راه های مهاجرت به انگلیس

راه های مهاجرت به انگلیس

راه های مهاجرت به انگلیس

راه های مهاجرت به انگلیس

راه های مهاجرت به انگلیس  و همچنین راههای اخذ اقامت انگلیس و شرایط گرفتن وکیل مهاجرت کدام است ؟ شرایط مهاجرت به انگلیس چگونه است ؟ آیا از قوانین و راه های مهاجرت به انگلیس از طریق تحصیل در انگلیس و همچنین کار در انگلیس اطلاعی دارید ؟ انواع راه های مهاجرت به انگلیس کدام راه ها می باشد ؟ آیا در راه های مهاجرت به انگلیس  مانند مهاجرت تحصیلی به انگلیس و همچنین مهاجرت کاری به انگلیس و مهاجرت توریستی به انگلیس جازه الحاق به همسر میسر خواهد بود ؟ آیا قصد مهاجرت به انگلیس را دارید ؟ آیا راه های اخذ اقامت انگلیس و راه های مهاجرت به انگلیس را نمی دانید ؟ آیا مهاجرت به انگلیس از طریق ازدواج در انگلیس ممکن خواهد بود ؟ آیا راه های مهاجرت به انگلیس از طریق سرمایه گذاری در انگلیس و یا مهاجرت به انگلیس از طریق تولد فرزند در انگلیس امکان پذیر است ؟ ما در رابطه با راه های مهاجرت به انگلیس و همچنین شرایط سرمایه گذاری در انگلیس  مطالب مناسب و مفیدی را گرد آوری نموده ایم بنابراین اگر شما عزیزان در پی راه های مهاجرت به انگلیس هستید و می خواهید با مهاجرت به انگلیس  به اقامت دائم انگلیس و همچنین اخذ تابعیت انگلیس دست پیدا نمایید همواره قادر خواهید بود که با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی اتریش تماس حاصل نموده و در خصوص راه های مهاجرت به انگلیس به صورت تلفنی مشاوره رایگان دریافت نمایید .

 

شما با ما می توانید توسط وکیل های مهاجرت با قوانین مهاجرت به انگلیس  آشنایی کامل بیابید .
در ابتدای بحث مهاجرت به انگلیس یه شرحی از کشور انگلیس می پردازیم که در کشور انگلستان به دلیل قوانین حاکم بر حقوق بین الملل این کشور ، شرایط فوق العاده ای را برای مهاجرت به انگلیس و  مهاجرین قانونی فراهم می آورد . قوانین حقوقی کشور انگلستان تابع قوانین کامن لا می باشد . این بدان معناست که کشور توریست پذیر و مهاجر پذیر می باشد . مهاجرت به کشور انگلستان به طور جدی و عمده از سال ۱۹۴۵ به کشور انگلستان اغاز شد . به گونه ای که در سال های ۲۰۰۲ الی ۲۰۱۰ در حدود ۷۰ % از سهم رشد جمعیت با ازدواج مهاجرین شکل گرفته است . در کشور انگلستان همچون کشور کانادا به همراه، اجازه کار تمام وقت را اعطا می نماید و دارای برترین نظام آموزشی – تحصیلی دنیا می باشد ، شرایط فوق العاده ای برای مهاجرین فراهم آورده است . جالب است بدانید در صورتی که فردی قبل از سن ۱۸ سال وارد خاک انگلستان شود برای تمدید ویزای خود نیازی به خروج از خاک انگلستان و تبدیل مجدد آن نخواهد داشت .
مهاجرت به انگلستان از هفت طریق اصلی امکان پذیر می باشد که در ذیل به تمام راه های مهاجرتی و اقامت در انگلستان اشاره خواهیم نمود .

*مهاجرت به انگلیس از طریق تحصیل در انگلیس
*مهاجرت کاری به انگلیس
*مهاجرت از طریق ازدواج به انگلیس
* مهاجرت از طریق سرمایه گذاری به انگلیس
*مهاجرت به انگلیس از طریق پناهندگی در انگلیس
*مهاجرت از طریق تولد فرزند به انگلیس
*مهاجرت توریستی به انگلیس

*مهاجرت تحصیلی به انگلیس

در کشور انگلستان بیش از سه هزار مرکز آموزشی از مقاطع ابتدایی ، دبیرستان ، دانشگاه و دانشکده وجود دارد و بیش ترین سیل مهاجرت به انگلیس از طریق تحصیل در این کشور می باشد . در این نوع ویزا فرد می تواند مهاجرت به انگلیس داشته باشد .در همین  ویزا خود به دو گونه کلی تقسیم بندی می شود . tier4 child و tier 4 general که برای افراد زیر ۱۷ سال و بالای ۱۷ سال تقسیم بندی شده اند . در این ویزا که امتیاز بندی دارد معرفی نامه دانشگاه بیشترین سهم و در مراتب بعدی تمکن مالی و مدرک زبان جایگاه های بعدی این امتیازات را به خود اختصاص می دهند . در کشور انگلستان هم دانشگاه های خصوصی وجود دارد و هم از نوع فدرال موجود می باشد . برای مهاجرینی که مهاجرت به انگلیس دارند برای تحصیل از ویزای تحصیلی انگلیس ورود می نمایند ، برای تحصیل خود باید هزینه تحصیل بالایی پرداخت نمایند . ولی همان گونه که در بحث مهاجرت به انگلیس می دانید برترین دانشگاه های انگلیس از قبیل کمبریج و آکسفورد در این کشور می باشند . هزینه در خواست بررسی برای ویزای خود باید در حدود ۳۲۸ پوند انگلیس به سفارت پرداخت نماید و هزینه فرم ویزا متفاوت و مجزا خواهد بود

. شما متقاضیان عزیز اگر به دنبال راه های مهاجرت به انگلیس هستید و می خواهید در رابطه با شرایط مهاجرت به انگلیس و راههای اخذ اقامت انگلستان و شرایط تحصیل در انگلیس و قوانین کار در انگلیس اطلاعات مفیدی داشته باشید همواره می توانید با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی اتریش و شعبه مرکزی در وین در اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و یا با دفاتر همکار این موسسه در خصوص راه های مهاجرت به انگلیس و قوانین مهاجرت به انگلیس همچنین چگونگی مهاجرت به انگلیس و اخذ اقامت دائم انگلیس به صورت رایگان مشاوره دریافت نمایید .

 

 

 

فایل های صوتی توضیحات آقای ملک پور ( فارغ التحصیل حقوق عضو کانون وکلای دادگستری و مشاوران حقوقی ایران و دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه ملی وین ) در باب مهاجرت به انگلستان

 

مهاجرت کاری به انگلیس

ویزای کاری در انگلیس و مهاجرت کاری به انگلیس از دو طریق کلی امکان پذیر می باشد . که به Tier 5 و Tier 2 تقسیم بندی می شود . در هر دو نوع ویزای مذکور نیاز یا به یک کارفرما در کشور انگلیس خواهید داشت و یا باید یک فردی اسپانسر شما شود . که با نامه  Sponsorship letter می تواند اسپانسری شما را بر عهده گیرد . فلذا شما با در دست داشتن نامه کاری و اسپانسری خود به سفارت نزدیک به شما در خاک کشورتان می توانید فرم روادید مربوطه را تکمیل نمایید و در خواست ویزا بنمایید و مهاجرت به انگلیس داشته باشید . .
Tier 2 : خود در دو نوع ویزای general و shortage-occupation-list تقسیم بندی می شود . در دو حالت باید شما یک گواهی حمایت مالی از اسپانسر خود ، مشخص نمودن میزان حقوق خود ( بسته به کار شما در لیست های مربوطه مشخص می باشد) ، دارا بودن سطح زبان ایده آل و نشان دادن تمکن مالی خود متقاضی را ارائه نمایید .
Tier 5 : برای مهاجرت به انگلیس و همچنین ویزای کاری انگلیس در حدود سه ماه به طول می انجامد . و برای افرادی است که ملیت انگلیس را دارند و یا از کشور های استرالیا ، کانادا ، ژاپن ، موناکو ، نیوزلند ، هنگ کنگ ، کره جنوبی و تایوان تابعیت دارند . این نوع ویزا به فرد اجازه دو سال کار در انگلیس را اعطا می نماید . و افراد متقاضی باید در بازه سنی ۱۸ تا ۳۰ باشند . تمکن مالی این نوع ویزا در حدود ۱٫۸۹۰ پوند انگلیس می باشد . و در حدود ۲۳۰ پوند انگلیس برای شما هزینه خواهد داشت .

*مهاجرت از طریق ازدواج به انگلیس

برای مهاجرت به انگلیس و اخذ اقامت انگلیس از طریق ازدواج با فردی که تبعه انگلستان می باشد و یا شهروند این کشور می باشد باید شرایط ذیل را دارا باشید :
۱٫باید متقاضی رشید باشد ( حداقل ۱۸ سال ) و یا از والدین اجازه داشته باشد .
۲٫فرد از نظر کیفری و حقوقی سوء پیشینه نداشته باشد . و از نظر سلامت روحی و جسمی در سلامت کامل باشد .
۳٫سطح بالا و فوق العاده زبان انگلیسی را دارا باشد .
۴٫فرد باید در کل حداقل سه سال را در انگلیس زندگی نموده باشد و از این مدت حداقل ۸۲۵ روز را در خاک انگلیس باشد .
این سریع ترین راه کسب اقامت و تابعیت مضاعف کشور انگلیس می باشد ولی سختی های بسیاری خواهد داشت که به شما پیشنهاد می شود در این زمینه حتما با یک وکیل حرفه ای همراه شوید .

 

* مهاجرت از طریق سرمایه گذاری به انگلیس

این نوع ویزا در گروه ویزای tier 1 جای گرفته است . و فقط به افرادی پیشنهاد می شود که قصد کار آفرینی در این کشور را دارند .
این نوع ویزا در نوع ۵۰٫۰۰۰ پوندی و ۲۰۰٫۰۰۰ پوندی وجود دارد .
در ۵۰٫۰۰۰ پوندی باید حداقل ۹۵ امتیاز را کسب نمایید و حداقل ۱۶ سال داشته باشید . و سطح بالای زبانی خواهید داشت . البته به جزء افرادی که در کشور های آنتیگوا و باربودا ، استرالیا ، باهاما ، باربادوس ، بلیز ، کانادا ، دومینیکا ، گرانادا ، گویان ، جامائیکا ، نیوزیلند ، سنت کیتس و نویس ، سنت لوسیا ، سنت وینسنت و گرنادینا ، ترینیداد و توباگو و ایالات متحده آمریکا .
در ۲۰۰٫۰۰۰ پوندی انگلیس می بایست در لیست مشاغل تعیین شده اقدام نمایید . و هم زمان دو خانواده می توانند از این نوع ویزا ورود نمایند . و دارا بودن سطح زبان بسیار قوی ملزومی است .

 از طریق پناهندگی :*مهاجرت به انگلیس

این راه بدترین طریق مهاجرت به کشور انگلیس می باشد . راهی بسیار پر خطر و پر ریسک می باشد . که از طریق قاچاقچیان انجام می پذیرد . بهتر است با مشورت یک وکیل از طریق راه های قانونی مهاجرت به انگلیس داشته باشید . بحث ورود مهاجرین به انگلستان از سال ۱۹۴۵ توسط اولین دسته پناهنده ها شکلی تازه به خود گرفت اکثر ان مهاجرین در مهاجرت به انگلیس از کشور های هنگ کنگ ، پاکستان ، بنگلادش ، هند ، افریقا جنوبی و ایرلند بودند . بر اساس آمار به طور نسبی طی سال ۲۰۱۴  حدود صدوبیست و پنج هزارو هشتصد تبعه غیر انگلستان وارد خاک انگلیس شدند و تبعه انگلیس شدند که این آمار در مقایسه با سال ۲۰۱۳ که دویست و هشت هزار نفر بودند کمتر شده است ، البته در کل بیش از مقداری است که در سال ۱۹۶۲ گرفته شده است و در زمانی می باشد که این آمارگیری داخلی انجام شده است.

از طریق تولد فرزند*مهاجرت به انگلیس

تابعیت از طریق تولد فرزند در انگلیس ، در کلیات بر اساس قوانین خون می باشد . و اعطای تابعیت و اقامت از طریق تولد فرزند به والدین در هر مورد خاص برای والدین متفاوت می باشد و باید جداگانه مورد بررسی قرار گیرد . این بدان معناست که در صورتی که فرزندی متولد شود و هرکدام از والدین تابعیت کشور انگلیس را داشته باشند ، از این طریق فرزندشان تابعیت انگلیس را می تواند کسب نماید .
-در صورتی که پدر یا مادر مهاجرت به انگلیس داشته باشند و در کشور انگلیس ۵ سال اقامت داشته باشند . فرزندشان می تواند تابعیت انگلیس را کسب نماید .
از act سال ۲۰۰۰ به بعد تمامی افرادی که در کشور انگلیس متولد شوند ، می توانند اقامت انگلیس را کسب نماید .
-نوزادی که به مدت ده سال دائم در خاک انگلستان حضور داشته باشد می تواند در خواست تابعیت نماید .
*مهاجرت توریستی به انگلیس
متدوال ترین نوع ویزا در بحث چگونگی مهاجرت به انگلیس می باشد که پس از اتمام دوره تعیین شده توسط افیسر ویزا می بایست به کشور خود برگشته و نسبت به تمدید و تبدیل آن از خاک خود اقدام نمایید .

مدارک ویزای توریستی انگلیس به شرح ذیل است :
ü فرم سفارت
ü پاسپورت با ۶ ماه اعتبار و یک صفحه خالی
ü ترجمه رسمی مدارک هویتی
ü شناسنامه
ü سند ازدواج در صورت تأهل ( در صورت طلاق ، گواهی طلاق همراه باشد )
ü سند های املاک و دارایی ها ملکی
ü گردش مالی و سند حساب
ü فیش های حقوقی
ü گواهی خدمت ( از محل کار تهیه شود )
ü ۲ قطعه عکس پاسپورتی
این ویزا در انگلستان به سه علت ارائه خواهد شد ، که به ترتیب ذیل می باشد :
v برای اوقات فراغت ، مثل دیدار خانواده ، تعطیلات ، دیدار دوستان خود
v برای کسب و کار ، شرکت در مسابقات ورزشی ، دیدار های کاری ، برگزازی نمایشگاه
v برای درمان های پزشکی
در پایان بحث راه های مهاجرت به انگلیس می توان به صراحت بیان نمود که همواره راه های مهاجرت به انگلیس از روش های مختلف برای تمامی افراد وجود خواهد داشت ، و کشور انگلیس دارای بیشترین متقاضیان برای مهاجرت به انگلیس بوده است . شما عزیزان اگر می خواهید مهاجرت به انگلیس داشته باشید و اگر می خواهید راه های مهاجرت به انگلیس و شرایط اخذ اقامت انگلیس و قوانین تحصیل در انگلیس و شرایط کار در انگلستان را با یکدیگر مورد مقایسه قرار دهید و به اخذ اقامت انگلیس برسید. همواره می توانید با موسسه حقوقی ملک پور در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت تماس مستقیم و  در خصوص چگونگی و راههای اخذ اقامت انگلیس ، مهاجرت به انگلیس از طریق تحصیل ، مهاجرت کاری به انگلیس از ، مهاجرت از طریق سرمایه گذاری به انگلیس  و راه های مهاجرت به انگلیس به صورت تخصصی مشاوره رایگان دریافت نمایید .

 

Rating: 4
48 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 1. میلاد گفته:

  با سلام
  بنده مجرد، ۳۰ سال دارم و دارای مدرک فوق لیسانس هستم. با توجه به رزومه علمی و مقالاتی که دارم، اینجانب از طرف یکی از دکترین عضو کمیته برگزاری کنفرانس علمی که در تاریخ ۱۶-۱۸ جولای در لندن برگزار میشود، به عنوان سخنران دعوت شده ام.
  با فرض اینکه من ویزای انگلیس رو در مدت زمان معین دریافت کنم و در تاریخ تعیین شده در کنفرانس و در خاک انگلیس حضور داشته باشم. آیا میتونم در انگلیس تقاضای پناهندگی بدم؟ و تقریبا با چه درصدی می تونم افسر مهاجرت رو در انگلیس راضی کنم که پناهنده شم؟
  با تشکر

  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام
   دوست عزیز راههای ارتباطی با موسسه بر روی سایت های ما قابل مشاهده می باشد . شماره تلفن جهت تماس با مشاورین ۰۲۱۴۹۰۷۶ و ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ می باشد.

   پاسخ
 2. پروین گفته:

  سلام، من با آقایی که اصالا اهل اردن میباشند اما اقامت دائم انگلستان را دارند تصمیم داریم ۳ ماه دیگه در ترکیه ازدواج کنیم، در این صورت ایا من برای گرفتن اقامت انگلیس مشکلی خواهم داشت؟ ایا امکان زندگی با همسرم در انگلیس تا گرفتن اقامت را دارم؟در ضمن من به زبان انگلیسی مسلط هستم، ۳۴ سالم هست و مدرک تحصیلیم لیسانس تاریخ هست و به مدت ۱۰ سال هست سابقه کار در بیمارستان رو به عنوان کردیناتور امور بین الملل و امور همایشها و کنگره ها را دارم

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، بله میشه برای شما اقدام کرد و باید رابطه در ابتدا اثبات بشه. اگر مدرک زبان داشته باشید کمکتون میکنه و نکته مهم این هست که همسر بتونن هزینه های زندگی شما تا حداقل دو سال رو پوشش بدن

   پاسخ
 3. نفیسه گفته:

  سلام ،ببینید عموی من با خوانوادش انگلیس زندگی میکنند .پدر من میتونه از طریق دعوتنامه اقامت دائم بگیره؟ هزینه های به چه شکلیه؟ فقط اطلاعات میخوام اگر انجام هم نمیدید مشکلی نیست

  Rating: ۳
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، لطفا سن و مدرک تحصیلی پدر گرامی را اعلام بفرمایید. ایشان اگر پیشنهاد شغلی داشته باشند امکان اقدام دارند. ما می توانیم در تمام این پروسه شما را یاری کنیم.

   پاسخ
 4. مریم گفته:

  سلام من و همسرم هر دو دیپلم داریم و داری دو فرزند هستیم مدتی تصمیم به مهاجرت به انگلیس را داریم منتها همه راهای مهاجرت یا از طریق تحصیل یا کار ولی ما میخایم خودمون بریم اونجا و کاری شروع کنیم لطفا راهنمایی کنید ایا همچین چیزی وجود داره از طریق سرمایه گذاری نه از طریق یه اشنا که گفته بیاید اینجا واسه راه انداختن یه فست فود چه جوری میتونم اقامت بگیرم میشه از این طریق یا شدنی نیست اصلا؟؟؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام دوست گرامی برای شروع هر بیزنسی در انگلیس و در کشورهای دیگر باید در ابتدا سرمایه گذاری نمایید و بیزینس پلن ارائه دهید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام در ابتدا باید رزومه کامل خود را بفرمائید که برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 5. احسان گفته:

  سلام من برای کار میخواستم به انگلیس مهاجرت کنم و در ضمن باید بگم که عموم هم تابعیت انگلیس رو داره و چندین ساله که اونجا زندگی میکنه. میخواستم بدونم من باید چه اقداماتی انجام بدم؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام باید رزومه و اطلاعات کامل خود را بفرمائید تا بتوان به صورت درست راهنمایی کرد برای اطلاعات کامل می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 6. nashenas گفته:

  سلام من ١٧ ساله هستم خواستم بدونم براى چند سال بايد در انگلستان تحصيل كنم تا بتونم براى اقامت دائم اقدام كنم. به چه چيزهايى نياز دارم ممنون

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی باید پس از تحصیل بتوانید وارد بازار کار شوید تا بتوانید اقامت خود را اخذ نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان حقوقی مشاوره نمایید .

   پاسخ
 7. Dori گفته:

  با عرض سلام و ارادت و خسته نباشید. من و خانواده ام قصد داریم با ویزای توریستی به انگلستان سفر کنیم. اینجانب ۴۰ ساله ، لیسانس مدیریت و شغل آزاد با جواز کسب دارم. (البته مغازه اجاره ایست ولی جواز کسب بنام خودم میباشد)همسرم خانه دار و دخترم ۹ ساله میباشد.ملک کوچکی در شهرستان دارم. حساب بانکی نسبتا معقولی هم دارم.در زمینه با سپرده بانکی چه مبلغی لازم داریم.و آیا این موارد و مدارک برای هر نفر بصورت جداگانه است؟ لطفا ما را راهنمایی بفرمائید،،، و درانتها آیا اگر کسی با ویزای توریستی برود و بازنگردد، کلیه اموال و سپرده او بلاک میشود؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی موسسه حقوقی ملک پور به عنوان یک موسسه حقوقی برتر هیچگونه مشاوره ای در باب امور غیر قانونی نخواهد داشت .

   پاسخ
 8. نيما گفته:

  با سلام
  من از دانشگاه گلاسگودرارشد رشته مديكال ژنتيك پذيرش گرفتم و ميخوام با استاد مكاتبه كنم
  سي وي دارم دوتا توصيه نامه ام دارم بايد چيكار كنم
  ممنونم

  پاسخ
 9. سوگل گفته:

  سلام من دختر ۱۷ساله هستم و قصد دارم به انگلستان مهاجرت کنم و ادامه تحصیل دهم من عموم ۵۰ساله که در انگلستان زندگی میکنه من میخواستم بدونم من میتونم ازز طریق عموم اقدام کنم؟
  درضمن من در یک خانواده متوسط زندگی میکنم میخواستم بدونم من میتونم از یه کالج دولتی تاییدیه برای تحصیلم بگیرم میشه کمکم کنید؟
  من میتونم ازز عموم برای اقامتم کمک بگیرم؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   بله دوست گرامی می توانید اقدام نمایید اما باید هزینه تحصیل و زندگی خود را دارا باشید تا بتوانید برای تحصیل اقدام نمایید واز مدارس پذیرش تحصیلی خود را نیز دریافت کنید که بهتر است برای اطلاعات بیشتر با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 10. شیوا گفته:

  باسلام.خیلی ممنون از جناب دکتر ملک پور و تیم خوبشون.بنده میخواستم وقت مشاوره بگیرم لطفا بفرمایید هزینه مشاوره چه مبلغی هست؟متشکرم

  پاسخ
 11. گیتا گفته:

  سلام من در سویس زندگی می کنم تقریبن ۸ سال هست و هیچ جوابی نداریم همسرام دار حله درس خاندان هست ۲ سال دیگه رشته تحسیلیش تمام می شه وا حیچ جاوابی نداریم. تسمیم گرفتیم که مهاجرت کونیم دار انگلیس . درضمن من ۲ بچه هم در سویس به دونیا اومده .لتفن راهنماهیم کونید.لوتفن.

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز باید شرایط خود را به طور کامل ذکر بفرمائید تا امکان راهنمایی وجود داشته باشد برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان حقوقی مشاوره نمایید .

   پاسخ
    • mie editor3 گفته:

     با سلام
     دوست گرامی می توانید برای مدارس اقدام نمایید و پذیرش تحصیلی خود را اخذ کنید تا بتوانید اقامت و تابعیت خود را نیز بدست آورید برای اطلاعات کاملتر می توانید با کارشناسان mie تماس حاصل نمایید.

     پاسخ
 12. محمد گفته:

  سلام درصورت پرداخت مبلغ٥٠٠هزارپونداين پول پس ازچندوقت برميگردد؟ايا نيازي به حضور دايم درخاك انگلستان هست؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   باید اطلاعات کامل خود را ذکر بفرمائید تا امکان راهنمایی وجود داشته باشد که می توانید با دفاتر mie تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   برای سرمایه گذاری در انگلستان باید شرایط شما کاملا بررسی گردد برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر mie تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 13. علیرضا رضایی گفته:

  با سلام من میخواستم دریافت اقامت انگلیس از طریق سرمایه گذاری یا ثبت شرکت داشته باشم و مبلغ سرمایه که دارم یک میلیارد هست ایا میتوانم اقدام کنم ؟؟
  وضعیت من مجردم و ۳۰ سال دارم
  در ایران شهر شیراز زندگی میکنم و الان هم شرکت دارم و کاسب هستم ودر صنف عمده فروش کامپیوتر و موبایل هستم
  و اگر برای اقامت سریع از طریق سرمایه گذاری کدام کشور اروپای خوب و راحت تر است

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز سرمایه گذاری انگلستان با مبلغ ۲۰۰ هزار پوند امکان پذیر است اما در کل برای بسیاری از کشورها می توانید از طریق سرمایه گذاری اقدام نمایید و اقامت خود را اخذ نمایید که برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر mie تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 14. سپیده ازاد گفته:

  بله ؟ با سلام و درود ، می خواستم در مورد چگونگی گرفتن ویزای کار در انگلیس بعد از اتمام تحصیل بپرسم ،فوق لیسانس مدیریت جهانگردی از دانشگاهی در جنوب انگلیس هستم ، و در حال حاضر در هتلی در انگلیس دوره کار اموزی را می گذرانم ، لطفا بفرمایید چطور از طریق ویزای کار اقامت بگیرم ؟ ممنون از توجه شما…

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوس عزیز شما باید از کار فرمای خود دعوت به کار داشته باشید تا بتوانید از این طریق اقدام نمایید البته شرایط اخذ ویزای کار انگلستان در هر حال حاضر با دشواری هایی همراه است که بهتر است برای بررسی بیشتر با دفتر mie اتریش تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   متاسفانه خیر برای مشاوره و کسب اطلاعات می توانید با دفاتر همکار در تهران و کرمانشاه تماس حاصل نمایید. با تشکر

   پاسخ
 15. بهمن فاتحی گفته:

  باسلام ادرس دفاتر همکار شما در تهران کجاست .چون بعضی دفاتر ادعا میکنن که با شما ارتباط مستقیم دارن ولی واقعیت چیز دیگه ای میگه.

  پاسخ
 16. زهرا گفته:

  سلام.من در رابطه با پر کردن فرم بورسیه اسکلارشیپ اکسفورد مشکل دارم.چجوری میتونم ازتون کمک بخوام؟ مثلا کد ucas میخواهد!

  پاسخ
 17. Kimia گفته:

  سلام
  من ۳۰ سالمه و لیسانس مامایی دارم و الان هم در حال خواندن زبان برای گرفتن آیلتس هستم ۱ پسر ۳ ساله دارم و همسرم ۳۷ ساله هستن که فوق لیسانس مدیریت دولتی سیستمهای اطلاعاتی دارن و لیسانس کشاورزی شاخه علوم آب و همچنین ۱۷ سال سابقه مرتبط با مدرک کارشناسی ارشدشون دارن و علاوه بر آن ما یک شرکت بهداشتی درمانی و بهبود کیفیت داریم که من مدیر عامل و همسرم نائب رئیس هستن میخواستم بدونم چجوری و از چه راهی میتونیم به انگلستان مهاجرت کنیم ممنونم

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی در حال حاضر بهترین روش برای مهاجرت به انگلستان می تواند از طریق تحصیل و یا سرمایه گذاری و ثبت شرکت باشد که می توانید اقدام نمایید اما با توجه به محدودیت سنی که برای اخذ ویزا وجود دارد بهتر است هر چه سریعتر برای مهاجرت اقدام داشته باشید برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید .

   پاسخ