سرمایه گذاری در انگلیس

سرمایه گذاری در انگلیسسرمایه گذاری در انگلیس

سرمایه گذاری در انگلیس  یکی از روش های دریافت اقامت انگلستان است که توسط شما سروران برروی وبسایت ها و شبکه های اجتماعی ملک پور مورد سوال قرار گرفته است. از این رو در این نوشتار به تحلیل مبحث سرمایه گذاری در انگلیس می پردازیم.

 

فایل صوتی مؤسسه ملک پور در مورد سرمایه گذاری تا ۲۰۰ هزار دلار در کشور های انگلیسی زبان

 

در سه بخش اصلی این موضوع را برای شما بیان می کنیم.

 • سرمایه گذاری در انگلیس با سرمایه ۲۰۰ هزار پوندی
 • روند اقدام برای سرمایه گذاری در انگلیس با سرمایه ۲۰۰ هزار پوندی
 • مزایای سرمایه گذاری در انگلیس

موسسه ملک پور در باب سرمایه گذاری در انگلیس ویدیو کوتاهی را تهیه کرده است که تمامی اطلاعات اصلی و مهم را به طور کامل در اختیار شما قرار می دهد، ضمنا فایل فشرده صوتی همین ویدیوها  نیز با دقت زیاد به همین موضوع می پردازد، این فایلها برای مدتی کوتاه مجانی در اختیار شماست و می توانید هم اکنون آنها را دانلود نموده و ذخیره نمایید.

سرمایه گذاری در انگلیس با سرمایه ۲۰۰ هزار پوندی :

در این طریق شما باید مبلغ ۲۰۰ هزار پوند را برای سرمایه گذاری پرداخت کنید اما در نظر داشته باشید که این مبلغ برای ۲ خانواده می باشد. این بدان معنی است که هر خانواده با ۱۰۰ هزار پوند می تواند سرمایه گذاری در انگلیس را انجام دهد. برای کار آفرینی از این طریق مبلغ ۲۰۰ هزار پوند باید به مدت ۹۰ روز در حساب شما باشد .علاوه بر این مبلغ باید مقدار دیگری مثلا ۵ هزار پوند را نیز اضافه کنید که نشانگر استطاعت مالی شما برای پرداخت هزینه های زندگی در ماه های اولیه حضور باشد.

فایل صوتی موسسه ام ای ای در خصوص سرمایه گذاری در انگلیس برای آن دسته از عزیزانی که مایل به گوش دادن به فایل صوتی و جهت سهولت در امر دریافت برای شما ارائه شده است.

روند اقدام برای سرمایه گذاری در انگلیس با سرمایه ۲۰۰ هزارپوندی

بعد از ارائه اسناد بانکی موردنیاز و برگه گردش حساب ۳ ماهه و در دست داشتن یک برنامه کای می توانید به سفارت انگلیس مراجعه کنید. تسلط به برنامه کاری و چگونگی مراجعه شما به سفارت تاثیر بسزایی در سرعت بخشیدن به روند انجام مراحل اداری دارد. پس از ورود به انگلستان از طریق سرمایه گذاری ویزای ۳ ساله به شما اهدا می شود و باید حتما در برنامه کاری خود از افراد انگلیسی استفاده کنید. که حداقل آن استفاده از ۲ شخص انگلیسی می باشد.

 

مزایای سرمایه گذاری در انگلیس:

با استفاده از این روش علاوه بر اخذ اقامت انگلیس سرمایه شما به یک منبع درآمد قوی مبدل شده است و هر ساله مبلغی سود به آن اضافه می شود.

سروران عزیز می توانند از تمام طرق ارتباطی با ما در تماس باشند و  پاسخ سوالات خود در باب به کار گیری سرمایه در انگلیس را به طور کامل از مشاوران ما دریافت کنند. همچنین اپلیکیشن موسسه ملک پور به زودی شروع به کار کرده و با استفاده از آن می توانید به صورت مستقیم سوالات خود را از جناب ملک پور (فارغ التحصیل حقوق، عضو کانون وکلای دادگستری و مشاوران حقوقی ایران و دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه ملی وین) پرسیده و پاسخ های بسیار کاملی دریافت کنید. همچنین این برنامه  تمامی نکات دارای اهمیت و انواع روش های سرمایه گذاری و مخصوصا سرمایه گذاری در انگلیس را شامل می باشد و به صورت یک اپ کاربردی و آموزشی عمل خواهد کرد. چنانچه در مورد سرمایه گذاری در انگلیس سوالی برای شما پیش آمد می توانید با دفتر مرکزی موسسه ملک پور در اتریش تماس حاصل کنید.

در نهایت از تمام عزیزانی که تا پایان مقاله سرمایه گذاری در انگلیس همراه ما بودند نهایت تشکر را داریم.

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (1 نظرات, میانگین: 5٫00 از طریق 5)
Loading...

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 پاسخ
  • mansoor soltani گفته:

   با سلام، مقالات فراوانی در مورد تحصیل در انگلیس بر روی وب سایت های مختلف ملک پور قرار دارد. برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ