تحصیل و اعزام دانشجو به آمریکا

تحصیل و اعزام دانشجو به آمریکا

تحصیل و اعزام دانشجو به آمریکا

تحصیل و اعزام دانشجو به آمریکا ،شرایط مهاجرت به آمریکا ۲۰۱۸ و شرایط گرفتن وکیل مهاجرت و اخذ ویزای تحصیلی آمریکا، شرایط تحصیل در آمریکا ، راه ها و قوانین تحصیل و اعزام دانشجو به آمریکا ، چگونگی تحصیل و اعزام دانشجو به آمریکا ،مهاجرت تحصیلی آمریکا ۲۰۱۸ ، شرایط اخذ پذیرش تحصیلی آمریکا ، شرایط اخذ گرین کارت آمریکا از طریق مهاجرت تحصیلی به آمریکا و تحصیل در دانشگاههای آمریکا و در نهایت اخذ اقامت آمریکا

امروزه اخذ ویزای تحصیلی دانشگاه های ایالات متحده ی آمریکا تقریباً خواسته ی هر فرد جوان ایرانیست اما فراهم آوردن مدرک زبان IELTS، GRE،GMAT،LSAT و … موجب شده تحصیل در این دانشگاه های معتبر امری دور از واقعیت جلوه کند. موسسه ی حقوقی ملکپور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش  در رابطه با تحصیل و اعزام دانشجو به آمریکا توضیحات کاملی ذر این مقاله ارائه داده است .

متقاضیان مهاجرت به آمریکا  و تحصیل در آمریکا و اخذ پذیرش دانشجویی آمریکا و اخذ اقامت دائم آمریکا از طریق تحصیل ،  میتوانند با جویا شدن قوانین حقوقی بین المللی درست را از نادرست تشخیص داده و تصمیم صحیح تر را بگیرند. در اینجا لازم است شرایط تحصیل در آمریکا و استفاده از موسسه ی حقوقی در این راستا  به عنوان مشاور را با هم بررسی کنیم.  بطور کلی دانشگاه‌ های آمریکا به چند دسته تقسیم میشوند. در میان آنها دانشگاه های ایالتی معمولا بسیار ارزانتر هستند اما ممکن است برای پذیرش دانشجویان خارجی (international students) محدودیت ظرفیت داشته باشند.

حضور مراکز بین المللی تحصیلی معتبری همچون EF ، و یا دانشگاههای بزرگی چون Hult, Atlanta, New Mexico, Golden Gate, New Hampshire و … امر پذیرش تحصیلی و شانس تحصیل، بدون داشتن مدرک آیلتس و GRE, و … را بسیار بالا برده است. موسسه ی حقوقی ملکپور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش  با بیش از ۷ سال سابقه ی مشاوره ی اخذ ویزای آمریکا شما را در امر پذیرش از بهترین دانشگاه های امریکا و نیز در مورد مشاوره ی رایگان  اخذ انواع ویزای آمریکا یاری خواهد کرد.

اخذ ویزای دانشجویی آمریکا و تحصیل در کشور آمریکا مانند سایر کشورها در همه مقاطع تحصیلی امکان پذیر خواهد بود و امکان اخذ ویزا نیز وجود خواهد داشت اما با توجه با اینکه افراد برای اخذ ویزای کشور آمریکا به سفارت این کشور برای مصاحبه حضوری دعوت خواهند داشت و کلیه سوابق و مدارک آنها به طور کامل توسط افسر ویزا چک می گردد بنابراین نسبت به سایر کشورهای هم جوار ، ویزای تحصیلی با دشواری هایی همراه خواهد بود بدین دلیل به افراد توصیه می گردد حتماً در صورت تمایل به تحصیل در دانشگاههای رنک بالای آمریکا با یک وکیل مجرب که دانشگاههای زیادی را بشناسد مشورت فرمایند و یا نهایتاً در ابتدا تحصیل در کشور هایی با شرایط مشابه همانند انگلستان و … را انتخاب نمایند و بعد برای ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر کشور آمریکا را انتخاب نمایند.

همانطور که در فوق بیان شد امکان تحصیل در کشور آمریکا حتی برای مقاطع راهنمایی ، دبیرستان  نیز وجود خواهد داشت اما به طور کلی سیستم کشور آمریکا بدین صورت می باشد که هر قدر که مقطع تحصیلی پایین تر باشد ، اخذ پذیرش تحصیلی آسان تر خواهد شد . بنابراین اقدام برای اخذ ویزا در این مقاطع دارای ارزش زیادی می باشد.

توصیه ی کارشناسانی که در این رشته متخصص هستند اینست که افراد زیر سن ۱۷ سال و شش ماه حتماً سریعاً اقدام کنند تا از سن قانونی آنها نگذرد و طبق نوسانات قانون، مهاجرتشان به تاخیر نیفتد که دچار مشکل شوند!

البته نگرانی والدین این افراد بر اینست که امنیت و رفاه برای فرزندانشان تامین باشد و اتفاقا مراکز لوکس دانشگاهی و کالج ها این مهم را فراهم میکند.

همینطور افرادی که علاقمند به تحصیلات در رشته های کسب و کار هستند بدانند که پایه ی تجارت در این کشور رشته هایی نظیر MBA و International Business میباشد. خوشبختانه با اعتبار علمی وکلای مجرب ما میتوانید از امتیاز تحصیل در این رشته ها به راحتی برخوردار شوید.

نکته ی مثبت در مورد تحصیل و اخذ اقامت در کشور آمریکا این است که تحصیل و ویزای تحصیلی آمریکا برای هر شخصی به عنوان بهترین بهانه است تا وارد کشوری شود که به آن سرزمین فرصت ها میگویند و کافیست مدتی را در این کشور بماند حتی به عنوان دانشجو. در این حالت قطعا شرایط و فرصت های شغلی زیادی برای او ایجاد خواهد شد. در همین راستا موسسه ی حقوقی ملکپور به شما  مشاوره ای رایگان و تخصصی ارائه خواهد داد.

همچنین امکان تحصیل در مقاطع لیسانس ، فوق لیسانس و دکترا در کشور آمریکا نیز وجود خواهد داشت و افرادی که شرایط لازم برای اخذ بورس تحصیلی را دارا می باشند می توانند از آن برای دوره دکترا نیز استفاده کنند. اگر تمایل به اخذ وام های دانشجویی و انواع کمک هزینه های تحصیلی از دانشگاه های کشور آمریکا را دارید با کارشناسان مجرب ما در موسسه ی حقوقی ملکپور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش  و شعبه مرکزی آن در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و یا با تمامی در سراسر ایران در خصوص تحصیل و اعزام دانشجو به آمریکا و اخذ پذیرش تحصیلی آمریکا و اخذ ویزای تحصیلی آمریکا و چگونگی اخذ اقامت دائم آمریکا از طریق تحصیل در آمریکا و اخذ گرین کارت آمریکا از طریق مهاجرت تحصیلی به آمریکا با مشاوره رایگان اخذ نمایید .

برای تحصیل در مقاطع فوق لیسانس به بالا در بعضی از رشته ها مانند رشته های مهندسی و مدیریت داشتن مدرک GRE  و GMT الزامی می باشد. اما موسسه ی حقوقی ملکپور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش  با بهره گیری از اساتید برجسته ی حقوق، تجارت و روابط بین الملل و نیز با اجرای درست و به مشاوره رایگان در زمینه ی تحصیل در کشور آمریکا توانسته است راه را برای پذیرش در این رشته ها بسیار سهل کند، تا جائی که شما نیاز به مدارک مذکور برای مهاجرت تحصیلی به آمریکا و تحصیل در کشور آمریکا نداشته باشید.

در کلیه مقاطع تحصیلی نیز داشتن مدرک زبان انگلیسی IELTS  و یا TOEFL  الزامی است اما اگر خواهان تحصیل در کشور آمریکا و تحصیل در معتبر ترین دانشگاه ها بدون نیاز به مدرک زبان هستید از مشاوره ی رایگان و تخصصی مشاورین حقوقی ما بهره مند شوید.

لازم به ذکر است که متقاضی تحصیل در کشور آمریکا ، میتواند برای اخذ ویزای همراهان خود نیز به صورت همزمان اقدام نماید اما اخذ آن صد در صد نخواهد بود و بستگی به شرایط آن پرونده خواهد داشت .

در حال حاضر افراد می توانند برای مهاجرت به آمریکا و اخذ ویزای دانشجویی آمریکا و تحصیل در کشور آمریکا  و کالج زبان در کشور آمریکا نیز اقدام نمایند اما بهتر است برای آنکه شانس ویزای تحصیلی آمریکا بالا رود علاوه بر پذیرش کالج زبان ، پذیرش دانشگاهی نیز داشته باشند و همزمان با هم برای اخذ پذیرش تحصیلی آمریکا اقدام نمایند . با مشاوره رایگان موسسه ی حقوقی ملکپور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش  همراه باشید و در خصوص مهاجرت به آمریکا و در نهایت اخذ اقامت پس از تحصیل در آمریکا و یا اخذ اقامت آمریکا اطلاعات به روز و دقیق کسب نمایید .

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (9 نظرات, میانگین: 5٫00 از طریق 5)
Loading...

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 پاسخ
  1. نیما فدایی گفته:

    باسلام. برا ادامه تحصیل درمقطع دکترا در آمریکا خواستم راهنمایی کنید. ترم ۳ ارشد نانوبیوتکنولوژی دانشگاه تهران هستم

    پاسخ