سرمایه گذاری در استرالیا

سرمایه گذاری در استرالیا و بررسی آن

 • سرمایه گذاری در استرالیا و مقدمه ای بر آن
 • سرمایه گذاری در استرالیا و شرایط ویزای استرالیا برای کارآفرینی
 • سرمایه گذاری در استرالیا و الزامات آن
 • سرمایه گذاری در استرالیا و شرایط عمومی
 • سرمایه گذاری در استرالیا و ویزاهای سرمایه گذاری استرالیا
 • سرمایه گذاری در استرالیا و نکات مهم آن

شما می توانید از طریق دریافت مشاوره رایگان شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

سرمایه گذاری در استرالیا و مقدمه ای بر آن

سرمایه گذاری در استرالیا ، کارآفرینی در استرالیا و مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری در این نوشتار مورد بررسی و تحلیل علمی قرار می گیرد. ویزاهای سرمایه گذاری در استرالیا و کارآفرینی در این کشور دارای نکات بسیار مهمی است که باید توسط وکیل مهاجرت مجرب تحلیل شود. اگر شما هم علاقمند به کسب اطلاعات در مورد سرمایه گذاری در استرالیا و اخذ اقامت استرالیا از طریق سرمایه گذاری هستید با ما همراه باشید تا این مسئله را بررسی کنیم.

 • سرمایه گذاری در استرالیا و شرایط گرفتن وکیل مهاجرت چگونه است؟
 • آیا میخواهید شرایط سرمایه گذاری در استرالیا و راه های مهاجرت به استرالیا ۲۰۱۸ را بدانید؟
 • راه ها و قوانین سرمایه گذاری در استرالیا و اخذ اقامت استرالیا ۲۰۱۸ چگونه است ؟
 • اقدامات لازم جهتاخذ اقامت استرالیا از طریق سرمایه گذاری در استرالیا چگونه است ؟

اگر میخواهید در مورد مدارک مورد نیاز اخذ ویزای سرمایه گذاری در استرالیا و شرایط مهاجرت به استرالیا و سرمایه مورد نیاز جهت سرمایه گذاری در استرالیا دارای سوال هستید سؤالات خود را در زمینه مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت در استرالیا و شرایط خرید ملک در استرالیا از مشاوران موسسه حقوقی ملک پور بزرگترین بپرسید و مشاوره رایگان اخذ نمایید .

استرالیا کشوری است که به سرعت در حیطه های متفاوت اقتصادی و تجاری درحال رشد و توسعه می باشد . این عمل فرصت خوبی را برای صاحبان سرمایه و صنعت  بوجود آورده تا بتوانند سودهای بسیار خوبی را بدست آورند. اما نکته بسیار با اهمیت این است که باید بدان توجه داشت بازار به شدت در این کشور رقابتی است .

اقامت استرالیا
مهاجرت به استرالیا
شرایط سرمایه گذاری و اخذ تابعیت استرالیا
شرایط اقامت استرالیا از طریق خرید ملک

سرمایه گذاری در استرالیا و شرایط ویزای استرالیا برای کارآفرینی

 • سن متقاضی باید کمتر از ۵۵

 • در مدت زمان دو سال از چهار سال اخیر دارای مالکیت در یک حرفه باشد

 • گردش مالی باید حداقل ۵۰۰ هزار دلار در ۲ سال از ۴ ساله اخیر باشد.

 • حداقل سرمایه فرد باید ۸۰۰ هزار دلار باشد.

 • رزومه و سوابق کاری موفقی داشته باشد.

سرمایه گذاری در استرالیا و الزامات آن

در طرق سرمایه گذاری در استرالیا نیز ملزومات زیر وجود دارد:

 • متقاضی و همسرش بایستی حد آقل ۲،۲۵ میلیون دلار سرمایه داشته باشند (در دو سال اخیر)

 • حد اقل مدت ۳ سال سابقه مدیریت داشته باشند.

 • تایید سرمایه گذاری در استرالیا توسط ایالت.

 • رزومه و سوابق کاری موفقی داشته باشد.

هزینه زندگی در استرالیا
اقامت استرالیا با خرید ملک
ثبت شرکت در استرالیا
اقامت استرالیا از طریق تمکن مالی

سرمایه گذاری در استرالیا و شرایط عمومی آن

چنان چه دارای سرمایه ای حدود ۱٫۲ میلیون دلار استرالیا نقدی و یا غیرنقدی هستید وقادرهستید که مبلغ ۷۵۰۰۰۰ دلار را در بانک های استرالیا سرمایه گذاری در استرالیا نمایید می توانید ویزای سرمایه گذاری در استرالیا اخذ نمایید. اخذ این ویزا ازنظر زمانی سریعترمی باشد. درطول دوران  سرمایه گذاری در استرالیا بانک های استرالیا به شما سود خواهند پرداخت و اصل پول شما بعد از طی مدت زمان ۴ سال به شما برگشت داده می شود.

در حال حاضر سرمایه گذاری در استرالیا یکی از روش هایی است که افراد بسیاری متقاضی آن هستند با توجه به وضعیت اقتصادی مناسب و رو به رشد استرالیا و همچنین استاندارد های بالایی که در استرالیا وجود دارد بسیاری از افراد سرمایه گذاری در استرالیا را برای مهاجرت خود انتخاب می نمایند. از جمله دلایلی که بسیاری از افراد استرالیا را برای سرمایه گذاری خود انتخاب می نمایند می توان به ارائه خدمات درمانی استاندارد و پیشرفته و نظام آموزشی رو به رشد در این کشور اشاره کرد همچنین اقتصاد قوی این کشور و وجود شرکت های بین المللی بسیاری که در این کشور وجود دارد باعث شده تا بسیاری از افراد سرمایه گذاری در استرالیا را برای برنامه مهاجرتی خود انتخاب نمایند. سرمایه گذاری در استرالیا به روش های مختلفی صورت می پذیرد و افراد متقاضی سرمایه گذاری در استرالیا می توانند از طریق ساب کلاس های متفاوتی اقدام نمایند که در این مقاله شرایط ساب کلاس ها برای شما عزیزان شرح داده خواهد شد.

 • آیا شرایط سرمایه گذاری در استرالیا را می دانید؟
 • چه افرادی امکان سرمایه گذاری در استرالیا را خواهند داشت؟
 • با چه میزان هزینه می توان سرمایه گذاری در استرالیا را انجام داد؟

اشخاصی که قصد سرمایه گذاری در استرالیا را دارند باید شرایطی را دارا باشند تا بتوانند از طریق ساب کلاس های متفاوتی که در استرالیا وجود دارد برای سرمایه گذاری اقدام نمایند. از جمله شرایطی که فرد سرمایه گذار باید دارا باشد این است که سرمایه کافی برای سرمایه گذاری در استرالیا را دارا باشد همچنین داشتن سن مناسب ترجیحا کمتر از ۵۵ سال از جمله شرایطی است که افراد متقاضی می توانند به راحتی سرمایه گذاری در استرالیا را اقدام نمایند. سرمایه گذاری در استرالیا روش های مختلفی دارد که افراد می توانند از طریق ثبت شرکت و یا کار آفرینی در استرالیا اقدام نمایند.

مهاجرت به استرالیا از طریق خرید ملک
مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری
ویزای توریستی استرالیا
خرید ملک کشور استرالیا

سرمایه گذاری در استرالیا و ویزاهای سرمایه گذاری در استرالیا

در زیر به انواع ویزاهای استرالیا و ویزای هایی که برای سرمایه گذاری در استرالیا وجود دارد می پردازیم.

 • سرمایه گذاری در استرالیا و بررسی ویزای ساب کلاس ۱۸۸

  ویزای ساب کلاس ۱۸۸ یک نوع ویزای سرمایه گذاری در استرالیا می باشد که با اقامت ۴ ساله در استرالیا می توان آن را به اقامت دائم تبدیل کرد.

  ویزای ساب کلاس ۱۸۸ بدین صورت است که شرایط اولیه فرد متقاضی سرمایه گذاری در استرالیا توسط دولت استرالیا بررسی خواهد شد و پس از جذب اسپانسر از یکی از ایالت های استرالیا به فرد متقاضی امکان سرمایه گذاری داده خواهد شد که در این صورت فرد می تواند به مدت ۴ سال در استرالیا اقامت داشته باشد اما نکته ای که این نوع ویزا دارد این است که فرد متقاضی سرمایه گذاری در استرالیا در مدت ۴ ساله حضور خود در استرالیا باید کسب و کار مورد نظر خود را راه اندازی نماید که میزان سرمایه در هر ایالت با ایالت دیگر متفاوت خواهد بود که پس از راه اندازی کسب و کار فرد متقاضی می تواند اقامت دائم استرالیا را اخذ نماید.

  شرایط سرمایه گذاری در استرالیا از طریق ویزای ساب کلاس ۱۸۸ :

  اشخاصی که متقاضی ویزای ساب کلاس ۱۸۸ هستند باید شرایطی را برای اخذ این نوع ویزا دارا باشند تا بتوانند ویزای مورد نظر خود را اخذ نمایند که این شرایط به شرح زیر می باشد:

  1. فرد متقاضی ویزای ساب کلاس ۱۸۸ باید کمتر از ۵۵ سال سن را داشته باشد.
  2. فرد متقاضی سرمایه گذاری در استرالیا باید حداقل ۸۰۰۰۰۰ دلار استرالیا را دارا باشد تا بتواند اقدام نماید همچنین باید بتواند این مبلغ را به کشور استرالیا نیز انتقال دهد.
  3. شخص متقاضی باید بتواند اثبات نماید که مبلغی در حدود ۵۰۰۰۰۰ دلار استرالیا را به صورت گردش مالی در چندین سال اخیر دارا بوده است.
  4. شخص متقاضی باید اثبات نماید که توانایی مدیریت یک تجارت در استرالیا را دارد.
  5. فرد متقاضی سرمایه گذاری در استرالیا باید بتواند حداقل ۶۵ امتیاز را کسب نماید.

  امتیازات سرمایه گذاری در استرالیا از طریق ویزای ساب کلاس ۱۸۸ :

  1. سن : ۳۰ امتیاز
  2. سابقه کار : ۱۵ امتیاز
  3. مدرک زبان : ۱۰ امتیاز
  4. مدرک تحصیلی:۱۰ امتیاز
  5. تمکن مالی : ۳۵ امتیاز
  6. نامه گردش مالی فرد متقاضی : ۳۵ امتیاز

  شما عزیزان در رابطه با شرایط سرمایه گذاری در استرالیا و قوانین و راه های مهاجرت به استرالیا و انواع ویزاهای سرمایه گذاری در استرالیا می توانید با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش و شعبه مرکزی آن در وین در اتریش بصورت مستقیم تماس حاصل نموده و یا با تمامی دفاتر همکار این موسسه در سراسر ایران در خصوص راه ها و قوانین اخذ اقامت و تابعیت استرالیا از طریق سرمایه گذاری در استرالیا به صورت رایگان مشاوره دریافت نمایید .

 • سرمایه گذاری در استرالیا و بررسی ویزای ساب کلاس ۱۳۲

  ویزای ساب کلاس ۱۳۲ بیشتر مختص مدیران و صاحبان شرکت های بزرگ و افرادی می باشد که توانایی سرمایه گذاری های کلان در استرالیا را دارند. اشخاصی که این نوع ویزا را اخذ می نمایند باید تعهد نمایند که پس از ورود به استرالیا مبلغی در حدود ۱٫۵ میلیون دلار استرالیا را وارد این کشور نمایند و سرمایه گذاری خود را انجام دهند.

  نکته مهمی که در مورد ویزای ساب کلاس ۱۳۲ وجود دارد این است که اشخاصی که برای این نوع ویزا درخواست می نمایند امکان این را دارند که از ابتدا و قبل از ورود به خاک استرالیا برای همراهان خود ( همسر و فرزند ) نیز اقدام نمایند و اقامت دائم استرالیا را نیز اخذ نمایند.

  شرایط سرمایه گذاری در استرالیا و اخذ ویزای ساب کلاس ۱۳۲ :

  اشخاصی که متقاضی اخذ ویزای ساب کلاس ۱۳۲ استرالیا هستند باید شرایط زیر را دارا باشند:

  1. سن کمتر از ۵۵ سال
  2. فرد متقاضی و یا همراهان او باید سرمایه ای در حدود ۴۰۰۰۰۰ دلار استرالیا را دارا باشند.
  3. فرد متقاضی سرمایه گذاری در استرالیا و یا همراهان او باید اثبات نمایند که ارزش دارایی آنها در حدود ۱٫۵ میلیون دلار می باشد که این هزینه قابلیت انتقال به استرالیا را نیز داشته باشد.
  4. فرد متقاضی سرمایه گذاری در استرالیا باید اثبات نماید که گردش مالی در حدود ۳ میلیون دلار را دارد.
  5. فرد متقاضی سرمایه گذاری باید مالکیت حداقل ۵۱ درصد از بیزینس را دارا باشد.
 • سرمایه گذاری در استرالیا و بررسی ویزای ساب کلاس ۸۸۸

  این نوع ویزای سرمایه گذاری در استرالیا یک ویزا برای متقاضیان ایالتی و مهاجران تاجر و سرمایه گذاری است که ویزای ساب کلاس ۱۸۸ را به صورت ۴ ساله دارند و به دنبال اقامت دائم هستند. الزامات نامزدی برای این ویزا بر مبنای ویزا ساب کلاس ۱۸۸ است که شما در ابتدا برای آن درخواست کردید:

  • نوآوری در تجارت : صاحبان کسب و کاری که قصد انتقال تجارت خود یا ایجاد یک تجارت جدید در استرالیا جنوبی را دارند.
  • سرمایه گذاری در تجارت : سرمایه گذاران موفق و صاحبان مشاغل که قصد دارند ۱٫۵ میلیون دلار استرالیا را برای مدت ۴ سال در استرالیا جنوبی سرمایه گذاری کنند.
  • سرمایه گذاران برجسته : کسانی که مایل به کسب سود در استرالیا هستند و میزان ۵ میلیون دلار استرالیا را برای ۴ سال سرمایه گذاری می کنند.

  این ویزا برای مدت ۵ سال معتبر می باشد و از آن می توان استفاده کرد تا اقامت دائم و شهروندی استرالیا را کسب کرد.

  مهاجرین تاجر که به دنبال اقامت دائم از طریق تجارت و سرمایه گذاران برجسته تحت ویزا ۸۸۸ باید الزامات ایالتی و وزارت امور خارجه استرالیا را با هم برآورده کنند. الزامات ایالتی دولتی و اداره امور داخلی برای هر جریان متفاوت است. متقاضی باید در ابتدا باید برای مهاجرین SA اقدام کند و بعد درخواست ویزای ۸۸۸ را به امور خارجه ارسال کند.

  شرایط قبل از اقدام برای ویزای ۸۸۸ برای سرمایه گذاری در استرالیا

  در درخواست نامزدی ایالتی باید مجموعه از مدارک همراه با درخواست ارائه شوند، در ادامه چک لیستی ارائه می شوند که برای درخواست کامل مورد نیاز است.

  • تکمیل فرم ۱۴۱۴
  • کپی صفحه اطلاعات شخصی پاسپورت
  • گواهینامه نام تجاری ثبت شده
  • گواهینامه ثبت تجارت استرالیایی
  • گواهینامه ثبت شرکت برای تجارت ( در صورت وجود )
  • گزارش ASIC که نشان دهنده مالکیت و سهم از تجارت استرالیایی می باشد.
  • قرارداد خرید در صورتی که کسب و کار خریداری شده است.
  • شواهد اقامت مشخص در ۸ ماه گذشته با ذکر تاریخ
  • اظهارات ۸ فعالیت تجاری قبلی  (BAS)
  • گواهی تونایی مالی
  • دارایی / بدهی
  • ارزش خانه خانواده
  • ارزش املاک سرمایه گذاری
  • ارزش خالص دارایی های تجاری
  • ارزش وسایل نقلیه
  • پول نقد در بانک
  • سهام
  • وام مسکن
  • املاک سرمایه گذاری
  • وام شخصی
  • دیگر مدارک بدهی
  • گواهی صادرات فعالیت
  • شواهد قابل توجهی از سرمایه سرمایه گذاری شده در کسب و کار
  • گواهی استخدام

سرمایه گذاری در استرالیا و نکات مهم آن

استرالیا سرمایه گذاری های متفاوتی را دارا می باشد و اشخاصی که قصد سرمایه گذاری در استرالیا را دارند می توانند به روش های مختلف و با هزینه های متفاوتی سرمایه گذاری نمایند که یکی از این سرمایه گذاری ها به روش معمولی می باشد. سرمایه گذاری به روش معمولی بدین صورت است که فرد متقاضی برای ایجاد سرمایه گذاری نیازی به ارائه ی گردش مالی نخواهد داشت اما فرد متقاضی و همراهان او باید اثبات نمایند که در ۲ سال گذشته مبلغی در حدود ۲٫۲۵ میلیون دلار استرالیا سرمایه را دارا بوده اند اما باید به میزان ۱٫۵ میلیون دلار استرالیا در این کشور سرمایه گذاری نمایند همچنین فرد متقاضی که خواهان سرمایه گذاری در کشور استرالیا است باید سابقه مدیریتی نیز ارائه نماید تا انجام سرمایه گذاری وی توسط دولت استرالیا بررسی و سپس تایید شود.

اقامت استرالیا از طریق خرید ملک
اقامت استرالیا از طریق سرمایه گذاری
مهاجرت به استرالیا از طریق ثبت شرکت
اخذ اقامت استرالیا از طریق سرمایه گذاری
سرمایه گذاری در استرالیا و جمع بندی کلی

در انتها می توان گفت اشخاصی که قصد سرمایه گذاری در کشور استرالیا را دارند به روش های مختلفی امکان سرمایه گذاری در استرالیا را خواهند داشت این اشخاص از طریق کار آفرینی و یا ثبت شرکت در استرالیا و یا با وارد کردن سرمایه های کلان امکان سرمایه گذاری در استرالیا را خواهند داشت. نکته ای که باید به آن پرداخت این است که برای سرمایه گذاری در استرالیا ساب کلاس های متفاوتی وجود دارد از جمله ساب کلاس ۱۸۸ و یا ساب کلاس ۱۳۲ و یا ساب کلاس ۸۸۸ که هر کدام از این ساب کلاس ها شرایط ویژه ای را برای فرد سرمایه گذار در نظر گرفته اند که به برخی از آنها در این مقاله اشاره شد. در پایان بحث شریط سرمایه گذاری در استرالیا می توان بیان نمود که افرادی که خواهان مهاجرت به استرالیا و مقدار سرمایه لازم جهت سرمایه گذاری در استرالیا می باشند همواره از این روش خواهند توانست استفاده نمایند . اگر می خواهید سرمایه گذاری در کشور استرالیا داشته باشید می توانید با موسسه حقوقی ملک پور در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و در خصوص راه های مهاجرت به استرالیا و تجارت در استرالیا در بازارهای تجاری استرالیا و ثبت شرکت در استرالیا و یا خرید ملک در استرالیا و در نهایت اخذ اقامت استرالیا و یا اخذ تابعیت استرالیا بصورت تخصصی و تلفنی مشاوره رایگان دریافت نمایید .

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 پاسخ
  • علی حسینی گفته:

   با عرض سلام و ادب
   برای سرمایه گذاری در استرالیا با این رقم می بایستی حداقل ۸۰۰ هزار دلار سرمایه داشته و حداقل در ۲ سال از ۴ سال اخیر ترن اوور ۵۰۰ هزار داری داشته باشید. همچنین در سال های اخیر دارای حرفه مشخص و سابقه مدیریتی در این حرفه داشته باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل فرمایید.
   شماره های تماس موسسه اریکه برگزیدگان پارسیان
   ۰۲۱۸۸۵۶۷۳۲۶-۴۰

   پاسخ
  • سمیرا میرزاقایی گفته:

   با سلام و عرض ادب

   در رابطه با سرمایه گذاری در استرالیا باید عرض شود که یکی از طرق سرمایه گذاری سپرده بانکی در بانکهای استرالیا به مبلغ ۷۵۰۰۰۰ دلار است اما توجه داشته باشید سودهای بانکی در استرالیا بسیار پایین می باشد و شما با این مبلغ و حتی مبلغ بسیار کمتر می توانید اقدام به کارآفرینی در کانادا و یا کشورهای اروپایی نمایید و بازگشت سرمایه بسیار خوبی داشته باشید
   جهت کسب اطلاعات بیشتر و اخذ مشاوره کامل می توانید با شماره تلفن های مؤسسه تماس بگیرید
   ۰۲۱۸۸۵۶۷۳۲۶
   ۰۲۱۸۸۵۶۷۳۴۰

   پاسخ