سرمایه گذاری در اروپا

سرمایه گذاری در اروپا

سرمایه گذاری در اروپا

سرمایه گذاری در اروپا و بهترین کشورهای حوزه یورو برای سرمایه گذاری با توجه به درخواست های فراوان شما بر روی سایت های مختلف ملک پور در این مقاله  مورد بررسی و تحلیل قرار میگیرد . با اخذ اقامت کشورهای حوزه شینگن شما می توانید در بیش از ۳۰  کشور اروپایی بدون محدودیت رفت و آمد کنید . با توجه به این موضوع در این نوشتار سعی می کنیم که  سرمایه گذاری در اروپا و به خصوص کشورهای شینگن را بررسی کنیم.

آقای ملک پور (فارغ التحصیل حقوق ، عضو کانون وکلای دادگستری و مشاوران حقوقی ایران و دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه ملی وین) مدیریت محترم موسسه حقوقی ملک پور در خصوص سرمایه گذاری در اروپا وبینار و سمینارهای کاربردی فراوانی را ارائه کرده است. از مزایای این سمینار ها علاوه بر تسلط کامل با اصول سرمایه گذاری، آشنایی با دیگر سرمایه گذاران و انتقال تجربه است که برای شروع کار بسیار استثنایی به نظر می رسد.

موسسه ملک پور در باب سرمایه گذاری در اروپا ویدیو کوتاهی را تهیه کرده است که تمامی اطلاعات اصلی و مهم را به طور کامل در اختیار شما قرار می دهد، ضمنا فایل فشرده صوتی همین ویدیوها  نیز با دقت زیاد به همین موضوع می پردازد، این فایلها برای مدتی کوتاه مجانی در اختیار شماست و می توانید هم اکنون آنها را دانلود نموده و ذخیره نمایید.

در هنگام سرمایه گذاری شما باید مجموعه از اصول را برای موفقیت در نظر بگیرید که در مقالات مختلفی که برروی وب سایت های ملک پور قابل دستیابی است در مورد آن ها صحبت شده است. در این مقاله قوانین اولیه سرمایه گذاری در اروپا را بررسی کرده و در مورد سرمایه گذاری در کشورهای پرتغال و سوییس نکاتی را خدمت شما عزیزان بیان می کنیم.

روش های سرمایه گذاری در اروپا

با استفاده از روش های زیر می توان در اروپا سرمایه گذاری کرد اما به یاد داشته باشید که برنامه ریزی درست مهمترین گام است و باید سرمایه گذاری شما به نحوی باشد که سرمایه اولیه شما به میزان مناسبی افزایش پیدا کند.

  • خرید ملک
  • خرید حق امتیاز شرکت های معروف
  • سرمایه گذاری در بخش صنعت، خدمات، تولید، واردات و صادرات
  • مشارکت در پروژه های موسسه ملک پور و همکار اتریشی

ما باید بررسی کنیم که کدام سرمایه گذاری برای ما نتیجه بهتری دارد. به زودی ویدیوهای موفقیت سرمایه گذارانی که با موسسه ملک پور کار خود را انجام داده اند بر رری وب سایت های ملک پور قرار خواهد گرفت و خود آن ها در مورد میزان سود و نتیجه ای که گرفته اند صحبت خواهند کرد.

نکاتی که در هنگام سرمایه گذاری در اروپا از طریق خرید ملک باید رعایت کنیم

باید حتما ارزش ملک مورد بررسی قرار گیرد. این موضوع بدین صورت است که بعضی از ملک ها به میزان حداقل سوددهی خود رسیده اند و قیمت آن ها رشد صعودی خود را داشته است، پس باید خرید در محلی انجام گیرد که حداقل دارای شرایط زیر باشد:

  • خرید ملک در محل های که دارای آینده خوبی بوده و در آینده قیمت آن ها افزایش پیدا خواهد کرد. (حومه شهرهای بزرگ یکی از مثال های این مورد است)
  • نزدیکی به مراکز بزرگ خرید و مکان های عمومی
  • نزدیکی به سیستم های حمل و نقل عمومی

قوانین اولیه سرمایه گذاری در اروپا و اقامت در آن

مطابق قانون اگر شما به مدت ۵ سال در یک کشور اروپایی اقامت داشته باشید، بعد از ۵ سال می توانید برای اخذ اقامت دائم اقدام کنید. با اخذ اقامت دائم همانطور که در بالا گفته شد اجازه رفت و آمد بدون مشکل در کشورهای حوزه شینگن برای شما صادر می شود. همچنین بعد از ۵ سال با توجه به علاقه شما در هر کشوری که دوست داشتید می توانید زندگی کنید.

اما نکته مهمی دیگری که در باب سرمایه گذاری در اروپا وجود دارد این است که در ۵ سال اول اقامت باید حداقل ۶ ماه در سال را در کشوری که در آن سرمایه گذاری کرده اید بگذرانید.

فایل صوتی موسسه ام ای ای در خصوص سرمایه گذاری در اروپا برای آن دسته از سرورانی که مایل به شنیدن فایل صوتی هستند و برای سهولت در امر دانلود در ادامه آورده شده است.

 

برای سرمایه گذاری در اروپا آیا سوییس گزینه مناسبی است؟

سرمایه گذاری در سوییس به نسبت دیگر کشورهای اروپایی به سرمایه بالاتری نیاز دارد. در بعضی از موارد گفته می شود که با سرمایه گذاری در اروپا به مبلغ اندک ۵۰ هزار یورو می توان در اتریش به کسب و کار پرداخت و به سود ماهیانه بالایی رسید، با توجه به تجربه موسسه ملک پور در این امر این حرف بسیار بلند پروازانه به نظر می رسد و کاملا صحیح نیست. سرمایه گذاری موفق در سوییس نیاز به منبع مالی حداقل دو میلیون یوروی دارد ولی در عوض سود حاصل از آن به نسبت دیگر کشورها بالاتر است. همچنین با سرمایه گذاری در سوییس امکان زندگی در کشوری با امکانات بالا و کیفیت عالی را می توانید برای خود فراهم کنید. مشاوره درست قطعا می تواند چراغ راه شما در این مسیر باشد.

بررسی سرمایه گذاری در اروپا از طریق خرید ملک

همانطور که قبلا هم گفتیم سرمایه گذاری شما باید منجر به اخذ اقامت و در نتیجه آن دریافت تابعیت شود. با خرید ملک در کشورهای ترکیه، گرجستان، پرتغال، آذربایجان و اسپانیا می توانید اقامت این کشورها را بدست بیاورید. در ویدیوهای راهنمای گام به گام مسیر مهاجرت هر آنچه که در مورد سرمایه گذاری در اروپا نیاز است گفته شده است و بدون اغراق این ویدیو ها در نوع خود بی نظیر هستند. اگر قصد سرمایه گذاری در اروپا را دارید حتما کشوری را انتخاب کنید که وضعیت آن از لحاظ اقتصادی دارای ثبات است. در بررسی سرمایه گذاری در اروپا این نکته حائز اهمیت است که خرید ملک در کشورهای گرجستان و آذربایجان نسبت به ترکیه مناسب تر به نظر می رسد، زیرا با توجه به کاهش ارزش لیر در ترکیه همراه با کاهش ارزش ریال در ایران عملا سود چندانی نصیب شما نمی شود.

همچنین با ثبت شرکت در کشور آذربایجان که ارزش پول خود را حفظ کرده است شما می توانید با سرمایه ۲ تا ۵ هزار دلاری شرکت خود را ثبت کنید و بعد از اخذ اقامت و مهاجرت به آنجا و بررسی کامل شرایط نسب به خرید ملک اقدام کنید.

آیا کشور پرتغال بهترین گزینه برای سرمایه گذاری در اروپا می باشد؟

سرمایه گذاری در کشور پرتغال به سرمایه کمتری به نسبت دیگر کشورها نیاز دارد و همچنین سود حاصل از این سرمایه گذاری بسیار مناسب می باشد. با توجه به این شرایط شاید بهترین گزینه برای سرمایه گذاری در اروپا، پرتغال باشد.

با سرمایه گذاری مبلغ ۲۵۰ یا ۳۰۰ هزار یورو و یا در بهترین حالت ۵۰۰ هزار یورو در پرتغال می توانید اقامت این کشور را اخذ کنید. از مزایای پرتغال این است که با اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری نیازی نیست که شما به صورت مستمر در این کشور حضور داشته باشید و اقامت ۷ روز در سال در این کشور کافی است.

سوددهی این نوع سرمایه گذاری ها نیز بسیار مناسب می باشد و با سرمایه گذاری مناسب می توانید بین ۵ الی ۱۲ درصد سود کسب کنید. با توجه به نوع سرمایه گذاری این سود متغییر خواهد بود، همچنین بعد از ۵ سال که اقامت دائم پرتغال را بدست آوردید می توانید ملک خود را با قیمت بیشتر به فروش برسانید. نکته جالبی که در این زمینه وجود دارد این است که اگر ملک شما بیشتر از ۵۰۰ هزار یورو ارزش داشته باشد بعضی از شرکت ها این تضمین را به شما می دهند که بعد از اتمام ۵ سال ملک شما را قیمت بیشتری از شما خریداری کنند.

در بین مردم اروپا مرسوم نیست که مانند ما ایرانی ها و یا ثروتمندان عرب، سرمایه خود را فقط ذخیره کنند. مبلغ ۵۰۰ هزار یورو مبلغ بسیار مناسبی برای سرمایه گذاری می باشد و اگر فردی در اروپا صاحب این سرمایه باشد حتما آن را برای سودآوری بیشتر در زمینه های مختلف بکار خواهد گرفت.

پیشنهاد موسسه ملک پور در باب سرمایه گذاری در اروپا

با توجه به صحبت های بالا می توان گفت که پرتغال گزینه بسیار ایده آلی برای سرمایه گذاری می باشد. شما می توانید با توجه به مبلغ کمتر سرمایه گذاری در پرتغال در این کشور سرمایه گذاری کنید و در پنج سال اول در یکی از کشورهای اتریش یا سوییس که کیفیت زندگی در آن ها بالا است اقامت داشته باشید. هر آنچه که برای سرمایه گذاری لازم است در ویدیو های راهنمایی گام به گام مسیر مهاجرت کاملا بیان شده است و با تهیه آن همه ی نکات برای شما روشن خواهد شد.

باید توجه داشته باشید که اگر شما می خواهید از روش بالا استفاده کنید در هر شش ماه، سه ماه اجازه که در سوییس یا اتریش زندگی کنید. اما با توجه به تجربه چندین ساله ما در زمینه مهاجرت این قانون به ندرت اجرا می شود و شما با خیال راحت می توانید به زندگی در کشور مورد نظر خود بپردازید.

به عنوان جمع بندی می توان عرض کرد که پرتغال گزینه بسیار مناسبی برای سرمایه گذاری در اروپا به نظر می رسد. سرمایه کم، سود بالا، عدم نیاز با اقامت دائم و مجوز رفت و آمد آزاد به کشورهای حوزه شینگن می توانند مزایای بسیار خوبی باشند که هر سرمایه گذار خارجی را برای تجارت در این کشور ترغیب کند. این نکته را همیشه به یاد داشته باشید که صرف هزینه در قبال بدست آوردن امتیازهای استثنایی کاملا منطقی به نظر می رسد.

در نهایت از تمام عزیزانی که وقت خود را صرف افزایش اطلاعات خود در مورد سرمایه گذاری در اروپا کردند نهایت تشکر را داریم. موسسه ملک پور با سابقه درخشان در زمینه مهاجرت و به خصوص سرمایه گذاری در اروپا در تمام مراحل حقوقی این امر همراه شما خوهد بود.

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (5 نظرات, میانگین: 5٫00 از طریق 5)
Loading...

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 پاسخ