ثبت شرکت اسلواکی

ثبت شرکت در اسلواکیثبت شرکت اسلواکی

ثبت شرکت اسلواکی یکی از طرق مهاجرت به اسلواکی می باشد. با توجه به سوالات شما بر روی وبسایت های مختلف ملک پور در این نوشتار موضوع ثبت شرکت اسلواکی را مورد بررسی قرار می دهیم. در ابتدا از شما عزیزان تقاضا داریم که اگر سوالی در مورد ثبت شرکت اسلواکی و دیگر طرق مهاجرت مطرح می شود حتما به صورت کامل باشد یا جوانب مهم کار را مورد پرسش قرار دهد تا پاسخ کاملی در فایل های صوتی و تصویری برای شما ارائه شود.

هر چند همانطور که در ادامه مشاهده خواهید کرد ما در فایل های تصویری و صوتی سعی می کنیم که کلیه نکات مهم را بیان کرده و تمام جوانب موضوع را پوشش دهیم. فایل تصویری موسسه ملک پور در باب ثبت شرکت اسلواکی برای شما تهیه شد و فایل صوتی نیز برای سهولت در امر دانلود با کیفیت بالا ارائه شده است.

شرایط ثبت شرکت اسلواکی

نکته مهمی که در ابتدا باید بیان کنیم این است که با ثبت شرکت اسلواکی می توان اقامت اسلواکی را بدست آورد. برای ثبت شرکت اسلواکی شما به سرمایه ۵ یا ۶ هزار یوروی نیاز دارید ، البته گاها دیده می شود که بعضی از موسسات با هزینه های بیشتر مانند این کار را انجام می دهند اما چون در ابتدا با متقاضی توافق صورت می پذیرد از نظر ما بلامانع است.

معمولا بعد از گذشت ۵ سال از ثبت شرکت اسلواکی شما می توانید برای اقامت دائم این کشور اقدام کنید. اما این اقامت دائم به راحتی حاصل نشده و شما باید علاوه بر دانش زبان این کشور حداقل ۶ ماه در سال را در این کشور سپری کنید. با توجه به تجربه موسسه ملک پور دیده شده است که کسانی که این شرط حضور را برآورده نمی کنند در پروسه اقامت دائم اسلواکی با مشکلاتی رو به رو می شوند.

مزایا و معایب ثبت شرکت اسلواکی و اقامت در این کشور

کشور اسلواکی علاوه بر زیبایی های فراوانی که دارد از یک تاریخ بسیار خوب نیز برخوردار است و همواره مقصد جذابی برای گردشگران بوده است. همچنین هزینه های زندگی اسلواکی به نسبت دیگر کشورهای اروپایی کمتر است. با اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت اسلواکی شما می توانید همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال خود را به این کشور آورده تا از مزایای زندگی اسلواکی بهرمند شوند.

از طرف دیگر کشور اسلواکی از نظر اقتصادی و مدرن بودن به نسبت کشورهای سوئیس و آمریکا در سطح پایینی می باشد و پروسه اخذ اقامت آن با توجه به شلوغی وقت سفارت و استفاده از راه های جایگزین تا حد زیادی پیچیده است و سختی های خاص مربوط به خود را دارد. در نظر داشته باشید که وقت های سفارت اسلواکی به متقاضیان ایرانی برای ۱ الی ۱٫۵ سال بعد می باشد و شاید شما مجبور باشید که از ویزاهای دیگر مانند ویزای شینگن استفاده کنید.

اگر شما خواهان ثبت شرکت در اروپا هستید کشورهای آلمان و اتریش گزینه بهتری نسبت به ثبت شرکت اسلواکی هستند زیرا که تفاوت های کیفیت زندگی در اتریش و آلمان به نسبت اسلواکی بسیار بالاتر است و چه بهتر است که اگر قصد اقامت در خارج از کشور را دارید کشوری را انتخاب کنید از از همه نظر مناسب می باشد.

جمع بندی کلی در مورد ثبت شرکت  اسلواکی

برای جمع بندی می توان این گونه عرض کرد که با ثبت شرکت اسلواکی شما می توانید اقامت این کشور را بدست بیاورید اما در پروسه اخذ اقامت دائم اسلواکی باید مدارک شما کامل بوده و طرح تجاری شما مناسب باشد. همچنین شرکت شما باید پویای خود را حفظ کرده و سود آن مشخص باشد و مالیات نیز طبق قانون پرداخت شود.

همانطور که در بالا ذکر شد شرایط ثبت شرکت اسلواکی با شرایط قرمز سفید قرمز متفاوت است و مزایای آن را ندارد اما برای بسیاری از افراد مناسب می باشد. برای دریافت مشاوره کاملا در مورد ثبت شرکت  اسلواکی حتما پیشنهاد می شود که با دفتر مرکزی وین تماس حاصل فرمایید و در صورت امکان با استاد ملک پور صحبت کنید زیرا ایشان به کلیه نکات ثبت شرکت اسلواکی مسلط هستند و قطعا مرجع خوبی برای راهنمایی شما در مورد اخذ اقامت از ثبت شرکت اسلواکی خواهند بود. امیدوار است که این نوشتار مورد توجه شما قرار گرفته باشد.

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (5 نظرات, میانگین: 5٫00 از طریق 5)
Loading...

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0 پاسخ