راه های اخذ اقامت کانادا

راه های اخذ اقامت کانادا

راه های اخذ اقامت کانادا

راه های اخذ اقامت کانادا

راه های اخذ اقامت کانادا و مهاجرت به کانادا ۲۰۱۸ و شرایط گرفتن وکیل مهاجرت چگونه است ؟ از قوانین اقامت کانادا و راه های مهاجرت به کانادا و راه های اخذ اقامت کانادا  آگاهی دارید ؟ شرایط  و راه های اخذ اقامت کانادا آسان می باشد ؟ راه های اخذ اقامت کانادا چیست ؟ آیا تحصیل در کانادا یا مهاجرت کاری به کانادا می توان به اخذ اقامت دائم در کانادا رسید ؟ موسسه حقوقی ملک پور در این مقاله و در ادامه در باب شرایط مهاجرت و راه های اخذ اقامت کانادا و همچنین شرایط زندگی در کانادا اطلاعات مفیدی را در اختیار علاقه مندان اخذ اقامت و تابعیت کانادا قرار داده است . چنانچه تمایل دارید اطلاعات بیشتر و کامل تری در باب راه های اخذ اقامت کانادا از طریق تحصیل در کانادا و یا کار در کانادا و یا سرمایه گذاری در کانادا و یا ازدواج در کانادا و یا تولد فرزند در کانادا بدانیدهمواره خواهید توانست با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش تماس حاصل نموده و در خصوص راه های اخذ اقامت کانادا بحث به صورت تلفنی و تخصصی مشاوره رایگان دریافت نمایید .

 

در ابتدای بحث راه های اخذ اقامت کانادا به توضیح مختصری از کشور کانادا می پردازیم .

کشور کانادا سالیانه ۲۰۰٫۰۰۰ نفر سهمیه برای مهاجران به این کشور قرار داده تا متقاضیان از طرق مختلف برای ورود خود به کشور کانادا اقادام کنند . و در این پروسه فرآیند های مختلفی برای اجازه اقامت در کشور کانادا وجود دارد تا کسانی که وارد کشور کانادا شده اند شرایط خود را برای زندگی جدید در این کشور فراهم کنند . پس از تایید یک فرد به عنوان کسی که به اقامت د ائم در این کشور رسیده شرایط برای وی بسیار راحت میشود و تمام حقوق یک شهروند کانادایی را به دست میاورد ، البته لازم به ذکر می باشد که تمامی حقوق به استثنای امتیازات شرکت در رای گیری مجلس ، شورای شهر و …..

شاید این مطلب نیز برایتان مفید باشد:   اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در اتریش

 

فرایند به دست آوردن اقامت دائم در کانادا پیچیده و وقت گیر می باشد  و دلیل این پیچیدگی به خاطر طرح های مختلف سیاست خارجی و تغییر مقررات دولت کانادا می باشد .

افراد می توانند در زیر یکی از شش دسته برای اقامت دائم کانادا اقدام. افراد می توانند برای گرفتن اقامت دائم کشور کانادا از یکی از طریق زیر اقدام کنند :

کارگر ماهر ۱ . به عنوان

۲ . کسب و کار

۳ . انتخابی استانی

مهاجرتی کبک ۴ .

۵ . فرزند خواندگی

۶ .به عنوان تحصیلی

۷ . سرمایه گذاری

۸ . ثبت شرکت

کارگر ماهر :

برای راه های اخذ اقامت کانادا افراد می توانند که به عنوان یک متخصص در رشته خود هستند می توانند به عنوان یک گارکر ماهر برای اخذ ویزای کاری کشور کانادا اقدام کنند و میزان توانایی متقاضیان راه های اخذ اقامت کانادا و همچنین ویزای کاری کشور کانادا بر اساس سطح آموزش و پرورش ، توانایی زبان ، سابقه کار ، سن ، اشتغال و سازگاری مشخص می شود و هر یک از این عوامل به صورت جدا گانه محاسبه می شود تا تعیین شود که آیا متقاضی یک نامزد مناسب برای اقامت دائم در کشور کانادا می باشد یا خیر . احتساب این موارد به صورت امتیاز بندی می باشد و بو طور کلی این پروسه از ۱۰۰ امتیاز حساب می شود و متقاضی می بایست که از ۱۰۰ امتیاز ۶۷ امتیاز کسب کند . این تنها معیاری می باشد که مناسب بودن فرد برای  اخذ اقامت دائم کانادا از این طریق را مشخص می کند و می تواند نقطه شروع خوبی برای راه های اخذ اقامت کانادا متقاضی باشد .

 

برای مثال: یک زن ۲۵ ساله متآهل با توانایی انگلیسی عالی، دانش پایه فرانسوی، مدرک کارشناسی ارشد با ۲ سال سابقه کار در کشور مبدا ، که در کانادا کار کرده ممکن است به طور کلی نمره بیش از ۸۰ امتیاز به دست می آورد. این نمره ترکیبی از شش عامل مختلف حساب می شود تا واجد شرایط بودن فرد برای راه های اخذ اقامت کانادامشخص شود .

شاید این مطلب نیز برایتان مفید باشد:   اقامت انگلستان

 

شما عزیزان اگر خواهان مهاجرت به کانادا و یا اخذ اقامت دائم کانادا هستید و می خواهید در رابطه با انواع راه های اخذ اقامت کانادا و چگونگی درخواست اخذ اقامت دائم کانادا اطلاعات مفیدی داشته باشید همواره می توانید با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی اتریش و شعبه مرکزی در وین به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و در خصوص راه های اخذ اقامت کانادا و چگونگی اخذ تابعیت کانادا پس از مهاجرت به کانادا به صورت رایگان مشاوره دریافت نمایید

کسب و کار و اخذ اقامت دائم در کانادا

برای کسب و کار در کشور کانادا شرایط و راه های اخذ اقامت کانادا وجود دارد ، از این قبیل می توان به سرمایه گذاری ، کار آفرینی و خود اشتغالی در کانادا اشاره کرد که در این متون زیر به این طرق اشاره خواهیم کرد.

سرمایه گذاران برای سرمایه گذاری در کانادا نیاز دارند تا تجربه کسب و کار خود را نشان دهند ، کار آفرینان نیز به همین صورت میباشند و این متقاضیان نیز می بایست که تجربه کسب و کار خود و مدریتی خود را نشان دهند و هزینه ای که برای این پروسه نیاز دارند ۳۰۰٫۰۰۰ دلار کانادا می باشد .

برای افراد خود اشتغال نیز شرایط به اینگونه می باشد که این افراد باید تجریه ، آمادگی و توانایی برای کسب و کار را داشته باشند ، شرایط کار در مواردی مثل خرید و مدریت مزرعه فعالیت در امور فرهنگی و از این دست ….

انتخابی استانی برای اخذ اقامت دائم کانادا

اگر شما یک استان خاص در نظر دارید این پروسه به شما اجازه می دهد تا شما از یکی از راه های مهاجرت به کشور کانادا ورود پیدا کنید .

کانادا و اخذ اقامت دائم کانادا از طریق خانواده و اقوام

اگر شما شما در کشور کانادا اقوامی دارید که اقامت کشور کانادا رو دارد می تواند به شما کمک کند که شما نیز اقامت دائم کشور کانادا رو بگیرید به طور معمول ۳۰% از کسانی که به کشور کانادا مهاجرت می کنند از طرف خانوادشون حمایت میشن ، کسانی هم که به تنهایی در کشور کانادا زندگی می کنند می توانند درخواست بدهند تا خانواده ایشان به کانادا بیایند تا به اخذ اقامت دائم در کانادا برسند که این پروسه قوانین مخصوص به خود را دارد .

شاید این مطلب نیز برایتان مفید باشد:   تحصیل در کانادا

 

مهاجرت به کبک و اخذ اقامت دائم در کانادا

استان کبک یکی از ایالت های کشور کانادا می باشد که پروسه پذیرش مهاجران را به صورت جداگانه و با قوانین فدرالی خود انجام می دهد

۱ . کارگران دائمی

۲ . حوزه کسب و کار

۳ . دانشجویی

پناهندگی فرزند خواندگی و اخذ اقامت دائم در کانادا

اخذ اقامت دائم در کانادا از طریق فرزند خواندگی در کشور کانادا وجود دارد . این فرآیند به منظور حمایت از حقوق کودکان می باشد ، پذیرفتن یک کودک از یک کشور دیگر شامل مسائل مختلف قانونی می باشد و نهاد هایی مانند اداره مهاجرت استانی ، کنواسیون لاهه تاپیر زیادی در روند انتخاب یک کودک برای فرزند خواندگی برای یک خانواده دارند . خانواده های کانادایی برای داشتن شرایط فرزند خواندگی می بایست که به  اداره های مهاجرتی نشان دهند که هزینه بزرگ کردن و شرایط فراهم کردن زندگی خوب برای کودک مورد نظر را دارند و می بایست که متعهد این موضوع باشند .

در انتها در خصوص بحث راه های اخذ اقامت کانادا و مهاجرت به کانادا می توان افزود که را های گوناگونی برای رسیدن به اخذ اقامت دائم کانادا وجود دارد . از جمله ی این راه های اخذ اقامت کانادا می توان به مهاجرت تحصیلی به کانادا ، و اخذ اقامت کانادا از طریق تحصیل در کانادا و مهاجرت کاری به کانادا و اخذ اقامت کانادا از طریق کار در کانادا و اخذ اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری و اخذ اقامت دائم کانادا از طریق ازدواج و حتی اخذ اقامت دائم کانادا از طریق تولد و خاک و خون اشاره کرد . . شما عزیزان همواره خواهید توانست با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی اتریش در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و در خصوص مهاجرت به کانادا و راه های اخذ اقامت کانادا به صورت تخصصی مشاوره رایگان دریافت نمایید .

3 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  1. mie editor3 گفته:

    باسلام و وقت بخیر خدمت آقای ملک پور و وهمکاران گرامیشون ، من فوق لیسانس حسابداری دارم و ۳۶ سال دارم و ۱۴ سال سابقه کار تخصصی حسابداری دارم و میخواستم برای سفر به کانادا یا اتریش میخواستم اقدام کنم چیکار باید کنم حداقل مبلغی که باید داشته باشم چقدره ؟ من متاهلم و دو فرزند زیر ۸ سال دارم ، بعد از چه مدت میتونم وارد کانادا یا اتریش بشم و چطور باید اموراتم را تو اون کشورها بگذرونم ؟ یعنی تا چه زمان باید از جیب خرج کنم تا بتونم برم سرکار ؟ بعد از چه مدت میتونم اقامت دائم بگیرم بی زحمت کامل توضیحات بدین ، متشکر

    پاسخ
  2. مشاور حقوقی گفته:

    سلام اقاي دكتر وقت بخير . من ورزشكار هستم . مربي و داور هستم . در مسابقات كشوري مقام هاي متعددي دارم .فارغ التحصيل در رشته مهندسي صنايع شيميايي با معدل ١٧/٨١ و مدرك نجات غريقي هم دارم . ميخواستم بدونم چجور ميتونم درخواست بدم براي اقامت در كشور كانادا؛ امريكا ؟ ايا شانس پذيرش دارم ؟ ٢٤ ساله هستم .سابقه قضاوت مسابقات كشوري رو هم دارم . و اينكه ايا با كيس ورزشي بخوام به اونجا مهاجرت كنم ؛ امكان ادامه تحصيل رو دارم يا خير ؟ هزينه زندگي و شرايطي كه دولت در اختيار بنده قرار خواهد داد به چه شكل هستش ؟

    پاسخ