دوره های تحصیلی فنلاند

دوره های تحصیلی فنلاند

دوره های تحصیلی فنلاند برای تحصیل در فنلاند ۲۰۱۸ پس از گرفتن وکیل مهاجرت در هنگام مهاجرت به فنلاند ۲۰۱۸ از جمله مهاجرت تحصیلی به فنلاند و همچنین شرایط دوره های تحصیلی فنلاند و در نهایت اخذ اقامت فنلاند از مباحث مهمی می باشد که باید ذکر گردد . قوانین دوره های تحصیلی فنلاند و یا مهاجرت تحصیلی به فنلاند و یا دوره های تحصیلی فنلاند و تحصیل در دانشگاه های فنلاند دارای نکات مهمی است . باید در خصوص اخذ ویزای تحصیلی فنلاند و یا اخذ پذیرش تحصیلی فنلاند و هزینه های تحصیل در دوره های تحصیلی فنلاند مطلع شوید .

دوره‌هاي‌ پلي‌ تكنيك‌ها

تحصیل دوره های تحصیلی در فنلاند  از جمله تحصیل در دوره لیسانس در فنلاند :

تحصیل در دوره لیسانس در فنلاند كه‌ شامل‌ سه‌ تا چهار سال‌ تحصيل‌ تمام‌ وقت‌ است. اين‌ دوره‌ در نظام‌ جديد آموزشي‌ فنلاند در دانشگاه‌ها گذرانده‌ مي‌شود كه‌ حداقل‌ شامل‌ ۱۲۰ واحد است‌ كه‌ دانشجو طي‌ آن دروس‌ پايه‌ و تخصصي‌ را مي‌گذراند. در سال‌ آخر دانشجو بایستی پژوهش‌ علمي‌ را همراه‌ پايان‌ نامه‌ ارائه دهد.

پذیرش تحصیلی فنلاند در مقطع لیسانس

لیسانس زبان انگلیسی آموزش داده شده است به طور عمده توسط دانشگاه های علوم کاربردی (UAS) ارائه می شود، با این حال تعداد کمی از دانشگاه های لیسانس موجود در زبان انگلیسی نیز وجود دارد.

در اینجا یک مروری سریع درباره چگونگی اعمال مطالعات سطح فوق لیسانس فنلاند ارائه شده است:

اگر شما یک دانشجوی غیر اتحادیه اروپا هستید، همچنین گزینه های تحصیلی ارائه شده در برنامه کارشناسی را چک کنید، زیرا شما احتمالا هزینه تحصیل می کنید.
۲٫ شرایط ورود به تحصیل در دوره لیسانس در فنلاند و مهلت ورود را بررسی کنید

هنگامی که شما انتخاب کرده اید جایی که می خواهید درخواست کنید، می توانید شروع کنید که در مورد شرایط ورود و مهلت های درخواست مطلع شوید. از آنجا که این ممکن است از یک برنامه به یک دیگر متفاوت باشد، این اطلاعات را برای هر لیسانس جداگانه بررسی کنید. شما می توانید در مورد شرایط ورود، معیارهای واجد شرایط بودن و دوره های کاربردی از طریق یادگیری یاد بگیرید

در صفحات پذیرش خود دانشگاهی

دوره برنامه اصلی مشترک برای برنامه های تحصیل در دوره لیسانس در فنلاند در ماه ژانویه سالانه است، برای مطالعات آغاز شده در پاییز. بعضی از لیسانس ها ممکن است در ماه ژانویه نیز داشته باشند. برای این، شما معمولا در ماه سپتامبر اعمال می کنید.

بعضی از برنامه های تحصیلی در فنلاند نیز ممکن است برنامه های اضافی را خارج از دوره درخواست اصلی ارائه دهند. شما می توانید با استفاده از تابع جستجو در صفحه برنامه Studyinfo.fi گزینه های برنامه باز را بررسی کنید.

فرآیند درخواست آنلاین خود را در Studyinfo.fi آغاز می کنید. این جایی است که شما همچنین می توانید دستورالعمل های کاربردی دقیق را پیدا کنید. اگر شما یک دانشجوی غیر اتحادیهی اروپا هستید که برای تحصیل در رشته تحصیلی با هزینه تحصیل مشغول به تحصیل هستید، همچنین در این مرحله، چگونه می توانید برای بورس تحصیلی فنلاند درخواست کنید.

اگر شما نیاز دارید که در مورد درخواست خود بپرسید، با خدمات پذیرش دانشگاه / UAS تماس بگیرید که برای مشاوره درخواست می کنید.

اگر شما یک متقاضی واجد شرایط تحصیل در دوره لیسانس در فنلاند هستید، ممکن است لازم باشد که در آزمون ورودی شرکت کنید. این معمولا در فنلاند برگزار می شود، اما برای گرفتن امتحان در خارج از کشور نیز گزینه ای وجود دارد. بعضی از برنامه های دوره لیسانس ممکن است شما را جایگزین درخواست با آزمون نمره SAT به جای امتحان ورودی جداگانه ارائه دهد. خدمات پذیرش دانشگاه / UAS که شما درخواست می کنید می توانید در موارد مربوط به امتحان ورودی و یا نمره امتحان آزمون SAT در صورت لزوم در صورت لزوم توصیه های خود را ارائه کنید.

در تحصیل در دوره لیسانس در فنلاند اینگونه است که پس از دوره درخواست و امتحان های ورودی مجدد، دانشگاه / UAS شما درخواست خود را برای پردازش درخواست خود و تصمیم گیری پذیرش نهایی را پذیرفته است. نتایج معمولا در پایان ماه ژوئن اعلام می شود.

اگر شما به عنوان یک دانشجوی متقاضی تحصیل در دوره لیسانس در فنلاند پذیرفته شوید، یک نامه رسمی از پذیرش از دانشگاه / UAS دریافت خواهید کرد. توجه داشته باشید که شما باید مکان خود را تأیید کنید – به توصیه های موسسه در این مورد مراجعه کنید

به محض رسیدن نامه رسمی پذیرش تحصیل در دوره لیسانس در فنلاند ، باید تنظیمات را آغاز کنید. شهروندان غیر اتحادیه اروپا / اتحادیه اروپا معمولا نیاز به اجازه اقامت دانشجویی دارند. به یاد داشته باشید طرح های واقع گرایانه برای تامین مالی تحصیلی خود را تهیه کنید! دانشگاه میزبانی شما / UAS می تواند به شما در گزینه های اقامت دانشجویی و سایر خدمات دانشجویی توصیه کند.

(www.malekpourlaw.com , در رابطه با تحصیل در دوره های تحصیلی فنلاند شایان ذکر است که به طور عمومی دانشگاه های کشور فنلاند اکثر رشته های تحصیلی را در ترم پاییز ارائه می دهد اما برخی از رشته ها در ترم بهار نیز دانشجو می پذیرد. زبان تحصیل در دوره های تحصیلی فنلاند انگلیسی است و دانشجویان در این کشور از بیمه تحصیلی دانشجویی فنلاند بهره مند می شوند. به طور کلی در تحصیل در دوره های تحصیلی فنلاند در سه مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا امکانپذیر خواهد بود .بنابراین اگر شما می خواهید با مهاجرت تحصیلی به فنلاند  تحصیل در دوره های تحصیلی فنلاند داشته باشید بدانید که تحصیل در دوره کارشناسی در فنلاند و تحصیل در دوره کارشناسی ارشد در فنلاند و تحصیل در دوره  دکترا در فنلاند امکانپذیر خواهد بود و شما می توانید جهت کسب اطلاعات در خصوص با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش و شعبه مرکزی آن در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و یا با تمامی دفاتر همکار این موسسه در سراسر ایران در خصوص تحصیل دوره های تحصیلی فنلاند به صورت تلفنی و تخصصی مشاوره رایگان اخذ نمایید .

كه‌ شامل‌ ۵ تا ۷ سال‌ تحصيل‌ تمام‌ وقت اين‌ دوره‌ بعد از ديپلم‌ دبيرستان، شامل‌ گذراندن‌ حداقل‌ ۱۶۰ تا ۲۲۰ واحد تحصيلي‌ وپذیرش کارشناسی ارشد

استادان زبان انگلیسی تدریس توسط هر دو دانشگاه و UAS (دانشگاه های علوم کاربردی) ارائه شده است. کارشناسی ارشد UAS شامل الزامات تجارب کار است، زیرا آنها برای افرادی که در حال کار در زندگی حرفه ای هستند هدف قرار می گیرند.

برنامه تحصیل در دوره های تحصیلی فنلاند  از جمله تحصیل در دوره کارشناسی ارشد در فنلاند :
:
با انتخاب تحصیل در دوره کارشناسی ارشد در فنلاند که میخواهید درخواست کنید شروع کنید. شما می توانید با استفاده از تابع جستجوی صفحه Searchinfo.fi یا با مراجعه به وب سایت های دانشگاه های خود، گزینه ها را مرور کنید.

اگر شما یک دانشجوی غیر اتحادیه اروپا هستید، همچنین گزینه های بورس تحصیلی ارائه شده در برنامه کارشناسی ارشد را چک کنید، زیرا شما احتمالا به هزینه تحصیل پرداخته اید.
۲٫ شرایط ورود و مهلت ورود را بررسی کنید

هنگامی که شما متقاضی تحصیل در دوره های تحصیلی فنلاند و تحصیل در دوره کارشناسی ارشد در فنلاند می باشید و  انتخاب کرده اید جایی که می خواهید درخواست کنید، می توانید شروع کنید که در مورد شرایط ورود و مهلت های درخواست مطلع شوید. اغلب دوره های کارشناسی ارشد دانشگاه دوره های کاربردی خود را بین اوایل دسامبر تا اواسط / اواخر ماه ژانویه باز می کنند. UAS Master ممکن است بعدا در ماه مارس مجددا پذیرفته شود. اما از آنجا که دوره های برنامه ممکن است از یک برنامه به یک دیگر متفاوت باشد، همیشه این اطلاعات را برای هر استاد جداگانه بررسی کنید.

شما می توانید در مورد شرایط ورود و  تحصیل در دوره های تحصیلی فنلاند و  تحصیل در دوره کارشناسی ارشد در فنلاند معیارهای واجد شرایط بودن و دوره های کاربردی از طریق یادگیری یاد بگیرید

با استفاده از تابع جستجو در Studyinfo.fi و بررسی شرح برنامه های حاصل شده
در صفحات پذیرش خود دانشگاهی

بعضی از دوره های تحصیلی فنلاند نیز ممکن است برنامه های اضافی را خارج از دوره درخواست اصلی ارائه دهند. شما می توانید با استفاده از تابع جستجو در صفحه برنامه Studyinfo.fi گزینه های برنامه باز را بررسی کنید.
۳٫ درخواست آنلاین

فرآیند درخواست آنلاین تحصیل در دوره های تحصیلی فنلاند را در Studyinfo.fi آغاز می کنید. این جایی است که شما همچنین می توانید دستورالعمل های کاربردی دقیق را پیدا کنید. اگر شما یک دانشجوی غیر اتحادیهی اروپا هستید که برای تحصیل در رشته تحصیلی با هزینه تحصیل مشغول به تحصیل هستید، همچنین در این مرحله، چگونه می توانید برای بورس تحصیلی درخواست کنید.
.
۴٫ امتحان ورود  به تحصیل در دوره های تحصیلی فنلاند

برخی از تحصیل در دوره کارشناسی ارشد در فنلاند ممکن است شما را در آزمون ورودی شرکت کنند. شرایط ورودی کارشناسی ارشد که مورد علاقه شما است بررسی کنید – اگر یک امتحان وجود داشته باشد، پذیرش خدمات دانشگاه / UAS می تواند شما را در مورد آن بیشتر راهنمایی کند.
۵٫ منتظر دریافت اطلاع از پذیرش

پس از دوره درخواست تحصیل در دوره کارشناسی ارشد در فنلاند و امتحان های ورودی مجدد، دانشگاه / UAS شما درخواست خود را برای پردازش درخواست خود و تصمیم گیری پذیرش نهایی را پذیرفته است. نتایج معمولا در پایان ماه ژوئن اعلام می شود.

اگر شما به عنوان یک متقاضی تحصیل در دوره کارشناسی ارشد در فنلاند پذیرفته شوید، یک نامه رسمی از پذیرش از دانشگاه / UAS دریافت خواهید کرد. توجه داشته باشید که شما باید مکان خود را تأیید کنید – به توصیه های موسسه در این مورد مراجعه کنید

به محض دریافت نامه رسمی از پذیرش تحصیل در دوره کارشناسی ارشد در فنلاند ، شما باید تنظیمات مربوطه را شروع کنید. شهروندان غیر اتحادیه اروپا / اتحادیه اروپا معمولا نیاز به اجازه اقامت دانشجویی دارند. به یاد داشته باشید طرح های واقع گرایانه برای تامین مالی تحصیلی خود را تهیه کنید! دانشگاه میزبانی شما / UAS می تواند به شما در گزینه های اقامت دانشجویی و سایر خدمات دانشجویی توصیه کند. انجام‌ پژوهش‌هاي‌ علمي‌ و ارائه پايان‌ نامه‌ است.

 

تحصیل در دوره های در فنلاند  از جمله تحصیل در  دوره دکترا در فنلاند :

شرط ورود تحصیل در  دوره دکترا در فنلاند داشتن فوق لیسانس است و طول این مدت ۴ تا ۵ سال طول می کشد

تحصیل در دوره های دکترا در فنلاند  از جمله دوره های دکترا در فنلاند

توسط دکتر ناتالی ماتر – L’Huillier

فنلاند در دوره های دکترا در فنلاند  با کمتر شناخته شده نسبت به همسایگان اسکاندیناوی خود، تعداد کمی از موسسات با موفقیت دارد. دانشگاه هلسینکی در رتبه ۱۰۰ قرار دارد. یکی دیگر از ویژگی های آموزش عالی فنلاند این است که خود را در ارائه آموزش عالی عالی به ALL، از جمله شهروندان غیر-فنلاند استقبال می کند. آموزش دیده به عنوان داشتن نقش مهمی در توسعه اقتصاد دانش است.

گسترش قابل توجهی از برنامه های تحصیلات تکمیلی به زبان انگلیسی برای جذب دانشجویان بین المللی وجود دارد. برای این برنامه یک برنامه هزینه تحصیل در  دوره های دکترا در فنلاند  اضافه کنید و فنلاند تبدیل به یک مقصد جذاب برای دانشجویان دکترای بین المللی می شود.

جستجو در تمام PhDs در فنلاند
تحصیل دوره های آموزش عالی   در فنلاند

در فنلاند، مؤسسات آموزش عالی اساسا از سیستم سه جانبه بولونیا پیروی می کنند: لیسانس (سه ساله) – کارشناسی ارشد (دو ساله) – دکتری (چهار سال). فقط دانشگاه ها (اما نه دانشکده های فنی و مهندسی، همچنین به نام دانشگاه های علوم کاربردی) می توانند جایزه دکترای خود را بدهند.

تحصیلات دوره دکترا در فنلاند توسط دانشکده های تحصیلات تکمیلی تامین می شود که توسط وزارت آموزش و پرورش فنلاند تامین می شود. هدف آنها افزایش تحقیقات و آموزش دکترا است. آنها ابزار انتخاب شده برای تقویت همکاری بین دانشگاه های مختلف در فنلاند، هم در تحصیلات تکمیلی و هم در تحقیقات هستند.

شایان ذکر است که در فنلاند، اصطلاح “تحصیلات تکمیلی” معمولا به مطالعات دکترا به عنوان مطالعات بعد از مدرک کارشناسی ارجاع می شود و نه به درجه خود کارشناسی ارشد.
هزینه ها و بورس تحصیلی در فنلاند
هزینه تحصیل   دوره های دکترا در فنلاند

در فنلاند هیچ هزینه تحصیلی برای دانشجویان دکترا وجود ندارد (این نیز برای اکثر برنامه های کارشناسی ارشد) است.
وضعیت دانشجوی تحصیل دوره های دکترا در فنلاند

مطالعات تحصیل در دوره دکترا در فنلاند توسط افرادی که ممکن است کارکنان دانشگاه باشد یا دارای کمک های خارجی باشند، انجام می شود: همه باید با یک دانشگاه ثبت نام کنند. با این حال، منبع تامین مالی شما وضعیت دانشگاهی دکترای خود را در دانشگاه و سایر مسائل عملی مانند مهاجرت، مراقبت های بهداشتی و مسکن نیز تحت تاثیر قرار خواهد داد. بنابراین شما ممکن است یک:

دانشجوی تحصیل دوره های دکترا در فنلاند  تحت قرارداد مشغول به کار شد.

علاوه بر دسترسی به امکانات تحقیقاتی به عنوان یکی دیگر از اعضای هیات، شما مزایای حقوق و مزایای اجتماعی دریافت خواهید کرد. به عنوان یک کارمند، توجه داشته باشید که باید مالیات بر درآمد را پرداخت کنید. این وضعیت برای دانشجویانی که در برنامه های دکترای ملی حضور دارند، رایج است (نگاه کنید به بورس تحصیلی زیر).

    دانشجوی دکترا کمک هزینه تحصیلی

در خصوص تحصیل  دوره های دکترا در فنلاند  می توان بیان نمود که یک توافق دانشجویی که یک قرارداد کاری نیست، باید بین دانشجوی دکترا و یک واحد دانشگاهی تشکیل شود. این توافق نامه جزئیات حقوق و مسئولیت های شما و سایر همکاران پژوهشی شما را شرح خواهد داد.
جالب توجه است، دانش آموزان / کمک های مالی در علوم طبیعی نسبت به علوم و علوم اجتماعی کم است. در علوم طبیعی، دانشجویان دکترا اغلب کارکنان تحقیقات دکترای خود را در گروه هایی انجام می دهند که امکانات، تجهیزات و سایر منابع به آسانی برای همه اعضای گروه در دسترس است.

دیگر هزینه ها  در تحصیل دوره های دکترا در فنلاند

دانشجویان تحصیل در دوره های دکترا در فنلاند  می توانند به عضویت در دانشگاه یا اتحادیه دانشجویی تبدیل شوند. این هزینه حدود ۴۰ یورو است. هزینه های دیگر ممکن است شامل دسترسی به امکانات دانشجویی مانند مراکز ورزشی و همچنین خرید کتاب های درسی و سایر مواد باشد.
بورس تحصیلی  فنلاند

لطفا توجه داشته باشید که معمولا قبل از اینکه شما حداقل یک پیشنهاد مشروط برای پذیرش دریافت کنید، معمولا نمی توانید برای هر گونه کمک هزینه تحصیلی فنلاند درخواست کنید.

بورس تحصیلی دانشگاه  فنلاند

تعدادی از کمک های مالی و بورس تحصیلی ممکن است توسط دانشگاه ها ارائه شود، اما اکثریت آن ها از نظر انضباطی و به طور رقابتی از دانشکده های تحصیلات تکمیلی به عنوان دانشجویان دانشگاه هلسینکی یا دانشگاه آالتو در دسترس هستند.

    دوره های تحصیلی دکترای ملی   در فنلاند

داوطلبان تحصیل در دوره های دکترا در فنلاند  نیز می توانند برای برنامه های دکترای ملی درخواست، که اکثریت آنها به عنوان همکاری بین چندین دانشگاه برگزار می شود. مطالعات باید بر اساس تمام وقت انجام شود و کاندیداهای دکترا حقوق و دستمزد دریافت می کنند. اطلاعات در مدارس خصوصی و دانشکده های دانشگاهی موجود است.

اراسموس Mundus: فهرستی از برنامه های Erasmus Mundus در مورد دانشگاه های فنلاند در اینجا موجود است.

شورای مبادلات آموزشی بین المللی برای کمک به دانشجویان آمریکایی برای تحصیل در خارج از کشور کمک می کند: <
ابتکار دسترسی جهانی (GAIN)
بورس تحصیلی پینگ

صندوق آموزش و پرورش در خارج از کشور.

جوایز بنیاد روتاری ممکن است در دسترس باشد نامزد باید با بنیاد روتاری در ولسوالی خود تماس بگیرند.

بورس تحصیلی فنلاند در فولبرایت (تنها شهروندان ایالات متحده).

ساختار تحصیل در دوره های دکترا در فنلاند

دانشجویان فنلاند تمایل زیادی به مستقل بودن دارند. یک دکترا حدود چهار سال طول می کشد و تمرکز اصلی در طول تحصیل در دوره های دکترا در فنلاند  انجام تحقیقات خود را، که شما از سال اول شروع می کنید. به موازات، شما دوره کار اجباری را انجام خواهید داد و در دوره ها، سمینارها و کنفرانس ها شرکت خواهید کرد. اینها اعتباراتی را که برای پیشرفت نیاز دارند، و همچنین مهارت هایی که برای تبدیل شدن به یک محقق و یک تجربه ارائه می شود، ارائه می دهد

موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش تمامی نکات مهم مهاجرت تحصیلی به فنلاند را توضیح داد . برای  تحصیل دوره های تحصیلی فنلاند به طور کلی به سبب پایین بودن هزینه های تحصیل در کشور فنلاند و وجود امکانات و شرایط تحصیل در فنلاند و دوره های تحصیلی فنلاند  بسیاری از افراد کشور فنلاند را برای ادامه تحصیل انتخاب می نمایند و قصد  تحصیل در فنلاند داشته باشند و با اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه های فنلاند و اخذ ویزای تحصیلی فنلاند برای تحصیل دوره های تحصیلی فنلاند اقدام نمایند و به اقامت دائم فنلاند دست پیدا نمایند . شرایط تحصیل در دوره لیسانس در فنلاند و شرایط تحصیل در دوره فوق لیسانس در فنلاند و شرایط تحصیل در دوره دکترا در فنلاند در ارتباط با نظام آموزشی و شرایط و نکات مهاجرت تحصیلی به فنلاند و اخذ پذیرش از دانشگاه های هلند و اخذ ویزای تحصیلی هلند  اطلاعات کسب نمایند.

 

در خصوص مهاجرت به فنلاند از جمله مهاجرت تحصیلی به فنلاند و شرایط اخذ ویزای تحصیلی فنلاند و شرایط تحصیل در فنلاند و همچنین دوره های تحصیلی فنلاند می توانید با مؤسسه حقوقی ملکپور (با همکاری مؤسسه Mie اتریش) در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و در خصوص دوره های تحصیلی فنلاند و در نهایت اخذ اقامت فنلاند مشاوره رایگان ارائه می دهند .

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (3 نظرات, میانگین: 4٫67 از طریق 5)
Loading...

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 پاسخ
 1. پدرام گفته:

  با سلام و عرض ادب
  ۲تاسوال داشتم از خدمت شما بزرگواران…
  من متولد ۷۳ هستم که معدل دیپلمم(تجربی) ۱۵٫۵۷ هستش
  مدرک کارشناسی عمران دارم ولی به شدت خواهان ادامه تحصیل در رشته دندان پزشکی هستم.لطفا اگه ممکنه یکم راهنمایی کنین که اصلا ممکنه یا نه…؟
  ایا امکان بورس شدن من هست؟
  یه دنیا تشکر منتظر پاسخ هستم

  پاسخ