موسسه حقوقی ملک پور با همکاری موسسه مشاوره ای MIE درخشانترین موسسه حقوقی سطح کشور و خاورمیانه تحت نظر مستقیم آقای دکتر ملک پور اداره و مدیریت می گردد. این موسسه با همکاری موسسهMIE در اتریش تنها موسسه حقوقی سطح کشور می باشد که به طور تخصصی خدمات حقوقی ارائه می کند.

ماتنها موسسه ای هستیم که مستقیم برنامه ی خاصی برای مدیریت مشتریان داشته و دفاتر همکار که با ما همکاری دارند همگی از ابتدا تا انتها تحت همین سیستم مدیریت می گردند.

موسسه حقوقی ملک پور با همکاری موسسه مشاوره ای MIE با سند رسمی ثبت شده (برای مشاهده به گالری سایت مراجعه فرمایید) بیش از ۷ سال است که مشغول به فعالیت های حقوقی گردیده و اکنون بی اغراق یکی از مشهورترین موسسات  حقوقی سطح کشور می باشد و بر اساس سند ثبت موسسه حقوقی ملک پور با همکاری موسسه مشاوره ای MIE ،دارای اختیار انجام امور حقوق و مشاوره در زمینه داخل و بین الملل می باشد. این موسسه از همکاری وکلای زبده بهره مند است و موسس و مدیر این موسسه آقای امیرمحمد ملک پور است دارای مدرک لیسانس حقوق قضایی(با معدل بالای ۱۸)، فوق لیسانس حقوق تجارت بین الملل(با معدل بالای ۱۸) می باشند و در حال حاضر مشغول به اخذ مدرک دکترای حقوق  در یکی از بهترین دانشگاه های جهان می باشد.سابقه تدریس ایشان در زمینه های حقوق ،مدیریت ،روانشناسی،ورشته  های مختلف زبان برای اشخاص با مدارک بالای فوق لیسانس و دکترا مبین سطح علمی بنیانگذار موسسه حقوقی ملک پور با همکاری موسسه مشاوره ای MIE می باشد.

آقای دکتر امیر محمد ملک پور وکیل پایه یک دادگستری در تصویری در وب سایت ما در حال سخنرانی برای موسسات بزرگی نظیر سازه گستر سایپا نشان داده میشوند که خوددلیلی است برای مدعای فوق.

آقای دکتر ملک پور به زبان های فارسی،انگلیسی،عربی،آلمانی آشنائی داشته و شاید بی اغراق از بهترین حقوق دانان  موضوع قرار داد های بین المللی میباشند.

تشکیل موسسه حقوقی ملک پور با همکاری موسسه مشاوره ای MIE و ارائه خدمات تجاری و بین المللی به خصوص در زمینه حقوق بین الملل خصوصی (اخذ تابعیت،اقامت،ویزاهای سرمایه گذاری،ازدواج در سطح بین المللی و امثالهم) از ایده های بکر ایشان بود ، زیرا در زمینه مهاجرت اشخاصی بی سواد و بدون زمینه حقوقی در ایران فعالیت مینمودند که هیچ گونه  اطلاعی از مبانی حقوق نداشتند.لذا  بنیان گذار موسسه حقوقی ملک پور به فکر ارئه خدمات حقوقی تخصصی در این زمینه افتاده و امروز بعد ز چند سال فعالیت ، خوش نام ترین و تخصصی ترین  موسسه حقوقی کشور پیش روی شما است .

بعضی از مدارک ایشان و اعضای موسسه نظیر مدرک وکالت پایه یک دادگستری، مدرک کارشناسی ارشد، نمایندگی از دانشگاه های برتر انگلستان، نمایندگی از کمپانی سوئد ورکز سوئد و ….. در گالری سایت موجود است. تسلط مدیریت و کارکنان موسسه به زبان انگلیسی زمینه ارتباطات بین المللی را برای موسسه حقوقی ملک پور با همکاری موسسه مشاوره ای MIE فراهم نموده است.

سلسله مراتب تدریس و صحبت های جناب دکتر ملک پور در خصوص حقوق داخلی و حقوق بین الملل و مهاجرت در سایت یوتیوب موجود است. چنانچه مایلید با  نظرات ایشان بیشتر آشنا شوید لطفا در یوتیوب واژه دکتر ملک پور را به فارسی مرقوم بفرمایید یا به لینک های ذیل مراجعه نمایید تا فیلم های ایشان را مشاهده بفرمایید.

http://www.aparat.com/v/TeRZC  (مسائل حقوقی در خصوص سرمایه گذاری در خارج از کشور)

http://www.aparat.com/v/e8gcR(مسائل حقوقی در باب تحصیل در خارج از کشور)

http://www.aparat.com/v/15UWM(مسائل حقوقی در باب مهاجرت)

https://www.youtube.com/watch?v=BtKhjzPX_jU

https://www.youtube.com/watch?v=FqQ0Wl-8B6Q

https://www.youtube.com/watch?v=Ghd_ZzNl18A

https://www.youtube.com/watch?v=I8g–2qVkX8

جهت مشاهده مصاحبه جناب دکتر امیرمحمد ملک پور با شبکه یک سیما به لینک زیر مراجعه نمایید.

http://tinyurl.com/kg5sjgz

وب سایت ما اکنون یکی از معتبرترین سایت های حقوقی ایران بوده و در نتایج اول موتور جستجوی گوگل برای بسیاری از کلیدواژه های حقوقی قرار دارد که باعث شده است روزانه تعداد زیادی بازدید از سایت انجام شود. احتمالا شما نیز از همین طریق یا از طریق موکلین سابق این موسسه به این صفحه رسیده اید و یا با ما آشنا شده اید.

ما همیشه  راه همکاری را برای همکاران ،دوستان، شرکت ها،موسسات و اشخاصی که می خواهند به نمایندگی ما عمل کنند باز گذاشته ایم.شما میتوانید یا با دفتر ما  در تهران یا وین (اتریش )تقاضای نمایندگی به همراه شرایطتان را  بفرمایید و ما شرایط شما را بررسی نموده و در اسرع وقت پاسخگو خواهیم بود.

شایان ذکر است که این موسسه امکان تماس شما را با بعضی از موکلین فراهم خواهیم نمود تا حتی الامکان از میزان رضایت ما آگاه گردید.

عده ای از دفاتر که ادعا دارند با ما همکاری دارند صادق نبوده و هیچ ارتباطی با ما ندارند و در بسیاری از موارد کپی برداری از مطالب سایت ما صورت پذیرفته است که باعث تاسف ما نیز هست. لذا بدینوسیله خواهشمندیم در این مورد دقت فرمایید و اطلاعات مربوط به ما یا همکاران ما را از همین سایت به آدرس malekpour.irدریافت کنید.

آقای ملک پور طراح و مبتکر متدی در آموزش زبان نیز  هستند که در ایران به نامSICمشهور می باشد و اکنون حتی معلمین سطح پائین همین متد اساتیدی شده اند که در موسسات مشهور مشغول به تدریس هستند و بی اغراق می توان گفت نظیر این متد در سطح جهانی کم و شاید اصلا وجود نداشته نباشد. در این روش، شخصی که هیچ از زبان نداند در حدود ۷ماه میتواند انگلیسی را روان و با لهجه صحیح سخن بگوید
ما صادقانه و به روایت مشتریان عزیزی که پیش ما آمده اند تنها یک موسسه حقوقی یا زبان نیستیم و تلاش کردیم تا با ارایه خدمات حقوقی و آموزشی خاص وو منحصر به فرد، صاحب سبکی در ارایه خدمات باشیم. روش ما روشی بی نظیر و در حال تکاپو و رشد است و ما در همه حال به متقاضیان می گوییم از ما تحقیق نمایند.
از خصوصیات موسسه ما این است که ما با شما صادقیم از جمله ،معمولا همه می گویند حق با مشتری است اما ما می گوییم حق با وکیل و موکل است و بنا بر اینن است که ما به مشتری احترام بگذریم و مشتری به ما احترام نماید و این رابطه دو سویه ای است و اشخاصی که تنها ادعا می نمایند همیشه حق با مشتری است نظیر بعضی بانکها و بنگاه هایی که می بینید چگونه خدمات خراب و سطح پائینی را ارایه می نمایند تنها ادعا میکنند زیرا شخصی که برای خود احترام قائل نباشد برای شما هم احترام قائل نخواهند بود.
موسسه حقوقی ملک پور با همکاری موسسه مشاوره ای MIE با بهترین دانشگاه های انگلیس و آمریکا ارتباط داشته و نماینده رسمی دانشگاه ها، کالج های معتبر و موسسات مشهوری نظیرموسسهه کاریابی اروپایی سوئد ورکس میباشد. خدمات حقوقی و تحصیلی MIE با قیمتی مناسب و در اکثر موارد با گارانتی صورت میگیرد به این حالت که اگر شخصی را می پذیریم یا پرونده مهاجرتی را قبول می نماییم، این کار را تضمین میکنیم که اگر موضوع شخص به سر انجام نرسد، ما مبلغ را کامل مسترد میداریم یا بیش از ۹۰درصد مبلغ دریافتی را باز میگردانیم. ببینید آیا هیچ کدام از رقیبان ما در عمل این چنین می نمایند؟
در بسیاری از موارد شما اصلا نیازی به پرداخت مبلغ ندارید و کار شما تنها نیاز به مشاوره دارد لذا خواهشمندیم پیش از هر امری با ما مشورت کنید و ما با کمالل میل در خدمت متقاضیان عزیز هستیم و شایان ذکر است که ما اصلا بابت مشاوره تلفنی اولیه مبلغی دریافت نمی نماییم مگر شخص مایل به وقت حضوری باشد که مبلغی مختصر در باب مشاوره حضوری دریافت می داریم
امید است که بتوانیم خدمات خوبی را در تمام زمینه های داخلی و بین المللی و آموزشی حقوقی یا زبان ارائه کنیم و شما می توانید در ساعات مقرر با ما تماس تلفنیی داشته باشید و از مشاوره رایگان نیز بهره مند گردید.

از دیگر نکاتی که شایسته است عزیزان بدانند که همگی دفاتری که مایل هستند با موسسه MIEهمکاری کنند بایستی دوره خاصی را بگذرانند که این دوره ها شامل آموزش اصول حقوق بین الملل می باشد و امتحانات خاص دارد و شخصی که مایل است با ما همکاری کند پس از گذراندن این امتحانات سخت واقعا شخص خاصی است که می تواند مشاوره حقوقی مناسب و مرتبط ارائه کند.

در باب دفاتر همکارایشان حتما بایستی موسسه حقوقی قانونی ثبت  نمایید و مجوز اعزام را نیز حتی الامکان تهیه نمایید.

مشتریان عزیز بدانند که این دفاتر کاملا مستقل و دارای مسئولیت حقوقی مستقل می باشند اما اگر این دفاتر از اصول حقوقی و عرف اخلاق تخطی نمایند، ما به سرعت و دراولین قدم طبق قراردادمان با آنها برخورد می کنیم و سپس آنها را حذف می کنیم.

دفتر مرکزی ما در وین با همکاران ما که مطابق قوانین و قرارداد عمل ننمایند به شدت برخورد می کند و نظارت دقیق براجرای اصول قراردادهای ما دارد.

لذا این دفاتر همکار به شدت نگران گلایه مشتریان هستند و شما می توانید در هر زمانی در هر مکانی با یک ایمیل ما را در جریان روند پرونده تان قراردهید و در باب دفتر همکاری که قرارداد بستید به ما نظرتان را اعلام فرمایید.

ما تنها موسسه ای هستیم که مستقیم مدیریت مشتری خاص و یکسانی در تمام دنیا داریم به این معنا که شما با هرشخصی از اشخاص موسسات دفاتر همکار ما قرارداد منعقد نمایید از ابتدا تا انتها یک سیستم مشخص به شما ارائه می شود.

مشاوره رایگان