تحصیل پزشکی در ABBEY COLLEGE

تحصیل پزشکی در ABBEY COLLEGE

تحصیل پزشکی در ABBEY COLLEGE

تحصیل پزشکی در ABBEY COLLEGEچه شرایطی دارد ؟ شرایط سنی تحصیل پزشکی در ABBEY  COLLEGE به چه صورت است ؟ و شرایط گرفتن وکیل مهاجرت و هزینه های تحصیل پزشکی در ABBEY COLLEGE چه مقدار است ؟ همان طور که می دانید امروزه تقاضا برای تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در انگلستان در رشته های پزشکی بسیار حایز اهمیت می باشد . تحصیل در کشورهای برجسته و معتبر همانند استرالیا ، امریکا وعلی الخصوص انگلستان رو به افزایش است . مدرک کاملا معتبر و امکانات ویژه کشور انگلیس در زمینه تحصیل افرادی  که در مقطع دبیرستان می باشند  و علاقه مند به تحصیل  در رشته های پزشکی اعم از داروسازی و دندانپزشکی در انگلستان در کالج بلربیز انگلستان هستند، سبب این شده است که متقاضیان سنین ۱۲ تا ۲۲ سال کشور انگلیس را برای تحصیل خود انتخاب کنند .

خانواده های متقاضی مهاجرت به انگلستان  و همچنین تحصیل در انگلستان برای فرزندانی که در سنین ۱۲ تا ۲۲ سال هستند نگرانی و حساسیت های بیشتری دارند با توجه به این نگرانی ها مفتخریم کالج و دبیرستانی معتبر با رنکینگ علمی  بسیار قابل قبول  و امکانات رفاهی بی نظیر را به شما برای مهاجرت تحصیلی به انگلیس و بلاخره تحصیل در انگلیس و تحصیل پزشکی در دوره های ای لول انگلستان و در نهایت اخذ اقامت انگلیس معرفی کنیم . نام این کالج abbey college است وبا توجه به هزینه بسیار مناسب در مقایسه با کیفیت خدماتی که ارایه می دهد از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار شده است و نسبت به دیگر کالج های پزشکی در انگلیس  پیشی گرفته است . با درایت و تجربه وکلای موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش و همکاری با کارشناسان متخصص در خصوص اخذ ویزای تحصیلی انگلیس شرایطی به وجود آمده است که پروسه اخذ پذیرش و ویزا و راههای اقامت پس از تحصیل در انگلستان را به صورت مشاوره رایگان ارائه میکند . شایان ذکر است ، سفارت انگلیس بعد از ۴ سال تعطیلی بازگشایی شد و همین امر سبب برانگیخته شدن اشتیاق و انگیزه در متقاضیان تحصیل در کالج های انگلیس  شد. این کالج یا بهتر بگوییم abbey college  دوره های مختلفی مانند

A LEVEL ,Foundation ,GCSE1 ,GCSE2, Pre Sessional course, ELP یا همان دوره های آمادگی زبان انگلیسی را شامل می شود که در ادامه جزییات هر کدام را برایتان شرح می دهیم. تمامی این دوره ها نیازمند انگیزه و تلاش بسیار می باشد لذا برای اطمینان خاطر از این قضیه که فرزندانتان قلبا تمایل دارند تحصیل در رشته پزشکی در انگلیس داشته باشند پیشنهاد می کنیم با کارشناسان و مشاوران تحصیل در انگلستان ما مشاوره رایگان دریافت کنید و از نتایج آن بهرهمند شوید .

اگر متقاضی تحصیل در کالج های انگلستان و تحصیل پزشکی در ABBEY COLLEGE هستید، ویزای خود را با کارشناسان با تجربه و متخصص موسسه حقوقی ملکپور قطعی بدانید.اگر فرزندانتان در مدارس و کالجی مانندabbey تحصیل کنند کارشناسان abbey کالج این ضمانت را می دهند که فرزندتان در بهترین دانشگاه های پزشکی و دندانپزشکی جهان تحصیل کنند. اگر به دنبال پیشرفت و موفقیت فرزند خود هستید و در این راستا نیازمند گارانتی می باشید با مشاوره با کارشناسان موسسه حقوقی ملکپور و سپردن پرونده فرزندتان به آنها، اخذ پذیرش و ویزا تحصیلی را گارانتی کنید. بسیاری از خانواده ها خواستار تحصیل فرزند خود در رشته های پزشکی دندانپزشکی و داروسازی در انگلستان هستند اما به خاطر هزینه های کالج نگران هستند که اگر تمام این هزینه ها را هم تقبل کنند ولی فرزندشان نتواند وارد دانشگاه های معتبر پزشکی شود در باب این نگرانی نوید این را می دهیم که اگر فرزند شما در کالجی مانند  abbey تحصیل کند این کالج با استناد به سابقه و اعتبار خود از دانش آموزان حمایت میکند و حتی اگر پس از گذراندن دوره A level و Foundation نتوانستند نمره بالایی اخذ کنند باز هم این امکان را داشته باشند که در بهترین دانشگاه ها تحصیل کنند . به عنوان مثال اگر فرزند شما در رشته دندانپزشکی در  abbey college تحصیل کند و بعد از اتمام دوره ها نتواند در دانشگاه های بریتانیا قبول شود با هماهنگی مشاورین تحصیلی این کالج متقاضیان این امکان را دارند که در در دانشگاه مدیکال پراگ که رتبه ۵ جهان در کشور چک است بتوانند ادامه تحصیل دهند.کارشناسان موسسه حقوقی ملکپور می توانند به بهترین شکل شما را راهنمایی کنند و مشاوره رایگان ارائه نمایند ..

دوره های ABBEY COLLEGE

, GCSE این دوره برای افرادی که سنین آنها بین ۱۴ تا ۱۷ سال است ارایه شده است و بیشتر برای دانش آموزان INTERNATIONAL مناسب است زیرا تمام دروس علوم پایه را شامل می شود و کاملا فرد را برای ورود به مقاطع  FOUNDATION و  A LEVEL کاملا آماده میسازد .در این ترم دروسی مثل ریاضیات، زبان انگلیسی لازم و اجباری است ولی دروسی مثل بیولوژی، اقتصاد، شیمی و فیزیک اختیاری است. قابل ذکر است نوع دستور زبان انگلیسی که در این ترم کار میشود بسیار مناسب دانش آموزانی است زبان مادری آنها انگلیسی نیست. لذا توصیه می شود افرادی که ۱۶ ساله هستند این دوره را حتماً طی کنند. تا با آمادگی کامل در کلاس های A LEVEL  حضور پیدا کنند

شما متقاضیان مهاجرت به انگلستان در خصوص تحصیل در کالج ابی کالج انگلیس و شرایط تحصیل در ابی کالج انگلیس و راههای اقامت پس از تحصیل در انگلستان می توانید با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش و شعبه مرکزی این موسسه در وین اتریش و تمامی دفاتر همکار این موسسه در سراسر ایران به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و مشاوره رایگان دریافت نمایید ..

دوره های A LEVEL

این دوره مربوط به آن دسته از دانش آموزانی است که حداقل ۱۶ ساله هستند و مدرک پیش دانشگاهی را هنوز اخذ نکرده اند و برای اینکه بتوانند آمادگی لازم برای ورود به دانشگاه را به دست آورند نیازمند این هستند که این دوره را حتماً طی کنند . در این دوره تمامی دروسی که دانش آموزان برای ورود به دانشگاه باید به صورت اکادمیک و تخصصی بدانند با انها کار می شود و همچنین مهارت های درس خواندن در هر کلاس به آنها اموزش داده می شود و برای انجام دادن تکالیف خود می توانند از کتابخانه کالج و اتاق های کامپیوتر و همچنین در صورت نیاز مطابق موضوع درس این امکان را دارند که از آزمایشگاه مجهز استفاده کنند. قابل ذکر است دروسی که هم اکنون برای دانش آموزان در این سطح موجود است شامل دروسی مثل روانشناسی حسابداری بیزینس بیولوژی شیمی و ریاضیات را شامل می شود و همچنین اگردانش آموزان متقاضی  دروس دیگری بودند این امکان را دارند که برای درس مورد نظر درخواست بدهند اگر تعداد متقاضیان مکفی باشد درس حتماً ارایه میشود.  ABBEY COLLEGE  این اطمینان را میدهد که دانش آموزان تمامی مهارات و آمادگی لازم برای ورود به دانشگاه را کسب خواهند کرد و با آمادگی بیشتری سر کلاس حضور پیدا خواهند کرد.

دوره های FOUNDATION

این دوره مختص دانش آموزانی است که مدرک پیش دانشگاهی را در کشور خود اخذ کرده اند ولی مدرک آنها صلاحیت این که مستقیم وارد دانشگاه شوند را ندارد. لذا نیاز است که این دوره را طی کرده و بعد از آن با آمادگی کامل و اطلاعات جامع تر در دانشگاه حضور پیدا کنند. این دوره به سه بخش تقسیم می شود که در ادامه برایتان مختصرا شرح می دهیم .

دوره های General science

در این دوره پایه ی علوم محض و علوم کاربردی همانند فیزیولوژی و داروسازی به طور کل آموزش داده می شود و توصیه شده است که دانش آموزان باید قبل از ورود به دوره foundation ، رشته تحصیلی خود را انتخاب کرده و در راه پیشرفت رشته انتخابی قدم بردارند.

Medical dentistry

این اطمینان می رود که پس از اتمام این دوره  شرایط تحصیل در دانشگاه های معتبر اروپایی برای دانش آموزان مهیا می گردد. قابل ذکر است که در این دوره تمرکز دانش آموزان بیشتر باید در علوم و مباحثی مانند بیولوژی, فیزیک و شیمی باشد .

Engineering

این دوره از foundation برای آن دسته از دانش آموزانی است که علاقه مند به رشته های فنی مهندسی هستند و تمرکز اساتید و دانش آموزان بر مباحثی مانند ریاضیات و,فیزیک , مکانیک و الکترونیک می باشد .

یکی از نگرانی های دانش آموزان برای تحصیل در خارج از کشور به خصوص کشور انگلستان داشتن مدرک IELTS می باشد ولی لازم است بدانید افرادی که در سنین زیر ۱۸ سال هستند از این قاعده مستثنی می باشند. برای اطلاعات بیشتر در این زمینه و آگاهی از چگونگی پروسه پذیرش و اخذ ویزا با توجه به شرایط خود توصیه می شود ابتدا به صورت تلفنی با کارشناسان حقوقی مهاجرت به انگلستان و تحصیل در انگلستان و در صورت تمایل بیشتر جهت کسب اطلاعات جامع تر در زمینه تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در انگلستان و اقامت پس از تحصیل در انگلستان کارشناسان و متخصصین موسسه حقوقی ملک پور در سراسر دنیا و یا در شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت تماس مستقیم و به صورت تخصصی و مشاوره رایگان جوابگوی شما هستند.

 

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (26 نظرات, میانگین: 4٫85 از طریق 5)
Loading...

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 پاسخ
  1. mie editor3 گفته:

    سلام من بیست و یک سالمه و دانشجوی سال اول پزشکی دانشگاه یزد میخواستم بپرسم ایابرای منی که سه سال در رشته ی دیگری تحصیل کردم و بعد انصراف دادم و امدم پزشکی و به دلیل مشکل سربازی باید حتما دکترای عمومی را به همراه دو سال طرح بگذرونم شانس تحصیل تخصص پزشکی را در کشورهای چون فرانسه امریکا انگلستان یا کانادا را دارم یا خیر و من از نظر نمرات و وضعیت تحصیلی هم در سطح عالی هستم و از نظر زبان هم مشکلی ندارم

    پاسخ
  2. محمد مهدی رحمتی گفته:

    با سلام وخسته نباشید من هیجده سال دارم و مدرک پیش را هم گرفتم میشه بپرسم هزینه چقدر میشه و کار هم میشه کرد .مرسی خواهشا پاسخ بدهید

    پاسخ