راههای اخذ اقامت آلمان

اقامت آلمان و بررسی راه های آن

 • اقامت آلمان و تعریف اقامت
 • اقامت آلمان و مزایای اقامت در این کشور
 • اقامت آلمان ، شهروندی آلمان و تابعیت دوگانه
 • اقامت آلمان از طریق تولد
 • اقامت آلمان از طریق ازدواج
 • اقامت آلمان از طریق کار
 • اقامت آلمان از طریق سرمایه گذاری
 • اقامت آلمان از طریق تحصیل
 • اقامت آلمان از طریق پناهندگی
 • اقامت آلمان و هزینه مهاجرت به آلمان
 • اقامت آلمان و جمع بندی کلی

اقامت آلمان و مقدمه ای بر راه های اخذ اقامت آلمان

اقامت آلمان ، مهاجرت به آلمان و راههای اخذ اقامت آلمان در این نوشتار مورد بررسی و تحلیل قرار می گیرد. راه های اخذ اقامت آلمان متفاوت است. مهاجرت به آلمان از طرق مختلف مانند تحصیل در آلمان و یا کار در آلمان و یا سرمایه گذاری در آلمان و یا ثبت شرکت در آلمان و یا ازدواج در آلمان و یا تولد فرزند در آلمان انجام می شود که سالیانه مهاجران کثیری برای کار وارد آلمان شده و اقامت آلمان را به دست می آورند از دیگر راههای اخذ اقامت آلمان می توان به پناهندگی در آلمان  ، تحصیل در آلمان یکی دیگر راههای اخذ اقامت آلمانمی باشد که به علت تحصیل رایگان در آلمان یکی از عمده ترین و مهمترین راههای اخذ اقامت آلمان می باشد، و چندین راه دیگر اشاره نمود. موسسه حقوقی ملک پور با بهره مندی از وکلای مجرب در باب راههای اخذ اقامت آلمان میتواند به شما مشاوره رایگان ارائه نماید .

 • راههای اخذ اقامت آلمان ۲۰۱۸ و شرایط گرفتن وکیل مهاجرت کدام است ؟
 • قوانین مهاجرت به آلمان و راههای اخذ اقامت آلمان و همینطور شرایط اخذ تابعیت آلمان چگونه است ؟

اقامت آلمان و تعریف واژه اقامت

شما به هر طریقی و برای هر مدتی در یک کشور حضور داشته باشید بدین معناست که در آن کشور اقامت دارید .

در خصوص راههای اخذ اقامت آلمان قابل ذکر است که اقامت به دو صورت کوتاه مدت و بلند مدت امکان پذیر است.معمولا به اقامت های زیر شش ماه اقامت کوتاه مدت و بیشتر از آن اقامت بلند مدت میگویند.چیزی که امروزه در ایران از آن به عنوان اقامت یاد میشود اقامت دائم است . ابتدا باید به این نکته توجه شود که اخذ تابعیت به سرعت و به صورت آنی امکان پذیر نمی باشد .در اکثر راه ها  به غیر از راه هایی مانند پناهندگی کشورهای مختلف ابتدا به متقاضی اقامت یک ساله و بعد ار چند مرتبه تمدید اقامت دائم و بعد از گذشت مدتی و آموختن زبان رسمی آن کشور  و گذراندن آزمون زبان  و همینطور گذراندن آزمونی از کتابی حاوی قوانین کشور مورد نظر و همینطور تاریخچه و عرف رایج در کشور  میتوانید تقاضای اقامت دائم از کشور مورد نظر نمایید. مانند هر کشور دیگری برای اخذ اقامت آلمان و در نهایت تابعیت آلمان نیز راه های متفاوتی وجود دارد که به آنها اشاره خواهیم کرد

اقامت آلمان و مزایای اقامت در آلمان

 • آلمان پنجمین مقصد برتر اقامتی در جهان معرفی شده است
 • آلمان عضو مهم و تاثیرگذار کشورهای صنعتی موسوم به G-8 محسوب می شود
 • اجازه کار و مسافرت آزاد به کشورهای عضو اتحادیه اروپا و بسیاری از کشورهای دیگر
 • آلمان قطب صنعتی و اقتصادی اروپا محسوب می شود
 • سیتم آموزشی بسیار پیشرفته مدارس و دانشگاه های آلمان
 • فرصت های شغلی زیاد و متنوع در آلمان
 • میزان بالای مهاجران و بخصوص ایرانیان در آلمان

اقامت آلمان و شهروندی آلمان و تابعیت دوگانه

اگر شما شهروند اتحادیه اروپا و یا سوئیس هستید، می توانید در آلمان تابعیت دوگانه داشته باشید. اگر شهروند کشور دیگری غیر از کوارد ذکر شده هستید، احتمالا می بایست ابتدا تابعیت اول خود را لغو و بعد تابعیت آلمان را اخذ نمایید. البته در هر دو صورت، این فرآیند زمان بر خواهد بود و چیزی در حدود ۸ سال یا بیشتر می بایست در کشور آلمان سکونت داشته باشید.  البته افرادی که در آلمان متولد شده و یا والدینی آلمانی دارند می توانند بدون هیچ مشکلی تابعیت دوگانه آلمان را اخذ نمایند.

اقامت آلمان از طریق تولد

 • در ابتدای بحث راههای اخذ اقامت آلمان اینگونه می توان بیان نمود که فرزندانی که از پدر و یا مادر آلمانی متولد شده باشند و صرف نظر از اینکه از نظر جغرافیایی در کدام کشور متولد شده اند و این فرزند حاصل یک ازدواج رسمی باشد میتوانند تابعیت کشور آلمان را اخذ کند.

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد تولد

مقاله مرتبط

اقامت از طریق تولد در آلمان

اقامت آلمان از طریق ازدواج

از دیگر راههای اخذ اقامت آلمان می توان به ازدواج در آلمان اشاره کرد . همسر یک فرد که تابعیت آلمانی دارد(این شخص نمیبایست حتما به صورت نسبی اهل آلمان باشد ,این شخص میتواند یک خارجی باشد که تابعیت کشور آلمان را اخذ کرده است) میتواند به تابعیت آلمانی برسد در صورتی که:

این شخص میبایست پنج سال در کشور آلمان حضور داشته و با همسر خود زندگی مشترک داشته باشد.و بتواند ثابت کند که ازدواج آنها واقعی است .

همچنین همانند کشورهای دیگر اروپا نیز اگر شخصی شهروند کشوری دیگر از اتحادیه اروپا  باشد و بتواند ۵ سال در آلمان زندگی کند میتواند اقامت این کشور را اخذ کند.

اخذ تابعیت آلمان همچنین برای  افرادی که شهروند اتحادیه ی اروپا نیستند با حداقل ده سال اقامت دائم در این کشور به دست می آید .(البته باید نوع اقامت مشخص و قانونی باشد)

شما عزیزان اگر متقاضی راههای اخذ اقامت آلمان و شرایط اخذ اقامت دائم آلمان هستید می توانید با موسسه حقوقی ملک پور و شعبه مرکزی آن در وین اتریش اتریش به صورت مستقیم تماس گرفته و در خصوص راههای اخذ اقامت آلمان کسب اطلاع نمایید و با اطلاع کامل در خصوص شرایط و نکات و راههای اخذ اقامت آلمان مشاوره رایگان دریافت نمایید .

متقاضیان همچنین میبایست در زمان اخذ تابعیت آلمان تابعیت فعلی خود را نفی نمایند.دانش زبان آلمانی,داشتن اطلاعات معمولی از تاریخ این کشور و همچنین عرف و قوانین رایج این کشور در زمان اخذ تابعیت آلمانی الزامی است.

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد ازدواج با خارجی

مقاله مرتبط

ازدواج در آلمان

اقامت آلمان از طریق کار

در خصوص راههای اخذ اقامت آلمان شما برای اخذ اقامت کاری در کشور آلمان نیاز به یک کارفرما در این کشور دارید که بتواند ثابت کند نیرویی با شرایط شما در این کشور وجود ندارد تا بتواند نیروی کار خود را از خارج از اتحادیه اروپا وارد کند.نوعی دیگر از ویزای کاری به نام ویزای جستجوی کار در کشور آلمان وجود دارد که به شما یک فرصت ۶ ماهه داده میشود تا به آلمان ورود کرده و در آن  به جستجوی کار بپردازید.این ویزا اکنون به دارندگان مدرک دانشگاهی و سابقه کاری و سن مناسب در ایران داده میشود.بعد از کاریابی و مشغول شدن به کار و پرداخت مالیات میتوانید اخذ اقامت آلمان را داشته باشید .

مقالات مرتبط و فایل های صوتی و تصویری با کار در آلمان

کار در آلمان
لیست مشاغل موردنیاز آلمان ۲۰۱۸

اقامت آلمان از طریق سرمایه گذاری

اگر قصد سرمایه گذاری در آلمان را دارید، آلمان به افرادی را که بتوانند فرصت های شغلی در آلمان ایجاد کنند و در این کشور به میزان حداقل ۲۵۰ هزار یورو (۲۵۰,۰۰۰ €) سرمایه گذاری کنند اقامت این کشور را اعطا می کند. در کنار این، اگر شما دارای شرایط زبر باشید می توانید ویزای خود اشتغالی دریافت کنید:

سرمایه مورد نیاز برای سرمایه گذاری

سودآوری سرمایه گذاری شما برای اقتصاد آلمان

مورد نیاز بودن نوع سرمایه گذاری شما در آلمان

که در این صورت شهروند آلمان شده و ورود و خروجتان بدون مشکل و محدودیت خواهد بود.

سرمایه گذاری و ثبت شرکت در آلمان
اقامت آلمان از این طریق سرمایه گذاری

اقامت آلمان از طریق تحصیل

یکی دیگر از راههای اخذ اقامت آلمان می توان به تحصیل در آلمان اشاره کرد . افراد مختلف خارجی میتوانند برای شروع تحصیل و ادامه ی تحصیل در مقاطع مختلف آلمان وارد کشور آلمان شوند.ورود از مقطع لیسانس برای ایرانیان یک شرط واجب دارد و آن این است که فرد ایرانی که می خواهد وارد تحصیل در مقطع لیسانس در آلمان شود میبایست قبولی در دانشگاه ایران را داشته باشد.و یا اینکه با در دست داشتن مدرک زبان آلمانی وارد دوره ی یک ساله ی کالج شده و پس از گذراندن آزمون وارد دانشگاه شود.در مقاطع بالاتر نیز شخص با در دست داشتم مدرک زبان آلمانی سطح B1  و یا مدرک زبان انگلیسی آیلتس ۶٫۵ میتواند به هر دو زبان کورس تحصیلی خود را انتخاب کند.و بعد از تحصیل به شخص فرصت کاریابی داده شده و بعد از مشغول شدن به کار میتواند برای اخذ اقامت اقدام کند.

اقامت آلمان از طریق تحصیل
مهاجرت به آلمان از طریق تحصیل
شرایط تحصیل در آلمان

اقامت آلمان از طریق پناهندگی

در خصوص راه های اخذ اقامت آلمان می توان بیان نمود که ، مهاجرت از طریق پناهندگی راهی پر خطر و سخت است.این راه به عنوان راه مهاجرتی توصیه نمیشود.و معمولا راه های قانونی و راحت تر به عنوان جایگزین پناهندگی پیشنهاد میشود.اما ضروریست چند نکته در باب پناهندگی بدانید.پناهندگی  از آنجایی شکل گرفت که بعد از جنگ جهانی دوم و آواره شدن عده ی بسیاری از مردم از جمله یهودیان کنوانسیونی به نام کنوانسیون ژنو بین بسیاری از کشورهای جهان شکل گرفت.طبق این کنوانسیون اگر مردمی از یکی از کشور های عضو در کشور خود  در خطر بود میتواند برای حفظ جان و مال خود به کشور ثانی وارد شده و تقاضای اعطای شهروندی نماید.آلمان نیز از آنجایی که عضو این کنوانسیون میباشد جدای از این مساله نیست.اگر شخصی به عنوان یک پناهجو وارد کشور آلمان شود می تواند از این کشور درخواست اعطای تابعیت کند.پرونده ی فرد مذکور  ابتدا میبایست در دادگاه کشور آلمان مورد بررسی قرار بگیرد و اگر به دادگاه ثابت شود که شخص واقعا در کشور خود در خطر بوده است به شخص مذکور تابعیت و یا همان پاسپورت آلمانی اعطا میشود.شخص مورد نظر با این پاسپورت تا  حداقل ۵ سال اجازه ی سفر به کشور خود را نخواهد داشت.باز هم این نکته ذکر میشود که راه پناهندگی راهی خطرناک و پرفراز و نشیب است و به هیچ عنوان توصیه نمیشود.

اقامت آلمان و هزینه مهاجرت به آلمان

 • هزینه مهاجرت به آلمان چقدر می باشد ؟
 • هزینه های اجاره ملک در آلمان برای مهاجرت چقدر می باشد ؟
 • هزینه های زندگی در آلمان  چقدر می باشد ؟

این ها سوالاتی هستند که هر شخصی قبل از مهاجرت میخواهد جواب این ها را بداند . موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه MIE  اتریش شما را درباره ی تمامی هزینه مهاجرت به آلمان آگاه می کنند . همچنین با مطالعه این مقاله درباره هزینه مهاجرت آلمان و همچنین هزینه تحصیل در آلمان و همچنین مهاجرت تحصیلی به آلمانو یا شرایط تحصیل در آلمان و یا شرایط کار در آلمان و یا هزینه های سرمایه گذاری در آلمان و یا هزینه ازدواج در آلمان تمامی نکات و هزینه ها در اختیار شما قرار گرفته است .

هزینه مهاجرت آلمان میتواند بسیار متفاوت باشد و عوامل متعددی در نظر گرفته شود . همیشه شرایط و عوامل فردی است که میتوان در هزینه های کلی نقش داشته باشد به طور مثال شخصی به تنهایی مهاجرت کند هزینه اش با مهاجرت خانواده بسیار متغیر می باشد . به طور میانگین برای زندگی در آلمان شما نیاز به ۸۵۰ یورو درماه دارید. هزینه های ویزا بسیار متفاوت میباشد و بستگی به نوع ویزا دارد .برای کسب اطلاعات دقیق تر و مشاوره در این موارد با دفتر موسسه تماس حاصل نمائید.

شما می توانید از طریق فرم ارزیابی شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

جمع بندی در مورد مهاجرت به آلمان

در این مقاله به بررسی راههای اخذ اقامت آلمان و تابعیت آلمان پرداختیم ، مهاجرت به آلمان از طرق مختلف مانند تحصیل در آلمان و یاکار در آلمان و یا سرمایه گذاری در آلمان و یا ثبت شرکت در آلمان و یا ازدواج در آلمان و یا تولد فرزند در آلمان انجام می شود . چنانچه قصد اقامت کشورهای اروپایی را دارید و علاقمند به اخذ اقامت در آلمان و راههای اخذ اقامت آلمان هستید قبل از هر گونه اقدام و پرداخت و ضررهای یورویی با کارشناسان و وکلای مجرب موسسه حقوقی ملک پور با همکاری موسسه مشاوره ای MIE در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس گرفته و از مشاوره حقوقی رایگان در باب راههای اخذ تابعیت آلمان و راههای اخذ اقامت آلمان برخوردار شوید .

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

25 پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و عرض ادب
   برای اخذ اقامت کاری شما نیاز به مدرک لیسانس دارید . هم نین از آنجا که آلمان برای اخذ ویزای تحصیلی به گپ تحصیلی بسیار اهمیت میده ویزای شما در اینخصوص با ریسک بالائی همراه هست .ولی برای کشورهائی نظیر فنلاند اتریش و مجارستان و…. امکان اخذ پذییرش تحصیلی دارید. مدرک زبان دارید؟

   پاسخ
 1. سید محمد گفته:

  سلام خسته نباشید .ممنون از سایت خوبتون.
  همسر من ۳۳ سال دارد مدرکش دکتری گیاهان داروئی با نمرات بالا و مقالات برگزیده ملی می باشد. اگر بخواهیم جهت اقامت دائم اقدام کنیم باید اقامت تحصیلی بگیریم یا کاری. یعنی مدرک معادل سازی شود و دوباره دکتری بخونن یا همون مدرک قبول است و باید بصورت کاری پیگیری کنیم.اگر ویزای تحصیلی دادن آیا تقریبا سه سال در ایران باید انتظار بکشیم؟ ممنون.

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام ، برای مهاجرت به آلمان هم می توان از راه اقامت کاری و هم اقامت تحصیلی کانادا اقدام کرد. برای کار مدرک ایشان باید بررسی شود که نیاز به معادلسازی دارد یا خیر ، پروسه مهاجرت به آلمان با توجه به زمان سفارت ۱ الی ۱٫۵ سال به طول می انجامد. برای اقامت دائم آلمان راه کاری مناسب تر است زیرا که با پرداخت مالیات و بیمه شرایط شما برای اخذ اقامت دائم آلمان مناسب تر است.

   پاسخ
 2. سحر گفته:

  سلام دختر مجرد ۳۲ ساله هستم، مدرکم کاردانی اموربانکی و کارشناسی مدیریت بازرگانی هست و همچنین مدرک روزنامه نگاری از وزارت ارشاد رو دارم. خبرنگارم و دارای شش سال سابقه بیمه هستم. خواستم بدونم کدوم روش مهاجرت با توجه به شرایط من مناسب تره؟ ممنون

  پاسخ
 3. سعید گفته:

  سلام، من در حال انجام کارها برای رفتن به آلمان، برای دریافت اقامت از طریق پناهندگی بودم که امروز که ۲ نوامبر ۲۰۱۸ هست، شخصی به من گفت که قوانین آلمان سختگیرانه تر شده و نمیشه دیگه پناهندگی گرفت، ممنون میشم بفرمایید آیا واقعا آخر سال ۲۰۱۸ قوانین تغییر کرده،؟

  پاسخ
 4. سعید نیا گفته:

  نمایندگی یک شرکت المانی را در ایران دارم.در زمینه محصولات پزشکی.اخیرا شنیدم که داشتن نمایندگی میتونه منجر به اخذ اقامت بشه.ایا صحت داره؟پیشاپیش از وقتی که میگذارند برای مخاطب سپاسگزارم

  پاسخ
 5. هادی گفته:

  با سلام من لیسانس مترجمی زبان انگلیسی و مدت ۲۱ سال است که در شرکت سایپا آذین مشغول به کار هستم و کارشناس کار با کامپیوتر هستم . و دارای همسر و یک فرزند ۱۳ ساله هستم . آیا می توانم اقامت آلمان را بگیرم خواهشمنداست راهنمائی بفرمائید و هزینه اش را نیز بفرمائید.
  باتشکر

  پاسخ
 6. سعید دهقان گفته:

  سلام من فردی ۵۰ ساله هستم دارای همسر و سه فرزند که یکی از آنها ازدواج کرده شغلم نجاری است و ۴۰ سال است که به این کار مشغول میباشم وجواز کسب رسمی دارم والبته متخصص در کارهای سنتی و بسیار پیچیده این حرفه قصد مهاجرت و کار در کشور آلمان رادارم خواهشمندم راهنمای بفرمایید با سپاس

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام برای اخذ ویزای کار باید حداقل مدرک تحصیلی شما لیسانس باشد تا بتوانید اقدام نمایید .
   برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 7. سلیمان طاهرزاده گفته:

  سلام من ۱۰ سال در رشته بدنسازی و پاورلیفتینگ فعالیت دارم و ۱۱ سال سابقه کار متریالمن در قسمت برق و ابزار دقیق دارم

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام باید رزومه کامل خود را بفرمایید تا امکان راهنمایی وجود داشته باشد برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام باید در ابتدا رزومه خود را بفرمایید تا امکان راهنمایی وجود داشته باشد برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 8. ندا برومند گفته:

  با سلام و عرض ادب خدمت جناب آقای دکتر. من ۲۷ سال دارم و فوق لیسانس رشته آی تی هسم و سابقه کاری من فقط ۴ سال در آژانس هئاپیمایی بوده است. ممیخواهم راهی رو بمن پیشنهاد بدین که اسون و رفتنم صد در صد باشه و بتونم بعد از آن اقامت دائم رو بگیرم. از نظر شما از راه تحصیلی در مقطع PHD بهتره اقدام کنم و یا ویزای کاری؟ مجرد هستم. و به اندازه ای میتونم برای سال های اولیه از پس مخارجم اونجا بر بیام.و در صدد گرفتن ایلتس زبان انگلیسی میباشم.آیا بدون زبان آلمانی میتونم؟لطفا بهترین راه رو بمن معرفی کنید ممنون میشم و چقد زمان میبره ؟ من واقعا از صفر تا صد راهنمایی میخوام

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام برای ورود به مقطع دکترا باید سوپروایزر داشته باشید تا امکان اقدام را نیز داشته باشید . برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 9. mie editor3 گفته:

  Salam ostad man 20 sal sabegheye pardakht bime daram va mikhastam bedonam emkanesh hast ke sabegheye bimam ro be inja yani alman biyaram alan man eghamate 3 sale daram ba tashakor az zahamateton

  پاسخ
 10. امید گفته:

  بنام خدای خوبم
  عرض ادب و احترام بسیار بسیار فراوان به شما دکتر ملک پور ارجمند. ‌
  جناب دکتر عزیز امید هستم،فوق لیسانس مهندسی بیوتکنولوژی و ژنتیک مولکولی گیاهی تقریبا مسلط به دانش زبان آلمانی به جهت اشتیاق فراوان هم به زبان و هم کشور آلمان بر اساس یک ذات کشف نشده ی این اشتیاق. دارای ۴۵سال سن و متاهل و دارای یک فرزند دختر. توضیح اینکه مورد من با دیگران شاید یه کم دارای تفاوتهایی باشه که بهترست شخص عالی مرتبه و انسان فرهیخته ای مثل شما در جریان موضوع قرار بگیرد من چهارده سال پیش به اتفاق همسرم به کشور آلمان رفتیم و پناهنده شدیم در وضعیت بسیار تاسف باری زندگی کردیم و فرزند دختر من در آلمان بدنیا آمد به مدت پنج سال در آلمان زندگی کردیم بدون اینکه کوچکترین خلافی از ما سر بزنه بسیار از ما راضی بودن ولی چون مبحث پناهندگی یک مورد و یک موضوع و یک پروسه بسیار پیچیده و پر دردسریست در نتیجه ما به انتخاب و اختیار خودمان تصمیم به برگشت گرفتیم البته به دلایل فوت پدری و انحصار وراثت و……. من از لحاظ موقعیت شغلی در جایگاه ویژه و مخصوص به خودم قرار دارم در واقع مهندس مشاور پروژه های تولید کمپوست و قارچ خوراکی هستم. دارای سالن های پرورش قارچ هستم متناسب با رشته دانشگاهیم. نتیجه از توضیحات اینکه من بدلیل اینکه دخترم ده سال دارم و دخترم دوست داره که زادگاهش رو ببینه و اینکه تصمیم بر آن شده تا جهت ادامه زندگی ولی ایندفعه با عقل سلیم و با درایت کامل و از روش عقلایی به آلمان مهاجرت کنیم اونهم بیشتر بدلیل آینده دخترم ،بنده از لحاظ مالی به حد معقول جهت اداره معیشتی زندگی در کشور آلمان بدون نیاز به کار در آلمان توانایی دارم (سود سپرده گذاری) سوال اینکه آیا من می تونم از طریق تمکن مالی و یا از طرق دیگر اقدام و در خدمت فرمایشات جنابعالی باشم و اینکه آیا دختر من دارای پوئن های خودش در خصوص بدنیا اومدن در آلمان را داراست ؟چون در بین تمامی دفاتر امور حقوقی و مهاجرتی افراد زیادی رو رصد کردم و مو شکافانه موارد رو بررسی کردم و صادق تر از شما هنوز پیدا نکردم ،لطفا دستورات را در این خصوص مبذول فرمایید.
  اراتمند شما امید از اصفهان

  پاسخ
 11. مهدی گفته:

  سلام من دارای گواهینامه فنی حرفه ای در رشته برق هستم و همچنین گواهینامه کارهای اپوکسی پلیمر و کارت اقامت کشور گرجستان میخواهم که اقامت دائم آلمان را بگیرم مجرد هم هستم چه راهی پیشنهاد میفرمایید؟

  پاسخ