خرید امتیاز مک دونالد و بررسی آن

خرید امتیاز مک دونالد ، سرمایه گذاری در رستوران زنجیره ای مک دونالد و اخذ نمایندگی یا فرنچایز از کمپانی مک دونالد در این مقاله مورد تحلیل و بررسی علمی قرار می گیرد. شرایط سرمایه گذاری و خرید امتیاز مک دونالد چیست؟ آیا با خرید امتیاز مک دونالد و سرمایه گذاری در رستوران های زنجیره ای می توان به اقامت دائم کشور های خارجی دست یافت؟ حداقل سرمایه مورد نیاز برای خرید امتیاز و اخذ نمایندگی مک دونالد چقدر است؟ سرمایه گذاری در مک دونالد بهتر است یا دیگر رستوران های زنجیره ای؟ ما در این مقاله به این سوالات و سوالات دیگر در زمینه خرید امتیاز و اخذ فرنچایز رستوران های زنجیره ای با تمرکز ویژه بر روی برند مک دونالد پاسخ داده و مهم ترین و اصلی ترین نکات پیرامون آن را بیان می کنیم. امروزه خرید حق امتیاز یا اخذ نمایندگی و فرنچایز از رستوران های زنجیره ای و راه اندازی یک شعبه در داخل و خارج کشور، کما بیش بر سر زبان ها افتاده است. راه اندازی شعبه رستوران های مک دونالد و دیگر رستوران های زنجیره ای نظیر subway ، برگر کینگ ، KFC‌ و غیره به دلیل معروفیت برند این کمپانی ها و نیاز روزمره و همیشگی انسان ها به غذا بویژه غذا های خوشمزه و با کیفیت دارای ریسک بسیار پایین و سود دهی مطلوب است. حال سوال این است که سرمایه گذاری در رستوران های زنجیره ای ، اخذ فرنچایز و راه اندازی شعبه در داخل کشور بهتر است یا در خارج از کشور؟ یکی از مزایای سرمایه گذاری در رستوران های زنجیره ای و راه اندازی شعبه در خارج از کشور اخذ اقامت دائم آن کشور است که در ادامه مقاله به این موضوع نیز به خوبی می پردازیم. امید است که مقاله پیش رو تمام سوالات شما در باب خرید امتیاز مک دونالد و اخذ فرنچایز رستوران های زنجیره ای را پاسخ دهد، اما در صورت هر گونه سوال می توانید با دفاتر موسسه حقوقی ملک پور تماس برقرار کرده و از مشاوره متخصصان مجرب این موسسه کمال استفاده را ببرید.

در ادامه مقاله به ارائه مطالبی در مورد سر فصل های زیر می پردازیم :

خرید امتیاز مک دونالد
 • خرید امتیاز مک دونالد و شرایط عمومی
 • خرید امتیاز مک دونالد و معرفی برند
 • خرید امتیاز مک دونالد و شرایط سرمایه گذاری در مک دونالد
 • خرید امتیاز مک دونالد و مزایای تاسیس و راه اندازی شعبه در خارج از کشور
 • خرید امتیاز مک دونالد و حداقل سرمایه مورد نیاز
 • خرید امتیاز مک دونالد و مقایسه با دیگر رستوران های زنجیره ای
 • خرید امتیاز مک دونالد یا خرید امتیاز دیگر رستوران های زنجیره ای؟
 • خرید امتیاز مک دونالد و نقش وکیل معتبر در سرمایه گذاری
 • خرید امتیاز مک دونالد و خدمات موسسه حقوقی ملک پور

خرید امتیاز مک دونالد و شرایط عمومی

به طور کلی سرمایه گذاری در رستوران های زنجیره ای و راه اندازی شعبه ای از کمپانی های به نام صنعت غذا و رستوران به دلایل متعددی جزء سرمایه گذاری های با ریسک پایین و سود بالا به حساب می آید. از جمله این کمپانی ها می توان به مک دونالد، subway ، لی برگر ، برگر کینگ ، KFC و اشاره کرد. نیاز همیشگی ما انسان ها به غذا بویژه غذای خوشمزه و با کیفیت، حمایت کمپانی های صنعت غذا از شعباتشان در سرتاسر جهان، تبلیغات گسترده این کمپانی ها و شناخته بودن آن ها در بسیاری از کشور ها، ارائه خدمات مناسب، استفاده از دستگاههای مدرن، منوی غذایی متنوع و با کیفیت، داشتن مشتریان زیاد به خصوص در ایام تعطیلات و پشتیبانی از مدیران شعبات شان در سرتاسر دنیا از جمله دلایل سرمایه گذاری در رستوران های زنجیره ای است.

برند های معروف رستوران داری و صنعت غذا در جهان

سرمایه گذاری و راه اندازی شعبه از هر کدام از این کمپانی ها، سرمایه مورد نیاز اولیه و شرایط مختلف اولیه خاص خود را دارد. واضح است که میزان درآمد و سود سرمایه گذار و مدیر شعبه از یک کمپانی به کمپانی دیگر نیز متفاوت است. در این بین سرمایه گذاری در رستوران زنجیره ای مک دونالد و خرید امتیاز مک دونالد دارای بیشترین میزان سرمایه اولیه و همچنین بیشترین میزان سود دهی است. البته این سود دهی بسته به مکان شعبه و کشوری که در آن شعبه تاسیس می شود، متغیر است. خرید امتیاز مک دونالد و راه اندازی شعبه ای از این برند در کشور های اروپایی امروزه دارای شرایط بسیار خوب است که به اقامت دائم اروپا برای خود سرمایه گذار و خانواده وی ختم می شود. در ادامه مقاله به دیگر مزایای سرمایه گذاری در مک دونالد و اخذ فرنچایز این برند می پردازیم.

فایل ویدئویی مؤسسه ملک پور در مورد اقامت دائم اروپا از طریق اخذ نمایندگی یا فرنچایز

فایل صوتی مؤسسه ملک پور در مورد اقامت دائم اروپا از طریق اخذ نمایندگی یا فرنچایز

خرید امتیاز مک دونالد و معرفی برند

خرید امتیاز مک دونالد و سرمایه گذاری در مک دونالد به منظور راه اندازی و تاسیس شعبه ای از رستوران های این کمپانی در خارج از کشور یکی از بهترین روش های سرمایه گذاری می باشد. با توجه به پشتوانه بسیار معروف،‌ جا افتاده و قدیمی این برند با خرید امتیاز مک دونالد می توانید یک سرمایه گذاری موفق و پر سود را تجربه کنید. در باب معرفی مک دونالد از اینجا شروع می کنیم که در برخی کشور های غربی به مزاح گفته می شود که کودکان قبل از اینکه بتوانند کلمه مادر را به زبان بیاورند، کلمه مک را به زبان می آورند. این برند بسیار معروف در اکثر کشورهای دنیا نظیر امارات،‌مالزی، آمریکا، کشور های آسیای شرقی و کشور های اروپایی دارای شعبه است و با توجه به آپشن های فراوان و منو غذایی متنوعی که برای مشتریان خود فراهم آورده است، برند مک دونالد به یکی از مهم ترین و مشهور ترین رستوران های زنجیره ای در سر تا سر دنیا تبدیل شده است.

برند مک دونالد ـ‌ Mc Donald Brand

تبلیغات مک دونالد به نحوی است که در اکثر کشورهای جهان یک برند شناخته شده می باشد و اگر اغراق نشود به یک فرهنگ تبدیل شده است، لذا با توجه به پشتوانه این تبلیغات، قطعا خرید امتیاز مک دونالد یا فرنچایز با ریسک کمی همراه است. در رستوران های این برند همه روند سفارش غذا به صورت پیشرفته و با دستگاه های مدرن انجام می شود و این آپشن به جذابیت این برند بسیار افزوده است. همان طور که می دانیم مک دونالد رستوران های زنجیره ای می باشند  که در سراسر جهان وجود دارند و مشتریان زیادی را جذب کرده است. مک دونالد طرفداران زیادی دارد و هر روزه مشتریان آن افزایش می یابد. در اروپا  تعطیلات آخر هفته تقریبا از جمعه بعد از ظهر شروع می شود و تا یکشنبه ادامه دارد. روز شنبه بهترین و اصلی ترین روز تعطیلی در اروپاست و مک دونالد  در روز شنبه مشتریان زیادی را جذب خود می کند. جالب است بدانید که حتی در روزهای دیگر هفته و همچنین در ساعات غیر از ساعات غذا خوردن وعده های غذایی، هم مک دونالد مشتریان خود را دارد، این در حالی است که رستوران های دیگر حتی در ساعات مخصوص غذا خوردن هم شاید آن چنان شلوغ نباشند.

در واقع با اینکه از نظر بعضی افراد سلامت غذایی مک دونالد در سطح بالایی نمی باشد اما مشتریان و طرفداران خاص خود را دارد. مک دونالد برنامه ریزی خاصی در پیشبرد اهداف خود دارد. به عنوان مثال پرسنل آن باید آموزش خاصی ببینند و یا اینکه پیش بینی شود شعبات آن در کدام مناطق شهر قرار بگیرند، صاحب شعبه چگونه آن را راه اندازی و مدیریت کند و امثال آن و حتی در مورد اینکه چگونه سرویس دهی انجام شود؟ و چگونه به بهترین شکل و سریع ترین راه ممکن پس از سرو غذا توسط مشتری، نظافت انجام شود؟ برنامه ریزی دقیق و خاصی انجام می شود.

 با توجه به وضعیت شرکت های آمریکایی در ایران عزیز، شما می توانید از این ایده بسیار الهام گرفته و کسب و کار مناسب خود را راه بیندازید.

خرید امتیاز مک دونالد و شرایط سرمایه گذاری در مک دونالد

برای سرمایه گذاری در مک دونالد ، اخذ نمایندگی و راه اندازی شعبه در یکی از کشور های اروپایی، شما ابتدا باید موفق به اخذ اقامت آن کشور اروپایی شده باشید. برای استفاده و خرید امتیاز این برند شما باید تحت آموزش قرار بگیرید . این دوره های آموزشی چند ماهه در آلمان و یا آمریکا برگزار می گردد. در این دوره های آموزشی به شما نحوه مدیریت و امور مالی شعبه و کار با دستگاههای مدرن درون شعبه و نحوه ارائه خدمات به مشتریان آموزش داده خواهد شد. پس از گذراندن دوره آموزشی کمپانی مک دونالد، این کمپانی با در اختیار قرار دادن دستگاههای مورد نیاز و امکانات مختلف و دانش استفاده از این دستگاهها و امکانات، شما را در راه اندازی شعبه و کسب و کارتان یاری خواهد کرد. پس از سرمایه گذاری در این مک دونالد و تاسیس شعبه در کشور مورد نظر خود می توانید، ضمن طی نمودن پروسه های حقوقی و مهاجرتی موفق به اخذ اقامت دائم اروپا شوید.

لازم به تکرار است که خرید امتیاز مک دونالد و سرمایه گذاری در آن به تنهایی باعث اقامت نمی شود و در کنار دیگر اقدامات مهاجرتی مانند پذیرش تحصیلی و … معنا پیدا خواهد کرد. سرمایه گذاران علاقمند به خرید امتیاز مک دونالد می توانند با یک ویزای تجاری توریستی وارد کشور دلخواه شده و با ورود به آن کشور و بررسی کامل شرایط ، اطلاعات بیشتری کسب کنند. همچنین می توانید در خصوص اخذ اقامت یک کشور اروپایی بوسیله خرید امتیاز مک دونالد با دفاتر موسسه حقوقی ملک پور تماس برقرار کرده تا مشاوران مجرب این موسسه شما را راهنمایی نمایند.

فایل صوتی مؤسسه ملک پور در مورد سرمایه گذاری در مک دونالد ـ بخش ۱

فایل ویدئویی مؤسسه ملک پور در مورد سرمایه گذاری در مک دونالد ـ بخش ۱

فایل صوتی مؤسسه ملک پور در مورد سرمایه گذاری در مک دونالد ـ بخش ۲

فایل ویدئویی مؤسسه ملک پور در مورد سرمایه گذاری در مک دونالد ـ بخش ۲

فایل صوتی مؤسسه ملک پور در مورد سرمایه گذاری در مک دونالد ـ بخش ۳

فایل ویدئویی مؤسسه ملک پور در مورد سرمایه گذاری در مک دونالد ـ بخش ۳

خرید امتیاز مک دونالد و مزایای تاسیس و راه اندازی شعبه در خارج از کشور

همانطور که می دانید خاستگاه کمپانی مک دونالد کشور ایالات متحده آمریکاست؛ لذا چنانچه تمایل به خرید امتیاز مک دونالد و راه اندازی شعبه دارید، ممکن است که با توجه به اعمال تحریم های آمریکا بر کشور عزیزمان ایران، بهتر است که این شعبه را در خارج از کشور راه اندازی نمایید. علاوه بر مسئله تحریم ها یک نکته مثبت دیگری که راه اندازی شعبه رستوران مک دونالد در کشور های خارجی دارد، این است که کسب درآمد و سود شما بر اساس یورو و دلار خواهد بود که صد البته بهتر از کسب درآمد بر اساس ریال می باشد. از مزیای اصلی سرمایه گذاری در مک دونالد ، خرید امتیاز این برند و تاسیس شعبه در یکی از کشور های اروپایی ، این است که این سرمایه گذاری کم ریسک و پر سود، منجر به اخذ اقامت دائم اروپا برای شما خواهد شد. علاوه بر شما، بعنوان سرمایه گذار اصلی، اعضای خانواده شما نیز می توانند اقامت دائم اروپا را داشته باشند که داشتن اقامت دائم اروپا، تحصیل رایگان در بهترین دانشگاههای اروپایی را برای فرزندان تان در پی خواهد داشت، همچنین شما با اقامت بلند مدت یکی از کشور های اروپایی می توانید در کشور های حوزه شنگن آزادانه و بدون نیاز به ویزا سفر کنید و تجربه زندگی در کشور هایی با سطح رفاه و کیفیت زندگی بالا را به خود و خانواده عزیزتان هدیه دهید.

ویزای همراه ـ‌ اقامت همراه در خارج از کشور

خرید امتیاز مک دونالد و حداقل سرمایه مورد نیاز

برای خرید حق امتیاز مک دونالد شما به سرمایه بالای ۵ الی ۶ میلیاردی نیاز دارید و با توجه به تجربه ما و تحقیقاتی که در زمینه حق امتیاز مک دونالد داشته ایم، بازگشت سرمایه شما به صورت ماهی ۵۰ تا ۶۰ هزار یورو می باشد. توضیح بهتر آنکه سرمایه گذاری در خارج از کشور برای خرید امتیاز مک دونالد حدود ۹۰۰ هزار یورو سرمایه اولیه نیاز دارد که با توجه به نوسانات شدید نرخ ارز در ایران،‌ شما می توانید سرمایه اولیه مورد نیاز را با توجه به نرخ روز یورو محاسبه کنید. این مقاله توسط موسسه حقوقی ملک پور تهیه و گردآوری شده است و هر گونه کپی برداری و انتشار آن بدون ذکر منبع شرعا حرام و غیر قانونی است و این موسسه به هیچ عنوان به این کار رضایت ندارد. البته به این نکته نیز توجه داشته باشید که حق امتیاز این برند نیز به صورت ۲۵ ساله اهداء خواهد شد.

نمودار رشد صنعت رستوران های زنجیره ای به تفکیک برند

خرید امتیاز مک دونالد و مقایسه با دیگر رستوران های زنجیره ای

سرمایه گذاری در رستوران های زنجیره ای با برند های متفاوت سرمایه اولیه مورد نیاز متفاوتی را می طلبد. یکی از سنگین ترین از این قبیل سرمایه گذاری ها، سرمایه گذاری و خرید حق امتیاز مک دونالد است که ذکر شد ۹۰۰ هزار یورو سرمایه اولیه نیاز دارد. برندهای معروف دیگری مانند برگر کنیگ، کی اف سی (Kentucky Fried Chicken) نیز برای سرمایه گذاری مناسب به نظر می رسند و با سرمایه کمتر می توان از آن ها استفاده کرد. همچنین برندی مانند لی برگر نیز دارای شرایط خوبی است و شما با سرمایه ۵۰ تا ۱۰۰ هزار یوروی می توانید مدل این برند را در ایران اجرا کنید.

در بحث مقایسه سرمایه گذاری در رستوران های زنجیره ای می توان به نوع غذا و مواد اولیه آن اشاره کرد. در دوره کنونی بر همگان واضح است که فست فود ها غذاهای سالمی نیستند و مصرف آن ها عوارض و مشکلات سوئی را در پی دارد. در این میان، کمپانی subway شعار خود را eat fresh عنوان کرده است و دفتر مرکزی این کمپانی هر هفته به شعبات خود در سرتاسر جهان مواد اولیه تازه و سالم را می فرستد و مواد اولیه هفته گذشته هر یک از شعباتش که در طول هفته مصرف نشدند، را بر می گرداند و اجازه نمی دهد برای منوی غذایی هفته بعدی و ارائه خدمات به مشتریانش از آن ها استفاده شود. لذا با این توصیفات subway نیز مشتریان خاص خود را که به غذای سالم و تازه بها می دهند، دارد. در سر فصل بعدی به شما  اطلاعاتی ارائه می شود که با توجه به شرایط و سرمایه تان، سرمایه گذاری در کدام یک از برند های صنعت غذا و رستوران برای شما مناسب است.

تفاوت سیطره مک دونالد و subway در جهان

تفاوت سیطره مک دونالد و subway در جهان

فایل ویدئویی مؤسسه ملک پور در مورد اخذ نمایندگی و خرید امتیاز subway

فایل صوتی مؤسسه ملک پور در مورد اخذ نمایندگی و خرید امتیاز subway

خرید امتیاز مک دونالد یا خرید امتیاز دیگر رستوران های زنجیره ای؟

شاید برای بسیاری از شما عزیزان این سوال پیش آمده باشد که خرید امتیاز مک دونالد بهتر است یا خرید امتیاز دیگر رستوران های زنجیره ای؟ اینکه در کدام رستوران زنجیره ای سرمایه گذاری کنید، امتیازش را بخرید و نمایندگی اش را داشته باشید،‌ همگی بر می گردد به سرمایه اولیه ای که شما دارید یا سرمایه اولیه ای که حاضرید وارد این کار کنید. همانطور که گفته شد، سرمایه مورد نیاز برای راه اندازی شعبه مک دونالد در یکی از کشور های خارجی تقریبا ۹۰۰ هزار یورو می باشد که طبعا این میزان سرمایه اولیه برای بسیاری سنگین است، اما سود حاصل از آن نیز نسبت به سود سرمایه گذاری در دیگر رستوران های زنجیره ای بالا تر است. سرمایه گذاری در رستوران های زنجیره ای نظیر subway نیز برای سرمایه دارانی که حاضرند ۱۵۰ تا ۲۰۰ هزار یورو را وارد این کار کنند، امکان پذیر است، اما سود حاصل از سرمایه گذاری در مک دونالد بیشتر از subway می باشد. به هر حال این به خود شما و سرمایه اولیه ای که حاضرید برای راه اندازی شعبه سرمایه گذاری کنید، دارد.

سرمایه گذاری در subway ـ Subway

پس اگر قصد اقامت دائم اروپا از طریق سرمایه گذاری در رستوران های زنجیره ای را دارید، گزینه های زیادی بر اساس پارامتر های مختلف پیش روی شماست که می توانید بنا بر شرایط تان انتخاب کنید. برای اینکه بدانید سرمایه گذاری در کدام رستوران زنجیره ای با سرمایه اولیه و شرایط شما مناسب است، با دفاتر موسسه حقوقی ملک پور و بویژه دفتر وین تماس بگیرید تا مشاوران مجرب این موسسه بهترین گزینه را با توجه به شرایط تان به شما ارائه دهند. جدای از خرید حق امتیاز مک دونالد و subway در فایل های چند رسانه ای زیر می توانید شرایط خرید حق امتیاز برگر کینگ و کیفیت غذا و نکات دیگر در یکی از شعبات این کمپانی را ببینید.

فایل صوتی مؤسسه ملک پور در مورد برگر کینگ و شرایط اخذ نمایندگی و خرید امتیاز برگر کینگ

فایل صوتی مؤسسه ملک پور در مورد برگر کینگ و شرایط اخذ نمایندگی و خرید امتیاز برگر کینگ

خرید امتیاز مک دونالد و نقش وکیل معتبر در سرمایه گذاری

خرید امتیاز مک دونالد و به طور کلی سرمایه گذاری در خارج از کشور در رستوران های زنجیره ای با برند های متفاوت، به تخصص بالا و دانش کامل برای طی کردن موفقیت آمیز پروسه سرمایه گذاری و همچنین پروسه مهاجرتی و اقامتی شما نیاز دارد. هر چند که سرمایه گذاری در رستوران های زنجیره ای در خارج از کشور با ریسک کمی مواجه است، اما اگر نسبت به بسیاری از مسائل و قوانین سرمایه گذاری در کشور مورد نظرتان اشراف و آگاهی نداشته باشید، ممکن است با شکست مواجه شوید. لذا به همین خاطر اکیدا توصیه می شود که قبل از هر گونه اقدامی در این خصوص، با کسب اطلاعات دقیق و به روز و با تکیه بر دانش وکیل، پروسه سرمایه گذاری در رستوران زنجیره ای و راه اندازی شعبه انجام پذیرد.

مهاجرت به خارج از کشور و وکیل معتبر برای امور مهم

فایل ویدئویی موسسه حقوقی ملک پور در مورد بازدید یکی از رستوران مک دونالد در اتریش

خرید امتیاز مک دونالد و خدمات موسسه حقوقی ملک پور

موسسه حقوقی ملک پور با همکاری موسسه مشاوره ای MIE می تواند تمام امور مربوط به خرید امتیاز مک دونالد و سرمایه گذاری در رستوران های زنجیره ای  در کشور مورد نظر را بر عهده گرفته و خدمات کاملی را به شما سروران گرامی ارائه نماید. وکیل و مشاور مربوطه تمام دغدغه های موجود شما را در زمینه ریسک های احتمالی برطرف می نماید، چرا که به پشتوانه سال ها تجربه از بروز هر گونه اشتباهی که منجر به متضرر شدن شما شود، اجتناب می شود و بهترین نتایج برای افرادی که تمایل به خرید امتیاز مک دونالد یا سایر برند های صنعت غذا را دارند، به ارمغان می آید. گفتنی است که موسسه حقوقی ملک پور علاوه بر جنبه های مالی و مشاوره سرمایه گذاری نیز برای پروسه مهاجرت و اقامت دائم شما تا آخرین قدم در کنار شما خواهد بود.

مهاجرت به خارج از کشور و وکیل معتبر برای امور مهم

ویدئوی راهنمای گام به گام انتخاب بهترین مسیر مهاجرت
اقامت دائم اروپا از طریق اخذ نمایندگی یا فرنچایز

شما میتوانید از طریق لینک روبرو با ما در ارتباط باشید و از کارشناسان موسسه مشاوره رایگان دریافت نمایید.

خرید امتیاز مک دونالد و سخن پایانی

خرید امتیاز مک دونالد ، سرمایه گذاری در رستوران زنجیره ای مک دونالد و اخذ نمایندگی یا فرنچایز از کمپانی مک دونالد در این مقاله مورد تحلیل و بررسی علمی قرار گرفت. همانطور که گفته شد در بحث سرمایه گذاری در کشور های خارجی، سرمایه گذاری در زمینه فرنچایز ها و اخذ نمایندگی و راه اندازی شعبه رستوران های زنجیره ای یکی از بهترین سرمایه گذاری هاست، زیرا با توجه به تبلیغات آن ها، پشتیبانی، خدمات و تنوع غذایی شان ریسک پایینی دارد. لذا آن دسته از عزیزانی که قصد دارند از طریق تاسیس یک رستوران یا کافه در خارج از کشور سرمایه گذاری نموده و اقامت دائم اخذ نمایند، توصیه می کنیم که سرمایه گذاری در رستوران های زنجیره ای و تاسیس شعبه برای یکی از این کمپانی ها ریسک پایین تری نسبت به راه اندازی یک رستوران یا کافه شخصی دارد. اشاره شد که اگر چه سرمایه گذاری و خرید امتیاز مک دو نالد سرمایه اولیه به نسبت زیادی را می طلبد، اما سود آن از دیگر فرنچایز های صنعت رستوران داری بیشتر است. در نظر داشته باشید که برای سرمایه گذاری در خارج از کشور و خصوصا خرید امتیاز مک دونالد ، برنامه ریزی درست و ذهن مثبت بسیار اثربخش است. همه اصول باید از پایه و به صورت منطقی اجرا شود. شما می توانید با دیدن ویدئو های موسسه حقوقی ملک پور در باب خرید امتیاز مک دونالد و سایر فرنچایز ها دید به نسبت باز تری نسبت به این قضیه پیدا کنید. پیشنهاد می شود که برای کسب اطلاعات بیشتر با موسسه حقوقی ملک پور و یا دفتر مرکزی وین تماس برقرار کرده و ازمشاوره با مشاورین مجرب این موسسه بهره مند شوید. همچنین در صورت داشتن هر گونه سوال، ‌پیشنهاد یا نظری می توانید آن را در انتهای همین مقاله در قسمت دیدگاه ها مطرح نمایید تا همکاران ما در سریع ترین زمان ممکن پاسخگوی شما عزیزان باشند.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

29 پاسخ
 1. سیدهاشم موسوی گفته:

  با سلام و تشکر در خصوص شرایط ملکی مک دونلد هم کمی توضیح هم می فرمایید منظور از متراژو شرایط خاص زمینی

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام بر شما دوست عزیز. سوال شما خیلی کلی است. اما به طور معمول میزان اجاره مکان رستوران مورد نظر و همین طور ابعاد و اندازه آن بستگی به کشور و شهر مورد نظر شما دارد. به طور مثال با مبلغ ا میلیون یورو در کشور اتریش می توانید یک شعبه از مک دونالد را به صورت کامل راه اندازی نمایید و این مبلغ شامل تمامی هزینه های شما من جمله هزینه ملک نیز می باشد.

   پاسخ
 2. Amin گفته:

  سلام من میخاستم نمایندگی ساب وی یا استارباکس اخذ کنم در ترکیه هزینه هر کدوم چقدر میشه و ماهیانه درآمد چقدره با تشکر

  Rating: ۴
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز شهر و مکانی که شما قصد راه اندازی فرانچایز رو دارید بسیار مهم هست ولی به طور تقریبی حدود ۱۵۰هزار تا ۲۵۰ هزار دلار برای سرمایه اولیه در نظر داشته باشید . در آمد هم به نسبت مکان و شهری که هستید متفاوت هست.

   پاسخ
 3. علی اسکندری گفته:

  سلام
  ببخشید هزینه اون مغازه هم جدا از ۹۰۰ هزار یورو که لازم دارد؟
  بعدش حدود چقدر ماهیانه سود خالص داره برند مک دونالد؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، برای مشاوره تخصصی حتما با جناب دکتر اقدام بفرمایید تا جزئیات کامل رو متوجه بشی. بله ملک جدا هست و معمولا ۵۰ هزار یورو ماهیانه میشه در نظر گرفت.

   پاسخ
 4. علی اسکندری گفته:

  سلام
  ببخشید برای اخذ نمایندگی مک دونالد اون تقریبا ۱ میلیون شامل چه چیزهایی میشه؟ منظورم اینه که چه کارهایی برامون انجام میدهند؟

  Rating: ۴
  پاسخ
 5. Saeed گفته:

  با سلام
  آیا در انگلستان مخصوصا لندن ایرانی هست که یکی از شعب مک دونالد را داشته باشه یا مدیریت کنه؟خیلی برام مهمه اگه امکانش هست پاسخ بدید.با تشکر فراوان

  Rating: ۴
  پاسخ
 6. Mehdi گفته:

  سلام دوست عزیز،
  خدا قوت!
  آقا مک دونالد نیازی به تبلیغ نداره که؛ همه می دونن که سرمایه گذاری داخلش خیلی خیلی خوبه. مسأله اینه که مک دونالد دست یک سری مافیاست و به این راحتیها نمی شه داخلش نفوذ کرد و سرمایه گذاری کرد. این رو به تجربه دارم می گم؛ یه زمانی دنبالش بودم.

  Rating: ۴
  پاسخ
 7. معین گفته:

  با سلام خواستم بدونم اگر کسی ویزای تحصیلی کانادا بگیره بعد میتونه واسه اخذ نمایندگی مک دونالد اقدام کند؟ و اینکه از زمانی که پول پرداخت می شود چقدر طول میکشد تا نمایندگی اخذ و فعال شود ممنون

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام ، بله این امکان برای شما وجود دارد که بعد از اتمام تحصیل برای کار در کانادا و اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری اقدام نمایید. پیشنهاد می شود که برای اخذ نمایندگی مک دونالد در کشورهای مانند اتریش اقدام بفرمایید تا پروسه کوتاه تر باشد.

   پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض احترام ، برای سرمایه گذاری های مک دونالد سود حداقل ماهیانه ۵۰ هزار یورو گزارش شده است . با توجه به شرایط حساسی که این گونه سرمایه گذاری های دارند حتما پیشنهاد می شود که از وکیل معتبر در امور تجارت بین الملل کمک بگیرید. لطفا با دفتر وین تماس بگیرید و به صورت کامل مشاوره شوید.

   پاسخ
 8. حمید پورالخاص گفته:

  سلام آقای دکتر خسته نباشید واسه خارج کردن پول با رقم بالا اونم با توجه به این تحریم های بانکی چکاری پیشنهاد دارید

  Rating: ۴
  پاسخ
  • somayeh sahraian گفته:

   سلام .برای سرمایه گذاری در مک دونالد حدود ۹۰۰۰۰۰ یورو سرمایه لازم است. برای اخذ امتیاز شما باید دوره های آموزشی در آلمان و یا امریکا بگذرانید. ضمن اینکه راههای سرمایه گذاری ارزانتر هم وجود داره .در نظر داشته باشید که برای سرمایه گذاری در مک دونالد شما می بایست اقامت کشوری که در آن قصد سرمایه گذاری دارید را داشته باشید.

   پاسخ
 9. منصور گفته:

  با سلام سوالی که داشتم اینه که ایا میشه خودت فقط نقش سرمایه گذاری داشته باشی و در مدیریت ان نقش نداشته باشی ممنون از تمام اطلاعات خوبی که ارایه میدید یا علی

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام ، بله امکان اقدام وجود دارد. لطفا با دفاتر تماس بگیرید و به صورت کامل اطلاعات سرمایه گذاری در کسب کنید.

   پاسخ
 10. Omid گفته:

  عرض سلام مدرک ph.dمدیریت صنعتی از ایران و ایلتس ۶ ویزای مولتی ایالت مانیتوبا را دارم ..امکان خرید بیزنس مک‌دونالد مجموعا چقدر هست و دارایی بنده یک ملیون دلار امریکاست

  پاسخ
 11. mie editor3 گفته:

  با سلام و احترام. همسر بنده حدود ۱ سال در ارمنستان مشغول تحصیل بودن که متاسفانه بدون دریافت مدرک برگشتند ایران. حال تصمیم برای ایجاد یک رستوران کوچک ایرانی داریم. میشه راهنمایی بفرمایید . بچه صورت میشود؟ هزینه ها و سرمایه ها.

  پاسخ
 12. مرتضي گفته:

  سلام خسته نباشين اقاي دكتر اگر امكانش هست بسشتر توضيح بدين راجبه ريز هزينهاي خريد برند مك دنالد يا اينكه چه شرايطي بايد داشته باشي
  يه ايراني ميتونه اين برند بخره يا نه ؟؟؟؟؟ ممنون از راهنمايي هاتون

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   امکان ایجاد شعبه و یا نمایندگی برای افراد وجود خواهد داشت اما قبل از هر اقدامی باید شرایط شما به طور کامل بررسی گردد که می توانید با دفاتر mie تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 13. سیما حیدری گفته:

  باسلام وسپاس فراوان از شما عزیزان وزحمات بی بدلیل شما….مایلم بدونم با چقدر سرمایه میشه یکی از شعبات مک دونالد رو در اتریش خرید؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی باید شرایط شما کامل خود را ذکر بفرمایید تا مورد بررسی قرار گیرد علاوه بر آن سرمایه متفاوت است که بهتر است برای اطلاعات کامل با کارشناسان حقوقی مشاوره نمایید .

   پاسخ