درباره انگلستان

درباره انگلستان

درباره انگلستان

آیا درباره انگلستان اطلاعاتی دارید ؟ آیا به ویزای تحصیلی انگلستان یا مهاجرت تحصیلی به انگلستان فکر میکنید ؟ شرایط مهاجرت به انگلستان چگونه است ؟ راههای کسب اطلاعات درباره انگلستان و مهاجرت به انگلستان کدام است ؟ شرایط زندگی دانشجویی در انگلستان و شرایط تحصیل در انگلستان و قوانین اخذ بورسیه تحصیلی انگلستان چگونه می باشد ؟ مدارک مورد نیاز جهت مهاجرت به انگلستان  و راههای اخذ اقامت انگلستان و شرایط تحصیل در دانشگاههای انگلستان چیست ؟ هزینه های تحصیل و زندگی در انگلستان چگونه است ؟ آیا می توان با ویزای سرمایه گذاری در انگلستان می توان به اخذ اقامت انگلستان و اخذ تابعیت انگلستان رسید ؟ آیا درباره انگلستان چیزی می دانید ؟ راه های مهاجرت به انگلستان از طریق کار در انگلستان کدام ها هستند ؟ اقدامات لازم جهت ویزای سرمایه گذاری در انگلستان چگونه می باشد ؟ شما عزیزان می توانید درباره انگلستان با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش تماس حاصل نموده و به صورت رایگان و تلفنی پیرامون مهاجرت کاری به انگلستان و مهاجرت تحصیلی به انگلستان  و مهاجرت توریستی به انگلستان و همچنین ازدواج و تولد در انگلستان مشاوره ی تخصصی دریافت نمایید .

 

انگلستان  از شمال با اسکاتلند ، از سمت غرب با ولز هم مرز می باشد . در واقع نیمه ی جنوبی جزیره بریتانیای کبیر و یکی از چهار بخش کشور پادشاهی مهد بریتانیای کبیر و ایرلند شمالی انگلستان نامیده می شود . لندن پایتخت این کشور و نیز پایتخت پادشاهی برتانیا است . زبان رسمی در کشور انگلستان انگلیسی می باشد . مساحت انگلستان ۱۳۰،۳۹۵ کیلومتر مربع و جمعیت آن برطبق سرشماری بالغ بر ۵۱،۴۴۶،۰۰۰ نفر است  .

از نمونه شهرهای مهم انگلستان می توان لندن ، بیرمنگام ، منچستر ، لیورپول ، لیدز ، ناتینگهام ، کمبریج ، برایتون ، ساوت همپتون ، دوور ، شفیلد ،یورک ، بریستول ، نیوکاسل را نام برد . واحد پول رایج در انگلستان پوند می باشد .( مؤسسه حقوقی ملک پور برترین ارائه کننده ی خدمات حقوق داخلی و امور حقوقی بین الملل )

با توجه به شرایط آب و هوایی انگلستان ؛ این کشور در زمره ی کشورهایی می باشد که دارای آب و هوای نسبتاً معتدل می باشد . سردترین ماه سال در انگلستان ژانویه و فوریه و گرم ترین ماه سال ژوئیه می باشد .

برای مطالعه اطلاعات جامع انگلستان اعم از پذیرش تحصیلی، ویزا تحصیلی، ویزا کاری، سرمایه گذاری و سایر مطالب از موتور جستجو کنار صفحه استفاده نمایید.

مؤسسه حقوقی ملک پور برترین ارائه کننده ی خدمات حقوق داخلی و امور حقوقی بین الملل

نام “انگلستان” از نام انگلیسی قدیمی Englaland مشتق شده است که به معنی “سرزمین زاویه” است. [۱۷] Angles یکی از قبایل ژرمنی بود که در دوران قرون وسطی در انگلستان مستقر بود. زوایای ناشی از شبه جزیره انگلیا (Angeln) در منطقه خلیج کیل (در حال حاضر در آلمان ایالت شلزویگ-هولشتاین) دریای بالتیک است [۱۸]. اولین بار استفاده از این اصطلاح، به عنوان “انگل لند”، در قرن نود قرن ترجمه شده به زبان انگلیسی قدیمی تاریخ و زمان کلیسای کاتولیک Bede است. این اصطلاح به معنای دیگر به معنی مدرن، به معنی “سرزمین ساکن انگلیسی” بود، و شامل انگلیسیان در حال حاضر در جنوب شرقی اسکاتلند بود، اما بعد از آن بخشی از قلمرو انگلیس Northumbria بود. کرونیکل آنگلوساکسون ضبط کرد که کتاب روزنامه در سال ۱۰۸۶ تمام انگلستان را تحت پوشش قرار داد، به این معنی که پادشاهی انگلیس بود، اما چند سال بعد، کرونیکل اعلام کرد که پادشاه مالکوم سوم “از اسکاتلند به لوتین در انگلند” خارج شد، بنابراین استفاده از آن در حس قدیمی تر. [۱۹] با توجه به فرهنگ لغت انگلیسی آکسفورد، املای مدرن آن برای اولین بار در سال ۱۵۳۸ استفاده شد. [۲۰]

اولین ارجاع تایید شده به زاویه ها در کار قرن ۱ توسط Tacitus، Germania رخ می دهد، که در آن واژه Anglii لاتین مورد استفاده قرار می گیرد. [۲۱] ریشه شناسی نام قبیله ای توسط محققان مورد بحث قرار می گیرد؛ پیشنهاد شده است که از شکل شبه جزیره Angeln، شکل زاویه ای شکل گرفته است. [۲۲] چطور و چرا یک اصطلاح مشتق شده از نام قبیله ای که کمتر از سایرین، مانند ساکسون، معنی دار بود، برای کل کشور استفاده می شود و مردم آن شناخته نشده اند، اما به نظر می رسد که این ارتباط با سفارشت تماس است مردم آلماني در بريتانيا، Angli Saxones يا Saxons هاي انگليسي، آنها را از ساکسونهاي قاره اي (Eald-Seaxe) سكسيون قديمي بين رودخانه هاي Weser و Eider در شمال آلمان تشخيص دادند. [۲۳] در زبان اسکاتلندی، زبان دیگری که در جزیره بریتانیا توسعه یافت، قبیله ساکسون نام خود را به کلمه انگلیسی (ساسان) نامید [۲۴]؛ به همین ترتیب نام ویلز برای زبان انگلیسی نیز «سعصن» است.

لندن در طول دوران ویکتوریا بزرگترین و پرجمعیت ترین منطقه شهری در جهان بود و تجارت در امپراتوری بریتانیا و همچنین موقعیت نظامیان و نیروهای انگلیسی بریتانیا، معتبر بود. [۸۲] آشتی سیاسی در خانه از رادیکال هایی مانند چارتیست ها و مجامع حقوقی، اصلاحات قانونی و رأی عمومی به وجود آورد. [۸۳] جابجایی نیرو در شرق و مرکز اروپا منجر به جنگ جهانی اول شد؛ صدها هزار سرباز انگلیسی در پی مبارزه برای انگلیس به عنوان بخشی از متحدان جنگیدند. [nb 3] دو دهه بعد، در جنگ جهانی دوم، بریتانیا دوباره یکی از متحدان بود. در پایان جنگ فانی، وینستون چرچیل نخست وزیر جنگ بود. پیشرفت های تکنولوژی جنگ، بسیاری از شهرهای آسیب دیده توسط حملات هوائی در حین حمله رعد اسا دیدند. پس از جنگ، امپراطوری بریتانیا، فساد سریع را تجربه کرد و سرعت نوآوری های تکنولوژیکی را افزایش داد؛ اتومبیل به وسیله وسیله حمل و نقل عمومی تبدیل شد و توسعه فرانک ویتل از موتور جت به هواپیما گسترده تر شد. [۸۵] الگوهای زندگی شهری در انگلستان توسط موتورهای شخصی و با ایجاد خدمات بهداشتی ملی در سال ۱۹۴۸ تغییر یافتند. NHS خدمات بهداشتی در انگلستان برای همه ساکنان دائمی ساکن انگلیس به منظور پرداخت هزینه های مراقبت های بهداشتی عمومی، به صورت رایگان پرداخت می شود که از طریق عمومی پرداخت می شود مالیات در مجموع، این تغییرات موجب اصلاح حکومت محلی در انگلستان در اواسط قرن بیستم شد. [۸۶] [۸۷]

شما دوست عزیز اگر  سؤالی درباره انگلستان دارید و میخواهید انواع راه های مهاجرت به انگلستان را بشناسید با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش و شعبه مرکزی آن در وین اتریش و یا تمامی دفاتر همکار این موسسه در سراسر ایران  تماس گرفته و از مشاوره رایگان تلفنی ما در خصوص راههای اخذ اقامت انگلستان و شرایط تحصیل در انگلستان و همچنین هزینه های تحصیل و زندگی در انگلستان و قوانین کار در انگلستان و مطالب دیگر از جمله ازدواج در انگلستان و همچنین اخذ اقامت انگلستان از طریق تولد فرزند در انگلستان  بهره ببرید مشاوران و حقوقدانان ما آماده پاسخگویی به سؤالات شما هموطنان عزیز در رابطه با سرمایه گذاری در انگلستان و  . درباره انگلستان و شرایط مهاجرت تحصیلی به انگلستان  و شرایط اقامت پس از تحصیل در انگلستان و مهاجرت کاری به انگلستان و کار ضمن تحصیل در انگلستان می باشند .

از قرن بیستم، جنبش جمعیت قابل توجهی به انگلستان، بیشتر از سایر نقاط جزایر بریتانیا، بلکه از کشورهای مشترک المنافع، به ویژه در شبه قاره هند بوده است. [۸۸] از دهه ۱۹۷۰ فاصله زیادی بین تولید و تأکید بیشتر بر صنعت خدمات وجود داشته است. [۸۹] به عنوان بخشی از انگلستان، منطقه به یک طرح مشترک بازار به نام جامعه اقتصادی اروپا که اتحادیه اروپا تبدیل شد، پیوست. از اواخر قرن بیستم، اداره بریتانیا به سمت اداره دولتی در اسکاتلند، ولز و ایرلند شمالی حرکت کرده است. [۹۰] انگلستان و ولز همچنان در قلمرو حاکمیت در انگلستان وجود دارد. [۹۱] Devolution تأکید بیشتری بر هویت وطن پرستی بیشتر انگلیسی دارد. [۹۲] [۹۳] هیچ حکومتی غیرمستقیم انگلیسی وجود ندارد، اما تلاشی برای ایجاد یک سیستم مشابه بر اساس یک منطقه فرعی بر اساس رفراندوم رد شد .

سیستم حقوق قانونی انگلیسی که طی قرن ها توسعه یافته است، اساس قوانین عرفی [۱۰۳] است که در اکثر کشورهای مشترک المنافع [۱۰۴] و ایالات متحده (به جز لوئیزیانا) استفاده می شود. با وجود در حال حاضر بخشی از انگلستان، سیستم حقوقی دادگاههای انگلستان و ولز، تحت پیمان اتحادیه، به عنوان یک سیستم قانونی جداگانه از یکی از مورد استفاده در اسکاتلند ادامه یافت. اصل کلی قانون انگلیسی این است که آن را توسط قضات در دادگاه های نشسته، با استفاده از حس مشترک و دانش از قضاوت قانونی قانونی – به حقایق قبل از آنها ساخته شده است.

سیستم دادگاه توسط دادگاه های ارشد انگلستان و ولز، که متشکل از دادگاه تجدید نظر، دادگاه عالی دادگستری برای پرونده های مدنی و دادگاه دادگاه های پرونده های جنایی است، رهبری می شود. [۱۰۶] دیوان عالی بریتانیا بالاترین دادگاه برای پرونده های جنایی و مدنی در انگلستان و ولز است. این در سال ۲۰۰۹ پس از تغییرات قانون اساسی ایجاد شده است، که از طریق اعمال قضایی مجلس ارمنستان به دست می آید. [۱۰۷] تصمیم دیوان عالی برای هر دادگاه دیگر در سلسله مراتب، که باید از دستورالعمل آن پیروی کند، الزام آور است. [۱۰۸]

جنایت بین سالهای ۱۹۸۱ تا ۱۹۹۵ افزایش یافت، اما در دوره ۱۹۹۵-۲۰۰۶، ۴۲ درصد کاهش یافت. [۱۰۹] جمعیت زندان در همان مدت دوبرابر شده است، و این در حالی است که بیشترین میزان مجازات در اروپای غربی در ۱۴۷ نفر در هر ۱۰۰۰۰۰ نفر است. [۱۱۰] زندان ارشد مجلس، که به وزارت دادگستری گزارش میدهد، بیشترین زندان را اداره میکند و بیش از ۸۵،۰۰۰ مجروح دارد.

زیربخشهای انگلستان شامل چهار سطح تقسیمات فرعی است که توسط انواع مختلف ادارات اداری ایجاد شده برای اهداف دولت محلی کنترل می شود. بالاترین سطوح دولت محلی نه منطقه انگلستان بود: شمال شرق، شمال غرب، یورکشایر و هامبر، میدلند شرقی، غرب میدلندز، شرق، جنوب شرق، جنوب غربی و لندن. این ها در سال ۱۹۹۴ به عنوان ادارات دولتی ایجاد شده اند که توسط دولت انگلیس برای ارائه طیف وسیعی از سیاست ها و برنامه های منطقه ای ایجاد شده است، اما در این سطح، به استثنای لندن، هیچ نهاد انتخابی وجود ندارد و در سال ۲۰۱۱ دفاتر دولتی منطقه لغو شدند. ۱۱۲] مرزهای مشابه برای انتخاب اعضای پارلمان اروپا بر اساس منطقهای استفاده می شود.

پس از انحلال در سایر نقاط بریتانیا آغاز شد، برنامه ریزی های انجام شده برای برگزاری همه پرسی برای مناطق انگلستان صورت گرفت تا مجلس های انتخابی خود را به عنوان مقدماتی برگزار کنند. لندن در سال ۱۹۹۸ پذیرفته شد: مجمع لندن دو سال بعد ایجاد شد. با این حال، زمانی که پیشنهاد توسط رفراندوم تحریم در شمال انگلیس، ۲۰۰۴ در شمال شرق رد شد، رفراندوم بیشتر لغو شد. [۹۴] جلسات منطقه ای خارج از لندن در سال ۲۰۱۰ لغو شد و وظایف آنها به ادارات توسعه منطقه ای مربوطه و یک سیستم جدید از هیئت مدیره های ادارات محلی منتقل شد. [۱۱۳]

در زیر سطح منطقهای، تمام انگلستان به ۴۸ حوزه تشریفاتی تقسیم شده است. [۱۱۴] اینها عمدتا به عنوان یک مرجع جغرافیایی مورد استفاده قرار می گیرند و از قرون وسطی به تدریج توسعه یافته اند و بعضی از آنها در سال ۱۹۷۴ تأسیس شده اند. [۱۱۵] هر کدام دارای یک ستون پروردگار و کلیسای عالی است. این پست ها برای نمایندگی پادشاهی بریتانیا به طور محلی استفاده می شود. [۱۱۴] در خارج از لندن بزرگ و جزایر اسلیلی، انگلستان نیز به ۸۳ شهرستانها و شهرهای غیرمتمرکز تقسیم شده است؛ این مربوط به مناطق مورد استفاده برای اهداف دولت محلی است [۱۱۶] و ممکن است از یک منطقه واحد تشکیل شده باشد یا به چندین تقسیم شود.

شش مناطق شهری بر اساس مناطق با شدت شهرنشینی وجود دارد که شوراهای شهر ندارند. [۱۱۶] در این مناطق، مقامات اصلی شوراهای تقسیمات، شهرداری های شهری هستند. در جاهای دیگر، ۲۷ شهرستان های غیر شهری “shire” شورای شهرستان هستند و به مناطق، هر کدام با یک شورای منطقه تقسیم شده است. آنها معمولا، اگرچه همیشه نیستند، در مناطق روستایی بیشتر یافت میشوند. مناطق باقیمانده غیرمستقیم از یک منطقه واحد تشکیل شده و معمولا با شهرهای بزرگ یا مناطق کم جمعیت شناخته می شوند؛ آنها به عنوان مقامات واحد شناخته می شوند. لندن بزرگ دارای یک سیستم متفاوت برای دولت محلی با ۳۲ شهر لندن و شهر لندن است که یک منطقه کوچک را در هسته تحت مدیریت شرکت شهر لندن پوشش می دهد. [۱۱۷] در بیشترین سطح محلی، بسیاری از انگلستان به ولسوالی های مدنی با شوراها تقسیم می شود؛ در لندن بزرگ تنها یک پارک ملکه وجود دارد تا سال ۲۰۱۴ پس از آن که در سال ۱۹۶۵ لغو شد تا زمانی که قانون مجاز به تفریح ​​خود در سال ۲۰۰۷ بود.

درباره انگلستان و چگونگی اخذ اقامت انگلستان و همچنین راههای مهاجرت به انگلستان به شما عزیزان توصیه می گردد اگر قصد اخذ ویزای سرمایه گذاری در انگلستان را دارید و یا اگر می خواهید از طریق ویزای تحصیلی انگلستان  و یا اخذ ویزای کاری انگلستان و یا تحصیل در دانشگاههای انگلستان و همچنین ازدواج و تولد در انگلستان به اخذ تابعیت انگلستان و شرایط کار ضمن تحصیل در انگلستان دست پیدا نمایید و می خواهید از تمام شرایط مهاجرت به انگلستان آگاه شوید همواره می توانید با  موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش تماس حاصل نموده و به صورت رایگان وتلفنی در خصوص تحصیل رایگان در انگلستان و شرایط اخذ بورسیه تحصیلی انگلستان مشاوره ی تخصصی دریافت نمایید . موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش دارای بهترین اطلاعات درباره انگلستان می باشد .

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (13 نظرات, میانگین: 5٫00 از طریق 5)
Loading...

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0 پاسخ