سایت های کاریابی اتریش

سایت های کاریابی اتریش

سایت های کاریابی اتریش

سایت های کاریابی اتریش را می شناسید ؟  ایا خواهان پیدا کردن کار در اتریش و روش های مهاجرت به اتریش و شرایط مهاجرت کاری به اتریش از طریق سایت های کاریابی اتریش هستید ؟ ایا سایت های کاریابی اتریش می توانند در پیدا کردن کار در اتریش به ما کمک کنند ؟ راه های اخذ اقامت اتریش و ایا از طریق سایت های کاریابی اتریش می توان  برای اخذ ویزای کاری اتریش اقدام کرد ؟ آیا از قوانین  موسسات کاریابی در اتریش اطلاعاتی دارید ؟ ایا صرف پیدا کردن کار از طریق سایت های کاریابی اتریش می توانید  برای اخذ ویزای کاری اتریش  درخواست بدهید ؟ موسسات معتبر کاریابی در اتریش را باید در کدام سایت ها دنبال کنیم  ؟ از قوانین سایت های کاریابی اتریش اطلاعی دارید  ؟

شرایط کاریابی در اتریش به وسیله  این سایت های کاریابی  چگونه است  ؟   شرایط کاریابی برای ایرانین در اتریش چگونه است؟

موسسات کاریابی اتریش در چه  زمینه هایی  اقدام  به جذب نیرو می کنند؟

 

متقاضیان عزیز  چنانچه  قصد مهاجرت کاری به اتریش را دارید و می خواهید   شرایط پیدا کردن کار در اتریش  را بدانید ، اگر قصد دارید  از مدارک لازم جهت کار دراتریش اگاه شوید،اگر هدفتان  این است که با  سایت های کاریابی اتریش اشنا شوید، و به دنبال ادرس موسسات معتبر  کاریابی در اتریش هستید  ، پس از مطالعه این مقاله میتوانید چنانچه اطلاعات بیشتری در این باب داشتید می تونید  با  موسسه حقوقی  ملک پور تماس حاصل نمایید و از مشاوره های رایگان تلفنی توسط وکلای برجسته و کارشناسان این موسسه استفاده نمایید.

شاید این مطلب نیز برایتان مفید باشد:   دوره ی زبان در اتریش

مقاله مرتبط : ویزای جستجوی کار یا جاب سیکر اتریش

 

برای  پیدا کردن کار دراتریش راه های متعددی وجود دارد  . یکی از این  راه  جستجو در  سایت های  معرفی  کار در کشور اتریش  می باشد . یک راه دیگر   فرستادن رزومه کاملی از خود  و یا داشتن  یک  معرفی نامه به کارفرما ی مورد نظر  می یاشد . همچنین می توانید  رزومه خود را برای سایت های کاریابی اتریش ارسال کنید و منتظر باشید تا با شرایط و رزومه شما  برایتان کار مناسب را بیابند .

یکی از شرایطی که بسیار به شما در پیدا کردن کار  کمک میگند  توانایی  شمادر زبان انگلیسی برای یافتن شغل  و کار در اتریش  است . البته امکان کار در اتریش با توجه به قوانین و شرایط اتریش برای همه یکسان نمی باشد  در این مقاله سعی  کردیم موسسات کاریابی اتریش به شما خوانندگان  عزیز  معرفی کنیم  و اطلاعاتی  در خصوص  انها بدهیم. شما  می توانید  با مراجعه به این سایت های کاریابی اتریش شرایط را مطالعه کنید و پس از اطمینان از داشتن شرایط رزومه خود را برای انها ارسال کنید و از انها برای یافتنشغل مناسب با تحصیلات و تخصص خود کمک بگیرید  . اگر چنانچه از این طریق بتوانید شغل مورد نظر خود را بیابید ان وقت باید برای  اخذ ویزای کاری اتریش اقدام بفرمایید .موسسات کاریابی اتریش که در ذیل اسم ادرس و شماره تماس و ایمیل آنها ذکر گردیده و می تواند با مراجعه به انها اطلاعات  کاملی در مورد  شغل  های  مورد نظر خود و مدارک  لازم   برای  در خواست کار در این سایت های کاریابی اتریش بدست  بیاورید .

 

  موسسات و سایت های کاریابی اتریش

شاید این مطلب نیز برایتان مفید باشد:   خدمات موسسه ی مشاوره ای MIE با همکاری موسسه حقوقی ملک پور

 

AMS

Währinger Gürtel 104

۱۰۹۰ Vienna

Austria

Alsergrund

Get Directions

Transit information Währinger Straße-Volksoper and 2 more stations

Phone number +43 1 87871

Business website ams.at

MAN POWER

Lassallestr. 7 a

۱۰۲۰ Vienna

Austria

Leopoldstadt

Get Directions

Transit information Vorgartenstraße and 2 more stations

Phone number +43 1 516767000

Business website manpower.at

Pepective Global Executive Search

Landstr. Hauptstrasse 1/13

۱۰۳۰ Vienna

Austria

Landstraße

Get Directions

Transit information Landstraße and 2 more stations

Phone number +43 1 5122355-0

Message the business

Business website perspective.at

JOBBOX

Rotenturmstr. 12/2/14

۱۰۱۰ Vienna

Austria

Innere Stadt

Get Directions

Transit information Schwedenplatz and 2 more stations

Phone number +43 1 5351666

Message the business

Business website jobbox.at

Pers-Con Personal Consulting

Heiligenstädter Str. 43

۱۱۹۰ Vienna

Austria

Döbling

Get Directions

Transit information Spittelau More info

Phone number +43 1 8178595

Business website pers-con.at

Hays Österreich Personnel Services

Marc-Aurel-Str. 4

۱۰۱۰ Vienna

Austria

Innere Stadt

Get Directions

Transit information Stephansplatz and 2 more stations

Phone number +43 1 53534430

Business website hays.at

این موسسات کاریابی    معمولا  در رشته های فنی و زیر  شاخه های ان   مثل  فلزکاری ، فعالیت های مرتبط به اهن الات. مهندسی مکانیک،برق . پرستاری و تکنسین  ومهندسی و  مشاوره  و تجارت جذب نیرو  کرده و در این موارد می توانند برای شما کاریابی نمایند .

توصیه می گردد اگر شما عزیزان می خواهید آگاهی در مورد سایت های کاریابی اتریش و مهاجرت به اتریش و  کار در اتریش داشته باشید و  از کار ضمن تحصیل در اتریش را آگاه شوید . برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص راه های اخذ اقامت اتریش و شرایط و راه های اخذ تابعیت اتریش و هزینه های تحصیل و زندگی در اتریش  مطلع گردید می توانید با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش و شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و یا با تمامی دفاتر همکار این موسسه در سراسر ایران  به صورت تخصصی در خصوص شرایط سایت های کاریابی اتریش مشاوره رایگان بدست آورید

موارد مورد نیاز برای کار در اتریش:

موارد زیر باید توسط هر متقاضی اقامت در اتریش برآورده شده باشد:

– وسائل معیشت کافی

متقاضیان سایت های کاریابی اتریش باید درآمد دائمی و منظم و کافی برای برآورده کردن هزینه های زندگیشان، بدون اتکا به کمک های رفاهی دولتی را دارا باشند. در زمان درخواست اقامت میزان درآمد ماهیانه باید برابر با نرخ استاندارد قانون عمومی بیمه ی اجتماعی باشد.

شاید این مطلب نیز برایتان مفید باشد:   مؤسسات کاریابی در اتریش

 

– این نرخ برای افراد مجرد ۸۸۲٫۷۸ یورو

– برای زوج ها ۱٫۳۲۳٫۸۵ یورو

– به ازای هر فرزند ۱۳۶٫۲۱ یورو است

افرادی که ویزای کار اتریش را  دریافت نمایند   ، همانطور که می دانیم بعد از  پرداخت مالیات  به مدت ۳ سال به طور منظم  وداشتن شرایط لازم می توانند برای اخذ اقامت دایم اتریش درخواست بدهند .در واقع روش مهاجرت کاری  ،بهترین راه برای مهاجرت به اتریش می باشدو اگر شمشرایط لازم را دارامی باشید ما این روش را به شما پیشنهاد میکنیم . باتوجه به اینکه کشور اتریش عضو کشور های شینگن میباشد شما می تواند براحتی در سایر کشورهای عضو پیمان شینگن زندگی و کار کنید .

موسسه حقوقی  ملک پور با  بیش از ۱۰ سال  تجربه در  امور مهاجرت وبهره گیری از دانش به روز شده در زمینه سایت های کاریابی اتریش و روش های مهاجرت به اتریش استفاده از مشاورین و وکلا زبده و حرفه ای  اماده  پاسخ گویی به همه سوالات شما دوستان عزیز در مورد موسسات کاریابی در اتریش و سایت های کاریابی اتریش و اخذ ویزای کاری اتریش  هستند  . هم اکنون  می توانید با موسسه حقوقی ملک پور و دفاتر همکار ایشان تماس بگیرید و در خصوص سایت های کاریابی اتریش و شرایط کار در اتریش برای ایرانیان و همچنین مهاجرت به اتریش از طریق کار و در نهایت اخذ اقامت اتریش از طریق کار بصورت تخصصی مشاوره رایگان اخذ نمایید .

 

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (5 نظرات, میانگین: 4٫00 از طریق 5)
Loading...

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 پاسخ
 1. علی گفته:

  سلام آقای دکتر من و دوستم مجرد هستیم ۲۳ ساله میتونیم با شما همکاری کنیم برای ویزای کاری اتریش ؟؟ در ضمن میشه در کنار ویزا کمکون کنید مشغول یه کار ساده مثل رنگکاری یا جوشکاری بشیم اونجا ؟ متاسفانه کسی نیست این مورد رو کمک کنه به ما برای همین مردد هستیم . تحصیل کرده هم نیستیم که شرکت اتریشی دعوتنامه بفرسته . دیپلمه هستیم . ممنون

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز برای اخذ ویزای کار باید حداقل مدرک تحصیلی شما لیسانس باشد تا امکان اخذ ویزای کار را داشته باشید علاوه بر آن ویزای کار اتریش به صورت امتیازی است و شما باید امتیاز را کسب نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید.

   پاسخ