تحصیل و اعزام دانشجو به چین

تحصیل و اعزام دانشجو به چین

برای ادامه ی تحصیل در بهترین دانشگاه های کشور چین، اگر قصد دارید اقدام نمایید، موسسه مشاوره ای MIE (همکار موسسه حقوقی ملک پور) بهترین فرصت ها را برای شما فراهم آورده است.

تحصیل در کشور چین در مقاطع مختلف امکان پذیر می باشد که تفاوتی از بابت روند پروسه بین مقاطع مختلف وجود ندارد بطوری که پروسه لیسانس و  یا دکتری تقریبا مشابه می باشد. موسسه مشاوره ای MIE (همکار موسسه حقوقی ملک پور) به شما این امکان را می دهد که بدون احتیاج به داشتن مدرک انگلیسی در دانشگاه های کشور چین که دارای رنکینگ بالا در دنیا می باشند ادامه ی تحصیل نمایید ، رنکینگ بالا بدین صورت که عضو ۵۰ دانشگاه برتر در آسیا می باشند که این بدان معناست که دارای رنکینگ معادل دو برابر بالاتر و بهتر از دانشگاه تهران در ایران می باشد.

اگر مشاور شما موسسه مشاوره ای MIE (همکار موسسه حقوقی ملک پور) باشد، شما پذیرش در این دانشگاه های عالی رتبه را طی مدت زمان ۱ ماه از دانشگاه اخذ می نمایید و همچنین ویزای شما طی مدت زمانی کمتر از ۳ هفته از سفارت صادر میگردد. تمام پروسه ی اخذ پذیرش و ویزای تحصیلی شما توسط وکلای موسسه در کشور چین پیگیری می شود و موسسه مشاوره ای MIE (همکار موسسه حقوقی ملک پور) این افتخار را دارد که به شما متقاضیان محترم این خبر مسرت بخش را اعلام دارد که پروسه ی مشاوره ی آن گارانتی می شود، این بدان معناست که اگر نتوانیم پذیرش اخذ کنیم؛ مبلغی که بابت حق الوکاله دریافت نموده ایم را به صورت کامل برگشت خواهیم داد، و این نیز قابل توجه می باشد که اگر در اخذ پذیرش به مشکل نخورید ولی مشاوره ی موسسه مشاوره ای MIE (همکار موسسه حقوقی ملک پور) منجر به اخذ ویزا نشود، مبلغ دریافتی بابت مشاوره اخذ ویزا و هم مبلغ بابت مشاوره اخذ پذیرش را بطور کامل برخواهیم گرداند.

در ارتباط با گرفتن پذیرش تحصیلی از دانشگاه های کشور چین ، شایان ذکر است که هزینه های دانشگاه طی مدت ۱ سال تقریبا بین ۱۲ الی ۱۵ میلیون تومان می باشد. کشور چین جزو معدود کشور های دارای دانشگاه های با رنکینگ بالا و هزینه های پایین می باشد بدین صورت که هزینه ی زندگی از ایران هم کمتر می باشد و این امر در صورتی است که همین هزینه ها در کشور های غربی حدود ۳ برابر بالاتر از ایران می باشد.

تحصیل در کشور چین به دو زبان چینی و یا انگیسی امکان پذیر است و با توجه به این مطلب برای ادامه تحصیل به زبان انگلیسی نیازی به IELTS نیست و این امکان برای دانشجویان فراهم می باشد که با هر مقدار دانش زبان به کشور چین رفته و در دوره های زبان ۶ ماهه الی ۱ ساله  در دانشگاهی که از آن موفق به اخذ پذیرش شده اند دوره های زبان را بگذرانند و سپس وارد دوره ی دانشگاهی خود در رشته ی مورد نظر شروع به تحصیل کنند.

موسسه مشاوره ای MIE (همکار موسسه حقوقی ملک پور) مفتخر است که در امر گرفتن پذیرش مقطع دکتری نیز می تواند همراه شما باشد؛ پس اگر به دنبال اطلاعات بیشتر و راههای رسیدن به هدفتان هستید با مشاوریان مجرب و وکلای برجسته ی موسسه مشاوره ای MIE (همکار موسسه حقوقی ملک پور) تماس حاصل نمایید تا شما را در رسیدن به علاقه و هدفتان یاری رسانیم.

با وجود امکان تحصیل به زبان انگلیسی در کشور چین که شهریه سالانه تقریبا ۱۰ الی ۱۵ میلیون تومان هزینه دارد این نکته قابل توجه است که اگر تحصیل در مقطع دکتری به زبان چینی صورت پذیرد ، می توان گفت تقریبا رایگان خواهد بود که این مطلب خود نکته ای مثبت می باشد.

تحصیل در رشته ی پزشکی در کشور چین طی مدت زمان ۶ سال پایان می یابد بدین صورت که به دو زبان انگلیسی و چینی می باشد که ۴ سال ابتدایی آن به زبان انگلیسی و ۲ سال انتهایی آن که دانشجو ملزم به گذراندن دوره های بالینی و ارتباط مستقیم با بیمار می باشد به زبان رسمی آن کشور (چینی) می باشد. هزینه ی تحصیل در کشور چین چیزی در حدود ۱۰ برابر از کشور انگلیس ارزان تر می باشد بدین ترتیب که سالانه فقط ۱۵ میلیون تومان می باشد.

کشور چین در رشته های پزشکی جایگاه خود را در بین پیشرفته ترین کشورهای دنیا از نظر پزشکی ؛ حفظ نموده است و دانشگاه های پزشکی کشور چین از معتبر ترین دانشگاه های پزشکی در کل دنیا می باشند و فارغ التحصیلان از دانشگاه های معتبر کشور چین این امکان را دارند که تقریبا در تمام دنیا ادامه ی تحصیل نمایند تا تخصص خود را دریافت کنند و یا مشغول به کار شوند.

موسسه مشاوره ای MIE (همکار موسسه حقوقی ملک پور) به سلایق تمام متقاضیان محترم، احترام گذاشته و بدین ترتیب منابع کاملی از دانشگاه های برتر چین و رشته های ارائه شده در این دانشگاه ها را تهیه نموده است که در اختیار شما متقاضیان محترم قرار می دهد. مشاوران با تجربه و کاردان آماده پاسخگویی تلفنی به سوالات شما متقاضیان گرامی به صورت رایگان می باشد ضمن اینکه با توجه به شرایط هر شخص بهترین راه و پیشنهاد را در مورد ادامه ی تحصیل در کشور چین را در اختیار شما متقاضیان محترم قرار می دهند.

از معروف ترین دانشگاه های چین در رشته های پزشکی دانشگاه زیجیانگ می باشد که یکی از معروف ترین دانشگاه ها در سطح دنیا می باشد که رنک آن در جهان ۱۶۵ و در آسیا ۲۵ در فهرست QS است. اهمیت این مطلب را میتوان ازین امر دریافت کرد که دانشگاه تهرا و صنعتی شریف که بهترین های ایران هستند در لیست QS رتبه ای بین ۶۰۰-۶۵۰ را دارا می باشند.

این امکان را فراهم آورده است که افراد علاقه مند به ادامه تحصیل در رشته پزشکی که بین سنین ۱۷ تا ۳۰ سال هستند و مدرک دیپلم رشته ی ریاضی یا تجربی کسب نموده اند را  از این دانشگاه  پذیرش اخذ نماید و دانشجویان را به آن اعزام نماید.

دوره های پزشکی در این دانشگاه ۶ سال و نیمه و به زبان انگلیسی می باشد و متقاضیان می بایست به زبان انگلیسی تسلط داشته باشند لکن در زمان اخذ پذیرش از دانشگاه نیاز به دارا بودن مدرک آیلتس نمی باشد اما در زمان اخذ آن متقاضی این مهم را تعهد می دهد که تا زمان شروع دوره ها و تشکیل کلاس ها به زبان انگلیسی تسلط می یابد.

در دوره های پزشکی در هر ترم ، ۴ واحد زبان انگلیسی هم به دانشجویان ارائه می گردد زیرا در زمان شروع انترنی می بایست دانشجو تا حدی دانش زبان چینی داشته باشد و بتواند با بیمار ارتباط برقرار کند که این مطلب بین پزشک و بیمار حائز اهمیت است. این نکته نیز خارج از لطف نیس که بیان داریم دوره ی انترنی ، دوره ی ۱ سال و نیم آخر دوره ی پزشکی را می گویند که دانشجو علاوه بر کارآموزی ؛ با بیماران ارتباط مستقیم دارند و به درمان بیماران می پردازند.

با توجه به مصوبه شورای عالی ارزشیابی وزارت بهداشت، مدارک اخذ شده از دانشگاه هایی که در فهرست QS عضو ۱۰۰۰ دانشگاه یرتر می باشند دارای اعتبار بالایی می باشند و طبق این تعریف از وزارت بهداشت، پزشکان عمومی که از این دانشگاه ها مدرک دریافت نموده اند این امکان را دارند که در ایران به عنوان پزشک کار کنند و یا ادامه ی تحصیل نمایند.

دانشگاه زیجیانگ در استان زیجیانگ و در شهر هانزو قرار دارد که این شهر جمعیتی بالغ بر ۸ میلیون نفر را دارا می باشد و در جنوب شرقی چین واقع گردیده است، این شهر در ۱۵۰ کیلومتری شانگهای قرار دارد که جزو شهرهای پیشرفته و زیبا در چین و آسیا می باشد.

تحصیل و زندگی در کشور چین هزینه های پایینتری نسبت به کشورهای غربی دارند و همین موضوع مورد نظر اکثر خانواده های ایرانی می باشد که اهمیت آن نیز کم نیست و می توانند با خیال راحت فرزند خود را جهت ادامه ی تحصیل در این رشته در یکی از بهترین دانشگاه ها در رشته ی پزشکی به کشور چین بفرستند و مطمئن باشند از باب هزینه های آن به مشکل برخورد نخواهند کرد. تحصیل در رشته ی پزشکی در دانشگاه زینجیانگ در چین شهریه ماهانه تقریبا ۲ میلیون تومان و زندگی شامل هزینه های خوابگاه وخوراک و هزینه های روزمره در ماه حدود ۱ میلیون و شاید مقداری کمتر می باشد.

برای اخذ اطلاعات دقیق تر با مشاوران مجرب موسسه مشاوره ای MIE (همکار موسسه حقوقی ملک پور) تماس حاصل نمایید.

 

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون نظر)
Loading...

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 پاسخ
 1. صادق شفيعي گفته:

  با سلام و خسته نباشيد، بنده ٢٠ ساله هستم با ديپلم تجربي معدل ١٥، بعد از گرفتن ديپلم به سربازي رفتم به همين دليل پيش دانشگاهي ندارم و دي ماه ميتونم بگيرم، ميخواستم براي دندان پزشكي اقدام كنم شرايط پذيرش رو دارم؟ زبان انگليسي هم ١ سال هست كه ميرم كلاس و دارم ادامه ميدم ممنون ميشم راهنمايي كنيد

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام بله می توانید برای تحصیل اقدام نمایید همچنین می توانید برای بسیاری از کشورها اقدام نمایید مانند انگلیس ، کانادا ، مجارستان ، روسیه و . . . برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 2. محمدرضا عرفانی گفته:

  سلام وقت بخیر ایا برای ادامه تحصیل در رشته پزشکی در چین شرط معدل و نمرات دروس اختصاصی نیاز هست ؟ …و هرچی تو سایتتون سرچ کردم اصلا تلفنی جهت اطلاعات بیشتر پیدا نکردم لطفا ی تلفن اعلام کنین.ممنون

  پاسخ
 3. مریم گفته:

  سلام لطفا بفرمایید که چه شرایطی برای ورود به رشته پزشکی در دانشگاههای چین وجود داره؟
  آیا آزمون ورودی خاصی داره؟ و یا معدل دیپلم و پیش برای پذیرش مهم هستند؟

  پاسخ