تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در لهستان

تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در لهستان

تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در لهستان در هنگام مهاجرت به لهستان ۲۰۱۸ از جمله مهاجرت تحصیلی به لهستان پس از گرفتن وکیل مهاجرت برای تحصیل در لهستان ۲۰۱۸ ممکن می باشد ؟ شرایط تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در لهستان به چه صورت است ؟ شرایط مهاجرت تحصیلی به لهستان و قوانین و راه های تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در لهستان و اخذ ویزای تحصیلی لهستان کدام است ؟ فواید و مزیت های تحصیل ارزان پزشکی در لهستان چگونه است . در این مقاله با ما همراه باشید .

امروزه تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در لهستان با توجه به شرایط بسیار مناسب جذب دانشجو و همچنین از لحاظ مبالغ شهریه بسیار مورد تقاضا می باشد ، افرادی که تمایل به مهاجرت تحصیلی به کشور لهستان را دارند ممکن به سوالات متداولی از قبیل : آیا کشور لهستان برای ادامه تحصیل در رشته های پزشکی و دندانپزشکی مناسب میباشد؟ شرایط دریافت ویزای تحصیلی در کشور لهستان چیست؟ متقاضی مهاجرت به کشور لهستان چگونه میتواند ویزای تحصیلی لهستان را کسب کند؟

ما در این مطلب به گوشه ای از نکات پیرامون تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در لهستان  می پردازیم . در پاره ای از مواقع افراد فقط قصد مهاجرت به یکی از کشورهای عضو اتحادیه اروپا را دارند و در بین این کشورها ،کشور خاصی را مدنظر ندارند و فقط یک سری مسائل و شرایطی را برای خود در نظر میگیرند مانند اعتبار و رنک بالای آن دانشگاه و همینطور عضو شنگن بودن آن کشور و بالا بودن سطح رفاه اجتماعی و امنیت آن کشور میباشد و از همه مهمتر هزینه های تحصیل در آن کشور مدنظر خیلی از شما عزیزان می باشد که با توجه به شرایط فوق الذکر میتوان بیان داشت که کشور لهستان میتواند از جهات مختلف مناسب برای تحصیل در رشته های پزشکی و دندانپزشکی مناسب و ایده آل باشد. موسسه حقوقی ملک پور با کادری مجرب آماده ارائه مشاوره در زمینه تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در لهستان می باشد.

تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در لهستان سالیانه به طور میانگین حدود ۱۰ هزار یورو هزینه ی تحصیل خواهد داشت. تحصیل در دانشگاه های معتبر لهستان موجب میگردد پس از فارغ التحصیلی مدرک شما را همه ی کشور ها قبول نمایند و به راحتی ارزشیابی کنند. وقتی شما ورود به لهستان دارید جهت تحصیل پزشکی و دندانپزشکی، اگر دیپلم تجربی ندارید به احتمال زیاد یک دوره ی ۹ ماهه مقدماتی که در آن زیست ، شیمی ، زبان و فیزیک کار میکنند را گذرانده و بعد ورود به دوره های اصلی پزشکی خواهید داشت. هزینه ی این ۹ ماه کمتر از استاندارد هزینه ی سال تحصیلی خواهد بود. شما نباید نگران ارائه ی مدرک زبان IELTS باشید. میتوانید بدون ارائه ی مدرک زبان انگلیسی IELTS جهت تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در لهستان اقدام نمایید و زبان را در آن کشور مطالعه نمایید.

تحصیل در لهستان یکی از گزینه هایی است که امروزه دوستانی که به دنبال تحصیل در کشورهایی با هزینه های مناسب هستند در پی آن بوده و در سایت ها ،وبلاگ ها به دنبال این مسئله میگردند. جستجوی اینترنتی در مورد واژه های تحصیل در لهستان ، تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در لهستان ، تحصیل در بهترین دانشگاه ها و کالج های پزشکی و دندانپزشکی در لهستان جز مباحث اصلی این مقاله می باشد که در اینترنت نیز در مورد تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در لهستان بحث و جستجو می شود بسیاری از کارشناسان امور حقوق بین الملل در مباحث ارسال و اعزام دانشجو به خارج از کشور در رشته های پزشکی و دندانپزشکی و سایر گرایشات پزشکی یکسری از دانشگاه های کشور لهستان را از مورد تایید از نظر رنکینگ جهانی می بینند بر فرض مثال اگر به شما پیشنهاد شده جهت تحصیل پزشکی و دندانپزشکی به کشور لهستان یا کشورهای همسایه این کشور و نظیر آن مهاجرت تحصیلی نداشته باشید و به شما پیشنهاد شده به کشورهایی نظیر هندوستان یا کشورهایی از آن قبیل اقدام بفرمایید و ثبت درخواست دهید باید دقت کرد تفاوت میان دو انتخاب در کجاست؟بر فرض مثال اینکه کشوری مانند هندوستان هزینه های تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در آن به طور کلی مناسب تر است دلیل بر بهتر بودن آن کشور و یا دانشگاه های آن کشور نیست دقت فرمایید که کشور هندوستان فقط یک مثال است اما به جهت ادامه تحصیل در رشته های پزشکی و دندانپزشکی در لهستان می توان با کمی مقایسه ی به روز متوجه شد در ورشوی لهستان دانشگاه های خوبی وجود دارد که در باب تحصیل پزشکی و دندانپزشکی می توانند آینده بسیار مناسبی را برای شما و یا برای فرزندان شما اگر در پی اقدام برای ادامه تحصیل در خارج کشور آنها هستید محیط مناسبی باشد و برای آنها اقدام نمایید. بر فرض مثال شما اگر به دنبال امکانات بسیار عالی و ایده آل از نقطه نظر امکانات علمی ، آزمایشگاهی و دانشگاهی هستید حتما کشور لهستان برای تحصیل در رشته های پزشکی و دندانپزشکی به شما عزیزان پیشنهاد میکنیم به جهت آنکه علاوه بر سطح خوب دانشگاها و امکانات بسیار مناسب دانشجویی از باب علمی و از باب اسکان وضعیت دانشجویی بسیار مناسب دیده و به شما عزیزان پیشنهاد میکنیم ، اما اگر شما دانشگاه های شماره یک و تاپ جهان که بیشتر در انگلستان ، آمریکا ، استرالیا ، نیوزلند ، سوئیس و کانادا برپا شده اند را مدنظر دارید کشور لهستان را دراین صورت به شما پیشنهاد نمیکنیم .

دانشجویان به صورت قانونی در اکثریت کشورها با توجه به مقطع تحصیلیشان اجازه ۱۰ الی ۳۰ ساعت کار در هفته را دارند که با این ساعات کاری می توانند اکثریت هزینه های زندگی خود را ساپورت نمایند و همچنین در اتحادیه اروپا افرادی که بالای ۶ ،۷ سال سابقه ی تحصیل داشته باشند می توانند درخواست اقامت دائم داشته باشند. جهت تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در لهستان بهتر است شما ابتدا اطلاعاتی کسب کرده، لیست مدارک مورد نیاز را از کارشناسان و مشاورین ارشد موسسات معتبر حقوقی دائر در کشور جویا شوید و سپس پس از اخذ مشاوره حضوری و اطلاعات کامل و تسلط بر بر این اقدام ، اقدام به صرف هزینه ای مالی و زمانی نمایید در واقع تا زمانی که شما علم مناسب و تسلط بر شرایط و نحوه تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در لهستان ندارید توصیه نمی شود اقدام نمایید ، دقت فرمایید که شما یک اقدام حقوقی می خواهید انجام دهید و نیاز به کسب مشاوره حقوقی دارید صرف اینکه اطلاعاتی به شما داده شود مبنی بر اینکه اسم دانشگاه های موجود در لهستان جهت تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در لهستان چیست ؟یا هزینه های تحصیل آنها چه میزان است؟ این یک نگاه و دید حقوقی بر پرونده اعزام دانشجو و در تحصیل در خارج کشور نخواهد بود چنانچه شما میتوانید هزینه ی تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در لهستان را از سایت های متفاوت که مرجع آنها خود این کشور می باشد را کسب نمایید اما بسیاری از سایت ها ،وبلاگها که توسط جوانان و دانشجویانی که به جهت سرگرمی یا ممکن است حتی با نیات بد و گمراه کردن متقاضیان اطلاعات نادرست یا اطلاعاتی که آبدیت و به روز نیست روی سایت های خود قرار می دهند مسیر شما به سمت انحراف کشیده شده و شما اطلاعات دقیق و یا اطلاعات به روز در باب تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در لهستان کسب نکنید لذا حتما مشاور خود را درست انتخاب نمایید و حتما کسب مشورت نمایید که هزینه های تحصیل چقدر است؟قوانین اقدام چه قوانینی هستند ؟ زمان اقدام برای ثبت درخواست شما جهت ادامه تحصیل در خارج کشور در کشوری مانند لهستان چه زمانی است؟ و شما در چه فصل هایی می توانید ثبت نام کنید و به طور کلی صفر تا صد پرونده اقدام برای تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در دانشگاه های معتبر ومطرح لهستان چه خواهد بود؟ در باب اینها اطلاعاتی کسب نمایید سپس اقدام نمایید .

بسیاری از افرادی که قصد و نیت آنها تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در کشورهایی همچون آمریکا، انگلستان ، کانادا ، استرالیا، نیوزلند ، سوئیس و آلمان بوده و ویزای آنها رد شده به آنها پیشنهاد میکنیم به جهت اینکه سفارت لهستان در این کشورها راحتتر اعطای ویزا و روادید دارد می توانید آسانتر اقدام نمایید و به این دوستان توصیه می شود به جهت اخذ روادید تحصیلی از این کشور اقدام نمایید .

بسیاری از افرادی که به دلیل داشتن اطلاعات نادرست یا ناکافی مراجعه به سفارت لهستان داشته و نتوانستند روادید اخذ کنند صراحتا اعلام میداریم مشاورین ارشد موسسه حقوقی ملکپور اماده ارائه مشاوره در باب امور حقوقی مربوط به مهاجرت به لهستان هستیم ودر سطح یک مشاور میتوانیم اطلاعات خود را گارانتی نماییم.

بهترین دانشگاه هایی که در کشور لهستان جهت تحصیل پزشکی و دندانپزشکی می توان پیشنهاد داد باید طبق آخرین لیست اعلامی ازسمت خود کشور لهستان مورد تایید باشند بر فرض مثال اینکه در چه سالی چه دانشگاه هایی مورد تایید بوده و رنکینگ جهانی داشته اند دلیل این نیست که در سال ۲۰۱۶ هم این دانشگاه ها موجودیت فیزیکی داشته و یا دارای اعتبارات کافی باشد بنابر این حتما در سایت های معتبر در فضای مجازی به این اطلاعات رسیده بعد در مورد دانشگاه مورد نظر خودتان تحقیق کنید .

تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در لهستان دارای هزینه های متفاوت در دانشگاه های متفاوت است بنابراین دانشگاه ها هزینه ها و شهریه های خود را روی سایت اعلام کرده لطفا حتما اگر متقاضی تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در لهستان هستید از طریق ارتباط با مشاورین ارشد این بخش یا از طریق مراجعه به سایت های مرجع و متعلق به دولت لهستان کسب اطلاعات نموده که دچار گمراهی و اطلاعات نادرست نشوید .

گام اول در جهت اقدام به تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در لهستان اقدام برای ثبت نام در یکی از کالج های دانشگاه های این کشور است ذکر این نکته الزامی است که اگر شما سنی بالای ۲۶، ۲۷ سال دارید حتما با کارشناسان ارشد امور مشاوره ای در باب حقوق مهاجرت به لهستان جهت تحصیلات در خارج از کشور مراجعه کرده و شرایط خود را برای ارزیابی مجدد مطرح نمایید گاهی اوقات دوستان به جهت تجارب پیشین به متقاضیانی که سن آنها از ۲۶،۲۷ سال گذشته اعلام نتیجه مثبت نموده و این دوستان را به سمت اقدام برای تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در لهستان یا مراجعه به سفارت این کشور هدایت کرده و اقدام میکنند که شاید در حال حاضر در سال جاری با توجه به نوسانات و تغییرات دانشگاه ها یا قوانین سفارات این شرایط سابق و پیشین حادث نگشته و متحمل تغییراتی که ممکن است متقاضی را متضرر کند بشود بنابراین حتما ذکر سن ، معدل و شرایط دقیق تحصیلی و وضعیت شخصی و احوال شخصیه فرد الزامی است بنابراین بازهم به شما عزیزان تاکید میکنیم اخذ مشاوره ی دقیق از مشاورین ارشد اجباری است کشور لهستان با توجه به موقعیت جفرافیایی در اروپا (کشوری که عضو اتحادیه شنگن بوده) و باب ارتباطات بین الملل با کشورهای مهم مانند سوئیس ،آلمان ، اتریش ، هلند ، دانمارک ، سوئد و همچنین کشورهایی مانند نیوزلند ، استرالیا ، آمریکا ،کانادا و در اروپا با انگلستان به دلیل اینکه این باب ارتباطات بین الملل باز است می تواند یکی از بهترین گزینه ها و اهداف جهت ادامه تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در دانشگاه های کشور لهستان باشد ، بنابراین توصیه میکنیم حتما تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در لهستان را با تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در سایر کشورها مقایسه کرده و در صورتی که این گزینه ، گزینه مطلوب و مورد نظر شماست

می توانید در باب قوانین و راه های تحصیل ارزان پزشکی در لهستان با مشاورین خبره و زبده موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و مشاوره تخصصی و رایگان بهره مند شوید تا در خصوص مهاجرت به لهستان و یا راه های اخذ اقامت لهستان و شرایط کار دانشجویی در لهستان در هنگام تحصیل در لهستان و یا مهاجرت تحصیلی به لهستان و یا هزینه های تحصیل در لهستان و در نهایت اخذ اقامت لهستان اطلاعات کسب نمایید .

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (1 نظرات, میانگین: 5٫00 از طریق 5)
Loading...

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 پاسخ
 1. mie editor3 گفته:

  سلاو وقت بخیر من ۲۹ ساله هستم و ارشد برق دارم. دو تا سوال داشتم از خدمتتون ۱. آیا میتونم فقط برای کالج زبان در لهستان اقدام کنم؟ یا باید حتما پذیرش در یک رشته دانشگاهی داشته باشم که بتونم کالج زبان ثبت نام کنم. ۲. ویزایی که از طریق پذیرش کالج میگیرم شینگن هست؟ چون من جایی خوندم که امکان داره ویزایی که لهستان میده شینگن نباشه!!!

  پاسخ
 2. mahdi گفته:

  با سلام من دانشجوی رشته ی بزشکی به زبان لهستانی در لهستان میباشم و ۵ سال هم در شهر ورشو زندگی میکنم برای همکاری با موسسه ی شما از چ طریقی امکان بذیر می باشد

  پاسخ
 3. مشاور حقوقی گفته:

  سلام…من دانشجوی رشته علوم سیاسی دانشگاه تهرانم…تصمیمم ادامه تحصیل در رشته موردعلاقه بچگیم پزشکی هست…و لهستان رو میخام انتخاب کنم…سوالم اینه که مدرک دیپلمم حتما باید تجربی میبود؟ آیا راهی برای تحصیل من در رشته پزشکی در لهستان و یا کشور دیگه اروپایی هست؟

  پاسخ
 4. مشاور حقوقی گفته:

  سلام وقت بخير،ميخواستم بدونم چرا توي كانالتون راجع به دندانپزشكي لهستان صحبتي نميكنيد،من ١٨ سالمه و براي دندانپزشكي لهستان اقدام كردم ولي هنوز پذيرشم نيومده،همه به من چك و مجارستان رو پيشنهاد كردن ولي به دليل هزينه ي بالاي مجارستان و اينكه كشور چك را دوست ندارم آن را انتخاب نكردم،البته هزينه ي دانشگاه خوب لهستان تفاوت خيلي زيادي با مجارستان ندارد ولي ممنون ميشم راجع به دندان لهستان توضيح دهيد كه آيا مورد تاييد ايران يا اروپا يا كانادا و غيره هست؟سطح دانشگاه و ميزان سخت گيري ها چقدر است؟هزينه ساليانه دانشگاه دندان لهستان به زبان انگليسي ساليانه ١٤هزار يورو است،آيا اگر به زبان لهستاني بخوانم كمتر است يا تفاوتي ندارد ،با تشكر

  پاسخ
 5. مشاور حقوقی گفته:

  سلام پسري ٢٠ ساله هستم ميخواستم شرايط تحصيل در رشته هاي پزشكي ودندان پزشكي در لهستان روبپرسم اينكه هزينه سالانه زندگي و تحصيل چقدر ميشه و ايا ميتونم پذيرش بشم؟من الان دوره هاي ايلتس رو ميگذرونم براي امتحان و اينكه لهستان بهتره يا چك؟معدل كل ديپلمم هم١٥/٤١ شده .ممنون ميشم جواب بدين چون خيلي مهمه برام♥️

  پاسخ
 6. مجتبي قرباني گفته:

  سلام پسر هستم. معدل ديپلمم ١٥/٤١ هست و دارم دوره هاي ايلتس رو ميگذرونم براي امتحان ميخواستم بدونم امكان پذيرش هست براي دندان پزشكي لهستان و اگه هست هزينه ساليانه تحصيل و زندگي كلا چقدره و اينكه لهستان بهتره يا چك يا روسيه؟ايا امتحان ورودي دارن؟امكان بورس شدن هست؟ممنون ميشم اگه جواب بدين

  پاسخ