دوره زبان آلمانی در اتریش، معرفی کالج ها و شرایط پذیرش

دوره زبان آلمانی در اتریش، مهاجرت از طریق تحصیل به زبان آلمانی در اتریش و اخذ اقامت به دنبال تحصیل در اتریش در این مقاله به شکل علمی و تخصصی ارزیابی خواهند شد. آیا با دوره زبان آلمانی امکان اخذ اقامت در اتریش وجود دارد؟ آیا فرد در حین تحصیل دوره زبان آلمانی در اتریش می تواند همراه داشته باشد؟ هزینه تحصیل زبان آلمانی در اتریش چه میزان است؟ دریافت ویزای دوره زبان آلمانی در اتریش به چه مدارکی نیازمند است؟ اتریش به دلیل موقعیت مکانی خوب و دارا بودن شرایط عالی اقتصادی، آموزشی و اجتماعی همواره مورد توجه مهاجران زیادی در سطح بین المللی بوده است. از همین رو، امروزه بسیاری از افراد تمایل دارند بدانند که آیا با شرکت در دوره های زبان اتریش می توانند اقامت این کشور را اخذ کنند یا خیر. دوره های زبان در اتریش خدمتی منحصر به فرد از موسسه حقوقی ملک پور است که شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره فرآیند اخذ اقامت اتریش با دوره زبان آلمانی با مشاورین مجرب موسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) تماس حاصل نموده و مشاوره تلفنی رایگان دریافت نمایید.

دوره زبان آلمانی در اتریش
 • دوره زبان آلمانی در اتریش و شرایط عمومی آن
 • دوره زبان آلمانی در اتریش و جزئیات طرح
 • دوره زبان آلمانی در اتریش، کالج ها و دوره های ارائه شده
 • دوره زبان آلمانی در اتریش و هزینه های زندگی در اتریش
 • دوره زبان آلمانی در اتریش و اخذ اقامت دائم اتریش
 • دوره زبان آلمانی در اتریش و وضعیت همراهان
 • دوره زبان آلمانی در اتریش و مزایا و معایب آن
 • دوره زبان آلمانی در اتریش و خدمات موسسه حقوقی ملک پور
 • دوره زبان آلمانی در اتریش و سخن پایانی

شما می توانید از طریق دریافت مشاوره رایگان شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

دوره زبان آلمانی در اتریش و شرایط عمومی آن

کشور اتریش با داشتن موقعیتی مناسب در قلب اروپا به نوعی نقطه اتصال شرق و غرب اروپا به شمار می رود. به همین دلیل، افراد زیادی تصمیم می گیرند از طریق دوره زبان آلمانی در اتریش که ترکیبی از یادگیری های زبانی و فرهنگی است مهارت های زبانی خود را تقویت کرده و درک درستی از ادبیات و فرهنگی آلمانی به دست آورند. امروزه تعداد افراد علاقه مند به یادگیری زبان آلمانی افزایش یافته است. شاید این مسئله ریشه در آن دارد که بیش از ۱۱۰ میلیون نفر از مردم اروپا و سایر کشورها زبان آلمانی را به عنوان زبان اول خود صحبت می کنند. به علاوه، یکی دیگر از مواردی که انگیزه علاقه مندان به شرکت در دوره زبان آلمانی در اتریش را افزایش می دهد آن است که زبان آلمانی یک زبان خیلی مهم برای کسب و کار و تجارت و پژوهش است. از طرفی، افراد می توانند با فرهنگی آشنا شوند که گوستاو کلیمت (نقاش نماد گرای اتریشی) و اگون شیله (یکی از نقاشان مهم فیگوراتیو اوایل قرن بیست) منشأ آن و متفکران بزرگی همچون زیگموند فروید و لودویگ ویتگنشتاین (فیلسوف نامدار اتریشی) و آهنگسازان مشهوری همچون موتزارت برخاسته از آن هستند.

دوره زبان آلمانی در اتریش و مقدمه ای بر آن

کیفیت آموزش در اتریش بسیار بالاست و کودکان از سنین ابتدایی در مدارس اتریش زبان انگلیسی را فرا می گیرند. بنابراین، افراد بیگانه برای صحبت به زبان انگلیسی و برقراری ارتباط به این زبان به ویژه در هتل ها، فروشگاه ها، رستوران ها و دیگر اماکنی که رفت و آمد گردشگران بین المللی در آنها زیاد است در این کشور با مشکل مواجه نخواهند شد. اتریشی ها به خوبی آگاهند که بسیاری از مردم بریتانیا و ایالات متحده آمریکا قادر به صحبت به زبان آلمانی نیستند و از همین رو، صحبت به زبان انگلیسی با مردم اتریش اهانت به آنها محسوب نمی شود.

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد تحصیل در اتریش

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد ارشد اتریش و چگونگی خواندن زبان آلمانی

دوره زبان آلمانی در اتریش و جزئیات طرح

دوره زبان آلمانی در اتریش خدمتی نوین از موسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) محسوب می شود. بسیاری از افراد علاقه مند به سرمایه گذاری و اخذ اقامت در اتریش هستند و به دنبال راهی می گردند که بتوانند با سهولت بیشتر به مقصود خود دست یابند. در واقع، بسیاری از افراد تمایل دارند با راه های کم هزینه تر همچون شیوه تحصیلی وارد کشور اتریش شده و محیط را از نزدیک ببینند تا در ادامه بتوانند اقامت این کشور را از طریق شیوه های کاری و یا سرمایه گذاری اخذ کنند. به علاوه، حتی این امکان نیز برای افراد فراهم شده است که در خود محیط و با نشان دادن تمکن مالی لازم و رعایت برخی الزامات برای طرح خودحمایتی اتریش اقدام کنند. خوشبختانه، یکی از نکات مثبت برای تحصیل در اتریش آن است که کشور اتریش روی گپ تحصیلی و سن فرد حساسیت چندانی ندارد، به نحوی که اگر به دلیل شرایط سنی ویزای فردی ریجکت شود آن فرد می تواند به MA35 (اداره مهاجرت اتریش) طرح شکایت کند.

دوره های زبانی که موسسه ملک پور برای آنها در اتریش اقدام می کند، اغلب تلفیقی از دوره زبان و دوره های بیزینس هستند. کپی برداری از مطالب این مقاله به هیچ وجه مورد تأیید موسسه حقوقی ملک پور نیست.

دوره زبان آلمانی در اتریش و شرایط عمومی آن

لینک مقاله اعزام دانشجو به اتریش

دوره زبان آلمانی در اتریش، کالج ها و دوره های ارائه شده

از آنجائیکه زبان آلمانی زبان رسمی اتریش محسوب می شود و افراد متقاضی مهاجرت به اتریش برای مراودات اجتماعی و تجاری خود به این زبان نیاز دارند، بسیاری از افراد ترغیب می شوند که در دوره زبان آلمانی در اتریش ثبت نام کنند. خوشبختانه کالج های متعددی برای برگزاری دوره زبان آلمانی در اتریش وجود دارد که البته هزینه و کیفیت برگزاری دوره ها در همه آنها یکسان نیست. در این بخش به معرفی برخی کالج های ارائه دهنده دوره زبان آلمانی در اتریش، دوره های ارائه شده توسط آنها و هزینه این دوره ها می پردازیم.

 • کالج SALLS

این کالج ارائه دهنده دوره های زبان انگلیسی و آلمانی است که کلاس های آن به شکل ماهیانه آغاز به کار می نمایند. تعداد کلاس های برگزار شده در این کالج به هفته ای ۴۰ عدد هم می رسد و دانشجویان علاقه مند به شرکت در این دوره ها لازم است حداقل شهریه ای معادل ۵۲۵ یورو در ماه را بپردازند. در دوره های زبان آلمانی کلاسیک و فشرده روزانه ۴ تا ۸ درس در روز داده می شود و این کلاس ها دوشنبه تا پنج شنبه برگزار می شوند. حداقل طول دوره زبان آلمانی در اتریش در این کالج ۴ هفته است که ماهیانه ۱۴۴-۸۰ ساعت آموزشی آکادمیک را شامل می شود. طول هر ساعت آموزشی آکادمیک غالباً ۴۵ دقیقه است. هر جمعه دانشجویان این دوره ها در برنامه های فرهنگی آموزشی شرکت می کنند که هدف آنها افزایش دانش عملی دانشجویان نسبت به زبان آلمانی است.

دوره زبان آلمانی در اتریش، کالج ها و دوره های ارائه شده -کالج SALLS

این دروس دستور زبان، مهارت های شنیداری، خواندن و آموزش های زبانی را دربرمی گیرند. این کالج اغلب تمامی ماه های سال پذیرش دارد و کلاس ها همیشه دوشنبه نخست هر ماه آغاز می شوند. جدول زیر اطلاعات دوره های مختلفی که در این کالج برگزار می شوند را ارائه می دهد:

نوع دوره تعداد ساعات در هفته سطوح ارائه شده شهریه
فشرده (۴ هفته ای) ۲۰ ساعت A1-B2 ۵۲۵ یورو
فوق فشرده (۴ هفته ای) ۳۰ ساعت A1-B2 ۷۵۰ یورو
خصوصی (۴ هفته ای) ۱۰ ساعت A1-B2 ۲۴۰۰ یورو
 • مرکز آموزش زبان Ostarrichi

دوره زبان آلمانی در اتریش، کالج ها و دوره های ارائه شده - مرکز آموزش زبان Ostarrichi

این مرکز آموزش زبان به دانشجویان کمک می کند به سرعت و به شکل حرفه ای مهارت های کاملی را در زمینه زبان آلمانی، انگلیسی و یا برخی زبان های دیگر کسب کنند. در این مرکز، تجربه آموزش زبان تجربه ای هیجان انگیز و جالب است. دوره های این مرکز بر مبنای چهارچوب مشترک آموزش زبان کنسول اروپا ارائه می شوند. پذیرش دانشجویان در دوره ها نیز هر دوشنبه انجام می شود و متقاضیان می توانند در گروه های کم جمعیت زبان مورد نظر را بیاموزند. دانشجویان از همان ابتدای امر به زبان مورد آموزش با هم ارتباط برقرار می کنند و وسایل کمک آموزشی تصویری و اتاق های کامپیوتر نیز تجربه یادگیری زبان را سهولت می بخشد. هزینه شرکت در دوره های زبان آلمانی این مرکز نیز بسیار مقرون به صرفه است. در جدول زیر به معرفی دوره های آموزش زبان آلمانی ارائه شده در این مرکز آموزش زبان پرداخته ایم:

نوع دوره مدت دوره سطوح ارائه شده ساعات برگزاری دوره شهریه
آشنایی مقدماتی با عبارات ساده و روزمره به شکل گفتاری و نوشتاری ۴ هفته A1 برای مبتدیان صبح و بعد از ظهر (دوشنبه – جمعه) ۴۰۰ یورو
کسب دانش پایه، یادگیری جملات و عبارات پر کاربرد به شکل گفتاری و نوشتاری ۴ هفته A2 صبح و بعد از ظهر (دوشنبه – جمعه) ۴۰۰ یورو
به کارگیری زبان آلمانی در سطح پیشرفته و استاندارد ۳ هفته B1 صبح و بعد از ظهر (دوشنبه – جمعه) ۳۰۰ یورو
با کارگیری مستقل زبان در سطح پیشرفته، فهم ساختارهای پیچیده به دو شکل ملموس و انتزاعی ۳ هفته B2 صبح و بعد از ظهر (دوشنبه – جمعه) ۳۰۰ یورو
یادگیری مهارت های زبانی در سطح تخصصی ۳ هفته C1 صبح و بعد از ظهر (دوشنبه – جمعه) ۶۰۰ یورو
صحبت به زبان آلمانی در سطح آلمانی زبانان ۳ هفته C2 صبح و بعد از ظهر (دوشنبه – جمعه) ۶۰۰ یورو
 • آکادمی Actilingua

این آکادمی زبان مدرن در وین زیبا واقع شده و با تجربه ای بیش از ۲۰ سال یکی از مشهورترین مراکز آموزش زبان آلمانی به عنوان یک زبان خارجی محسوب می شود. کلاس های زبان آلمانی در این آکادمی آموزش زبان هر دوشنبه آغاز می شوند. بسته به سطح زبان فرد کلاس های سطوح مختلف صبح و بعد از ظهر تشکیل می شوند. در جدول زیر به معرفی دوره های زبان آلمانی ارائه شده در این آکادمی زبان آلمانی در اتریش می پردازیم:

نوع دوره زبان آلمانی تعداد دروس ارائه شده در هفته مدت دوره شروع شهریه از
استاندارد (یادگیری زبان آلمانی در گروه های کم جمعیت و متشکل از دانشجویان بین المللی) ۲۵ ۱۱-۱ هفته ۲۷۳ یورو
استاندارد بلند مدت ۲۵ ۵۲-۱۲ هفته ۱۸۵۳ یورو
فشرده ۳۵ ۱۱-۱ هفته ۳۹۷ یورو
فشرده بلند مدت ۳۵ ۵۲-۱۲ هفته ۳۲۲۱ یورو
فوق فشرده ۳۵ ۱۱-۱ هفته ۶۸۳ یورو
خصوصی ۳۵-۱۵ ۱۲-۱ هفته ۶۴۰ یورو
آلمانی در شهر (دوره استاندارد/فشرده و تدریس خصوصی خارج از فضای کلاس) ۳۵/۲۵ + ۶/۴/۲ ۱۲-۱ هفته ۳۷۳ یورو

دوره زبان آلمانی در اتریش، کالج ها و دوره های ارائه شده - آکادمی Actilingua

دوره زبان آلمانی در اتریش و هزینه های زندگی در اتریش

هزینه های زندگی در اتریش قطعاً یکی از موارد تأثیرگذار بر تصمیم مبنی بر شرکت در دوره زبان آلمانی در اتریش محسوب می شود. در واقع، فرد علاوه بر شهریه پرداختی برای دوره زبان آلمانی در اتریش لازم است درباره هزینه زندگی خود در این کشور نیز تدابیری را بیاندیشد. اگرچه هزینه زندگی فرد در اتریش بسته به شهر و منطقه محل زندگی متفاوت است، در جدول زیر میانگین هزینه های زندگی در اتریش را مورد بررسی قرار می دهیم.

دوره زبان آلمانی در اتریش و هزینه های زندگی در اتریش

اقلام و آیتم ها هزینه (یورو)
خوراک و رفت و آمد
۱ لیتر شیر ۱٫۰۳
۱ کیلوگرم گوشت گاو ۱۵٫۵۴
۱ کیلوگرم مرغ ۹٫۵۰
یک بطری آب معدنی ۰٫۵۵
پنیر ۱۰٫۶۳
۱ کیلوگرم برنج ۱٫۶۰
یک قرص نان ۱٫۷۳
۱ لیتر بنزین ۱٫۲۴
بلیط یک طرفه مترو ۲٫۴۰
اجاره مسکن
اجاره آپارتمان ۱ خواب در مرکز شهر ۷۲۴٫۶۵
اجاره آپارتمان ۱ خواب در خارج از مرکز شهر ۵۷۷٫۲۹
اجاره آپارتمان ۳ خواب در مرکز شهر ۱٫۳۲۶٫۰۴
اجاره آپارتمان ۳ خواب در خارج از مرکز شهر ۱٫۰۲۸٫۵۰

دوره زبان آلمانی در اتریش و اخذ اقامت دائم اتریش

افرادی که با توجه به طول مدت دوره زبان آلمانی در اتریش ویزای تحصیلی دریافت می کنند تنها در صورتی می توانند اقامت این کشور را برای مدت طولانی اخذ کنند که از طریق شیوه های دیگر برای دریافت اقامت اتریش اقدام کنند. کار و سرمایه گذاری نمونه هایی از این شیوه ها هستند. فردی که تحصیل خود را در دوره زبان آلمانی در اتریش به پایان می رساند می تواند برای جستجوی کار در اتریش به مدت ۶ ماه درخواست دهد و در صورت یافتن کار در این کشور فرآیند پروسه اخذ اقامت دائم را طی کند. سرمایه گذاری نیز از دیگر روش های ممکن برای فرد است و از آنجائیکه فرد با محیط آشنایی کامل پیدا کرده و زبان آلمانی را فرا گرفته است می تواند مناسب ترین شکل سرمایه گذاری را برای خود برگزیند. این سرمایه گذاری می تواند در قالب ثبت شرکت، سرمایه گذاری در رستوران های زنجیره ای، برگرکینگ، ساب وی، مک دونالد و … انجام پذیرد.

دوره زبان آلمانی در اتریش و اخذ اقامت دائم اتریش

این شیوه ها موجب تمدید اقامت فرد می شوند و حتی امکان اقدام برای خودحمایتی نیز از همان کشور اتریش وجود دارد. فرد پس از یافتن کار در اتریش کارت قرمز سفید قرمز را برای بازه ۲۴ ماهه دریافت می کند و در ادامه می تواند در صورت اشتغال به کار به مدت حداقل ۲۱ ماه در ۲۴ ماه گذشته موفق به دریافت کارت قرمز سفید قرمز پلاس شود. کارت مذکور اعتباری سه ساله دارد و در نهایت، پس از گذشت این مدت ۵ ساله فرد اقامت دائم اتریش را اخذ می نماید. اخذ پاسپورت اتریش نیز با پر شدن ۶ سال محقق می شود.

دوره زبان آلمانی در اتریش و وضعیت همراهان

به طور قطع، یکی از دغدغه های اصلی علاقه مندان به شرکت در دوره زبان آلمانی در اتریش امکان بردن همراه در طول دوره تحصیل است. خوشبختانه در دوره زبان آلمانی در اتریش این امکان فراهم شده که فرد همسر و فرزندان خود را به عنوان همراه در کنار خود داشته باشد و برای سرمایه گذاری و یا پیدا کردن کار در محیط اقدام کند. البته در اینجا منظور از همراه همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال است. نکته جالب توجه درباره دوره های زبان آلمانی در اتریش آن است که اگرچه فرد متقاضی ملزم به پرداخت شهریه برای دوره زبان آلمانی در اتریش است، فرزندان زیر ۱۸ سال وی می توانند بدون پرداخت شهریه در مدارس اتریش به تحصیل مشغول شده و تحصیل رایگان داشته باشند. خوشبختانه، همراه می تواند با گرفتن اجازه کار در کشور اتریش به کار هم مشغول شود. البته این مسئله در گرو کسب موافقت اداره کار اتریش (AMS) است که خوشبختانه تجربه های قبلی در این زمینه عمدتاً موفقیت آمیز بوده است.

دوره زبان آلمانی در اتریش و وضعیت همراهان

شما سروران گرامی برای کسب هرگونه اطلاعات تکمیلی در زمینه دوره زبان آلمانی در اتریش و به طور کلی تمامی شیوه های مهاجرتی می توانید محصول راهنمای گام به گام مسیر مهاجرت را تهیه و خریداری نمایید.

ویزای همراه اتریش

دوره زبان آلمانی در اتریش و مزایا و معایب آن

به طور کلی، دوره زبان آلمانی در اتریش امکان حضور فرد در محل را برای یادگیری زبان آلمانی فراهم می آورد. همانطور که پیشتر اشاره شد زبان آلمانی زبان مورد استفاده در چند کشور است و بنابراین، یادگیری زبان آلمانی در محیط کشور زیبای اتریش به فرد در مراودات تجاری، اجتماعی، فرهنگی و آموزشی خود کمک می کند. با این حال شاید بتوان گفت یکی از معایب دوره زبان آلمانی در اتریش آن است که آثار اقامتی بلند مدت برای فرد به دنبال ندارد و فرد برای اخذ اقامت اتریش لازم است به جستجوی کار در این کشور بپردازد. در بخش زیر به برخی مزایای تحصیل در دوره زبان آلمانی در اتریش پرداخته ایم:

 • پرداخت هزینه پایین تر نسبت به شیوه های سرمایه گذاری برای اخذ اقامت اتریش
 • یادگیری سریع تر زبان آلمانی در محل
 • عدم اهمیت گپ تحصیلی و شرایط سنی
 • امکان همراه بردن خانواده (همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال)
 • امکان تحصیل رایگان برای فرزندان در مدارس
 • امکان کار حین تحصیل برای متقاضی اصلی و همسر وی
 • بررسی دقیق شرایط از نزدیک برای پروسه هایی همچون سرمایه گذاری
 • امکان تبدیل اقامت تحصیلی به انواع دیگر اقامت در خاک اتریش

دوره زبان آلمانی در اتریش و شرایط عمومی آن

راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت
گالری ویزاها و مصاحبه های موکلین موسسه حقوقی ملک پور

دوره زبان آلمانی در اتریش و خدمات موسسه حقوقی ملک پور

دوره زبان آلمانی در اتریش خدمتی منحصر به فرد از موسسه ملک پور است که زیر نظر وکلای کاملاً حرفه ای پیش می رود. در واقع، افتخار موسسه ملک پور آن است که پروسه مهاجرت شما را زیر نظر وکلای محلی همان کشور پیش می برد؛ وکلایی که جزء وکلای تراز اول هستند و در حوزه مهاجرت کاملاً مجرب و شناخته شده هستند. در واقع، همین امر موجب می شود پروسه اخذ ویزا برای دوره زبان آلمانی در اتریش نیز با ضریب اطمینان بالایی پیش رود. در واقع، تیم حرفه ای موسسه حقوقی ملک پور با سابقه درخشان ۱۵ ساله در زمینه اخذ ویزاهای تحصیلی می تواند به شما کمک کند موفق به دریافت ویزای تحصیلی برای شرکت در دوره زبان آلمانی در اتریش شوید. امروزه خدمات موسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) عمدتاً به شکل آنلاین ارائه می شود و متقاضیان محترم می توانند از هر نقطه ایران و سرتاسر دنیا خدمات مشاوره ای این موسسه را دریافت نمایند.

پرچم اتریش - مهاجرت به اتریش - ویزای اتریش - پاسپورت اتریش

توصیه می کنیم مقاله مفید ویزای تحصیلی اتریش را مطالعه فرمایید.

ویزای تحصیلی اتریش
دوره زبان آلمانی در اتریش و سخن پایانی

دوره زبان آلمانی در اتریش و مهاجرت تحصیلی به اتریش از زوایای گوناگون در این نوشتار مورد تحلیل علمی و تخصصی قرار گرفت. مهاجرت به اتریش همواره به دلیل شرایط مناسب این کشور از جنبه های اقتصادی، اجتماعی و آموزشی مورد توجه عده کثیری بوده است. دوره زبان آلمانی در اتریش خدمتی منحصر به فرد از موسسه حقوقی ملک پور است که امکان حضور در محیط برای یادگیری زبان آلمانی و در ادامه اخذ اقامت از طریق شیوه های کاری و سرمایه گذاری را برای شخص متقاضی فراهم می آورد. تحصیل در دوره زبان آلمانی در اتریش و مهاجرت تحصیلی به اتریش از زوایای گوناگون در این نوشتار مورد تحلیل علمی و تخصصی قرار گرفت. مهاجرت به اتریش همواره به دلیل شرایط مناسب این کشور از جنبه های اقتصادی، اجتماعی و آموزشی مورد توجه عده کثیری بوده است. دوره زبان آلمانی در اتریش خدمتی منحصر به فرد از موسسه حقوقی ملک پور است که امکان حضور در محیط برای یادگیری زبان آلمانی و در ادامه اخذ اقامت از طریق شیوه های کاری و سرمایه گذاری را برای شخص متقاضی فراهم می آورد. این شیوه موجب می شود افرادی متمایل به سرمایه گذاری در اتریش پیش از هرگونه اقدامی شرایط را به دقت بسنجند. شما سروران گرامی در صورت بروز هرگونه سوال و ابهام در زمینه اقامت از طریق دوره زبان آلمانی در اتریش می توانید با مشاورین مجرب موسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) تماس رایگان تلفنی برقرار کنید. همچنین می توانید نقطه نظرات، دیدگاه ها و پرسش های خود را در انتهای این مقاله مطرح کنید تا در اسرع وقت پاسخگوی ابهامات شما عزیزان باشیم.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 پاسخ
 1. گل نسا محمدزاده گفته:

  سلام ممنون از توضیحات و دلسوزی شما من همه طرق مهاجرت رو از روی سایت مطالعه کردم , من ۳۵ ساله لیسانس برق و همسرم ۳۸ ساله لیسانس برق ولی سابقه کار مرتبط با رشته مون نداریم , و دیدم بهترین راه برای من و همسرم تحصیل زبان المانی هست , میخوام بدونم که برای این کیس اگر بخوام قرار داد ببندم چقدر هزینش میشه؟ و این برای ادامه کار اقامت که کاریابی در اونجاهست شما هزینه ای جدا دریافت میکنید؟؟

  Rating: ۴
  پاسخ
 2. فاطمه قاسمي گفته:

  با سلام و عرض ادب.اينجانب ٣٣سال دارم.و پرستار هستم. و به زبان آلماني آشنا هستم.و تمايل به يادگيري زبان آلماني در كشور اتريش را دارم. ولي آكادميك نباشد. و به صورت مدرسه و يا آموزشگاه باشد. و ترجيحا تمايل ب كار كردن به صورت پاره وقت در كنار زبان خوندن را هستم.لطفا اينجانب را راهنمايي كنيد. با تشكر.

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، اگر مدنظرتون این هست که فقط تشریف ببرین اتریش زبان بخونین خیلی سخت میشه ویزا گرفتن براتون و ریسک بالا هست. اگه فقط تحصیل زبان آلمانی رو دارین بهترین گزینه براتون مجارستان هست.

   پاسخ
 3. رعنا گورآقچه لو گفته:

  با درود و احترام.من ۴۵ سال سن دارم هجده سال پیش دیپلم تجربی گرفتم.و دوره های کامل آشپزی درجه یک و قنادی درجه دو فنی حرفه ای با کد بین المللی رو گذرانده ام.حدود هفت سال سابقه کار در رستوران بین المللی ایل گلی تبریز را دارم و یک دوره مهارتی تربیت سر آشپزی هتل هما رو هم دارم.بسیار علاقمندم به ادامه تحصیل در رشته مرتبط به کارم در زمینه هتلداری.و در مرحله بعد کار و اقامت.چون تحقیق کردم که دانشگاههای اتریش شرط سنی ندارند لطفن راهنمایی کنید که امکان دستیابی وجود دارد؟سپاس فراوان.

  پاسخ
 4. نیما گفته:

  باسلام و احترام
  جناب آقای دکتر ملک پور عزیز طی تماسی که بنده با دفتر اتریش داشتم به من گفته شد ویزای زبان ۶ ماهه می‌باشد و باید پذیرش تحصیلی گرفته شود، ضمن اینکه فرموده بودین پذیرش تحصیلی اتریش بدون مدرک زبان سخت شده و بعضاً دوستان در سفارت به مشکل برخوردن لطفاً در این خصوص راهنمایی بفرمایید که مشکل حل شده یا خیر و وضعیت در حال حاضر به چه صورت است.
  با تشکر از زحمات حضرتعالی.

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   با سلام
   بله ویزای دوره ی زبان ۶ ماهه است و غیر قابل تمدید ! دانشگاه های اتریش در حال حاضر نیازمند مدرک زبان نیستند . بهتر است جهت دریافت اطلاعات بیشتر با دفتر مرکزی MIE تماس حاصل نمایید با تشکر

   پاسخ
 5. سايه گفته:

  با عرض سلام و ادب من ٢٦ سال سن دارم و ميخواهم از طريق ثبتنام در دوره هاي زبان ويزا بگيرم و بعد ثبتنام در دانشگاه ، هم اكنون كارشناسي برق كنترل دارم و نامزد هستم، هزينه قرارداد دوره هاي زبان را ميخواستم بدونم و اينكه هم من و همسرم بابد جداكانه در كلاس زبان انجا ثبتنام كنبم يا فقط يك نفر كافيست برا كرفتن وبزا؟ و اين راه مناسب هستش براي رفتن به اتريش؟ و ادامه تحصيل…. در ضمن ٢٦ سالم

  پاسخ
 6. یوسف پور گفته:

  با سلام و درود.ببخشید آیا با این نوع ویزا میشود به صورت خانوادگی اقدام کرد.به این صورت که هر دو زن و شوهر این ویزا رو بگیرند.همچنین با این ویزا اجازه کار وجود دارد؟ممنون میشم از پاسختون.

  پاسخ
 7. ایمان گفته:

  درود و خسته نباشید
  من مدرک فوق دیپلم مترجمی زبان انگلیسی دارم و زبان انگلیسیم خوبه اما هیچ آشناییت به زبان آلمانی ندارم،آیا میتونم برای یادگیری زبان آلمانی در اتریش پذیرش و ویزا بگیرم(دوره آموزش زبان) و بعد از اتمام دوره زبان در دانشگاهای اتریش مشغول تحصیل بشم؟؟(در رشته حقوق یا مدیریت)
  ممنون میشم منو راهنمایی کنید

  پاسخ
 8. Rasoul Sadeghi گفته:

  با سلام و عرض ادب و احترام

  من دارای مدرک لیسانس مهندسی‌ مواد از دانشگاه آزاد ایران هستم و همچنین مدرک فوق لیسانس از دانشگاه یوتی‌ام مالزی رشته ساخت و تولید هستم با فارغ تحصیلی‌ در سال ۲۰۱۱.

  اکنون چند سالی‌ هست که در مالزی در صنعت مشغول به کار هستم و تمایل دارم با گرفتن پذیرش دورهٔ فوق لیسانس یا‌ام بی‌‌ای به کشور آلمان نقل مکان کنم.

  سوال من این هست. آیا ممکن هست که من فقط از طریقه دورهٔ زبان ویزا گرفته و وارد این کشور شوم؟

  با توّجه به تجربهٔ شما، ممنون میشوم اگر موارد مشابهی که ویزا مطمئن و سریع فراهم آورد را پیشنهاد فرمایید. چه در اتریش چه دیگر کشورهای اروپا و همچنین کانادا.

  با تشکر

  صادقی

  پاسخ