راه های اقامت یا اخذ تابعیت در کشور دانمارک

راه های اقامت یا اخذ تابعیت در کشور دانمارک

راه های اقامت یا اخذ تابعیت در کشور دانمارک

راه های اقامت یا اخذ تابعیت در کشور دانمارک و راههای مهاجرت به دانمارک و گرفتن وکیل مهاجرت چگونه است ؟ شرایط راه های اقامت یا اخذ تابعیت در کشور دانمارک چیست ؟ راه های اقامت یا اخذ تابعیت در کشور دانمارک کدام است ؟ قوانین راه های اقامت یا اخذ تابعیت در کشور دانمارک چگونه است ؟ شرایط اخذ اقامت یا اخذ تابعیت در کشور دانمارک در سال ۲۰۱۸  برای متقاضیان مهاجرت به دانمارک و اخذ اقامت دانمارک چگونه می باشد ؟ می توانید با کارشناسان و حقوقدانان مسلط به امور بین الملل در موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش تماس گرفته و در خصوص  تحصیل در کشور دانمارک و کار در  دانمارک و اخذ ویزای تحصیلی دانمارک و اخذ ویزای کاری دانمارک و اخذ ویزای ازدواج در دانمارک و پناهندگی در دانمارک و اخذ ویزای تولد فرزند در دانمارک و یا سرمایه گذاری در دانمارک مشاوره رایگان دریافت نمایید .

فایل صوتی آقای ملک پور (فارغ التحصیل حقوق عضو کانون وکلای دادگستری و مشاوران حقوقی ایران و دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه ملی وین) در باب مقایسه مهاجرت به دانمارک و انگلستان

در این قسمت یک تعداد از راههای حقوقی جهت اخذ اقامت یا تابعیت و تنها گوشه ای از حقوق بین الملل خصوصی کشور دانمارک را آورده ایم. در صورت تمایل می توانید جهت راههای دیگر، تفصیل یا اطلاعات بیشتر و تخصصی تر در این زمینه  با مشاورین ما تماس حاصل بفرمائید.

۱) اقامت تحصیلی

۲) اقامت کاری(گرین کارت)

۳) اقامت از طریق از ازدواج

اخذ اقامت و تابعیت دانمارک از طریق تولد فرزند در دانمارکاین ملیت والدین شما است که تعیین می کند که آیا شما در هنگام تولد به یک شهروند دانمارکی تبدیل می شوید.

مفاد مفصلی در قانون ملی دانمارکی ارائه شده است. این قانون در زمانی که شما تولد دارید، قوانینی را که برای شما مناسب است، تعیین می کند.
اگر والدین بیولوژیک شما هنگام تولد شما ازدواج کرده باشند، اگر شما متولد شده باشید، ملیت دانمنی را بدست می آورید:

قبل از ۱ ژانویه ۱۹۷۹ و پدر شما یک شهروند دانمارکی است
یا
در ۱ ژانویه ۱۹۷۹ یا بعد، مادر یا پدر شما یک شهروند دانمارکی است

اگر والدین بیولوژیکی شما هنگام تولد شما ازدواج نکرده باشند، ملیت دانمارکی را کسب کنید اگر:

مادر شما، بدون توجه به تاریخ تولد شما، یک شهروند دانمارکی است
یا
فقط پدر شما یک شهروند دانمارکی است و شما در تاریخ ۱ فوریه ۱۹۹۹ یا بعدا در دانمارک زندگی کردید

بنابراین، اگر مادر شما یک شهروند خارجی است و پدر شما یک شهروند دانمارکی است و شما یا قبل از ۱ فوریه سال ۱۹۹۹ متولد شده یا در خارج از کشور متولد شده اید، شما یک شهروند دانمارکی نیستید. با این حال، اگر والدین شما پس از ازدواج، شما تابعیت دانمارکی را از تاریخ ازدواج خواهید گرفت.

پدران دانمارکی که فرزندان آنها به عنوان شهروندان دانمارکی تحت شرایط فوق نمی باشند، ممکن است برای فرزند خود به عنوان یک شهروند دانمارکی طبق قانونی که پدر مسئولیت والدین است، درخواست شود. برای اطلاعات بیشتر لطفا با بخش کنسولی سفارت تماس بگیرید.

به عنوان یک قاعده کلی، شهروندان دانمارکی که در خارج از کشور متولد شده اند باید قبل از سن ۲۲ سالگی برای حفظ ملیت دانمارکی درخواست کنند.

 

اخذ اقامت و تابعیت از طریق ازدواج در دانمارک

ازدواج در دانمارک – در دانمارک ازدواج آسان، سریع و ارزان!

ازدواج در دانمارک می تواند به راحتی، سریع، ارزان، بدون هیچ زحمتی – و هنوز هم عاشقانه است. ما در سازماندهی ازدواج سریع و آسان در دانمارک برای زوجین از سراسر جهان تخصص داریم. به منظور ازدواج در دانمارک، نیازی به اثبات وضعیت زناشویی یا گواهی تولد نیست و شما فقط در هنگام ورود پرداخت می کنید.

در طول سالها صدها نفر از مراسم ازدواج در دانمارک فعال شده و بیش از ۲ مکان دوست داشتنی و عاشقانه پخش شده است. از طریق جهانی عروسی عروسی شما می توانید ازدواج غیر بوروکراتیک در دانمارک در کوتاه مدت – سریع، آسان، بدون دردسر و ارزان!
ارزان، آسان، سریع و بدون هیچ زحمتی ازدواج رایگان در دانمارک

هنگامی که شما تصمیم گرفتید در ازدواج در دانمارک کنید، این همه می تواند کاملا سریع، آسان و بدون هیچ زحمتی رخ دهد. شما با تکمیل فرم آنلاین ما شروع می کنید و ظرف مدت ۸ ساعت شما یک ایمیل با تمام اطلاعات مورد نیاز برای سازماندهی ازدواج سریع و آسان در دانمارک دریافت خواهید کرد.

وکیل ما در خانه همه اسناد را بررسی می کند و شخصا آنها را به اختیارات دانمارکی ازدواج می دهد و ازدواج مشکلی در دانمارک را تضمین می کند. این همچنین روند را تسریع می کند و اطمینان می دهد که شما می توانید یک عروسی سریع داشته باشید.

ما همچنین شما را تضمین می کنیم که شما ازدواج در دانمارک نمی کنید ارزان تر از هر جای دیگری. اگر شما می توانید یک تامین کننده عروسی را مستند کنید، که در آنجا امکانات و خدمات مشابهی را با قیمت مناسب دریافت می کنید، ما این قیمت را با ۱۰٪ ضرب می کنیم.
ازدواج در دانمارک بدون بوروکراسی و روند دشوار

با برگزاری ازدواج خود در دانمارک، شما یک پروسه بدون موانع و موانع اداری تضمین می کنید. در مورد سؤال های سیاسی، ملی، جنسی یا مذهبی شما سوالاتی مطرح نخواهید شد.

مراسم ازدواج ه در دانمارک کاملا قانونی و بدون دردسر است. در عروسی جهانی عصر، ما تجربه قابل توجهی در تنظیم مراسم عروسی مشابه جنس دارد.

ما تنها چند مورد قانونی در رابطه با یک مراسم ازدواج در دانمارک داریم – بقیه می توانند به طور کامل بر اساس شرایط شما باشند. با این حال، اجباری است که حداقل یک شب قبل از مراسم خود در یکی از مکانهای اقامت شریک زندگی جهانی اکسپرس عروسی بمانید. شما می توانید بین یک هتل سه ستاره یا یک تخت خواب و صبحانه را انتخاب کنید.

ما الزامات دیگری در مورد نحوه عروسی شما در دانمارک نداریم، همانگونه که گواهینامه های تولد یا اعلامیه وضعیت واحد را نمی خواهیم. در عروسی جهانی اکسپرس ما قصد داریم یک روند سریع – اما به ویژه کیفیت و قانونی بودن. بنابراین، باید روز بزرگ خود را برای وقایع مراسم و فراموش نشدنی قرار دهیم.
در دانمارک در مکان های عاشقانه ازدواج کنید

هنگامی که از طریق جهانی ازدواج در دانمارک دارید ، می توانید به اخذ اقامت یا اخذ تابعیت در کشور دانمارک برسید

ازدواج جهانی اکسپرس در جزیره Aeroe قرار دارد که جزیره بسیار عاشقانه ای است. شما می توانید مکان عروسی خود را در سراسر جزیره انتخاب کنید. برنامه ریزان عروسی ما و سازندگان رویداد اطمینان حاصل می کنند که عروسی کامل بدون توجه به جایی که در جزیره ای که انتخاب می کنید ازدواج کنید.

اقامت و تابعیت دانمارک از طریق تحصیل

دانشگاه جنوبی دانمارک به طور کلی مسکن را برای تمام دانشجویان بین المللی تضمین می کند. اگر شما در حال حاضر در دانمارک زندگی می کنید، شما قبلا در محل اقامت هستید.

تضمین فقط برای متقاضیانی است که برای مهلت ثبت نام در مه ۱/۱ نوامبر درخواست می کنند و همچنین در خواست اقامت و تابعیت دانمارک می کنند.

* دانشجوی بین المللی یک دانشجوی متقاضی تحصیل در دانمارک است که  تحصیلات تحصیلی در انگلستان یا دانشجوی تبادل و یا دانشجوی مهمان پذیرفته شده تحصیل در دانمارک  و اخذ اقامت یا اخذ تابعیت در کشور دانمارک است

اقامت معمولی که می توانیم به شما ارائه دهیم عبارتند از:

یک اتاق در سالن محل اقامت (kollegium)، قیمت: ۲۶۰-۴۰۰ یورو در ماه.
یک اتاق خصوصی در یک خانه یا یک تخت، قیمت: ۲۵۰-۵۰۰ یورو در ماه.
یک آپارتمان خصوصی اجاره ای – به تنهایی و یا با دانش آموزان دیگر، به طور قابل توجهی متفاوت است.
.

سپرده
بیمه محتوا
تقلب در محل اقامت
هزینه رسانه های اجباری

ما پنج دانشکده علمی و پنج محوطه دانشگاه داریم. هر پردیس دارای دفاتر اقامت خود است. به صفحات پردیس به سمت راست بروید تا ببینید چه چیزی در دسترس شما است.

دانشکده … Odense Kolding Esbjerg Sonderborg Slagelse
بهداشت X X
علم X
مهندسی X
ایکس
علوم انسانی X X X X X
کسب و کار و علوم اجتماعی X X X X X
کاتارینا از لتونی کسب کرد، زبان و فرهنگ را مطالعه کرد.

اگر سوالی در زمینه  راه های اقامت یا اخذ تابعیت در کشور دانمارک دارید پیشنهاد می شود که اگر شما عزیزان خواهان تحصیل در کشور دانمارک می باشید و می خواهید مهاجرت تحصیلی به دانمارک داشته باشید و اطلاعات دقیق در خصوص شرایط اخذ اقامت و تابعیت در کشور دانمارک داشته باشید می توانید با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش  و شعبه مرکزی این موسسه در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و یا با تمامی دفاتر همکار این موسسه در سراسر ایران در خصوص راه های اقامت یا اخذ تابعیت در کشور دانمارک با مشاورین متخصص و کارشناسان مسلط به امور بین الملل برای امر اخذ اقامت یا اخذ تابعیت در کشور دانمارک مشاوره رایگان دریافت نمایید .

بهترین تجربه در خصوص راه های اقامت یا اخذ تابعیت در کشور دانمارک
برای من بهترین تجربه زندگی با همسایه های من بود. من همیشه به تنهایی زندگی می کردم و نمی توانستم یک خانه را با پنج نفر دیگر و تنها یک حمام بخوانم. من فکر کردم: این یک کابوس است.

در واقع، معلوم شد که کاملا مخالف است! شاید خوش شانس بود، اما همسایه های من تبدیل به دوستان واقعی من شد.

من برای دوچرخه سواری در منهای ۱۳ درجه یا باران سنگین استفاده میکنم، هنوز هم مینیسکره و پاشنههای پوشیده شده!

اخذ اقامت و تابعیت دانمارک از طریق کار در دانمارک

اگر شما به دنبال شغلی در بخش هایی با کمبود مهارت هستید، اغلب شما در معرض یک ظرفیت بزرگ از جای خالی از طریق مشاغل اصلی قرار می گیرید. پس از تهیه درخواست خود و تحقیق در مورد شرکت، درخواست خود را مستقیما به شرکت ارسال می کنید.

یافتن شغل های فعلی در workindenmark.dk

یک نمای کلی از مشاغل در دانمارک دریافت کنید.

اگر تجربه کاری شما در بخش ها یا مناطق دیگر قرار داشته باشد، ممکن است مشاغل تبلیغاتی زیادی پیدا نکنید. این بدان معنا نیست که کار کردن در تخصص شما ممکن است غیر ممکن باشد، اما ممکن است ارزش این را داشته باشید:

چقدر می خواهید در اقامت کاری در دانمارک داشته باشید

کارفرمایان وقت و پول خود را برای معرفی کار و شرکت به شما سرمایه گذاری می کنند، بنابراین اکثر کارفرمایان کاندیدایی را می بینند که حداقل ۲ تا ۳ سال می توانند در این کار شرکت کنند.
آیا شما مایل به کار به سمت رفت و آمد هستید؟ در نظر بگیرید که چقدر شما قادر و مایل هستید در سفر رفتنی بروید و در این ناحیه جغرافیایی جستجو برای شرکت های جالب / مشاغل را شروع کنید (به “پیدا کردن شرکت های مربوطه می توانید درخواست دهید” مراجعه کنید)
آیا شما مایل به کار در زمینه خود هستید یا مایل به کشف امکانات دیگر هستید؟ آیا شما در حرفه خود به دنبال یک شغل هستید یا کار کمتری نیاز دارید؟ مهم است که شما نقشه های توانایی های خود را برای هر شغل به منظور ارزیابی مورد نیاز (به “درخواست شما” مراجعه کنید)..

آیا کار در دانمارک مورد نیاز است؟

برخی از شغل ها نیاز به فرمان خوب دانمارکی دارند. به طور کلی بیشتر مشتری / شخص تماس شما را در کار شما، بهتر است دانمارکی شما باید باشد. با این حال، تعداد کمی از مشاغل به زبان انگلیسی منتشر می شوند. این نشانه ای است که شما قادر خواهید بود با زبان انگلیسی در محل کار کنار بیایید، اما اگر مایل به یادگیری دانمارکی هستید، مزیت آن است. دانش و روایی در زبانهای دیگر می تواند به عنوان یک اضافی در نظر گرفته شود.

جستجوی شغلی وقت گیر است؛ این کار را تمام وقت انجام دهید. پاسخ به آگهی های شغلی که در آن شما مطابق با اکثر مدارک و دانمارک مورد نیاز نیست. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره چگونگی پیدا کردن شرکت های مربوطه که می توانید آنها را درخواست کنید.

رزومه و فرم درخواست / نامه را به موقعیتی که برای آن تقاضا می کنید، خاتمه دهید. برنامه های کمتر، اما به خوبی نوشته شده، موجب موفقیت بیشتری نسبت به ارسال تعداد زیادی از برنامه ها خواهند شد. در مورد چگونگی ایجاد یک CV که توجه کارفرمایان دانمارکی را به خود جلب می کند.

تمرکز بر نیازهای شرکت و آنچه که از استخدام شما کسب می کنید – نه آنچه شما از استخدام خارج می شوید. در مورد چگونگی نوشتن یک برنامه / نامه مخفی که به کارفرمایان دانمارک خوش امدید.

هر زمان که ممکن و مرتبط باشد، ابتکار عمل، شبکه و شرکت های تماس بگیرید. درباره راه های مختلف برای گسترش شبکه در دانمارک بیشتر بدانید. درباره نحوه موفقیت در برقراری ارتباط با کارفرمایان احتمالی آینده

اخذ اقامت و تابعیت دانمارک از طریق پناهندگی

مراکز پناهندگی
پناهجویانی که به طور موقت در دانمارک اقامت دارند، مجبورند در یک مرکز پناهندگی زندگی کنند در حالی که درخواست آنها در حال پردازش است.

اگر یک پناهجو درخواست مجوز نهایی درخواست پناهندگی در دانمارک  را دریافت کند، تا زمانی که از دانمارک رها شود یا پناهنده شود، پناهجو باید در یک مرکز پناهندگی زندگی کند.

مراکز پذیرش برای پناهجویان اخیرا وارد شده اند، مراکز اقامت برای پناهجویانی هستند که درخواست های آنها در دانمارک مورد پردازش است و مراکز خروج برای پناهجویانی هستند که مجددا درخواست تجدید نظر خود را دریافت می کنند و از داوطلینی که از دانمارک اخراج شده اند یا مجبور به اخراج می شوند. مراكز ویژه برای كودكان بدون كودك كه به دنبال پناهندگی و پناهجویانی با نیازهای ویژه برای مراقبت هستند، مانند بیماری های شدید ارائه می شود.

برخی از پناهجویان ممکن است مجاز به زندگی در خارج از مراکز پناهندگی باشند..

خدمات مهاجرت مسئولیت تأمین محل اقامت در مراکز پناهندگی را در ارتباط با چند اپراتور که مسئولیت عملیات روزمره مراکز پناهندگی در دانمارک را بر عهده دارند، مسئولیت می دهد.

اپراتورها صلیب سرخ دانمارکی، شهرداری جمربوگت، شهرداری اینستید، شهرداری تندر، شهرداری وستیممرلند، شهرداری لانگلند، شهرداری منطقه بورخولم و خدمات زندان و دادستانی دانمارک (Kriminalforsorgen) هستند. در Bornholm مرکز پناهندگی توسط مشارکت منطقه ای صلیب سرخ دانمارک و بورنهاگلم اداره می شود. مسکن پناهندگی در اداره مدیریت بحران دانمارک (Beredskabsstyrelsen) در مشارکت با ۴ اپراتور شهرداری اجرا می شود

می توانید در صورت داشتن هر گونه سوال در خصوص مهاجرت تحصیلی به دانمارک و  اخذ پذیرش دانشگاه های دانمارک و اخذ اقامت و تابعیت دانمارک از طریق تحصیل در دانمارک . و اخذ ویزای کاری  دانمارک و اخذ اقامت و تابعیت دانمارک از طریق کار در دانمارک  و مهاجرت کاری به دانمارک و اخذ اقامت و تابعیت دانمارک از طریق تولد و اخذ اقامت و تابعیت دانمارک از طریق ازدواج در دانمارک با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم  تماس حاصل نموده و از طریق مشاورین متخصص و حقوقی برای راه های اقامت یا اخذ تابعیت در کشور دانمارک به صورت تخصصی و تلفنی مشاوره رایگان دریافت نمایید .

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (8 نظرات, میانگین: 4٫75 از طریق 5)
Loading...

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 پاسخ
 1. پوریا افسر گفته:

  با عرض سلام و خدا قوت
  آقای ملک پور عزیز ، بنده همین سوال درباره کشور ژاپن مطرح نمودم اما پاسخی از جانب شما و همکارانتون نداشت.
  بنده به دنبال اقامت و یا پناهندگی در اروپا یا کشور ژاپن و کره از طریق ورزش و یا هنر هستم.
  بنده دارای مقامات متعدد ورزشی از جمله کشتی در سطح ایران بوده.
  دروازه بان سابق تیم پرسپولیس البته نوجوانان و…بوده ام.
  از عرصه هنر بنده تاتو کار هستم. و مدرک بین المللی از کشور تایلند اخذ کرده ام.و فعالیت در تهران دارم.

  از شما راهنمایی میخوام که کدام.کشور اروپایی برای ورزش یا هنر تاتو راحت تر میشود اقامت یا پناهندگی دریافت کرد.
  خواهشمندم پاسخگو باشید.
  با تشکر از وب سایت و کانال بسیار عالی شما.

  پاسخ