راهنمای ثبت نام آنلاین ویزای کانادا و بررسی مرحله به مرحله آن

راهنمای ثبت نام آنلاین ویزای کانادا ، طریقه صحیح ثبت نام و همچنین کلیه مراحل ثبت نام آنلاین ویزای کانادا در این نوشتار مورد بررسی و تحلیل علمی قرار خواهد گرفت. چگونه ویزای کانادا بگیریم؟ ثبت نام آنلاین ویزای کانادا به چه صورتی می باشد؟ هزینه ویزای کانادا به صورت آنلاین چقدر است؟ کلیه مراحل اخذ ویزای کانادا به صورت آنلاین چگونه است؟ نوشتار پیش رو به شما کمک می کند تا بصورت خودجوش اقدام به اخذ انواع ویزای کانادا به صورت آنلاین نمایید. در واقع راهنمای ثبت نام آنلاین ویزای کانادا (‌ راهنمای گام به گام ) به شما سروران کمک می کند که چنانچه تمایل به اخذ ویزای کانادا دارید تمامی مراحل را بدون کم و کاست طی نمایید و در صورت کامل بودن کلیه مدارک مورد نیاز و رعایت کلیه نکات مهم در این رابطه به نتیجه ای مطلوب دست یابید. راهنمای ثبت نام آنلاین ویزای کانادا این امکان را خواهد داد که همانند یک وکیل حرفه ای و زبده از تمامی نکاتی که جهت اخذ ویزای کانادا به صورت آنلاین نیاز دارید اطلاع یافته و آن را به کار بگیرید. موسسه حقوقی ملک پور تمام تلاش و همت خود را در راستای ارائه خدمات و اطلاعات حقوقی و مهاجرتی از طریق ارائه مقالاتی اینچنین به کار می بندد تا بتوانید مهاجرتی ایمن را برای خود رقم بزنید. چنانچه با مطالعه مقاله راهنمای ثبت نام آنلاین ویزای کانادا سوالات و ابهاماتی برای شما به وجود آمد، می توانید با مطرح نمودن آنها در قسمت دیدگاهها و یا پرسش و پاسخ همگانی در کوتاهترین زمان به پاسخی کامل و واضح دست یابید. موسسه حقوقی ملک پور با بکارگیری کارشناسان و وکلای بین المللی زبده و مطرح در سراسر دنیا آماده است تا در راستای تحقق رویاهای تان که کسب اقامت دائم و پاسپورت کشورهای با کیفیت و مطرح جهان است شما سروران را همراهی و یاری رساند. لازم به ذکر است که مقاله دیگری با عنوان امتیاز بندی مهاجرت به کانادا از همین وبسایت می تواند مکمل مقاله پیش رو باشد، پیشنهاد اکید ما این است که پس از خواندن این راهنما به مقاله امتیاز بندی مهاجرت به کانادا نیز رجوع بفرمایید.

  در ادامه عناوین ذیل شرح داده خواهد شد:

 • راهنمای ثبت نام آنلاین ویزای کانادا و شرایط عمومی
 • راهنمای ثبت نام آنلاین ویزای کانادا بصورت گام به گام
 • ارائه چه مدارکی به جهت اخذ انواع ویزای کانادا به صورت آنلاین نیاز است؟
 • هزینه ویزای کانادا چگونه پرداخت گردد؟
 • راهنمای ثبت نام آنلاین ویزای کانادا و سخن پایانی

شما می توانید از طریق دریافت مشاوره رایگان شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

راهنمای ثبت نام آنلاین ویزای کانادا و شرایط عمومی

کشور کانادا برای علاقمندان مهاجرت از سراسر دنیا شرایطی را مهیا نموده که از طریق ثبت نام آنلاین، ویزای این کشور را دریافت نمایند. البته لازم به ذکر است که در حال حاضر برای ویزای تحصیلی کانادا، ویزای کاری کانادا و همچنین ویزای توریستی کانادا و تمدید آنها امکان ثبت نام آنلاین وجود دارد. راهنمای ثبت نام آنلاین ویزای کانادا می تواند به شما اطلاعات کاملی در رابطه با نحوه ثبت نام و ارائه مدارک لازم با استفاده از تصاویر آموزشی ارائه نماید. در صورت رعایت کلیه نکات مهم می توانید خود به عنوان یک وکیل عمل نموده و موفق به اخذ ویزای کانادا گردید. کشور کانادا به دلیل کیفیت زندگی بالا و همچنین خدمات و امکانات مطلوبی که به شهروندان خود ارائه می نماید، بسیار مورد توجه هموطنان ما و همچنین دیگر اتباع جهان قرار دارد. سالانه تعداد گسترده ای از اتباع کلیه کشورها از طریق انواع ویزاهای تحصیلی، کاری و سرمایه گذاری و… به کشور کانادا مهاجرت می کنند که این امر نشاندهنده میزان محبوبیت این کشور به جهت مهاجرت و اخذ اقامت ، پاسپورت و حتی تابعیت مضاعف می باشد. کشور کانادا از نظر مساحت در رتبه دوم کشورهای جهان قرار دارد که البته لازم به ذکر است به دلیل مجاورت با قطب شمال بخش قابل توجهی از این کشور خالی از سکنه است و از نظر مساحت خشکی چهارمین کشور جهان می باشد. گفتن این مطلب خالی از لطف نیست که مرز مشترک بین کانادا و ایالات آمریکا بلندترین مرز زمینی در جهان است. پرجمعیت ترین شهرهای کشور کانادا به ترتیب عبارتند از تورنتو، مونترال و ونکور. کشور کانادا و آمریکا به دلیل مرز مشترک وسیع ، شرکای تجاری و اقتصادی یکدیگر نیز محسوب می شوند که می توان گفت از قویترین شراکتهای اقتصادی در جهان محسوب می گردد. به همین جهت اقتصاد کشور کانادا بسیار پیشرفته و پویاست و همین نکته سبب ساز محبوبیت این کشور به جهت مهاجرت کاری می باشد که در مقاله راهنمای ثبت نام آنلاین ویزای کانادا به طریقه انواع مهاجرت و اخذ انواع ویزا اشاره خواهد شد. اگر تمایل به اخذ اطلاعاتی موثق و به روز در خصوص چگونگی راههای اخذ اقامت و تابعیت کشور کانادا و تبدیل به یک شهروند کانادایی شدن دارید یا می خواهید از میزان ارزش و اعتبار پاس کانادایی مطلع شوید، پیشنهادی می کنیم مقاله پاسپورت کانادا از همین وبسایت را از دست ندهید.

اطلاعات عمومی در مورد کشور کانادا

در ادامه نموداری در رابطه با مهاجرت به کانادا در سالهای اخیر خدمت شما سروران ارائه می گردد:

نمودار پیش بینی نمودار تعداد مهاجرین به کانادا

فایل ویدئویی موسسه حقوقی ملک پور در مورد برای مهاجرت به کانادا از کجا شروع کنم؟

راهنمای ثبت نام آنلاین ویزای کانادا بصورت گام به گام

به جهت اخذ ویزای کانادا در روش ثبت نام آنلاین دو عامل بسیار مهم و سرنوشت ساز می باشد. اولین عامل تکمیل درست فرم درخواست ویزا به همراه مدارک مورد نیاز که ضمیمه این درخواست می گردد و انجام درست و دقیق فرایند است و دومین عامل که به عامل اول نیز وابسته است نظر آفیسر ویزا می باشد. لازم به ذکر است در صورت وجود کوچکترین نقص در مدارک و یا کوچکترین دوگانگی در اسناد ارائه شده توسط متقاضی ویزای کانادا ، به رد شدن درخواست ویزا توسط آفسر صدور ویزا ختم می گردد. در راهنمای ثبت نام آنلاین ویزای کانادا کامل یک به یک مراحل و مدارک مورد نیاز خدمت شما سروران شرح داده خواهد شد:

نمونه استیکر ویزای کشور کانادا

برای ارائه درخواست ویزای کانادا باید به چه سایتی مراجعه شود؟

اولین گام جهت اخذ ویزای کانادا مراجعه به سایت مهاجرت کانادا به آدرس www.canada.ca/en.html می باشد که تصویر صفحه اصلی این سایت را در شکل زیر می توانید مشاهده بفرمایید :

راهنمای ثبت نام آنلاین ویزای کانادا - گام اول

راهنمای ثبت نام آنلاین ویزای کانادا - گام دوم

از جمله مراحل اولیه که در راهنمای ثبت نام آنلاین ویزای کانادا باید به آن اشاره نمود ساخت یک حساب کاربری می باشد که برای هر فرد با توجه به نوع اقامت و ویزای دریافتی متفاوت خواهد بود. لازم به ذکر است هر حساب کاربری متعلق به یک نفر می باشد. ساخت حساب کاربری با باز نمودن MENU و در قسمت IMMIGRATION AND CITIZENSHIP با اتنخاب نمودن Sign in or create an account to apply online که در تصویر مشخص شده است امکان پذیر خواهد بود.

راهنمای ثبت نام آنلاین ویزای کانادا - گام سوم

با باز شدن صفحه مورد نظر به جهت ساخت حساب کاربری گزینه Sign in with GCKey  را انتخاب می نمایید که با انتخاب آن صفحه ذیل به نمایش در خواهد آمد با انتخاب گزینه Sing Up  می توانید این حساب کاربری را بسازید.

راهنمای ثبت نام آنلاین ویزای کانادا - گام چهارم

با باز شدن صفحه ذیل و پدیدار شدن سربرگ Terms and conditions in use با انتخاب گزینه accept به سربرگ بعدی که username باید یک نام کاربری بسازید، وارد خواهید شد.

پس از انتخاب یک نام کاربری که باید بین ۸ الی ۱۶ کاراکتر باشد و بیش از ۷ رقم عدد نداشته باشد وارد سربرگ Password می گردید که باید یک رمز کاربری برای خود انتخاب نمایید و به خاطر بسپارید که رمز نیز باید بین ۸ الی ۱۶ کاراکتر داشته باشد که باید در آن از حروف بزرگ و کوچک استفاده کنید.

راهنمای ثبت نام آنلاین ویزای کانادا - گام ششم

پس از انتخاب گذرواژه یا رمز خود وارد سربرگ Questions and Answers می گردید. در این مرحله سلسله سوالاتی از شما پرسیده می شود که در صورت فراموش نمودن گذرواژه یا رمز عبور حساب کاربری خود با پاسخ دادن به این سوالات امنیتی می توانید وارد حساب کاربریتان شوید.

راهنمای ثبت نام آنلاین ویزای کانادا - گام هفتم

پس از پاسخ به سوالاتی که مطرح شده است فرآیند GCKey شما تکمیل شده است. حال در ادامه گزینه Continue را انتخاب نموده و وارد مرحله بعدی می گردید.

در این مرحله حساب کاربری شما ساخته شده است و به جهت اخذ ویزا باید به سایت www.cic.gc.ca/english مراجعه نمایید. از آنجایی که حساب کاربری شما ساخته شده با ورود به سایتی که ذکر شد صفحه ای برای شما به نمایش در خواهد آمد که باید گزینه   I Accept را انتخاب نمایید. پس از انتخاب گزینه I Accept صفحه ذیل برای شما به نمایش در خواهد آمد که باید مشخصات خود را به صورت کامل در قسمت های خواسته شده ارائه می دهید.

با کامل نمودن مشخصات خود در قسمت های خواسته شده که در تصویر قبل مشاهده می کنید با انتخاب گزینه Continue وارد صفحه بعدی خواهید شد که ۴ سوال برای خود مطرح می نمایید و به آنها پاسخ می دهید، پاسخ های خود را نیز به یاد داشته باشید چرا که هر زمان دوباره وارد حساب کاربری خود گردید یکی از این سوالات از شما پرسیده می شود.

راهنمای ثبت نام آنلاین ویزای کانادا - گام نهم

پس از مطرح نمودن سوالات امنیتی و پاسخ به آنها مراحل و پروسه ساخت حساب کاربری شما به اتمام رسیده است. در انتها صفحه ذیل به نمایش در خواهد آمد که نشان دهنده اتمام مراحل ساخت حساب کاربری شما می باشد که ما با انتخاب زبان انگلیسی وارد صفحه بعدی خواهید شد.

راهنمای ثبت نام آنلاین ویزای کانادا - گام یازدهم

در ادامه به جهت انتخاب نوع ویزا اقدام می نمایید که این مطلب با توجه به نوع اقامت شما و همچنین مدت زمان اقامت شما باید انتخاب گردد.

راهنمای ثبت نام آنلاین ویزای کانادا - گام دوازدهم

راهنمای ثبت نام آنلاین ویزای کانادا - گام سیزدهم

در راهنمای ثبت نام آنلاین ویزای کانادا به راهنمایی شما در باب چگونگی اخذ انواع ویزای کانادا خواهیم پرداخت. سفارت کانادا در مرحله بعدی سلسله سوالاتی در رابطه با سفرهای گذشته شما خواهد پرسید که باید به دقت به آن پاسخ دهید و کلمه ای خلاف واقع را درج نکنید چرا که کلیه پاسخهایی که از شما دریافت می شود با مدارک تطابق داده می شوند که عدم تطابق پاسخ شما و مدارک و اطلاعاتی که از شما در سطوح بین المللی وجود دارد خود می تواند دلیلی بر رد درخواست ویزای شما گردد. پس به کلیه سوالاتی که در تصاویر ذیل پرسیده شده پاسخی دقیق و صحیح دهید.

راهنمای ثبت نام آنلاین ویزای کانادا - گام چهاردهم

راهنمای ثبت نام آنلاین ویزای کانادا - گام پانزدهم

راهنمای ثبت نام آنلاین ویزای کانادا - گام شانزدهم

در ادامه کلیه مدارک و اسناد با توجه به نوع ویزای درخواستی شما باید در سیستم آپلود شده و هزینه ویزا را پرداخت نمایید. به این نکته توجه نمایید که تمامی فایل هایی که در سیستم آپلود می نمایید ظرفیتی حداکثر ۴ مگابایت باید داشته باشند و فرمت آنها شامل یکی از فرمت های doc ،tiffT، docx،jpg ، pdf و png باشد.

راهنمای ثبت نام آنلاین ویزای کانادا - گام هفدهم

لازم به ذکر است شما باید در وارد کردن رشته تحصیلی خود و ترجمه انگلیسی آن، آدرس خود و ترجمه آن و همچنین املای صحیح نام و نام خانوادگی خود در هنگام پرکردن فرم ها در سایت دقت نمایید؛ چرا که آفسر ویزا کاملا دقیق به بررسی پرونده شما خواهد پرداخت و ارائه اسناد و مدارک و اطلاعات دقیق و صحیح در این رابطه از اهمیت خاصی برخوردار می باشد که در صورت هرگونه ابهام و نکته ای می توانید با موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان تلفنی برخوردار گردید و همچنین برای مشاوره بهتر می توانید با وکلای بین المللی متبحر موسسه در این راستا مشاوره اخذ نمایید.

ارائه چه مدارکی به جهت اخذ انواع ویزای کانادا به صورت آنلاین نیاز است؟

 • اسکن کلیه مدارک هویتی نظیر کارت شناسایی و پاسپورت. لازم به ذکر است اسکن و ارائه پاسپورت های قبلی که نشان دهنده سفرهای پیشین متقاضی است که بیشتر سفر به حوزه کشور های شینگن دلالت دارد.
 • تکمیل فرم درخواست ویزا که در حساب کاربری با توجه به نوع اقامت و سفر به کانادا می توان آن را دریافت نمود
 • اسکن کلیه صفحات گذرنامه و آپلود آن در حساب کاربری
 • اطلات کامل در باب تمکن مالی و گردش حساب باید در قسمت خواسته شده به صورت کامل ارائه گردد. لازم به ذکر است مدارک ذکر شده حتما باید به زبان انگلیسی به صورت رسمی ترجمه و آپلود شوند. همچنین گردش حساب متقاضی باید متعلق به ۴ ماه گذشته باشد.
 • اسکن عکس با ابعاد و حجم خواسته و آپلود آن در قسمت مورد نظر
 • فرم هایی مبنی بر مشخصات فردی و سفرهایی که متقاضی در گذشته داشته، باید به صورت کامل پر شود. به این نکته توجه کنید تا تمامی مشخصات و فرمها کامل و با دقت پر شود
 • فرمهای مرتبط با مشخصات اعضای خانواده نیز باید به صورت کامل پر شوند حتی اگر در این سفر همراه متقاضی نباشند
 • اگر سفر توریستی است باید بلیط رفت و برگشت و رسید رزرو هتل نیز کامل در حساب کاربری متقاضی آپلود گردد، چرا که افسر ویزا باید دقیق از هدف متقاضی از سفر به کانادا اطلاع یابد

هزینه ویزای کانادا چگونه پرداخت گردد؟

پس از انجام کلیه مراحل لازم جهت اخذ ویزای کانادا که در راهنمای ثبت نام آنلاین ویزای کانادا ذکر شد؛ شما باید مبلغ لازم جهت اخذ ویزای کانادای درخواستی خود را پرداخت نمایید که با استفاده از کارت های اعتباری ( مانند مستر کار و … ) و پی بال قابل پرداخت می باشد. در جدول ذیل بسته به نوع ویزای کانادا درخواست مبلغ ویزای مورد نظر جهت یادآوری و راهنمایی ثبت نام آنلاین ویزای کانادا خدمت شما سروران ذکر شده است:

هزینه اخذ انواع ویزای کانادا

سرمایه گذاری در خارج از کشور | مهاجرت به خارج از کشور از طریق سرمایه گذاری

راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت
ویزاها و مصاحبه های موکلین
راهنمای ثبت نام آنلاین ویزای کانادا و سخن پایانی

راهنمای ثبت نام آنلاین ویزای کانادا ، نحوه مهاجرت به کانادا و اخذ انواع ویزای آن و همچنین مبالغ مورد نیاز به جهت اخذ ویزای های مختلف کشور کانادا در این نوشتار مورد بررسی و تحلیل علمی قرار گرفت. اکثر هموطنان ما سودای سفر و مهاجرت به کانادا و همچنین اخذ اقامت و پاسپورت کانادا را در سر می پروانند. برای علاقمندان اخذ ویزای کانادا مقاله راهنمای ثبت نام آنلاین ویزای کانادا توسط کارشناسان و متخصصان موسسه حقوقی ملک پور تهیه شده که خود به عنوان یک وکیل مهاجرت با دقت و توجه به کلیه ریزه کاری ها و مدارک مورد به این مهم دست یابید. راهنمای ثبت نام آنلاین ویزای کانادا به شما کمک می نماید که اگر تمایل به اخذ انواع ویزای کانادا دارید بدانید از کجا باید شروع کرد، چه مدارکی را ارائه نمود و چه عواملی را مبنی قرار داد و توجه ویژه ای به آنها داشت. کشور کانادا و به صورت واضحتر سفارت کانادا در سالهای اخیر در صدور ویزا به ایرانیان بسیار سختگیرانه عمل می نماید و در صورت کوچکترین نقص و یا اشتباهی احتمال ردی ویزا بسیار بالا خواهد بود. اگر تمایل به اخذ ویزای کانادا دارید و نوشتار راهنمای ثبت نام آنلاین ویزای کانادا مطالعه نمودید و هنوز به صورت کامل به پاسخی روشن در باب سوالات خود دست نیافتید می توانید با کارشناسان و وکلای بین المللی موسسه حقوقی ملک پور ارتباط برقرار نموده و شرایط اخذ ویزای کانادا را با اشراف کامل و اطمینان خاطر بیشتر مهیا نمایید. در صورت هرگونه سوالی می توانید در قسمت دیدگاهها آنها را مطرح نمایید و همچنین می توانید در قسمت پرسش و پاسخ همگانی سوالات خود را مطرح نمایید و در زمانی کوتاه به جوابی دقیق، موثق و روشن دست یابید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 پاسخ
 1. گلی گفته:

  با سلام و عرض ادب
  من ۲۷ ساله هستم لیسانس تغذیه در مالزی خوندنم البته مدرکم به این صورت هست که نصف دوره میشد در مالزی خوند نصف دیگر در کانادا وامریکا. من آیلتس ۷ دارم پذیرش از کانادا دارم و شهریه هم واریز کردم ولی ریجکت شدم. شما میتونید نوت افیسر برام بزنید؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز لطفا با مشاورین ما تماس بگیرید تا شما را در این خصوص راهنمائی کنند .

   پاسخ
 2. فرخ موسی زاده گفته:

  سلام وقتتون بخیر . من شنیدم کانادا خیلی برای ایرانی ها سخت میگیره. من میترسم برای ویزای کانادا خودم اقدام کنم. ترجیح میدم ریسک نکنم. قبلا چندتا سفر به حوزه شنگن داشتم ولی دعوت نامه از کانادا ندارم. شما چطوری میتونید بهم کمک کنید؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام
   دوست عزیز برای اخذ ویزای توریستی کانادا داشتن دعوتنامه مهم ترین مدرک در کنار سایر مدارک و شرایط شما می باشد . از جمله داشتن سفر به حوزه شنگن و نشان دادن وابستگی مادی و معنوی مانند داشتن شغلی با در آمد بالا در ایران و یا داشتن موقعیت شغلی مناسب و…. چنانچه شما بتوانید مدارک و شرایط مطلوبی ارائه دهید امکان اخذ ویزای توریستی با ریسک پائینی همراه خواهد بود.

   پاسخ
 3. فرزاد گفته:

  سلام خسته نباشید.
  من ۴۳ سالمه متاهل هستم می خواستم برای کشور کانادا ویزای ۵ ساله توریستی را اقدام کنم ولی تاریخچه سفر ندارم و فقط به کش.رهای همسایه رفتم ولی می تونم دعت نامه دریافت کنم. نداشتن سابقه سفر شنگن خیلی تاثیر گذار است؟ امکان داره با خانواده درخواست بدیم؟
  ممنون از شما که به صورت دقیق و تصویری تمامی مراحل اخذ ویزا را توضیح دادید. ممنونم.

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام
   دوست عزیز ممنون از توجه شما . برای اخذ ویزای توریستی کانادا مهم ترین مدرک ارائه دعوتنامه ست .عواملی نظیر تاریخچه سفر شما به شنگن و یا انگلستان و هم چنین ارائه مدارک کافی بابت نشان دادن وابستگی مادی و معنوی نیز بسیار مهم هست ولی ارائه دعوت نامه می تواند ریسک ویزای شما را تاحدودی کاهش دهد .برای ویزای توریستی بهتر هست که خانوادگی در خواست ندهید .

   پاسخ
 4. بهادر گفته:

  سلام و خسته نباشید ممنون از اطلاعات مفیدتون. من پذیرش دارم اما برای ویزا به کمک نیاز دارم. ایا این امکان هست که بتونم پروسه ویزا رو با موسسه شما اقدام کنم؟ ممنون میشم اگر راهنماییم کنید

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام
   دوست عزیز موسسه حقوقی ملک پور جهت اخذ ویزا از ابتدا تا صدور ویزا شما را همراهی خواهد نمود . لطفا با مشاورین موسسه ارتباط بگیرید تا شرایط شما و کشور مقصد را بررسی و شما را در این خصوص کاملا راهنمائی کنند .

   پاسخ
 5. فرهام گفته:

  سلام خسته نباشید. سپاس از طلاعات مفیدی که دراختیار ما قرار می دید واقعا سایتتون عالیه
  شرایط سرمایه گذاری در کانادا به چه صورت است. من ۴۱ سالمه، مدیر پروژه هستم و شرکت خصوصی دارم. مدرک تحصیلیم لیسانس و زبان انگلیسی رو دست و پا شکسته حرف میزنم. از نظر مالی مشکلی ندارم.

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام
   دو ست عزیز با در نظر گرفتن پشتوانه مالی شما می توانید برای سرمایه گذاری ۱۰۰ هزار دلاری و ۲۰۰ هزار دلاری در استان بریتیش کلمبیا اقدام نمائید .از حیث میزان تحصیلات و مدرک زبان و هم چنین شرایط تحربه و سابقه کار این دو روش با هم تقریبا مشابه و در موارد دیگر اختلافاتی دارند . پشتوانه مالی شما به چه میزان هست؟

   پاسخ
 6. مهتا گفته:

  سلام و عرض ادب
  ممنونم از اطلاعات کاملی که در اختیار ما قرار میدید. من می خوام برای دوره های کوآپ کانادا اقدام کنم باید چی کار کنم؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز شما نیاز هست که شرایط شما از حیث سن و مدرک تحصیلی و پشتوانه مالی بررسی گردد. چرا که تحصیل در این دوره ها نیازمند شرایطی ست. لطفا بفرمائید چند ساله هستید و مدرک تحصیلی و پشتوانه مالی شما به چه میزان هست؟

   پاسخ