خريد ملک در آلمان

خرید ملک در آلمان

خريد ملک در آلمانخرید ملک در آلمان

خريد ملک در آلمان و مهاجرت به آلمان از طریق خرید ملک یکی از طریق اخذ اقامت و تابعیت آلمان می باشد. در مورد خرید ملک در آلمان و چگونگی ارتباط با وکیل مهاجرت مجرب سوالات فراوانی وجود دارد. در این نوشتار سعی می شود که نکات مهمی در مورد خرید ملک در آلمان و اخذ اقامت آلمان بیان شود. همچین سعی می کنیم که به این سوال پاسخ دهیم که سرمایه گذاری در آلمان و یا ثبت شرکت در آلمان بهتر است یا خريد ملک در آلمان ؟

یکی از موارد و روش های اقامت و ورود به خاک اکثر کشور ها به واسطه مهاجرت به آلمان از طریق خرید ملک می باشد که در این راستا خريد ملک در آلمان مي تواند روش مناسبی برای افراد متقاضی خريد ملک در آلمان برای اخذ اقامت آلمان به شمار آيد باید توجه داشت که خريد ملک در آلمان دارای قوانین و شرایط خاص و هزینه هایی است که در این مقاله سعی بر ان داریم تا شما عزیزان را نسبت به این قوانین آگاه سازی انجام دهیم.

خريد ملک در آلمان می تواند برای افراد متقاضی خريد ملک در آلمان شرایطی را ایجاد کند که بواسطه این روش مهاجرتی اقامت موقت داشه باشند و بتوانند از شرایط و قوانین این کشور اطلاع یابند و در صورت نیاز اقدام به اخذ اقامت دائم آلمان نمایند. خريد ملک در آلمان جز مواردي است كه بسياري از افراد متقاضي مهاجرت به آلمان در پي كسب آگاهي از آن هستند و در این خصوص قوانين آلمان به صورت شفاف قید نموده افراد متقاضي خريد ملک در آلمان اجازه خريد ملک در آلمان را دارند و بدین وسیله می توانند اقامت موقت این کشور را دریافت نمایند.

فایل های صوتی و تصویری موسسه ملک پور در مورد خرید ملک در آلمان

با توجه به اینکه خريد ملک در آلمان روشي مناسبي است كه افراد متقاضی خريد ملک در آلمان می توانند اقامت موقت آلمان را داشته باشند و اقدام به مهاجرت به آلمان از این روش نمایند پيشنهاد مي شود افراد متقاضی در صورتي که قصد مهاجرت به آلمان را دارند با آگاهي نسبت به قوانين خريد ملك در آلمان اقدام به مهاجرت نمایند وکه در این راستا پیشنهاد می شود با مراجعه به دفاتر همکار موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش اقدام به اخذ مشاوره در این خصوص به صورت کامل نمایید.

قوانین خريد ملک در آلمان

با توجه به اينكه در بيشتر کشورها قوانين محدود كننده اي براي خريد ملک وجود دارد در کشور المان این قوانین محدود کننده وجود ندارد و افراد متقاضی می توانند به راحتی اقدام به خريد ملک در آلمان نمایند. با توجه به اینکه کشور آلمان به نسبت دیگر کشورهای اروپایی از شرایط ایده الی برای اقامت و رفاه اجتماعی اقتصادی بالایی برخوردار است که بدین لحاظ افراد متقاضی خريد ملک در آلمان بسیاری خواستار مهاجرت به این کشور از طرق مختلف هستند. با توجه به اینکه قیمت ملک در آلمان به نسبت دیگر کشور بسیار مقرون به صرقه است افراد تقاضی زیادی برای خرید ملک در این کشور جذب بازار املاک المان می شوند.

با توجه به اینکه قيمت املاك در آلمان یکی از پایین ترین نرخ هاي خريد ملك در اروپا است قیمت خريد ملک در آلمان به نسبت دیگر کشور های اروپا مرکزی نسبتا کم است كه چيزي در حدود ۱۵۰۰ تا ۲۵۰۰ یورو در هر متر مربع است. قیمت ملک ۳۰ متر مربع (یک آپارتمان کوچک) ۶۰ هزار یورو است و آپارتمان ۱۰۰ متر مربعی حدود ۲۵۰ هزار یورو است. باید توجه داشت که قیمت املاك در شهرهای بزرگي مانند برلین تا ۵۰ درصد بالاتر است و مونیخ گران ترین شهر آلمان است.

اجاره یا خرید ملک در آلمان

در برخي از شهرهاي بزرگ و كوچك قیمت ملک به صورت مناسب می باشد و افراد می توانند با قیمت های مناسبی اقدام به خريد ملک در آلمان نمایند ، البته در برخی شهرهای بزرگ آلمان قیمت ها به نسبت افزایش یافته است به عنوان مثال در سال ۲۰۱۶ گران ترین املاکي كه در آلمان به فروش رسيد در منطقه مرکزی میت برلین با ۱۹۰۰۰ یورو در هر متر مربع، و در شهر هامبورگ ۲۰۰۰۰ یورو در هر متر مربع.

در کشور آلمان قیمت خانه ها و اجاره ها طي سالهاي گذشته به طور چشمگیری افزایش یافته است طوري که اجاره يك ملك در بين سال های ۲۰۰۸ تا ۲۰۱۳ در حدود ۱۵% افزایش یافته است و قیمت خانه نيز در همان دوره سالي در حدود ۲۳ درصد افزایش یافته است. خريد ملک در آلمان به عنوان یک سرمایه گذاری پایدار و قابل اطمینان توسط سرمایه گذاران در نظر گرفته شده است .البته بازار خريد ملک در آلمان در سال ۲۰۰۸ با بحران زیادی روبرو شد. قیمت املاک در آلمان با توجه به اقزایش درامدها اقزایش یافت.

 

لینک مقالات پیشنهادی :

کار در آلمان

ویزای کار آلمان

 

 

انتخاب ملک توسط فرد متقاضی خريد ملك در آلمان

با توجه به اینکه مردم آلمان زماني كه يك ملك را خريداري وایستگی شدیدی به ملک خود پیدا می کنند این امر باعث می شود برای افراد متقاضیخريد ملک در آلمان سختی های مختلفی برای پیدا کردن ملک مناسب بوجود آید.

مراحل خرید ملک در آلمان

خريد ملك در آلمان دارای شرایط و مراحل ذیل است :
· افراد باید وام مسکن خود را بررسی کنند
· دریافت اصل پیشنهاد خرید
· انتخاب ملک مناسب
· انتخاب دفتر اسناد رسمی
· اخذ وام مسکن
· امضای قرار داد خرید
· ثبت قرارداد فروش
· پرداخت مالیات
·
در خريد ملک در آلمان برای نقل و انتقال ملک امضای قرارداد کافی نمی باشد و باید تمامی مراحل فروش در دفاتر اسناد رسمی به صورت نهایی و کامل انجام پذیرد. بسیاری از مردم از استفاده از دفتر اسناد رسمی به عنوان سپرده استفاده می کنند. در این مورد، قیمت فروش قبل از فروش به فروشنده، به حساب دفتر اسناد رسمی ( notaranderkonto) منتقل می شود.

اصول خريد ملک در آلمان

برای خريد ملک در آلمان افراد متقاضی باید در نظر داشته باشند که قانونا باید از دفتر اسناد دولتی ( اسناد رسمی ) برای تکمیل فروش و خريد ملک در آلمان استفاده کنید. دفاتر اسناد رسمی می توانند به عنوان واسطه یا داور عمل می کند و باید بی طرف باشد. دفتر اسناد رسمی باید مفاد قرار داد را بررسی کند تا اطمینان حاصل شود که هیچ مشکلی در خرید و فروش وجود ندارد و افراد می توانند اقدام به ایجاد قرارداد نمایند.

وام خريد ملک در آلمان

در کشور المان برای افراد متقاضی خريد ملک در آلمان دولت المان وام هايپوتك در نظر گرفته که این وام توسط اکثر بانک هاي آلمانی به متقاضيان ارائه می شود. بانک های دولتی آلمان به طور معمول این وام را به افراد متقاضی ارائه می دهند که در این خصوص بانکها مشاوران وام را در اختیار متقاضیان خريد ملک در آلمان قرار می دهند تا در صورت لزوم با اطلاعات کامل اقدام به اخذ وام نمایند.وام مسکنی که برای افراد صادر می شود معمولا در طول یک دوره ۲۵ یا ۳۰ ساله با نرخ بهره برای ۵ سال اول یا بیشتر تعیین می شود.

قرارداد خريد ملک در آلمان و قراداد منعقده در این کشور به مانند دیگر کشورها در حضور سردفتر دفتر اسناد رسمی انجام میگیرد و امضای قراداد باید در حضور وی انجام شود. افراد باید در نظر داشته باشند پيش از امضا و تاييد قرارداد باید اطمینان حاصل کنند که قرارداد را کاملا مطالعه کردده باشند و نسبت به مفاد قرارداد شبه ای وجود ندارد. افراد متقاضی خريد ملک در آلمان می توانند در صورت لزوم فرد يك مترجم را همراه خود داشته باشد که هزینه های مترجم نیز با خود فرد می باشد.

 

لینک مقاله پیشنهادی => « تحصیل در آلمان »

 

نتیه گیری کلی در مورد خرید ملک در آلمان

با توجه به موارد ذکر شده در باب مهاجرت به آلمان و خريد ملک در آلمان و راههايي كه در نهايت منجر به اخذ اقامت آلمان می شود مانند سرمایه گذاری در آلمان و یا ثبت شرکت در آلمان پیشنهاد می شود با دقت کامل مقاله فوق را مطالعه نمایید تا در صورتی که خريد ملک در آلمان را هدف مهاجرتی خود قرار داده اید با آگاهی کامل در این خصوص اقدام نمایید.

با توجه به اینکه هزینه های خريد ملک در آلمان به نسبت دیگر کشور ها متفاوت می باشد و قوانین خاصی پیش روی افراد می باشد که بهتر است در این راستا با مشاوره کامل و تخصصی اقدام به خريد ملک در آلمان نمایید و بهتر است با مراجعه به دفاتر همکار موسسه حقوقی ملک پور در ایران و یا با تماس مستقیم با موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش در وین در خصوص خريد ملک در آلمان اقدام به اخذ مشاوره رایگان نمایید.

Rating: 5
6 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 1. وفا گفته:

  با سلام . در صورتی که قصد خرید هتل در المان رو داشته باشم باز هم باید بیزینس پلن نیاز داره یا خیر ؟ و ایا با خرید هتل بالای ۱۰ میلیون یورویی اقامت دائم میدن یا خیر ؟

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، معمولا با سرمایه گذاری بالای یک میلیون یورو شانس اقامت بسیار افزایش می یابد ، لطفا با دفاتر تماس بگیرید.

   پاسخ
 2. رضا گفته:

  با عرض سلام خدمت استاد ملک پور. من تا کنون چندین سوال از جنابعالی و موسسه پرسیده ام ولی تا الان هیچ جوابی نگرفته ام بازهم می پرسم.ایا خرید اراضی کشاورزی به عنوان سرمایه گذاری محسوب میشود؟آیا رشته مهندسی کشاورزی هم در آلمان مانند سایر رشته های فنی مهندسی بازار کار خوبی داره؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز بله سرمایه گذاری محسوب می شود اما در مورد سرمایه گذاری باید بیزینس پلن ارائه نمایید در صورتی که تایید باشد می توانید سرمایه گذاری نمایید اما رشته کشاورزی هم مورد توجه می باشد اما برای ورود به بازار کار باید شرایط شما کاملا بررسی گردد برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید .

   پاسخ