راههای مهاجرت به اتریش

راههای مهاجرت به اتریش کدام است ؟ آیا اخذ ویزای دانشجویی اتریش و مهاجرت تحصیلی به اتریش از راههای مهاجرت به اتریش می باشد ؟ آیا در مورد راههای مهاجرت به اتریش  و راههای اخذ اقامت اتریش آگاهی دارید ؟ آیا با اخذ ویزای کاری اتریش راههای مهاجرت به اتریش  ممکن است ؟ آیا پناهندگی در اتریش از راههای مهاجرت به اتریش  می باشد ؟مشاغل مورد نیاز در اتریش کدامند ؟ آیا می دانید مهاجرت کاری به اتریش از راههای مهاجرت به اتریش است ؟ اقامت اتریش از طریق خرید ملک و همچنین اقامت خودحمایتی اتریش امکان پذیر است ؟آیا با تمکن مالی اتریش می توان مهاجرت به اتریش انجام داد ؟ آیا از طریق ازدواج در اتریش می توان راههای مهاجرت به اتریش را داشت ؟ آیا مهاجرت به اتریش از طریق سرمایه گذاری در اتریش و همچنین ثبت شرکت در اتریش امکان پذیر است ؟ این مقاله در باب راههای مهاجرت به اتریش  توسط موسسه حقوقی ملک پور نگارش شده است و به تمامی سوالات شما در زمینه راههای مهاجرت به اتریش پاسخ می دهد .


در کشور اتریش راه های بسیاری برای مهاجرت وجود دارد که در کل به ۷ راه اصلی تقسیم بندی خواهند شد .

*مهاجرت از طریق تحصیل در اتریش
*
مهاجرت از طریق کار در اتریش
*
مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در اتریش
*
مهاجرت از طریق ازدواج در اتریش
*
مهاجرت از طریق پناهندگی در اتریش
*
مهاجرت از طریق تولد فرزند در اتریش
*
مهاجرت از طریق توریستی در اتریش

فایل صوتی توضیحات آقای  ملک پور در باب مهاجرت به اتریش 

مهاجرت از طریق تحصیل در اتریش

اتریش از کشور هایی می باشد که دارای نظام آموزشی رایگان است  . و بهترین کشور از لحاظ رفاه و امنیت اجتماعی در دنیا است  . دانشجویان در زمان تحصیل در اتریش اجازه کار پارت تایم دارند .این زمان  در مقطع لیسانس ۱۰ ساعت ، در مقطع فوق لیسانس ۲۰ ساعت  در هفته و در مقطع دکتری ۳۰ ساعت  در هفته است .

شما عزیزان اگر می خواهید مهاجرت به اتریش و اطلاعات در خصوص راههای مهاجرت به اتریش  داشته باشید و اگر به دنبال اخذ اقامت اتریش هستید . و می خواهید اخذ اقامت اتریش از طرق مختلف داشته باشید و اگر می خواهید از شرایط و راههای مهاجرت به اتریش  آگاه شوید می توانید با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش و شعبه مرکزی آن در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و در خصوص بحث راههای مهاجرت به اتریش  مشاوره رایگان اخذ نمایید

*مهاجرت از طریق ویزای کار به اتریش

در اتریش دو نوع ویزای کار وجود دارد . ویزای جستجوگر کار و ویزای کار با پیشنهاد شغلی ( جاب افر) .

در ویزای کار با پیشنهاد شغلی (جاب آفر ) باید در ابتدا یک کارفرما (اسپانسر )شغلی را به متقاضی پیشنهد دهد

برای این کار بابد آن شغل  ۳ ماه در اتریش آگهی شود  و سه ماه در اتحادیه اروپا . چنانچه  شخصی وجود نداشت که این کار را بگیرد کارفرما قادر خواهر بود از خارج از اتحادیه استخدام نماید .

در این ویزای جستجوگر کار ، شش ماه در کشور اتریش اقدام به کاریابی نماید . در صورت پیدا کردن کار اقامت یکساله صادر خواهد شد .

*مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در اتریش

در اتریش با سرمایه گذاری و ثبت شرکت می توان به اقامت دائم رسید .چنانچه شرکت برای مدت ۳ سال فعال باشد و مالیات و بیمه بپردازد به اقامت دائم خواهد رسید .

تمکن مالی دیگر راه رسیدن به اقامت اتریش است .بدون هیچ سرمایه گذاری و کار آفرینی از این راه می توان اقامت اتریش را کسب کرد .

*مهاجرت از طریق ازدواج در اتریش

ازدواج هم از راههای اخذ اقامت اتریش است . البته از ابتدا اقامت دائم اخذ نمی شود . در صورت ازدواج با تبعه اتریشی بعد از گذشت ۳سال از زندگی مشترک و سکونت در اتریش امکان دریافت کارت اقامت دائم مهیا است .

*مهاجرت از طریق پناهندگی در اتریش

پناهندگی نیز یکی دیگر از راههای مهاجرت به اتریش است . پناهندگی بسیار پر خطر است وبه هیچ عنوان توصیه نمی شود .در شرایط فعلی با شلوغی کمپها و نبود امکانات کافی شرایط پناهجویان در کمپها بسیار نا مناسب است .

*مهاجرت از طریق تولد فرزند در اتریش

نظام حقوقی اتریش در اعطای تابعیت اصل خون است . در واقع فرزندی که از پدر یا مادر اتریشی متولد می شود تابعیت اتریشی خواهد داشت .در واقع اگر فرزندی در خاک اتریش به دنیا بیاید و پدر و مادر وی تابعیت غیر اتریشی داشته باشند فقط محل تولد در شناسنامه خواهد داشت .

راههای مهاجرت بسیاری به اتریش وجود دارد . از آنجا که وین برای چندمین بار بهترین شهر دنیا برای زندگی شناخته شده است همواره مهاجران بسیاری از همه جای دنیا جهت اخذ اقامت اتریش اقدام می کنند . مهاجرت تحصیلی به اتریش همواره مورد توجه بسیاری از علاقمندان تحصیل در اروپا بوده و امکان تحصیل رایگان در بهترین دانشگاههای اتریش و شانس کاریابی بالا و امکان اخذ اقامت از دلایلی است که اتریش را کشور محبوب مهاجران تحصیلی می کند .

خوشبختانه اتریش برای فارغ التحصیلان نیز شانس دریافت ویزای کار را نیز گذاشته است .از این راه  فارغ التحصیلان و اشخاص متخصص با سابقه کار می توانن جهت دریافت ویزای کار اقدام نمایند .و با گذشت ۳ الی ۴ سال به اقامت دائم اتریش برسند .

در این مقاله به  بررسی راههای مهاجرت به اتریش پرداختیم . چنانچه ملاحظه فرمودید راههای قانونی بسیاری جهت مهاجرت به اتریش وجود دارد . علاقمندان به مهاجرت باید مراقب باشند که هرگز از راههای غیر قانونی مهاجرت نکنند و حتمن برای هر نوع از مهاجرتی از راهنمایی و مشاوره کارشناسان زبده در این امر یاری بگیرند.  چنانچه تمایل و قصد مهاجرت به اتریش را دارید قبل از هر گونه اقدام با کارشناسان مجرب و وکلای ارشد موسسه حقوقی ملک پور تماس گرفته و از مشاوره تلفنی رایگان برخوردار شوید .