد نیاز دارد متفاوت می باشد.
 4. ارائه نمودن توصیه نامه از اساتید
 5. ارائه نمودن انگیزه نامه
 6. ارائه نمودن مدارک هویتی

مدارک مورد نیاز اخذ ویزا

همانطور که بیان نمودیم دانشجویانی که قصد تحصیل مهندسی در فنلاند برای مدتی بیش از ۳ ماه را دارند بایستی با اخذ ویزای دانشجویی، اقامت موقت فنلاند را اخذ نماید. مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای دانشجویی فنلاند برای دانشجویانی که خواهان تحصیل مهندسی در فنلاند یا خواهان تحصیل در سایر رشته ها می باشند به شرح ذیل می باشد:

 1. داشتن نامه پذیرش از دانشگاه یا موسسات آمورشی در کشور فنلاند.
 2. داشتن تمکن مالی لازم برای هزینه های زندگی و مخارج تحصیلی.
 3. پاسپورت دارای اعتبار
 4. ارائه نمودن عکس های جدید با استاندارد های لازم
 5. ارائه نمودن تمامی مدارک تحصیلی و مدارک زبان انگلیسی
 6. داشتن بیمه نامه معتبر که تا سقف ۳۰۰۰۰ یورو را پوشش دهد.

شما عزیزان می توانید در لینک زیر ویزاها و مصاحبه های موکلین موسسه حقوقی ملک پور را مشاهده کنید.

ویزاها و مصاحبه های موکلین

وضعیت ویزای همراه برای تحصیل مهندسی در فنلاند

دانشجویان متاهلی که برای تحصیل مهندسی در فنلاند اقدام می نمایند، می توانند برای همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال خود درخواست ویزای همراه نمایند. اگرچه می توانند به صورت همزمان برای این نوع ویزا اقدام نمایند، اما توصیه می گردد پس از وارد شدن متقاضی اصلی به کشور فنلاند و پس از ثبت نام در دانشگاه و گذشت چند هفته برای سایر افراد درخواست ویزای الحاق به خانواده نمایند. یکی از مهم ترین نکاتی که متقاضی بایستی رعایت نمایند این موضوع است که وی توان مالی لازم برای هزینه های زندگی برای خود و خانواده خود را داشته باشد. یکی از کشورهایی که افراد متاهل می توانند به صورت همزمان برای همسر و فرزند خود درخواست ویزای همراه نمایند کشور دانمارک می باشد. این مقاله جهت مطالعه مخاطبین ما نگاشته شده است و هر نوع کپی از آن بدون ذکر منبع غیر قانونی بوده و مجاز نمی باشد.

مهاجرت با اخذ ویزای همراه ـ مهاجرت با خانواده ـ ویزای همراه

تحصیل در کشور دانمارک

وضعیت اقامت پس از تحصیل مهندسی در فنلاند

دانشجویانی که در حال تحصیل مهندسی در فلاند می باشند، می توانند در حین تحصیل تا ۲۵ ساعت در هفته کار کنند و پس از اتمام تحصیل نیز می توانند کار مرتبط با رشته تحصیلی خود را پیدا کنند و با یافتن کار پس از تحصیل، اقامت کاری دریافت نمایند. دانشجویان اجازه دارند پس از اتمام تحصیل مهندسی در فنلاند به مدت ۱ سال در این کشور حضور داشته باشند و برای کاریابی اقدام نمایند. ازآنجای  آنجایی که بین دانشگاه های کشور فنلاند و صنعت این کشور ارتباط قوی وجود دارد، دانشجویان با آشنایی با مشاغل و حرفه های مختلف شانس کاریابی بسیار بالایی دارند. علاوه بر این موضوع نرخ بیکاری نسبتاً پایین در این کشور نیز کمک کننده خواهد بود؛ در طی سالیان اخیر از میزان نرخ بیکاری کشور فنلاند کاسته شده است، از این رو فنلاند می تواند به عنوان یک مقصد مناسب برای افرادی که قصد تحصیل مهندسی در فنلاند را دارند، باشد. نرخ بیکاری کشور فنلاند در نمودار زیر قابل مشاهده می باشد که برای جولای سال ۲۰۱۹ میزان بیکاری به اندازه ۶ درصد می باشد.

نمودار نرخ بیکاری در فنلاند در سالهای 2018 و 2019

یکی از نکات مهم برای دانشجویانی که قصد تحصیل مهندسی در فنلاند در مقطع دکتری را دارند این موضوع است که تحصیل در این مقطع به عنوان شغل محسوب شده و اقامت آنها به نوعی اقامت کاری می باشد. افرادی که در این کشور مشغول به کار می گردند در ابتدا ویزای ۱ ساله دریافت می نمایند که سالیانه تمدید می گردد و فرد پس از ۴ سال کارکردن به صورت تمام وقت می تواند برای اقامت دائم در خواست دهد. برای به دست آوردن تابعیت و پاسپورت کشور فنلاند فرد بایستی به مدت ۵ سال به صورت متوالی در کشور فنلاند اقامت داشته باشد. در لینک زیر محصول راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت شما عزیزان را در رسیدن به مقصدی درست با مسیری درست راهنمایی می کنند، با خرید این محصول تمامی راه های مهاجرت به تمامی کشورها را بیاموزید.

راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت
ویزای کار فنلاند

تحصیل مهندسی در فنلاند

سخن پایانی

تحصیل مهندسی در فنلاند ، شرایط و مدارک لازم برای اخذ ویزای دانشجویی برای ورود به این کشور و هزینه ها و مخارج دانشجویان برای تحصیل مهندسی در فنلاند در این مقاله مورد تحلیل قرار گرفت. یکی از راه های مهاجرت به کشور فنلاند و اخذ اقامت و تابعیت از طریق تحصیل در این کشور و کار پس از تحصیل حاصل می گردد.کشور فنلاند دارای یکی از برترین نظام های آموزشی می باشد که دانشجویان می توانند برای مقاطع مختلف اقدام نمایند. هزینه تحصیل در فنلاند به نسبت بسیاری کشورهای دیگر بسیار مناسب است. تحصیل مهندسی در فنلاند در مقطع لیسانس طرفداران بسیار زیادی دارد و دانشجویان می توانند علاوه بر رشته اصلی مهارت هایی را در سایر رشته ها نیز به دست آورند. هزینه های زندگی در این کشور که به عنوان یکی از شادترین کشورها به شمار می رود،خیلی پایین است. از آنجایی که این کشور تمرکز بسیار زیادی بر صنعت دارد، دانشجویان می توانند با تحصیل مهندسی در فنلاند پس از فارغ التحصیلی جذب بازار کار گردند و اقامت کاری دریافت نمایند و برای اقامت دائم کشور فنلاند اقدام نمایند؛ دانشگاه نیز کمک بسیار زیادی به دانشجویان در این زمینه می نماید. شما بزرگواران می توانید با موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل کنید و شرایط مهاجرت به فنلاند از طریق تحصیل مهندسی در فنلاند یا تحصیل در سایر رشته ها را جویا شوید و مشاوره رایگان اخذ نمایید. قسمت دیدگاه این مقاله و همچنین قسمت پرسش و پاسخ همگانی نیز برای بررسی سوالات و نظرات شما در رابطه با تحصیل مهندسی در فنلاند طراحی گردیده است.

0 پاسخ