پاسخ سوالات شما در مورد:اقامت خود حمایتی ،تمکن مالی اتریش (بخش اول)

پاسخ سوالات شما در مورد:اقامت خود حمایتی ،تمکن مالی اتریش (بخش دوم)

تمکن مالی اتریش چیست؟

چگونه می­توانیم برای اقامت از طریق تمکن مالی اتریش اقدام کنیم؟

مهاجرت از طریق تمکن مالی امروز یکی از مطلوب­ ترین روش­ های مهاجرت در سراسر جهان می­باشد. اشخاصی که مایل به اخذ اقامت از طریق تمکن مالی هستند می­بایست مبلغی نزدیک به ۲۰ تا ۲۵ هزار یورو در حساب خود ذخیره نمایند. علاده بر این ۲۰ تا ۲۵ هزار یورو برای مهاجرت از طریق تمکن مالی بایستی اثبات کنید که شما دارای درآمدی ثابت تقریباً حدود ماهی ۲ تا ۲۵۰۰ هزار یورو می­باشید. این مبلغ بایستی به ازای هر نفر از اعضای خانواده در حساب شما اندوخته شده باشد. در روش تمکن مالی نیازی نیست که شما سرمایه­ گذاری کنید، نیازی نیست که شما مالیات بپردازید، نیازی نیست که شما بیمه­ های گران­ قیمت بخرید. از تمام حقوق اقامتی نظیر تحصیل رایگان برای فرزندانتان بهره­ مند می­شوید، اما هزینه­های شما نظیر هزینه­ های یک فرد عادی در کشور اتریش یا کشور اسپانیا می­باشد. به هر ترتیب در روش اخذ اقامت از طریق تمکن مالی شما هزینه­ های زیادی نخواهید داشت. تنها هزینه­ایی که بایستی برای این کار پرداخت نمایید در بار اول و برای حق­ الوکاله وکیل است. صرف نظر از این هزینه، شما هزینه­ های دیگری نخواهید داشت و به آسانی اقامت کشور اتریش را دریافت می­کنید.

فایل صوتی توضیحات آقای ملک پور در باب نکات تمکن مالی اتریش

فایل صوتی آقای ملک پور در باب خودحمایتی (تمکن) اتریش

در این روش شما حداقل در ۲ – ۳ سال اول اجازه کار نخواهید داشت و بایستی چند سالی از اقامت شما بگذرد تا شما بتوانید بعداً درخواست اقامت از طریق کار کنید که البته ممکن است قبول شود، یا باز هم مورد پذیرش قرار نگیرد. در این طریق بعد از چند سال ( بین ۶ تا ۷ سال ) شما می­توانید درخواست اقامت دائم کنید که درصورت قبولی هم اجازه کار خواهید داشت هم بعد از چند سال حتی درخواست تابعیت کشور اتریش را هم بنمایید.

کشور اتریش با توجه به هزینه­ های پایین زندگی و کیفیت بالای زندگی از بهترین کشورهای جهان محسوب می­شود، چنان­چه در مورد اقامت از طریق تمکن مالی سؤال بیشتری دارید با مؤسسه حقوقی ملک­پور، همکار مؤسسه مالی تماس گرفته و جزئیات آن را از ما بپرسید. با کمال میل در تمام موضوعات مرتبط با این موضوع آماده ارائه خدمات به شما سروران عزیز هستیم. ساعات کار مؤسسه در وب سایت ما آمده و ما آماده­ایم که درخصوص اقامت از طریق تمکن مالی در اتریش اطلاعات لازم را در اختیار شما بصورت رایگان قرار دهیم.

جدیدترین ویدئوها و فایل های صوتی موسسه حقوقی ملک پور در مورد تمکن مالی یا  کارت اقامت خودحمایتی اتریش