تخفیفات ویژه موسسه مشاوره ای MIE (همکار موسسه حقوقی ملک پور) و همکارانش در ایران

تخفیفات ویژه موسسه مشاوره ای MIE (همکار موسسه حقوقی ملک پور) و همکارانش در ایران

رمضان در لغت از «رمضاء» به معنای شدت حرارت گرفته شده و به معنای سوزانیدن می باشد چون در این ماه گناهان انسان بخشیده می شود، به این ماه مبارک رمضان گفته اند.

پیامبر اکرم(ص) می فرماید: انما سمی الرمضان لانه یرمض الذنوب؛(۲) ماه رمضان به این نام خوانده شده است، زیرا گناهان را می سوزاند

 

به واسطه ایام مبارک ماه رمضان و برای کسب معنویت از پیشگاه حضرت علی امیر المومنان (ع)
موسسه مشاوره ای MIE (همکار موسسه حقوقی ملک پور) در این چند روز آینده و تا پایان ماه مبارک رمضان این تخفیفات را ارائه می نماید:
۱- پذیرش و ویزای کشور هلند: در تمامی رشته های ما به طور مجانی متقاضی مکلف است در صورت اخذ
پذیرش و ویزا ۵۰ صلوات برای روح مبارک حضرت فاطمه سلام الله عليها قرائت نماید .
۲- پذیرش و ویزای مجارستان به طور مجانی : متقاضی متعهد است ۵۰ صلوات برای روح مبارک حضرت فاطمه سلام الله عليها قرائت نماید .
۳- پذیرش و ویزای رایگان لهستان : متقاضی متعهد است ۵۰ صلوات برای روح مبارک حضرت فاطمه
سلام الله عليها قرائت نماید.
۴-پذیرش و ویزای آمریکا : دانشگاه نورت وودNorthwood)) و دانشگاه های طرف قرارداد ما با مبلغ( نهصدو نودهزار تومان )۹۹۰۰۰۰ هزار تومان ، متقاضی متعهد است ۵۰ صلوات برای جمال زیبای حضرت محمد صلوات الله عليها قرائت نماید.
۵-پذیرش و ویزای انگلستان دانشگاه باکینگهام (Buckingham)مقطع لیسانس ،فوق لیسانس و دکتری ۹۹۰۰۰۰ هزار تومان متقاضی مکلف است ۵۰ صلوات برای جمال زیبای حضرت مهدی سلام الله عليها قرائت نماید .
۶- پذیرش و ویزای سوئد : مبلغ ۲۰۰۰۰۰۰ تومان (دو میلیون تومان) متقاضی مکلف است ۵۰ صلوات بر جمال زیبای مهدی فاطمه قرائت نماید.
۷- پذیرش و ویزای دانشگاه کاونتری (Coventry): انگلستان لیسانس ، فوق لیسانس و دکتری( نهصدو نود هزار تومان) ۹۹۰۰۰۰ تومان متقاضی متعهد است ۵۰ صلوات برای روح مطهره حضرت فاطمه سلام الله عليها قرائت نماید.
۸- تمامی کالج های انگلستان از جمله پیش دانشگاهی و ورودی پزشکی همگی ( یک میلیون تومان ) ۱۰۰۰۰۰۰ تومان متقاضی مکلف است ۵۰ صلوات بر برای جمال زیبای حضرت امیر المومنین علی (ع) قرائت نماید .
۹- تمامی کالج های تابستانی سویس و انگلستان ۱ میلیون تومان (۱۰۰۰۰۰۰ تومان) متقاضی مکلف است ۵۰- صلوات برای روح مطهر حضرت امام حسن مجتبی (ع) قرائت نماید.
۱۰-پذیرش دانشگاه سویس : پذیرش و یزا به طور رایگان متقاضی مکلف است ۵۰ صلوات برای روح مطهر امام حسین (ع) قرائت نماید.
۱۱- دانشگاه پرتغال پذیرش و ویزا ۱۰۰۰۰۰۰ میلیون ( یک میلیون )۹۹۰۰۰۰ هزار تومان متقاضی مکلف است ۵۰ برای روح مطهر امام علی ابن حسین امام سجاد (ع) قرائت نماید .
۱۲- پذیرش و یرای پیش دانشگاهی مقطع لیسانس پزشکی و دندانپزشکی آمریکا ۹۹۰۰۰۰ هزار تومان ،متقاضی مکلف است ۵۰ صلوات برای روح مطهر امام محمد باقر امام پنجم شیعیان (ع) قرائت نماید.
۱۳-پذیرش ویزای دانشگاه استرالیا : لیسانس و فوق لیسانس ۹۹۰۰۰۰ هزار تومان ( نهصدو نود هزار تومان )متقاضی مکلف است ۵۰ صلوات برای امام صادق (ع) قرائت نماید.
۱۴- پذیرش برای ویزای پزشکی و دندانپزشکی دانشگاه های استرالیا پیش دانشگاهی و دانشگاه استرالیا به طور مجانی متقاضی مکلف است ۵۰ صلوات برای حضرت امام موسی ابن جعفر (ع) باب الحوائج قرائت نماید.
۱۵- دانشگاه اسپانیا با ۵۰% تخفیف برای رشته پزشکی و دندانپزشکی فقط ۱۰۰۰ هزار یورو ، متقاضی متعهد است ۵۰ صلوات برای روح مطهر امام رضا (ع) قرائت نماید.
۱۶- پذیرش و ویزای مالزی : ۹۹۰۰۰۰ هزار تومان متقاضی متعهد است ۵۰ صلوات برای چهره زیبای علی ابن موسی رضا (ع) قرائت نماید.
۱۷- سنگاپور : ۳ ماه تحصیل ، ۶ ماه کار در رشته هتلداری ، متقاضی مکلف است به طور مجانی پذیرش و ویزا صورت میگیرد.
متقاضی متعهد است ۵۰ صلوات برای روح مبارک امام نهم حضرت محمد ابن علی قرائت نماید.
۱۸- پذیرش و ویزای دانشگاه Modulاتریش : ۹۹۰۰۰۰ هزار تومان (نهصدو نود هزار تومان )متقاضی مکلف است ۵۰ صلوات برای امام دهم علی ابن محمد قرائت نماید.
۱۹- ویزا های کار: همگی با ۳۰ % تخفیف متقاضی مکلف است در صورت اخذ ویزا ۵۰ صلوات برای امام حسن عسگری (ع) قرائت نماید.
۲۰ -ویزاهای سرمایه گذاری: همگی برای کانادا ۵۰ % تخفیف ، متقاضی مکلف است ۵۰ صلوات برای جمال زیبای حضرت مهدی (ع) قرائت نماید.
تخفیفات موسسه مشاوره ای MIE (همکار موسسه حقوقی ملک پور) فقط در چند روز مذهبی به این صورت خواهد بود و هیچ وقت در هیچکدام از ایام سال ما پذیرش و ویزای مجانی نخواهیم داشت.امیدواریم این تخفیفات باعث خوشحالی و رضایت شما مخاطب عزیز قرار بگیرد.
تخفیفات دیگر هم در راه است ….

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون نظر)
Loading...

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 پاسخ
 1. سعید صفرزادگان گفته:

  سلام خسته نباشید ایا موسسات شما دفتر همکاری در مشهد دارند چون هر چی نگاه کردم چیزی ندیدم.با تشکر

  پاسخ
 2. Samannajafi گفته:

  سلام، متاسفانه هیچ جایی توی سایت مشاهده نکردم که مخصوص سوال پرسیدن باشه، لین دوستانی که سوالاتشون توی کانال پلسخ داده میشه از چه طریقی سوالشون رو از اقای ملک پور مپرسن؟ ممنون

  پاسخ
 3. hesam گفته:

  سلام تخفیفات جدیدی که در ایام ولادت امام رضا گذاشتید تا کی و آیا برای ویزای تحصیلی اتریش هم هست؟ دوم اینکه چرا فقط تلفن های همکاران آقای ملک پور اینجاست؟ آیا ایشون دفتر مرکزی ندارن که با خودشون یا دفتر خودشون تماس گرفت و مشاوره گرفت؟

  پاسخ
 4. فريبا گفته:

  با سلام و خسته نباشيد
  بنده و دوستم براي ويزاي تحصيلي اتريش با موسسه قرار داد بسته ايم و مبلغ قرار داد ۲۶۰۰ يورو بود كهفقط ۱۰ درصد تخفيف عيد نوروز رو داشت .حالا كه مبالغ ساير ويزاها و تخفيفات ايام ديگه رو مي بينم احساس ميكنم چقدر مبلغ قرارداد ما متفاوت بوده و يه جورايي چند برابر سايرينه 🙁
  آيا امكان تخفيف براي قراردادهاي قبلي هم هست؟ و يا اينكه لطف كنيد به مناسبت اين ايام مبارك لااقل تخفيفات اينچنيني رو شامل همراهان ساير قرار دادها هم بكنيد.به عنوان مثال ما يه خانواده ۴ نفره هستيم و نهايتا بايستي برا ۳ نفر همراهم نيز ويزا بگيرم لااقل از اين تخفيفات خوب و عالي هم به ما هم بدين كه دل ما رو هم شاد كنيد.ممنون و به اميد شننيدن و خوندن اين خبر در سايت و كانال تلگرامتون.

  پاسخ
  • Babak Panahi گفته:

   با عرض سلام و
   ادب
   ضمن تشکر از اعتماد شما دوست عزیز در حال حاضر تخفیف عنوان شده در کانال و سایت شامل حال عزیزانی است که در بازه زمانی ذکر شده با موسسه قرارداد منعقد میکنند. وپیشنهاد شما نیز حتما مطرح خواهد شد و انشالله خبر های خوبی را برای شما خواهیم داشت.

   با تشکر

   پاسخ
 5. neda گفته:

  چرا مردم و اسیر میکنید با وعده های الکی ما اومدیم مشاوره خدمت آقای صفری اصلا از تخفیفات خبر نداشت میگفت این چیه که شما میگین ما اومدیم بر اساس این تخفیفات قرارداد ببندیم همش الکی بود

  پاسخ
  • علی حسینی گفته:

   با عرض سلام و احترام
   در نظر داشته باشید تخفیفات ما در روزهای مشخص و طی مدت زمان خاصی برقرار بوده و این تخفیف های صورت گرفته مخصوص دانشگاه ها و یا رشته و بر اساس کشور های مختلف خواهد بود. خواهشمند است نسبت به تمامی این موارد دقت بفرمایید تا سو تفاهمی ایجاد نگردد. باسپاس از لطف شما

   پاسخ
 6. siamak heidari گفته:

  سلام این پیام دووم هست سوالم اینه که پذیرش تحصیلی بگیرم میتونم اقامتم بگیرم وهزینه ها به چه نحویه دنبال رفتن ازایرانم نه تحصیل اینجاشرایط کاری مناسبی ندارم به امیدکارواقامت حالاتحصیل توفیق اجباریه ممنون میشم جواب بدین

  پاسخ
  • امید جلالی فراهانی گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما
   باید خدمت شریفتان عرض کنیم که امکان تحصیل در کشورهای اروپایی برای شما وجود دارد حتی با بررسی شرایط شما امکان تحصیل رایگان نیز شاید برتی شما فراهم باشد و شما میتوانید برای تحصیل به کشور مورد نظر ورود کنید و در آنجا علاوه بر تحصیل به کار نیز مشغول شوید و بعد از ۳ سال اقامت دائم به دست آورید.
   البته باید شرایط شما به طور کامل بررسی گردد بر همین اساس می توانید با موسسات همکار اقای ملک پور تماس گرفته و با مشاورین زبده مشاوره رایگان داشته باشید.
   موفق و پیروز باشید

   پاسخ
 7. siamak heidari گفته:

  سلام من لیسانس کشاورزی گرایش گیاه پزشکی دارم میخواستم بدون پذیرش بگیرم میتونم اقامت هم بگیرم برای من تحصیل زیادمهم نیست درضمن میخواستم بدون به واسطه اون میتونم اقامت بگیرم وبمونم یانه وچقدربایدهزینه کنم ممنون مبشم تماس بگیرین

  پاسخ
  • سمیرا میرزاقایی گفته:

   با سلام و عرض ادب

   در رابطه با اخذ اقامت و مهاجرت می توانید از طریق ویزای تحصیلی و تحصیل در کشور مورد نظر خود اقامت دائم را اخذ نمایید که البته این موضوع منوط به اشتغال پس از تحصیل خواهد بود. در واقع اقامت تحصیلی یکی از راههای مهاجرت است.درمورد هزینه تحصیل نیز در هر کشور متفاوت خواهد بود و امکان تحصیل با هزینه بسیار پایین در برخی کشورهای اروپایی وجود دارد. جهت کسب اطلاعات جامع تر و بررسی شرایط مهاجرت خود می توانید با شماره تلفن های مؤسسه تماس بگیرید
   ۰۲۱۸۸۵۶۷۳۲۶
   ۰۲۱۸۸۵۶۷۳۴۰

   پاسخ
 8. رضا گفته:

  با سلام
  من برای مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گزاری در مانیتوبا در دفتر میرداماد اقدام کردم
  ولی خبری از تخفیف نیست بااین همه تبلیغ ولی ….

  پاسخ
 9. علی گفته:

  با سلام و تشکر فراوان بابت تخفیفات عالی، اگر لطف کنید دوره زبان آلمانی در اتریش را هم شامل تخفیف نمایید .با سپاس فراوان

  پاسخ