ثبت شرکت در آمریکا

ثبت شرکت در آمریکا

ثبت شرکت در آمریکا

ثبت شرکت در آمریکا و راههای مهاجرت به آمریکا ۲۰۱۸ و شرایط گرفتن وکیل مهاجرت چگونه است ؟ شرایط ثبت شرکت در آمریکا و شرایط سرمایه گذاری در آمریکا چیست ؟ آیا می شود با مهاجرت به آمریکا برای ثبت شرکت در آمریکا اقدام نمود و به اخذ اقامت دائم آمریکا و اخذ گرین کارت آمریکا از طریق ثبت شرکت در آمریکا و سرمایه گذاری در آمریکا دست یافت ؟ برای ثبت شرکت در آمریکا چه مقدار سرمایه احتیاج است ؟ مراحل ثبت شرکت در آمریکا و در نهایت اخذ اقامت آمریکا و همچنین اخذ تابعیت آمریکا چیست ؟ برای دریافت پاسخ سوالات خود در خصوص ثبت شرکت در آمریکا و یا کار در آمریکا و یا مهاجرت کاری به آمریکا با کارشناسان و حقوقدانان موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش صحبت نموده و مشاوره رایگان دریافت نمایید .

اقتصاد آمریکا به عنوان برترین سیستم اقتصادی دنیا در دید بیشتر تجار و بازرگانان یک گزینه متمایز جهت ثبت شرکت و فعالیت تجاری به حساب می آید.

انتخاب ماهیت و نوع تجارت :

بسته به نوع فعالیت تجاری که در این حیطه در آمریکا دارید نوع اختیارات و مالیات پرداختی شما متغییر خواهد بود.

ثبت شرکت در آمریکا در ۴ قالب و مفهوم قابل انجام می باشد

شرکت انحصاری در آمریکا

شرکت مشارکتی در آمریکا

شرکت با مسئولیت محدود در آمریکا

شرکت سهامی در آمریکا

  1. Sole Proprietor
  2. Partnership (General or Limited Partnerships)
  3. Corporations (“C” Corporations and “S” Corporations)
  4. Limited Liability Company (LLC)

LLC شرکت با مسوولیت محدود در آمریکا

مفهوم کلی:

یک شرکت با مسوولیت محدود در آمریکا یک شرکت مختلط با ماهیت تجاری است که به شخص یا اشخاص متقاضی ثبت شرکت در آمریکا این اجازه را می دهد که تجارت خود را بدون در خطر قرار دادن سرمایه انجام دهد. این امر از طریق محدود کردن مسوولیت ها و تعاریف اساسنامه شرکت امکان پذیر می باشد. از طریق ثبت در قالب موسسه که نوع محدودی از یک شرکت می باشد می توان سهامدار معرفی نمود در حالی که در شرکت با مسئولیت محدود در آمریکا عملا اشخاص به عنوان اعضا معرفی می گردند.

در سال ۱۸۷۴ ایالت پنسیلوانیا قانونی را مبنی بر مجوز تشکیل انجمن شراکت محدود تصویب نمود که پایه  اولین با در ایالت وایومینگ تصویبLLCیا همان شرکت با مسوولیت محدود بود. LLCگذار شکل گیری

و پس از سال ۱۹۷۷ به صورت کلی در ۵۰ ایالت آمریکا به تصویب رسیده اما با جزییات متفاوت در زمینه اقدام و تبصره ها.

اداره مالیات آمریکا در راستای ثبت شرکت در آمریکا با چالشی مبنی بر نوع برخورد با شرکت با مسئولیت محدود در آمریکا از نظر پرداخت مالیات مواجه بود که  در ادامه باعث اجتناب بسیاری از تاجرین و بازرگانان از ورود به این حیطه و ثبت به عنوان LLC  می باشد .

اما در سال ۱۹۸۸ سرانجام اداره مالیات قانونی را مبنی بر معافیت مالیاتی شرکت های با مسئولیت محدود در آمریکا محدود تابع قانون وایومینگ صادر نمود. این قانون شرایطی مهیا می کرد که یک شرکت با مسوولیت محدود مانند یک سیستم شراکتی و برا اساس اشخاص پرداخت مالیات داشته باشد که عملا قدرت مانوور را برای شخص متقاضی ثبت شرکت در آمریکا بسیار راحت می کرد . در حالی که هر ایالت شرایطی را برای ثبت شرکت با مسوولیت محدود فراهم نموده است   به یک شکل می باشد.LLCتفاوت هایی نیز در جزییات اقدام از دید قانون وجود دارد اما مفهوم کلی شرکت با مسئولیت محدود در آمریکا این است که می تواند با یک نفر شخص حقیقی تشکیل شود.LLC

اعضا شرکت با مسولیت محدود در آمریکا ، متعهد در قبال بدهی های شرکت نیستند.

سهام ندارد. صاحبان ، عملاً اعضا هستند نه سهامداران.LLC

اشخاصی که مقیم آمریکا نیستند و می خواهند ثبت شرکت در آمریکا داشته باشند می توانند عضو نوع خاصی از یک شرکت با مسئولیت محدود در آمریکا باشند که به نام به آن اطلاق می گردد. Offshore LLC شرکت

یک شرکت مسوولیت محدود ثبت شده در آمریکا ایده آل ترین گزینه در زمینه تجارت بین الملل جه از نگاه سطح پرداخت مالیات چه از لحاظ اختیارات تجارت برای متقاضیانی است که مقیم آمریکا نبوده و خواستار ادامه فعالیت اقتصادی خود در این کشور هستند.

شرکت انحصاری در آمریکا

در خصوص ثبت شرکت در آمریکا یک نوع شرکت دیگر وجود دارد مانند شرکت انحصاری در آمریکا که یک شرکت انحصاری ، موجودیتی است که یک شخص بدون همکاری و تفاهم با شخص و یا شرکت دیگری به صورت فردی و انحصاری تجارتی را برپا می کند. مالیات در این مقوله تماماً به عهده شخص صاحب شرکت می باشد. هرگونه بدهی و دیگر مسوولیت ها نیز همگی بر روی دوش شخص اصلی می باشد.

شرکت مشارکتی  در آمریکا

برای ثبت شرکت در آمریکا  یک نوع دیگر شرکت مشارکتی  در آمریکا می باشد که  این نوع شرکت در دو نوع عمومی و محدود قابل ثبت می باشد. شرکت مشارکتی در آمریکا زمانی تشکیل می شود که حداقل ۲ نفر و یا بیشتر در کنار هم شروع یک داد وتد و یا تجارت را رقم بزنند. حتی تفاهم و توافق شفاهی فی مابین طرفین کافیست ، گرچه یک توافق نامه کتبی توصیه می گردد. هر شریک به اندازه سود سهم خود پرداخت مالیات خود را بر عهده دارد.

شما عزیزان اگر می خواهید بیشتر با چگونگی ثبت شرکت در آمریکا و شرایط  ثبت شرکت در آمریکا و چگونگی مهاجرت به آمریکا از طریق ثبت شرکت در آمریکا و اخذ اقامت دائم آمریکا از طریق ثبت شرکت در آمریکا آشنا شوید می توانید با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش و شعبه مرکزی آن در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و یا با تمامی دفاتر همکار این موسسه در سراسر ایران در خصوص ثبت شرکت در آمریکا مشاوره رایگان دریافت نمایید

شرکت مشارکت محدود در آمریکا

این قالب نیز بسیار شبیه به شرکت مشارکت عمومی است ، با این حال شرکا در این قالب مسوول بدهی های شرکت نخواهند بود. فقط در صورت احتمال وجود خطر برای سرمایه متعهد به حفظ و اقدامات لازم خواهند بود. اگر شرکا در بحث مدیریت وارد گردند مصونیت تعهدات را از دست خواهند داد. پرداخت مالیات بر اساس روال در آمد شرکت می باشد. شرکت مشارکت محدود در آمریکا محدود به دارا بودن ماکزیمم ۳۵ عضو می باشد.

شرکت سهامی در آمریکا

همچنین در خصوص ثبت شرکت در آمریکا  به این صورت است که یک شرکت سهامی محدود به دانگ و سهم می باشد. بنابراین دارای قابلیت مصونیت برای سهامداران خود نیز می باشد و این شرکت است که مالیات را پرداخت می نماید. شرکت از روی سود حاصل از فروش ، پرداخت مالیات را انجام می دهد. کنترل شرکت سهامی در آمریکا با هیات رییسه می باشد.

تعداد سهامداران در این نوع از شرکت ماکزیمم ۷۵ نفر می باشد.

صاحبان نمی توانند خود شرکت سهامی ، شرکت مشارکتی ، موسسه خیریه و موسساتی از این دست باشند.

اشخاصی که اقامت آمریکا را ندارند نمی توانند جزو سهامداران باشند.

اقدامات لازم برای  ثبت شرکت در آمریکا

همچنین مواردی که می توان در ثبت یک شرکت در آمریکا بدان توجه نمود عبارتست از :

حصول اطمینان از پیکره بندی قانونی کسب و کار مورد نظر شما

فعالیت شما باید در حیطه قانونی و تعریف شده دولت آمریکا باشد.

ثبت نام مورد نظر شما برای ثبت شرکت در آمریکا که در ۳ قالب “حیطه فعالیت تجاری” ، “نام فرضی” و ” نام های ساختگی” می توانند به کار گرفته شوند.

اخذ شماره مالیاتی فدرال

ثبت نام شرکت خود در اداره درآمد ایالتی

اخذ مجوز های لازم مانند مجوزهای محیطی

ثبت شرکت در آمریکا و مقوله های مربوط به آن در مقایسه با کشورهای دیگر نظیر کشورهای اتحادیه اروپا شاید ریسک ها و مسائل مالیاتی پیچیده تری به همراه دارد. ثبت شرکت در آمریکا دارای نکات کاملا تخصصی بوده و افرادی که خواهان مهاجرت به آمریکا و ثبت شرکت در آمریکا می باشند باید این نکات مهم را در خصوص ثبت شرکت در آمریکا در نظر داشته باشند . راه  ثبت شرکت در آمریکا و سرمایه گذاری در آمربکا برای مهاجرت به آمریکا و اخذ اقامت دائم آمریکا از طریق ثبت شرکت و سرمایه گذاری در آمریکا همواره با شرایط متفاوتی همراه است . شاید با بررسی این مطلب که اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت در کشورهای متمولی نظیر اتریش ، آلمان ، اسلواکی و … بسیار ساده تر و با دورنمایی روشن تر انجام پذیر است شما را در انتخاب بهتر یاری کند. در باب سرمایه گذاری در آمریکا و ثبت شرکت در آمریکا و اخذ اقامت آمریکا و اخذ گرین کارت آمریکا مقالات تخصصی موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش را می توانید مطالعه و با کارشناسان این موسسه در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و مشاوره رایگان اخذ نمایید .

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (12 نظرات, میانگین: 4٫25 از طریق 5)
Loading...

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0 پاسخ