دوره های تخصصی فوتبال در انگلستان همراه با دوره های آموزشی زبان انگلیسی

دوره های تخصصی فوتبال در انگلستان همراه با دوره های آموزشی زبان انگلیسی

دوره های تخصصی فوتبال در انگلستان همراه با دوره های آموزشی زبان انگلیسی

آیا در خصوص دوره های تخصصی فوتبال در انگلستان همراه با دوره های آموزشی زبان انگلیسی اطلاعاتی دارید ؟ آیا امکان کلاس های فوتبال انگلستان همراه با دوره های آموزشی زبان انگلیسی فراهم می باشد ؟ راههای مهاجرت به انگلستان و کلاس های فوتبال انگلستان همراه با دوره های آموزشی زبان انگلیسی و همچنین مهاجرت تحصیلی به انگلستان برای چه کسانی ممکن خواهد بود ؟ شرایط کلاس های فوتبال انگلستان همراه با دوره های آموزشی زبان انگلیسی و شرایط تحصیل در انگلستان چگونه می باشد ؟ دوره های تخصصی فوتبال در انگلستان همراه با دوره های آموزشی زبان انگلیسی اقدامات لازم جهت پذیرش در کلاس های فوتبال انگلستان همراه با دوره های آموزشی زبان انگلیسی و راههای اخذ اقامت انگلستان چیست ؟ نکات مثبت کلاس های فوتبال انگلستان همراه با دوره های آموزشی زبان انگلیسی و مهاجرت به انگلستان و یا تحصیل در انگلستان چیست ؟ موسسه حقوقی ملک پور در خصوص مطالب مفیدی را گردآوری نموده است ، لذا اگر شما عزیزان خواهان اخذ ویزای تحصیلی انگلستان و اخذ اقامت انگلستان و در صورت کلی خواهان شرکت کلاس های فوتبال انگلستان همراه با دوره های آموزشی زبان انگلیسی می باشید همواره خواهید توانست با موسسه حقوقی ملک همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش تماس حاصل نموده و در خصوص کلاس های فوتبال انگلستان همراه با دوره های آموزشی زبان انگلیسی و اقامت پس از تحصیل در انگلستان و در نهایت اخذ تابعیت انگلستان به صورت تخصصی مشاوره رایگان دریافت نمایید .

کشورانگلستان در هرسال دوره های متفاوتی را برای متقاضیان یادگیری زبان انگلیسی برگزار میکند واکنون با توجه به این که به فصل تابستان نزدیک می شویم ، شرایط خاصی را فراهم نموده تا علاقه مندان بتوانند فرزندان خود را علاوه بر فراگیری زبان، در یکی از برترین مدارس فوتبال انگلستان نیز ثبت نام کنند که در کنار آموزش زبان انگلیسی از فراگیری فوتبال زیر نظر برترین و مجربترین مربیان ورزشی در یکی از بهترین مدارس فوتبال انگلستان برخوردار شوند و زیر نظر مربیان و تیم های مشهوری همچون تاتنهام ،آرسنال و … باشند . متاسفانه چنان که در شبکه های تلویزیون می بینید قیمت آنها را خیلی بالا ترازآنچه که تصور می کنید می گویند.

این دوره ها شامل ۲ بخش می شوند :

نام این دوره ( انگلیسی همراه فوتبال ( English Plus Football  است و برای رده سنی ۱۰ الی ۱۷ سال برگزار میشود. این دوره از تاریخ ۳۰/۰۶/۲۰۱۴ شروع میشود و تا تاریخ  ۲۲/۰۸/۲۰۱۴ ادامه دارد ، هزینه این دوره ۶۹۸ پوند در هر هفته است که اگر در کنار دوره زبان کلاسهای فوتبال هم میخواهند اضافه بر پول اولیه ۱۲۰ پوند در هر هفته اضافه می شود. در تمام دوره ها هزینه شامل محل خواب هزینه خورد وخوراک ، انتقال از فرودگاه و تمام کتابها و وسایل مورد نیاز است .

این دوره برای رده سنی ۱۲ تا ۱۷ سال هم با شرایط فوق در انگلستان  برگزار میشود که هزینه آن ۵۱۰ پوند در هر هفته می باشد که بازهم اگر بخواهند از کلاسهای فوتبال انگلستان هم بهره ببرند باید هفته ای ۱۲۰ پوند بپردازند. تجربه نشان داده فراگیری زبان در محیطی انگلیسی زبان به همراه برنامه های آموزشی گوناگون نظیر مدارس فوتبال به یادگیری زبان بسیار کمک می کند.

شایان ذکر است با توجه به این که رده های سنی که دوره کلاس های فوتبال انگلستان به همراه آموزش زبان انگلیسی پذیرفته می شوند کم می باشد و عموماً مهاجرت به انگلستان در این صورت با نگرانی والدین همراه است ، موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش و شعبه مرکزی آن در وین اتریش و یا تمامی دفاتر همکار این موسسه در سراسر ایران می تواند شما والدین را به همراه فرزندانتان برای تحصیل در مدارس شبانه روزی انگلستان  و کلاس های فوتبال انگلستان همراه با دوره های آموزشی زبان انگلیسی و مهاجرت تحصیلی به انگلستان و راههای اخذ اقامت پس از تحصیل در انگلستان مشاوره رایگان نماید تا بتوانید در کنار فرزندانتان از لذت و شادی بی حد و اندازه بهره مند گردید .

دوره های کلاس فوتبال در انگلستان به همراه دوره های زبان انگلیسی فراهم بوده و بهترین امکانات و شرایط را برای دانشجویان فراهم می نماید . متقاضیان این دوره ها خواهند توانست که پس از گذارندن این دوره ها در بهترین تیم های فوتبال انگلستان و جهان ورود پیدا نموده و در صورت توانایی و  نشان دادن استعداد خود در فوتبال به صورت رسمی در بهترین تیم های فوتبال ماندگار شده و به آرزوی خود دست پیدا نمایند . دوره های فوتبال در انگلستان به همراه یادگیری زبان انگلیسی در بهترین کالج ها و مراکز ورزشی انگلستان هر ساله ارائه می گردد . متقاضیان کلاس های فوتبال انگلستان همراه با دوره های آموزشی زبان انگلیسی می توانند برای پدر و مادر و خانواده خود دعوتنامه ارسال کنند و از وجود خانواده نیز در کنار خود بهره مند گردند .متقاضیان برای ارسال دعوتنامه برای خانواده خود می توانند از کالج خود دعوتنامه دریافت نمایند و با هماهنگی کالج مربوطه به این امر اقدام نمایند تا شانس اخذ ویزای والدین بالا رود . دانش آموزان و متقاضیان کلاس های فوتبال انگلستان همراه با دوره های آموزشی زبان انگلیسی می توانند از شرایط خوابگاه ها با بهترین و کاملترین امکانات در این مدارس و کالج ها استفاده نمایند . و حتی از امکانات خوراک و ناهار و شام و صبحانه در این مدارس فوتبال انگلستان و کالج های زبان انگلستان  استفاده نمایند . هزینه ها نیز با توجه به شرایط و امکانات این کالج ها و خوابگاه ها و طول دوره ها متفاوت خواهد بود .

چنانچه تمایل دارید فرزندانتان در یکی از عالی ترین دوره های تابستانی در مدارس فوتبال انگلستان به سر برند و در کنار آموزش فوتبال به یادگیری زبان انگلیسی در محیطی انگلیسی زبان بپردازند و جهت شرکت و استفاده در کلاس های فوتبال انگلستان و امکانات کالج های زبان انگلستان برای فرزندان خود همواره میتوانید با موسسه حقوقی ملک پور تماس بگیرید و در خصوص بحث مهاجرت به انگلستان و همچنین کلاس های فوتبال انگلستان همراه با دوره های آموزشی زبان انگلیسی و شرایط  تحصیل در انگلستان و تحصیل در مدارس شبانه روزی انگلستان با  وکلا و مشاوران مجرب و حقوقدانان با تجربه این موسسه به صورت کاملا تخصصی در خصوص کلاس های فوتبال انگلستان همراه با دوره های آموزشی زبان انگلیسی و در نهایت اخذ اقامت انگلستان و همچنین اخذ تابعیت انگلستان مشاوره رایگان دریافت نمایید . موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش می تواند شما را در این خصوص  یاری و مشاوره  نمایند و تابستانی شاد و مفید را برای فرزندانتان  فراهم کنند . کلاس های فوتبال انگلستان همراه با دوره های آموزشی زبان انگلیسی یالاترین سطح تقاضا را دارد .

 

Rating: 4
یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (33 نظرات, میانگین: 4٫45 از طریق 5)
Loading...

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 پاسخ
 1. باربد موسوی گفته:

  با سلام
  من ۱۴ سالمه و فوتبالیست خوبی هم هستم اما وضع مالی خوبی ندارم اما شاید بتونم تامین کنم خودمو میخواستم بدونم که ایا شما هم اقدامی میکنید یا یاخیر

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام
   دوست عزیز در نظر داشته باشید که چنانچه شما صرفا قصد شرکت در کلاس های فوتبال را داشته باشید از طریق ویزای توریستی و برای مدت محدودی که معمولا در تابستان برگزار می شود می توانید اقدام نمائید .

   پاسخ
 2. Hesam گفته:

  سلام شما گفتید باید استعداد بالایی در فوتبال داشته باشید و پیشنهاد داشته باشید
  الان من فوتبال آپِر اینتِرمیدیِت هست و شرایط مالی من در حد ضعیفه
  خواستم بپرسم میشه باری رفتنم اقدام کرد و تنها فامیلی که در خارج دارم کانادا هستن
  خواتم بدونم میشه و چطوری باید پیشنهاد دریافت کنم باید از بازیم فیلم بگیرم براشون بفرستم
  خواهشا یه جواب کامل به هم بدین
  ببخشید زیاد مزاحم میشم

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام
   دوست عزیز در این خصوص می بایست با مدارس فوتبال و یا کالج هائ برگزار کننده این دوره ها ارتباط برقرار کنید و در خصوص نحوه ارائه فعالیت ها و استعدادهاتون با هاشون مکاتبه کنید .

   پاسخ
 3. سیدسجادعرفانی گفته:

  سلام ببخشید من میخواستم بدونم چه راهی رو برای رسیدن به این اکادم ها طی کنم البته وضع مالی خوبی ندارم

  Rating: ۴
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، آکادمی های اموزش فوتبال نیاز به مدرک خاصی ندارند و توانایی شما ملاک اصلی است. اکثر این دوره همراه با دوره زبان است. دقت بفرمایید که تحصیل در انگلستان نیازمند سرمایه است. مگر اینکه شما در سطح حرفه ای پیشنهاد کار داشته باشید.

   پاسخ
 4. Alireza گفته:

  سلام خسته نباشید
  میخواستم بدونم ایا هنوز هم این کلاس ها برگزار میشه و اگر برگزار میشه زمان و هزینه چقدر میشه
  لطفا راهنمایی کنین
  ممنون

  Rating: ۴
  پاسخ
 5. javad گفته:

  سلام من یک بازیکن خوب و حرفه ای هستم شرایط مالی من کمی ضعیف است من پانزده۱۵ سال دارم میخواهم به باشگاه های خارجی بروم باید چه کار بکنم اطفا به من جواب بدهید با تشکر

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، برای مدارس فوتبال باید هزینه شهریه پرداخت کنید. برای سطوح حرفه ای هم باید پیشنهاد کاری داشته باشید که بشه اقدام کرد.

   پاسخ
 6. Mostafa گفته:

  سلام من ۱۹ سالمه دانشجوی تربیت بدنی هستم رزومه فوتبالی ندارم ولی استعداد فوتبالو دارم میخواستم ببینم میتونم تیمی تو انگلیس پیدا کنم که بازی کنم البته من افغانستانی هستم و پاسپورت دارم

  Rating: ۵
  پاسخ
 7. Arash گفته:

  سلام من ۳۴ سال سنمه و مدرک مربیگری Bایران رو دارم میخواستم ببینم برای دریافت مدرک مربیگری یوفا باید چه مسیری رو سپری کنم

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، باید در دوره های مربیگیری طبیعتا شرکت بفرمایید . ثبت نام ها معمولا توسط فدارسیون انجام میشه و به شما دعوت نامه داده میشه که تشریف ببرین برای آموزش

   پاسخ
 8. Amir گفته:

  سلام من ۱۸ سالمه و فوروارد چپ فوتبال هستم ، خیلی دوست دارم در حد بالاتر فوتبال بازی کنم ولی از شرایط و هزینه های این موسسه اگاهی کاملی ندارم، ممنون میشم راهنماییم کنین.

  Rating: ۴
  پاسخ
 9. Soheil گفته:

  سلام من علاقه زیادی به فوتبال دارم الان ۲۵ سالمه تا یکسال پیشم بازی میکردم چون پول و پارتی نداشتم کنار گذاشتم دوباره تمریناتمو شروع کردم میخوام خودمو آماده کنم برم خارج از کشور بازی کنم اما نمیدونم میتونم جایی بازیکنم یا از کجا باید شروع کنم لطفا راهنمایی کنید اگه باشگاهی هست که تست بگیره لطفا بهم بگید راه واسه ما نیست اگه لیگ دو انگلیسم باشه خوبه خودمو میکشم بالا

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، مدارس فوتبالی در انگلستان وجود دارند که شما بعد از آموزش می توانید برای حرفه ای شدن اقدام بفرمایید اما با توجه به سن شما باید حتما پیشنهاد داشته باشید تا بتوان اقدام کرد.

   پاسخ
 10. Erfan گفته:

  سلام وعرض خسته نباشید من میخواهم به انگستان سفر کنم و ادامه تحصیل و همچنین به ورزش فوتبال ادامه بدهم واینده خوبی را برای خودم بسازم

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، شرایط سنی باید بررسی شود. لطفا با دفاتر تماس بگیرید تا شرایط شما به صورت کامل بررسی شود. همچنین مهارت های شما باید بررسی شود.

   پاسخ