خدمات مهاجرتی با کمترین هزینه و بررسی آن

خدمات مهاجرتی با کمترین هزینه ، نحوه دریافت خدمات مهاجرتی مطلوب با حداقل هزینه ممکن در ایران و سایر نقاط جهان در این مقاله مورد تحلیل و بررسی قرار می گیرد. آیا می توان به بهترین کشور های جهان با کمترین هزینه مهاجرت کرد؟ چگونه می توان به خدمات مهاجرتی با کمترین هزینه دست یافت؟ خدمات مهاجرتی با کمترین هزینه را چه موسسه ای ارائه می نماید؟ آیا دریافت خدمات مهاجرتی بصورت مجانی و رایگان واقعیت دارد؟ در این مقاله کوشیده ایم تا به این پرسش ها و دیگر پرسش ها من باب ارزان ترین راه مهاجرت و کم هزینه ترین خدمات مهاجرتی پاسخ داده و مهم ترین و اصلی ترین نکات در این خصوص را تشریح نماییم. شما عزیزان پس از مطالعه این نوشتار همواره می توانید با دفاتر موسسه حقوقی ملک پور ، همکاری MIE‌ اتریش تماس برقرار نموده و در آینده ای بسیار نزدیک بهترین خدمات مهاجرتی را با حداقل هزینه ممکن دریافت نمایید. در ادامه مقاله خدمات مهاجرتی با کمترین هزینه مباحث زیر مطرح شده و درباره آنها مطالبی ارائه می گردد. لطفا در ادامه مقاله ما را همراهی کنید.

خدمات مهاجرتی با کمترین هزینه
 • خدمات مهاجرتی با کمترین هزینه و شرایط عمومی
 • خدمات مهاجرتی با کمترین هزینه و سیاست های موسسه حقوقی ملک پور
 • خدمات مهاجرتی با کمترین هزینه و چگونگی ارائه خدمات
 • خدمات مهاجرتی با کمترین هزینه و کیفیت قرارداد آنلاین
 • خدمات مهاجرتی با کمترین هزینه و نکات مهم
 • خدمات مهاجرتی با کمترین هزینه و سخن پایانی

شما می توانید از طریق دریافت مشاوره رایگان شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

خدمات مهاجرتی با کمترین هزینه و شرایط عمومی

بسیاری از همراهان عزیزو همیشگی ما قصد داشتند و دارند که از طریق خدمات مهاجرتی با کمترین هزینه یا خدمات مهاجرتی مجانی در خارج از کشور تحصیل نموده یا به کار مشغول شوند و برای این امر نیاز به یک وکیل مهاجرتی یا موسسه حقوقی – مهاجرتی به جهت دریافت خدمات مربوطه دارند؛ اما متاسفانه با توجه به رشد فزاینده نرخ مهاجرت از ایران، تعداد موسسات سوداگر با دریافت کمیسیون های کلان حتی خدمات مطلوبی را ارائه نمی دهند. به طور کلی دو دسته اشخاص و موسسات هستند که در این زمینه فعالیت می نمایند.

دسته اول افرادی هستند نظیر دانشجویان که خود به تنهایی و بدون برخورداری از دفتر فیزیکال یا برندی که با آن شناخته شوند، اقدام به ارائه خدمات مهاجرتی محدود ( بعنوان مثال خدمات مهاجرتی تحصیلی ) به هموطنان می نمودند؛ در این کیس، مشتریان از اعتماد به افراد و دانشجویانی که خدمات مهاجرتی ارائه می دادند، به دلیل بی اعتمادی به ایشان ترس داشتند و در تمام طول مسیر مهاجرت با شک و تردید از وی خدمات دریافت می نمودند که اغلب کار به نزاع و شکایت ختم می شد.

دسته دوم موسساتی بودند که صاحب یک دفتر فیزیکال و کادری مجرب بودند که در میان آنها عده ای منفعت جو و کلاه بردار بودند و عده ای نیز خدمات مهاجرتی مطلوبی ارائه می دادند.

موسسه حقوقی ملک پور بیش از ۱۵ سال سابقه تخصصی در امر مهاجرت، نه تنها در ایران بلکه در سایر کشورها و به زبان های مختلف ( کما اینکه وب سایت های رسمی موسسه نظیر همین وبسایت malekpourlaw.com از صفحات و مقالات انگلیسی و عربی برخوردار است ) در ارائه خدمات مهاجرتی با کیفیت فعالیت مستمری داشته است. در ادامه مقاله درباره سیاست های آتی موسسه که منجر به ارائه خدمات مهاجرتی با کمترین هزینه یا در برخی موارد ارائه خدمات مهاجرتی به صورت مجانی به شما عزیزان خواهد شد، مطالبی ارائه می گردد.

قبل از ادامه دادن مبحث اصلی توجه شما را به نقشه درصد جمعیت کشورهای جهان، بر اساس تعداد مهاجرن جلب می نماییم :

نقشه درصد جمعیت کشورهای جهان، بر اساس تعداد مهاجرین

فایل ویدئویی موسسه ملک پور در مورد خدمات مهاجرتی با کمترین هزینه بصورت آنلاین

خدمات مهاجرتی با کمترین هزینه و سیاست های آتی موسسه حقوقی ملک پور

این موسسه با مدیریت و راهبری جناب استاد ملک پور در چند ماه اخیر رسما اعلام نمود که قصد دارد خدمات خود را به صورت تدریجی از حالت حضوری و دفاتر فیزیکال به خدمات با کیفیت آنلاین سوق دهد. این برای اولین بار است که در ایران، در حوزه مهاجرت ، خدماتی مهاجرتی با کمترین هزینه به صورت Office less ارائه می گردد.

سیاست ها و رویه های آنلاین

پس از گذشت چند ماه از اعلام رسمی ارائه خدمات مهاجرتی با کمترین هزینه بصورت Office less به پاس همراهی و وفاداری شما عزیزان و استقبالی که در این زمینه از ما نمودید، با قدرت بیشتری به این سمت حرکت خواهیم کرد.

بمنظور ارائه خدمات مهاجرتی به عرب زبانان و اتباع دیگر کشور های عربی که قصد داشتند مهاجرت نموده و خدمات مهاجرتی با کمترین هزینه دریافت نمایند، ما ایشان را به دفاتر وین، ونکوور، بلاروس و … ارجاع می دادیم و حتی به این منظور دفتر مجازی برای عرب زبانان تأسیس نکرده بودیم. با توجه به استقبالی که عرب زبانان از این امر نشان دادند و حتی بدون دفتر فیزیکال و office خاصی با ما بدون هیچ مشکلی قرارداد منعقد می نمودند، به این تفکر سوق داده شدیم که چرا office less بودن را در ایران اجرا نکنیم؟ و مزایای خدمات مهاجرتی آنلاین که با هزینه های بمراتب کمتری از خدمات مهاجرتی با دفاتر فیزیکال صورت می پذیرد را در اختیار هموطنان خود قرار ندهیم؟

همانطور که مطلع هستید، هزینه نگهداری دفاتر فیزیکی و maintenance آنها بسیار بالاست و عمده هزینه ها و کمسیون هایی که ما به جهت ارائه خدمات از مشتریان و موکلان عزیز خود دریافت می نمودیم، صرف هزینه نگهداری دفاتر فیزیکال می شد. حرکت ما به سمت office less شدن آغاز شده است و با پایین آمدن هزینه های موسسه، تاکنون به صورت موفق توانسته ایم خدمات مهاجرتی خود را با هزینه به مراتب کمتری به مشتریان و موکلان خود ارائه نماییم.

کارایی ـ توزیع ـ خدمات آنلاین مهاجرتی

بزرگترین مشکل office less بودن، با توجه به اتمسفر داخلی کشور مان ممکن بود موجی منفی را برای ما در پی داشته باشد، اما خوشبختانه مردم عزیز به ما اعتماد دارند و ما را در مسیر office less شدن با وجود تمام تبلیغات سوئی که ممکن بود اتفاق بیفتد، همراهی نمودند.

در ابتدای راه تنها مشاوره های خود را به صورت آنلاین و از طریق اسکایپ یا وبینار به مشتریان و موکلان عزیز ارائه می نمودیم و مشتریان هم از داخل ایران و هم از سایر نقاط جهان از این طرح مشاوره مهاجرتی آنلاین بدون هیچ مشکلی استقبال نموند؛ اما به این علت که اعتماد هموطنان را به موسسه و خدمات صادقانه و با کیفیت خود حفظ کنیم، دفاتر و شعبات شمال، مرکز و جنوب ایران را برای چند ماه اول نگه داشته ایم.

طبق آماری که از مشتریان خود در این زمینه دریافت کرده ایم؛ ۸۳٪ از آنان تمایل بیشتری به دریافت مشاوره مهاجرتی آنلاین داشتند تا حضور در دفتر یا یکی از شعبات ما. از دیگر مزایای آنلاین شدن مشاوره و خدمات ما جلوگیری از هدر رفت زمان و هزینه و احترام به مشتریان مان با عدم اتلاف وقت آنان در ترافیک بود. با این کار یکسری از هزینه های آشکار و غیر آشکار حذف می شد و مشتریان در محیط خانه و در کنار خانواده خود و با آرامش و حس مثبت بیشتری با مشاورین ارشد موسسه به دریافت مشاوره می پرداختند.

خدمات مهاجرتی با کمترین هزینه و چگونگی ارائه خدمات

سوال بسیاری از افراد از ما این بوده است که حالا که خدمات خود را بیشتر بصورت آنلاین ارائه می دهید، چگونه می توانیم با شما قرارداد منعقد نماییم و از شما خدمات مهاجرتی با کمترین هزینه دریافت کنیم یا چگونه می توان بصورت مجانی از خدمات مهاجرتی شما استفاده نماییم؟

از آنجایی که کمیسیون های دریافتی ما از مشتریان، با حذف تدریجی دفاتر پایین تر آمده است، می توانیم تمامی دفاتر را حذف نموده و در داخل کشور ایران تنها یک دفتر را بصورت رسمی نگه داریم. قرارداد های موسسه نیز به گونه ای تنظیم و تدوین شده اند که مشتریان، عمده پول خدمتی که دریافت کرده اند را پس از دریافت تمامی خدمات و اخذ استیکر ویزا یشان بپردازند؛ به این صورت که مشتریان در ابتدای درخواست به جهت دریافت خدمات مهاجرتی، حدود ۱۰ الی ۲۰ درصد کل قرارداد را پرداخت می نمایند و مابقی مبلغ را پس از اخذ پذیرش یا دریافت استیکر ویزا از ایشان دریافت می نماییم. از همان ابتدای کار نیز به مشتریان اعلام می نمودیم که پس از پرداخت ۱۰ الی ۲۰ درصد کمیسیون، در صورتی که در میانه راه انصراف دادید، مبلغ پرداخت شده شما غیر قابل استرداد می باشد. آنان نیز که قصد شان مهاجرت بود با سبک سنگین کردن، این شرط را قبول می نمودند. لذا تنها ریسکی که مشتریان داشتند و دارند این است که مبلغ اولیه پرداختی ایشان غیر قابل استرداد است که البته در همان ابتدا به ایشان این نکته اعلام می شد و بسیاری از مشتریان به ما اذعان داشتند که ما وقتی می خواهیم مهاجرت کنیم، این مقدار ریسک را می توانیم بپذیریم.

در بسیاری از قرارداد های تحصیلی و غیر تحصیلی خود، این طرح را انتخاب نموده و عملی ساختیم و هم ما و هم موکلین محترم مان جواب خوبی نیز گرفتیم. گفتنی است که در این زمینه نیز، موسسه حقوقی ملک پور در ایران پیشتاز بود.

خدمات مهاجرتی آنلاین با کمترین هزینه ـ خدمات مهاجرتی آنلاین

یکی از حائز اهمیت ترین نکات در کیفیت و چگونگی خدمات مهاجرتی موسسه حقوقی ملک پور وجود دارد، آثار عمل این موسسه است. فارغ از اینکه مدیریت محترم موسسه، جناب استاد ملک پور قادرند که به سه زبان به خوبی صحبت کنند و دارای مدارک با نمره بالای انگلیسی و آلمانی هستند و فارغ از اینکه ایشان در حال حاضر در حال تحصیل در دو رشته دکتری در دانشگاههای سوئیس و اتریش هستند، فارغ از تمامی اینها شما می توانید آثار عملی موسسه و کیفیت ارائه خدمات ما را در صفحه ویزاها و مصاحبه های موکلین به عینه ببینید.

به جرئت می توانیم ادعا کنیم که موسسه ما با در نظر گرفتن کیفیت خدمات، سابقه کار و تعداد پروند های مهاجرتی که به ویزا تبدیل کرده ایم، در ایران بی نظیر است و موسسه مهاجرتی دیگری در ایران به اندازه موسسه حقوقی ملک پور نتوانسته است حتی به نصف تعداد پرونده های مهاجرتی که ما برای مشتریان خود به ویزا تبدیل کرده ایم، رسیده باشد. پیشنهاد ما این است که موسسه حقوقی ملک پور را با دیگر موسسات معروف خارجی مقایسه کنید که در مقوله مهاجرت به نامی دست یافته اند و کیفیت خدمات ما را با آنها مقایسه نمایید.

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد خدمات مهاجرتی با کمترین هزینه بصورت آنلاین

خدمات مهاجرتی با کمترین هزینه و کیفیت قرارداد آنلاین

در بخش قبلی به این اشاره شد که ما در حین قرارداد ۱۰ الی ۲۰ درصد کمیسیون را در ابتدای امر از مشتری دریافت می نماییم و ۸۰ الی ۹۰ درصد باقی مانده را پس از ارائه کامل خدمات می پذیریم. خبر خوب آنکه با حرکت به سمت ارائه خدمات به صورت آنلاین و حذف دفاتر فیزیکال، هزینه های جاری موسسه به شدت کاهش پیدا می کند و به طبع آن، هزینه ها و کمیسیون هایی که به جهت ارائه خدمات از شما موکلین عزیز دریافت می نماییم، به صورت چشمگیری تقلیل می یابد. بعنوان مثال ارائه خدمات در برخی از روشهای مهاجرتی برای عزیزانی که قصد مهاجرت به انگلستان را دارند، تا ۷۰ الی ۸۰ درصد شامل تخفیف خواهد شد. این را نیز در نظر بگیرید که خدمات مهاجرتی با کمترین هزینه موسسه حقوقی ملک پور به گونه ای است که قسمت عمده این مبلغ اندک، پس از پایان کامل پروسه از شما دریافت می گردد.

قرارداد های آنلاین مهاجرتی ـ قرارداد آنلاین

با حرکت به سمت آنلاین شدن، انعقاد قرارداد های ما نیز به صورت آنلاین انجام می پذیرد و نیازی به مراجعه حضوری به جهت بستن قرارداد نیست. قرارداد های آنلاین موسسه حقوقی ملک پور به گونه ای منعقد می گردد که شکل رسمی آن حفظ شود. از آنجایی که استاد ملک پور، خود فارغ التحصیل رشته حقوق می باشند و با توجه به اشراف کامل ایشان به مباحث حقوقی و انعقاد قرارداد، قرارداد های سرمایه گذاری، تحصیلی، کاری و … به گونه ای بسته می شود که اعتماد و رضایت شما عزیزان را به صورت کامل نیز جلب نماید.

مژده ای که در این بخش از نوشتار در باب خدمات مهاجرتی با کمتری هزینه موسسه حقوقی ملک پور، می توانیم به شما عزیزان می توانیم بدهیم، این است که در آینده نزدیک، اخذ پذیرش از یکی از دانشگاههای قبرس شمالی توسط این موسسه با هیچ هزینه ای و بصورت کاملا رایگان به علاقمندان تحصیل به خارج از کشور ارائه می گردد و این خدمت رایگان را تنها به پاس همراهی شما عزیزان به شما ارائه می نماییم.

نکته ای من باب مشتریانی که در حال حاضر با موسسه حقوقی ملک پور به جهت دریافت خدمات مهاجرتی قرارداد منعقد نموده اند نیز وجود دارد که این دسته از عزیزان نیز نگران هزینه های مشاوره نباشید، زیرا در صورتی که پس از دریافت مشاوره، با ما قرارداد ببندید کل هزینه مشاوره از کمیسیون قرارداد کسر خواهد شد و عملا شما با بصورت کاملا رایگان از ما خدمات مشاوره ای دریافت نموده اید. ذکر این نکته نیز ضروری است که در صورت عدم انعقاد قرارداد، وجه پرداختی شما برای مشاوره غیر قابل استرداد می باشد.

قرارداد آنلاین مهاجرتی ـ امضای الکترونیکی

مجددا تکرار می نماییم که ما در ایران دفاتر خود را بصورت تدریجی حذف می نماییم و برای آن دسته از افرادی که هنوز به صداقت و کیفیت خدمات ما اعتماد ندارند، یک دفتر را نگه می داریم.

خدمات مهاجرتی با کمترین هزینه و نکات مهم

ما در طی ۱۵ سال ارائه خدمات مهاجرتی که به مشتریان و موکلان عزیز خود داشته ایم، بارها و بارها از طرف بسیاری در مسیر پیشرفتمان سنگ اندازی شد، اما به لطف خدای متعال و با همراهی شما سروران گرامی به قله های پیشرفت دست یافتیم و اکنون شما می توانید ثمره همراهی و حمایت خود را در قالب خدمات مهاجرتی با کمترین هزینه و حتی در برخی موارد بصورت رایگان دریافت نمایید. با توجه به حمایت و استقبال شما از ارائه خدمات مهاجرتی با کمترین هزینه و به صورت آنلاین شرایطی پیش آمده است، تا با سرعت بیشتری به سمت office less شدن حرکت کرده و بهمین خاطر، ما بی نیاز از دفاتر و شعبات فیزیکال خود شدیم. شایان ذکر است که دفتر مرکزی وین، دفتر ونکوور کانادا و دفتر میسنک بلاروس کماکان پابرجا خواهند بود و برای کل منطقه خاور میانه دفتر استانبول به صورت رسمی راه اندازی خواهد شد. دلیل انتخاب استانبول این است که هزینه اجاره و نگهداری دفتر در کشورهای کویت، امارات و دیگر کشور های همسایه بسیار بالاتر از ترکیه برآورده شده است؛ از دیگر دلایل انتخاب استانبول نیز می توان سهل الوصول بودن آن برای عرب زبان هاست تا آنان نیز به راحتی به دفتر استانبول مراجعه نمایند.

خدمات مهاجرتی با کمترین هزینه ـ خدمات مهاجرتی

بار دیگر تأکید می کنیم که ما را با آثار عمل مان بشناسید و با دیگران مقایسه کنید و معتقدیم که آثار عمل ما افتخار به عشق، همراهی، انرژی مثبت و حمایت شما عزیزان از موسسه حقوقی ملک پور است. ذکر این نکته نیز خالی از لطف نیست که با کاهش دفاتر فیزیکال و به طبع آن کاهش حق الزحمه قراردادهای مهاجرتی، سعی ما بر این است که با بکارگیری امکانات قدرتمند، سطح کیفیت خدمات مهاجرتی موسسه حقوقی ملک پور به شما عزیزان بیش از پیش خواهد بود.

آموزش گام به گام اسکیل ورکر کانادا
ویدئوی راهنمای گام به گام انتخاب بهترین مسیر مهاجرت
اپلای و ویزای تحصیلی اتریش
وکیل مهاجرت معتبر ـ موسسه مهاجرتی ملک پور ـ مشاور مهاجرتی
خدمات مهاجرتی با کمترین هزینه و سخن پایانی

خدمات مهاجرتی با کمترین هزینه رهاوردی است که شما عزیزان به پاس همراهی تان از office less‌ شدن و اعتماد به خدمات آنلاین موسسه حقوقی ملک پور از آن بهرمند شده و خواهید شد. همانگونه که در متن مقاله اشاره شد، عمده کمیسیون هایی که ما تا کنون از موکلان خود دریافت می نمودیم، صرف نگهداری دفاتر و شعبات ما می شد و ضمن حذف دفاتر فیزیکال هزینه های آشکار و پنهان دفاتر نیز حذف می شوند و با کم شدن هزینه های جاری موسسه ، خدمات مهاجرتی با کمترین هزینه و بصورت آنلاین در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد. شایان ذکر است که این کاهش قیمت به صورت چشمگیری خواهد بود و در آینده ای نه چندان دور، در برخی موارد مانند تحصیل در یکی از دانشگاههای قبرس شمالی، اخذ پذیرش به صورت کاملا مجانی و رایگان به شما عزیزان ارائه می شود. بار دیگر تأکید می کنیم که ما را با آثار عمل مان بشناسید و با مراجعه به صفحه ویزاها و مصاحبه های موکلین، تعداد پرونده هایی که توسط ما برای مشتریان مان با موفق به انجام رسیده است را مشاهده نموده و آن را با دیگر موسسه مهاجرتی قیاس نمایید. شما عزیزان جهت انعقاد قرارداد به جهت دریافت خدمات مهاجرتی می توانید با دفاتر موسسه حقوقی ملک پور تماس برقرار کرده و از خدمات مهاجرتی با کمترین هزینه برخوردار گردید. در صورت هر گونه سوال یا ابهامی آن را ذیل همین مقاله در بخش دیدگاهها مطرح نموده تا در سریع ترین زمان ممکن به پاسخ خود دست یابید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 پاسخ
 1. فرشاد گفته:

  با سلام من مدرک مربیگری دی را دارم ولی توانایی درحد لیگ برتر دارم وبسیار میتوانم د فوتبال وفوتسال مربی گری کنم مدرک من مربوط به بیست سال پیش است وخودم فعلا مشاوره میدهم

  Rating: ۴
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام
   دوست گرامی چنانچه جاب آفر یا پیشنهاد کاری داشته باشید می توانید برای ویزای کار اقدام نمائید. راه دیگر این هست که از طریق تحصیلی اقدام کنید و با توجه به اقامتی که دارید در این رشته به دنبال کار بگردید. چند ساله هستید و آخرین مدرک تحصیلیتون چی هست؟

   پاسخ