مهاجرت به هلند و بررسی روش های مختلف مهاجرت به هلند

مهاجرت به هلند ، تمامی راههای مهاجرت به کشور هلند ، نحوه اخذ ویزا و اقامت هلند و هم چنین چگونگی دستیابی به شهروندی و پاسپورت هلند از روش های مختلف در این نوشتار مورد تحلیل علمی و بررسی تخصصی قرار خواهد گرفت. راه های مهاجرت به هلند ۲۰۲۰ کدام اند ؟ به چه روشهایی می توان به هلند مهاجرت کرد و بهترین روش و راحت ترین راه مهاجرت به هلند کدام است؟ آیا مهاجرت به هلند از طریق پناهندگی امکان پذیر است ؟ نحوه مهاجرت به هلند از طریق ثبت شرکت و سرمایه گذاری در این کشور چگونه است ؟ مزایای مهاجرت و اخذ اقامت هلند چیست؟ در ادامه مقاله به این سوالات و دیگر پرسش های شما عزیزان من باب شرایط مهاجرت به کشور هلند پاسخ خواهیم داد. موسسه حقوقی ملک پور MIE اتریش با سال ها تجربه در امر مهاجرت به هلند و دیگر کشور های top دنیا آماده ارائه مشاوره تخصصی به شما سروران گرامی در زمینه های مختلف مهاجرتی می باشد. شما عزیزان می توانید سوالات خود را در قسمت پرسش و پاسخ همگانی همین سایت مطرح نمایید تا در کمترین زمان ممکن پاسخ آن ها را دریافت نمایید. هم چنین این امکان برای شما مهیاست که در هر کجا که حضور دارید بتوانید از خدمات مشاوره رایگان تلفنی و همچنین آنلاین ما استفاده کرده و از مشاوره تخصصی از طریق Skype با کارشناسان ارشد موسسه بهره مند گردید. در انتهای این مقاله نیز می توانید در قسمت دیدگاه ها نظرات سازنده خود را بیان نمایید.

در ادامه به بررسی این موضوعات می پردازیم:

مهاجرت به هلند
 • مهاجرت به هلند و شرایط عمومی آن
 • مهاجرت به هلند و شرایط صدور ویزای هلند
 • مهاجرت به هلند از طریق کار
 • مهاجرت به هلند از طریق تحصیل
 • مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری
 • مهاجرت به هلند از طریق ازدواج
 • مهاجرت به هلند و اخذ تابعیت از طریق تولد
 • مهاجرت به هلند از طریق پناهندگی
 • مهاجرت به هلند و هزینه های زندگی در هلند
 • مهاجرت به هلند و اخذ تابعیت هلند
 • مهاجرت به هلند و سخن پایانی

شما می توانید از طریق دریافت مشاوره رایگان شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

مهاجرت به هلند و شرایط عمومی آن

پیش از هرگونه اقدامی جهت مهاجرت به هلند و اخذ اقامت هلند خوب است ابتدا با شرایط کلی این کشور آشنا شوید. هلند کشوری کوچک در شمال غربی اروپاست که با کشور آلمان همسایه بوده و در کنار کشورهای بلژیک و انگلیس قرار گرفته است. این کشور به نام هایی مانند کشور گل لاله و هم چنین سرزمین آسیاب های بادی معروف بوده و از بنادر بزرگ اروپا نیز به حساب می آید. پیش از مهاجرت به هلند خوب است بدانید علاوه بر پرورش گل که یکی از تجارت های بسیار موفق هلند محسوب می شود در کشاورزی و دامداری نیز اقتصادی قوی دارد. مساحت هلند در حدود ۴۱ هزار متر مربع بوده که جمعیتی در حدود ۱۶ میلیون نفر را در خود جای داده است. پایتخت و بزرگ ترین شهر آن آمستردام و زبان رسمی این کشور هلندی است. البته باید گفت که اکثریت مردم آن به زبان انگلیسی تسلط کامل دارند و کورس ها و دوره های تحصیلی زیادی به زبان انگلیسی در این کشور به جهت تحصیل دانشجویان بین المللی وجود دارد.

نقشه هلند - اقامت هلند - مهاجرت به هلند - هلند کجاست؟

به منظور ورود و اقامت در کشور هلند، شخص باید برای اجازه اقامت اقدام نموده وشرایط لازم را داشته باشد. به عنوان مثال، اگر شخص قصد الحاق به همسر و دیدار وی را که در کشور هلند هستند دارد، باید همسر وی در هلند به صورت قانونی اقامت داشته و درامد ماهانه کافی داشته باشد. مسئول رسیدگی به این درخواست ها، اداره مهاجرت و خدمات کسب تابعیت IND میباشد.

اقتصاد کشور هلند در سال های اخیر رشد بسیار زیادی داشته و این امر به دلیل نیروی کار جوان و هم چنین فعالیت های این کشور در بخش های مختلف صنعتی و اقتصادی در این کشور می باشد. در ادامه نرخ تولید ناخالص ملی این کشور را مشاهده خواهید کرد:

در شکل زیر نیز می توانید مشاهده نمایید پاسپورت هلند در رنکینگ سوم  معتیر ترین پاسپورت های جهان قرار دارد؛ این شکل همچنین نشان می دهد که تابعیت هلند و به دنبال اخذ پاسپورت این کشور چه اعتباری برای دارنده آن خواهد داشت؛ شما با مهاجرت به هلند و اخذ تابعیت و پاسپورت این کشور می توانید به ۱۶۹ کشور جهان بدون نیاز به اخذ ویزای مسافرت نمایید:

مهاجرت به اتریش و شرایط عمومی آن - نمودار ارزش پاسپورت

مقاله مرتبط

مهاجرت به هلند و شرایط زندگی در هلند

فایل ویدئویی موسسه حقوقی ملک پور در خصوص اقامت هلند

مهاجرت به هلند و شرایط صدور ویزای هلند

برای ورود به کشور هلند ، متقاضیانی که از ایران هستند ، باید برای ویزا اقدام نمایند. به صورت کلی، دو نوع ویزا وجود دارد:

 • ویزای بلند مدت یا MVV
 • ویزای کوتاه مدت یا کمتر از سه ماه
 • ویزای بلند مدت یا MVV کشور هلند

برای اقامت های بیش از ۹۰ روز در این کشور، شخص باید اجازه اقامت موقت یا MVV اقدام نماید. این اجازه اقامت به شخص اجازه میدهد تا به کشور هلند سفر کرده و کارت اقامت خود را دریافت نماید. شخص باید پاسپورت خود را به سفارت داده و بعد از چند روز ، استیکر ویزا در پاسپورت خورده و شخص ان را دریافت میدارد. سپس برای گرفتن کارت اقامت باید به هلند سفر نماید.

مدت زمانی که طول میکشد تا MVV  صادر شود حدود ۱ هفته بوده و شما می توانید در روز ها وساعات زیر جهت گرفتن ان با وقت قبلی اقدام نمایید:

یکشنبه تا چهارشنبه از ساعت ۲:۳۰ تا ۳ ظهر

پنج شنبه از ساعت ۱۲ تا ۱۲:۳۰

برای اخذ ویزا هم نیاز به وقت قبلی نبوده و حتی شخص می تواند به یک شخص دیگر وکالت داده تا ویزای وی را دریافت نماید.

برای سفر به کشور هلند برای مدت کمتر از ۹۰ روز، شخص باید برای ویزای شنگن یا کوتاه مدت اقدام نماید. برای این منظور وی می تواند با مراجعه به اداره VFS Global مدارک مورد نظر را ارئه و درخواست خود را تقدیم دارد. معمولا این ویزا به مدت ۱۸۰ روز بوده که شخص میتواند به مدت ۹۰ روز در این کشور و محدوده شنگن سفر نماید.

مدارک مورد نظر معمولاً شامل عکس، پاسپورت معتبر، ارائه رزرو محل اقامت مثل هتل ، مدارک مالی و تمکن مثل حساب بانکی، گردش مالی، املاک در ایران، نامه های کاری و غیره میباشد. ارائه دعوت نامه از سوی یک شخص مقیم هلند، بسیار در انجام پروسه تاثیر گذار خواهد بود. البته بسیاری از اشخاص هم با گذاشتن وثیقه در آژانس های مسافرتی نیز اقدام به اخذ ویزای شنگن از این کشور می نمایند.

مهاجرت به هلند از طریق کار

اگر قصد مهاجرت به هلند از طریق کار و اخذ اقامت کاری کشور هلند را دارید میبایست دارای شرایط لازم ویزای این کشور باشید. اگر خارج از کشور هلند هستید و قصد دریافت ویزای کاری این کشور را دارید باید در ابتدای امر کارفرمایی در این کشور داشته باشید و این کارفرما برای شما نامه پیشنهاد شغلی یا job offer ارسال نماید تا از طریق آن موفق یه دریافت ویزای کاری شوید. لازم به ذکر است که مدت زمان اقامت شما پس از مهاجرت به هلند منوط به مدت قرارداد کاری شما می باشد.

اگر شخص برای کار در هلند میخواهد بیاید، باید شرایط خاصی را دارا باشد. مدت اقامت در این نوع مهاجرت، تعیین کننده این خواهد بود که ایا شخص نیاز به اجازه اقامت دارد یا خیر.

اقامت کمتر از ۹۰ روز

اگر کار شما کمتر از ۹۰ روز باشد، شما معمولا برای یک ویزای اقامت کوتاه در سفارت هلند در کشور خود اقدام می نمایید. بعلاوه کارفرمای شما باید برای TWV اقدام نماید.

اقامت بیش از ۹۰ روز

اگر شخص برای کار بیش از ۹۰ روز به هلند می اید، نیاز به اجازه اقامت دارد. در این حالت گزینه های مختلف کاری میباشد که در ادامه می اید.

انتقال بین شرکتی:

که شما برای یک کمپانی خارج از اروپا کار میکنید و شما به یک شعبه هلندی منتقل میشوید. بدین منظور شما نباید خودتان اقدام به اجازه اقامت نمایید. کارفرمای شما باید از طریق IND اقدام نماید.

اسکیل ورکر:

شما در یک سمت های لول کار خواهید کرد یا به عنوان استاد مهمان، دکتر کاراموز، یا محقق علمی که درامد هم دارد و دستمزد میگیرد. کارفرمای شما باید به عنوان یک اسپانسر توسط IND شناخته شده باشد. برای این نوع اجازه اقامت، شما نمی توانید خودتان اقدام نموده و کارفرمای شما باید از طریق IND اقدام نماید.

کارت آبی اروپایی:

که برای کارگران یا کارمندانی که اسکیل ورکر در اروپا بوده و درامد سالانه مشخص با پیشینه تحصیلی مشخصی داشته باشند. در این حالت اجازه اقامت، شخص ازادی عمل بیشتری در کار کردن در کشورهای مختلف اروپا میباشد. کارفرمای شما برایبلوکارت اقدام می نماید.

یکی از انواع کارت اقامتی که می توانید در اروپا دریافت نمایید بلو کارت یا کارت آبی اتحادیه اروپا است که اگر حداقل حقوق خالص دریافتی شما ۴۲۰۰ یورو در ماه باشید قادر به دریافت این کارت خواهید بود. از آنجایی که یافتن کارفرما امری دشوار و سخت است؛ اگر هدف شما از مهاجرت به هلند صرفا اخذ اقامت اروپاست می توانید از طریق ویزاهای جست و جوی کار کشورهای آلمان و اتریش اقدام نمایید و با فرصتی که این ویزا در اختیار شما قرار می دهد در خود این کشورها به دنبال کار باشید، لذا بدین وسیله می توانید سختی هفت خوان دریافت پیشنهاد کاری یا job offer را دور بزنید.

مطالعه این مقاله نیز می تواند برای شما مفید باشد : کار در آلمان یا اتریش

کا در آلمان یا اتریش

 موضوع دیگری که می بایست در هنگام مهاجرت به هلند به آن توجه نمایید نرخ بیکاری هلند است. در زیر نمودار نرخ بیکاری این کشور را در طی بازه ده ساله اخیر مشاهده خواهید کرد:

نمودار نرخ بیکاری هلند

فایل ویدئویی موسسه حقوقی ملک پور در خصوص کار در هلند

مقاله مرتبط

کار در هلند

مهاجرت به هلند از طریق تحصیل

یکی از روش های مهاجرت به هلند از طریق تحصیل در این کشور می باشد. مهاجرت تحصیلی به هلند برای مقاطع مختلف تحصیلی امکان پذیر می باشد. افراد زیر ۱۸ سال برای تحصیل در این کشور میبایست قیم یا کفیلی داشته باشند. اما افراد برای تحصیل در مقاطع لیسانس، فوق لیسانس، دکتری و حتی دوره های یکساله ( ‌موسوم به Top Up ) یا دوساله می توانند بدون هیچ مشکلی اقدام نمایند. با وجود شرایط کار ضمن تحصیل در هلند برای دانشجویانی که در این کشور مشغول به تحصیل هستند، بسیاری از دانشجویان می توانند حتی پس از اتمام تحصیل در این کشور به راحتی به کار مناسب رسیده و بعد از چند سال کار و پرداخت مالیات برای اقامت کاری این کشور درخواست دهند. یکی از مسائلی که در زمان مهاجرت به هلند ذهن دانشجویان متقاضی تحصیل در این کشور را ممکن است درگیر نماید بحث هزینه های تحصیلی در این کشور است که به طور کلی هزینه تحصیل در این کشور در دانشگاه های دولتی در حدود ۳-۴ هزار یورو در سال و در دانشگاه ها و کالج های خصوصی قدری بالاتر است. با توجه به این موضوع که ویزای تحصیلی هلند جز اقامت های موقت این کشور بوده و صرف تحصیل به تنهایی نمی تواند منجر به اخذ اقامت شود، درواقع نیاز است پیش از مهاجرت به هلند درباره ی نحوه اقامت بعد از تحصیل در این کشور بیشتر بدانید. هلند از جمله کشورهایی است که پس از اتمام تحصیل مدت زمانی را در اختیار دانشجو قرار می دهد تا بتواند کار مناسب با رشته تحصیلی خود بیابد.

تحصیل، بهترین راه مهاجرت به کشور هلند بوده وبعد از آن دانشجو میتواند با توجه به اشنا شدن با شرایط کشورواقتصاد، جهت کار یا ثبت شرکت یا هر روش دیگر اقدام نماید.

جهت تحصیل در یکی از دانشگاه های هلند، شخص باید برای اجازه اقامت اقدام نماید. به این منظور شخص باید شرایط کلی را داشته باشد و علاوه بر آن، یک سری شرایط نیز بسته به ملیت شخص، فرق میکند. معمولا هزینه تحصیل حدود ۷۰۰۰ یورو در سال است که بسیار مقرون به صرفه بوده ونسبت به خیلی از کشور ها نظیر امریکا، کانادا، استرالیا یا انگلیس بسیار کمتر میباشد. با داشتن یک ایلتس ۵ نیز می توان پذیرش گرفت و شانس ویزا در نوع ویزای تحصیلی بسیار محتمل است.

شرایط کلی تحصیل در هلند و مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای تحصیلی هلند:

 • داشتن پاسپورت معتبر
 • امضای فرم antecedents certificate که در فرم اپلیکیشن یافت میشود که به منظور نشان دادن پیشینه کیفری شخص و همینطور اظهار عدم ماندن در هلند به صورت غیر قانونی یا تعهد به عدم ارائه اطلاعات نادرست میباشد. البته این فرم فقط برای متقاضیان بالای سن ۱۲ میباشد.
 • تست سلامت یا TB test که شخص بعد از ورود به هلند باید انجام دهد.
 • پذیرش از یک مرکز علمی یا دانشگاه معتبر در دوره تحصیلی تمام وقت
 • داشتن منابع مالی کافی برای تحصیل در دانشگاه های هلند
 • اخذ حداقل ۵۰ درصد از واحدهای درسی برای هر سال تحصیلی که به عنوان مانیتورینگ روند تحصیلی نامیده میشود
 • لازم به ذکر است که امکان اماده شدن برای دوه تحصیلی به مدت ۱۲ ماه وجود دارد. مثلا قبل از شروع تحصیل در مقطع فوق لیسانس در هلند شخص میتواند ۱۲ ماه برای این دوره اماده شود.
 • داشتن مدرک ایلتس ۶ اکادمیک برای دوره های تحصیلی به زبان انگلیسی به صورت مستقیم
 • داشتن مدرک ایلتس ۵٫۵ برای گذراندن دوره ۶ ماهه قبل از تحصیل
 • داشتن مدرک ایلتس ۵ برای گذراندن دوره ۱۲ ماهه قبل از تحصیل
 • هزینه این نوع ویزا در حدود ۳۱۷ یورو میباشد.

در ادامه لیستی از چند دانشگاه برتر هلند را مشاهده می نمایید:

نام دانشگاه تعداد کل دانشجویان درصد دانشجویان بین المللی رتبه جهانی
Delft University of Technology ۲۹% ۱۷٫۸۸۰ ۵۸
Wageningen University & Research ۲۹% ۱۳٫۲۱۴ =۵۹
University of Amsterdam ۱۲% ۲۳٫۷۷۸ ۶۲
Leiden University ۱۳% ۲۶٫۳۲۱ ۶۸
Erasmus University Rotterdam ۲۲% ۲۲٫۰۱۹ ۷۰

فایل ویدئویی موسسه حقوقی ملک پور در خصوص مهاجرت تحصیلی به هلند

مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری

اگر از تمکن مالی بالایی برخوردار هستید و قصد دارید به کشور هلند به همراه خانواده مهاجرت کنید باید گفت که از دیگر روشهای مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری است. پلن ها و روشهای مختلفی برای سرمایه گذاری در هلند وجود دارد که برخی از آنها منجر به اقامت دائم هلند می شوند و برخی از آنها خیر.

اما پیش از هر گونه اقدامی جهت مهاجرت از طریق سرمایه گذاری می بایست شرایط اقتصادی و میزان خطر مصادره اموال آن کشور را بررسی کرد تا متضرر نشد. یکی از استانداردهای سرمایه گذاری بین المللی « نرخ ریسک مصادره اموال یا Expropriation Risk »‌ نام دارد. این شاخص که به «‌ سلب مالکیت سرمایه گذاران خارجی »‌ نیز شناخته می شود بر اساس آمار و تعاریف بانک جهانی در یک بازه عددی ۱ تا ۷ مشخص می گردد. ( ۱ به معنی کمترین میزان ریسک مصادره اموال و ۷ به معنی بیشترین میزان خطر آن است ) . لذا اگر کشوری ریسک مصادره اموال آن ۱ باشد به این معنی است که سرمایه گذاری خارجی به روشهای مختلف در آن کشور بیشترین میزان امنیت و کمترین میزان خطر هدر رفت یا غصب سرمایه ی سرمایه گذاران خارجی را دارد. همانطور که در نمودار زیر مشاهده می کنید، نرخ مصادره اموال کشور هلند برابر با  ۱ می باشد.

به این معنی که مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری گزینه ای خوب و مطمئن خواهد بود.

دولت هلند برای افرادی که به منظور کارآفرینی و کارهای علمی و تحقیقاتی، قصد سرمایه گذاری در این کشور را دارند، ویزای اقامت موقت تدارک می بیند. ریسک سرمایه گذاری در هلند با توجه به اقتصاد پویا و شرایط مطلوبی که از نظر اقتصادی در این کشور حاکم است و هم چنین نرخ فساد اقتصادی و مصادره اموال پایین، احتمال شکست خوردن پایین و هم چنین خطر مالی کم، تقریبا پایین است و همین امر علتی شده که سرمایه گذاران زیادی علاقه مند به مهاجرت به هلند از این طریق باشند.

نکاتی که در خصوص سرمایه گذاری در هلند تأثیر گذارند را بصورت خلاصه در زیر لیست کرده ایم :

 • اقتصاد این کشور اقتصادی رو به رشد است.
 • هلند عضو سازمان تجارت جهانی می باشد.
 • استانداردهای سرمایه گذاری در اكثر معاهدات دو جانبه یا چند جانبه ای كه کشور هلند عضو آن است، رعایت شده است .
 • ایران و هلند در کشورهای هم دارای سفارت هستند.

سرمایه گذاران خارجی متقاضی ویزای موقت اقامتی هلند  می‌بایست  سرمایه ای در حدود یک میلیون و ۲۵۰ هزار یورو در اقتصاد هلند سرمایه گذاری کنند.

در مرحله نخست به سرمایه گذاران  ویزای اقامتی سه ساله با تایید یک ساله داده می شود. طول مدت اقامت اداره مهاجرت هلند(IND) تراکنشات مالی سرمایه گذاران را برای اطمینان از عدم پولشویی و سواستفاده مالی چک خواهند کرد. سرمایه گذاری مورد نظر می بایست در یکی از سه بخش زیر صورت بپذیرد:

۱- کارآفرینی

۲- ثبت اختراع و نوآوری

۳- غیرمالی(علمی و پژوهشی)

فایل ویدئویی موسسه حقوقی ملک پور در خصوص سرمایه گذاری در هلند

شایان ذکر است که

با سرمایه گذاری در کشورهایی نظیر هلند یا اتریش و سوئیس پس از ۵ سال می توانید درخواست پاسپورت،‌ شهروندی یا تابعیت این کشورها را طبق شرایط و الزاماتی نمایید.

فایل ویدئویی موسسه حقوقی ملک پور در خصوص سرمایه گذاری در هلند ،‌اتریش و سوئیس

مهاجرت به هلند از طریق ازدواج

یکی از روش های مهاجرت به هلند و اخذ اقامت این کشور از طریق ازدواج با یک تبعه یا شهروند هلندی است. بر اساس قانونی به نام de vreede advocaten که در کشور هلند به تصویب رسیده است جهت ازدواج با شهروندان هلندی الزاماتی وجود دارد. به طور کلی پس از ۳ سال ازدواج با یک شهروند هلندی می توانید برای اخذ اقامت دائم و پس از آن پاسپورت هلند اقدام نمایید.

مدارک جهت درخواست ویزای ازدواج با فرد هلندی و اخذ اقامت هلند از طریق ازدواج به صورت زیر می باشد:

 • پاسپورت معتبر با حداقل شش ماه اعتبار
 • سند ازدواج
 • مدارک اثبات رابطه مانند عکس، ایمیل، چت و…
 • گواهی تمکن مالی همسر هلندی(حدودا ۱۶۲۲ یورو در ماه به علاوه ۸ درصد حق سفر)
 • درخواست ویزای MVV  برای شهروندان کشورهای مورد نظر
 • ارائه مدرک زبان توسط همسر غیر هلندی
 • پرداخت حداقل ۲۴۰ یورو بسته به ملیت همسر غیر هلندی و شرایط متقاضی بعنوان هزینه صدور ویزای هلند

گفتنی است که فرآیند بررسی و صدور ویزای هلند عموما ۳ تا ۶ ماه به طول می انجامد.

ازدواج در خارج از کشور ـ اخذ تابعیت و پاسپورت از طریق ازدواج

اخذ تابعیت هلند از طریق ازدواج
مهاجرت به هلند از طریق ویزای نامزدی

مهاجرت به هلند و اخذ تابعیت از طریق تولد

همانند اکثر کشورهای اروپایی هلند نیز در اعطای تابعیت و شهروندی از طریق تولد از قانون خون پیروی می کند. این بدان معنی است که اگر شما و همسرتان تبعه غیر هلندی باشید، چنانچه بخواهید فرزند خود را در این کشور به دنیا بیاورید، نه فرزندتان و نه خودتان شامل قانون اخذ تابعیت هلند نخواهید شد.

هر فرزندی که از پدر یا مادر هلندی، در هر کجای دنیا چه در خاک هلند و چه خارج از آن، متولد شود شهروند این کشور محسوب شده و از تمام حقوق و تکالیف شهروندی هلند بهره مند خواهد شد.

برای اخذ تابعیت خارجی از طریق تولد باید فرزندتان را در کشور هایی به دنیا بیاورید که در اعطای تابعیت از قانون خاک پیروی می کنند. نظیر کانادا، آمریکا، برزیل و … . لذا مهاجرت به هلند از طریق تولد گزینه مناسبی در اکثر کیس ها نخواهد بود.

اخذ تابعیت و پاسپورت از طریق تولد ـ تولد در خارج از کشور ـ اصل خاک در اعطای تابعیت

به طور کلی پس از ۵ سال زندگی در هلند می توانید برای اقامت دائم این کشور درخواست دهید و اگر ۳ سال به عنوان مقیم دائم هلند و یا  ۱۰ سال به طور مستمر در این کشور زندگی کنید می توانید درخواست پاسپورت هلند نمایید.

اخذ اقامت و تابعیت هلند از طریق تولد

مهاجرت به هلند از طریق پناهندگی

یکی دیگر از راههای مهاجرت به هلند ، پناهنده شدن به این کشور است اما متاسفانه این روزها بسیاری از اشخاص سودجو با اخذ مبالغ بسیار زیاد اقدام به قاچاق اشخاص از راه های مختلف نموده و در بسیاری از موارد حتی افراد در راه رها شده یا گاها در حین سفر از آن ها اخاذی شده و کشته می شوند.

اروپا بر اساس پایبندی به کنوانسیون های بین المللی حقوق بشر در امور پناهندگی موظف به قبول نمودن پناه جویان می باشد اما به این شرط که فرد متقاضی پناهندگی دلایل کافی و منطقی ارائه نموده و از نظر جانی در کشور متبوع خود به هیچ وجه در امان نباشند.

در هلند بررسی پرونده پناهجویان و همین طور اعلام نظر در مورد صلاحیت پناهندگی فرد پناهجو برای افراد از ۲۱ روز (در مقاطع زمانی که تعداد مراجع کم باشد که این اتفاق بسیار نادر است!)  تا ۶ ماه طول خواهد کشید. البته برخی از افراد هم بعضا تا چندین سال وضعیت پرونده شان مشخص نشده و نتیجه درخواست شان به آنها اعلام نگردیده است و هنوز در کمپ های پناه جویان با شرایط و وضعیت بسیار نامطلوب بهداشتی و رفاهی به سر می برند.

بعد از موافقت اداره مهاجرت با اقامت فرد متقاضی، در ابتدا به متقاضی پناهندگی در هلند اجازه اقامت ۵ ساله داده می شود تا در این مدت صلاحیت او به جهت اعطای تابعیت محرز گردد. ماهیانه حقوقی در حدود ۲۲۰ الی ۲۵۰ یورو در طی مدت بررسی پرونده به پناهجو پرداخت می شود که البته پس از پذیرفته شدن درخواست پناهندگی، ماهیانه ۹۰۰ تا ۱۳۰۰ یورو حقوق بیکاری به وی تعلق خواهد گرفت. اما افراد پس از ۳ ماه مشمول قانون کار خواهند شد و به ناچار باید به دنبال کار بگردند. پروسه دریافت پاسپورت و اخذ تابعیت هلند ۳ تا ۵ سال بعد از قبول درخواست فرد متقاضی انجام می شود. شایان ذکر است که مهاجرت به هلند از طریق پناهندگی به هیچ عنوان توصیه نمی گردد؛ مطالب ذکر شده تنها جهت ارائه اطلاعات بوده و موسسه حقوقی ملک پور هیچ گونه خدماتی در زمینه پناهندگی ارائه نداده و نخواهد داد.

پناهندگی به خارج از کشور - مهاجرت از طریق پناهندگی - مراحل درخواست پناهندگی

پناهندگی در هلند

مهاجرت به هلند و هزینه های زندگی در هلند

در هنگام مهاجرت به هلند و اخذ اقامت هلند خوب است که در مورد هزینه های زندگی در این کشور اطلاعات لازم را کسب نموده باشید. به طور کلی هزینه های زندگی شامل اجاره مسکن، هزینه های رفت و آمد، خورد و خوراک، تهیه کتاب برای دانشجویان و… می باشد. هلند از دسته کشورهایی است که هزینه های زندگی نسبتا مطلوبی داشته و امکان تحصیل رایگان برای فرزندان افراد مقیم این کشور نیز فراهم است. در ادامه گرافی از هزینه های زندگی در هلند در شهر آمستردام را مشاهده خواهید کرد:

نمودار هزینه های زندگی در هلند در شهر آمستردام

هزینه های تحصیل و زندگی در هلند

مهاجرت به هلند و اخذ تابعیت هلند

ایرانیان به منظور ورود به هلند ملزم به اخذ ویزای هلند از یکی از راه های مهاجرت به هلند می باشند. همان گونه که پیشتر توضیح داده شد صرف تحصیل در هلند منجر به اخذ اقامت این کشور نخواهد شد. در واقع افراد موظف هستند پس از اتمام تحصیلات خود کاری یافته و اقامت کاری دریافت نمایند. در غیر این صورت مجبور خواهند شد که خاک این کشور را ترک نمایند. به طور کلی بعد از ۵ سال کار و زندگی در کشور هلند افراد می توانند درخواست اخذ مجوز یا کارت اقامت دائم هلند نموده و پس از آن برای پاسپورت این کشور اقدام نمایند. اگر به منظور کار قصد ورود به این کشور را دارید بهتر است حتما این نکته را در نظر داشته باشید که شانس کاریابی در هلند بعد از اخذ یک دوره تحصیلی و یا گذراندن یک مقطع تحصیلی مانند کارشناسی و یا کارشناسی ارشد بسیار بالاتر خواهد بود.

پرچم هلند - مهاجرت به هلند

گالری ویزاها و مصاحبه های موکلین موسسه حقوقی ملک پور
راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت
مهاجرت به اروپا یا کانادا؟

مهاجرت به هلند و سخن پایانی

مهاجرت به هلند و میزان هزینه های زندگی در هلند و هم چنین نحوه اخذ اقامت هلند و تابعیت آن پس از مهاجرت به هلند مورد بحث و بررسی علمی قرار گرفت. شرایط مختلف مهاجرت به هلند در این مقاله خدمت شما عزیزان معرفی شد. از آنجا که شرایط تحصیل در این کشور و هم چنین امکان کاریابی پس از تحصیل در هلند بسیار مناسب است این کشور می تواند در اکثر کیس ها بهترین و راحت ترین راه مهاجرت به هلند باشد. رفاه اجتماعی بالا، هزینه های مناسب زندگی و نرخ بیکاری پایین همه و همه از مزایای مهاجرت به هلند و شرایط مطلوب زندگی در این کشور خبر می دهد. کشورهایی نظیر دانمارک، هلند، آلمان، اتریش و… نیز کشورهایی هستند که از لحاظ رفاه در شرایط تقریبا برابری با هلند قرار دارند. توصیه می کنیم اگر قصد مهاجرت و اخذ اقامت هلند و یا هر کشور دیگری را دارید با مشاورین ما در موسسه حوقی ملک پور MIE اتریش تماس حاصل نموده و از مشاوره اولیه رایگان تلفنی بهره مند گردید. هم چنین می توانید سوالات خود را در بخش پرسش و پاسخ همگانی همین سایت مطرح نموده تا کارشناسان ما در اسرع وقت پاسخگوی آن ها باشند. در پایان این مقاله و در قسمت دیدگاه ها این امکان برای شما عزیزان فراهم شده که دیدگاه ها و نظرات خود را بیان نموده و در صورت داشتن هر گونه سوالی در زمینه مهاجرت و اخذ اقامت هلند ، آن ها را با کارشناسان ما مطرح نمایید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

307 پاسخ
دیدگاه های جدیدتر »
 1. فردین گفته:

  سلام من لیسانس دارم۵۳ سال همسرم دیپلم ۴۲ ساله ۳ فرزند دخترم دانشجو ۲۱ سال و به زبان مسلط و پسرم دانشجو۱۹ سال اشنا به زبان ودخترم ۶ سال و دارایی ۲ میلیارد برای دانمارک وهلند میتونم اقدام کنم ممنون

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، میشه برای تحصیل فرزندان اقدام کرد و بعد از مشخص شدن وضعیت اقامتشون برای خانواده اقدام کرد. والدین محترم مدرک زبان دارن ؟

   پاسخ
 2. نادر پهلوان گفته:

  با سلام
  من ۲۴ ساله هستم مدرک دیپلم تجربی دارم اما نمراتم خیلی بالا نیست میتونم برای تحصیل در دانشگاه مهاجرت کنم ؟؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، اگر مدرک تحصیلی ندارید گپ تحصلیتون بالا هست و ریسک ویزا دارین ، باید برای کشورهای اقدام بفرمایید که گپ تحصیلی براشون مهم نیست

   پاسخ
 3. سپیده گفته:

  باسلام بنده ۳۲ ساله هستم و کاردانی اموربانکی دارم همسرم ۵۱ساله هستن وتا دیپلم درس خوانده اند اما مدرک تحصیلی ندارند یک دختر ۱۱ ساله داریم از چه طریقی میتوانیم به اروپا مهاجرت کنیم
  از لحاظ سرمایه فقط یک آپارتمان داریم که ارزش آن ۱میلیارد میباشد.

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، اگر خودتون بتونین مدرک کارشناسی بگیرید میشه اقدام کرد و بهتون برای دوره های مدیریتی پذیرش میدن و همسر می تونن به عنوان همراه باهاتون باشند. میشه برای تحصیل فرزند هم اقدام کرد.

   پاسخ
 4. payman گفته:

  ba salam man 27 sal sen daram va hamsaram 20 sal mikhahim b az iran beravim hamsaram terme akhare hesab dari ast va man zire diplom madrake khasi nadaram b khatere ozae keshvar say darim az iran beravim
  khastam beporsam k mishavad dar holand ya har keshvare digari panahandegi greft ??
  b sorate qanoni albate

  Rating: ۴
  پاسخ
 5. ک.بزرگی گفته:

  با سلام،من ۳۷سالمه متاهل و یک دختر ۲ساله دارم. پنج شش سال سابقه کار دریانوردی دارم و مدارک مورد تایید دریانوردی ایران رو دارم. زبان در حد محاوره بلد هستم. همسرم سابقه کار در مراکز پزشکی داره، آیا شرایط مهاجرت به هلند یا کشور دیگه ای رو داریم؟
  ممنون میشم راهنمایی کنید

  Rating: ۴
  پاسخ
 6. صادق گفته:

  با سلام و عرض ادب.
  بنده ۳۰ سالمه و کارشناسی حسابداری دارم و حدود ۲۵۰ میلیون پول دارم آیا میتونم بعنوان ویزای تحصیلی در کشور هلند اقدام کنم و بعد بتونم از طریق آن اقامت بگیرم و کار کنم مجرد هستم. هدفم اقامت هستش.
  از توجهتون ممنونم

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، اگر بتوانید مدرک زبان مهیا کنید این امکان برای شما وجود دارد که برای دوره های مدیریتی این کشور اقدام کنید. سابقه کاری مدیریتی نیز راه شما را برای مهاجرت به هلند از طریق تحصیل هموارتر می کند.

   پاسخ
 7. sara گفته:

  سلام عرض ادب، من دعوتنامه برای کشور هلند دارم، ۱۶ سالمه و پدرم اونجاست. وقت کمی برای رفتن دارم و باید زودتر اقدام کنم. هشت سال هم در کلاس های زبان پی در پی شرکت کردم. میخواستم ببینم دبیرستانی های مهاجر به این کشور مدرک زبان تافل حتما واسشون لازمه برای ادامه تحصیل یا خیر.

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، با توجه به سن شما عملا نباید مدرک زبان درخواست شود. بهتر است که شما برای دبیرستان های بین المللی اقدام نمایید تا شرایط بهتری داشته باشید. لطفا با دفاتر تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

   پاسخ
 8. باران گفته:

  سلام و خسته نباشید
  من و همسرم میخواستیم با ویزای توریستی بریم هلند بعد اونجا ویزامون رو تبدیل به تحصیلی کنیم آیا امکانش هست؟ و اینکه ویزای تحصیلی حتما باید پذیرش از دانشگاه بگیری یا کالج هم شامل این قانون میشه؟ میخواستم تو کالج ی دوره بگذرونم

  پاسخ
  • rahele hosseini گفته:

   با سلام و عرض ادب
   تغییر ویزای توریستی به تحصیلی در داخل خاک کشور ممکن نیست و لازمه آن خروج از خاک کشور می باشد. در صورتی که پذیرش از دانشگاه یا کالج گرفته شود امکان اخذ ویزا وجود دارد. اما پذیرش از کالج یا دانشگاه با توجه به شرایط شما امکان سنجی می شود. جهت دریافت اطلاعات تکمیلی می توانید از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید.

   پاسخ
 9. مسیحا گفته:

  سلام و خدا قوت
  من برای خودم و همسرم درخواست ویزای توریستی هلند دادیم متأسفانه ریجکت شدیم به دلیل موارد ۲ و ۹ . میخواستم بدونم این موارد چی هستن؟ ایراد از چی گرفتن؟ و آیا شما کار اعتراض به ریحکتی هم انجام میدید؟
  ممنون میشم راهنماییم کنید

  پاسخ
 10. sina گفته:

  عرض سلام و خاسته نباشید.
  بنده ۱۷ ساله هستم با رشته انسانی .وضعیت مالی خوبی ندارم .بجز پناهندگی راه بهتری برای اقامت هلند یا کشوری دیگر برای بنده وجود دارد؟

  پاسخ
 11. ارمین گفته:

  سلام وقت شما بخیر
  بنده برای دیدن اقوامم که در هلند اقامت دارند و با توجه با اینکه این دیدار در بازه زمانی ۱ ماهه هست چه اقدامی باید انجام بدم؟

  پاسخ
 12. .... گفته:

  سلام. در رابطه با تمکن مالی و اخذ اقامت هلند راهنمایی میخواستم. من شاغل هستم و ۵ سال دیگه بازنشسته میشم. همسرم بازنشسته هست پسرم در هلند ویزای استارت اپ داره و ۵ ساله که اونجاست. دخترم دانشجو در اونجا هست. میخاستم بدونم چه مبلغی برای تمکن مالی هلند مورد قبوله؟ ضمنا همسر من سهامدار شرکت هست که سود سهام رو هم دریافت میکنه

  پاسخ
 13. lili گفته:

  سلام و روز بخیر
  بنده کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات و ۷ سال سابقه کاری برنامه نویسی وشبکه و همسر بنده کارشناسی ارشد شیمی و مدیر فروش و ۷ سال سابقه کاری فروش و نیز آزمایشاهی دارند همچنین ایشون ۲ مقاله ISI چاپ شده هم دارند ،فرزند هم نداریم ، کم هزینه ترین روش برای مهاجرت به هلند به چه صورت بوده و چه مقدار هزینه خواهد داشت؟
  متشکرم

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، معمولا تحصیل و کار نسبت به سایر راه ها هزینه کمتری دارند اما برای کار باید حتما جاب آفر داشته باشید تا بتوان اقدام کردم. ویزهای جستجو کار آلمان و اتریش برای شما مناسب تر به نظر می رسند.

   پاسخ
 14. سمیرا رستگار گفته:

  با سلام مدرک تحصیلی فوق لیسانس و همسرم لیسانس است و به تازگی ازدواج کردیم ولی بچه ای نداریم شرایط زایمان در هلند به چه صورت است ؟؟؟میشه بیشتر توضیح بدید

  پاسخ
 15. اشکان گفته:

  اشکان . ش
  با سلام. لیسانس معماری دارم و مدرک اتوکد هم دارم.۲۵ سالمه. برای گرفتن اقامت دائم هلند چه راهی رو پیشنهاد میکنید. ضمنا شرایط مالی خوبی هم ندارم و زبانم هم در حد متوسطه. اگر برای ادامه تحصیل برم چقدر پول میخواد؟

  پاسخ
 16. آرمان گفته:

  با سلام من دیپلم تجربی دارم و دارای آیلتس ۸ زبان انگلیسی و مدرک آلمانیC2.با توجه اینکه اوضاع مالی زیاد خوبی نداریم میتوانم آر طریق تحصیل اقدام کنم.

  پاسخ
 17. فرحناز گفته:

  سلام
  من ۴۹ وهمسرم۵۴ساله ،بازنشسته هستیم
  آیا راهی برای مهاجرت در درجه ی اول به هلند ودرغیر اینصورت اروپاوجود دارد؟؟؟

  پاسخ
  • t.m گفته:

   با سلام و احترام
   بستگي دارد با چه ويزايي (كاري يا تحصيلي )اگر تحصيلي در چه مقطعي قصد مهاجرت داريد.براي اطلاعات بيشتر و اخذ مشاوره به شماره دفاتر ما تماش حاصل فماييد.۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰

   پاسخ
   • Saber گفته:

    سلام تشکر از معلومات های مفید شما صابر هستم از افغانستان و مسلکم داکتر طب هستم ومن میخواهم با فامیل خود هالند زنده گی کنم میشه درباره معلومات بدهد

    پاسخ
    • m.s گفته:

     با سلام، هماطور که در مقاله مشاهده کردید راه های مهاجرت به هلند متفاوت هستند و با توجه به شرایط شما بهترین مسیر تعیین می شود. لطفا با دفاتر تماس بگیرید.

     پاسخ
 18. داریوش گفته:

  با سلام
  ۲۸ سالمه، کارشناسی نرم افزار. ۲ سال سابقه کار و بیمه. بهترین روش برای مهاجرت به هلند برای من چی میتونه باشه؟

  پاسخ
 19. هوشنگ نجفی گفته:

  سلام من ودو پسرم که زیر ۱۷ سالشونه و همسرم اقامت هلند و یا انگلیس را میخواهیم لطفا راهنمایی کنید متشکرم

  پاسخ
 20. amin گفته:

  سلام وقت بخیر بنده در زمینه سازه چوبی وکناف فعالیت دارم با مدرک تحصیلی سیکل میخواستم بدونم شرایط مهاجرت به هلند برای من به چه صورتی هست؟

  پاسخ
 21. حميد گفته:

  با سلام خدمت شما
  من ليسانس مهندسي شيمي هستم و ده سال سابقه كار دارم
  همسرم هم فوق ليسانس داره و زبان انگليسي هم در سطح خوبي بلد هستيم
  شرايط مهاجرت كاري و يا نوع ديگري به چه شكل هست ؟
  ممنون ميشم راهنمايي بفرماييد

  پاسخ
 22. آناهید منسوبی گفته:

  همسر من ۳۰ سالشه و کارشناسی کامپیوتره ده سال سابقه کار برنامه نویسی دارد که حدود ۵ سالش براش بیمه رد شده اگه بتونه در هلند ویزای اسکیل ورکر بگیره و بلو کارت دریافت کنه من نیاز به ویزای پیوست دارم چقدر بعد من هم میتونم مهاجرت کنم من هم کارشناسی کامپیوترم و ۲ ساله سابقه کار برنامه نویسی دارم

  پاسخ
 23. asma گفته:

  سلام…
  من ٢۰ سالمه و مدرک کاردانی کامپیوتر دارم…
  میخوام برای تحصیل در کشور هلند اقدام کنم…
  شرایط و هزینه تحصیل در هلند میخواستم بدونم و اینکه در کنار تحصیل امکان کار پاره وقت هست یا خیر…ممنون از سایت خوبتون

  پاسخ
 24. سجاد گفته:

  با سلام من راننده تاکسی هستم مدرک تحصیلی سیکل دارم خانمم دیپلم داره ما تو راهی داریم میخواستم راهنمایی کنید چگونه اقامت هلند رو بگیرم

  پاسخ
 25. مهدی محرابی گفته:

  سلام
  ۳۵ سال دارم و فوق دیپلم کامپیوتر دارم
  همسرم ۳۰ سال داره و لیسانس روانشناسی با سابقه ۳ سال کار دولتی
  آیا با سرمایه ۴۰۰ میلیون میشه اقامت دائم هلند یا سویس رو گرفت

  پاسخ
  • mansoor soltani گفته:

   با سلام برای اخذ اقامت باید مجموعه از شرایط مورد بررسی قرار بگیرد. برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 26. بهنام گفته:

  سلام.خسته نباشید
  میخواستم بدونم برای دریافت ویزای کاری نیاز به داشتن آیلتس هست؟ اگه نیاز داره واسه هلند چند باید باشه؟

  پاسخ
  • mansoor soltani گفته:

   با سلام برای اخذ ویزای کار باید حداقل مدرک تحصیلی شما لیسانس باشد تا بتوانید اقدام نمایید. برای اخذ ویزای کار می توانید برای کشورهای آلمان ، اتریش ، کانادا ، استرالیا ، نیوزلند و . . . اقدام نمایید که برای این کشورها بجز آلمان باید در سیستم امتیاز بندی وارد شوید و امتیاز لازم آن را بدست آورید. بخشی از این سیستم امتیازدهی نیز به مدرک زبان وابسته است. برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 27. نهال ايزدي گفته:

  سلام خسته نباشيد،من امسال ميخوام كنكور بدم و ميخوام توي ايران تخصص پوست و مو رو بگيرم كه ٦يا٧سال طول ميكشه.ميشه راهنمايي كنين كه الان چه كارهايي بايد بكنم توي اين ٦سال تا قبولم كنن ؟و بعد ٦سال مشكلي نداشته باشم؟!رتبه كنكور مهمه براشون و اينكه تو دانشگاه چه مدرك با چه نمراتي براشون مهمه,و زودترقبولم ميكنن،و بعد اينكه رفتم اونجاقبولم كردن بازم قراره امتحان بدم و درس بخونم يا مستقيم ميتونم كاركنم تو مطبم؟!

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام باید رزومه کامل خود را بفرمایید تا امکان راهنمایی وجود داشته باشد برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 28. مریم اکبری زرنوشه گفته:

  سلام.دبیرریاضی هستم و لیسانس ریاضی و کارشناسی ارشدمدیریت بازرگانی دارم. برای کاردرمدرسه فارسی زبان درهلند میتونید بهم کمک کنید؟۳۸سالمه و جداشدم.

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام برای اخذ ویزای کار هلند باید کارفرما داشته باشید تا بتوانید اقدام نمایید
   برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 29. اگرین گفته:

  سلام. من و همسرم ۴۲ سال سن داریم. دکتری ژئوفیزیک و ۸ سال سابقه تدریس در دانشگاه دولتی به عنوان هیات علمی. دارای یک فرزند ۹ ساله. برای مهاجرت چه روشی را پیشنهاد می کنید؟ ایا شانسی برای ما وجود دارد یا خیر؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید برای ویزای کار و یا سرمایه گذاری و ثبت شرکت در بسیاری از کشورها اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 30. محمد گفته:

  سلام
  من ۳۰ سالم مدرک کاردانی هم دارم
  کارم تو زمینه کامپیوتر هستش
  میخوام مهاجرت کنم اگر بشه هلند
  هزینه رو خواستم بدونم
  و اینکه شرایط کاری خوب هست برای مهاجرت بصورت پناهندگی یا خیر

  پاسخ
 31. نیره گفته:

  سلام‌، خسته نباشید
  ببخشید من مطلقه هستم یه دختر ۸ ساله دارم که قلبشو عمل کرده و به عمل دوباره هم نیاز داره میخواستم ببینم میتونم برای ادامه تحصیل و ادامه درمان دخترم برای کشور هلند اقامت بگیرم

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام باید رزومه کامل خود را بفرمایید تا امکان راهنمایی وجود داشته باشد برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 32. Sepideh گفته:

  سلام وقت بخیر
  من ۳۱ ساله هستم و دارای مدرک کاردانی امور بانکی. همراه همسر و دخترم تصمیم مهاجرت به هلند را داریم…مدرک زبان نداریم…آیا از طریق تولد فرزند میتوانیم اقامت دائم بگیریم؟ اگر خیر
  بهترین راه پیشنهادی شما چیست؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام هلند سیستم خون را دارا است که تولد فرزند در این کشور منجر به اخذ اقامت و تابعیت نخواهد شد که برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 33. صدف گفته:

  با سلام
  در صورتیکه برای ارشد جهت ویزای تحصلی هلند اقدام کنم آیا همسرم میتواند ویزای همراه بگیرد و با من بیاد و اگر میتواند آیا اجازه کار دارد یا خیر؟؟ در ضمن ما هر دو مدرک ارشد کامپیوتر داریم و سابقه کاری حدود ۱۰ سال. ولی من میخوام مجددا واسه مستر اقدام کنم. ممنون میشم راهنمایی ام کنید.

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید اقدام نمایید همچنین همسر محترمتان نیز می توانند همراه شما باشند و اجازه کار را نیز دریافت نمایند. برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 34. Farzad گفته:

  سلام خسته نباشید من کارشناس پروتز دندان از دانشگاه ازاد پاسدارن تهرانم و همسرمم دامپزشک
  ۲۵ سال سن داریم شرایط مهاجرت وکار برای ما ب چ صورته؟
  با تشکر فراوان

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام باید در ابتدا مدرک تحصیلی خود را معادل سازی نمایید سپس می توانید اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 35. ساناز گفته:

  سلام خسته نباشید
  اگر ما بخوایم از طریق ویزای اسکیل پذیرفته شیم کارکنیم و اقامت بگیریم
  به چه سطحی از زبان احتیاج داریم؟ایا باید ایلتس داشته باشیم؟(برای تحصیل نمیخوایم بریم)

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام بله باید مدرک زبان نیز ارائه نمایید اما باید رزومه کامل خود را بفرمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 36. وحید گفته:

  با سلام
  من یکی از بستگانم در هلند اقامت داعم دارد خواستم بدونم از چ طریقی میتوانم اقامت بگیرم
  من خودم دیپلم کامپوتر دارم و ۲۶ سالمه

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید از طریق تحصیل اقدام نمایید و پس از آن وارد بازار کار شوید تا بتوانید به اقامت دست یابید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 37. مهدیه گفته:

  سلام وقت بخیر
  خانمی ۲۷ساله هستم فرزند دوقلو دارم همسرم شغلشون آزاده خودم لیسانس صنایع غذایی علوم تحقیقات دارم زبانم متوسطه خیلی علاقه به مهاجرت به هلند داریم
  آیا امکانش هست یا برای کشور دیگه ای اقدام کنیم بهتره؟ممنون میشم راهنمایی کنین

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید برای تحصیل در هلند اقدام نمایید و سپس وارد بازار کار شوید تا بتوانید به اقامت و تابعیت دست یابید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 38. سعید شفیعی گفته:

  سلام من کارشناسی ارشد معماری دارم و تخصص کارهای نرم افزاری سه بعدی دارم تردی مگی اتوکد فوتوشاپ به نظر شما شرایط مهاجرت به هلند از چه طریقی برای من مناسب تره ؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید از طریق تحصیل اقدام نمایید اما باید رزومه کامل خود را بفرمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 39. مهدی گفته:

  با سلام و خسته نباشید
  من مدرک فوق دیپلم الکترونیک دارم و ۳۸ سالمه
  دارای ۱۰ سال سابقه بیمه در مترو تهران و حدود ۷ سال ببمه اختیاری تو ضمینه جریان ضعیف از جمله دوربین مداربسته و اعلام حریق و آیفون تصویری و… دارم
  متاهل هستم و یک پسر دارم
  خواستم بببنم شرایط کاری تو هلند هست که بشه اقدام کرد و یا راه حل دیگری هم هست
  ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمایید

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام برای اخذ ویزای کار باید حداقل مدرک تحصیلی شما لیسانس باشد تا بتوانید اقدام نمایید .همچنین برای اخذ ویزای کار هلند باید کارفرما داشته باشید تا بتوانید اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید برای کشورهای آلمان ، اتریش ، کانادا ، استرالیا و . . . اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 40. سروش گفته:

  سلام
  من مدرك مهندسي عمران دارم وداراي پروانه اشتغال به كار حرفه مهندسي نظارت و اجرا خيلي تمايل به مهاجرت دارم اما نميدونم كدوم راه رو انتخاب كنم ممنون ميشم راهنمايم كنيد.

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید از طریق تحصیل و کار اقدام نمایید اما باید رزومه کامل خود را بفرمایید تا امکان راهنمایی وجود داشته باشد برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 41. مهدی محمدی اصل گفته:

  سلام وقت بخیر،من ۲۴سالمه و لیسانس مدیریت دولتی دارم، تمامی مدارک و دوره های هلال احمر رو دارم و جدیدا از ایران ایر در خصوص خدمات فرودگاهی و خدمات مسافر مدرک گرفتم .خیلی مشتاقم کاری اقدام کنم ولی در هلند کسی رو نمیشناسم چیکار باید بکنم؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام برای اخذ ویزای کار هلند باید بتوانید کارفرما داشته باشید تا امکان اقدام وجود داشته باشد علاوه بر آن می توانید از طریق تحصیل اقدام نمایید و سپس وارد بازار کار شوید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 42. کتایون گفته:

  سلام وقتتون بخیر
  من بیست سالمه دیپلم کامپیوتر دارم
  هم در زمینه ی آرایشگری مهارت دارم وهم مدرک از فنی حرفه ای ، مدرک زبان ندارم برای اقامت در هلند من باید چیکار کنم ؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید برای تحصیل اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 43. م محمدی گفته:

  سلام و خدا قوت
  بنده ۳۱ سالمه لیسانس نرم افزار دارم و سابقه کار کمی دارم زبانم متوسط هستش. همسرم لیسانس کشاورزی از دانشگاه سراسری دارن . ما میخواستیم برای زندگی به هلند بریم میخواستم بدونم برای تحصیل در ابتدای کار چقدر پول باید داسته باشم؟ و آیا میتونم از ابتدا همسرم رو باخودم ببرم؟ و در زمان تحصیل چند ساعت در هفته اجازه کار دارم؟
  البته اضافه کنم برادر همسرم در هلند زندگی میکنه
  ممنون از لطفتون

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید اقدام نمایید اما در ابتدا باید مدرک زبان خود را نیز ارائه نمایید سپس می توانید اقدام داشته باشید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 44. Sami گفته:

  سلام خانم ۳۷ ساله هستم یک پسر ۱۰ ساله دارم و در حال حاضر مجرد همسرم ۵ سال هست که فوت شدن
  خودم مدرک دیپلم دارم میتونم برای خودم یا پسرم درخواست ویزای تحصیلی کنم ؟
  برای اقامت از چه راهی اقدام کنم ؟

  پاسخ
 45. Mary گفته:

  با سلام من ارشد مترجمی زبان انگلیسی متاهل و ۳۶ ساله هستم میخواستم بهترین روشی که با این شرایط میتونم برای اقامت هلند اقدام کنم رو بفرمایید ممنون

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید برای تحصیل اقدام نمایید اما برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 46. ماهان گفته:

  درود ، وقت بخیر
  ۳۶ سال سن دارم …
  کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی – مالی
  با حدود ده سال سابقه ی مرتبط کاری
  همسرم هم ، کارشناسی مترجمی زبان رو دارن
  دارای فرزند ۴ ساله
  برای کار در هلند و یا اتریش …. از چه راههایی میشه ، اقدام کرد.
  به چه مدارکی و حدودا چه مبلغ منابع مالی نیاز هست ؟
  سپاسگزار میشم ، بزرگواری کرده و راهنمایی بفرمایید.

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام برای اخذ ویزای کار هلند باید بتوانید کارفرما داشته باشید تا امکان اقدام وجود داشته باشد علاوه بر آن برای ویزای کار اتریش باید بتوانید امتیاز لازم را بدست آورید تا بتوانید اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 47. حبیب الله گفته:

  درود بر شما و خسته نباشید
  من ۲۸ سالمه متاهل و دارای یک فرزند هستم و دارای مدرک کاردانی برق صنعتی هستم و ترم دوم کارشناسی مهندسی تکنولوژی برق قدرت
  و در حال حاضر در پتروشیمی کار میکنم و زبان انگلیسیم هم ضعیفه میخواستم بدونم چه راهی جهت مهاجرت به هلند پیشنهاد میدید و دفتر توی شهر شیراز دارید؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید در ابتدا از طریق تحصیل اقدام نمایید و سپس می توانید وارد بازار کار شوید ، خیر دفتری در شیراز نداریم برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 48. مهرزاد عابدین پور گفته:

  سلام روزگارتون به مهر
  من ۳۸سال دارم دانشجوی ارشد رشته ی روانشناسی بالینی دارای تایید مدرک کارورزی از دانشگاه تهران و دانشگاه هاروارد انگلستان ۲۰سال سابقه ی بیمه از یکی از نهاد های بانکی دارای دو فرزند پسر ۱۳ساله که منتخب تیم استقلال هستش و دختر ۱۱ساله همسرم لیسانس حسابداری رو دارند ایا میشود برای اقامت و کار و ادامه ی تحصیل و ثبت اختراع و طرح خودم به هلند مهاجرت کنم .و اقامت دائم بگیرم.
  سپاس گزار میشم من رو رهنمایی کنید .

  پاسخ
 49. مهدی انصاری گفته:

  سلام . من قصد دارم برای کار به هلند با خانواده ام مهاجرت کنم. درایران شغل معلمی دارم و در رشته ورزشی کشتی هم فعالیت دارم ولی درآمد چندانی با توجه به وضعیت بد اقتصادی ندارم. ممنون میشم اگه راهنماییم کنید . سپاس

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام در ابتدا باید رزومه کامل خود را بفرمایید اما برای اخذ ویزای کار هلند باید در ابتدا کارفرما داشته باشید که ۶ ماه آگهی کار انجام شود برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 50. محمد جواد گفته:

  سلام مجدد
  یک سوال دیگه دارم، تخصص در رشته های تدوین، فیلمبرداری و عکاسی با بیش از پانزده سال سابقه (و البته مجوز عکاسی که در حال حاضر معلق است) در اخذ ویزا و اقامت موثره ؟
  یادآوری کنم من متاهل و دارایی دو فرزند دبستانی و دبیرستانی ام و ۴۰ سال دارم

  باز هم ممنون

  پاسخ
 51. محمد جواد گفته:

  سلام ، ممنون از سایت شما
  من آقا، ۴۱ ساله هستم، در حال حاضر در دانشگاه پیام نور در رشته روانشناسی مشغول به تحصیل هستیم
  متاهل و دارای دو فرزند دبستانی
  بهترین روش برای اخذ ویزا و اقدام بعدی برای اقامت کدوم راهه و میشه بگید چقدر زمان بره ؟

  ممنون

  پاسخ
 52. zahra گفته:

  سلام بنده ۲۳سال سن دارم و فارغ التحصیل از دانشگاه آزاد تهران شرق با معدل ۱۵.۶۴ وفعلا فاقد مدرک زبان هستم چطور میتونم اقامت هلند رو بگیرم و با چه هزینه ای؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید برای ویزای تحصیلی هلند اقدام نمایید اما باید بتوانید مدرک زبان خود را ارائه نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 53. افسون مروی فرد گفته:

  با سلام، من متولد روتردام سال ۱۹۹۱ هستم، خانم ۲۷ ساله هستم و ۳ساله ازدواج کردم، تخصص کاری خاصی ندارم، و قصد بازگشت به هلند با همسرم رو دارم که متولد ایران هست، آیا امکانش هست؟

  پاسخ
 54. سیامک اردیوی گفته:

  سلام. جهت مهاجرت به کشور هلند با شرایط سن ۳۶ سال، دارای فوق لیسانس مترجمی و متاهل صاحب یک فرزند ، چه شرایطی لازم است؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید از طریق تحصیل اقدام نمایید که پس از آن بتوانید وارد بازار کار شوید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 55. وحید گفته:

  سلام و خسته نباشد خدمت همه عزیزانی که در مجموعه زحمت میکشن . بنده میخواستم برای سرمایه گذاری در کشور هلند بدونم و اینکه حداقل مبلغ سرمایه گذاری و طرح تجاری به چه منوالی هست .
  و در اخرایا سرمایه گذاری شامل افتتاح یه رستوران در اون کشور محسوب میشه ؟
  ممنونم میشم راهنمایی بفرمائید.

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام در ابتدا باید رزومه کامل خود را ارائه نمایید تا امکان راهنمایی وجود داشته باشد برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 56. علی محمدپور گفته:

  سلام،من معذرت میخوام ولی شاید به نظرتون مسخره بیاد که من پونزده سالمه،قبل از اینکه بخوام برم دانشگاه و سربازی و….میخوام از ایران برم،دیدم کسایی که رفتن مدرک تحصیلی و زبانم نداشتن ،رفتن الان زندگی میکنن و زبان هم یاد گرفتن،من رشته ورزشی فوتبال دنبال میکنم که اتفاقاً هلند هم بسیار تو این رشته پیشرفت کرده وبه نظرم میتونم موفق بشم،من فقط میخوام ببینم باید چیکار کنم

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید برای ورود به مدارس اقدام نمایید اما می توانید برای کشورهای کانادا و انگلیس اقدام داشته باشید و سپس حرفه خود را دنبال نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 57. خديجه گفته:

  سلام وقت بخير
  من ليسانس رشته مديريت جهانگردي از دانشگاه پيام نور با ميانگين معدل ١٥ هستم
  مدرك زبان ندارم اما در حال خواندن هستم
  همسرم هم ديپلم رياضي فيزيك
  با سرمايه اوليه ٢٠٠ ميليون
  شانس رفتن به هلند و گرفتن كار و تحصيل براي ما چگونه است ؟رشته توريستي و جهانگردي در هلند جواب ميدهد ؟ كه براي ارشد هم رشته زبان انگليسي ادامه بدهم ؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام بله می توانید از طریق تحصیل اقدام نمایید و سپس وارد بازار کار شوید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 58. نسترن گفته:

  سلام اقای ملک پور امیدوارم حالتون خوب باشه و شرمنده باعث زحمتتون میشیم توی لایو عرض کردین که پیاممون رو توی سایت بزاریم اقای ملک پور ممکنه سوال من سوال کسی نباشه منتها لازمه من بدونم کسی که حسابداری کارشناسی از دانشگاه تهران داره و مدرک ایلتس۶/۵ میتونه ارشد بره هلند و بعدش هممون جا کارهست؟یا رشته ی مدیریت و کسی ک طراحی صنعتی در رشته ی مکانیک بخواد برای دکترا اقدام کنه با ایلتس۷باز هلند واسش خوبه و کارهست؟چون میخوایم باهم واسه یه کشوراقدام کنیم جواب بذین لطفا

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید برای رشته های مدیریت اقدام نمایید همچنین رشته حسابداری هر کشوری با توجه به قوانینی که برای این رشته وجود دارد متفاوت است اما برای ورود به مقطع دکترا باید در ابتدا سوپروایزر داشته باشید تا بتوانید اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 59. navid گفته:

  با سلام.بنده در حال انجام پروژه دکترا در رشته شیمی نساجی هستم و ۱۰ سال سابقه کار مرتبط با رشته خودم را دارم و همسرم هم مربی و ناجی شنا هست.به نظر شما برای مهاجرت به هلند از چه طریقی میتونیم اقدام کنیم؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید از طریق تحصیل و یا سرمایه گذاری و ثبت شرکت اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 60. هانی گفته:

  با سلام
  ضمن تشکر از شما ما یک خانواده سه نفره که دخترم کلاس دوم ابتدایی می باشد هستیم و خودم هم در زمینه هنری در حوزه آواز چندین سال است که فعالیت دارم و چندین آهنگ و آلبوم موسیقی با مجوز ارشاد دارم و در زمینه بانکداری الکترونیک ۱۰ سال سابقه کاری و بیمه دارم لطفا در خصوص مهاجرت راهنمایی بفرمایبد که آیا شرایط مهاجرت را داریم و چگونه ؟ ممنونم

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام دوست گرامی شما در ابتدا باید رزومه خود مانند سن ، تحصیلات ، سطح زبان و . . . را بفرمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 61. مهرداد گفته:

  درودبه شماوخسته نباشیدازجوابهای شما
  یه سوال داشتم اینکه من برای رفتن به هلند۸۰زاریورودارم ومدرک دیپلم حسابداری دارم همسربنده هم فوق دیپلم طراحی دوخت داره میخاستم بدونم ازچه طریق هایی میشه اقامت هلندروگرفت اگه تحصیلی هست یاسرمایه گذاری توضیح بدید
  سپاس ازوقت شما

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام بهترین گزینه می تواند از طریق تحصیل باشد اما باید اطلاعات کامل خود را بفرمایید تا امکان راهنمایی وجود داشته باشد برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 62. محمد گفته:

  سلام. محمد هستم
  کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی
  حدود ۴ سال سابقه کار در حوزه مواد غذایی رو دارم بخش بازرگانی. فروش و بازاریابی و تحلیل و برنامه ریزی
  ۳۱ سال دارم
  رزومه علمی خوبی هم دارم
  میخاستم ببینم امکان مهاجرتی کاری برای من وجود دارد؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام بله می توانید برای کشورهای آلمان ، اتریش ، کانادا ، استرالیا و نیوزلند اقدام نمایید اما باید بتوانید در سیستم امتیاز بندی امتیاز مورد نیاز را بدست آورید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 63. مسعود گفته:

  سلام تنها فرزند من در مقطع فوق لیسانس در هلند فارغ التحصیل شده و هم اکنون با قرارداد دائمی کار در یک شرکت هلندی مشغول به کار شده است.
  آیا این امکان وجود دارد که ایشان بتواند برای پدر و مادرش اقامت هلند را بگیرد؟
  با تشکر مسعود

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام خیر پدر و مادر همراه محسوب نخواهد شد در صورتی که قصد اخذ اقامت را داشته باشید می توانید از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 64. الهه گفته:

  با سلام و احترام ؛
  من کارشناس میکروبیولوژی و در مقطع دفاع فوق لیسانس میکروبیولوژی هستم و مدرک کاردانی نقشه کشی معماری هم دارم.۳۱ سالمه
  مدرک فنی حرفه ای icdl هم دارم.اما مدرک زبان ندارم .
  و شاغل در ارگان دولتی هستم به مدت ۷سال
  میخواستم بدونم برای مهاجرت و ادامه تحصیل باید چه کاری انجام بدم
  ممنون از راهنماییتون

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید برای تحصیل اقدام نمایید اما برای ورود به مقطع دکترا باید بتوانید سوپروایزر داشته باشید تا بتوانید اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 65. عباس گفته:

  سلام،من خیاط هستم سرمایه حدودا۶۰تا۷۰ملیون،سن من هم ۲۸سال و درحال آموزش زبان انگلیسی هستم نه بصورت آکادمیک بلکه بصورت تجربی و کلاسهای خصوصی،شرایط کار برای من وجود داره

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام برای اخذ ویزای کار باید حداقل مدرک تحصیلی شما لیسانس باشد تا بتوانید اقدام نمایید . برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 66. سید حامد گفته:

  سلام من ۲۴ سالمه و برنامه نویس موبایل هستم قصد مهاجرت به کشور هلند رو دارم ایا شدنی هست؟و زبان رسمی هلند چیه ؟ ایلتس چند نیاز هست؟و چگونه باید اقدام کرد؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام باید رزومه کامل خود را بفرمایید تا امکان راهنمایی وجود داشته باشد که برای مهاجرت به هلند از طریق ویزای تحصیلی می توانید اقدام نمایید که باید بتوانید مدرک زبان خود را نیز ارائه نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 67. سارا مختاری گفته:

  سلام من سارا هستم ۳۷ ساله و لیسانس هتلداری عایا با توجه به اینکه ادانه این رشته در ایران مقدور نیست میتونم شانس بیشتری برای اقامت از طریق تحصیلی داشته باشم و اینکه همسر و فرزندم چی میشن شامل میشن

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام بله می توانید برای کار و یا تحصیل اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 68. آرزو گفته:

  سلام من ۳۴ ساله متاهل. لیسانس برق و لیسانس معماری دارم. فوق لیسانس مدیریت. سطح زبانم در حال حاضر ۶ آیلتس میتونم بگیرم.

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی می توانید از طریق تحصیل اقدام نمایید و سپس با یافتن کار مناسب بتوانید وارد بازار کار شوید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 69. رحیم گفته:

  با سلام و احترام- من دانشجوی ترم آخر دکتری ریاضی کاربردی هستم و ۷ سال هم کارمند رسمی دولت هستم و سابقه کاری من مرتبط با رشته تحصیلیم هستش. ثانیا در حوزه فناوری اطلاعات و شبکه های کامپیوتری دارای تخصص هستم و دوره های متعددی رو تو آموزشگاه ها قبول شدم و در این زمینه هم دارای رزومه هستم. همچنین یه شرکت نیمه فعال کامیوتری ثبت شده دارم. همسر بنده هم ۱۲ سال سابقه در صنعت سرامیک داره و مدرک کارشناسی مهندسی سرامیک داره. می خواستم ببینم ما شرایط مهاجرت به هلند و یا کشورهای همتراز با اون رو داریم یا نه؟ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام برای مهاجرت به هلند می توانید از طریق تحصیل اقدام نمایید و یا برای اخذ ویزای کار می توانید برای کشورهای آلمان و اتریش اقدام داشته باشید که بهتر است برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان حقوقی مشاوره نمایید.

   پاسخ
 70. علی گفته:

  سلام من دارای ۲فرزنددخترهستم که هردوبه همراه خانواده اقامت هلند دارند اما هنوز پاسپورت هلندی ندارن من ۶۷ساله وهمسرم۶۲ساله هستیم لطفاراهنمایی بعرمایید من وهمسرم ازطریق فرزندانم به جه نحومیتوانیم ایامت هلندبگیریم

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام دوست گرامی شما باید بتوانید به صورت مستقل و از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت اقدام نمایید تا بتوانید اقامت بگیرید علاوه برآن شما همراه فرزندان خود محسوب نخواهید شد برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 71. امير گفته:

  سلام
  من مهندسي كشتي(موتور) از دانشكاه صنعت نفت رو دارم.با سابقه ۳ سال دريانوردي در شركت ملي نفتكش به عنوان مهندس موتور و مدرك زبان ايلتس رو هم دارم،خواستم ببينم ميتونم براي مهاجرت و دريافت ويزا كاري به هلند اقدام كنم يا نه?

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   برای اخذ ویزای کار هلند باید کارفرما داشته باشید که کار مورد نظر به مدت ۶ ماه آگهی گردد در صورتی که فرد متقاضی کار یافت نشود می توانید برای ویزای کار اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 72. مرضیه گفته:

  با سلام .من فوق لیسانس حقوق تجارت بین الملل از دانشگاه ازاد دارم و همسرم دیپلم است. برای زندگی در این کشور باید چگونه اقدام کرده و ایا در ان کشور شرایط کاری برای ما پیش می آید یا خیر؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   در ابتدا می توانید برای تحصیل اقدام نمایید و پس از آن با یافتن کار مناسب وارد بازار کار شوید تا بتوانید به اقامت و تابعیت دست یابید . برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان حقوقی ما مشاوره نمایید.

   پاسخ
 73. روناک گفته:

  با سلام من کارشناسی ارشد صنایع غذایی از دانشگاه ازد یاسوج با معدل ۱۸٫۶۷ قصد ادامه تحصیل در مقطع دکترا و گرفتن بورسیه هستم آیا امکان گرفتن فول فاند هست؟درحال حاضر درحال گذراندن دوره آیلتس هستم و درحال چاپ مقالهisiدر زمینه پایان نامه ارشدم هستم

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی در ابتدا باید سوپروایزر خود را پیدا نمایید و سپس بتوانید برای اخذ پذیرش و فاند اقدام نمایید .

   پاسخ
 74. رها گفته:

  درود فراوان من ۳۲ساله لیسانس پرستاری و همسرم فوق مهندسی صنایع کارمند شرکت نفت میخواستم اول خودم برای ویزای کار هلند اقدام کنم و در صورت رضایت همسرم هم اقدام کنن میخوستم شرایط پذیرش کار در هلند ازجمله زبان مورد نیاز وحقوق ومخارج ماهیانه رو بدونم

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   برای اخذ ویزای کار هلند باید کارفرما داشته باشید تا بتوانید اقدام نمایید در غیر این صورت می توانید برای ویزای کار کشورهای دیگر مانند اتریش ، آلمان ، کانادا ، استرالیا و . . . اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 75. مریم گفته:

  سلام و وقت شما بخیر. ۳۰ ساله هستم و در حال حاضر دانشجوی دکتری حقوق بین الملل. تافل ۱۰۰ دارم و علاقه مند به تحصیل درمقطع دکتری در دانشگاه لیدن. هیچ پشتوانه مالی ندارم. از نظر شما شانس اقامت دائم در هلند برای من چقدر است؟ آیا صرفا با فعالیت های پژوهشی در دانشگاه میتوان هزینه زندگی درهلند را تامین کرد؟ از راهنمایی شما سپاس گزارم.

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی با توجه به اینکه رشته حقوق ایران مورد قبول دانشگاههای هلند نیست بنابراین می توانید برای رشته دیگر اقدام داشته باشید و در دانشکده مورد نظر خود به تحصیل بپردازید علاوه بر آن برای ورود به مقطع دکترا باید سوپروایزر داشته باشید تا بتوانید اقدام نمایید که می توانید برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان حقوقی ما مشاوره نمایید .

   پاسخ
 76. یاسر گفته:

  سلام.من مدرک کارشناسی علوم آزمایشگاهی دارم.میخواستم بدونم جذب بیمارستان های هلند چجوریه برای رشته من.البته من سابقه ده ساله تو کارم در مراکز دولتی دارم.با تشکر.

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی برای اخذ ویزای کار هلند باید کارفرما داشته باشید تا بتوانید اقدام نمایید که در این صورت باید کار مورد نظر به مدت ۶ ماه آگهی گردد که برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 77. نگین گفته:

  سلام بنده لیسانس ژئومورفولوژی دارم میخواستم.بدونم این رشته در هلند بازار کار دارد که برای ارشد هم اقدام کنم در هلند ۳۲سالما متاهلم.همسرم رشته نقشه برداری است چطور میتوانیم اقدام کنیم.مدرک کمک پرستاری هم دارم

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   برای ورود به تخصص باید در ابتدا مدرک تحصیلی خود را معادل سازی نمایید و سپس بتوانید برای تخصص ورود داشته باشید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 78. farzam گفته:

  سلام من ميخوام براي ويزاي تحصيلي هلند اقدام كنم و هنوز ديپلم هم ندارم و ميخوام در رشته تحصيلي كامپوتر ادامه تحصيل بدم منابع مال معتبري هم دارم دقيقا بايد چكار كنم؟؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   باید در ابتدا دیپلم ۱۲ ساله خود را اخذ نمایید و سپس برای تحصیل اقدام داشته باشید برای اطلاعات کاملتر می توانید با کارشناسان mie تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 79. Reza گفته:

  سلام بنده دانشجوی رشته حسابداری هستم و هدفم ادامه دادن تحصیلاتم تا مقطع کارشناسی ارشد است و بعد از آن تقویت کردن خود در این رشته به طوری کاملا حرفه ایی تا برای انجام کار تخصصی مشکلی نداشته باشم .. سوالم اینه که آیا با همچین برنامه ایی امکان دستابی به اقامت دائم کشور هلند از راه دریافت ویزای کار وجود داره ؟ و در صورت وجود همچین شرایطی هزینه آن به چه صورت است ؟
  لطفا راهنمایی کنید .‌‌. با تشکر

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی برای اخذ ویزای کار هلند باید کارفرما داشته باشید که کار مورد نظر باید به مدت ۶ ماه در هلند و اتحادیه اروپا آگهی شود در صورتی که فرد متقاضی کار یافت نشد می توانید برای ویزای کار اقدام داشته باشید در غیر این صورت می توانید برای ویزای کار کشورهای دیگر اقدام نمایید و یا برای ویزای تحصیلی هلند اقدام نمایید و سپس وارد بازار کار شوید برای اطلاعات کاملتر می توانید با کارشناسان mie تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 80. محمد گفته:

  سلام،وقت بخیر
  بنده کارمند رسمی شرکت نفت هستم،مدرک لیسانس صنایع شیمیایی و فوق لیسانس مهندسی محیط زیست.۳۵ سالمه.خانمم لیسانس راونشناسی بالینی داره و مدرک آرایشگری.یه پسر ۱/۵ ساله.پیشنهاد شما برای مهاجرت به هلند چیه؟کار تو شرکتای نفتی اونجا برای من هست؟ یا تولد بچه دیگه؟ یا راه دیگه؟
  تشکر

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز اگر قصد مهاجرت به هلند را دارید می توانید از طریق تحصیل اقدام نمایید و سپس وارد بازار کار شوید چرا که برای اخذ ویزای کار هلند باید کارفرما داشته باشید که به مدت ۶ ماه آگهی انجام شود همچنین برای تولد فرزند اخذ تابعیت از طریق سیستم خون می باشد یعنی تابعیت از طریق پدر و مادر به فرزند منتقل می شود برای اطلاعات کاملتر می توانید با کارشناسان حقوقی مشاوره نمایید.

   پاسخ
 81. هدیه گفته:

  سلام و خسته نباشید. همسر من رشته ارشد حقوق داره آیا میتونه برای مجدد گرفتن ارشد در رشته دیگه ای برای هلند اقدام کنه. لیسانس همسرم هم حقوق هست آیا برای ارشد در رشته دیگه در هلند مشکل پیدا نمیکنه؟ و یک سوال دیگه هم داشتم برای ویزای کار آلمان هم مدرک زبان احتیاج هست؟ و اینکه میتونیم شش ماه ویزای موقت برای پیدا کردن کردن کار در آلمان بگیریم درسته؟؟؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   بله دوست گرامی می توانید برای رشته دیگر برای هلند اقدام داشته باشید اما برای ویزای جستجوی کار آلمان باید رشته تحصیلی شما جز مشاغل مورد نیاز باشد تا بتوانید این نوع ویزا را اخذ نمایید برای اطلاعات کاملتر می توانید با کارشناسان حقوقی مشاوره نمایید.

   پاسخ
 82. Reza226 گفته:

  سلام
  من مدرک لیسانس مدیریت دارم
  مدرک زبان ندارم
  متاهل و دو فرزند زیر ۱۴سال
  پانصد ملیون تومن پول دارم

  بهترین روش اقامت گرفتن هلند برای من چیست?

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی می توانید از طریق ویزای تحصیلی اقدام نمایید و پس از آن وارد بازار کار شوید و یا برای سرمایه گذاری و ثبت شرکت اقدام نمایید تا بتوانید اقامت خود را نیز بدست آورید .برای اطلاعات کاملتر با کارشناسان حقوقی مشاوره نمایید.

   پاسخ
 83. shima گفته:

  سلام..با داشتن مدرک b2 یا تست داف زبان آلمانی میشه بری پذیرش و ویزای هلند اقدام کرد؟؟یا زبان هلندی نزدیک به زبان آلمانی هست؟؟و با چندماه خوندن زبان هلندی میشه پذیرش گرفت؟؟
  برای مستر معماری میخوام اقدام کنم و در حال گرفتن مدرک. B2 آلمانی هستم..نمیتونم همزمان انگلیسی بخونم..ممنون اگر راهنمایی کنین..

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی در هلند برخی از رشته ها به زبان آلمانی ارائه می شود که می توانید با ارائه مدرک زبان برای رشته مورد نظر خود اقدام نمایید اما یادگیری زبان بستگی به هر فرد دارد و مدت زمانی که برای آموزش زبان می گذارید برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان دفاتر mie تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 84. mie editor3 گفته:

  سلام من ۲۲ سال سن دارم مجرد مدرک کاردانی رشته ماشین ابزار دارم علاقه ای هم به ادامه تحصیل ندارم که بخواهم از این طریق اقدام کنم چندین اختراع ثبت شده دارم و تمام سرمایه من ۵ میلیون تومن ایا از طریق اختراعاتم امکان داره بتونم برای مهاجرت اقادمی کنم مسلط به نرم افزار طراحی صنعتی کتیا هم هستم

  پاسخ
 85. مرجان گفته:

  سلام و خسته نباشید. بنده فوق لیسانس حقوق دارم. می خواستم بدونم آیا رشته حقوق در کشور هلند مورد قبول است که برای دوره دکترای اقدام کنم یا نه؟
  ممنون

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز متاسفانه رشته حقوق مورد قبول بسیاری از کشورها نمی باشد و در حال حاضر می توانید برای کشور اتریش و انگلستان اقدام نمایید اما برای ورود به مقطع دکترا باید در ابتدا سوپروایزر داشته باشید برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان حقوقی مشاوره نمایید.

   پاسخ
 86. مجتبی گفته:

  باسلام
  اینجانب دارای لیسانس حسابداری هستم. درحال حاضر در یک ارگان دولتی مشغول به کار هستم و یک کارگاه فعال پرورش قارچ دارم. میخواستم بدونم با یک مدرک پرورش قارچ از فنی و حرفه ای می توانم به هلند مهاجرت کنم؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی بهترین روش برای مهاجرت به هلند از طریق تحصیل می باشد که می توانید اقدام نمایید اما باید با توجه به مدرک دانشگاهی خود اقدام داشته باشید همچنین باید مدرک زبان نیز ارائه نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان حقوقی مشاوره نمایید.

   پاسخ
 87. Zahra_rhmi گفته:

  سلام وقتتون بخیر…بنده ۲۴ساله هستم وبرای کارشناسی ارشد درکشورهلندمیخام ادامه تحصیل بدم ایا امکانش هست ؟ ومدرک زبان اصلا ندارم ….سرمایه تاچه اندازه کافی ست ک پذیرش بگیریم ممنون

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   بله دوست گرامی می توانید اقدام نمایبد اما باید مدرک زبان خود را ارائه دهید تا بتوانید برای پذیرش و ویزا اقدام داشته باشید علاوه بر این باید شرایط کامل خود را بیان نمایید که برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 88. نسترن گفته:

  با سلام بنده دانشجوی دکتری معماری در ایران هستم و نامزد ام مهندس نرم افزار هست. آیا برای اقامت کاری میتوانیم برای کشور هلند اقدام کنیم؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز برای اخذ ویزای کار هلند باید حتما کارفرما داشته باشید که به مدت ۶ ماه آگهی کار انجام شده باشد و در صورتی که فرد متقاضی از کشور هلند و اتحادیه اروپا یافت نشد می توانید برای ویزای کار اقدام نمایید اما این امکان را دارید که برای اخذ ویزای جستجوی کار و برای کشورهای آلمان و اتریش اقدام نمایید که برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی در ابتدا باید مدرک شما معادل گردد تا بتوانید برای تخصص برای کشورهای متعدد اقدام نمایید که بهتر است شرایط خود را با کارشناسان حقوقی مشاوره نمایید .

   پاسخ
 89. صابر گفته:

  با سلام
  من لیسانس تاریخ دارم فوق دیپلم تعمیر و نصب کولر، شوفاژ،آب گرمکن،بخاری و… (در مدت ۳ ماه اخذ کردم) دارم همچنین درحال گرفتن مدرک افسر سرمهندس دوم از مرکز آموزش دریانوردی هستم و تا چند ماه دیگر مدرکمو میگیرم ۲۶ سالمه آیا با این شرایط میتونم پناهندگی هلند رو بگیرم حالا از طریق کاری یا به هرنحوی که شده؟؟!!!! خدمت سرباز هم رفتم و کارت پایان خدمت هم دارم.
  آیا با مدرک افسر سرمهندس دوم میتونم تو کشور هلند روی کشتی کار کنم؟آیا اجازه همچین کاری رو بهم میدن یا نه؟
  با تشکر لطفا راهنماییم کنید.

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی موسسه حقوقی ملک پور هیچگونه مشاوره ای در باب پناهندگی ارائه نمی نماید اما می توانید از طرق قانونی مانند تحصیل مهاجرت نمایید و سپس وارد بازار کار شوید و اقامت خود را اخذ نمایید. برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 90. ساناز احمدی گفته:

  اینجانب دارای لیسانس هنر های تجسمی میباشم در حال حاضر موسس ومربی اموزشگاه از وزارت ارشاد و معلم دوره ابتدایی و راهنمایی میباشم و همسرم دارای مجوز تولید پوشاک ودر حال حاضر فعال میباشد آیا ما میتوانیم مهاجرت موفق به کشور هلند را داشته باشد با تشکر

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   بله امکان پذیر است و روش های متعددی وجود دارد در حال حاضر می توانید از طریق تحصیل اقدام نمایید و سپس وارد بازار کار شوید اما برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر mie تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 91. abas گفته:

  سلام خسته نباشيدمن ليسانس مهندسي صنايع دارم وسنم ٢٨سال دارم مدرك زبان ندارم يك سال بيمه دارم كه داراي معلوليت هستم مي خواستم بدونم كه شانسي براي مهاجرت دارم و اينكه معلوليت براي مهاجرت نكته مثبتي به حساب مي ياد يا نكته منفي ويا فرقي نمي كنه و اين كه كدوم كشور براي مهاجرت با اين شرايط بهتره ؟من حدودا پنجاه ميليون سرمايه دارم ممنون ميشم اگه راهنماييم كنيد باتشكر

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی می توانید برای تحصیل اقدام نمایید و سپس بتوانید وارد بازار کار شوید و معلولیت شما مشکلی را ایجاد نخواهد کرد اما برای مهاجرت بهتر است در ابتدا سرمایه خود را افزایش دهید و سپس بتوانید اقدام نماید برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 92. ليلا گفته:

  با سلام و تشكر فراوان از ايده ها و راهنمايي موسسه خوش نام ملكپور، سوال من در رابطه با اپلاي براي ارشد رشته حقوق در كشور هلند مي باشد, بسياري از دوستان ما براي دانشگاه هاي هلند در مقطع مستردرخواست داده اند اما دانشگاه اعلام نموده كه ليسانس حقوق ايران را قبول ندارد ايا راهي براي پذيرش ارشد حقوق در هلند وجود ندارد ممنون مي شم از پاسختون

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی ممنون از محبت شما خیر متاسفانه برای رشته حقوق امکان پذیر نیست بتوان اقدامی داشت اما می توانید برای رشته های دیگر که شانس و بازار کار بالایی دارند اقدام نمایید که برای این موضوع می توانید با کارشناسان حقوقی مشاوره نمایید و اطلاعات کاملی را دریافت نمایید.

   پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی باید در ابتدا شرایط کامل خود را بفرمایید و اینکه سرمایه گذاری کشورها با یک دیگر متفاوت است که باید شرایط شما بررسی شود برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
دیدگاه های جدیدتر »