خرید ملک در اسپانیا و بررسی اخذ اقامت اسپانیا از طریق خرید املاک و مستغلات ( گلدن ویزای اسپانیا )

خرید ملک در اسپانیا ، اخذ اقامت اسپانیا از طریق خرید املاک و مستغلات ، شرایط و مراحل قانونی اخذ ویزای طلایی یا گلدن ویزای اسپانیا ( Spain Golden Visa ) در این مقاله به طور کامل تخصصی مورد بررسی قرار می گیرد. حال افرادی که تصمیم به مهاجرت به اسپانیا از طریق سرمایه گذاری در املاک و مستغلات را دارند سوالات متداولی در ذهنشان به وجود می آید: آیا با خرید ملک در اسپانیا می توان اقامت دائم و در نتیجه تابعیت یا شهروندی اسپانیا را دریافت نمود؟ مراحل قانونی خرید ملک در اسپانیا به چه صورت می باشد؟ مزایا خرید ملک در اسپانیا چیست؟ هزینه خرید ملک در اسپانیا چقدر است؟ آیا خرید آپارتمان ارزان در اسپانیا ممکن است؟ قیمت خرید خانه در بارسلونای اسپانیا چقدر است؟ شرایط خرید خانه در مادرید چگونه است؟ شما با مطالعه نوشتار پیش رو میتوانید به پاسخ این قبیل سوالات دست پیدا کنید. متقاضیان اخذ گلدن ویزای اسپانیا بهتر است بدانند که سرمایه گذاری یا خرید ملک در یک کشور روش راحتی نمی باشد و شما قبل از هر اقدامی حتما باید همه جهات را مورد بررسی قرار دهید. به عنوان مثال قبل از هر اقدامی شما باید استانداردها و شاخص های اقتصادی کشور را مورد تفحص قرار دهید تا مطمئن شوید که انتخابتان آیا درست است یا خیر؟ ما در این مقاله سعی نمودیم تمام نکاتی که می تواند به شما عزیزان کمک کند را در قالب نمودارهای به روز و موثق و تحلیل آنها به نوشتار در آورده ایم. به این نکته دقت فرمایید یکی از مهم ترین مواردی که برای سرمایه گذاری و خرید ملک باید به آن دقت فرمایید انتخاب وکیل مجرب می باشد که قدم به قدم با شما باشد تا بتوانید به نتیجه مطلوب خود برسید. موسسه حقوقی ملک پور(MIE اتریش) با داشتن بهترین وکلای دنیا می تواند در زمینه های سرمایه گذاری از جمله خرید ملک در اسپانیا به شما عزیزان کمک های شایانی نماید. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و اخذ راهنمایی درست با موسسه تماس بگیرید و از مشاوره تلفنی رایگان این مجموعه استفاده کنید.

خرید ملک در اسپانیا
 • خرید ملک در اسپانیا و شرایط عمومی
 • خرید ملک در اسپانیا و اخذ اقامت کشور اسپانیا
 • خرید ملک در اسپانیا و استانداردهای سرمایه گذاری در اسپانیا
 • خرید ملک در اسپانیا و شاخص های سرمایه گذاری در اسپانیا
 • خرید ملک در اسپانیا و واجدین شرایط خرید ملک در اسپانیا
 • خرید ملک در اسپانیا و مراحل قانونی خرید ملک در اسپانیا
 • خرید ملک در اسپانیا و هزینه های خرید ملک و اجاره ملک در اسپانیا
 • خرید ملک در اسپانیا و مزایای آن
 • خرید ملک در اسپانیا و خدمات موسسه حقوقی ملک پور
 • خرید ملک در اسپانیا و توصیه های حقوقی
 • خرید ملک در اسپانیا و سخن پایانی

شما می توانید از طریق دریافت مشاوره رایگان شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

فایل ویدئویی موسسه ملک پور در مورد خرید ملک در اروپا

خرید ملک در اسپانیا و شرایط عمومی آن

اسپانیا یکی از کشورهای اروپایی است که در جنوب غربی این قاره واقع شده است. این کشور از جبل الطارق تا اقیانوس اطلس کشیده شده است. اسپانیا با کشورهای فرانسه، خلیج بیسکای، پرتغال و آندورا همسایه می باشد. یکی از طولانی ترین مرزهای اتحادیه اروپا مرز بین کشور اسپانیا با پرتغال می باشد که طبق محاسبات طول آن ۱٫۲۱۴ کیلومتر است. اسپانیایی به عنوان زبان رسمی این کشور شناخته شده است. اسپانیا با مساحت ۵۰۵٫۹۹۲ کیلومتر مربع و جمعیت ۴۶٫۷۳۳٫۰۳۸ نفر از لحاظ بزرگی پنجمین کشور در اتحادیه اروپا و در اروپای غربی، دومین کشور به شمار می آید. اسپانیا در تعادل بین زندگی و کار، درآمد و ثروت، مسکن، وضعیت بهداشت، رفاه و امنیت اجتماعی در حد متوسط قرار دارد. اگرچه پول نمی تواند شادی بخرد ولی وسیله مهمی برای دستیابی به سطح زندگی بهتر و بالاتر است. گفتنی است در اسپانیا متوسط درآمد مصرف خالص OECD33 تنظیم شده یک خانوار در سال ۹۹۹٫۲۳ دلار در سال است.

نقشه اسپانیا - پرچم اسپانیا - مهاجرت به اسپانیا

در اسپانیا بین ثروتمند ترین و فقیرترین شکاف قابل توجهی قرار دارد. اسپانیا کشوری با هزار وجه است که تنوع بسیار جالبی را ارائه می دهد. آشنایی با انواع زبان ها و گویش ها، فرهنگ ها، شهرها از لذت های واقعی هستند که در کشور زیبای اسپانیا ملموس است. کشور اسپانیا جز کشورهایی است که می توان از طریق خرید ملک که ملقب به گلدن ویزای اسپانیا می باشد اقامت این کشور را اخذ نمود. گلدن ویزای اسپانیا یکی از بهترین روش های دریافت اقامت کشور زیبای اسپانیا می باشد. برای خرید ملک در هر کشوری می بایست تمام زوایا از جمله، نرخ بیکاری، شاخص های اقتصادی، استانداردها، تولید ناخالص، مالیات، عرصه حکومت و سیاست و اعیان و موروثی بودن و… را مورد بررسی قرار داد تا با آرامش خاطر سرمایه خود را به کشور مورد نظر انتقال دهید تا ارزش سرمایه و ملکی که خریداری می کنید حفظ گردد. در ادامه به تمام نکات مربوطه جهت خرید ملک و یا گلدن ویزای اسپانیا خواهیم پرداخت.

مقاله مرتبط

اخذ اقامت اسپانیا از طریق سرمایه گذاری

فایل ویدئویی موسسه ملک پور در مورد نکاتی در مورد خرید ملک در اسپانیا و پرتغال

مقاله مرتبط

راههای مهاجرت به اسپانیا

خرید ملک در اسپانیا و اخذ اقامت کشور اسپانیا

همان طور که مستحضر هستید روش های مختلفی از جمله کار، تحصیل، سرمایه گذاری، تولد، ازدواج و پناهندگی برای اخذ اقامت کشور اسپانیا امکان پذیر است. یکی از روش های سرمایه گذاری در این کشور خرید ملک و یا گلدن ویزای اسپانیا می باشد که شما عزیزان با خرید ملک در اسپانیا می توانید اقامت و تابعیت این کشور را دریافت نمایید.

خرید ملک در خارج از کشور - اخذ اقامت از طریق خرید ملک

مهم

شما در اسپانیا می توانید با حداقل ۱۵۰ هزار یورو خرید ملک داشته باشید تا بتوانید از این طریق اقامت یکساله و پس از آن دو اقامت دو ساله و پس از گذشت مدت زمان ۵ سال اقامت دائم اسپانیا را دریافت کنید. یکی دیگر از روش های اخذ اقامت از طریق خرید ملک، گلدن ویزای اسپانیا می باشد که از سراسر دنیا برای این روش اقدام می کنند و طرفداران بسیار زیادی دارد.

مهم

برای گلدن ویزای اسپانیا شما می بایست ملکی یا املاکی را با ارزش حداقل ۵۰۰ هزار یورو خریداری کنید. اقدام به خرید ملک در کشور اسپانیا با این مبلغ از همان ابتدا برای شما اقامت دائم را به دنبال خواهد داشت. در روش خرید ملک در اسپانیا شما پس از گذشت ۱۰ سال می توانید برای دریافت شهروندی، تابعیت یا پاسپورت اسپانیا اقدام کنید.

فایل ویدئویی موسسه ملک پور در مورد نکاتی در مورد تمکن مالی یا خودحمایتی اسپانیا

خرید ملک در اسپانیا و استانداردهای سرمایه گذاری در اسپانیا

همان طور که در مطالب بالا به آن اشاره شد، می بایست برای سرمایه گذاری در هر کشوری از جمله اسپانیا تمام جهات را مورد بررسی قرار دهیم. یکی از روش های اخذ اقامت در اسپانیا ، سرمایه گذاری می باشد. سرمایه گذاری در اسپانیا روش های مختلفی دارد که یکی از روش ها خرید ملک و یا گلدن ویزای اسپانیا می باشد. برای خرید ملک در اسپانیا قبل از هر اقدامی باید استانداردهای این کشور از جمله کنترل فساد، خطر مصادره اموال را زیر نظر قرار دهیم. یکی از مهم ترین شاخص ها در امر سرمایه گذاری بررسی شاخص کنترل فساد می باشد. بالا بودن میزان کنترل فساد در یک کشور نشان دهنده امنیت سرمایه گذاری در آن کشور می باشد. شاخص فساد نشان دهنده مبارزه دولت با فساد در سطوح مختلف ارکان و بدنه یک جامعه است. دولت اسپانیا در جهت اینکه بتواند سرمایه گذاران بسیاری را در سراسر نقاط جهان به کشور خود جذب کند تلاش خود را برای مبارزه با فساد جندین برابر کرده است. در نمودار زیر می توانید شاخص کنترل فساد را در کشور اسپانیا مشاهده بفرمایید:

یکی دیگر از مواردی که در زمینه « سرمایه گذاری در اسپانیا » می بایست به آن بسیار اهمیت داد خطر یا ریسک مصادره اموال در کشور اسپانیا می باشد. شاخص مصادره اموال همان تغییر رفتار دولت با سرمایه گذاران خارجی می باشد که گاها قراردادهای دوجانبه را نقض می کنند و به علل مختلف مصادره اموال یا سلب مالکیت سرمایه گذاران خارجی صورت می گیرد. به طور کلی در بانک اقتصاد جهانی ، خطر مصادره اموال به صورت امتیازبندی در بازه ۱ تا ۷ قرار می گیرد. این بدان معناست که عدد یک ، کمترین میزان خطر مصادره اموال و امنیت بالای سرمایه گذاری در یک کشور را نشان میدهد. تمام افرادی که می خواهند از طریق خرید ملک یا گلدن ویزای اسپانیا برای اخذ اقامت این کشور اقدام کنند حتما باید به این شاخص توجه داشته باشند. شاخص خطر مصادره اموال کشور اسپانیا برابر ۱ ( با کمترین میزان ریسک و بیشترین میزان امنیت سرمایه گذاری ) در نمودار زیر قابل ملاحظه می باشد:

اصول سرمایه گذاری خارجی و افزایش سرمایه
حقوق رقابت و انحصار در سرمایه گذاری خارجی
سرمایه گذاری یورویی

خرید ملک در اسپانیا و شاخص های سرمایه گذاری در اسپانیا

همانطور که در مطالب فوق ذکر شد، شاخص های متعددی برای سرمایه گذاری در کشورهای مختلف از جمله اسپانیا تاثیرگذار می باشد. یکی دیگر مواردی که باید به آن توجه نمود شاخص های اقتصادی از جمله، نرخ تورم، سرانه تولید ناخالص داخلی، مالیات بر درآمد می باشد. افرادی که تمایل به خرید ملک و یا گلدن ویزای اسپانیا را دارند می بایست به این شاخص ها دقت نمایند. طبق آخرین اطلاعات آماری در سال ۲۰۱۹ توسط بانک جهانی اقتصاد ارائه شد، تورم در کشور اسپانیا ۱ درصد کاسته شد و این آمار می تواند برای متقاضیانی که تمایل به سرمایه گذاری یا خرید ملک در این کشور دارند بسیار جذاب باشد. این عدد این را نشان می دهد که اسپانیا نسبتا دارای ثبات اقتصادی می باشد و هزینه های زندگی در این کشور متناسب است. در نمودار زیر تغییراتی که از سال ۲۰۱۶ تا ۲۰۱۹ داشته را نشان می دهد.

نمودار نرخ تورم در کشور اسپانیا

 

سرانه تولید ناخالص داخلی نشان دهنده رشد اقتصادی جامعه یک کشور می باشد. در نمودار زیر مشاهده می فرمایید که تولید ناخالص داخلی روند رشد اقتصادی نسبت به سال های اخیر پیشرفت داشته است.

نمودار نرخ تولید ناخالص داخلی کشور اسپانیا

 

یکی از اصلی ترین معیار برای سنجش شاخص های اقتصادی یک کشور مالیات بر درآمد و سودی است که افراد بر درآمد خالص و واقعی دارند. در نمودار زیر طبق آخرین آمار از سال ۱۹۷۲ تا ۲۰۱۴ نرخ مالیات بر درآمد در کشور اسپانیا نشان داده شده است:

 

هر چند که نرخ بیکاری برای خرید ملک در اسپانیا یا اخذ گلدن ویزای اسپانیا به صورت مستقیم تاثیری نخواهد داشت اما برای متقاضیان این امر شاید جالب توجه باشد. نمودار زیر نرخ بیکاری اسپانیا در چند سال اخیر را نشان خواهد داد که آمار قابل ملاحظه از جامعه اسپانیا را بیکاران تشکیل می دهند:

نمودار نرخ مالیات بر درآمد شخصی در کشور اسپانیا

هزینه های زندگی در اسپانیا
بهترین کشور برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری

خرید ملک در اسپانیا و واجدین شرایط خرید ملک در اسپانیا

همان طور که در مطالب فوق گفته شد خرید ملک در اسپانیا و یا گلدن ویزای اسپانیا یکی از روش های سرمایه گذاری و اخذ اقامت و تابعیت این کشور می باشد. برای خرید ملک در اسپانیا حداقل سرمایه ای که شما باید در نظر بگیرید ۱۰۰ هزار یورو می باشد. ولی افرادی که هدف دارند که از طریق خرید املاک و مستغلات ، اقامت اسپانیا را دریافت کنند بهتر است سرمایه بالای ۱۵۰ هزار یورو را برای خود در نظر بگیرند تا بتوانند با آرامش خاطر اقامت اسپانیا را دریافت کنند.

خرید ملک در خارج از کشور - اخذ اقامت از طریق خرید املاک و مستغلات

مهم

 در روش خرید ملک در اسپانیا برای اخذ اقامت شرط حضور دارد و شما می بایست در سال ۱۸۴ روز در این کشور باشید تا بتوانید اقامت آن را اخذ نمایید. گرچه که اگر شما از طریق گلدن ویزای اسپانیا اقدام کنید و ملکی را به ارزش ۵۰۰ هزار یورو یا بیشتر خریداری کنید از ابتدا به شما اقامت دائم می دهند و به هیچ عنوان شرط حضور ندارد.

مهم

در روش خرید ملک، همسر و فرزندان زیر ۱۶ سال هم جز پرونده شما حساب می شوند و می توانند اقامت اسپانیا را دریافت کنند.

مهم

لازم به ذکر است که در روش گلدن ویزای اسپانیا شخص اجازه کار ندارد ولی می تواند برای خود یک بیزینس شخصی راه اندازی نماید.

مهاجرت به اسپانیا از طریق ثبت شرکت و سرمایه گذاری

خرید ملک در اسپانیا و مراحل قانونی خرید ملک در اسپانیا

برای خرید ملک در اسپانیا در مرحله اول می بایست متقاضی برای ویزای توریستی ۳ ماهه اسپانیا درخواست دهد، زمانی که وارد کشور اسپانیا شد به مدت ۳ ماه فرصت دارد که برای خرید ملک اقدام کند و در دفتر اسناد رسمی ملک را به نام خود به ثبت برساند. در این مرحله متقاضی می بایست حتما با وکلای مجرب که در این زمینه تخصص دارند، اقدام نمایند؛ زیرا نیاز به یک مشاوره  تخصصی در جهت انتخاب ملک دارد تا بتواند ملک را ارزیابی کند و در جهت عرصه و عیان آن را مورد بررسی قرار دهد. اگر تصمیم به اخذ اقامت اسپانیا از طریق گلدن ویزا دارید،  ارزش ملک شما باید بیشتر از ۵۰۰ هزار یورو باشد. با توجه به تعداد خانوار ارزش ملک تعیین می شود. به عنوان مثال اگر شما خانواده ۴ نفر هستید، حتما باید آن ملک ۲ اتاق خواب داشته باشد. پس از اینکه ملک انتخاب گردید عقد قرارداد در یکی از دفاتر اسناد رسمی که در کشور اسپانیا واقع شده است صورت می گیرد.

پس از آن وکیل متقاضی باید یک شماره شناسایی (NIE) از اداره پلیس در اسپانیا دریافت کند و طبق آن از ادارات مختلف از جمله دارایی، بانک، اداره آب و برق و شهرداری استعلام گرفته شود و استعلامات را به همراه قراردادی که منعقد شده به دفتر اسناد رسمی تحویل دهد و پس از تسویه مبلغ ، سند ملک به نام متقاضی ثبت می شود. پس از آن مدارک مورد نیاز و سند ملک برای اخذ مجوز قانونی اقامت اسپانیا به سفارت ارائه داده می شود و طبق قوانین کشور اسپانیا کارت اقامت برای متقاضی صادر می گردد. در این حالت پروسه دریافت اقامت اسپانیا ۳ تا ۶ ماه به طول می انجامد.

مدارک مورد نیاز جهت خرید ملک در اسپانیا:

 • شماره مالیات برای افراد خارج از اتحادیه اروپا (NIE)
 • اگر مستمری بگیر باشید یا در صورت عدم اثبات بیمه درمانی باید فرم s1 ارائه دهید
 • تایید پرداخت هزینه های اقامتگاه برای اخذ اقامت در بانک
 • اثبات تمکن مالی
 • عکس به سایز عکس پاسپورت
 • ارائه پاسپورت معتبر
 • فرمی که در آن عدم سوءپیشینه باشد

مدارک مورد نیاز اخذ ویزا

لینک مقاله : تمکن مالی اسپانیا

تمکن مالی اسپانیا - اخذ اقامت اسپانیا از طریق خود حمایتی

خرید ملک در اسپانیا و هزینه های خرید ملک و اجاره ملک در اسپانیا

یکی از مهم ترین مواردی که باید برای خرید ملک در اسپانیا بپردازید جنبه امور مالی است، زیرا مهم است که بودجه خود را در جهات مختلف از جمله هزینه های مربوطه برای خرید ملک در این کشور در نظر بگیرید.

چندین هزینه جانبی در هنگام خرید ملک در اسپانیا وجود دارد که تک تک مورد بررسی قرار خواهند گرفت:

مالیات انتقال ملک

مالیات انتقال ملک یکی از مهم ترین هزینه ها می باشد که درصدی از قیمت خرید محاسبه می شود. هر منطقه از اسپانیا قادر است نرخ مالیات خود را تعیین کند. حداقل مالیاتی که می توان در نظر گرفت ۱۰ درصد از قیمت خرید ملک می باشد.

هزینه های ثبت زمین و یا ملک

املاک و زمین های اسپانیا در ریجستری زمین ثبت شده است. هنگام خرید ملک یا طرح، تغییر مالکیت در ریجستری زمین ثبت می شود و مجموعه ای از کارهای اصلی تولید می گردد. هزینه تخمین زده شده برای خرید ملک بین ۱۰۰ هزار یورو تا ۵۰۰ هزار یورو می باشد.

هزینه های دفتر اسناد رسمی

تعداد بسیار زیادی دفتر اسناد رسمی در اسپانیا وجود دارد که برای انجام کلیه روش های معاملات مورد استفاده قرار می گیرد. امضای خرید ملک در حضور دفتر اسناد رسمی منعقد می شود. این تشریفات معمولا توسط وکلای مجرب به نمایندگی از خریدار و فروشنده برگزار می گردد. شما باید هزینه مربوطه به دفتر اسناد رسمی را پرداخت نمایید. مبلغ پرداختی به دفتر اسناد رسمی بر اساس ارزش ملک شما می باشد. یکی دیگر از مواردی که متقاضیان قبل از هر اقدامی به آن توجه می کنند قیمت رهن و اجاره خانه ها در اسپانیا می باشد. ما قیمت خانه ها و اجاره آن ها را در قالب جدول در آورده ایم تا شما عزیزان بتوانید ملاحظه بفرمایید. همانطور که مشاهده می فرمایید قیمت خانه ها برای خرید یا اجاره با توجه به موقعیت مکانی متفاوت است. به عنوان مثال خرید ملک در اسپانیا در مرکز شهر و یا خارج از شهر متغیر است. با توجه به گسترده بودن املاک در اسپانیا نمی توان قیمت مشخصی را اعلام نمود. ولی اگر بخواهیم قیمت منازل را به متر مربع به شما عزیزان اطلاع دهیم، به این صورت است که در مرکز شهر حدود ۲۸۶۲ یورو و خارج از شهر حدود ۱۸۵۰ یورو می باشد:

جدول هزینه ها و قیمت خرید و اجاره ملک در اسپانیا

خرید ملک در اسپانیا و مزایای آن

خرید ملک در اسپانیا مزایایی را با خود به همراه دارد که افراد بسیار زیادی از سراسر جهان با توجه به این مزایا برای اخذ اقامت از طریق خرید ملک و یا گلدن ویزای اسپانیا اقدام می کنند:

مزایای خرید ملک در اسپانیا
داشتن حساب بانکی در کشور اسپانیا و یا کل اتحادیه اروپا
رفت و آمد بدون حد و مرز به دیگر کشورهای اروپایی و دریافت ویزای شنگن
راه اندازی بیزینس و یا داشتن اجازه کار
برخورداری از حقوق شهروندی در سراسر کشورهای اروپایی

مقاله مرتبط

اخذ اقامت اتریش از طریق خرید ملک

فایل ویدئویی موسسه ملک پور در مورد اخذ اقامت اتریش از طریق خرید ملک

مقاله مرتبط

خرید ملک در انگلستان

خرید ملک در اسپانیا و خدمات موسسه حقوقی ملک پور

با توجه به اینکه روش سرمایه گذاری مباحث گسترده ای دارد و دارای پیچیدگی خاصی می باشد، حتما می بایست با وکلای مجرب و افرادی اقدام نمایید که در این زمینه تجارب درخشانی دارند. به شما پیشنهاد می شود برای انتخاب وکیل مهاجرتی به رزومه آن شخص توجه داشته باشید تا با آگاهی کامل برای رسیدن به اهدافتان قدم بگذارید. موسسه حقوقی ملک پور (MIE) جز قدیمی ترین موسسه های حقوقی در امر حقوق بین الملل و زمینه های مختلف مهاجرت قانونی به بیش از ۷۰ کشور و با داشتن بهترین وکلای دنیا با رنکینگ بالا می تواند در امر خرید ملک در اسپانیا و یا گلدن ویزای اسپانیا به شما عزیزان کمک شایانی نماید تا شما بتوانید در بحث خرید ملک در اسپانیا بهترین را برگزینید. متخصصین موسسه حقوقی ملک پور نویسنده و گرد آورنده این مطالب هستند و هرگونه کپی برداری از این مقاله بدون ذکر منبع آن شرعا و قانونا تخلف می باشد و این موسسه در این باره هیچ رضایتی نخواهد داشت.

شما می توانید وارد لینک زیر شوید و مصاحبه موکلینی که موفق به اخذ ویزا با موسسه حقوقی ملک پور شدند را مشاهده بفرمایید تا با آرامش خاطر برای مهاجرت خود اقدام فرمایید:

خرید ملک در خارج از کشور - وکیل امور خرید ملک در خارج از کشور

گالری ویزاها و مصاحبه های موکلین موسسه حقوقی ملک پور

خرید ملک در اسپانیا و توصیه های حقوقی

برای خرید ملک در اسپانیا می بایست قبل از هر اقدامی یک موسسه معتبر و یک وکیل مجرب را برای انتخابتان برگزینید. زیرا اخذ اقامت اسپانیا از طریق سرمایه گذاری در املاک و مستغلات جز بحث های تخصصی می باشد و حتما باید به جزییات آن اهمیت دهید. خیلی از افراد بر این گمان هستند که خرید ملک در یک کشوری مثل اسپانیا به راحتی صورت می گیرد. واقعیت این است که شما نیاز به راهنمایی تخصصی دارید. یکی از مهم ترین موارد برای خرید ملک در اسپانیا یا هر کشور دیگری، توجه به عرصه و عیان و یا موروثی بودن آن است. وقتی که شما تصمیم برای خرید ملک در اسپانیا یا گلدن ویزای اسپانیا دارید باید با وکلای مجرب و مورد اعتماد اقدام نمایید، وکیل مورد نظر با انتخاب ملک شما به شهرداری آن شهر در آن کشور رجوع کرده و آن ملک را از تمام زوایا مورد بررسی قرار می دهد تا شما با آرامش خاطر بتوانید آن ملک را خریداری نمایید.

سرمایه گذاری در خارج از کشور

ارتباط با ما

پرچم اسپانیا ـ مهاجرت به اسپانیا

خرید ملک در اسپانیا و سخن پایانی

خرید ملک در اسپانیا ، شرایط و چگونگی خرید ملک در اسپانیا، اخذ اقامت و تابعیت از طریق خرید ملک در اسپانیا و یا گلدن ویزای اسپانیا، مراحلی که برای دست یابی به آن باید گذراند و نکات مربوط به خرید ملک در اسپانیا را در این مقاله به طور کامل تخصصی شرح داده شد و شما عزیزان مطالعه فرمودید. همان طور که دریافتید مباحث سرمایه گذاری بسیار تخصصی است. یکی از روش های سرمایه گذاری خرید ملک در اسپانیا و یا گلدن ویزای اسپانیا می باشد. افرادی که در خارج از اتحادیه اروپا هستند می توانند برای خرید ملک اسپانیا و گلدن ویزای اسپانیا اقدام کنند. موسسه حقوقی ملک پور (MIE) با ارائه خدمات آنلاین و همکاری بهترین وکلای اروپایی می تواند در امر مهاجرت به روش های قانونی از جمله خرید ملک اسپانیا به شما عزیزان کمک شایانی نماید. همچنین شما می توانید با موسسه تماس بگیرید تا از مشاوره های رایگان تلفنی بهترین مشاوران این موسسه راهنمایی شوید. به شما پیشنهاد می شود در این باب اگر سوالی در ذهنتان به وجود آمد در انتهای مقاله یا در بخش پرسش و پاسخ همگانی سایت سوالتان را مطرح کنید تا در اسرع وقت پاسخ را دریافت کنید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 پاسخ
 1. فرخ موسی زاده گفته:

  سلام وقتتون بخیر
  من ۵۵۰ هزار یورو سرمایه دارم و خیلی تمایل به خرید ملک در این کشور دارم. آیا از این طریق می تونم اقامت بگیرم؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز شما با خرید ملکی به ارزش ۵۰۰ هزار یورو می توانید گلدن ویزای اسپانیا را اخذ نمائید که منجر به اقامت دائم خواهد شد.

   پاسخ