دلایل ریجکتی انواع ویزای کانادا و بررسی شرایط کامل آن

دلایل ریجکتی انواع ویزای کانادا، شرایط و مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای کانادا و اقدامات لازم پس از اعلام دلایل ریجکتی انواع ویزای کانادا در این مقاله مورد تحلیل و بررسی علمی قرار می گیرد. راه های مختلف مهاجرت به کانادا کدام است؟ مدت زمان صدور ویزای کانادا بعد از انگشت نگاری چقدر است؟ اعتراض به ریجکت ویزای تحصیلی کانادا چگونه ممکن است؟ شرایط و مدارک لازم برای اخذ انواع ویزای کانادا چیست؟ احتمال ریجکتی ویزای کانادا چقدر است؟ دلایل ریجکتی انواع ویزای کانادا چه می باشد و اقداماتی که سبب کاهش ریسک ریجکتی می شود کدام است؟ نامه اعتراض به رد ویزای کانادا چگونه نوشته و ارائه می گردد؟ آیا تشخیص ویزای تقلبی کانادا امکان پذیر است؟ تأخیر در صدور ویزای کانادا به چه دلایلی ممکن است رخ دهد؟ شما با مطالعه این نوشتار به پاسخ این قبیل پرسش ها دست خواهید یافت. کشور کانادا به عنوان یکی از مهاجر پذیر ترین کشورهای دنیا محسوب می گردد که همه ساله افراد زیادی برای مهاجرت به این کشور اقدام می نمایند و نیاز به اخذ ویزا دارند. برای دریافت انواع ویزای کانادا فرد بایستی الزاماتی را رعایت نماید اما برخی اوقات به دلایلی که در ادامه در مورد آنها بحث خواهیم نمود، ویزای کانادا ریجکت می گردد. لذا در این مقاله بر آنیم که تمامی دلایل ریجکتی انواع ویزای کانادا را بررسی نماییم و راهکارهای لازم برای قوی تر نشان دادن پرونده را ارائه خواهیم نمود. چنانچه عزیزانی دارای سابقه ریجکتی از کانادا می باشند و یا در رابطه با دلایل ریجکتی انواع ویزای کانادا ابهام و پرسشی دارند می توانند با تماس با مشاورین موسسه حقوقی ملک پور ، همکار موسسه MIE اتریش تماس حاصل نمایند و از مشاوره رایگان بهره مند گردند؛ چرا که مهم ترین مرحله مهاجرت به هر کشوری دریافت اطلاعات صحیح و به روز می باشد.

دلایل ریجکتی انواع ویزای کانادا
 • دلایل ریجکتی انواع ویزای کانادا و شرایط عمومی
 • دلایل ریجکتی انواع ویزای کانادا ویزای تحصیلی
 • دلایل ریجکتی انواع ویزای کانادا ویزای سرمایه گذاری
 • دلایل ریجکتی انواع ویزای کانادا ویزای توریستی
 • دلایل ریجکتی انواع ویزای کانادا ویزای کاری
 • دلایل ریجکتی انواع ویزای کانادا ویزای ازدواج
 • دلایل ریجکتی انواع ویزای کانادا ویزای همراه
 • دلایل ریجکتی انواع ویزای کانادا و مدارک لازم برای صدور ویزا
 • دلایل ریجکتی انواع ویزای کانادا و مدت زمان نتیجه ویزا
 • دلایل ریجکتی انواع ویزای کانادا و چگونگی اعتراض به ردی ویزای کانادا
 • دلایل ریجکتی انواع ویزای کانادا و اقدامات لازم پس از ریجکتی
 • دلایل ریجکتی انواع ویزای کانادا و توصیه های مهم
 • دلایل ریجکتی انواع ویزای کانادا و سخن پایانی

شما می توانید از طریق دریافت مشاوره رایگان شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

دلایل ریجکتی انواع ویزای کانادا و شرایط عمومی

کشور کانادا تقریبا از دهه ۱۹۷۰ به بعد سیاست های مناسبی را برای ترویج چند فرهنگی بودن و پذیرش مهاجرین انجام داده است و از آن زمان تا کنون هویت اصلی این کشور را شکل داده است. کانادا بیشترین مهاجرت سرانه را در بین کشورهای توسعه یافته دارد که در سال ۲۰۱۸ تقریبا ۳۱۰,۰۰۰ مهاجر وارد این کشور گردیده اند که ۵۷ درصد آنها مربوط به کارگران ماهر یا نیروی کار متخصص بوده است. دلایل بسیار زیادی وجود دارد که کانادا به عنوان یکی از بهترین مقاصد مهاجرتی برای مهاجرین شناخته می گردد، اعم از این که این کشور به عنوان کشوری با فرهنگ های مختلف و چند ملیتی بودن با عدم تبعیض نژادی، اقتصاد بسیار قوی، سیستم آموزشی بسیار قدرتمند و با کیفیت، سیستم مراقبت های بهداشتی در کلاس جهانی، شرایط ایده آل برای جویندگان کار، صنعت فن آورانه رو به رشد ، کیفیت زندگی بسیار بالا و … در همه دنیا شناخته شده است.

نقشه تقسیم بندی استانی کشور کانادا

شاید این لینک نیز برای شما مفید باشد : چگونه ویزا بگیریم؟

کانادا در آمریکای شمالی با ۱۰ استان و با جمعیتی در حدود ۳۷,۴۹۴,۱۳۸ نفر در همسایگی ایالات متحده آمریکا واقع گردیده است. پایتخت کشور کانادا اتاوا می باشد و شهرهای ونکوور، تورنتو، مونترال به عنوان کلان شهر های کشور کانادا محسوب می گردد. پول رایج در این کشور دلار کانادا می باشد که هر دلار آمریکا ۱٫۳ دلار کانادا ارزش دارد. آب و هوا در کشور کانادا عمدتاً سرد می باشد اما در برخی از شهر ها مانند ونکوور آب و هوا معتدل می باشد. با توجه به شرایط ویژه ای که در این کشور وجود دارد و همچنین با توجه به سیاست های مهاجرتی سخت گیرانه در کشور هم جوارش آمریکا، افراد بسیار زیادی اقدام به مهاجرت به کانادا می نمایند. افرادی که قصد مهاجرت به این کشور را دارند بایستی ویزای کانادا را دریافت نمایند. مسیر های ورود به کشور کانادا با توجه به شرایط هر فردی متفاوت می باشد و شرایط و مدارک مورد نیاز برای اخذ انواع ویزای کانادا متفاوت است و برخی اوقات بنا به دلایلی ویزای افراد رد می گردد. بنابراین در ادامه به بررسی موضوع دلایل ریجکتی انواع ویزای کانادا خواهیم پرداخت.

فایل ویدئویی موسسه ملک پور در مورد برای مهاجرت به کانادا از کجا شروع کنم؟

فایل ویدئویی موسسه ملک پور در مورد چگونه ویزا بگیریم؟

دلایل ریجکتی انواع ویزای کانادا ویزای تحصیلی

همانطور که ذکر نمودیم کشور کانادا یکی از بهترین سیستم های آموزشی را کل دنیا برای دانشجویان ارائه می نماید و با توجه به ارتباط موثر بین دانشگاه و صنعت در این کشور، افراد زیادی خواهان مهاجرت به این کشور و اخذ اقامت و تابعیت کانادا از دریچه تحصیل در دانشگاههای کانادا می باشند که برای انجام این مهم و ورود به این کشور نیاز به اخذ ویزای تحصیلی کانادا دارند. قبل از توضیح در رابطه با ریجکتی انواع ویزای کانادا در بخش های مختلف بایستی عنوان نماییم پروسه و مراحل اخذ ویزای کانادا بسیار مهم می باشد و بایستی فرد برای دستیابی به موفقیت در این زمینه با وکیلی خبره و با دانش که در زمینه مهاجرت فعالیت می نماید، مشورت نماید. دلایل ریجکتی انواع ویزای کانادا با توجه به شرایطی که متقاضی دارد و برای گونه های مختلف ویزا اقدام می نماید متفاوت است. افرادی که قصد مهاجرت از طریق تحصیل را دارند بایستی به دقت کشور مقصد تحصیل خود را انتخاب نمایند.

دلایلی که در ریجکتی ویزای کانادا در زمینه تحصیل بسیار مهم و اساسی می باشد به شرح ذیل می باشد:

 1. نداشتن منابع مالی کافی و دارایی های موثر؛

یکی از ضروریات درخواست تحصیل در کانادا، اظهار نامه بانکی یا نامه تمکن مالی می باشد. این دلیل به عنوان یکی از دلایل ریجکتی انواع ویزای کانادا می باشد و در ویزاهای تحصیلی نیز بسیار موثر است. این موضوع اثبات کننده قادر بودن فرد برای پوشش هزینه های زندگی و تحصیل خود در کانادا بدون نیاز به دیگر افراد می باشد. علاوه بر آن اثبات کننده این موضوع است که فرد یک پیوند محکمی با ملت مبداء خود دارد.

 1. ارائه نکردن مدارک مورد نیاز و داشتن مستندات ناقص؛

این دلیل نیز در ریجکتی انواع ویزای کانادا علاوه بر ویزای تحصیلی نیز تاثیر بسزایی دارد و مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای تحصیل کانادا شامل؛ پاسپورت معتبر، تکمیل فرم های IMM5257 و سایر فرم های مربوطه، اسناد تاریخچه سفر در صورت موجود بودن، هدف سفر، انگیزه نامه، توصیه نامه و مهم ترین موضوع در اخذ ویزای کانادا در زمینه تحصیلی نامه پذیرش از دانشگاه می باشد. فرد بایستی تمامی مدارک عنوان شده را داشته باشد.

 1. نداشتن استاندارد های بهداشتی برای تحصیل در کانادا؛

 برای دانشجویانی که قصد تحصیل در کانادا را دارند یک آزمون پزشکی به عمل می آید وسلامت فرد سنجیده می شود و داشتن بیماری های خاص با هزینه های درمان بالا یا بیماری های واگیر دار بر ویزای کانادا تاثیر منفی دارد.

 1. داشتن سوابق کیفری و جنایی
 2. اگر افسر مهاجرت تصور نماید که فرد پس از تحصیل قصد بازگشت به کشور خود را ندارد، درخواست ویزا را رد می کند. که سن بالا، گپ تحصیل بالا، نداشتن علقه به کشور مبدا و … سبب ریجکت ویزای کانادا به این دلیل می گردد.

در نمودار زیر درصد ویزاهای تحصیلی ریجکت شده کانادا را طی سالیان اخیر مشاهده می نمایید:

نمودار درصد ویزاهای تحصیلی ریجکت شده کانادا

ریجکتی ویزای کانادا در زمینه تحصیلی برای تمام مقاطع را در نمودار زیر می توان مشاهده نمود. همانطور که مشاهده می نمایید بیشترین درصد ویزای ریجکتی مربوط به افرادی که برای لیسانس اقدام نموده اند می باشد:

نمودار درصد ریجکتی ویزای تحصیلی کانادا در مقاطع مختلف تحصیلی در این کشور

دلایل ریجکتی انواع ویزای کانادا ویزای سرمایه گذاری

سرمایه گذاری در کانادا نیز یکی از روش های مختلف مهاجرت به کانادا می باشد که متقاضیان می توانند از طرق مختلف برای این نوع مهاجرت اقدام نمایند. یکی از روش های سرمایه گذاری که طرفداران بسیار زیادی دارد از طریق کارآفرینی صورت می پذیرد و مبلغ سرمایه گذاری ۱۰۰ هزار دلار کانادا و ۲۰۰ هزار دلار کانادا می باشد و فرد برای ایجاد سرمایه گذاری در این کشور باید طرح تجاری یا Business Plan ارائه نماید و این طرح بایستی مورد پذیرش دولت کانادا قرار گیرد و فرد پس از ورود به این کشور طبق طرح تجاری که ارائه می نماید، بایستی مبلغ قید شده در طرح تجاری را در بیزینسی سرمایه گذاری نماید و در غیر این صورت ویزای وی رد می شود و نمی تواند اقامت این کشور را داشته باشد . همچنین ارائه ندادن مدارک لازم که یکی از دلایل ریجکتی انواع ویزای کانادا می باشد در این نوع ویزا نیز تاثیرگذار است و سبب ریجکتی ویزای کانادا می گردد که مهم ترین آن موضوع تمکن مالی جهت سرمایه گذاری در این کشور می باشد. در لینکهای زیر انواع سرمایه گذاری کشور کانادا و شرایط و مدارک لازم را می توانید مشاهده نمایید:

سرمایه گذاری ۱۰۰ هزار دلاری کانادا
سرمایه گذاری ۲۱۰ هزار دلاری کانادا

دلایل ریجکتی انواع ویزای کانادا ویزای توریستی

ویزاهای توریستی کانادا به صورت تک ورودی یا چند ورودی شناخته می شود که ویزای چند ورودی یا مولتیپل ( در اصطلاح عامیانه ویزای مولتی کانادا ) به دارنده آن این اجازه را می دهد که چندین بار به کانادا ورود و خروج نماید. این ویزا به صورت پیش فرض به مدت ۱۰ سال معتبر می باشد که فرد می تواند ۶ ماه از سال را در این کشور حضور داشته باشد، اما چون گذرنامه ایرانی تنها برای مدت زمان ۵ سال معتبر است، این ویزا برای اتباع ایرانی تا ۵ سال اعتبار دارد. افرادی که برای ویزای کانادا و با هدف گردشگری، ملاقات دوستان و آشنایان، شرکت در دوره های آموزشی کوتاه مدت و… اقدام می نمایند، بایستی الزاماتی را رعایت نمایند و عدم رعایت آنها سبب ریجکت شدن ویزا می گردد.

آبشار نیاگارا | جاذبه های گردشگری کانادا | ویزای توریستی کانادا

دلایل ریجکتی ویزای کانادا برای گردشگران و متقاضیان ویزای توریستی به شرح ذیل می باشد:

 1. یکی از دلایل ریجکتی انواع ویزای کانادا که در همه ی آنها مشهود می باشد این موضوع است که افسر مهاجرت قانع نمی گردد فرد قصد بازگشت به کشور خود را دارد و این موضوع بنا بر عناوین ذیل اتفاق می افتد:

الف) نداشتن تاریخچه سفر

ب) نداشتن علقه خانوادگی که نشان دهنده وابستگی فرد به ایران باشد.

ج) هدف سفر مشخص نباشد.

د) موقعیت کاری فرد در ایران مشخص نباشد.

 1. چنانچه متقاضی سفر به کانادا منابع مالی لازم را نداشته باشد نیز به عنوان یکی از دلایل ریجکتی انواع ویزای کانادا است که در نوع ویزای توریستی بسیار تاثیر گذار است. اظهار نامه ای که بانک ارائه می نمایند باید اثبات کند که فرد از نظر مالی قادر به مسافرت و اقامت برای مدتی معین به عنوان توریست در کانادا می باشد. یکی از مهمترین موضوعاتی که فرد باید در این فاکتور به آن دقت نماید این موضوع است که نامه بانکی نبایستی فقط نشان دهنده مجموع مبلغی که در حساب بانکی دارد، باشد. بلکه بایستی نشان دهنده گردش مالی و میزان پولی باشد که یک فرد به صورت ماهیانه به عنوان حقوق دریافتی به حسابش واریز می گردد.

یکی از مهم ترین فاکتورهایی که فرد بایستی برای سفر به کانادا داشته باشد دعوتنامه از طرف شخص یا شرکتی در کانادا می باشد.

دلایل ریجکتی انواع ویزای کانادا در ویزای کاری

به طور کلی افرادی که قصد مهاجرت به کانادا از طریق کار را دارند بایستی یا از کارفرمایی در این کشور پیشنهاد شغلی داشته باشند و یا بایستی از طریق سیستم اسکیل ورکر کانادا اقدام نمایند. برای اقدام از این طریق فرد بایستی بر اساس فاکتورهای سن، سوابق تحصیلی، سوابق کاری و سطح زبان طی دو مرحله امتیازات لازم را دریافت نماید. در مرحله اول، امتیاز لازم برای وجد الشرایط شدن ۶۷ امتیاز می باشد که وارد استخری شود که متقاضیان دیگر از سرتاسر دنیا برای این موضوع اقدام نموده اند و در استخر نیز با توجه به شرایطی که دارد بایستی امتیاز دریافت نماید و فرد به مدت ۱ سال در آن استخر باقی می ماند و چنانچه بتواند با امتیاز دریافت نموده از استخر خارج گردد از طرف دولت کانادا دعوتنامه اقامتی دریافت می نماید و فرد ۲ ماه زمان دارد که مدارکی را که عنوان نموده هست ارائه نماید، شایان ذکر است کوچکترین مغایرت در مدارک فرد با ادعای شخص در هنگام ایجاد پروفایل و هنگام ورود به استخر سبب ریجکت شدن ویزای کانادا می گردد.

مهاجرت کاری به کانادا ـ کار در کانادا ـ ویزای کاری کانادا

علاوه بر موضوع فوق تمکن مالی فرد که فصل مشترک دلایل ریجکتی انواع ویزای کانادا می باشد در این مورد نیز تاثیر گذار است و فرد بایستی نشان دهد که توان مالی لازم برای زندگی در کانادا تا زمانی که کار پیدا می کند داشته باشد ( حداقل ۶ ماه ). یکی دیگر از دلایل ریجکتی انواع ویزای کانادا که در زمینه ویزای کاری کانادا نیز مشهود است این موضوع است که در صورتی که فرد دارای بیماری مسری باشد و برای جامعه کانادا خطرناک باشد، افسر مهاجرت از ورود فرد به این کشور جلوگیری می نماید و ویزای وی ریجکت می گردد. در صورتی که فرد دارای سوء پیشینه و دارای جرایم کیفری و جنایی باشد نیز برای دریافت ویزای کانادا دچار مشکل می گردد.

دلایل ریجکتی انواع ویزای کانادا در ویزای ازدواج

یکی از مسیرهای قانونی مهاجرت به کانادا ازدواج با مقیم یا تبعه این کشور می باشد و در صورتی که فرد خارجی با تبعه یا مقیم کشور کانادا ازدواج نماید و اثبات نماید که ازدواج آنها واقعی بوده است، می تواند اقامت و تابعیت این کشور را اخذ نماید. اگر چه این موضوع منوط به این است که همسر وی که تبعه کانادا می باشد اسپانسر مالی همسرش گردد و اثبات نماید که تمکن مالی لازم برای همسر خارجی خود را دارد و این موضوع توسط دولت کانادا مورد پذیرش قرار گیرد. صرف دوست داستن همسر و قصد ازدواج با وی نمی تواند دلیلی برای کسب اقامت از طریق ازدواج باشد. لذا برای اینکه فرد بتواند از طریق کانادا اقامت این کشور را اخذ نماید، بایستی اثبات نمایند که یک رابطه معنی داری بین آنها وجود داشته است که این رابطه را می توانند از طریق سفرهایی که با یکدیگر داشته اند، عکس هایی که با هم در شرایط مختلف گرفته اند، رفت و آمد هایی که به کشور یکدیگر داشته اند، گواهی ازدواج و … که به عنوان شواهدی دال بر صوری نبودن ازدواج است، ارائه نمایند.

ازدواج در خارج از کشور ـ اخذ اقامت و تابعیت از طریق ازدواج با اتباع خارجی

در مجموع در صورتی که فرد با مدارکی که دارد نتواند حقانیت و صوری نبودن ازدواجش را اثبات نماید نمی تواند از طریق ویزای ازدواج اقدام نماید و سبب ریجکتی ویزای کانادا می گردد.

اقامت دائم کانادا از طریق ازدواج

دلایل ریجکتی انواع ویزای کانادا در ویزای همراه

طبق قانون اتحاد خانواده، کشور کانادا نیز برای ملحق شدن خانواده فردی که در این کشور اقامت دارد استقبال می نماید. افرادی که از طریق کار برای مهاجرت به کانادا اقدام می نمایند و ویزای کانادا را دریافت می نمایند، می توانند با درخواست ویزای همراه برای همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال خود اقامت کشور کانادا را برای خود و خانواده خود دریافت نمایند و بایستی تمکن مالی لازم برای اثبات داشتن هزینه های زندگی در کانادا را برای خود و خانوده اش ارائه نمایند. افرادی که از طریق تحصیل برای کانادا اقدام می نمایند و ویزای کانادا را اخذ می کنند نیز می توانند برای همسر و فرزندان زیر سن قانونی درخواست ویزای الحاق به خانواده یا ویزای همراه نمایند. افرادی که به صورت همزمان برای ویزای همراه اقدام می کنند ریسک ریجکت شدن ویزا را برای نفر اصلی و خود افزایش می دهند زیرا یکی از دلایل ریجکتی انواع ویزای کانادا که متقاعد نشدن افسر مهاجرت به بازگشت شخص به کشور خودش می باشد و بر نتیجه درخواست ویزای نفر اصلی و همراهان وی تاثیر منفی می گذارد. لذا به فرد متاهلی که قصد اقدام برای اخذ ویزای همراه کانادا را دارند توصیه می گردد پس از ورود به کانادا برای همسر و فرزند زیر ۱۸ سال خود درخواست ویزای الحاق به خانواده نمایند.

ویزای خانواده برای مهاجرت به کانادا ـ ویزای خانواده کانادا ـ Family Visa

دلایل ریجکتی ویزا

دلایل ریجکتی انواع ویزای کانادا و مدارک لازم برای صدور ویزا

همانطور که خاطر نشان کردیم، یکی از مهم ترین دلایل ریجکتی انواع ویزای کانادا صحت و سقم مدارکی است که فرد برای دریافت ویزای کانادا ارائه می نماید و بایستی دقت خود را افزایش دهد چرا که کوچکترین اشتباه در آماده سازی مدارک یا جعلی نشان دادن آن ریسک ریجکت شدن ویزای فرد را بالا می برد. برای درخواست انواع ویزای کانادا مدارک متفاوت می باشد اما به طور کلی مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای کانادا به شرح ذیل می باشد:

 1. ارائه نمودن گذرنامه معتبر
 2. ارائه نمودن اسناد هویتی نظیر شناسنامه و … به همراه ترجمه
 3. ارائه کردن اظهار نامه بانک یا نامه تمکن مالی برای اثبات توانایی مالی فرد برای پوشش هزینه های اقامت در مدت زمان مورد نظر در کانادا
 4. پر نمودن فرم های مربوط به ویزای کانادا
 5. ارائه نمودن سند ازدواج در صورت متاهل بودن
 6. ارائه دادن عکس های جدید با توجه به استاندارد های لازم
 7. ارائه دادن مستندات مربوط به شغل فرد در ایران
 8. داشتن نامه پذیرش از دانشگاه برای درخواست ویزای کانادا در زمینه تحصیل

مدارک مورد نیاز اخذ ویزا

شایان ذکر است برای درخواست ویزای کانادا مدارک مورد نیاز متغیر می باشد و دلایل ریجکتی انواع ویزای کانادا ممکن است به دلیل امتناع از ارائه یکی از مدارک خواسته شده در چک لیست ویزای کانادا باشد. لذا در جمع آوری مدارک فرد بایستی تمامی دقت و تلاش خود را به کار گیرد و مدرکی را به صورت غیر واقعی ارائه ننماید.

دلایل ریجکتی انواع ویزای کانادا و مدت زمان نتیجه ویزا

با توجه اینکه فرد کدام مسیر مهاجرتی را برای مهاجرت به کانادا انتخاب می نماید، میزان مدت بررسی ویزای وی متفاوت می باشد. به عنوان مثال اداره مهاجرت کانادا مدت زمان لازم برای بررسی ویزاهای تحصیلی را در حدود ۶ هفته پس از انجام بایومتریک عنوان می دارد ولی گاهاً مشاهده گردیده که این زمان طولانی تر می باشد، یا پروسه بررسی ویزای ازدواج را حداقل یکسال عنوان نموده است و یا بررسی ویزای کاری پس از انجام بایومتریک بین دوهفته تا ۶ ماه متغیر است لذا به صورت دقیق نمی توان عنوان نمود زمان لازم برای بررسی ویزای کانادا چقدر می باشد؟

مدت زمان درخواست ویزا | وقت سفارت

چنانچه ویزای فردی برای مهاجرت به کانادا ریجکت گردیده باشد دولت این کشور زمان خاصی را برای اپلای مجدد اعلام ننموده است و فرد می تواند مجدداً برای ویزای کشور کانادا اقدام نماید اما بایستی فرد نسبت به دلایل ریجکتی انواع ویزای کانادا آگاهی یابد و اقدامات لازم را برای درخواست مجدد اعمال نماید. مقاله حاضر توسط مشاورین موسسه حقوقی ملک پور نگارش گردیده است و کپی از آن خلاف اصول اخلاق و شرع می باشد.

دلایل ریجکتی انواع ویزای کانادا و چگونگی اعتراض به ردی ویزای کانادا

اعتراض کردن یکی از اقداماتی است که هر فردی برای رفع دلایل ریجکتی انواع ویزای کانادا می تواند انجام دهد اما این موضوع بایستی به درستی توسط وکیل بررسی گردد و چنانچه دریابد که افسر ویزا به اشتباه یا به صورت غیر منصفانه ویزای فرد را ریجکت نموده است، اقدام به اعتراض نماید و گرفتن note از افسر ویزا که دلایل ریجکتی را به وضوح توضیح داده است در بررسی دلایل و نتیجه گیری برای اعتراض بسیار تاثیر گذار است. با توجه به شرایط هر فرد و نوع ویزای کانادا، متقاضی بین ۱۵ تا ۶۰ روز فرصت دارد نسبت به نظر افسر ویزا اعتراض نماید. شایان ذکر است افرادی که قصد اعتراض به ریجکتی ویزای کانادا را دارند باید به درستی دلایل ریجکتی را بدانند و با کمک گرفتن از وکیلی خبره در زمینه مهاجرت تصمیم به اعتراض نمایند. در این زمینه موسسه حقوقی ملک پور با بهره مندی از وکلای خبره می تواند به عنوان همراهی مطمئن برای بررسی پرونده شما باشد.

خدمات مهاجرتی موسسه حقوقی ملک پور - اعزام دانشجو کانادا و دیگر کشور ها

دلایل ریجکتی انواع ویزای کانادا و اقدامات لازم پس از ریجکتی

با توجه به دلایل عنوان شده در باب دلایل ریجکتی انواع ویزای کانادا چگونگی اقدامات لازم پس از ریجکتی متفاوت می باشد. همانطور که خاطر نشان کردیم یکی از اقدامات در صورتی که مدارک و شرایط طبق دستورالعمل مهیا گردیده باشد می تواند اعتراض کردن به نظر افسر ویزا باشد که توسط وکیلی معتبر در زمینه مهاجرت امکان پذیر می باشد. درخواست تجدید نظر نیز به عنوان راهکاری برای بررسی کردن پرونده شخص بعد از آشکار گردیدن دلایل ریجکتی انواع ویزای کانادا می باشد و این در صورتی نتیجه بخش خواهد بود که ویزای فرد به دلیل اطلاعات ناکافی یا سوء تفاهم رد شده باشد. بایستی فرد به ازای دلایل ریجکتی انواع ویزای کانادا ، مدارکی را ارسال نماید. Apply نمودن مجدد نیز می تواند به عنوان یکی از شانس های افراد برای اخذ ویزای کانادا باشد؛ زیرا در طول زمان شرایط فرد تغییر میابد و می توانند ادله بیشتری برای اخذ ویزای کانادا داشته باشد.

نحوه اعتراض به ریجکتی ویزا - اقدامات لازم پس از رد شدن درخواست ویزا

دلایل ریجکتی انواع ویزای کانادا و توصیه های مهم

همانطور که در ابتدا امر خاطر نشان کردیم یکی از مهم ترین موضوعاتی که فردی که خواهان اخذ ویزای کانادا می باشد بایستی در نظر بگیرد، انتخاب مسیر درست و مقصد مناسب است. انتخاب وکیلی با دانش در زمینه مهاجرت نیز که مشاوره های لازم را به فرد ارائه نماید بسیار حائز اهمیت است، زیرا انجام دادن درست پروسه اخذ ویزا و جمع آوری مدارک مورد نیاز برای اخذ یا ریجکتی ویزا بسیار موثر است. موسسه حقوقی ملک پور به عنوان برترین موسسه حقوقی خاورمیانه با تجربه ای بیش از ۱۵ سال در زمینه مهاجرت و با بهره گیری از وکلایی با تخصص و حرفه ای در زمینه مهاجرت در تلاش است تا بهترین خدمات را به متقاضیان عزیز ارائه نماید و با آگاه هایی که در این زمینه ارائه می نماید دلایل ریجکتی انواع ویزای کانادا و ریسک آن را از بین ببرد. یکی دیگر از موضوعات مهم در باب اخذ ویزای کانادا ارائه مدارک مورد نیاز به صورت حقیقی و واقعی است، چرا که تناقض یا تعارض در مدارک سبب ریجکتی ویزا می گردد. در صورت نیاز به آگاهی از روش های اخذ شهروندی کانادا می توانید به مقاله « پاسپورت کانادا » رجوع بفرمایید.

شما عزیزان می توانید در لینک زیر ویزاهای موفق موسسه حقوقی ملک پور را مشاهده نمایید.

دلایل ریجکتی انواع ویزای کانادا و سخن پایانی

دلایل ریجکتی انواع ویزای کانادا ، مدارک و شرایط لازم جهت اخذ ویزای کانادا در این مقاله مورد تحلیل و بررسی علمی قرار گرفت. افرادی که قصد مهاجرت به کانادا را دارند از طرق سرمایه گذاری، کار، تحصیل، ازدواج، تولد و امر خطیر پناهندگی می توانند به این کشور مهاجرت نمایند و برای ورود به کانادا نیاز به اخذ ویزا دارند و برای اقدام از هر طریقی مدارک و شرایطی را ملزم می دارد لذا فرد بایستی تمامی الزامات را برآورده سازد. دلایل ریجکتی انواع ویزای کانادا می تواند نقص در مدارک خواسته شده، انجام ندادن پروسه به شکل درست، ارائه نمودن مدارک جعلی، نداشتن تمکن مالی مناسب و … باشد. مهم ترین موضوع در باب مهاجرت به کانادا که از دلایل ریجکتی انواع ویزای کانادا کم می کند و ریسک ویزای کانادا را از بین می برد مشورت با وکیلی معتبر در زمینه مهاجرت می باشد و موسسه حقوقی ملک پور با برخورداری از بهترین وکلای مهاجرت در سرتاسر دنیا می تواند بستر لازم برای رسیدن شما به موفقیتتان را فراهم آورد. چنانچه در زمینه دلایل ریجکتی انواع ویزای کانادا با ابهامی مواجه هستید می توانید با مشاورین موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نمایید و از مشاوره رایگان بهره مند گردید. در قسمت دیدگاه این مقاله می توانید در باب موضوع این مقاله ( دلایل ریجکتی انواع ویزای کانادا ) سوالات و نظرات خود را مطرح نموده و پاسخ آنها را دریافت نمایید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 پاسخ
 1. مجتبی گفته:

  سلام وقت بخیر. سفارت کانادا به من گفتند تراول هیستوری ندارید، در صورتی که من به آلمان، ایتالیا، روسیه، مالزی، امارات، ترکیه، گرجستان، عربستان سفر کردم.دلیل این کار چیه؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و عرص ارادت
   دوست عزیز متاسفانه سال ۲۰۱۹ میزان ریجکتی ویزاهای کانادا در چندسال گذشته بی سابقه بوده است که به دلایل نامعلوم و یا نا مرتبط ویزای بسیاری از متقاضیان را رد نموده اند .توصیه می شود که حتما در خصوص پیگیری کار خود با وکلای با تجربه مشورت نمائید .

   پاسخ