راهنمای گام به گام مهاجرت

راهنمای گام به گام مهاجرت

راهنمای گام به گام مهاجرت

راهنمای گام به گام مهاجرت برای تمام عزیزانی که مایل به مهاجرت هستند ولی اطلاعات کاملی در این باب ندارند فراهم شده است. موسسه حقوقی ملک پور تحت مدیریت آقای ملک پور (فارغ التحصیل حقوق ، عضو کانون وکلای دادگستری و مشاوران حقوقی ایران و دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه ملی وین) تدبیری اندیشیده است که شما سروران گرامی توسط ویدیو راهنمای گام به گام مهاجرت به کلیه ضوابط و اصول مهاجرتی مسلط شوید.

بسیاری از شما عزیزان در بخش نظرات و پیشنهادات سایت های ملک پور درخواست کرده اید که با خود آقای ملک پور تماس مستقیم داشته باشید و به طور خصوصی تحت مشاوره قرار بگیرید. همیشه این موضوع برای شما مطرح بوده است که به چه نحوی کلیه روش ها و طرق مهاجرتی را از خود ایشان دریافت کنید.

این درخواست ها و لطف فراوان شما به موسسه حقوقی ملک پور همواره باعث افتخار و انرژی بخش ما در ادامه راه خواهد بود. بنابراین ما تصمیم گرفتیم که در یک فایل ویدیوی که تا چند روز آینده  بر روی وب سایت های ملک پور قرار خواهد گرفت و به مناسبت ایام محرم با تخفیف ویژه کل طرق مهاجرت را شرح دهیم.

در ادامه پیشنهاد می کنیم که فایل ویدیوی فوق العاده معرفی این محصول را مشاهده بفرمایید.

مزایای تهیه راهنمای گام به گام مهاجرت

از مزایای راهنمای گام به گام مهاجرت به موارد زیر می توان اشاره کرد:

 • آموزش گام به گام کلیه طرق مهاجرتی
 • ارائه فایل های موفقیت و افزایش انرژی مثبت شما
 • دست یابی به تفکر مهاجرتی موسسه ملک پور
 • تخفیف های فوق العاده برای عقد قرار داد
 • تسلط به بروز ترین قوانین مهاجرتی در هر زمینه ای
 • بررسی و تحلیل موشکافانه کلیه روش های مهاجرت

موسسه ملک پور در باب راهنمای گام به گام مهاجرت ویدیو کوتاهی را تهیه کرده است که تمامی اطلاعات اصلی و مهم را به طور کامل در اختیار شما قرار می دهد، ضمنا فایل فشرده صوتی همین ویدیوها  نیز با دقت زیاد به همین موضوع می پردازد، این فایلها برای مدتی کوتاه مجانی در اختیار شماست و می توانید هم اکنون آنها را دانلود نموده و ذخیره نمایید.

بررسی مزایای تهیه راهنمای گام به گام مهاجرت

در ادامه مزایای استفاده از راهنمایی گام به گام مهاجرت را برای شما عزیزان شرح خواهیم داد. قبل از شروع به بیان  مزایا پیشنهاد می شود که ویدوی زیر را که مربط به جذب انرژی مثبت است مشاهده بفرمایید.

راهنمای گام به گام مهاجرت شامل چه مواردی است؟

در این ویدیو کلیه اطلاعات، طرق و راهکارهای مهاجرت به صورت کاملا طبقه بندی شده توسط آقای ملک پور برای شما بیان می شود. کلیه روش های اصلی و مهم و همچنین کلیه طرق اقامت و تابعیت به صورت گام به گام برای شما بیان شده است.

هر آنچه که شما برای مهاجرت نیاز دارید در این فایل تصویری آماده شده است. کلیه روش های مهاجرتی اعم از کار، تحصیل، تمکن مالی، سرمایه گذاری، تولد، ازدواج و خود حمایتی به تفصیل در این فایل مورد بحث قرار گرفته است.

قطعا با مشاهده این ویدیو شما خواهید فهمید که کدام روش مهاجرتی مناسب شما است و بهترین نتیجه را برای شما دارد.

مزیت فایل های موفقیت ارائه شده در راهنمای گام به گام مهاجرت

در این ویدیو نکات و رموز موفقیت که حاصل مطالعات فراوان آقای ملک پور در این زمینه است برای شما ارائه شده است. این نکات موفقیت زمانی که با تجربه ۱۵ ساله یک وکیل مهاجرتی ترکیب شود قطعا به نتایج خارق العاده ای ختم خواهند شد.

فایل های صوتی موسسه ام ای ای برای آن دسته از عزیزانی که مایل به شنیدن فایل های صوتی و برای سهولت در امر دریافت برای شما در زیر ارائه شده است. همچنین فایل صوتی بهترین مسیر مهاجرت نیز برای شما عزیزان آماده شده است.

چگونگی دست یابی به تفکر مهاجرتی از طریق راهنمای گام به گام مهاجرت

در این  ویدیو داستان مهاجرت و اقامت آقای ملک پور از زبان خود ایشان شرح داده شده است. از این رو درک طرز تفکر موسسه ملک پور که برخواسته از اندیشه استاد ملک پور است برای شما ملموس تر است. زمانی که تفکر شما به تفکر موسسه نزدیک شود اتخاذ تصمیم های مهاجرتی برای شما راحت تر خواهد بود و نتیجه بهتری در چی خواهد داشت. تمام تلاش ما این بوده است که در فایل جامع نکته ناگفته ای از موضوع مهاجرت باقی نمانده باشد.

تخفیف های اعمال شده در صورت تهیه راهنمای گام به گام مهاجرت

در صورت تهیه ویدیو شما دو ماه فرصت دارید تا از تخفیفی قرارداد با موسسه ملک پور بهرمند شوید. میزان این تخفیف به اندازه ۷۰ درصد قیمت ویدیو می باشد. اما اینجا پایان کار نیست و اگر شما مایل به دریافت مشاوره هستید این تخفیف برای مشاوره لحاظ شده و در صورت منجر شدن مشاوره به عقد قرارداد مهاجرتی عملا ۷۰ درصد قیمت ویدیو برای شما رایگان محاسبه می شود.

تخفیف دیگری که برای شما در نظر گرفته شده است تنها در روزهای اولیه انتشار ویدیو بر روی سایت قابل دست یابی است. برای جا افتادن ویدیو و آشنایی بیشتر شما عزیزان با این محصول این تخفیف به میزان ۳۰ درصد لحاظ شده است.

اما تخفیف های استثنایی موسسه ملک پور هنوز به پایان نرسیده است و اگر مشاوران ما تشخیص دهند که شرایط شما برای مهاجرت مناسب است ۱۰ درصد تخفیف بیشتر برای شما در نظر گرفته خواهد شد.

روش های تهیه راهنمای گام به گام مهاجرت

راه های ارتباط با موسسه ملک پور تقریبا برای همه شما عزیزان شناخته شده است. شما عزیزان می توانید برای تهیه ویدیو از روش های سریع زیر استفاده کنید.

 • تماس با دفتر موسسه
 • استفاده از سایت های موسسه

بهترین روش استفاده از راهنمای گام به گام مهاجرت

طبیعتا اولین پیشنهاد ما به شما استفاده از تخفیف های راهنمای گام به گام مهاجرت می باشد زیرا که قیمت ویدیو بعد از اتمام دوره تحفیف افزایش خواهد یافت.  در ادامه پیشنهاد می شود که این ویدیو را حتما با همراهی اعضای خانواده مشاهده کنید زیرا حاوی نکات بسیار مهمی که برای همگان مفید خواهد بود.

همانطورکه قبلا هم ذکر شد ۸۰ درصد کسانی که راهنمایی گام به گام مهاجرت را مشاهده کنند به توانایی های یک وکیل مهاجرت خواهند رسید. پس قسمت اعظم مسیر مهاجرت برای شما هموار خواهد شد و ما فقط کارهای حقوقی این مسیر به عهده موسسه ملک خواهد بود.

شما می توانید برای دسترسی به کامل ترین بانک اطلاعاتی مهاجرت از طریق لینک زیر اقدام کنید.

ورود به صفحه خرید ویدیو 

 

خلاصه صحبت های دوستانه آقای ملک پور (دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه ملی وین) در مورد ویدیو های راهنمای گام به گام مهاجرت 

در تمام این سال ها تمام تلاش ما بر روی این موضوع متمرکز شده است که چگونه بهترین و زیباترین مسیر مهاجرت برای شما عزیزان فراهم شود. به دفعات بر روی سایت های مختلف ملک پور شما عزیزان تقاضای مشاوره اسکایپ با جناب ملک پور را داشتید اما با توجه به لطف فراوان شما به ما و حجم بسیار زیاد تماس ها، وقت های مشاوره از طریق اسکایپ تا چند ماه پر می شود و برای بسیاری از عزیزان امکان ارتباط مستقیم با جناب ملک پور با زمان بر خواهد بود. از طرف دیگر در زمان یک الی دو ساعتی مشاوره تمام نکات و جزئیات مهاجرت را نمی توان عرض کرد و فقط آنچه را که نیاز است بیان می شود.

با توجه به این موضوع هر آنچه را که برای مهاجرت نیاز است در قالب فایل های ویدیوی برای شما فراهم شده است و عنوان بانک اطلاعات مهاجرتی و راهنمای گام به گام مهاجرت قطعا لقب شایسته ای برای این مجموعه می باشد. این محصول قطعا انقلاب بزرگی در زمینه مهاجرت و دانش مهاجرتی خواهد بود. هم اکنون ۴ قسمت از این مجموعه بر روی سایت ملک پور قابل دست یابی است و در آینده و در حدود یک الی سه سال این مجموعه بروزرسانی خواهد شد و قوانین و شرایط جدید اضافه خواهد شد. به همین دلیل در روزهای شروع فروش تخفیف بسیار استثنایی برای شما در نظر گرفته شده است و بعد از قیمت ویدیو افزایش پیدا خواهد کرد. شما با مراجعت به صفحه خرید ویدیو راهنمای گام به گام مهاجرت تمام جزئیات تخفیفی را می توانید بدست بیاورید.

در نهایت از تمام عزیزانی که تا انتهای مقاله راهنمای گام به گام مهاجرت همراه ما بودند نهایت تشکر را داریم. تمام شرایط برای شما مهیا است فقط کافیست تصمیم بگیرید.

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (5 نظرات, میانگین: 5٫00 از طریق 5)
Loading...

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 پاسخ
 1. مرتضی رضایی گفته:

  با سلام
  اینجانب جوانی هستم ۳۷ ساله کارمند با ۱۳ سال سابقه با مدرک فوق لیسانس عمران متاهل و دارای یک فرزند ۸ساله . جهت اقامت به آلمان راهنماییهای لازم را دراین زمینه به من ارائه نمائید با تشکر .

  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، ابتدا باید هدف مهاجرتی شما تعیین شود که مشاوره های جناب ملک پور گزینه ای بسیار خوبی برای راهنمایی شما می باشد. همچنین برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید و از مشاوران ما کمک بگیرید.

   پاسخ