مهاجرت به ایتالیا

مهاجرت به ایتالیا و برررسی شرایط آن

 • مهاجرت به ایتالیا و مقدمه ای بر آن
 • مهاجرت به ایتالیا و معرفی این کشور
 • مهاجرت به ایتالیا از طریق تولد
 • مهاجرت به ایتالیا از طریق ازدواج
 • مهاجرت به ایتالیا از طریق کار
 • مهاجرت به ایتالیا از طریق تحصیل
 • مهاجرت به ایتالیا از طریق سرمایه گذاری
 • مهاجرت به ایتالیا از طریق پناهندگی
 • هزینه مهاجرت به ایتالیا و زندگی در این کشور

شما می توانید از طریق دریافت مشاوره رایگان شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

مهاجرت به ایتالیا و مقدمه ای بر آن

مهاجرت به ایتالیا ، اخذ اقامت و تابعیت ایتالیا و طرق مختلف اخذ ویزای ایتالیا در این نوشتار مورد بحث و بررسی علمی قرار گرفته است. مهاجرت به ایتالیا همانند سایر کشورها از چند روش معمول انجام پذیر است که در ادامه آن ها را به صورت کلی مورد بررسی قرار خواهیم داد. برای اخذ اقامت ایتالیا باید به شرایط مهاجرت به ایتالیا به صورت کامل آشنا بود. سوالات مطرح شده در مورد مهاجرت به این کشور و اخذ اقامت ایتالیا به شرح زیر است.

 • راه های مهاجرت به ایتالیا در سال ۲۰۱۸ پس از گرفتن وکیل مهاجرت کدام است ؟
 • شرایط مهاجرت به ایتالیا ۲۰۱۸ چگونه است ؟
 • قوانین و راه های مهاجرت به ایتالیا  و یا راه های مهاجرت به ایتالیا را می شناسید؟
 • آیا مهاجرت به ایتالیا از طریق تحصیل و اخذ ویزای تحصیلی ایتالیا امکان پذیر است ؟
 • آیا با مهاجرت به کشور ایتالیا از طریق ویزای کاری ایتالیا ممکن است ؟
 • در مورد مهاجرت به ایتالیا از طریق ویزای ازدواج و یا از طریق تولد فرزند و خاک و خون به چه صورت است ؟
 • شرایط مهاجرت از طریق ثبت شرکت و سرمایه گذاری در ایتالیا وقوانین مهاجرت توریستی به ایتالیا چگونه است ؟

موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش مطالبی را در خصوص راه های مهاجرت به ایتالیا و چگونگی اخذ اقامت دائم ایتالیا و اخذ تابعیت ایتالیا در این مقاله توضیح داده است  . شما عزیزان می توانید از طریق مشاورین متخصص و کارشناسان مسلط به امور بین الملل در خصوص راه های مهاجرت به ایتالیا و شرایط اخذ ویزای ایتالیا و راه های مهاجرت به ایتالیا مشاوره رایگا دریافت نمایید

شبه جزیره ایتالیا واقع در جنوب اروپا و با مساحت کل ۳۳۳/۳۰۱ کیلومتر مربع، تقریباً یک پنجم ایران است که سطح خشکی آن ۰۲۹/۲۹۴ کیلومتر مربع و۲۱۰/۷ کیلومتر مربع از سطح آن را آب و ۷/۶۰۰ کیلومتر دور آن را ساحل فراگرفته است. پایتخت ایتالیاشهر رم است. این کشور از یک شبه‌جزیره وسیع و دو جزیره سیسیل و ساردنی(واقع در دریای مدیترانه) تشکیل شده ‌است.

مهاجرت به ایتالیا و معرفی این کشور

لازم به ذکر است که دو کشور مستقل بسیار کوچک به نام‌های واتیکان و سان مارینو در بین خاک ایتالیا واقع شده اند و یک تکه از خاکایتالیا به مام کامپیونه دیتالیا نیز بیرون از خاک اصلی این کشور و در سوئیس قرار دارد.

واحد پول کشور ایتالیا طبق قانون اتحادیه اروپا یورو بوده و زبان رسمی این کشور ایتالیایی است. جمعیت ایتالیا شصت میلیون و ششصد هزار نفر است و دین رسمی این کشور مسیحیت است و ۹۱.۶ درصد جمعیت مسیحی این کشور معتقد به کلیسا کاتولیک واتیکان می باشند.ایتالیا بیست و سومین کشور پرجمعیت دنیا و پنجمین کشور پرجمعیت اروپاست. ایتالیا آب‌وهوای معتدل چهار فصل دارد و وضعیت آب‌وهوای مناطق ساحلی آن با وضعیت آب و هوایی مناطق کوهستانی داخلی آن تفاوت زیادی دارد. که همین امر موجب شده است که هر ساله گردشگران زیادی را به خود جذب کرده و این باعث شده است که جز یکی از کشورهای با درآمد بالا از طریق توریست باشد. از بزرگترین صنایع کشور ایتالیا می‌توان از صنایع فلزکاری، ماشین‌آلات، وسایل نقلیه، هواپیماسازی، کشتی‌سازی، مواد شیمیایی، پتروشیمی، اتمی، مواد غذایی ، منسوجات و البسه، الکتریکی و جنگ ‌افزار اشاره نمود. گندم، جو، سیب‌زمینی، چغندرقند، سیب، ذرت، برنج، انگور، ماهی، گاو و خوک از مهم‌ترین محصولات کشاورزی و دامپروری ایتالیا هستند.

در این چند وقت اخیر به جهت تعداد بالای سوالات متقاضایان امر مهاجرت از وکلای موسسه حقوقی ملک پور مبنی بر این که شرایط سرمایه گذاری در ایتالیا چگونه است؟ چگونه می توان برای دریافت ویزای کار ایتالیا اقدام نمود و یا شرایط بورس و تحصیل در ایتالیا به چه منوال است؟ بر آن شدیم تا با نگاهی فراگیر تمامی طرق مهاجرت به ایتالیا را به صورت جز جز به اطلاع شما عزیزان برسانیم.

ایتالیا به لطف داشتن نام آوران موخری چون میکلانژ، رافائل، فراگامو، دانته، گالیله، داوینچی و همچنین مشاهیر دوره معاصر این کشور همچون انزو فراری، جورجیو آرمانی، گوچی و آندریا بوچلی به عنوان کشوری با مردمان خلاق و مبتکر و صنعتگر در جهان معروف است. این موضوع به ویژه در عرصه هنر و گرایش های آن نمود قابل توجهی در ایتالیا دارد کما اینکه در آثار و بناهای این کشور به طور دقیقی دیده می شود. همچنین دانشگاه های ایتالیا دارای شهرت جهانی در رشته هایی نظیر معماری، هنر، مهندسی، باستان شناسی، تاریخ، مدیریت و علوم اجتماعی و… بوده و تمام اینها به دلیل داشتن تاریخ و تمدنی کهن است.

موسسه ی حقوقی ملکپور با داشتن حقوق دانانی نخبه در امر حقوق بین الملل و آشنا به نظام حقوقی ایتالیا و همچنین با یاری وکلای ایتالیایی تمام تلاش خود را در ارائه مشاوره و خدمت رسانی شایسته به متقاضیان مهاجرت به ایتالیا می نماید. در ادامه به جهت پاسخ گویی به سوالات متقاضیان راه های مهاجرت به ایتالیا توضیحاتی را برای طرق مهاجرت به ترتیب الویت و تعداد سوالات خواهیم داد.

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد ایتالیا

مقاله مرتبط

مهاجرت به ایتالیا و شرایط زندگی در این کشور

مهاجرت به ایتالیا ، تابعیت دوگانه و شرایط از دست دادن تابعیت

اخذ شهروندی ایتالیا از طریق خوگیری یا آمیختگی با سکونت قانونی در ایتالیا تحت شرایط زیر امکان پذیر است.

 • ۳ سال برای شهروندان سابق ایتالیایی تا درجه دوم و برای خارجی ها متولد خاک ایتالیا
 • ۴ سال برای شهروندان اتحادیه اروپا
 • ۵ سال برای افراد بی پناه و پناهندگان، و همچنین برای بزرگسالان خارجی بیش از ۱۸ ساله که توسط شهروندان ایتالیایی پذیرفته شده اند؛
 • ۷ سال برای کودکان که توسط شهروندان ایتالیایی پذیرفته شده است قبل از تأیید قانون شماره ۱۸۴/۱۹۸۳
 • ۱۰ سال برای افراد خارج از اتحادیه اروپا

تابعیت دوگانه در ایتالیا

از ۱۶ اوت ۱۹۹۲، شهروندی ایتالیایی با اخذ شهروندی خارجی دیگر از دست نخواهد رفت، مگر اینکه شهروندان ایتالیایی به طور رسمی آن را رد کنند و موافقت نامه های بین المللی را رعایت کنند.

از دست دادن تابعیت ایتالیا

شهروندی ایتالیا می تواند به صورت اتوماتیک یا داوطلبانه لغو شود.

از دست دادن تابعیت ایتالیا به صورت اتوماتیک:

 • هر شهروند ایتالیایی که به طور داوطلبانه در نیروهای مسلح یک حکومت خارجی مشغول به کار است یا یک پست دولتی با یک کشور خارجی را با وجود ممنوعیت قانونی ایتالیا قبول می کند
 • هر شهروند ایتالیایی که در یک حالت جنگی با یک کشور خارجی خدمت کرده یا یک پست دولتی یا شهروندی در آن کشور داشته باشد
 • متقاضیان که در پروسه پذیرش به وسیله تقصیر خودشان باطل شده و انجام نمی شود، در صورتی که در کشوری دیگر دارای شهروندی باشد یا مالک آن باشد.

از دست دادن تابعیت ایتالیا به صورت داوطلبانه:

اعلامیه لغو شهروندی از یک مقام رسمی، اداره آمار (Anagrafe) شهر محل اقامت ایتالیا یا در صورت اقامت در خارج از کشور، از یک مقام دیپلماتیک و کنسولی مجاز، و با اسناد زیر قابل انجام است.

 • گواهی تولد شهرستان تولد و محل تولد
 • گواهی شهروندی ایتالیایی
 • مدارک شهروندی خارجی
 • اسناد اقامت خارج از کشور، در صورت لزوم

مهاجرت به ایتالیا از طریق تولد

از آنجایی که قوانین اهدای تابعیت در ایتالیا براساس خون می باشد با داشتن والدین ایتالیای تابعیت ایتالیا به صورت اتوماتیک به فرزند منتقل می شود. انتقال شهروندی از طریق نسل مادر فقط برای افراد متولد شده پس از ۱ ژانویه ۱۹۴۸ امکان پذیر است. فرزندی که در حال حاضر با والدین زندگی می کند و در آن لحظه که والدین آن به یک شهروند ایتالیایی تبدیل می شوند، شهروند ایتالیایی خواهد شد. در نظر داشته باشید که شهروندی ایتالیایی به افراد متولد شده در خاک ایتالیا اعطا می شود اگر که پدر و مادر آنها ناشناخته، بدون اقامت یا نتوانند شهروندی خود را به فرزندشان بر اساس قوانین ایالتی که شهروندان آنها هستند، انتقال دهند. یک فرزند به رسمیت شناخته شده و یا اعلام شده در حالی که دارای پدر و مادر ایتالیایی است. افرادی که سن قانونی دارند به رسمیت شناخته شده یا اعلام می شوند، باید در عرض یک سال از این شناخت، انتخاب شوند.

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد تولد

مقاله مرتبط

ویزای توریستی ایتالیا

مهاجرت به ایتالیا از طریق ازدواج

بر اساس قوانین حقوق خصوصی هر کشور و همینطور قوانین حقوق بین الملل خصوصی ، با ازدواج با یک شخص ایتالیایی این امکان برای شخص به وجود می آید که از این طریق درخواست اقامت نماید. ما در این بخش مهاجرت از طریق ازدواج را به طور کامل توصیف کرده ایم. بدیهی است قوانین در خصوص ازدواج وشروط ضمن آن و در ادامه روند اخذ اقامت و تابعیت ایتالیا از طریق ازدواج دارای پیچیدگی ها و اصول حقوقی مخصوص به خود میباشد. شما میتوانید جهت آشنایی با اصول حقوقی اخذ اقامت و تابعیت ایتالیا از طریق ازدواج با تبعه ی آن کشور با مشاورین و وکلای ما تماس حاصل نموده و حقوقدانان ما با کمال میل شما را راهنمایی خاهیم نمود که چه مسائلی در این راه در مقابل شما قرار دارد.

افرادی که خواهان مهاجرت به ایتالیا می باشند و می خواهند در رابطه با راه های مهاجرت به ایتالیا اطلاع داشته باشند و خواهان کسب اطلاعات به روز و دقیق در خصوص راه ها و قوانین مهاجرت به کشور ایتالیا  می باشند می توانند با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش و یا شعبه مرکزی آن در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و یا با تمامی دفاتر همکار این موسسه در سراسر ایران در خصوص راه های مهاجرت به ایتالیا به صورت تخصصی مشاوره رایگان اخذ نمایند .

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد ازدواج با خارجی

مقاله مرتبط

راه های اخذ اقامت ایتالیا

مهاجرت به ایتالیا از طریق کار

کار در ایتالیا (پیدا کردن کار در ایتالیا)

تمایل بسیاری از مهاجرین برای راه های مهاجرت به ایتالیا ، مهاجرت به ایتالیا از طریق اخذ ویزای کاری است که این خود یکی از طرق مهاجرت به ایتالیاست ولی لازم است بدانید که روال اخذ این نوع ویزا به این صورت است که ابتدا باید شخصی به عنوان کارفرما در کشور مقصد برای شما پیشنهاد کاری و دعوتنامه کاری از ایتالیا بفرستد واین عمل خود قانون خاصی دارد. این قانون به این صورت است که در کل اتحادیه اروپا برای استخدام اشخاص در ابتدا کارفرما بایستی به مدت ۳ ماه در روزنامه و اینترنت کشور مقصد آگهی دهد و اگر در آن کشور کارجویی پیدا نشد باید به مدت ۳ ماه در کل اتحادیه اروپا آگهی شود و اگر مجددا  از بین ۲۸ کشور عضو اتحادیه اروپا متقاضی پیدا نشد، میتواند برای شخص موردنظر پیشنهاد کار ارسال نماید و باید نشان دهد که از جهات مالی شخص و همراهانش را مورد حمایت قرار می دهد. بهترین راه برای متقاضیان اخذ اقامت دائم ایتالیا، اقدام جهت دریافت ویزای تحصیلی این کشور و رسیدن به خاکایتالیا و در ادامه اقدام برای دریافت ویزای کاری کشور ایتالیا می باشد.

در خصوص  راه های مهاجرت به ایتالیا  می توان بیان نمود که مراقب باشید اشخاص کلاهبرداری که ادعا میکنند میتوانند در مدتی کوتاه ویزای کار را برای شما اخذ کنند، از اشتیاق شما در خصوص کار درایتالیا سوء استفاده میکنند و موضوعاتی را مطرح میکنند که در واقع صحیح نیست.

البته متخصصینی که در پی راه های مهاجرت به ایتالیا  و کار در ایتالیا بوده اند نگران مسائل موجود در این مسیر نباشند، ما میتوانیم راه های ممکن الحصول دیگری در اروپا معرفی کنیم تا فرایند کار و ویزای کار آنها در اتحادیه اروپا فراهم شود. برای مثال در حال حاضر مهندسین می توانند جهت ویزای کار آلمان اقدام نمایید که این نوع ویزا نیازی به مدرک زبان و سابقه کار زیاد نیز ندارد. همینطور از سایر راه ها میتوان ویزای کار اتریش و دانمارک را مثال زد که مشاورین ما می توانند شما را جهت اخذ این ویزاها مشاوره دهند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر به بخش کار در آلمان و همینطور کار در اتریش و کار در دانمارک سایت موسسه ی حقوقی ملکپور مراجعه فرمایید.

صعوبات مربوط به اخذ پیشنهاد کار و اخذ ویزای کار ایتالیا از طرفی، و کمبود ظرفیت کار و اوضاع نابسامان اقتصاد و کار در ایتالیا از طرفی دیگر منجر شده تا تمرکز کارشناسان به راه هایی چون سرمایه گذاری در ایتالیا و یا تحصیل در این کشور معطوف گردد. البته سرمایه گذاری در ایتالیا نیازمند داشتن سرمایه ی زیادیست که عملا توصیه نمی شود زیرا قواعد بازی در این زمینه در ایتالیا کمی پیچیده و دشوار است. لیکن اگر قصد آن را دارید، توصیه میکنیم از طریق تحصیل یا کار وارد ایتالیا شوید و سپس اقدام به سرمایه گذاری نمایید.

مهاجرت کاری به ایتالیا
کار در ایتالیا
شرایط کار در ایتالیا
مهاجرت به ایتالیا از طریق کار

مهاجرت به ایتالیا از طریق سرمایه گذاری

از طرق دیگر مهاجرت به ایتالیا میتوان به طریق سرمایه گذاری در ایتالیا اشاره کرد. با وجود اینکه این راه با مشکلات فراوانی نظیر کلاهبرداری های خرد و کلان درگیر است، ولیکن این موضوع از دیدگاه بعضی از اشخاص بهترین راه مهاجرت به ایتالیا است. اگر نیت سرمایه گذاری در ایتالیا را دارید لازم است بدانید راه اصلی آن از طریق ثبت شرکت در ایتالیا است.

البته مشقاتی در رابطه با راه های مهاجرت به ایتالیا  و ثبت شرکت در ایتالیا وجود دارد که از نظر ما اقدام برای این امر را دچار تردید می کند به شما پیشنهاد میکنیم اگر نمی خواهید روی سرمایه ی خود ریسک کنید راه های امن تر ثبت شرکت در اروپا را تجربه کنید. کشور هایی را که ما به شما توصیه می کنیم جزء کشور های در پیشرفته به حساب می آیند و درصد مالیات در آنها پایین ترین میزان ممکن است مانند کشور فرانسه که ما به تفصیل آن را در بخش ثبت شرکت در فرانسه توضیح داده ایم و از نظر مسائل حقوقی این پروسه را تضمین می کنیم.

فرآیند دریافت ویزای کار ایتالیا و مهاجرت کاری به ایتالیا کمی سخت و طولانی است ولی اگر شخصی به عنوان دانشجو در ایتالیا مشغول به تحصیل و حاضر باشد می تواند به محض آگهی شدن شغل اقدام به دریافت آن کند پر واضح است که اشخاصی که مشغول به تحصیل در اروپا بوده و یا مدارک تحصیلی خود را از یکی از کشور های اروپا دریافت نموده باشند، شانس بیشتری در خصوص پیدا کردن شغل در ایتالیا و اخذ اقامت کاری در ایتالیا خواهند داشت و در صورت عدم تمایل به ادامه تحصیل درخواست کناره گیری نموده و وارد بازار کار می شود. به این معنا که اگر شما در کشور ایتالیا کار خاص یا کارفرمایی دارید میتوانید از طریق تحصیل وارد خاک ایتالیا شده و این قانون را دور زده و پس از ورود اقدام به اخذ ویزای کار ایتالیا نمایید.لازم به ذکر است ،اشخاصی که موفق به مهاجرت به ایتالیا از طریق کار در ایتالیا و دریافت ویزای کار ایتالیا می شوند، پس از گذشت چهار سال کار در ایتالیا و پرداخت مالیات و حق بیمه به دولت ایتالیا،می توانند درخواست اقامت دائم ایتالیا را از دولت داشته باشند. و بعد از آن اقدام به سرمایه گذاری و ثبت شرکت در ایتالیا نمایند زیرا که کاملا به قوانین مسلط شده اند.

سرمایه گذاری در ایتالیا

مهاجرت به ایتالیا از طریق تحصیل

(تحصیل در دانشگاه های ایتالیا – بورس تحصیلی در ایتالیا)

مهاجرت تحصیلی، یکی از روش های مهاجرت به ایتالیا است. سالانه، متقاضیان بسیاری در دنیا اقدام به مهاجرت از کشوری به کشوری دیگر می نمایند. عده ی کثیری، مهاجرت به ایتالیا را در دستور کار خود قرار می دهند. اما نکته مهمی که دلیل این حرف که بهترین راه مهاجرت به ایتالیا، راه تحصیل است در این می باشد که تقریبا تمام متقاضیان مهاجرت به ایتالیا حداقل دیپلم داشته، و همچنین نکته قابل توجه این است که ایتالیا از مقطع دیپلم به بالا برای تقریبا اکثر رشته های تحصیلی ظرفیت ارائه ی پذیرش را دارد. در حال حاضر شرایط مناسبی جهت مهاجرت تحصیلی به ایتالیا فراهم گشته است که متقاضیان میتوانند از آن استفاده کنند تا در اسرع وقت، راهمهاجرت به ایتالیا آنها طی شود. این راه در مقایسه با مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در ایتالیا بسیار عاقلانه و کم هزینه تر و در قیاس بامهاجرت کاری به ایتالیا از سرعت بیشتری برخوردار است.

مزایای تحصیل در ایتالیا نقاط مثبت مهاجرت تحصیلی به ایتالیا و تنوع بورسیه های تحصیلی، آن را به قطب جدید تحصیل رایگان در اروپا تبدیل کرده است و همین موضوع باعث گشته تابهترین راهمهاجرت به ایتالیا شناخته شود و علاوه بر آن دانشجویان بسیاری از سراسر جهان را جذب خود کند.

موسسه ی حقوقی ملکپور با بهره  گیری از تیم برجسته ی مشاورین حقوقی مهاجرت، بهترین شرایط تحصیل در ایتالیا را از لحظه ی ثبت در خواست از ایران تا حضور در کلاس های دانشگاه را به شما معرفی کرده و شما را برای دست یافتن به این مهم یاری و مشاوره رایگان میکند. تقریبا همه متقاضیان تحصیل در اروپا، در مورد تحصیل به زبان انگلیسی متفق القول هستند. ارائه مشاوره رایگان برای ایجاد راه های مهاجرت به ایتالیا  و فرصت تحصیل در شرایط مطلوب آب و هوایی در دانشگاه های مدرن ایتالیا با هزینه های بسیار پایین از جمله خدمات کارشناسان موسسه ی حقوقی ملکپور میباشد.

در حال حاضر امکان تحصیل در بهترین دانشگاه های ایتالیا به همراه بورسیه ی کامل تحصیلی برای متقاضیانی که از ایران اقدام می کنند وجود دارد. وکلای موسسه ملک پور قادر هستند بدون در نظر گرفتن معدل شما، شرایط اخذ کمک هزینه تحصیلی ایتالیا را برایتان فراهم کنند.

کمک هزینه های ۵۰۰۰ یورویی در سال برای دانشجویان ایرانی نرخ تقاضا برای تحصیل در ایتالیا را افزایش داده و تعداد بسیاری از دانشجویان متمایل به آن هستند. این امر باعث شده تا اکثر دانشجویان ایرانی با علم به اینکه نه تنها شهریه های بالا پرداخت نمیکنند، بلکه هزینه ی زندگی خود را هم دریافت می کنند، به دنبال مهاجرت تحصیلی به ایتالیا هستند.

تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در ایتالیا
تحصیل در مقطع دکترا در ایتالیا
تحصیل در ایتالیا به همراه بورس
شرایط اخذ بورسیه تحصیلی در ایتالیا
تحصیل در ایتالیا

مهاجرت به ایتالیا از طریق پناهندگی

همانطور که در مقالات متعدد بیان شده است پناهنده کسی است که حقوق طبیعی و اجتماعی او در کشورش رعایت نمی شود و مجبور است که برای حفظ جان خود به کشور دیگه پناه ببرد.

برای پناهندگی در ایتالیا از ویزاهای پناهندگی ، بشردوستانه، نجات اضطراری و زبان در خطر استفاده می شود که به ترتیب ویزاهای ۲۰۰، ۲۰۱ ، ۲۰۳ و ۲۰۴ هستند. برای پناهندگی در خاک ایتالیا نیز از سه ویزای حفاظت (۸۶۶) ، حفاظت موقت ( ۷۸۵ ) و پناهنگاه امن ( ۷۹۰ ) استفاده می شود.

به طور کلی راه پناهندگی با توجه به سختی های که دارد و مشکلات بسیار زیادی که در کمپ ها برای مهاجران پیش آمده است توصیه نمی شود. موسسه ملک پور مهاجرت به ایتالیا از طریق پناهندگی را به هیچ وجه پیشنهاد نمی کند و مشاوره ای در مورد آن ندارد. در نظر داشته باشید که مقالات ارائه شده بر روی وب سایت های ملک پور صرفا جهت آگاهی از خطرهای این راه است.

مهاجرت به ایتالیا و هزینه های زندگی در این کشور

طبیعتا مهاجرت به ایتالیا و اقامت در این کشور با هزینه های همراه است که شامل موارد گوناگونی می شود. برخی از هزینه های زندگی در ایتالیا در جدول زیر برای شما ارائه شده است.

هزینه ماهیانه به یورو آیتم
خانواده ۴ نفره زوج یک نفر
۸۲۰ ۶۵۰ ۴۱۰ خانه
۴۱۰ ۳۲۸ ۱۸۰ غذا
۱۱۰ ۸۰ ۵۵ موارد جانبی
۱۸۰ ۱۶۰ ۱۱۰ اوقات فراغت
۱۳۵ ۱۱۰ ۱۱۰ حمل و نقل و رفت و آمد
۱۲۰ ۱۱۰ ۵۵ بیمه
۲۲۰ ۱۱۰ ۵۵ پوشش
۱۹۹۵ ۱۵۴۵ ۹۷۵ جمع کل
سخن پایانی در مورد مهاجرت به ایتالیا

همچنین در خصوص شرایط مهاجرت به ایتالیا می توان بیان نمود که بسیاری از افراد در خصوص راه های مهاجرت به ایتالیا دارای سوال می باشند .. قوانین مهاجرت به ایتالیا برای متقاضیان مهاجرت تحصیلی به ایتالیا گوناگون می باشد. که موسسه حقوقی ملک پور تلاش نمود راه های مهاجرت به ایتالیا توضیح دهد . شما عزیزان می توانید در صورت داشتن هرگونه سوال در زمینه راه های مهاجرت به ایتالیا و همچنین مهاجرت تحصیلی به کشور ایتالیا و مهاجرت کاری به ایتالیا و تولد در ایتالیا و اخذ ویزای توریستی ایتالیا و پناهندگی در ایتالیا و انواع ویزای بلند مدت ایتالیا و مهاجرت به ایتالیا از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت دیگر زمینه های حقوقی با موسسه حقوقی ملک پور در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و پاسخ سوالات خود را در رابطه با راه های مهاجرت به ایتالیا و در نهایت راههای اخذ اقامت ایتالیا از مشاورین متخصص و کارشناسان مسلط به امور بین الملل به صورت مشاوره رایگان دریافت نمایید .

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

269 پاسخ
دیدگاه های جدیدتر »
 1. اشکان گفته:

  سلام. من لیسانس ژنتیک هستم و مدرکم رو از دانشگاه آزاد زنجان گرفتم و ۲۴ سال سنم هست. شغل ثابتی ندارم و به صورت خصوصی فارکس آموزش میدم اما درامد خوبی دارم.میخواستم بدونم شرایط گرفتن اقامت شهر کاندلا را دارم؟ و از چه طریق باید اقدام کنم؟ چه شرایطی داره؟
  ممنون

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، با توجه به سن و رشته باید برای رشته مرتبط با تحصیل اقدام کنید که شانس ویزا داشته باشید، برای رشته های مدیریتی هم میشه اقدام کرد ، مدرک زبان دارین ؟

   پاسخ
 2. حجت گفته:

  سلام منو خانمم مدرك ليسانس و فوق ليسانس شيمي داريم ٣٨ سالمونه خودم سابقه ده سال كار در شركت گاز دارم و خانمم سابقه تدريس ده ساله در دانشگاه ميخواستم ببينم بهترين راه براي رفتن به ايتاليا يا المان چيه برا ما واصلا شرايطشو داريم بريم يا نه در ضمن از نظر مالي هم متوسط هستيم با سپاس

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، شرایط اقدام رو دارین ، میشه برای پذیرش دکترا واسه هر دو بزگوار اقدام کرد. فقط باید پروپوزال و انگیزه نامه آماده داشته باشید.

   پاسخ
 3. emasen گفته:

  با سلام. من مدرک لیسانسم رو از دانشگاه ازاد قزوین گرفتم. رشتم معماریه و میخوام واسه فوق لیسانس دانشگاه پلی تکنیک میلان اقدام کنم. اما یه سوالی داشتم. من بهمن ۹۷ درسم تموم شده و میخوام سال بعد اقدام کنم. میخواستم بدونم این فاصله بین اتمام کارشناسی و زمانی که قراره اقدام کنم مشکلی ایجاد نمیکنه؟؟ حدودا یک سال ونیم فاصله میفته.

  Rating: ۴
  پاسخ
 4. Bahram گفته:

  با سلام من نقاش ماشین هستم ۳۲سالمه و دیپلم دارم.البته ۶تا ویزای شنگن دارم‌ و کمی زبان اسپانیایی و تا۵۰درصد المانی‌هم‌ بلدم. شما فکر‌میکنبد شانس دارم؟چون توی المان واقعا سخت گیری کردن‌و نتونستم قانونی کاری بکنم

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، دوست عزیز از چه طریق قصد اقدام دارین ؟ برای کار باید پیشنهاد شغلی داشته باشید. با توجه به نرخ بیکاری ایتالیا شاید نیاز باشه که قبل از تصمیم گیری با وکیل مهاجرت مشورت کنید.

   پاسخ
 5. سپهر محمدی گفته:

  سلام وقت بخیر
  لیسانس گرافیک دارم و فعلا در حال گذروندن خدمت هستم تا ۱۶ ماه دیگه.میخواستم بدونم شانس این رو دارم که بعد گذروندن خدمت مشغول تحصیل تو دانشگاه های ایتالیا بشم برای ادامه تحصیل؟
  ممنون

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، دوست گرامی اگر مدارک معتبر تحصیل داشته باشید و سنتون مناسب باشه بله میشه اقدام کرد. در ابتدا باید سنتون مشخص باشه و آخرین مقطع تحصیلی که بشه راهنمایی دقیقی داشت.

   پاسخ
 6. Athena گفته:

  سلام ، با مدرک دیپلم علوم تجربی برای تحصیل در ایتالیا چه باید کرد ؟ منظورم تحصیل رایگان است ! آن مبلغ ۵ هزار یورو کمک هزینه ی سالانه شامل حال چه کسانی میشود ؟ برای تحصیل در رشته ی دندانپزشکی شرایط چگونه است ؟ آیا شامل کمک هزینه ی تحصیلی و تحصیل رایگان می باشد ؟

  Rating: ۴
  پاسخ
 7. فرزانه کریمی گفته:

  سلام ۳۱ ساله لیسانس حقوق وکیل پایه یک دادگستری .و مدرک زبان در حال تکمیل.میخواستم بدون واسه مهاجرت به ایتالیا از راه تحصیل ارشد ….بهتره یا کار و ایا با پروانه وکالت ایران میشه اونجا وکالت کرد یا باید ازمون طرح انتقالو داد و چقد باید سرمایه واسه مهاجرت داشت و ایا تحصیل در دانشگاه ایتالیا رایگان هست و خدمات اجتماعی هم پرداخت میشه

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، برای کار باید در ابتدا معادلسازی مدرک بفرمایید. تحصیل در ایتالیا هم بسته به دانشگاه مقصدتون میتونه با هزینه باشه و می تونه رایگان هم باشه ، برای تحصیل باید بدوینم که چه زمانی کارشناسی رو به اتمام رسوندین و برای فاصله اتمام کارشناسی تا شروع ارشد آیا سابقه کار مرتبط دارید ؟ میزان سرمایه هم شامل هزینه های زندگی و تحصیلتون میشه دیگه ، هزینه های زندگی در ایتالیا که عرض شده خدمتتون در این مقاله و هزینه های تحصیل هم با توجه به نوع دانشگاه متفاوت هست و در مقاله تحصیل در ایتالیا می تونید اطلاعات کامل رو دریافت کنید.

   پاسخ
 8. محمد گفته:

  سلام من ۲۷ سالمه فوق لیسانس برق – الکترونیک هستم از دانشگاه آزاد شهریار میخواستم بدونم برای ادامه تحصیل در مقطع فوق لیسانس میتونم از مدرک داخل ایران استفاده کنم ، یا مدرک کارشناسی من لحاظ میشه ؟ و پیشنهاد شما چیه ؟

  Rating: ۴
  پاسخ
 9. حمید گفته:

  سلام من حدود یکسال در ایتالیا در شهر پارما زندگی کردم و به خاطر اینکه پسرم در ایران دچار بیماری سرطان شد مجبور شدم که برگردم و الان حدود ۲ سال هست که در ایران هستم .و برای رشته کمک پرستاری و اخذ مدرک بین المللی در حال گذروندن این رشته هستم که تا چند ماه اینده به اتمام میرسه و میخواستم بدونم ایا . امکان این هست که بخاطر مدرک من بتونم بازم به کشور ایتالیا برگردم

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام ، اگر پذیرش تحصیلی در این کشور داشتین و کار اقامتتون صادر شده باعث تاثیر مثبت در اقدام بعدیتون میشه، لطفا سنتون رو بفرمایید و همچنین مدرک تحصیلی

   پاسخ
 10. Pouria گفته:

  سلام
  خسته نباشید
  ما یه آشنایی داریم کارمند سفارت ایتالیا که میگن از طریق یادگیری زبان ایتالیایی هم میتونی مهاجرت کنی . میخواستم بدونم این حقیقت داره ؟ ممنونم

  پاسخ
   • farbod گفته:

    باعرض سلام و خسته نباشید .. میخواستم آیا کشور ایتالیا بطور کلی برای زندگی چطور هست؟ برای کسی که درخواست پناهندگی بده چطور؟ آیا سخت هست گرفتن پناهندگی و اقامت دائم ایتالیا؟
    باتوجه به اینکه ایتالیا ۲۳ دنیا و ۵ اروپاس از لحاظ جمعیت

    راهنمایی کلی کنید ممنون میشم

    Rating: ۵
    پاسخ
 11. Bita گفته:

  با سلام.من فوق لیسانس مدیریت مالی با معدل ۱۹ از دانشگاه آزاد کرج هستم
  آیا امکان ادامه تحصیل برای من وجود دارد؟
  هزینه تحصیل با توجه به معدل متفاوت است؟
  ادامه تحصیل در کدام کشور برای رشته ی من مناسب تر است با در نظر گرفتن این موضوع که من علاقه مند دریافت اقامت دایم هستم و همچنین بازار کار برای رشته ی من در کدام کشور مناسب تر است؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • somayeh sahraian گفته:

   سلام. دوست عزیز معدل در پذیرش دانشگاه تاثیر داره و چنانچه شما معدل بالائی داشته باشید امکان پذیرش دانشگاه و یا کالج با رنکینگ بالا برای شما وجود داره. در کشورهایی مثل کانادا ، هلند، دانمارک و…. امکان ادامه تحصیل رو دارید. ضمن اینکه شرایط دیگر شما مانند تمکن مالی و وضعیت تاهل شما تاثیر گذار خواهد بود.

   Rating: ۴
   پاسخ
 12. حیدری گفته:

  سلام دوست عزیز آیا با ارائه گواهی پاس ۳۶ واحد در دانشگاه ایتالیا میشه پذیرش گرفت و ادامه تحصیل داد من رشته ام مدیریت جهانگردی هست؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، شرایط خاص رو باید بیشتر بررسی کنیم. باید در ابتدا بررسی بشه که چرا ترک تحصیل کردید بعد اظهار نظر کرد. شرایطتون رو میشه فرستاد برای دانشگاه های مختلف اگه قبول کنن میشه براتون اقدام کرد.

   پاسخ
 13. پرهام شناسا گفته:

  سلام و درود. وقتتون بخیر. من ۳۵ ساله لیسانی موسیقی از دانشگاه آزاد شیراز و ۷ مدرک مسترز از آکادمی رلیانس فرانسه دارای مجوز رسمی و فعال آموزشگاه موسیقی از سال ۱۳۸۹ در شیراز با سابقه تدریس ۲۱ ساله در آموزشگاه ها و سابقه تدریس ۳ ساله در دانشگاه با مدارک قابل ارایه و خانمم ۳۳ ساله دکتری روانشناسی با سابقه کار ۱۱ ساله در علوم پزشکی و سابقه تدریس ۱ ساله دانشگاه با مدارک قابل ارایه و فرزند پسر ۵ ساله در صورت امکان لطفا در خصوص مهاجرت به ایتالیا منو راهنمایی فرمایید.

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، استاد عزیز مهاجرت به ایتالیا از چه طریقی مدنظر شماست . برای کار در ایتالیا باید پیشنهاد کاری داشته باشید و برای تحصیل نیز باید نمونه کارهای خود را برای دانشگاه ارسال کنید تا بعد از بررسی و واجد شرایط بودن پذییرش اخذ کنید.

   پاسخ
 14. مجتبی گفته:

  سلام ببخشید برای تحصیل زیر ۱۸ سال هم میشه رفت ایتالیا یا باید ۱۸ سال رد کرد یا اینکه چجوری باید از طریق ازدواج به ایتالیا برم که ازدواج کنم؟

  Rating: ۳
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، برای تحصیل در ایتالیا جهت سنین زیر ۱۸ سال باید برای دبیرستان های این کشور اقدام کرد. در حال حاضر تحصیل دبیرستان در کشورهای انگلستان و کانادا مناسب تر است اما هزینه آن متفاوت است. برای ازدواج نیز شما باید شخصی را در ایتالیا داشته باشید که تبعه آن کشور باشد و رابطه شما برای مدت حداقل یکسال اثبات گردد. لطفا سن ، مدرک تحصیلی و مدرک زبان خود را اعلام بفرمایید تا شما را یاری کنیم.

   پاسخ
 15. رضا گفته:

  سلام و درود من ۲۵ساله لیسانس تربیت بدنی و همسرم هم ۲۴ساله لیسانس تربیت بدنی میخواستم بدونم برای روستای کاندلا میتونیم اقدام کنیم اگر اره راهنمایی کنید لطفا

  Rating: ۳
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، در این خصوص لینک معتبری تا به حال ارائه نشده است. اما شما باید در این شهر کوچک کار داشته باشید تا بتوانید اقدام کنید. لطفا مقالات کاریابی در ایتالیا را مطالعه بفرمایید.

   پاسخ
 16. رضا گفته:

  سلام و وقت بخير،
  من براي يه فرصت سه ساله پست داك تو دانشگاه رم دعوت شدم، ميخواستم ببينم براي بعد از اين دوره امكانش هست براي اقامت اقدام كنم؟ متاهل هستم و ٣٥ سالمه.
  با تشكر

  Rating: ۳
  پاسخ
 17. محمد گفته:

  سلام
  میخواستم بدونم از طریق پسرم که ۱۰ سالشه و یه هنرمند کامله در رشته نقاشی میتونیم در ایتالیا اقامت بگبریم

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، در ابتدا این امکان برای شما وجود ندارد اما بعد از روشن شدن وضعیت اقامت فرزند در ایتالیا بعد از بررسی شرایط شاید بتوان اقدام کرد.

   پاسخ
   • محمد گفته:

    بسیار ممنون از راهنماییتون
    یعنی میتونم اول برای فرزندم اقامت بگیرم به این شکل با اینکه سنش کمه؟
    و هزینه اش چقد میشه؟

    پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، شرایط برای هر دانشگاه متفاوت است. شما باید در نظر داشته باشید که اگر سن شخص بالا باشد و گپ تحصیلی داشته باشد شاید بتوان برای پذیرش اقدام کرد، اما در مرحله ویزا سختی های خاص مربوط به خود را دارد.

   پاسخ
 18. محمد گفته:

  سلام
  من دیپلم کامپیوتر دارم و سابقه شیش ساله در رشته تئاتر و فیلم دارم ومیخواعم با همسرم که او هم بازیگر تئاتر هست و سابقه ی خوبی دارد قصد تحصیل در یک کشور اروپایی وبخصوص ایتالیا را داریم میخواستم بدونم شرایط من میخوره که نه کسی دارم که ویزا بفرسته برام نه بورس نه …… چتیت میتوانیم ؟ …

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، باید شرایط سنی و میزان سرمایه شما مشخص باشد. شما می توانید نمونه کارهای خود را برای موسسات مختلف ارسال کرده و در صورت کسب دعوت نامه اقدام به مهاجرت کنید.

   پاسخ
 19. امین گفته:

  ضمن عرض ادب و ارادت
  امین هستم
  لطفا در مورد مهاجرت به شهر کاندلا در ایتالیا راهنمایی بفرمایید
  کارمند هستم با ۲۵ سال سابقه
  ما یک خانواده ۳ نفره هستیم
  با سپاس .

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، مهاجرت راه های گوناگونی دارد باید شرایط شما بررسی شود تا بتوان اظهار نظر کرد. اگر پیشنهاد کاری داشته باشید برای کار می توان اقدام کرد، با توجه به شرایط سنی تحصیل نیز مناسب به نظر می رسد.

   پاسخ
 20. حسام گفته:

  سلام میخوام ببینم برای اخذ اقامت دایم میتونم ابتدا وارد دانشگاه اونجا بشم و بعدش درخواست کار کنم و این که حتما باید مدرک زبان ایتالیا رو گرفت
  ایا بعد این کارها به من اقامت دایم میدن؟

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، در هر کشوری برای اقامت دائم معمولا باید چند سال را در آنجا زندگی کرد. بله شما می توانید در ابتدا برای تحصیل اقدام کنید و در ادامه آن اقامت دائم را کسب کنید.

   پاسخ
  • نسترن گفته:

   سلام
   در بورس DSU در اکثر سالها برای سال اول معدل مدرک قبلی یعنی لیسانس شما ملاک نیست ولی باید سال اول تعداد واحد مورد نظرشون رو با معدل مد نظرشون کسب کنید که هم برای سال دوم تمدید شه بورستون و هم مجبور به برگشت هزینه سال اول که در اختیار شما قرار گرفته نباشید.
   ببخشید که دیدگاهم رو نوشتن خواستم از اطلاعاتی که دارم کمکشون کنم.
   سلامت باشید

   پاسخ
 21. پریچهر گفته:

  با عرض سلام وادب من مادری هستم ۵۵ساله وهمسر ۶۷ساله سه فرزند داریم که دوتا از بچه هام ایتالیا هستن واقامت دارن ودر شرکت معتبر استخدام دائمی هستن دختر دیگرم هلند وواقعا از نظر روحی نیاز به اقامت داریم وشش تا ویزای اروپا توی پاس داریم وبرای رفت وامد راحت از چه طریقی میتوانیم اقدام کنیم ممنون

  پاسخ
 22. Ali گفته:

  باسلام
  باسرمایه ای در حدود ۱۰میلیاردتومان و ازطریق سرمایه گذاری کدام کشور و پیشنهاد میکنید و راههای قانونی و پروسه اداری آن به چه صورت و چقدر زمان بر میباشد
  باتشکر

  پاسخ
  • mansoor soltani گفته:

   با سلام، کشورهای زیادی هستند که با این مقدار سرمایه می توان برای آن ها اقدام کرد پیشنهاد می شود که حتما از مشاوره های اسکایپ استاد ملک پور استفاده بفرمایید.

   پاسخ
 23. محمد گفته:

  با سلام و وقت بخیر.من محمد هستم ۲۰ ساله و دیپلم خود را در رشته تجربی اخد کرده ام میخاسم بدونم ایا میشود ۱ سال به دانشگاه رفت و سپس برای ایتالیا اقدام نمود در همان رشته ای که میخوانم ؟

  پاسخ
  • mansoor soltani گفته:

   با سلام و عرض ادب، شاید بعد از اخذ پذیرش بتوان از تطبیق این یک سال تحصیل استفاده کرد. لطفا برای دریافت اطلاعات کاملتر با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس جاصل فرمایید و یا از طریق صفحه مشاوره مهاجرتی رایگان اطلاعات تماس خود را وارد کنید تا مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

   پاسخ
 24. مریم گفته:

  سلام
  میخواستم بدونم داشتن مدارک فنی حرفه ای کمکی برای مهاجرت به ایتالیا محسوب میشه؟! میشه ازشون استفاده کرد؟

  پاسخ
 25. لیلا گفته:

  سلام
  من راهنمای تور انگلیسی زبان هستم باهفت سال سابقه کار کارشناس گزدشگری و موسس یک انجمن محیط زیست چطور میتونم برا مهاجرت اقدام کنم چه کشوری رشته تحصیلی من رو بیشتر قبول میکنه مرسی

  پاسخ
 26. Baha_roses گفته:

  سلام.بنده یک موزیسینم و بیشتر از۹ سال تو کار موزیکم.۲۸ ساله هستم.ولی تاکنون کارهای خودمو منتشر نکردم.میخواستم بدونم میتونم از این طریق اقدام به اخذ پناهندگی از ایتالیا کنم؟

  پاسخ
  • mansoor soltani گفته:

   سلام و عرض ادب، پناهندگی به دلیل مشکلاتی که در پیش دارد، پیشنهاد نمی شود. موسسه حقوقي ملك پور و موسسه مشاوره اي mie اتريش هيچگونه خدمات و مشاوره اي در زمينه ي پناهندگي انجام نمي دهند.

   پاسخ
 27. محمد اسعدی گفته:

  با سلام بنده محمد هستم میخاسم برای مهاجرت به ایتالیا اقدام کنم خاله بنده در ایتالیا هستن و بنده دیپلم خود را گرفته ام میخاسم بدونم بهترین روش برای مهاجرت بنده کدام روش است؟

  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   سلام وقت شما بخیر، داشتن خویشاوند در کشور مقصد شاید باعث آسان تر شدن زندگی شما در کشور مقصد شود. اما باید شرایط تحصیلی، سنی و … به طور کامل بررسی شود. برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 28. mohamad گفته:

  با سلام من همسر خواهرم مقيم ايتاليا هستند كه اونجا داروخانه دارند ميشه من زير نظر اونا واسه كار به اونجا مهاجرت كنم

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام در صورتی که بتوانید وارد بازار کار شوید می توانید اقامت خود را اخذ نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 29. سحر گفته:

  باسلام من ۲۶ سالمه متاهل هستم و دیپلم تجربی دارم و حدود ۱۰ ساله به طور حرفه ای خیاطی میکنم و لباس عروس و لباس مجلسی میدوزم همسرم هم ۳۳ سالشه و دیپلمه هست ما از چه طریقی وبه چه کشوری میتونیم مهاجرت کنیم آیا برای ما که فقط دیپلم داریم و مهارت بدون مدرک داریم راهی کم هزینه برای مهاجرت وجود داره ؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام برای اخذ ویزای کار باید حداقل مدرک تحصیلی شما لیسانس باشد تا بتوانید اقدام نمایید .
   برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 30. بهمن فاتحی گفته:

  با سلام . من برای همسرم برای دکتری در ایتالیا میخوام پذیرش بگیرم …ایا به من و دو فرزندم هم ویزا میدن یا خیر یا اینکه از طریقی دیگر اقدام کنیم ..ممنونم از شما

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام برای ورود به مقطع دکترا باید سوپروایزر داشته باشید تا امکان اقدام را نیز داشته باشید .
   برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 31. ویدا بیگدلی گفته:

  سلام وقتتون بخیر.من دختری ۳۱ساله هستم و کارشناس ارشد تربیت بدنی و علوم ورزشی با گرایش آسیب شناسی ورزشی و حرکات اصلاحی از دانشگاه ازاد واحد علوم و تحقیقات هستم . از اونجا که پذیرش برای دکتری میدونم سخته میخواستم بدونم ایا میتونم مجدد برای ارشد اقدام کنم برای ایتالیا و ایا اصلا رشته ی علوم ورزشی در این کشور بازار کار خوبی دارد ؟ بورسیه میتونم بگیرم ؟ شرایط بورسیه چجوریه؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید برای تحصیل در این کشور اقدام نمایید اما با توجه به پایین بودن بازار کار در این کشور بهتر است کشور دیگری را برای کار انتخاب نمایید تا بتوانید پس از تحصیل اقامت خود را اخذ نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 32. مبین گفته:

  سلام
  ۱۸ سالمه و هنوز به دانشگاه نرفته ام آیا میتوانم دانشگاهم را در ایتالیا در رشته ی پرستاری شروع کنم و اینکه سرمایه ای ندارم.///:

  پاسخ
 33. حمید گفته:

  سلام ، من سازنده آلات موسیقی هستم و تخصصم در این زمینه ساخت خانواده زهی گیتار و آرشه ای ویولن است. نا گفته نماند تحصیلاتم در رشته نقاشی و گرافیک بوده و در رشته موسیقی آهنگساز و تنظیم کننده هستم . کرمونا مهد ساز سازی ویولن در دنیاست و دارم تلاش میکنم برای ادامه کار و کسب تجارب به این شهر در ایتالیا مهاجرت کنم . از جایی که این حرفه یک فعالیت انفرادی می باشد جهت ویزای کار و اقامت نیاز به راهنمایی دارم. با تشکر.

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید در ابتدا برای تحصیل اقدام نمایید و سپس وارد بازار کار شوید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 34. Parinaz گفته:

  سلام خسته نباشید
  برای مهاجرت تحصیلی به ایتالیا درمورد زبان چه مدرک هایی لازم است؟
  دانشگاه های خوب ایتالیا در رشته معماری کدام هستند؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام باید در ابتدا رزومه کامل خود را بفرمایید تا امکان راهنمایی وجود داشته باشد برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 35. مهران گفته:

  سلام مهران هستم ۲۹ سالمه و دندونساز تجربی هستم و چند سالی هست که فعالیت دارم و سابقه کار و حقوق خوبی دارم و کارت پایان خدمت هم دارم ولی مدرک تحصیلی من دیپلم ردی هستش چطور میتونید کمکم کنید که اقامت اروپا رو بگیرم و چه کشورهایی میتونم اقامت بگیرم که از لحاظ کار بتونم فعالیت خوبی داشته باشم ممنون از شما .

  پاسخ
 36. گلسا گفته:

  سلام
  من کارشناسی ترجمه زبان انگلیسی خوندم. ۲۸ ساله هستم. آیا میتونم برای ارشد در ایتالیا اقدام کنم؟ متاسفانه از لحاظ مالی در سطحی نیستم که بتونم هزینه ی بالایی رو بپردازم.
  ممنون میشم منو راهنمایی بفرمایید

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید اقدام نمایید اما باید شرایط خود را با کارشناسان ما بررسی نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 37. atefeh گفته:

  سلام من ۲۳ سالمه و مدرک مدیریت بازرگانی پیام نور دارم و دختر عموم هم ایتالیا هست.میتونم از طریق دختر عموم اقدام کنم یا از روش دیگه؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام شما باید کاملا مستقل اقدام داشته باشید که می توانید از طریق تحصیل ورود نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 38. Sara گفته:

  سلام من ۲۸ سالمه و پرستاری خوندم ۴سال هم سابقه ی کاری دارم برای گرفتن اقامت تحصیلی مقطع ارشد حدودا چقدر پول به تومان احتیاج دارم؟

  پاسخ
 39. رضا گفته:

  با سلام
  من پزشک عمومی و ۳۷ ساله هستم با سرمایه ای نزدیک به ۲۵۰۰۰ دلار به چه کشوری و چطور میتوانم مهاجرت کنم ضمن اینکه متاهلم و دو فرزند دارم.

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام باید رزومه کامل خود را بفرمایید تا امکان راهنمایی وجود داشته باشد برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 40. Hatef گفته:

  سلام‌من‌پسری ۲۲ ساله هستم‌دانشجوی رشته مهندسی میخواستم‌ببینم‌ راهی هست که اقامت‌تحصیلی بگیرم‌ و به ایتالیا سفر کنم

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام بله می توانید برای تحصیل و برای مقطع master اقدام نمایید اما باید بتوانید مدرک زبان خود را نیز ارائه نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 41. یوسف گفته:

  با سلام.من ۵۱ ساله وپزشک عمومی با سابقه ۲۳ ساله استخدام در بیمارستان دولتی می باشم.با سرمایه حدود۱٫۵ میلیاردی از کدام کشور اروپایی می توانم اقدام به اقامت بگیرم؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید برای اتریش و برای خود حمایتی و یا برای کارت قرمز سفید قرمز و یا برای پرتغال ، مالتا ، مجارستان و . . اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 42. پدرام گفته:

  سلام. من ۲۷ سالمه و لیسانس کامپیوتر داردم و مدرک های +Network و MCSE 2012 و CCNA رو از موسسه های داخلی دارم. میتونم برای تحصیل تو ایتالیا اقدام کنم؟ پذیرشم میکنن با این شرایط؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام بله می توانید اقدام نمایید اما باید مدرک زبان نیز ارائه دهید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 43. اسماعیل لو گفته:

  با سلام و خسته نباشید من دانشجوی ارشد در کشور ایتالیا هستم میخاستم برای خانومم ویزای توریستی بگیرم میشود راهنمایی بکنید از کجا شروع بکنم

  پاسخ
 44. نسرین گفته:

  با سلام ۲۸ سالمه کار طراحی جواهر با نرم افزار انجام میدم به زبان انگلیسی هم مسلط هستم. خاستم بپرسم شرایطش مهاجرت ایتالیا از طریق کار به چه شکل هست؟ چون ایتالیا جزو هفت کشور طلا و جواهر است

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام برای اخذ ویزای کار باید در این کشور کارفرما داشته باشید و سپس می توانید اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 45. آرزو گفته:

  باسلام من کارشناسی روان شناسی از دانشگاه آزاد دارم میتونم برای ادامه تحصیل اقدام کنم و ویزای ایتالیا رو بگیرم ؟و همچنین همسرم کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد رشته ی حسابداری و مدیر مالی یکی از شرکت های مشهد با ۱۱سال سابقه کاری ، میتونه برای دکترا اقدام کنه ؟هردو در ایتالیا یا آلمان
  باتشکر واینکه هزینه رو بفرمایید.

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام برای ورود به دکترا باید در ابتدا سوپروایزر داشته باشید تا بتوانید اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 46. قاسم موسوی گفته:

  با سلام.
  من ۲۷ سالمه و لیسانس نقشه برداری دارم و خودمم هم همین کارو بلدم. البته کارای دیگه ای مثه رانندگی کامیون و نقاشی ساختمون و کارای ساختمانی هم از دستم برمیاد. خیلی علاقمندم که در خارج از ایران زندگی و کار کنم.
  ایا میتونم به یکی از کشورای اروپایی مهاجرت کنم؟ چیکار باید بکنم؟
  البته تا حدودی به کشور اذربایجان علاقمندم.
  باتشکر لطفا جواب بدین. ممنون

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید برای تحصیل و یا کار اقدام داشته باشید که برای ویزای کار باید بتوانید با توجه به مدرک تحصیلی خود ویزای کار را اخذ نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 47. شقایق گفته:

  سلام،من رشتم گرافیکه،دانشکاه گیلان درس میخونم،ترم چهارم.قصد دارم بعد از اینکه کارشناسیم تموم شد مهاجرت کنم،میخوام بدونم کدوم کشور برام مناسبه؟و چه شرایطی باید داشته باشم برای رفتن؟؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام برای رشته های هنری باید نمونه کار ارائه نمایید اما با توجه به تغییر قوانین بهتر است در زمانی که قصد اقدام دارید اطلاعات به روز را دریافت نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 48. زیبا گفته:

  سلام
  بنده ۵۲ ساله هستم و مدرک کارشناسی مامایی دارم و به زبان انگلیسی هم مسلطم همچنین سه فرزند دارم که زیر هجده سالند سرمایه ام هم به چیزی حدود ۷۰۰۰۰ یورو میرسه با این شرایط چطوری میتونم مقیم و تابع کشور ایتالیا بشم ؟ با این ویژگی ها کشور دیگه ای هم هست که من رو بپذیره ؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانیذ از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت اقدام نمایید همچنین می توانید برای کشورهای دیگر نیز اقدام داشته باشید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 49. فریبا علی پور گفته:

  سلام.
  من ۳۹ سالمه، کارشناسی ارشد فیزولوژی ورزش دارم از دانشگاه آزاد، رشته لیسانس و فوق لیسانسم غیرمرتبط بوده، با این شرایط امکان گرفتن بورس و یا ویزای تحصیلی دارم؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام بله می توانید اقدام نمایید اما اگر قصد اخذ پذیرش در مقطع دکترا را دارید باید در ابتدا سوپروایز خود را داشته باشید و سپس بتوانید اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 50. مارال محمدپور گفته:

  سلام خسته نباشید من و همسرم میخوایم از طریق تحصیلی برای ایتالیا اقدام کنیم من ۲۶ سالمه و همسرم ۲۸ سال برای ارشد یا لیسانس من لیسناس مدیریت بازرگانی دارم همسرم مدیریت بیمه و همسرم ۷ سال سابقه کاری دارن میخواستم بدونم شما چه راهنمایی میکنید؟ و چ راهی پیشنهاد میدین؟ و هزینه همکاری با شما چطور هست؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید برای تحصیل اقدام نمایید اما بهتر است شرایط خود را با کارشناسان حقوقی بررسی نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 51. Nazanin گفته:

  سلام،من ۱۸سالمه و دیپلم حسابداری دارم.
  خواستم بدونم برا مهاجرن تحصیلی ب ایتالیا چ شرایطی هست و ایا میتونم یا نه؟

  پاسخ
 52. حانی گفته:

  سلام خسته نباشید من دانشجوی رشته هنر نقاشی با مدرک لیسانسم در حال خوندن زبان برای گرفتن مدرک هستم میخاستم ببینم از طریق تحصیل چجوری میشه برم یا حتی ازدواج و اینکه کدوم کشور برام بهترخ و چقدر هزینه لازمه

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام برای ورود به رشته های هنری باید بتوانید نمونه کار ارائه نمایید تا امکان اخذ پذیرش و ویزا را داشته باشید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 53. الناز گفته:

  سلام ببخشيد من ليسانس ادبيات انگليسي دانشگاه علامه طباطبايي و دو سال سابقه كار مرتبط دارم ، همسرم هم كارداني عمران
  براي ويزاي تحصيلي بهتره براي كدوم كشور اقدام كنيم؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید برای بسیاری از کشورها مانند هلند ، دانمارک ، کانادا و …. اقدام نمایید اما در ابتدا باید رزومه کامل خود را بفرمایید تا امکان راهنمایی وجود داشته باشد برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 54. Mohammad گفته:

  سلام خسته نباشید من دکترای طب فیزیک دارم یاهمون Medical Pyisicist رشتمم کم یابه.
  ۲۰ سال تو ایتالیا درس خوندم‌مدرکمم همونجا گرفتم .
  به نظر شما بهترین کشور برای گرفتن ویزای کارکجاست؟
  چون سنم بالاست نمیدونم اصلا کشورایی هستن که به من ویزای کار بدن؟!

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام دوست گرامی باید شرایط کامل خود را بفرمایید تا امکان راهنمایی وجود داشته باشد اما برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفتر MIE اتریش تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 55. امیر حسین حسینی گفته:

  سلام من ۱۸ سالمه و دو تا قهرمانی رشته فیزیک بدنسازی تو سطح بالایه کشور دارم اینده و جای پیشرفت تو ایران ندارم و مشمول به خدمتم هستم و مدرک تحصیلیم دیپلمه. میخواستم راهنماییم کنید و یه کشور خوب رو بهم پیشنهاد بدید

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام شما می توانید در ابتدا از طریق تحصیل اقدام نمایید و سپس وارد بازار کارشوید تا بتوانید اقامت و تابعیت خود را اخذ نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 56. محمد گفته:

  باسلام وعرض ادب واحترام خدمت کارشناسان عزیزوهموطنم
  بنده میخواستم درمورد اقامت ایتالیا یا کانادا وهمچنین آمریکا ازطریق ازدواج از حضورتون بپرسم ممنون میشم اگه درمورد هزینشم واسم توضیح بدین ممنون میشم

  پاسخ
 57. رضا گفته:

  سلام
  کارشناسی حقوق دارم
  واسه یکی از شاخه های کارشناسی ارشد حقوق, میتونم بورسیه ایتالیا بگیرم
  اگ کشوری برا رشته حقوق فک میکنید بهتره میشه معرفی کنید

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام برای دریافت بورس تحصیلی باید شرایط آن را داشته باشید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 58. Saeed javanshir گفته:

  سلام
  مدرک فنی حرفه ای برق ساختمان و پسیو شبکه دارم و ۱۲سال کارم راه اندازی سیستم های اداری هست هیچ اشنای ندارم برای اقامت کاری چه کارای باید انجام بدم
  ممنون میشم راهنمای کنید

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   در صورتی می توانید برای اخذ ویزای کار اقدام نمایید که مدارک تحصیلی و دانشگاهی نیز ارائه نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 59. فاطمه گفته:

  با سلام
  من متولد ایتالیا هستم .وقتی دو سالم بود از ایتالیا خارج شدیم.پاسپورت ایتالیا ندارم.می خواستم برای اقامت ایتالیا اقدام کنم.می تونم با توجه محل تولدم اقدام کنم.؟چیکار باید بکنم.

  پاسخ
 60. ارمين گفته:

  سلام من مدرك كارشناسي عمران دانشگاه ازاد دارم و همسرم فوق ليسانس روانشناسي غير مرتبط داره و قصد ادامه تحصيل در مقطع دكترا . مي خواستم بدونم ايتاليا براي ما كشور مناسبي هست از نظر كار و تحصيل و ايا قبول ميكنند يا خير . و كدوم كشور هست كه شرايط ما رو قبول كنه با هزينه مناسب ؟؟؟!!!!

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام دوست گرامی در صورتی که اخذ اقامت را دارید ایتالیا با توجه به نبود بازار کار مناسب کشور مناسبی برای اخذ اقامت نخواهد بود بنابراین می توانید برای کار یا تحصیل کشورهای بهتر با شرایط مناسب را انتخاب نمایید . برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان حقوقی مشاوره نمایید .

   پاسخ
 61. آقايي گفته:

  با سلام، بنده ٣٤ سالمه و ليسانس معدن.مدت ٧ سال هم سابقه كار در معادن دارم كه بيشتر در معادن سنگهاي تزييني بوده.
  ميخوام بدونم در صورتي كه بتونم آيلتيس رو بگيرم،پيشنهاد شما براي اينكه بشه اقامت يك كشور اروپايي
  ترجيحاً ايتاليا رو گرفت چي هست وحداقل چقدر سرمايه ميخواد؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی می توانید برای ایتالیا از طریق تحصیل اقدام نمایید و سپس وارد بازار کار شوید تا بتوانید به اقامت نیز دست یابید اما با توجه به اینکه ایتالیا بازار کار مناسبی ندارد بهتر است برای کشورهای دیگر اقدام داشته باشید که برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی بله متاسفانه ایتالیا بازار کار مناسبی ندارد تا بتوانید اقامت خود را اخذ نمایید برای اطلاعات کاملتر می توانید با کارشناسان mie تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 62. رضا آقاکشی پور گفته:

  با سلام ، بنده دانشجوی کارشناسی ارشد رشته ابزار دقیق هستم که دو ترم خود را گذراندم و دو دیگر رو مرخصی گرفتم و در حال حاضر دارای یک شرکت خدمات مهندسی داشته و در آن خصوص فعالیت می‌کنم و متأهل هستم میخواستم بدونم آیا میدونم با شرایط ادامه تحصیل برای ایتالیا اقامت بگیرم یا نه ، ممنون میشم راهنمایی کنین .

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز در صورتی که قصد اخذ اقامت را دارید باید بتوانید در کشور مورد نظر خود وارد بازار کار شوید و یا شرکتی را به ثبت برسانید که بتوانید با انجام کار فوق تایم و پرداخت مالیات اقامت خود را اخذ نمایید در صورتی که از طریق تحصیل اقدام می نمایید باید پس از تحصیل وارد بازار کار شوید تا اقامت خود را اخذ نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان دفاتر mie تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 63. Negin گفته:

  من‌ در حال تحصیل در رشته معماری مقطع لیسانس هستم
  از طریق تحصیل ایا امکان گرفتن اقامت دایم وجود داره ؟ یا بعد از اتمام تحصیل باید کشور رو ترک کرد!

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی پس از اتمام تحصیلات خود باید وارد بازار کار شوید تا بتوانید اقامت خود را بدست آورید در صورتی که جذب بازار کار شوید نیزی به ترک کشور نخواهد بود برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان دفاتر mie تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 64. امیر گفته:

  سلام من مهندسی مکانیک دارم و فوق لیسانس مدیریت برای یه شرکت ایتالیایی تو ایران کار می کنم دو بارم ایتالیا رفتم و زبان ایتالیایی هم تا حدودی بلدم اگه تو شرکت اصلی ایتالیا کار بهم بدند می تونم اقامت بگیرم.

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی برای اخذ ویزای کار آلمان باید فرد کارفرما کار مورد نظر را به مدت ۶ ماه در ایتالیا و اتحادیه اروپا آگهی نماید در صورتی که فرد متقاضی یافت نشد می توانید برای ویزای کار اقدام نمایید که پس از کار و پرداخت مالیات ها می توانید اقامت خود را نیز اخذ کنید برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان حقوقی مشاوره نمایید.

   پاسخ
 65. فهیمه گفته:

  سلام من دانشجوی ژنتیک هستم میخواستم بدونم میتونم برای ارشد ویزای تحصیلی از ایتالیا بگیرم؟؟و شرایطش چجوریه نسبت به آلمان؟کدامشان راحتر ویزا میدهند؟؟و بورس میکنند

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی بله می توانید اقدام نمایید اما باید اطلاعات کامل خود را ذکر بفرمایید مانند سن و سطح زبان و …. برای هردو کشور می توانید اقدام نمایید اما با توجه به طولانی بودن تایم سفارت آلمان می توانید برای کشورهایی اقدام نمایید که بتوانید راحتتر و سریع تر وارد کشور شوید . برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان دفاتر mie تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 66. روشنک گفته:

  سلام . مهندس برق هستم از دانشگاه شهید بهشتی تهران و آیلتس ۶و نیم دارم . میخوام برای تحصیل در مقطع ارشد در دانشگاه پلی تکنیک میلان ادامه دهم . آیا داشتن حساب مالی ۱۵۰۰۰ یورو درست است ؟ و الزامی است ؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی برای اخذ پذیرش و ویزا باید نامه تمکن مالی داشته باشید که این تمکن مالی شامل هزینه های تحصیل و زندگی خواهد بود که باید بتوانید پرداخت نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان دفاتر mie تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 67. ژیلا گفته:

  سلام ، من کارشناس مامایی هستم و میخام بدونم چجوری میتونم از طریق خرید ملک در ایتالیا اقامت بگیرم و قیمت ها تقریبا چقدر هست و یا میتونم اقامت کار بگیرم؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی متاسفانه در بسیاری از کشورها با خرید ملک اقامت داده نمی شود و در حال حاضر با خرید ملک در ایتالیا نمی توان اقامت گرفت اگر برای ویزای کار بخواهید اقدام نمایید باید حتما کارفرما داشته باشید که به مدت ۶ ماه آگهی انجام شود و سپس بتوانید برای کار اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز می توانید از طریق تحصیل اقدام نمایید و سپس وارد بازار کار شوید تا بتوانید اقامت خود را اخذ نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 68. فاطمه گفته:

  با سلام
  ۲۵ سالمه لیسانس حسابداری از دانشگاه بین المللی امام خمینی (سراسری) دارمو الانم مشغول ب کارم…
  میخواستم بدونم بهترین راه مهاجرت برای من چیه و اینکه اگر امکان بورسیه شدن هست میتونم رشته دیگه ای ب جز حسابداری در ایتالیا بخونم یا بهتره که کارشناسی ارشد حسابداری رو ادامه بدم؟
  ممنون

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز با توجه به اینکه حسابداری کشورها با یک دیگر متفاوت می باشد باید شرایط شما کاملا بررسی گردد که چه کشور و چه دانشگاهی مدارک ایران را می پذیرد علاوه بر آن می توانید برای رشته دیگر نیز اقدام داشته باشید همچنین کشورهای متعددی را می توانید اقدام نمایید که برای بررسی اطلاعات خود بهتر است با کارشناسان حقوقی مشاوره نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 69. شادی گفته:

  با سلام
  من ۳۸ ساله و دارای مدرک phd رشته گیاهپزشکی ام. لطفا در مورد بهترین راه اقامت در ایتالیا یا سایر کشورهای اروپایی راهنمایی بفرمایید.
  با تشکر

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی بهترین روش برای مهاجرت به ایتالیا می تواند گزینه تحصیل باشد اما با توجه به اینکه در حال حاضر بازار کار مناسبی ندارد امکان اخذ اقامت به سادگی میسر نخواهد بود اما می توانید برای ویزای کار برای کشورهای دیگر نظیر آلمان ، اتریش، کانادا، استرالیا اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر میتوانید با کارشناسان حقوقی مشاوره نمایید.

   پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز تنها با اجاره ملک امکان اخذ اقامت وجود ندارد اما می توانید از طرق دیگر برای اخذ اقامت اقدام نمایید که می توانید با دفاتر mie تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز باید رزومه خوب و قوی داشته باشید علاوه بر آن بورسیه کشور ایتالیا به کشورهای جهان سوم در صورتی که شرایط آن را دارا با سند تعلق میگیرد برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر mie تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 70. فرانک قدیمی گفته:

  سلام
  من لیسانس مدیریت بازرگانی از دانشگاه آزاد دارم
  میخوام برم خارج از ایران رشته آشپزی بخونم
  ولی تو هیچ سایتی هیچ اطلاعاتی نیست
  خواهش میکنم راهنمایی کنید که میگید ویزای تحصیلی
  من میتونم برای رشته آشپزی هم درخواست بدم؟؟؟و از این طریق برم ایتالیا

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز برای ورود به رشته های هنری باید نمونه کار ارائه نمایید می توانید از طریق ویزای تحصیلی اقدام نمایید که بهتر است برای بررسی اطلاعات خود با کارشناسان حقوقی مشاوره نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر mie تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 71. مسعود گفته:

  سلام خسته نباشید من ترم آخر کارشناسی مکانیک هستم میخواستم ببینم چطور میتونم برای کارشناسی ارشد ویزای تحصیلی ایتالیارو بگیرم؟۲۳سالمه خدمت هم نرفتم هنوز.

  پاسخ
 72. reza fallah گفته:

  دیپلم رشته انسانی دارم ۱۸ سالم سن دارم و الان دیپلم پیش دانشگاهی دارم میگیرم که بتونم کنکور بدم کارت پایان خدمت ندارم امکان بورسیه هست بعد شرایطش چیه و برای بورسیه شدن توی ایتالیا باید چیکار کنیم

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز برای اخذ بورسیه باید شرایط آن را دارا باشید اما بهتر است شرایط خود را با کارشناسان حقوقی بررسی نمایید تا بتوانید اطلاعات دقیقی داشته باشید برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر mie تماس حاصل نمایید

   پاسخ
 73. بهزاد گفته:

  با سلام وخسته نباشید
  ساده ترین راه ازدواج با یکی از شهروندان کشورهای اروپایی چیست؟و چگونه میشه تو کشور ایران باشیم و زوج مورد نظر رو پیدا کنیم
  ممنون

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز برای ازدواج باید شخص متقاضی فردی را در کشور دیگر داشته باشد تا امکان ازدواج وجود داشته باشد .

   پاسخ
 74. رعنا گفته:

  سلام خسته نباشید ممنون که راهنمایی میفرمایید ببخشید می خواستم بپرسم اگر برای ویزای تحصیلی ایتالیا اقدام کنم برای مقطع کارشناسی ارشد به همراه هم ویزا میدن من یه دختر دو ساله دارم؟
  و یه سوال دیگه کسی که کارشناس ارشد زبان انگلیسی داره واستاد دانشگاهه هم باید نمره تافل یا آیلتس داشته باشه؟
  سپاس

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز همزمان نمی توانید با همراه خود اقدام نمایید و وارد کشور شوید همچنین باید مدرک زبان خود را نیز ارائه نمایید برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر mie تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   باید شرایط خود را به طور کامل بیان نمایید تا امکان مشاوره و راهنمایی وجود داشته باشد برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 75. reza fallah گفته:

  سلام دارای مدرک دیپلم هستم کارت پایان خدمت هم‌ندارم میخوام در ایتالیا ادامه تحصیل بدم‌میخواستم بدونم امکانش هست

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   بله امکان پذیر است اما باید شرایط کامل خود را ذکر بفرمایید تا امکان راهنمایی دقیق تر وجود داشته باشد برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 76. شاینا گفته:

  باسلام.من لیسانس مدیریت صنعتی دارم.قصد ادامه تحصیل فوق لیسانس در کشور ایتالیا دارم.لطفا راهنمایی کنین ممنون

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز لطف بفرمایید اطلاعات کامل خود را بفرمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 77. Keyvan گفته:

  سلام. من میخام اقامت ایتالیا بگیرم و برخلاف بقیه که میخان اونجا کار پیدا کنن من کار و حرفه بلدم و از اداره فنی حرفه ای هم مدرک دارم. و حتی میتونم اونجا اشتغال زایی هم بکنم و حداقل در عرض یکسال حداقل برای ده نفر شغل ایجاد کنم… لیسانس عمران دارم. اما حرفه که گفتم مربوط به عمران نیست. ۲۵ سال دارم و دارای کارت پایان خدمت هستم…
  لطفا راهنماییم میکنید که از چ مسیری پیش برم ..؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   امکان کار آفرینی و به نوعی سرمایه گذاری و ثبت شرکت در ایتالیا و در کشورهای دیگر نیز وجود دارد که می توانید اقدام نمایید اما باید شرایط شما کاملا بررسی گردد که می توانید با دفاتر mie تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز باید شرایط کامل خود را ذکر بفرمایید اما امکان اقامت از طریق خرید ملک برای برخی کشورها وجود ندارد برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 78. امین یوسفی نسب گفته:

  با سلام
  ضمن تشکر از فعالیت های چشمگیر شما در امر شفاف سازی مهاجرت
  بنده ۳۲ سال سن دارم و لیسانس مهندسی معدن با معدل ۱۵ از دانشگاه لرستان دارم و در حال حاضر دانشجوی ترم سوم کارشناسی ارشد مدیریت ایمنی، بهداشت شغلی و محیط زیست از دانشگاه علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد هستم.زبان انگلیسیم بد نیست و تسلط به متون تخصصی رشته ی معدن و ایمنی دارم حال دنبال راهی هستم که بتوانم درخارج از ایران کار کنم حال چه از طریق تحصیل باشد که مستلزم چند سال تحصیل و سپس ورود به بازار کار میباشد و چه مستقیما ورود به بازار کار که گزینه ی بهتری است…فک کنم با کمی تلاش بتونم آیلتس ۶ بگیرم ولی برا آیلتس بالاتر واقعا نیاز به صرف وقت و هزینه دارم و امید کافی به رسیدن به هدفم.در ضمن در رشته مدیریت ایمنی و … نزدیک ۴، ۵ سال سابقه کار دارم.حال سوالم اینجاست با این تفاسیر از خودم آیا کشوری هست که بتونم واردش بشم و منو به عنوان نیروی کار قبول کنه؟ و اگر نیست چه کشوری رو میتونم جهت تحصیل انتخاب کنم البته با این پیش زمینه که کل سرمایه ی من ۱۰ میلیون تومنه اما میتونم از خانوادم تا سقف ۱۰۰ تومن بگیرم که البته بسیار مصر هستم که بتونم خودم گلیم خودمو از آب بیرون بکشم…
  با تشکر از زحمات بی دریغ شما عزیزان

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز هم می توانید برای ویزای کار اقدام نمایید و هم تحصیل اما بهتر است در ابتدا سرمایه خود را افزایش دهید و سپس اقدام نمایید اما برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر mie تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 79. بهمن فاتحي گفته:

  استاد ملك پور عرض سلام و ارادت من بهمن فاتحي هستم دبير كودكان استثنايي ۴۲ ساله و خانم من ۴۰ ساله كارناسي ارشد روان سنجي و مربي گفتار درماني هست .دوتا بچه دارم سه و يازده ساله . چه راهي واسه رفتن به انگليس برام پيشنهاد ميكنين ..من دوست دارم بچه هام رو ببرم تو اون محيط رشد كنن خودم هر كاري باشه انجام ميدم اصلا برام نوع كار برام مهم نيست .ممنونم .راستي ي تشكر دارم از شما بابت دو سه ماه پيش كه يك بار به سوال من پاسخ دادين و هزاربار اون رو گوش كردم ..ان شا.. هميشه تن تون سالم باشه

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   سلام
   ممنون از لطف و محبت شما دوست عزیز
   شما میتوانید از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت اقدام نمایید و یا از طریق تحصیل فرزندانتان اقدام نمایید برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر mie تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 80. عرفان گفته:

  سلام ببخشید من برنامه نویس حرفه ای اندروید و ios هستم توانایی های بسیار زیادی در انواع تکنولوژی های مطرح دنیا دارم و اینکه درخواست مهاجرت به ایتالیا رو دارم اما هیچ سر رشته ای از این معقوله ندارم مدرک تحصیلی من کارشناسی ارشد تکنولوژی نرم افزار هست از نظر مالی مشکلی ندارم فقط به دنبال اقامت دائم بدن دردسر هستم ممنون میشم جواب رو به ایمیل من ارسال نمایید

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی برای مهاجرت به ایتالیا در حال حاضر می توانید از طریق ویزای تحصیلی اقدام نمایید و سپس وارد بازار کار شوید تا بتوانید اقامت خود را اخذ نمایید. برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 81. فاطمه گفته:

  سلام من مدتیه مزایا و معایب تحصیل در خارج از کشور رو میخونم دنبال گرفتن بورس هستم و ایتالیا بنظر گزینه خوبی میاد اما بخاطر فقر شدید کشورش و مشکلات کاری و اینکه گفته میشه بورسش انقدر کم هست که نمیشه همه هزینه های زندگی رو باهاش پرداخت کرد دچار تردید شدم و اینکه میگن قوانین کشورهای اروپایی برای اقامت مخصوصا برای ایرانی ها خ سخت شده و رفتن به اروپا رویایی هست که بعد پوچ میشه لطفا منو راهنمایی کنید چون خ به راهنمایی و دونستن واقعیت نیازمندم

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی در کنار توضیحاتی که ذکر فرمودید باید اطلاعات کاملی از خود را نیز بیان نمایید تا با توجه به شرایط هر فرد امکان مشاوره وجود داشته باشید راههای متفاوتی برای مهاجرت وجود دارد اما باید شرایط شما کاملا بررسی گردد برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   همان طور که در متن مشاهده فرمودید راه های زیادی برای مهاجرت به ایتالیا وجود دارد لطفا شرایط کامل خود را ذکر نمایید تا بتوانیم شما را بهتر راهنمایی نماییم. با تشکر

   پاسخ
 82. محمد گفته:

  سلام وقت بخیر برای ازدواج میخوام برم سفارت رفتم گفتن باید وقت بگیری وقت گرفتم ولی جوابی ندادن ؟ ممنون میشم راهنماییم کنید

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   راه های مهاجرت به کشور سوئد و استرالیا بسیار زیاد است .بهتر است شرایط خود را به صورت کامل ذکر نمایید تا بتوانیم شما را راهنمایی نماییم . با تشکر

   پاسخ
 83. سارا گفته:

  سلام خسته نباشید ببخشید اگر واسه تحصیلی اقدام کنیم ویزای همراه هم میدن؟من دختر ۳ ساله دارم .برای کدوم کشور میتونم اقدام کنم که ویزای همراه بدن و بتونم اقامت دائم بگیرم

  پاسخ
 84. منوچهر قسمتی گفته:

  سلام وقت بخیر، من مدیرعامل یک شرکت تولیدی سازه های فلزی نه چندان بزرکی هستم وتولیداصلی محصولاتم دکل های انتقال نیروو مخابراتی است وتمایل زیادی دارم که ادامه زندگی و در صورت امکان فعالیتم را در یکی ازکشورهای اروپایی و ترجیحاً شمالی اروپا(منظورم صرفاً اسکاندیناوی نیست) مثلاً آلمان ،دانمارک و… ادامه دهم. پیشنهاد شما چیست؟ ممنونم.

  پاسخ
 85. محمد گفته:

  با سلام من پسر۲۰ ساله هستم ک دانشجوی مهندسی عمران هستم در حال حاضر دانشجو میباشم و دارای کارت پایان خدمت هم میباشم خواستم بدونم بهترین شرایط برای مهاجرت من به ایتالیا به چه شکل است؟

  پاسخ
 86. حمید گفته:

  ایا برای تحصیل در دانشگاه های ایتالیا نیازی به داشتن مدرک زبان ایتالیایی هست یا اینکه دانشجو بتواند به زبان ایتالیایی مسلط باشد.

  پاسخ
دیدگاه های جدیدتر »