راه های مهاجرت به دانمارک و بررسی آن ها

 • راه های مهاجرت به دانمارک از طریق تولد
 • راه های مهاجرت به دانمارک از طریق ازدواج در دانمارک
 • راه های مهاجرت به دانمارک از طریق پناهندگی در دانمارک
 • راه های مهاجرت به دانمارک از طریق ویزای کار در دانمارک
 • راه های مهاجرت به دانمارک از طریق گرین کارت دانمارک
 • راه های مهاجرت به دانمارک از طریق ثبت شرکت و سرمایه­ گذاری در دانمارک
 • راه های مهاجرت به دانمارک از طریق تحصیل در دانمارک

شما می توانید از طریق دریافت مشاوره رایگان شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

راه های مهاجرت به دانمارک و مقدمه ای بر این طرق

راه های مهاجرت به دانمارک به چه صورت هستند؟ راه های مهاجرت به دانمارک ۲۰۱۸ پس از گرفتن وکیل مهاجرت برای اخذ اقامت دانمارک ۲۰۱۸ از مواردی است که احتمالا برای شما نیز سوال باشد. راه های مهاجرت به دانمارک از جمله تحصیل در دانمارک و یا کار در دانمارک و یا سرمایه گذاری در دانمارک و یا ثبت شرکت در دانمارک و یا تمکن مالی در دانمارک و یا ازدواچ در دانمارک و یا تولد فرزند در دانمارک را در بر میگیرد . در ابتدای بحث راه های مهاجرت به دانمارک و همچنین برای اخذ اقامت دانمارک لازم است بدانید که کشور دانمارک به دلیل موقعیت مناسب در اروپا و شرایط بسیار عالی زندگی همواره مورد توجه مهاجران از سراسر دنیا قرار داشته و همه ساله تعداد زیادی از مهاجرین به این کشور مهاجرت میکنند . در این مقاله سعی بر این داریم که به طور خلاصه راه های مهاجرت به دانمارک را برای شما شرح دهیم .

راه های مهاجرت به دانمارک و تابعیت دوگانه در دانمارک و شرایط از دست دادن تابعیت

در ادامه بحث راه های مهاجرت به کشور دانمارک باید ذکر کرد که قانون ملیت دانمارک تحت قانون اساسی این کشور در سال ۱۹۵۳ و قانون تثبیت ملیت دانمارکی در سال ۲۰۰۳ و ۲۰۰۴ پایه گذاری شد. ملیت دانمارکی را با یکی از راه های زیر می توان بدست آورد.

 • با تولد، اگر یکی از والدین دانمارکی باشد و فرزند در خاک دانمارک متولد شده باشد.
 • با تولد در خارج از خاک دانمارک و اینکه حداقل یکی از والدین دانمارکی باشد.
 • ب صورت خودکار اگر سن شخص زیر ۱۲ سال باشد.
 • با استفاده از اعلام برای کشورهای اروپای شمالی
 • با استفاده از طبیعی سازی
 • اگر فرزند بعد از ۱ ژوئیه ۲۰۱۴ در هر جای متولد شده باشد و هم پدر و هم مادر شهروندی دانمارک را داشته باشند.

شرایط از دست دادن تابعیت دانمارک:

 • به صورت اتوماتیک اگر شخص تابعیت را از طریق تولد اخذ کرده باشد و تا ۲۲ سالگی در خاک دانمارک زندگی نکرده باشد. ( مگر اینکه فرد بدون تابعیت باشد و در کشورهای شمال اروپا تا ۷ سال زندگی کرده باشد.)
 • با حکم دادگاه اگر مشخص شود که شخص تابعیت دانمارک را با فریب بدست آورده باشد ( مثلا ازدواج های صوری)
 • بنابر حکم دادگاه اگر شخص به انجام جرائم مطابق بند ۱۲ و ۱۳ جرائم دانمارک ( جرائم ضد امنیت ملی) محکوم شود. حتی اگر فرد بی تابعیت باشد
 • به صورت داوطلبانه طبق درخواست به وزارت پناهندگان ، ادغام و مهاجرت

تابعیت دانمارک از طریق خوگیری

 • در ابتدا باید اقامت دائم دانمارک را داشته باشید تا بتوان برای شهروندی اقدام کرد.
 • سکونت پیوسته ( سکونتی که بیشتر از ۱۴ روز خارج از خاک دانمارک نباشد. ) در دانمارک به مدت ۹ سال. در موارد اضطراری و حساس اجازه خروج ۱ الی ۲ سالی مشکلی ایجاد نمی کند.
 • ۸ سال اقامت پیوسته برای بدون تابعیت ها و کسانی که پناهجو هستند
 • هر سال زندگی با همسر دانمارکی ۱ سال از ۹ سال اقامت موردنیاز را کاهش می دهد. حداکثر میزان کاهش ۳ سال می باشد و یک سال دوره قبل از ازدواج نیز می تواند در نظر گرفته شود.

بنابر آمار سال ۲۰۱۲ ۳۲۶۷ اقامت دائم خود را در دانمارک با شهروندی این کشور جایگزین کرده اند.

تابعیت دوگانه در دانمارک

در اکتبر سال ۲۰۱۱ دولت جدید موافقت خود را با تابعیت دوگانه اعلام کرد. در دسامبر ۲۰۱۴ پارلمان دانمارک نیز قانونی تصویب کرده که اجازه اخذ تابعیت دوم را به شهروندان دانمارک می داد ، همچنین به خارجیان نیز اجازه داده شد که تابعیت دوم خود را دانمارکی انتخاب کنند. همچنین یک مقرره جدید به کسانی که قبلا تابعیت دانمارک را با اخذ تابعیت دیگری از دست داده بودند اجازه داد که دوباره تابعیت دانمارک را کسب کنند. این قانون تا سال ۲۰۲۰ پابرجاست.

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد مهاجرت به دانمارک و انگلستان

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد زیبایی های دانمارک

راه های مهاجرت به دانمارک از طریق تولد

قبل از مهاجرت به دانمارک از طریق تولد لازم است سیستم خاک و خون توضیح داده می شود.

بر اساس اصل خاک، هر فردی که در قلمرو یا سرزمین یک کشور متولد می‌شود، تابعیت یا شهروندی آن کشور را هم دریافت می‌کند و اصل خون، شیوه‌ای دیگر اعطای تابعیت است که بر اساس آن ملیت هر شخص بر اساس ملیت یک یا هر دو والدین او تعیین می‌شود. طبق قانون دانمارک، تابعیت و اقامت دانمارک از طریق تولد به اشخاص ذیل تعلق می­گیرد.

 1. کودکی که از پدر و مادری با تابعیت دانمارکی در خاک و یا خارج از خاک دانمارک متولد شود.
 2. کودکی که از پدری با تابعیت دانمارکی و مادر خارجی در خاک و یا خارج از خاک دانمارک متولد شود. قابل ذکر است در صورتی که پدر تبعه دانمارکی و مادر خارجی، رسماً ازدواج نکرده باشند، کودک متولد شده می­تواند تابعیت دانمارک را برگزیند.
 3. کودکی که از مادری با تابعیت دانمارکی و پدر خارجی در خاک و یا خارج از خاک دانمارک متولد شود. لازم به ذکر است این فرد برای دریافت تابعیت باید درخواست دهد.
 4. کودکی که از پدر و یا مادر مقیم دانمارک متولد شده باشد، پس از ۸ سال زندگی در دانمارک به عنوان تبعه دانمارک محسوب می‌­گردد.
 5. طبق قانون تابعیت و اقامت در دانمارک ، اشخاصی که از پدر و مادر با تابعیت متفاوت متولد شوند، می­توانند تا سن ۲۲ سالگی به صورت ۲ تابعیتی باشند و پس از آن نسبت به دریافت یک تابعیت اقدام نمایند.
 6. کودک متولد شده از پدر و مادر نامعلوم یا بدون تابعیت در قلمرو کشور دانمارک.

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد تولد

مقاله مرتبط

ویزای اخذ تابعیت در کشور دانمارک از طریق تولد

راه های مهاجرت به دانمارک از طریق ازدواج

یکی از راه های مهاجرت به دانمارک از طریق ازدواج است. طبق قانون کشور دانمارک چنانچه فرد خارجی با یک تبعه دانمارکی ازدواج نماید، می­تواند جهت اقامت در دانمارک و پس از آن دریافت تابعیت آن کشور اقدام نماید. اما باید توجه داشت این امر منوط به رعایت شرایط اساسی زیر می­باشد.

شخص متقاضی نباید در هنگام ازدواج با تبعه دانمارکی دارای همسر باشد. در این راستا نشان دادن مدارک تجرد، طلاق و یا فوت همسر قبلی الزامی است.

تبعه دانمارکی باید نشان دهد که توانایی حمایت مالی افراد تحت پوشش خود من جمله همسر و فرزندان (در صورت وجود) را دارا است.

هر دو طرف در هنگام ازدواج باید سن بالای ۲۴ سال داشته باشند تا بتوانند برای درخواست ویزای ازدواج دانمارک اقدام نمایند.

لازم به ذکر است، فرد متقاضی که از طریق ازدواج به دانمارک مهاجرت کرده پس از دریافت اقامت کشور دانمارک و برای تمدید آن در سال­های  بعد نسبت به یادگیری زبان دانمارکی و ادغام شدن در جامعه تلاش نماید.

طبق قوانین دانمارک چنانچه دو نفر به صورت قانونی ازدواج نکرده باشند، اما دارای رابطه پایدار شش ماهه (داشتن یک آدرس مشترک) باشند به عنوان زن و شوهر محسوب می­گردند.

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد ازدواج با خارجی

مقاله مرتبط

اخذ تابعیت از طریق ازدواج در کشور دانمارک

راه های مهاجرت به دانمارک از طریق ویزای کار

یکی دیگر از راه­ های مهاجرت به دانمارک از طریق ویزای کار است. شرایطی که اگر برای هر شخص رخ دهد، بهترین حالت ممکن برای مهاجرت خواهد بود. کشور­های عضو اتحادیه­ اروپا، دارای قوانین کاری مشابه می ­باشند. به طوری که در کشور­های اتحادیه اروپا چنانچه کارفرمایی برای یک تخصص خاص به نیروی کار نیاز داشته باشد، باید نیاز خود را در قالب یک آگهی به مدت سه ماه در کشور مقصد و در صورت نیافتن شخص متقاضی شغل آگهی شده، این آگهی باید مجدداً به مدت سه ماه دیگر در کشور­های عضو اتحادیه اروپا تکرار گردد. در نهایت چنانچه بعد از گذشت این شش ماه، متقاضی مهاجرت کاری به دانمارک برای شغل آگهی شده یافت نشد، کارفرما مجاز به دعوت افراد خارج از اتحادیه اروپا می­ باشد. قابل ذکر است که این حالت در واقع به سادگی میسر نمی­باشد. بنابراین مشاوران موسسه حقوقی ملک­پور پیشنهاد می­کنند که شخص متقاضی مهاجرت به دانمارک از طریق ویزای کار، ابتدا از طرق دیگر همچون ویزای تحصیلی وارد کشور دانمارک شود و سپس در آنجا به جستجوی کار بپردازد. در صورت یافتن کار در دانمارک، شخص مذکور می­تواند ویزای خود را از نوع دانشجویی به ویزای کاری تغییر دهد. قابل ذکر است که در صورت کار در دانمارک و مالیات پردازی به مدت ۵ سال، می­توان برای دریافت اقامت دائم دانمارک اقدام کرد.

مقالات مرتبط و فایل های صوتی مرتبط با کار در دانمارک

اقامت کاری دانمارک ( گرین کارت دانمارک)
اخذ ویزای کار دانمارک
کار در دانمارک

راه های مهاجرت به دانمارک و بررسی گرین کارت دانمارک

راه مهاجرت به دانمارک از طریق گرین کارت دانمارک، از تاریخ ۱۰ جون ۲۰۱۶ لغو گردیده است.

راه های مهاجرت به دانمارک

راه های مهاجرت به دانمارک از طریق ثبت شرکت و سرمایه­ گذاری

یکی از راه های مهاجرت به دانمارک ثبت شرکت و سرمایه­گذاری در این کشور است. لازم به ذکر است که فرد خارجی برای ثبت شرکت در کشور دانمارک باید شریکی از تبعه دانمارک داشته باشد که ۵۱ درصد سهام شرکت ثبت شده به اسم وی باشد .مهاجرت به دانمارک از طریق ثبت شرکت در کشور دانمارک به دو صورت ثبت الکترونیکی (آنلاین) و ثبت حضوری (کاغذی) امکان­پذیر می ­باشد. در روش اول نیاز به حضور اولیه فرد در کشور دانمارک نمی­ باشد و کلیه مراحل ثبت شرکت توسط سازمان کسب و کار دانمارک طی می ­گردد و در نهایت لازم است متقاضی یک امضای دیجیتال ارائه دهد. در ثبت شرکت به صورت حضوری که بین ۲ تا ۳هفته زمان می­برد کارهای مربوطه از طریق موسسات ثبت شرکت و آژانس های تجاری کشور دانمارک انجام می­شود.

شرایط مورد نیاز برای ثبت شرکت در کشور دانمارک عبارت از:

 • قبول ایده تجاری فرد متقاضی مهاجرت به دانمارک توسط کشور دانمارک
 • حضور شخص متقاضی در کشور دانمارک به منظور پیاده سازی ایده تجاری
 • توانایی ساپورت مالی فرد متقاضی از خود و اعضای خانواده (همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال) در سال اول

مدارک لازم جهت ثبت شرکت در کشور دانمارک

 • پاسپورت معتبر (قدیمی و جدید)
 • کپی شناسنامه و ترجمه رسمی تمام صفحات آن.
 • گواهی سوابق کاری فرد متقاضی و ترجمه رسمی آن
 • تهیه اساسنامه شرکت
 • ایجاد حساب بانکی برای در کشور دانمارک برای شرکت ثبت شده
 • مدارک مبنی بر تمکن مالی فرد متقاضی

پس از ارائه مدارک مذکور به سفارت دانمارک ، حدود ۳ تا ۴ ماه زمان برای تایید مدارک از سوی سفارت لازم است. پس از تایید مدارک، ویزای کوتاه مدت فرد متقاضی به منظور اجرائی کردن ایده تجاری صادر می­گردد. لازم به ذکر است که در ابتدا اقامت ۳ ساله­ای به فرد متقاضی مهاجرت به دانمارک داده می­شود. فرد متقاضی مهاجرت به دانمارک باید طی این مدت نسبت به را­ه اندازی تجارت و بیلان کاری مثبت و استخدام حداقل ۲ نفر نیروی کار از شهروندان دانمارکی و بیمه کردن آن­ها اقدام نماید.

بنابراین همانطور که مشخص گردید مهاجرت به دانمارک از طریق ثبت شرکت امری پیچیده است و لازم است مشاوران حقوقی مجرب شما را در این راه یاری نمایند.

اخذ اقامت و تابعیت دانمارک از طریق سرمایه گذاری
سرمایه گذاری و ثبت شرکت در دانمارک

راه های مهاجرت به دانمارک از طریق تحصیلی

مهاجرت تحصیلی به دانمارک یکی از راه ­های اخذ اقامت دانمارک می ­باشد. افراد عضو اتحادیه­ اروپا و کشور سوئیس می ­تواند به صورت رایگان در دانمارک تحصیل نمایند. علاوه بر آن افراد غیر اروپایی که خود یا خانواده­شان اقامت دائم یا موقت دانمارک را دارند می ­توانند تحصیل رایگان در دانمارک داشته باشند. سایر افراد متقاضی برای هزینه ­های تحصیل و زندگی در دانمارک باید سالیانه به طور متوسط ۱۲۰۰۰ یورو پرداخت نمایند. دانشجویان در کشور دانمارک به منظور پوشش برخی از هزینه­های خود مجازند که مدت ۳۰-۱۰ ساعت در هفته کار کنند.

مدارک لازم برای اخذ ویزای دانشجویی کشور دانمارک عبارتند از:

 • نامه پذیرش رسمی از دانشگاه در دانمارک
 • کپی پاسپورت معتبر
 • کپی شناسنامه و ترجمه رسمی آن
 • مدارک مقاطع تحصیلی گذشته و ترجمه رسمی آن
 • ریز نمرات مقاطع تحصیلی گذشته و ترجمه رسمی آن
 • نامه تمکن مالی مبنی بر پوشش هزینه­های یک سال تحصیلی (پرینت حساب و گردش حساب فرد متقاضی)
 • مدرک زبان (ارائه مدرک زبان برای برخی از دوره­های تحصیلی ضروری نمی­باشد)
تحصیل در دانمارک و مهاجرت تحصیلی به دانمارک
تحصیل در کشور دانمارک
تحصیلات دانشگاهی در دانمارک
اخذ ویزای تحصیلی دانمارک

راه های مهاجرت به دانمارک و بررسی پناهندگی به عنوان یکی از این طرق

یکی از راه­ های مهاجرت به دانمارک از طریق پناهندگی است و لازم است در این باره توضیحاتی ارائه گردد که پناهجو و پناهنده چه کسانی هستند.

پناهجو: مطابق کنوانسیون ژنو که در جلسه ویژه سازمان ملل متحد در تاریخ ۱۹۵۱ (۲۸ جولای) به تصویب رسید و در تاریخ ۱۹۵۴ (۲۴ آوریل) اجرائی گردید، پناهجو به کسی می­گویند که به علت آزار و اذیت و جنگ و خشونت مجبور به فرار از کشور خود می­گردد. در واقع کسی که به علت­های مختلف از قبیل نژاد، ملیت، عقاید سیاسی و مذهبی و یا عضویت در یک گروه خاص اجتماعی ممکن است در کشور خود مورد آزار و اذیت قرار گیرد بنابراین راهی جز فرار از کشور ندارد.

پناهنده: پناهجویی که درخواست وی برای پناهندگی در کشوری پذیرفته شده است.

بنابراین هر پناهجویی به پناهندگی ختم نمی­گردد. همراهان موسسه حقوقی ملک­پور، چنانچه قصد مهاجرت به دانمارک را دارید و فکر

می­کنید مهاجرت به دانمارک از طریق پناهندگی تنها برای شماست، سخت در اشتباه هستید. موسسه حقوقی ملک­پور به دلیل مشکلات فراوان مهاجرت به دانمارک از طریق پناهندگی چه در حین انجام آن و چه پس از انجام آن (رسیدن به کشور دانمارک)، به متقاضیان توصیه

می­نماید عجولانه تصمصم نگیرند و روش­های قانونی و بدون خطر را برای این کار برگزینند. موسسه حقوقی ملک­پور از شما عزیزان تقاضا دارد قبل از اقدام به مهاجرت به کشور دانمارک از طریق پناهندگی با مشاوران موسسه حقوقی ملک­پور تماس حاصل فرمایید. مشاوران موسسه حقوقی ملک­پور با توجه به شرایط شما به صورت صد در صد رایگان راه­ های قانونی مهاجرت به دانمارک را به شما پیشنهاد می­ دهند. کافیست یک بار امتحان نمایید.

مقاله مرتبط

پناهندگی در دانمارک

راه های مهاجرت به دانمارک و بررسی هزینه مهاجرت به دانمارک

مقاله مرتبط

هزینه های زندگی در دانمارک

بعد از آگاهی از راه های مهاجرت به دانمارک ، آگاهی از هزینه های زندگی در دانمارک نیز بسیار مهم می باشد. هزینه های زندگی در دانمارک با توجه به شهر محل زندگی و سبک زندگی متفاوت است، اسکان، حمل و نقل ، اوقات فراغت و غذا معمولا بین ۴۵۰ تا ۵۵۰ یورو در ماه است. معمولا برای دانشجویان نیز دستمزد ۱۲ تا ۱۴ یورو در ساعت در نظر گرفته شده است. هزینه های زندگی در دانمارک ۱۳۲ درصد بیشتر از ایران و هزینه اجاره ۹۶ درصد بیشتر از ایران است.

توزیع هزینه های زندگی در شکل زیر نشان داده شده است.

هزینه های زندگی در دانمارک
راه های مهاجرت به دانمارک و سخن پایانی

مهاجرت به دانمارک از طریق های گوناگون صورت میپذیرد ولی باید دید که کدام یک از این راه ها برای شما منطقی تر است . اگر شما دارای سرمایه مناسبی هستید پیشنهاد میگردد از راه سرمایه گذاری در دانمارک اقدام نمایید زیرا یکی از سریع ترین راه های مهاجرت به دانمارک به شمار میرود . اگر به دنبال تحصیل در یکی از بهترین کشورهای دنیا هستید به شما پیشنهاد میکنیم که بر روی مهاجرت تحصیلی به دانمارک تمرکز نمایید . ویدیو موجود در این بخش نیز تنها گوشه ای از زیبایی های کشور دانمارک را به نمایش میگذارد که پیشنهاد میکنیم حتما آن را مشاهده نمایید . همچمین همواره می توانید در خصوص راه های مهاجرت به دانمارک از جمله تحصیل در دانمارک و یا کار در دانمارک و یا سرمایه گذاری در دانمارک و یا ثبت شرکت در دانمارک و یا تمکن مالی در دانمارک و یا ازدواچ در دانمارک و یا تولد فرزند در دانمارک با موسسه حقوقی ملک پور در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و مشاوره رایگان اخذ نماید . شما می توانید تمام سوالات خود را در مورد راه های مهاجرت به دانمارک در بخش پرسش و پاسخ همگانی مطرح کنید. امیدوار است که نوشتار طرق مختلف مهاجرت به دانمارک و اخذ اقامت دانمارک مورد توجه شما قرار گرفته باشد.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

208 پاسخ
 1. محمد گفته:

  با سلام
  من ۳۶ سالم هست و لیسانس مهندسی نفت از دانشگاه صنعت نفت و کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی از دانشگاه آزاد دارم که مورد اول معدل ۱۶۰۱۴ و دوم حدود ۱۷ دارم, حدود ۱۲ سال سابقه کار دارم, همسرم کارشناسی ارشد شیلات از دانشگاه دولتی و معدل بالای ۱۷ داره و سابقه تدریس و کار در دانشگاه علمی کاربردی, به نظرتان برای مهاجرت به دانمارک یا سوئد و یا نروژ چه راهی برای ما مناسب هست, اگر از کار و درآمد مطمئن باشم می تونم سرمایه حدود ۱.۵ میلیارد از فروش اموال در ایران تهیه کنم, مدرک زبان الان نداریم ولی هر دو داریم سعی می کنیم ایلتس بگیریم, اگر بعد از یک دوره زبان در خود کشور مقصد کار برای خودم باشه باز هم امکان تامین هزینه چند وقت اقامت بدون درآمد رو دارم

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز برای کار در کشورهای مذگور شما نیاز به دعوتنامه کاری خواهید داشت ولی شما می توانید از طریق تحصیلی به کشورهای مد نظرتان ورود داشته باشید و با اخذ پذیرش تحصیلی فرصت کار و یا کاریابی را داشته باشید.در کشوری نظیر دانمارک فرد همراه اجازه کار فول تایم خواهد داشت .

   پاسخ
 2. حميده گفته:

  سلام من ٣٨ سالمه فوق ليسانس برق الكترونيك با معدل ١٥ از دانشگاه آزاد قزوين
  خواهرم ٢٠ ساله كه دانمارك و أقامت دائم داره
  مدرك آيلس ندارم
  ميتونم برم آنجا زبان بخونم
  و وارد دانشگاه بشم
  بهترين گزينه چي ميتونه باشه براي من
  دو ضمن من ١٣ سال در زمينه رشته تحصيلي مشغول كار هستم

  Rating: ۴
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام
   دوست عزیز برای تحصیل در مقطع مستر می بایست مدرک آیلتس ۶و نیم ارائه دهید. چنانچه از دانمارک جاب آفر داشته باشید بهترین ارزانترین راه خواهد بود

   پاسخ
 3. peg گفته:

  وقت به خیر ،
  من ۲۵ سال سن و لیسانس مکانیک از دانشگاه سراسری شیراز دارم البته معدلم ۱۳ است ، و همسرم لیسانس کامپیوتر و فوق دیپلم مکانیک دارند و پروگرمر حرفه ای هستند . آیا من میتونم ویزای تحصیلی دانمارک یا سوییس رو بگیرم و همسرم پیوست به من مهاجرت کنن یا مهاجرت کاری رو پیشنهاد میکنین ؟
  من آیلتس ۷.۵ و همسرم آیلتس ۶.۵ دارند.
  با تشکر

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام دوست عزیز
   شما اگر سابقه کاری مرتبط با رشته تحصیلیتون دارید میتوانید برای کشورهایی مثل اتریش و المان ویزای کار بگیرید. با توجه به معدلتون باید شرایطتون تخصصی تر بررسی شود. برای تحصیل سوییس و دانمارک خیلی برای شما گزینه خوبی هستند. اگر شما پذیرش تحصیلی بگیرید همسرتون میتونن ویزای الحاق بگیرند و با شما تشریف بیارن.

   پاسخ
 4. Rzhno گفته:

  با سلام و خسته نباشيد
  من ١٨ سالمه و مدرس آموزشگاه زبان هستم . براي تحصيل در رشته تربيت بدني دانمارك چه شرايطي نياز هست !؟ و اقدام با مدرك ديپلم بهترِ يا بعد از گرفتن مدرك كارشناسي از ايران ؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و عرض ادب
   برای تحصیل در مقطع لیسانس شما می بایست آیلتس ۶ و برای مقطع فوق لیسانس آیلتس ۷ ارائه نمائید . دوست عزیز چه میزان پشتوانه مالی دارید؟

   پاسخ
 5. مهتاب گفته:

  سلام
  من لیسانس مهندسی مدیریت اجرایی هستم
  دارای یک فرزند
  ۲۹ سالمه …میخاستم برایه مهاجرت اقدام کنم برایه تحصیل کارشناسی ارشد ….معدل کارشناسیم ۱۲
  آیا میتونم امیدی داشته باشم ؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و عرض ارادت
   دوست عزیز برای اخذ پذیرش معدل بسیار مهم هست . شاید بتوان برای برخی دانشگاهها و یا کالج ها که رنک زیاد بالایی ندارند اقدام کرد.زبان شما در چه سطحی ست؟

   پاسخ
 6. شاهد ا گفته:

  سلام وقت بخیر
  من و همسرم ۲۳سالمونه و دانشجوی پزشکی سراسری تبریز
  برای بعد از فارغ التحصیلی و ادامه تحصیل تخصص یا طبابت جنرال چه روش هایی راحت تر هست برامون؟؟
  از الان تا زمان فارغ التحصیلی بهتره چه رزومه ای رو تکمیل کنیم تا پذیرشمون تسهیل پیدا کنه؟؟
  و اینکه حقوق رزیدنت یا طبابت جنرال ماهانه به چه شکلیه؟
  ممنون

  Rating: ۴
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و عرض ادب. دوست عزیز چنانچه شما مدرک پزشکی را دریافت کنید برای اینکه بتوانید در کشورهای دیگر تحصیل یا کار کنید بایستی مدرکتون را معادل سازی کنید. از الان هم برای سه چهار سال آینده نمیشه تصمیم گیری کرد چون قوانین مهاجرت روز یه روز عوض میشه. حقوق پزشکان بستگی به اون کشوری داره که براش اقدام میکنید.

   پاسخ
 7. هدیه م گفته:

  سلام.
  من کارشناس ارشد سخت افزار، چهل سالمه، عضو هیات علمی دانشگاه ازادم. دو فرزند شش و یک و نیم ساله دارم. با حدود هجده سال سابقه بیمه.
  قصد مهاجرت داریم. فعلا همسرم نمیان. فقط من و بچه ها. ایشون حداقل دو سه سال طول می کشه تا بخوان بیان.
  حدود بیست هزار یورو پول دارم.
  و یک اپارتمان در تهران که حدودا دو ملیارد قیمتشه.
  فعلا ترجیح می دیم نفروشیمش.
  شرایطمون چطوره برای مهاجرت به دانمارک یا سوئد؟
  ممنون که وقت می گذارید.
  ویزای کاری باید بگیرم یا تحصیلی؟
  درضمن دارم زبان می خونم و احتمالا شش ماه دیگه آیلتس میدم.
  در مورد هزینه بچه ها هم اگه ممکنه توضیح بفرمایید. دختر بزرگم باید بره کلاس اول و کوچکه مهد.

  Rating: ۴
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و عرض ادب. دوست عزیز شما می توانید برای کشور دانمارک و سوئد از طریق تحصیل اقدام نمایید و نیاز به آیلتس ۶٫۵ دارید. برای ویزای کاری بایستی شرایط شما به صورت دقیق تر بررسی شود برای کشوری نظیر آلمان. اگر قصد دارید به صورت همزمان مهاجرت نمایید دانمارک و سوئد گزینه مناسبی هستند. اگر شما اقامت داشته باشید هزینه تحصیل فرزندان رایگان خواهد شد. بایستی میزان دارایی نقدتون را افزایش بدید. آیا در زمینه تحصیلیتون تخصص دارید و ماهر هستید؟

   پاسخ
 8. مهراد گفته:

  با سلام و عرض ادب. بسیار ممنون از پاسخگویی و کمک شما. خیلی ها با راهنمایی شما تصمیم درست رو اتخاذ میکنند.
  بنده تمکن مالی ۲۰۰ هزار یورویی دارم. همسرم تحصیلات عالیه دارند دارای فرزند هستیم. کدام کشور اروپایی میشه با سرمایه گذاری رفت و اقامت گرفت؟ با خرید ملک یا ثبت شرکت؟
  کدام کشور الحاق خانواده زودتر اتفاق میافتد؟
  پیشاپیش بسیار سپاسگزارم از پاسخ شما.

  Rating: ۴
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و عرض ادب.
   شما می تونید برای خیلی از کشورها از جمله کانادا، اتریش، فرانسه و… از طریق سرمایه گذاری و یا روش کار شرکت و یا خودحمایتی و تمکن مالی اقدام کنید و در زمینه های مختلف سرمایه گذاری کنید و درآمد خوب داشته باشید.
   شما همچنین می تونید برای خرید ملک هم اقدام کنید. یک سری راه های کم هزینه تر هم وجود دارد که شما بتونید با کمترین ریسک و هزینه ورود کنید و در نهایت اونجا سرمایه گذاری کنید و اقامت بگیرید

   پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و عرض ادب.
   شما می تونید برای خیلی از کشورها از جمله کانادا، اتریش، فرانسه و… از طریق سرمایه گذاری و یا روش کار شرکت و یا خودحمایتی و تمکن مالی اقدام کنید و در زمینه های مختلف سرمایه گذاری کنید و درآمد خوب داشته باشید.
   ضمنا شما می توانید برای خرید ملک هم اقدام کنید. یک سری راه های کم هزینه تر هم وجود دارد که شما بتونید با کمترین ریسک و هزینه ورود کنید و در نهایت اونجا سرمایه گذاری کنید و اقامت بگیرید

   پاسخ
 9. hoda m گفته:

  سلام. وقت به خیر.
  من وو همسرم هر دو چهل و یک ساله هستیم. من هجده ساله که عضو هیات علمی دانشگاه آزادم. قبلش هم هشت سال جای دیگه مشغول بودم که مرتبط با رشته ام بود.
  تحصیلات خودم کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر هست. و الان دانشجوی دکتری دانشگاه آزاد هستم. همسرم هم بیست و سه سال سابقه کار آموزشی و مدیریتی در آموزش و پرورش دارند. با مدرک کارشناسی ارشد فیزیک. دو فرزند شش و یک ساله داریم.
  داراییمون در ایران یک آپارتمان و یک ماشینه (حدود دو و نیم ملیارد ارزششونه ).
  من دارم برای آیلتس خودم رو آماده می کنم.
  تصمیمون اینه که من اول با بچه ها برم و اگر شرایط خوب بود همسرم بیان.
  به نظرتون شرایطمون برای مهاجرت به دانمارک چطوره؟ ویزای کار میتونم بگیرم؟
  تصمیم ندارم دکتری رو اینجا تموم کنم. ترجیح میدم سریعتر برم.
  ممنون ار راهنماییتون

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست بزرگوار براي مهاجرت كاري به دانمارك بايد يك پيشنهاد كاري از كارفرماي دانماركي داشته باشيد.تا بتونيد ويزاي كاري دريافت كنيد.مي تونيد به واسطه دوره هاي زبان و يا يك دوره تحصيلي كوتاه مدت به كشورهاي مطرح اروپايي ورود كنيد و در ادامه شرايط اقامت كاري را فراهم سازيد.همچنین شما می توانید با اخذ پذیرش در دانشگاههای دانمارک ضمن تحصیل به دنبال کار بگردید.

   پاسخ
 10. mahdi گفته:

  با سلام و عرض ادب خدمت شما
  سوالی داشتم از خدمتتون
  بنده به تازگی در باره شرایط مهاجرت کاری برای پزشکان در دانمارک شنیده ام
  و در خواستی داشتم که در صورت امکان توضیحاتی در این باب بفرمایید.
  با تشکر

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و عرض ارادت. افرادی که پزشک و دندان پزشک هستند می توانند با اخذ ویزای ۲ ساله پزشکی دانمارک به این کشور مهاجرت نمایند و در این مدت بتوانند تا سطح c زبان دانمارکی را فرا بگیرند و در آزمون های معادل سازی شرکت نمایند و پس از آن کارت طبابت خود را دریافت نمایند. کشور سوئد نیز گزینه مناسبی می باشد. شما چند ساله هستید ؟

   پاسخ
 11. سارا گفته:

  با سلام و خسته نباشید. من ۳۱ ساله هستم دو فرزند دارم ۳و ۱۰ ساله دکتری شیمی از دانشگاهای سراسری تهران با معدل عالی چهارتا مقاله بین المللی دارم ایلتس ۶/۵ دارم همسرم ازاد کار میکنن تمکن مالی ۱۵۰ هزار یورویی دارند. برای پست داک میتونم اقدام کنم؟ چند ماه بعد فرزندانم و همسرم میتونن بهم ملحق بشن!؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز رزومه شما بسیار عالی ست . ولی از آنجا که مواردی مانند اخذ بورسیه و پست داک کاملا رقابتی می باشد می بایست این امر کاملا بستگی به رزومه دیگر متقاضیان خواهد داشت . بنا بر این توصیه می شود که رزومه تحصیلی خود را در قسمت تحصیل رایگان در سایت های مربوط به موسسه ارسال فرمائید تا بررسی گردد . معمولا الحاق خانواده در کشور دانمارک بین ۳ تا ۴ هفته می باشد.

   پاسخ
   • mie malekpour31 گفته:

    سلام و عرض ادب
    دوست عزیز ثبت شرکت در دانمارک منجر به اقامت نخواهد شد . گزینه پست داک و یا اخذ پذیرش تحصیلی برای همسرتان می تواند گزینه های مناسبی باشد . در ضمن راههای سرمایه گذاری مانند خرید سهام در کشورهای دیگر اروپائی می تواند گزینه دیگری برای شما باشد.

    پاسخ
 12. mie malekpour31 گفته:

  سلام و عرض ادب
  دوست عزیز
  اینکه ایلتس دارید خیلی عالی هستش. بهتره از طریق تحصیل ( ترجیحا فوق مجدد) اقدام کنید تا پروسه کمتری صرف بشه.
  اگر شما پذیرش تحصیلی بگیرید همسر و فرزندان شما میتونن ویزای همراه بگیرند.
  همسر شما اجازه کار فول تایم دارن و فرزندانتون میتونن رایگان تحصیل کنند.شما چند ساله هستید دوست عزیز؟

  پاسخ
 13. مریم گفته:

  سلام . من ۳۳ سالمه و لیسانس آی تی دارم و آیلتس ۶٫۵٫ برای پذیرش ارشد مدیریت برای کدوم کشور میتونم بدون جی آر ایی اقدام کنم ؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام دوست عزیز شرایط شما خیلی ایده آل هست و برای کشورهای مختلف میتونید اقدام بکنید بدون نیاز به آزمون جی آر ای کشورهایی مثل سوئد ، دانمارک، هلند، و حتی در کشور نروژ تحصیلات رایگان داشته باشید اما بهتره در خصوص میزان داراییتون اطلاعاتی داشته باشیم می تونید به ما بگید چقدر دارایی دارید؟

   پاسخ
 14. Asmaa گفته:

  سلام .خسته نباشید .بنده ۲۱ سالمه پاسپورت دانمارکی دارم .دخترم یک ماه و نیمشه دانمارک بدنیا اومده .درخواست ویزا برا همسرم کردم فقط سفر بیاد اما جواب رد دادن چون سن قانونی ازدواجشون ۱۸ ساله و من ۱۷ سالگی ازدواج کردم .میشه راهنماییم کنید .چجوری میتونه اقامت بگیره ؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز در این خصوص می بایست با وکیل رسمی دانمارک که به حقوق داخلی این کشور اشراف دارند مشورت نمائید .

   پاسخ
 15. meysam گفته:

  سلام بنده در یکی از وب سایتهای موسسه حقوق ملک پور خوندم که وقتی وارد خاک سوئد بشیم میتونیم بالافاصله درخواست پناهندگی بدیم فقط راجب ی چیز نگفتن اونم اینکه با هر نوع ویزایی میشه؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   دوست عزیز موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با پناهندگی مشاوره و خدماتی ندارد و مقالات سایت صرفا جهت اطلاع رسانی در خصوص خطرات پناهندگی می باشد .

   پاسخ
 16. حميد گفته:

  با سلام خدمت شما
  من ۴۵ سالمه در شرف بازنشستگي از خودرو سازي مدرك كارشناسي ارشد شيمي كاربردي و همينطورهسرم ۴۰ ساله داراي مدرك كارشناسي ارشد شيمي كاربردي دو فرزند دارم ۱۶ و ۷ ساله تمكن مالي در حدود ۱۰۰ هزار دلار زبان در حد متوسط هستيم ممنون ميشم بفرماييد چه روشي براي ما مناسبتره براي مهاجرت به سوئد يا دانمارك .

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام
   دوست عزیز بهتر هست که برای همسر شما پذیرش تحصیلی در دانمارک یا سوئد اخذ گردد. هر دو کشور شرایط ویژه ای برای همراه خواهند داشت .همسر شما مدرک زبان دارند؟

   پاسخ
  • حميد گفته:

   با تشكر از پاسختون بله همسرم آيلتس ۶ داره ممنون ميشم بفرماييد حدودا در چه مدت زماني ما هم ميتونيم به ايشون ملحق بشيم اگر همسرم پذيرش تحصيلي بگيره.

   Rating: ۴
   پاسخ
   • mie malekpour31 گفته:

    بریا اخذ پذیرش ایشون می بایست مدرک آیلتس ۶و نیم رو داشته باشند .در صورت اخذ پذیرش همراهان به فاصیله ۳ تا ۴ هفته به ایشان ملحق می شوند

    پاسخ
 17. لیلی گفته:

  با سلام خدمت شما…
  من مجرد و خانم و ۳۴ساله هستم…فوق لیسانس اقتصاد دارم و سطح زبان متوسط…مدرس در دانشگاه بوده ام و شغل ثابت نداشتم…قصد کار دارم….چه گزینه هایی رو به پن پیشنهاد میدیم البته با حداقل هزینه…چون سرمایه ندارم…

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   دوست عزیز برای دریافت ویزای کار شما نیاز به دعوتنامه کاری دارید .برای کشورهائی نظیر آلمان و اتریش و آفریقای جنوبی نیز می توانید از ویزای جست و جوی کار استفاده کنید . در هر صورت با توجه به رشته تحصیلی شما بهتر هست که از طریق پذیرش تحصیلی اقدام کنید که این امر مستلزم داشتن پشتوانه مالی هست.

   پاسخ
 18. محسن رضایی گفته:

  درود و خسته نباشید
  اهل تهرانم و خدمتم تازه تموم شده
  ۲۰سالمه و دیپلم طلا و جواهرسازی دارم
  به زبان آلمانی سطح b1هم مسلط هستم ولی چون خودم بخاطر علاقم یاد گرفتم مدرکی از آموزشگاه ندارم
  خواستم راهنماییم کنین با توجه به شرایطم چه نوع مهاجرتی پیشنهاد میکنید برای دانمارک؟ ممنون میشم هزینه حدودیشم لطف کنید
  با تشکر

  Rating: ۴
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز شما می توانید از طریق کاری یا تحصیلی و یا سرمایه گذاری اقدام کنید . برای اخذ اقامت کاری دانمارک شما نیاز به پیشنهاد کاری دارید. برای اخذ اقامت تحصیلی هم به مدرک آیلتس ۶ نیاز دارید .پشتوانه مالی شما به جه میزان هست ؟مدرک زبان دارید؟

   پاسخ
 19. باقری گفته:

  سلام، خسته نباشید
  برای اقامت دائم از طریق سرمایه گذاری حداقل چه مقدار سرمایه لازم هست؟ یعنی کل پول داخل و خارجمون چقدر باید باشه و اینکه میگین ۳۵۰ هزار یورو، کل پولمون اینقدر باشه یا فقط اونی که میدیم به دانمارک و داخل حسابمونم باید پولی باشه

  Rating: ۴
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، این هزینه هست که صرفا باید برای سرمایه گذاری پرداخت بشه. هزینه های جانبی هم دارین. پول در حساب نیازی نیست اما باید منبع درآمدتون کاملا مشخص باشه

   پاسخ
 20. محمد علی اژیردوست گفته:

  سلام مدت ده سال است که فرزندم بی خبرم با مادر خود برای دیدن خانواده رفته در سن ۲سالگي برای پیدا کردنش باید چه کنم

  Rating: ۵
  پاسخ
 21. امین گفته:

  باسلام
  درخصوص مهاجرت به دانمارک از طریق سرمایه گذاری ، با چه مقدار سرمایه ، می توان اقدام به مهاجرت کرد
  بعبارتی ، حداقل سرمایه مورد تایید ، جهت سرمایه گذاری چقدر است ؟؟

  Rating: ۵
  پاسخ
 22. علیرضا گفته:

  سلام بنده ۲۸ سالمه و کارشناسی ارشد رشته مکانیک خودرو دارم ، به زبان انگلیسی و آلمانی هم مسلط هستم . میخوام مهاجرت از طریق تحصیل یا کار داشته باشم ، پیشنهاد شما چه کشور هایی هست و هزینه مهاجرت حدود چقدر میشه ؟ تاکید می کنم کل هزینه رو حدودی بهم بگین ، ممنون

  Rating: ۵
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، اگر می تونید مدرک زبان المانی بگیرید ، المان گزینه خیلی خوبی هست. برای تحصیل هم کانادا میتونه خیلی گزینه خوبی باشه. هزینه ها شما با توجه به روشی که می خواین اقدام کنید متفاوت هست. بفرمایید که چه روشی مدنظرتون هست که بشه دقیق تر راهنمایی کرد

   پاسخ
 23. پریسا گفته:

  سلام وقت بخیر، بنده کارشناسی فناوری اطلاعات خوندم و کارمند هستم ، و قصد مهاجرت به دانمارک رو دارم خواستم بدونم با کسب دوره پرستاری در دانمارک میشه مشغول به کار شد؟ یا اینکه تخصص دیگری که اونجا نیاز هست راهنمایی بفرمایید ممنون میشم ، با تشکر

  Rating: ۵
  پاسخ
 24. سینا گفته:

  سلام بنده ۳۶ سال سن دارم و به عنوان یه کارمند در یه شرکت مهندسی کار میکنم و دارای مدرک کارشناسی مکانیک هستم و متاهل هستم ویه دختر ۷ ماهه دارم و ۵ سال سابقه کار دارم و همچنین دارای مدرک بین المللی (اتحادیه اروپا ) و فنی حرفه ای کافه من (باریستا ) هستم و همچنین خانم بنده هم ۳۲ سال دارد و مدرک کارشناسی میکروبیولوژی دارد و دارای ۷ سال سابقه کار می باشد ومیخواستم بدونم از چه راهی میتونم اقدام کنم ؟ ممنون

  Rating: ۴
  پاسخ
 25. m گفته:

  ، شما چطور میتونید من رو کمک کنید تا به هدفم برسم اگر جای دیگه ای مد نظر شما است لطفا راهنمایی بفرمایید از جواب شما سپاسگزارم

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m گفته:

   سلام عرض کردم بنده ۴۰ سال سن دارم مدرک فوق دیپلم الکتروتکنیک دارم سابقه کاری برق کشی ساختمان،دوربین مدار بسته،دزدگیر اماکن دارم ،متاهل دارای یک پسر ،کدوم راه رو پیشنهاد میدید که ریسک کمتری داشته باشه وچطورمیشه تو اون راه کمکم کنید

   Rating: ۵
   پاسخ
   • MIE Malekpour07 گفته:

    با سلام، برای کار باید پیشنهاد کاری داشته باشید. باید با کارفرماهای دانمارکی در ارتباط باشید و رزومه خودتون رو ارسال کنید. برای تحصیل هم میشه کشورهای دیگه اقدام کرد. گپ تحصیلی شما زیاده و ریسک ویزا رو بالا میبره

    پاسخ
 26. m گفته:

  با سلام بنده ۴۰ سال سن دارم و مدرک فوق دیپلم الکتروتکنیک دارم و استاد کار برق کشی ساختمان و دوربین های مداربسته و درزگیر هم هستم ،چطور میتوانم بصورت قانونی به دانمارک مهاجرت کنم ضمنا متاهل هستم و یک فرزند پسر هم دارم و از برج ۹ سال گذشته مشغول آموزش زبان انگلیسی هستم لطفا یک راه قانونی و البته شدنی نشان بدهید مرسی از کمکتون .

  Rating: ۴
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، روش های کار ، تحصیل و سرمایه گذاری رو میشه استفاده بفرمایید. برای کار در دانمارک باید پیشنهاد کاری داشته باشید که نیازمند این هست که با کارفرماها ارتباط بگیرید و سی وی خودتون رو ارسال کنید. برای تحصیل با توجه به مدرک تحصیلی گپ تحصیلیتون بالا هست و ریسک ویزا دارین. برای سرمایه گذاری هم طبیعتا نیازمند سرمایه هستید . اگر اصرارتون بر دانمارک هست روش های بهترین روش هست.

   پاسخ
 27. Sara گفته:

  با سلام و خسته نباشید،من ۱۹ سال دارم و دانشجوی کارشناسی مترجمی دانشگاه ازاد هستم و مدرس اموزشگاه هم هستم،سطح زبانم بالاست اگر برای ارشد برم اونجا میتوانم کار مرتبط هم بگیرم در رشته ام؟

  Rating: ۴
  پاسخ
 28. Z.a گفته:

  سلام.بنده ۲۴ ساله هستم.لیسانس حسابداری از دانشگاه پیام نورقزوین دارم با معدل۱۶ .مدرک آیلتس با نمره ۷ دارم.. آیا با این شرایط میتونم برای تحصیل اقدام کنم؟؟؟

  Rating: ۴
  پاسخ
 29. Nooshin گفته:

  سلام
  همسرم مهندس اي تي و شبكه هستن و خودم مهندس معماري و دو فرزند ٧ و ٣ ساله دارم براي ويزاي كار ميتونيم اقدام كنيم؟

  Rating: ۴
  پاسخ
 30. حمیدرضا گفته:

  باسلام بنده ۳۵ سالمه دارای خانواده ۴ نفره هستم همسرم ۳۴ ساله دخترم ۸ ساله (دخترم رشته شنا و موسیقی ساز ویالون را در حد حرفه ای دنبال میکنند) و پسرم ۹ ماهه هستن خودم فوق لیسانس کشاورزی گرایش ژنتیک و اصلاح نژاد دام الانم در حال خواندن رشته مهندسی آسانسور و پله برقی هستم و حدود ۸ سالم در این رشته تجربه مدیریتی دارم (دارای شرکت با پروانه از سازمان صنعت و معدن) و یکسال دیگه مدرک لیسانس خودم میگیرم البته در زمینه فنی و راه اندازی آسانسورهای کششی و هیدرولیک هم میخوام برم و کنار تکنسینهای مجرب یکسالی کار نصب آسانسور یاد بگیرم. میخواستم یک راهنمایی بفرمایید برای کار کدام کشور پیشنهاد میدهید در صورت امکان میخوام نروژ، سوئد، فنلاند، دانمارک، سوئیس و اتریش باشه. باتشکر

  Rating: ۵
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، دانمارک گزینه خیلی خوبی هست. برای رشته های مدیریتی میشه براتون اقدام کرد. باید مدرک زبان حداقل ۶٫۵ ارائه بدین. روش های ثبت شرکت و سرمایه گذاری هم با توجه به تخصص شما مناسب هستند.

   پاسخ
 31. Hessam گفته:

  با سلام. بنده ۳۲ سال دارم و فوق لیسانس عمران با ۹ سال سابقه کار هستم. همسرم پزشک متخصص اطفال هست و به تازگی درسش تموم شده، ولی هنوز دوره طرح عمومی و تخصص رو نرفته. یک فرزند ۲ ساله هم داریم. برای مهاجرت به دانمارک پیشنهاد شما چیست؟ از طریق کار اقدام کنیم یا تحصیلی؟ از طریق خودم اقدام کنم یا خانمم؟ با تشکر

  Rating: ۴
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، برای تحصیل هر دو بزرگوار در دانمارک میشه اقدام کرد. باید مدرک زبان در حد آیلتس ۶٫۵ داشته باشید. برای کار باید پیشنهاد کاری داشته باشید. برای همسر میشه برای معادلسازی مدارکشون اقدام کرد و برای کار پزشکی اقدام کنند.

   پاسخ
 32. N.p گفته:

  با سلام و احترام
  من ۳۳ سالمه. کارشناسی ارشد برق الکترونیک هستم.
  حدود یازده سال سابقه کار مرتبط با رشته ام رو دارم.
  در حال خواندن زبان هستم. میخواستم بدونم واسه کار یا ادامه تحصیل کجا رو پیشنهاد میکنید؟
  و آیا میشه واسه کانادا اقدام کرد یا خیر؟
  سپاسگزارم

  Rating: ۵
  پاسخ
 33. صادق گفته:

  با سلام
  من ۲۶ سالمه و متاهل هستم. لیسانس مهندسی شیمی دارم و مهندس شرکت مس هستم. در حال یادگیری زبان انگلیسی هستم. برای ویزای کار کدوم کشور رو پیشنهاد میکنید؟؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، اگر مدرک زبان انگلیسی با نمره بالای ۷ دارین ، کشورهای کانادا و استرالیا گزینه های مناسبی هستند. آلمان و اتریش رو هم اگر مدرک زبان آلمانی داشته باشید میشه اقدام کرد.

   پاسخ
 34. رضا شاهی گفته:

  سلام
  من کارشناسی عمران-عمران
  کارشناسی ارشد راه و ترابری
  ۱۰ سال بیمه بصورت پیوسته در زمینه مهدسی ترافیک
  متاهل و دو فرزند
  زبان اورال ۶٫۵
  دارم

  میشه بررسی بفرمایید مهاجرت به دانمارک ممکنه یا نه

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، سابقه کارتون خوب هست و نمره زبانتون هم مناسبه. چه روشی مدنظرتون هست ؟ سنتون رو هم محبت می فرمایید. برای کار باید پیشنهاد کاری داشته باشید که بشه اقدام کرد. برای تحصیل میشه براتون اقدام کرد که تشریف ببرین دوره های مدیریتی یکساله بخونید.

   پاسخ
 35. علیرضا گفته:

  سلام علیرضا هستم ۳۰ ساله
  لیسانس آتش نشانی و ارشد مترجمی زبان انگلیسی
  مربی و داور و شنا و نجات غریق هم هستم.
  همسرم لیسانس ادب انگلیسی
  دخترم ۲ سالشه
  اگر راهی برای مهاجرت وجود داره راهنماییم کنید

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، برای رشته های مدیریتی دانمارک میشه اقدام کرد. باید آیلتس ۶٫۵ داشته باشید تا بشه براتون پذیرش گرفت. البته چون رشته غیر مربتط هست ریسک ویزا دارین. برای کار باید پیشنهاد کاری داشته باشید.

   پاسخ
 36. مینا شایان گفته:

  با سلام
  من۳۷ سال سن دارم متاهل دارای دو فرزند ۶ و۱ ساله
  کارشناسی رشته رادیوبوژی دارم با ۵ سال سایقه مرتبط و ۱۰ سال سایقه غیر مرتبط .همسرم مهندس صنایع هستن
  میخواستم بدونم میتونم یرای ویزای کاری برای خودم اقدام کنم و.آیا رشته من در دانمارک مورد نیاز هست یا خیر ؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، برای کار در دانمارک باید پیشنهاد شغلی داشته باشید. لطفا مقالات کاریابی در دانمارک رو مطالعه بفرمایید. سابقه کارتون خوب هست اگر بتونید مدرک زبان آلمانی بگیرین میشه برای کار اتریش اقدام کرد. باید بررسی بشه که آیا مدرکتون نیاز به معادلسازی داره یا خیر

   پاسخ
 37. یوسف گفته:

  باسلام
  من ۱۹ سالم هستش و ساکن اصفهانم . زبان انگلیسیم متوسطه ولی از دو هفته دیگه زبان دانمارکیمو به صورت جدی میخونم ولی چون خودم را شناختم . اگه من ایندم مشخص نباشه و روی شاید ها پیش بره نمیتونم کارما ادامه بدم . وضع مالیمونم متوسطه . پدرم کارمنده ولی خوب مشکلی خاص با هزینه نداریم ولی خوب سالی ۱۸۰ میلیون برای تحصیل کمی ناراحت کنندست . برای همین این موضوع کمی از احساس امنیت از ایندم کم میشه و نمیدونم چیکار باید بکنم . برای همین از پشتکارم از زبان خوندم کم میشه 🙂

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، قطعا با حس مثبت و تلاش به تمامی اهداف خود خواهید رسید. لطفا در کانال تلگرام مجموعه عضو شوید و از ویدیوهای آموزش اخذ بورسیه تحصیلی بهره ببرید.

   پاسخ
 38. سعید صالحی گفته:

  سلام
  سعیدم
  ۱۸ سالمه
  پشت کنکور
  سربازی نرفتم
  سطح زبان‌ اینگلیسی خوب (آیلتس ۶)
  عموم شهروند دانمارکه
  میخواستم ببینم از طریق دعوتنامه ای درخواست کاری چیزی میتونم برم دانمارک؟

  Rating: ۴
  پاسخ
 39. مهران گفته:

  سلام و عرض وقت بخیر ،
  من درسم حدود ۱ سال هست تموم شده رشته مهندسی تکنولوژی نرم افزار .
  حدود ۳ سال نجاری کار کردم حدود ۳ سال هم اپراتور دستگاه cnc چوب بودم کار با دستگاه و Gcode رو خوب بلدم (منبت چوب) بطوری که خودم همه کارا رو انجام میدم نیاز به صاحب کار نیست .متولد ۱۳۷۴ هستم . خواهرم و عمه ام دانمارک زندگی میکنند من از چه طریقی میتونم برم دانمارک و همیشه اونجا بمونم و یه تولیدی کوچیک مبلمان بزنم و اینکه آیا اونجا دستگاه cnc چوب هست تو کارگاه ها که رفتم اونجا زود مشغول به کار بشم زبان دانمارکی بلد نیستم .
  ممنون میشم راهنمایی کنید؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، با توجه به سن راه تحصیلی خیلی بهتر هست و بعدش می تونین برای هدفتون اقدام کنید. برای کار باید سابقه کار مرتبط با تحصیل داشته باشید.

   پاسخ
 40. محمد گفته:

  متخصص پاتولوژی هستم با ۲۵ سال سابقه کار و مدرک ایلتس ۶
  بفرمایید ایا امکان مهاجرت و کار در دانمارک وجود دارد یا خیر ؟

  Rating: ۴
  پاسخ
 41. ندا گفته:

  سلام
  من دندانپزشک هستم و قصد مهاجرت به دانمارک را دارم اما تمایل به اطلاع از هزینه کلاس ها و آزمون ها دارم و اینکه هزینه ماهیانه زندگی و همچنین با توجه به اینکه بدون داشتن اقامت علیرغم قبولی در امتحانات امکان کار نمیباشد شرایط اخذ اقامت را میخواستم بدونم.

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، هزینه های زندگی در دانمارک در مقالات مختلف بررسی شده است . لطفا مشخص بفرمایید که شما قصد دارید که برای تحصیل اقدام بفرمایید یا برای کار ؟ برای کار در دانمارک مدارک شما باید یک روند معادلسازی را طی کنند. در هر مرحله هزینه های متفاوت اما کوچکی از شما اخذ خواهد شد . برای اطلاع کامل از روند می توانید با دفاتر تماس بگیرید .

   پاسخ
 42. Jolie گفته:

  با سلام
  دوست من ویزای کاری داره و چند سال هست که توی کپنهاگ مشغول به کاره. میخواستم بدونم امکانش هست بدون عقد محضری در ایران بهش ملحق بشم و چه شرایطی داره؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، باید در ابتدا رابطه رو اثبات بفرمایید و مدارک رو به صورت کامل ارائه کنید. ایشون باید درخواست بدند و اداره مهاجرت ازشون مدارک می خوان برای اثبات رابطه

   پاسخ
 43. مهدی گفته:

  با سلام بنده ارشد رشته مواد سرامیک دارم ودر دانشگاه مدت ۱۵ سال شاغلم ودارای دو فرزند هستم وهمسرم نیز کارمند می باشه و مدرک مدیریت دارد ایا امکان کار در دانمارک برایم فراهم می باشه

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، اگر قصدتون اقدام برای دانمارک هست فقط ، به نظرم برای تحصیل همسر اقدام کنید که خودتون اجازه کار فول تایم داشته باشید ، رشته های مدیریتی رو میشه پذیرش گرفت اگر مدرک زبان داشته باشند ایشون .
   سن و مدرک تحصیلی رو بفرمایید تا بهتر بشه راهنمایی کرد.

   پاسخ
 44. رامین گفته:

  سلام،من از سال ۸۰ تا ۸۲ در این کشور اقامت موقت داشتم و در طول این مدت هم به مدرسه زبان میرفتم هم در کلاسهای مختلط با خود دانش آموزان دانمارکی بودم(از ۱۴ سالگی تا ۱۶ سالگی ). ولی چون بدلیل ازدواج مادر مهاجرت کرده بودیم بعد از مدتی بدلیل جدایی مادرم از همسرشون ترک خاک گرفتیم و به ایران برگشتیم، در حال حاضر من مشغول به کار حسابداری هستم و تقریبا ۵ سال سابقه کار دارم و همچنین دانشجوی رشته کارشناسی هستم(دارای مدرک کاردانی)، از طرفی هم زبان انگلیسی و دانمارکی رو تا حدی بلدم. سوال من اینجاس که آیا میتونم مجددا اقدام کنم برای اقامت دانمارک؟ در ضمن سنم ۳۰ سال هستش.
  پیشاپیش ممنون از راهنماییتون.

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، راه های مهارت به دانمارک به صورت کامل در مقاله ذکر شده است. تحصیل کار و سرمایه گذاری بهترین طرق هستند. با توجه به سن در صورت اخذ مدرک لیسانس می توانید برای تحصیل در دانمارک استفاده کنید. همچنین سابقه اقامتی شما در دانمارک تاثیرگذار است.

   پاسخ
 45. مسعود گفته:

  سلام و خسته نباشید
  من دبیر زبان انگلیسی با مدرک ارشد هستم و همسرم هم ارشد اقتصاد داره ولی متاسفانه بیکاره.چطور و از چه طریقی میتونیم برای مهاجرت به دانمارک اقدام کنیم؟

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، می می توان برای تحصیلی همسر یا خود شما اقدام کرد. باید شرایط سنی شما مشخص باشد و مدرک زبان داشته باشید.

   پاسخ
 46. mohammad reza-shin گفته:

  باسلام وخسته نباشید فراوان…من ۳۲سن دارم خاله بنده ۳۳ سال در دانماک زندگی میکند و کاملا من را حمایت میکنند . دارایه مدرک فوق دیپلم برق و قدرت هستم ۷سال برق کار ساختمانی و سیستم امنیتی کار کردم . مجرد میباشم. ایا میتوانم با داشتن این رزومه تقاضا ویزایه کار کنم .ممنون از زحمتی که میکشید

  پاسخ
 47. ع . م گفته:

  با سلام . من کارشناس علوم آزمایشگاهی و کارشناس ارشد هماتولوژی و بانک خون هستم و بیش از ۱۴ سال سابقه کاری در یکی از بیمارستان های وزارت بهداشت داشته و کارمند رسمی و سوپروایزر آزمایشگاه می باشم .همچمین ۵ سال سابقه تدریس در یکی از دانشگاههای علوم پزشکی کشور هم دارم . به نظر شما شرایط مهاجرت کاری به دانمارک یا کشور دیگری را دارم یا خیر ؟ در ضمن ۳۹ ساله هستم. در ضمن همسرم هم کارشناس علوم آزمایشگاهی با ۵ سال سابقه کار می باشد.

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، برای دانمارک حتما باید پیشنهاد شغلی داشته باشید تا امکان اقدام وجود داشته باشد. برای کشورهای مانند اتریش و آلمان نیز امکان اقدام وجود دارد اما در ابتدا باید مدرک شما معادل سازی شود.

   پاسخ
 48. amirmahdi گفته:

  سلام من سه تا مدرک مهارت بین المللی دارم و با مدرکک دیپلم ۲۲ سن دارم و در دانمارک اشنا دارم امیددارم برای اقامت در دانمارک؟؟؟

  پاسخ
 49. مهدی گفته:

  سلام بنده تعمیرات لباس انجام میدم با ۱۸سال سابقه کار دوتا پسر کوچک ۸و۴ساله با همسرم چطوری میتونم در دانمارک اقامت یا اجازه کار بگیرم

  پاسخ
 50. محمد حسن گفته:

  دکتر کمالیان هستم ۴۹ ساله پزشک عمومی ایا امکان مهاجرت از طریق کار برای دانمارک وجود دارد یا خیر با تشکر

  پاسخ
 51. سبحان گفته:

  با سلام
  من قصد رفتن به دانمارک رو دارم دیپلم دارم و شغلم تعمیرات و نگهداری (نت) دستگاه های صنعتی هستش.و حقیقتا قصد تحصیل رو هم دارم چطور می تونم به دانمارک برم و اقامت بگیرم؟لطفا راهنمایی کنید

  پاسخ
 52. ااا گفته:

  با سلام
  من در حال حاضر دانشجوی سال آخر داروسازی هستم و برای سال آینده برای مقطع Phd میخام پذیرش یگیرم.
  برای ما ۲ سال طرح اجباری هست که من میتونم با گذاشتن وصیغه ریزنمرات و دانش نامه رو بگیرم و طرح نرم اما مدرک و پروان دائم رو به من نمیدن.
  میخاستم ببینم با فقط ریز نمرات قبول می کنن؟
  و اینکه ما هم باید مدرک آیتلس رو قبل از اومدن تحویل بدیم یا می تونیم ۵-۶ ماه بعد از اینکه بیایم تحویل بدیم؟
  و از ابتدایی که وارد میشیم به کشور به عنوان دانشجو بهمون حقوق میدن و این حقوق جدای از اون۸-۱۰ ساعت کار کردن در هفته است؟
  و در نهایت اینکه شما می تونید به من در گرفتن فاند از اساتید کمک کنید یا این مربوط به خودم هست؟
  با تشکر

  پاسخ
  • mansoor soltani گفته:

   با سلام و عرض ادب، پیدا کردن سوپروایزر به عهده خود شما می باشد و همچینن اخذ فاند با توجه به رزومه پژوهشی شما امکان پذیر است. لطفا برای دریافت اطلاعات کاملتر با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس جاصل فرمایید و یا از طریق صفحه مشاوره مهاجرتی رایگان اطلاعات تماس خود را وارد کنید تا مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

   پاسخ
 53. نیما گفته:

  با سلام
  من مدتیست قصد مهاجرت به دانمارک دارم ۲۸ سالمه و دارای مدرک کارشناسی برنامه ریزی شهری با معدل ۱۵ هستم
  آیا میتوان از طریق ویزای اقامتی یا پناهندگی اجتماعی اقدام کرد ممنون میشم راهنماییم کنید

  پاسخ
  • mansoor soltani گفته:

   با سلام و عرض ادب، موسسه ملک پور هیچ گونه خدمات مشاوره در زمینه پناهندگی ندارد، اما شاید بتوان از دیگر روش ها اقدام کرد. لطفا برای دریافت اطلاعات کاملتر با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس جاصل فرمایید و یا از طریق صفحه مشاوره مهاجرتی رایگان اطلاعات تماس خود را وارد کنید تا مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

   پاسخ
 54. امید گفته:

  سلام
  سرمایه گذاری یا خود حمایتی چقدر هزینه میخواد ؟چقد زمان لازم داره؟ من ۳۳ سالمه لیسانس دارم متاهل هستم صاحب دو فرزند شغل آزاد دارم ممنون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ
 55. مژگان گفته:

  سلام.بنده دندانپزشک عمومی هستم با سابقه ی ۱۵ سال کار.۴۰ سال دارم.همسرم ۴۷ ساله و phd فیزیولوژی علوم دامی دارن.سه فرزند ۱۴-۷-۵ ساله دارم. ۱-آیا در حال حاضر دانمارک پذیرش رشته ما رو داره؟ آیا می تونیم ویزای کار بگیریم؟
  ۲- شرایط سنی داره یا نه؟
  ۳-نیاز به مدرک زبان هست یا نه؟

  ۴-وضعیت تحصیل فرزندانمون چی میشه بعد از اقامت؟
  ۵-آیا میشه از طریق ویزای تحصیلی برای اونا اقدام کنیم یا فقط به دانشجوها این ویزا رو میدن؟
  ۶-این قانون ۲۰ جون چه هست که در موردش صحبت میشه؟
  ممنونم که وقت گرانبهاتون میذارید برای پاسخگویی

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام در ابتدا باید مدرک تحصیلی خود را معادل سازی نمایید تا بتوانید اقدام داشته باشید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 56. حسین گفته:

  سلام من در کشور دانمارک متولد شدم و در سن ۳ سالگی به ایران برگشتیم چون اقامت این کشور را نگرفتیم آیا در سن ۱۸ سالگی امکانش هست که اقامت این کشور را بگیرم

  پاسخ
 57. عبدالرسول شیروانی گفته:

  باستان و احترام
  بنده لیسانس روانشناسی عمومی و ۴۲ساله هستم و۱۴سال تجربه کار در شرکت کاشی و سرامیک را دارم زبان انگلیسی هم تسلط دارم، سرمایه ندارم، امکان مهاجرت به چه کشورهایی برای بنده هست ممنون میشوم راهنمایی بفرمایید.

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام برای کشورهای متعددی می توانید اقدام نمایید که برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانند از طریق تحصیل اقدام نمایند اما برای کشور باید قیم داشته باشید تا بتوانید اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 58. تندیس گفته:

  با سلام
  بنده ۲۹ ساله هستم.کارشناسی کامپیوتر نرم افزار هستم.به مدت ۴ سال در یک شرکت بزرگ IT مشغول به کار هستم.همسرم ۳۶ ساله و کارشناسی ارشد در رشته مدیریت از دانشگاه کانادا دارن و یکی از مدیران عالی رتبه بانک هستن و همچنین ایشان به زبان انگلیسی و آلمانی مسلط هستن البته مدرک معتبری در این زمینه ندارن.میخواستم ببینم ما چگونه میتونیم به کشور دانمارک و یا آلمان مهاجرت کنیم.

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید برای ویزای کار آلمان اقدام نمایید همچنین می توانید برای تحصیل در دانمارک نیز اقدام داشته باشید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 59. نوشین گفته:

  سلام وقت بخیر.نوشین هستم۳۱ساله.فوق لیسانس زبان و ادبیات فارسی از دانشگاه سراسری با رتبه کنکور۳٫دانشگاه تدریس میکنم.کتابی در دست چاپ دارم.مقاله دارم اما بین المللی نیست.همسرم۳۸ساله فوق دیپلم عمران دارن.مدرک بین المللی مربی گری رشته های رزمی دارن.قهرمان کشور شدن دوسال.مدرک فنی حرفه ای تاسیسات ساختمان دارن.بهمراه برادرشون شرکت گازرسانی به ثبت رسوندن.بنام خودشون.۱۸سال سابقه ی کار بامدرک فنی شون دارن.دختر۶ساله داریم.زبانمون خوبه اما تاکنون در ازمون ایلتس شرکت نکردیم.از اقوام سببی ما(شوهر دخترعمه ام)به همراه برادرش در کپنهاگ یک رستوران ایرانی دایر کردند و اقامت دانمارک رو دارند..سرمایه مالی ما زیاد نیست حدود سیصد تا چهارصد ملیون هست.بهترین راه برای مهاجرت برای خانواده ی ما کدام هست؟واینکه ما شهرستان هستیم رامسر…ایا تلفنی مشاوره کفایت میکنه یا باید حضوری باشه؟
  ممنونم از وقتی که صرف خواندن و پاسخ دادن میکنید.سپاس

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام دوست گرامی شرایط مهاجرت متفاوتی دارید می توانید از طریق تحصیل اقدام نمایید و سپس وارد بازار کار شوید تا بتوانید به اقامت و تابعیت دست یابید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 60. مهران گفته:

  سلام جناب دکتر من فوق دیپلم الکترونیک هستم آیا برای ادامه تحصیل در دانمارک در مقطع لیسانس باید از اول چهارسال بخونم یا فوق دیپلمم پذیرفته میشه؟ممنون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی باید برای لیسانس اقدام نمایید که از ابتدا باید تحصیلات خود را آغاز نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 61. آرزو افراسیابی گفته:

  مژگان
  با سلام و خسته نباشید
  مژگان هستم ازتهران.۳۹سال سن دارم. پسر۱۵ساله دارم. مدرکم لیسانس اقتصاد حمل و نقل می باشد. ۱۹سال سابقه خدمت دربانک دارم و کارمند رسمی می باشم. دارای سرمایه ای حدود ۸۰۰میلیون هستم. آیا می توانم به همراه پسرم برای مهاجرت از طریق تحصیلی اقدام کنم؟؟؟ راه هایی که می توانم اقدام به مهاجرت کنم چه راه هایی می باشد؟؟ ۲سال گذشته با ویزای توریستی به ۵ کشور عضو شینگن رفتم. لطفا راهنمایی بفرمایید.

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   بله دوست گرامی هم می توانید از طریق تحصیل اقدام نمایید و هم می توانید از طریق ویزای کار اقدام داشته باشید همچنین برای بسیاری از کشورها نیز امکان اقدام دارید مانند دانمارک ، هلند ، کانادا و . . . . برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 62. پریسا گفته:

  سلام چه بیمارانی منع ورود به دانمارک رو دارن؟ اگر کسی ناقل سالم باشد مشکلی برای مهاجرت به دانمارک به وجود میاد؟ممنون میشم پاسخ بدید

  پاسخ
 63. سینا مبدق گفته:

  سلام من دیپلم هستم و در زمینه عکاسی ۱۴ سال فعالیت داشتم و سن من هم ۴۰ سال هست چقدر امکان برای بنده وجود دارد برای اقامت دانمارک

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام برای اخذ اقامت باید شرایط شما کاملا بررسی گردد همچنین می توانید از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت نیز اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 64. Maryam گفته:

  سلام.من ۲۶ و همسرم ۲۷سال دارد.یکبار ویزای دانشجوی کانادا ریجکت شدیم اما پذیرش دانشگاه را هنوز دارم.ایلتس۶دارم.میتوانم برای کشورهای اروپایی اقدام دانشجویی کنم با همسرم؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی باید شرایط و رزومه خود را به طور کامل بفرمائید تا امکان مشاوره و راهنمایی وجود داشته باشد برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی می توانید از طریق تحصیل اقدام نمایید و وارد کشور شوید که برای اخذ ویزای تحصیلی باید مدرک زبان نیز ارائه دهید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 65. محمد گفته:

  سلام
  ۳۳ ساله هستم، مجرد، کارشناس ارشد متالورژی دانشگاه آزاد کرج، ۸ سال سابقه کار، ایلتس ۶ جنرال، آیا شرایطم برای گرین کارت دانمارک مناسب هست؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی با توجه به اینکه در حال حاضر گرین کارت دانمارک صادر نمی شود می توانید از طریق تحصیل برای این کشور اقدام نمایید و یا برای ویزای کار کشورهای اتریش ، آلمان ، کانادا ، استرالیا اقدام نمایید که می توانید برای اطلاعات بیشتر با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 66. امین گفته:

  با سلام لطفا در مورد کسانی که بیماری خاص مثل ام اس دارن و مهدجرت به اروپا میخواهند انجام دهند تو صیح دهید ایا پوششی هست؟؟؟یا ممانعت میشه از ورودشون ممنون

  پاسخ
 67. سپیده گفته:

  سلام
  من ۳۸ سالمه فوق لیسانس هنر و ۱۱ سال سابقه کار در زمینه طراحی گرافیک . زبانم در حد متوسط هست .خواهرم مقیم دانمارک هستن. من از طریق خواهرم میتونم برای کار اقدام کنم و در غیر این صورت چطور باید اقدام کرد؟
  سپاسگزارم

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی برای اخذ ویزای کار دانمارک باید کارفرما داشته باشید که کار مورد نظر به مدت ۶ ماه آگهی گردد اما در حال حاضر بهترین گزینه این است که از طریق تحصیل اقدام نمایید و سپس بتوانید کار مورد نظر خود را اخذ نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان حقوقی مشاوره نمایید.

   پاسخ
 68. ا - زارع گفته:

  با سلام خدمت آقاي دكتر ملك پور . بنده زارع هستم و داراي همسر و يك فرزند پسر كه در حال درس خواندن در مقطع پيش دانشگاهي مي‌باشد . خودم مهندسي صنايع خواندم و همسرم ليسانس ادبيات مي‌باشد . بنده شاغل در يكي از شركتهاي وابسته به ايران خودرو بوده و همسرم دبير رسمي آموزش و پرورش مي‌باشد . تصميم به مهاجرت به كشور دانمارك داشته و مي خواهيم بدانيم بهترين و سريعترين راه مهاجرت براي افرادي مشابه وضعيت ما چه خواهد بود ؟ با تشكر از راهنمايي و مشاوره جنابعالي

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   بهترین روش برای مهاجرت به دانمارک از طریق اخذ ویزای تحصیلی می باشد که می توانید برای ویزای تحصیلی اقدام نمایید و بتوانید پس از آن کار مناسب را بدست آورید تا منجر به اخد اقامت و تابعیت برای شما گردد برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 69. جمشید گفته:

  با سلام آقای ملک پور عزیز. من و دوستم می خواهیم به صورت مشترک در طرح مهاجرت به دانمارک از طریق سرمایه گذاری اقدام کنیم، حداکثر پولی هم که داریم ۲۵۰هزار یورو می باشد. آیا این امکان وجود دارد که ۲نفر با هم این کار را انجام دهند. باتشکر

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی برای سرمایه گذاری و ثبت شرکت باید در ابتدا بیزینس پلن ارائه دهید و در صورتی که مورد تایید باشد می توانید وارد کشور شوید و شرکت خودرا به ثبت برسانید اما باید به صورت جداگانه اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان حقوقی مشاوره نمایید .

   پاسخ
 70. فاطمه گفته:

  سلام اقای ملک پور عزیز
  دانشجویی ارشد جزا و جرم شناسی هستم البته لیسانسم غیر مرتبط
  ۲۷ سال سابقه تدریس در اموزش و پرورش مقطع ابتدایی را دارم ۴۷ ساله هستم
  میخواستم ببینم چطور میشه بورسیه تحصیلی شد کشور خاصی مد نظرم نیست
  ایا برای یک فرهنگی در خارج از کشور کار وجود داره یا نه؟
  اگر لطف کنید پاسخ پرسشم به ایمیلم داده بشه سپاسگزار شما خواهم بود

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی برای اخذ بورس تحصیلی باید شرایط آن را داشته باشید مانند معدل بالا ، مدرک زبان ، ارائه مقاله و.. … از کشورهای متفاوتی می توان بورس را دریافت کرد اما باید شرایط شما کاملا توسط کارشناسان بررسی گردد برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان دفاتر mie تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 71. mie editor3 گفته:

  سلام دکتر ملک پور عزیز شما با لطف فراوانتون همیشه سوالات مردم رو دادین اما هیچ وقت در مورد کسانی که خودشون یا همسرشون بیماری خاص مانند ام اس دارند و قصد مهاجرت دارند هیچ راهنمایی نکردین. خواهش می کنم در مورد پوشش هزینه های درمان در کشور هایی مانند اتریش یا دانمارک راهنمایی نمایید و اینکه مشکلی در روند اخذ ویزا و مهاجرت ایجاد نمی کند. خواهش می کنم که به این سوال جواب بدین. منتظر لطف حضرتعالی هستم.ممنون سالم و سلامت باشید و شاد

  پاسخ
 72. ناهید گفته:

  سلام
  متاسفانه بهیچوجه شماره های شما در هیچیک هز دفاتر مرکزی وین تهران و کرمانشاه پاسخگو نیستند حتی اپراتور هم قطع می کند.
  من دارای مدرک کارشناسی ادبیات زبان انگلیسی از دانشگاه تهران و ارشد اموزش زبان دانشگاه شیراز هستم کتاب و مقاله ام در سایتها و دانشگاههای معتبر کشورهای مختلفی مثل دانشگاه نشنال لوئیس امریکا که قدمتی ۱۳۰ دارد معرفی شده است. متاهل هستم ۵۲ ساله و دارای دو فرزند ۲۲ و ۱۰ ساله می باشم.
  چند ماهیست بازنشسته شده ام و می خواهم برای اخذ دکتری در دانمارک یا یکی از کشورهای اسکاندیناوی اقدام نمایم لطفا راهنمایی بفرمائید.

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی برای ورود به مقطع دکترا باید در ابتدا سوپروایزر داشته باشید و پروپوزال ارائه نمایید تا بتوانید برای مقطع دکترا اقدام داشته باشید برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان دفاتر mie تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی سرمایه شما برای مهاجرت بسیار اندک است اما باید ذکر نمایید که از چه طریقی قصد اقدام نمایید تا بتوان اطلاعات دقیقی را ارائه داد اما بهتر است در ابتدا سرمایه خود را افزایش دهید و سپس برای مهاجرت اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 73. محمد علی گفته:

  سلام ببخشید من ۲۷سالم هست لیسانس حقوق بدون سابق کیفری در ایران زبان انگلیسی ام خوب نیست زیاد.برای کار وتحصیل ب دانمارک میتونم اقدام کنم لطفا راهنمایی کنید منرا متشکرم موفق باشید

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی با توجه به اینکه در حال حاضر اخذ ویزای کار برای دانمارک امکان پذیر نمی باشد می توانید از طریق تحصیل اقدام نمایید و سپس وارد باز کار شوید و اقامت خود را اخذ نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان حقوقی مشاوره نمایید.

   پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز برای اخذ ویزای کار باید در ابتدا کارفرمای شما به مدت ۳ ماه در دانمارک و سپس ۳ ماه در اتحادیه اروپا کار مورد نظر را آگهی نماید برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 74. جواد گفته:

  سلام
  جواد هستم.متولد سال۶۷
  لیسانس هوشبری
  ۷سال سابقه کار و بیمه در فوریت های اورژانس ۱۱۵ ایران
  متاهل هستم.همسرم مدرک فنی حرفه ای دستیار دندانپزشکی دارن و دانشجوی رشته گردشگری
  به نظر شما از چه طریقی میتونیم مهاجرت کنیم به دانمارک.آیا به نسبت شرایط ما کشور دانمارک مناسب هست؟
  چه اقداماتی باید انجام بدیم؟
  پیشاپیش متشکر از پاسخگویی شما

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز در حال حاضر می توانید از طریق ویزای تحصیلی اقدام نمایید و سپس وارد بازار کار شوید برای اخذ ویزای کاری باید در ابتدا کارفرما داشته باشید که به مدت ۶ ماه باید آگهی کار مورد نظر انجام شود برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 75. حامد گفته:

  سلام من درباره ویزای کاری دانکارک سوال دارم … من لیسانس نرم افزار دارم و ۱۲ سال سابقه کار ازاد دارم که همچنان شاغلم… یکی از دوستانم در کپنهاک که مقیم اونجا هم هستن پیشنهاد داد که این کارو اونجا با شراکت ایشون انجام بدیم.ولی تا اونجا که میدونم ویزای کاری دانمارک فعلا بستس…. میتونین کمکم کنین که آیا رایهی هست که بتونم از طریق ایشون برای ویزای کاری اقدام کنم ..ممنون

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   در حال حاضر متاسفانه برای دانمارک امکان اخذ ویزای کار وجود ندارد چرا که باید کارفرما داشته باشید و به مدت ۶ ماه در دانمارک و اتحادیه اروپا آگهی انجام شود در حال حاضر می توانید از طریق تحصیل اقدام نمایید و سپس وارد بازار کار شوید برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 76. سپیده ازاد گفته:

  با سلام وارزوی موفقیت بیشتر ، وتشکر ویژه به خاطر کانال خوبتون ، می خواستم اگه امکانش هست لطف کنید ویک فایل صوتی در مورد راهای گرفتن اقامت کاری بعد از اتمام تحصیل در انگلستان در کانال تلگرام قرار دهید ، بسیار ممنون وسپاسگزار می شم…

  پاسخ
 77. Sajad گفته:

  سلام من دارای مدرک فوق دیپلم برق قدرت و سابقه کاری با بیمه ۷سال از شرکتهای معتبر در زمینه تجهیزات پزشکی دارم و۲۸سال سن دارم متاهل. ممنون میشم بگین ایا راهی هست جهت مهاجرت به دانمارک.

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   بله دوست عزیز می توانید از طریق تحصیل اقدام نمایید و سپس وارد بازار کار شوید تا بتوانید اقامت خود را اخذ نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 78. کیمیا گفته:

  با سلام
  از زحمات شما و اینکه وقتتون رو به پاسخگویی با ما اختصاص میدهید واقعا ممنونم و تشکر ویژه دارم.
  خدا خیرتون بده
  آقای ملک پور عزیز و مهربون سوال بنده این هست که بنده دنبال ویزای کار دانمارک هستم اما همونطور که شما فرمودین بهتره اول ویزای تحصیلی بگیریم. در این صورت چقدر باید سرمایه داشته باشم؟ من انقدر استطاعت مالی ندارم که اونجا تحصیل کنم، آیا میتونم امیدوار باشم که بعد از یک ترم اونجا کار پیدا کنم؟
  مشخصاتم:
  مجرد، ۳۳ساله، کارشناسی مهندسی نرم افزار دارم. با آیلتز ۷ و تخصص شبکه.
  البته مقصد من اختصاصا دانمارک نیست و هر جا که شرایطش خوب باشه حاضرم برم.
  ممنون و ببخشید طولانی شد

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز می توانید از طریق کار برای کشورهای اتریش و آلمان اقدام داشته باشید که می توانید ویزای جستجوی کار را اخذ نمایید و یا می توانید از طریق تحصیل برای دانمارک اقدام داشته باشید و سپس وارد بازار کار شوید برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 79. مرضیه از آمل گفته:

  مرضیه از آمل
  هزاران درود و آفرین بر جان پاک دکتر ملکپور عزیز..پسر خوب خدا در این کره ی خاکی…خدا رو سپاس میگزارم که با موسسه خوب شما آشنا شدم .تمام وویسهای پراز مهر شما رو با دقت زیاد چندین و چند بار گوش میکنم..و انرژی مثبت و امید و انگیزه م صد چندان میشه..
  من با ۴۲ سال سن.لیسانس زبان و ادبیات فارسی.دو پسر ۱۵ و ۵ ساله قصد مهاجرت به اروپا رو داریم…
  ۱۴ سال سابقه کار غیر مرتبط رو دارم…و الان دو ساله با مدرک فنی و حرفه ای ماساژ درمانی و طب سنتی کار میکنم و بسیار موفقم…
  با همکارهای شما تلفنی مشاوره گرفتم گفتن با این شرایطم ویزای تحصیلی دانمارک برام بهترین گزینه ست…همکارهاتون دو عدد مختلف (صد میلیون و دویست و پنجاه میلیون تومن) گفتن برای هزینه سه نفر در یکسال.
  من خیلی دوست دارم که با خود شما دکتر ملک پور نازنین صحبت داشته باشم..
  تو شرایط بسیار بسیارسخت و خشونت باری دارم بچه هامو بزرگ میکنم..
  حتما هر جوری هست میخوام یک و پانصد تومن وقت مشاوره باهاتونو جور کنم.شما رو ناجی و معجزه زندگی خودم و بچه هام میدونم…ای کاش این معجزه اتفاق بیفته…و من بتونم ازتون راهکار بگیرم…سپاسگزارم..شاد باشید

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   ممنون از لطف و محبت شما شرایط شما توسط کارشناسان ما بررسی گردید اما در صورت تمایل می توانید با دفتر mie اتریش تماس حاصل نمایید با تشکر

   پاسخ
 80. هاجر گفته:

  سلام
  من خانم متاهلی هستم که دارای دو فرزند نیز می باشم و برای ویزای تحصیلی دانمارک اقدام کردم، بعد از موفقیت در امر گرفتن ویزای تحصیلی آیا امکان بردن فرزندان من بطور همزمان وجود دارد اگر خیر آیا گرفتن ویزای همراه برای همسر و فرزندانم چه مدت زمان می برد و اینکه پروسه آن مشکل است و بعد از آن چه مزایایی برای ما دولت این کشور قائل می‌شود؟ باتشكر از شما

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی شرایط کامل شما باید مورد بررسی قرار گیرد اما امکان بردن همراه را خواهید داشت که برای دریافت اطلاعات کاملتر در مورد این موضوع می توانید با دفاتر mieتماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 81. شهروز گفته:

  با سلام
  با گرفتن ویزای تحصیلی دانمارک و پس از آن استخدام در این کشور چه مدت طول میکشه تا اقامت دائم و پاسپورت این کشور را گرفت؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز باید شرایط کامل خود را ذکر بفرمائید تا مورد بررسی قرار گیرد چرا که مراحل اخذ اقامت و اخذ پاسپورت کاملا با یکدیگر متفاوت می باشد که برای بررسی اطلاعات می توانید با دفاتر mieتماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 82. Azam گفته:

  تو باشی زمین هست, زمان هست و امکان پرواز…..دلم را ربودی و با عشق, ولنتاین شد آغاز/این شعر از سروده های خودم هستش که تقدیم میکنم به آقای ملک پور عزیز که همیشه راهنمای خوبی برای هموطنان عزیزمان هستن

  پاسخ
 83. مهسا گفته:

  سلام. من کارشناس علوم آزمایشگاهی هستم. شش سال سابقه کار دارم. ۲۹ سالمه. رشته ام جزء رشته های مثبت مورد نیاز دانمارک هست. زبان آلمانی متوسط و زبان انگلیسی هم حدود آیلتس شش هستن. میخواستم بدونم از طریق تحصیل برم آلمان بهتره یا با ویزای کاری برم دانمارک؟!

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   هم امکان مهاجرت به دانمارک را دارید و هم مهاجرت به آلمان اما برای تمامی این موارد باید شرایط شما کاملا بررسی گردد علاوه بر آن برای اخذ ویزای کار دانمارک باید کارفرما داشته باشید تا بتوانید ویزای کار را اخذ نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر mie تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 84. salar گفته:

  باعرض سلام خدمت جناب دکتر ملک پور
  در مورد پناهندگی فرمودید کسی که مورد آزار و اذیت قرار بگیرد، پناهنده محسوب می شود.
  آیا این در مورد شخصی است که از طریق کشور یا اجتماع و گروه خاصی مورد آزار قرار گرفته؟؟
  یا فردی که، مورد آزار و اذیت خانواده قرار گرفته.می تواند به کشوری دیگر پناهنده شود؟
  آیا از او حمایت می شود؟
  با تشکراز زحمات شما

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز موسسه حقوقی ملک پور هیچگونه مشاوره ای در مورد پناهندگی ارائه نمی نماید و در صورت تمایل می توانید شرایط خود را برای مهاجرت قانونی بررسی نمایید .
   با تشکر

   پاسخ
 85. فرهاد گفته:

  سلام.
  آیا امکان اخذ ویزای توریستی دانمارک بدون داشتن دعوتنامه امکان پذیر است؟
  در صورت امکان پذیر بودن چه شرایط و مدارک و هزینه های دارد؟
  با تشکر.

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز باید شرایط خود را برای اخذ ویزای توریستی بفرمایید اما در صورتی که دعوت نامه داشته باشید راحتتر می توانید ویزای توریستی را اخذ نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 86. پیمان فروغی گفته:

  ضمن عرض سلام و خسته نباشید خدمت جناب دکتر ملک پور و آرزوی موفقیت برای شما،من پیمان ۳۶سال دارم مدرک کارشناسی کشاورزی دانشگاه ازاد وارشد مدیریت دولتی دانشگاه ازاد،متاهل،۱۲ساله در یک موسسه مالی واعتباری مشغول کارهستم،یک دختر۸ساله دارم،خانومم دارای لیسانس ریاضی محض از دانشگاه دولتی و ارشد روانشناسی عمومی میباشد ومدت ۲ساله در مدرسه دولتی به عنوان مربی پیش دبستانی مشغول کار میباشد،به خاطر اینده دخترم میخواستم اقامت اتریش را بگیرم هم اکنون منزل شخصی خودم۷۰ متر در تهران حدود۴۲۰ میلیون قیمت داره و ساکن هستم و یه قطعه زمین در لاهیجان به ارزش۵۰میلیون. و یک مغازه در تهران به ارزش۱۵۰میلیون دارمو به موسسه ای که در ان کار میکنم حدود۲۰۰ میلیون بدهکار هستم که به صورت اقساطی از حقوقم کسر میشودمیخواستم ببینم چه کار باید بکنم .ببخشید سرتان را درد اوردم

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز امکان مهاجرت به طرق متفاوت را دارید هم می توانید از طریق و کار اقدام نمایید و هم سرمایه گذاری و ثبت شرکت می توانید اقدام داشته باشد اما بهتر است کم هزینه ترین روش را برای مهاجرت خود در نظر بگیرید که بهتر است با کارشناسان حقوقی شرایط خود را بررسی نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 87. mie editor3 گفته:

  باسلام خدمت آقای دکتر ،ما یک خانواده ۴ نفری هستیم(که پدر ۳۷ساله،مادر۳۳ ساله،دختر۷ساله،پسر۴ ساله) که میخواستم برای خانمم که لیسانس مهندسی برق الکترونیک از دانشگاه آزاد دارد را از طریق موسسه شما ویزای تحصیلی بگیرم برای مقطع فوق لیسانس،حال میخواستم بدونم که هزینه های زندگی در دانمارک (شامل تحصیل فرزندان ،مسکن خصوصی وخوراک و پوشاک)در ماه وسال چقدر است ؟(البته طبق برآورد خودم بیش از ۱۵۰ میلیون در سال)و اینکه من کلا در چه زمینه هایی باید هزینه کنم چه مصائبی در خصوص stable شدن زندگی برای خانواده ام دارم و آیا خانم من به تنهایی میتواند بهمراه دو فرزندم در این کشور بماند و تحصیل و کار دانشجویی انجام دهد در عین حال از فرزندان هم نگهداری کند؟؟؟ در صحبتهایتان میفرمایید که سوال کامل بپرسید و نمونه ای مثال بزنید ،حال این سوال و این نمونه یک خانواده خواهشمنداست در voice تلگرام شرایط ما را برای زندگی در دانمارک مفصل توضیح دهید (ویزا،مسکن متاهلی،هزینه ها،هماهنگی های بین ورود و مسکن و خدمات دانشگاه،نحوه نگهداری فرزندان جهت تحصیل همسرم،زندگی سه نفر بدون مرد خانواده در کشور غریب و…) و موسسه شما در این مسیر تا چه مقدار کمک کننده است یا اینکه فقط ویزای تحصیلی را ok می کند. لطفاً یک خانواده را راهنمایی کنید. باتشکر —

  پاسخ
  • عرفانه گفته:

   باسلام.من۳۲سالمه.فارغ التحصیل رشته دکتری حرفه ای دامپزشکی از دانشگاه سراسری تبریز با معدل ۱۶/۷۰هستم.آیلتس ۶.۵ دارم.متاهلم.شوهرم کارمندپارس جنوبی رشته مهندسی نرم افزارسابقه کارش۵ساله.سابقه کار خودم هم ۴ساله.یه پسر یک ساله هم داریم.میخوایم برای دانمارک و یا هرکشور دیگه ای که شرایط تحصیلی مناسب و ویزای همراه داره اقدام کنیم و درنهایت برای اقامت.توروخدا راهنمایی کنین .سرمایه هم ۳۰۰میلیون تومن داریم.برای دوره ارشد بهتره اقدام کنم یا پی اچ دی؟ترجیحا رشته هایی مثل سلولهای بنیادین /نازایی. من واقعا به راهنمایی شما احتیاج دارم.ممنونم.

   پاسخ
   • mie editor3 گفته:

    با سلام
    دوست عزیز با توجه به اینکه برای ورود به مقطع دکترا باید سوپروایزر داشته باشید بهتر است برای کارشناسی ارشد نمایید اما بهتر است قبل از هر اقدامی شرایط خود را با کارشناسان حقوقی بررسی نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر mie تماس حاصل نمایید .

    پاسخ
 88. امین گفته:

  باسلام
  همسرم باردار است. قصد اقامت به کشور دانمارک را داریم. آیا می توانیم از طریق تولد فرزند اقامت داشته باشیم؟ با چه شرایطی؟ با سپاس

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   سلام
   دوست عزیز کشورها ۲ گونه است کشورهایی که سیستم خاک دارند و کشورهایی که دارای سیستم خون می باشند اگر فرزندی در کشوری که سیستم خون دارد متولد شود اقامت و تابعیت از طریق پدر و مادر منتقل خواهد شد برای تکمیل اطلاعات می توانید با دفاتر mIE تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 89. م. ا. ه گفته:

  با سلام.
  بنده و همسرم تمایل زیادی به مهاجرت به دانمارک رو داریم.
  همسر بنده لیسانس مهندسی کشاورزی از دانشگاه تهران و فوق لیسانس مهندسی کشاورزی گرایش مهندسی آبیاری و زه کشی از دانشگاه علم و صنعت اصفهان رو با معدل بین ۱۶ و ۱۷ را دارد.
  ۲ مقاله در کنفرانس بین المللی, سابقه کار بین ۶ تا ۷ سال در سایتهای معتبر پارس جنوبی و سن ایشون ۳۳ سال هست.
  میخام درباره ی مهاجرت تحصیلی برای دکترا برای ایشون سوال بپرسم و اینکه بعد از اون قابلیت تبدیل به کاری رو داره یا نه؟
  در مورد زبان هم, زبان انگلیسی ایشون خوب هست ولی مدرک آیلتس ندارن ولی به محضی که تصمیم بگیریم برای این کار حتما برای آیلتس با بالاترین نمره اقدام خواهند کرد.
  شرایط ما برای مهاجرت تحصیلی آیا خوبه و اینکه چقدر زمان و هزینه برامون داره؟

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   با سلام
   جهت تحصیل در مقطع دکترا باید در نظر داشته باشید که باید خود شما اقدام نمایید زیرا نیاز به استاد سوپروایزر یا مشاور وجود دارد و حتما باید خود شما اقدام نمایید . ممکن شرایط شما به صورت باشد که بتوانید کارشناسی ارشد را مجددا مطالعه نمایید بهتر است با شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید . با تشکر

   پاسخ
 90. آزی گفته:

  سلام اگر بخوام رشته داروسازی در دانمارک بخوانم شرایطش چگونه است؟ بنده دیپلم هستم باتشکر از پاسخگویی شما.

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   برای تحصیل در رشته های پزشکی در دانمارک باید دارای مدرک لیسانس باشید و همچنین مدرک زبان نیز داشته باشید . رشته های پزشکی نیز تماما دارای آزمون ورودی هستند و در صورت قبولی میتوانید مشغول به تحصیل گردید . با تشکر

   پاسخ