درباره ی ویزای توریستی آمریکا

درباره ی ویزای توریستی آمریکا

درباره ی ویزای توریستی آمریکا

درباره ی ویزای توریستی آمریکا و شرایط مهاجرت به آمریکا ۲۰۱۸ و شرایط گرفتن وکیل مهاجرت چه می دانید ؟ آیا درباره ی ویزای توریستی آمریکا اطلاع دارید ؟ شرایط ویزای توریستی آمریکا چیست ؟ راه های ویزای توریستی کشور آمریکا کدام است ؟  قوانین ویزای توریستی آمریکا چگونه است ؟ آیا اخذ ویزای توریستی آمریکا در سال ۲۰۱۸  قابل تبدیل به  ویزای تحصیلی آمریکا و یا ویزای کاری آمریکا می باشد ؟ آیا با ویزای توریستی آمریکا می توان به اخذ گرین کارت آمریکا و اخذ اقامت دائم آمریکا دست یافت ؟ آیا می توان از طریق ویزای توریستی کشور آمریکا به اخذ شهروندی و اخذ اقامت دائم آمریکا و اخذ گرین کارت آمریکا دست یافت ؟موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با مهاجرت به آمریکا و ویزای توریستی آمریکا مشاوره رایگان ارائه می نماید .

نکات مهم در اخذ ویزای توریستی به اجمال در این قسمت ذکر گردیده :

در موسسه حقوقی ملک پور ما به شما توصیه میکنیم که اولا فرم ds160 را به دقت تکمیل کنید. یکی از مهمترین گامهای اولیه برای اخذ ویزای توریستی آمریکا  تکمیل درست و صحیح فرم ds160 میباشد .دقت کنید آنچه برای اخذ ویزا لازم است هماهنگی فی ما بین  این فرم شما و مدارک میباشد.

به یاد داشته باشید شما باید مدارک را به نحوی نشان دهید که مبین قصد شما برای بازگشت به کشورتان باشد . این یکی دیگر از مهمترین نکات در اخذ ویزای توریستی آمریکا میباشد. برای اخذ ویزای توریستی آمریکا ، مهم میباشد که در مقابل افسر ویزا آرام و خونسرد جلوه کنید.

چنانچه مدارک ویزای توریستی آمریکا را قوی ارائه کنید و سوالات در جلسه مصاحبه سفارت آمریکا را درست پاسخ دهید ،دلیلی ندارد که شما ویزا نگیرید ،به عبارت دیگر اگر راه را درست بپیمایید قطعاً ویزای خود را خواهید گرفت .

بعضی از متقاضیان اخذ ویزای توریستی کشور آمریکا عزیز از ما خواسته اند که بگوییم چه مدارکی برای اخذ ویزای توریستی آمریکا لازم است، باید بگوییم چینی کاری مقدور نیست زیرا مدارک اخذ ویزای توریستی آمریکا برای شخصی با دیگری فرق دارد.

برای ویزای توریستی آمریکا کلا پروسه بیش از ۳ ماه به طول نخواهد انجامید هر چند در قالب اوقات این کار در مدت ۱ ماه صورت میگیرد. شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات تکمیلی تر در خصوص  اخذ ویزای توریستی آمریکا با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش در شعبه وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و یا با تمامی دفاتر همکار این موسسه در سراسر ایران در خصوص شرایط اخذ ویزای توریستی آمریکا مشاوره رایگان دریافت نمایید .

خیلی ها از ما میپرسند آیا پس از رسیدن به آمریکا راهی برای تغییر ویزا یا اخذ اقامت وجود دارد؟

در پاسخ به این سوال باید به عرض برسانیم که اخذ ویزای توریستی آمریکا میتواند در نهایت به اخذ ویزا منجر شود لیکن شما بایستی پیشاپیش از وکلا تحقیق کنید ولی به هر حال امکان تبدیل ویزای توریستی آمریکا پس از وصول به آمریکا به سادگی مقدور میباشد حتی اگر پیشنهاد کاری داشته باشید ، میتوانید ویزای خود را به ویزای کاری آمریکا تبدیل کنید.

ویزای کاری آمریکا نیز در نهایت قابل تبدیل به ویزای اقامت میباشد. در واقع ویزای توریستی کشور آمریکا میتواند پلی برای زندگی در آمریکا باشد ولی از شما خواهش میکنیم به هیچ عنوان پول های گزاف نپردازید. اول ویزای توریستی کشور آمریکا بگیرید و به آمریکا رفته تحقیق کنید که آیا آن کشور را دوست دارید سپس برای امور بعدی اقدام بفرمایید.

در خصوص ویزای توریستی کشور آمریکا می توان بیان نمود که بعضی ها در همان ابتدای امر به ما رجوع میکنند و از ویزای ۵۰۰ هزار دلاری یا یک میلیون دلاری تحقیق میکنند ، خواهش میکنیم دقت کنید که صرف چنین مبلغی در ابتدای امر کاری بسیار اشتباه میباشد . شما با قواعد بازی در روزهای اول آشنا نیستید شما با صرف  یک مبلغ ۱۰ تا ۲۰ میلیون تومانی یا مبلغی نظیر آن میتوانید ویزای توریستی گرفته و به محل رفته و آنجا را ببینید و سپس تصمیم بگیرید که بمانید، سرمایه گذاری کنید یا اساسا از راه های دیگر اقامت بگیرید .این که اینقدر بعضی وکلا ویزای سرمایه گذاری آمریکا را درهمان ابتدای امر توصیه میکنند به نظر ما اصلا راه مناسبی برای مهاجرت به آمریکا نیست و خیلی از این اشخاص پول هنگفت شما را به راه های خلاف سرقت نموده و چه بسا شما به هیچ عنوان راهی برای استرداد پولتان ندارید.

باز هم تکرار میکنیم در ابتدای امر ویزای توریستی کشور آمریکا هر چقدر ممکن است پول کمتر هزینه کنید به اشخاص اعتماد نکنید و حتی الامکان با هزینه کمتر مهاجرت کنید. اگر رفتید و پسندید و همه چیز را مورد تمایل یافتید آنگاه هزینه کنید.

اخذ ویزای توریستی کشور آمریکا و مهاجرت به آمریکا و شرایط اخذ اقامت آمریکا و اخذ گرین کارت آمریکا چنان که پیشتر هم به عرض رسید راهی ارزان و مناسب جهت رفتن و بررسی امور در آمریکا میباشد. طول مدت ویزای توریستی کشور آمریکا کلاً ۳ ماه میباشد که ۳ ماه هم قابل تمدید است بنابراین کل مدت ویزای توریستی کشور آمریکا ۶ ماه میشود که فرصت خوبی برای شناخت اولیه میباشد. شما متقاضی اخذ ویزای توریستی آمریکا حتی میتوانید اخذ ویزای توریستی آمریکا را به ویزای تحصیلی آمریکا تبدیل کنید موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش پیش از رفتن یک پذیرش هم در بسیاری موارد برای متقاضی اخذ ویزای توریستی آمریکا در سراسر دنیا و یا در شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت تماس مستقیم مشاوره رایگان ارائه می نماید که دیگر هنگام مهاجرت به آمریکا و اخذ اقامت آمریکا و اخذ گرین کارت آمریکا نگران نباشند .

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (14 نظرات, میانگین: 4٫43 از طریق 5)
Loading...

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0 پاسخ